hádanka

** update 23:33 vědci dokázali, že z hovna nelze vyrobit nůž. Mohli Inuité vyrobit nůž z vlastních zmrzlých exkrementů? Antropologové při experimentu jen „kreslili hnědou pastelkou“.

======

** update 16:02 internetem taky hýbou prezidentský volby. já znovu napíšu, že nehledám ideálního kandidáta jako byl masaryk nebo havel, neb takový kandidát se rodí jednou za století. volí se mezi větším a menším zlem a doufám, že tentokrát větší zlo prohraje. miloš zeman byla neuvěřitelně zesraná svině a nechápu, proč to lidem imponuje.

======

** update 14:37 internet žije nějaký chatbotem s umělou inteligencí ChatGPT, chtěl sem se podívat, jenže chatbot chce přihlášení a tak sem se na to vysral.

======

** update 12:02 no to je dobrej fór. :D Kdo to čte, je vůl, napsala Správa železnic do jízdního řádu. Teď hledá viníka.

======

** update 09:06 na zastávku přijede tramvaj a ke dveřím přijdou současně dvě frndy. jedna nalíčená a oblečená podle nejmodernějších trendů z tiktoku, druhá nenamalovaná, taková tuctově oblečená podle toho, co ji ráno přišlo pod ruku. která z nich je chytřejší? přeci ta, která natáhne ruku a zmáčkne tlačítko pro otevření dveří.

dnes školení bozp, tak sem musel do kanclu.