MOUdREJ NAViGátOR
Říjen Říjen Rudy, zase Prudy


První den v Novém měsíci 01.10. 2001 12:18

Připadám si jako ožralý. Byl jsem tři dny na horách a musím si vzpomenout na vše co sem dělat. Takže nyní jen pro začátek, jak to vůbec vypadalo.

Na počátku bylo slovo:


A nakonec pjeknej zmatek:


No tož si sami určitě uděláte obrázek, co fše sme vůbec páxali. Já se určitě postupně rozepíšu, ale dneska již tak nějak ne, protože těmahle dvejma blbejma wobrázkama sem ztrávil celý odpoledne. Si přestafte dávat je dohromady na 64MB MRAM. Fuckt shit.

Ale aspoň nějaký moudro: Nežerte smažený slovenský korbáčiky.
Pozvolna jdeme na Zhulna.

Druhý den v Ještě stále novém měsíci 02.10. 2001 09:55

Právě se mi chce srát, takže asi půjdu. Aby se neřeklo, že pravidelně nevyměšuji.

Docela mě pobavila Majklova story, jak vokolo něj padali juzeři (no esli náhodou nečtete moji náfštěvní knihu, taxi ji přečtěte, protože je to hodně dobrá story - nu, právě mě napadlo, esli máte taky nějakej hustej zážitek, tak ho tam připište, ať se pobavím nejen já, ale i ostatní a konečně někdo začne náfštěvní knihu používat ). Tak a konečně se du vysrat.... (Právě sem měl flashback :)) urááááááá)

Sem se zase božsky vysral. Já vím, že ta hláška tu dlouho nebyla, teda aspoň tenhle měsíc, tak i proto. Dnes ráno sem potkal pana Účetního, očekávaje i pana Učitelskýho - kerej jaxi nedorazil, a taxme si zase pokecali. Při příjezdu na cílové nádraží sme se pokoušeli v podchodu šířit paniku ftipnými hláškami jako například: "Měli bysme založit teroristickou skupinu, která by terorizovala fšechny, kteří vycházejí vchodem." (Pro vysvětlení, děsně nás totiž sere, když přijede vlak a lidi vycházej podchodem pro příchod na perón a nikoliv speciálně vyhraženým podchodem pro odchod z perónu). Takže sme si takhle povídali jako ", že když uvidí člen skupiny nějakého narušitele, taxe k němu vrhne a odpálí na sobě navlečený pás dynamitu." Jenže sem měl takowej pocit, že nás lidi nevnímali a nebo si mysleli, že sme ňáký divný.

Také sem pozoroval naši mládež. Docela jsem byl rád, že už nejsem ve věku 16-18 let (lidově zvaná robertka). Bylo mi jich totiž tak líto. Sem si představil sám sebe v tom jejich věku a hrozně sem si připadal jako blbec. Napřílad docela nechápu proč ráno kouřej. Onehdá sem poslouchal nějakýho typa (baj wočko tak 16-17) jaxe baví s nějakejma jinejma divnejma typama ve vlaku. No a někdo se ho ptal kolik vykouří za den cigaret, a ten mamlas odpověděl, že tak 3 krabičky denně. No vyloženě to na něm bylo vidět. Zwláště jak ani šlukowat neuměl. Jo, to je docela prdel, sledowat jak hulej z frajeřiny, ale když odpoledne přijížděj vlakem domů, sleduji to čistění prstů a usilovný žvejkání žvejkaček. :)) Já osobně sem přišel na to, že čím dřív si to cigáro dám, tím víc pak hulím. Takže první cigáro ještě na nádraží znamená, že bych prohulil celej den. Jenže vzhledem k tomu, že xmrti nesnáším první cigáro (je tááák hnusný), taxi radši první cigáro vůbec nedám, nebo až hodně pozdě večer, úplně ideálně ve formě džojnta. :))

Ale docela je stejně prdel sledowat, jaxe formují jednotlivé osobnosti těchto mladíků a mladic. (teďka mě napadlo, že bych moch napsat "mladíků a omladnic"). Tu je jeden technař, onde druhý metalista (a že na vesnici se tyhle metalácký kroje děděj z otce na syna, takže taková sepraná džíska s nápisem Kiss má i značně velkou hodnotu), i začínající punker či skinhead se tu najde (zvláště pobaví, když se tyhle dva - na první pohled zcela nesourodé bytosti - spolu baví a dokonce seděj v jedný lavici.) Jo, ale hlavně sou všichni pjekně v prdeli.

Svítí tu pjekně slunce. Zcela nepochopitelně bylo ráno teplo jaxvině, takže sem s ním nepočítal. Sem si vzal bundu, svetr, kalhoty a boty, vylez sem ven a ouplně se zděsil. Teplo. V půl sedmý ráno vedro jaxvině. Taxem si sundal bundu, svetr, triko, trenky, nakonec boty a vyrazil na nádraží. Teďka doufám, že si někdo všimnul, že jsem nejmenoval kalhoty, takže průměrně inteligentního čtenáře musí napadnout:
a) To je ňáká blbost, jaxi mohl sundat trenky bez toho aby si sundal kalhoty???
b) Že by vylez ven jen v trenkách? To se mi nezdá, zvláště, když píše, že si vzal kalhoty.
c) Ten zase musel bejt zhulenej.

Taxi z toho vyberte co chcete, ale vězte, že pravda je tam někde venku.

Naše sousedka čumilka, fčera zase čuměla z wokna. Ano, máte pravdu, je to kráwa blbá (zrowna sem chtěl napsat - je to píča blbá - , ale takový urážky je pro ní škoda). Sem si šel dát na zahradu špeka, taxem bouchnul dveřma, protože vím, že když silně bouchnu, tak vykoukne (defakto si ta kráva blbá neuvědomuje, že na ní dělám pokusy a bavím se tím jak je blbá), a čekal. Jo. Záclonka se zavlnila, mírně poodhrnula a já spatřil její stařecký xixt jak kouká. Taxem na ní taky koukal. Přímo do očí (nebo sem se aspoň snažil) a čekal kdy ucukne. Asi po třiceti sekundách sem si začal říkat, to není možný aby to tak dlouho vydržela, protože nikdo nevydrží dlouho pohled přímo do očí. Vždycky někdo ucukne. Ale pak jakoby konečně pochopila, jakoby signál, který dorazil z jejich očí do mozgu způsobil další signál, který vyběhl do centra stařecké demence, kde způsobil SIGTERM procesu "moving eye" a ještě poslal SIGKILL hlavnímu procesu "brain". Takže babka zatáhla závěs a předala řízení zombifikovanému procesu, který měl původně sledowat televizní vysílání, ale dlouhým sezením v křesle a skoro žádnou aktualizací životně důležitých balíčků se z něj stal zombie a stařena ho nemůže žádným způsobem ukončit. Takže je odsouzena k doživotnímu sledování televize, bez možnosti rebootu, jelikož by se mohlo stát, že by už nenastartovala.

Táxem přišel z woběda. Sem se příjemně najedl, slunce pořád ještě svítí, a marihuana je f pohodě. Ne, špeka sem neměl, jen to byl takowej malej povzdech, protože sem byl zwanej na piwo, což sem s díky odmít a odpověděl pozváním na džojnta. Byl jsem také odmítnut, což bylo ouplně f pohodě. Podle logů na serveru sem zjistil, že dneska sem měl další ministerskou náfštěvu (ano, pane ministře, já vím ouplně fšechno). Tentokrát z ministerstva práce a sociálních věcí, což naprosto dokazuje, že i tam nemaj co dělat, stejně jako na ministerstvu vnitra české republiky.... :)))

Fčera jste mohli vidět dvě podstatná díla z naší akce. Ke kompletnímu pochopení toho, co se dělo musím ukázat poslední část uchovaných materiálu po jehož předčtení snadno pochopíte mé vyprávění, které možná začne už zítra. Jen tak budete vědět o čem mluvím.
Kosí sráči. Jeden bez dvou za hovno, druhej bez prvního na hovno.

Třetí den v Ještě možná stále novém měsíci 03.10. 2001 08:50

Téda fčera večer sem se vyprudil jaxvině. Si to takhle v půl sedmý shinu z nádraží na priwát, zatočím na křižovatce doleva a koukám. U naši krásných oranžových vrat je ňákej malej harant a cosi kutí. Sem si říkal "kurwa co blbne??", ale pořád sem nic netušil. A tak stále du. Du, du, du, ještě to není hotový. A teprf asi dvacet metrů před dveřma sem si toho všimnul! TEN MALEJ HAJZLÍK NÁM CHCAL NA DVEŘE! Sem si říkal "kurwa, co teď? Poběžím za ním a won mi uteče." Táxem se na to vysral a říkal sem si, že má ten sviňák štěstí, že sem nebyl o dvacet sekund rychlejší, protože jinak bych ho chytnul za koule a hodil přes plot. Ta dnešní mládež je tak neskutečně drzá.......

Hmmm... 9:40. Silně vylízanej den. Mám howno co na práci a tak zase sosám. Pro tentokráte nějaký videa od Aphex Twin. Snad to budou zase ňáký úchylárny. Možná, že bych se měl rozepsat o tom našem vejletu. Tož co mám dělat.

VÝLET: Již jste měli tu čest vidět 3 základní indicie, které vás měli dovést k představě o celé té akcičce. Existuje dokonce i web s oficijálníma fotkama, který dělá Marusx, ale jelikož nevím adresu, taxe na něj nedívám, a stejně bych se ani nedíval (a natož dával do deníčku i wodkaz), protože byste si mysleli, že sme snad úplně normálná lidi. Což já nechci.
Takže sme teda vyjeli. V Parudbicích na nádraží sem si dal sraz s AD a čekali až přijede BAF se svým novým bourákem. Vzhledem k tomu, že dostává nějakejch 200000Kč měsíčně, má zhruba každej půlrok nový auto. Tentokrát to byla Skchoda Auta s novým turbodýzl generátorem warpu, takže sme jeli tak rychle, že sme nakonec na těch horách byli ještě dřív než sme vyjeli.
Cestou sme sebrali Dimiho, se kterým mi nezbylo nic jinýho než se zhulit, protože ta cesta autem byla táág fádní. Bohužel BAF si špeka dát nemoch, jelikož byl kombinéze, která korigovala vlivy nadsvětelné rychlosti a jeho skroucená tvář byla skryta pod maskou do níž byl pod tlakem vháněn kokain, aby neusnul. Stmívalo se. My sme si pořád ještě hučeli a náš deltaplán konečně dorazil k Marusx. Zde zjišťujeme, že ještě není piwo, tak otvíráme láhef s burčákem. Po nějakých deseti minutách se dozvídáme, že Alien nás již očekává s klíčem k naší dimenzi, taxe rozhodujeme, že vyrazíme napřed. S tím, že Marusch piwo teleportuje později.
Na silnici k dotyčné kosmické lodi je provoz. Normálně tam nepotkáte živáčka, ale my sme cestou minuli dvě nákladní lodi plně obsazené nám neznámými horskými živočichy. Po zdárném přechodu do subprostoru hledáme lodivoda. Ten se vymlouvá, že ho bolej nohy a proto požaduje odvoz až k lodi. Což mu odpíráme, jelikož BAF jel napřed silně podsvětelnou rychlostí, aby nezničil podvozek.
Proto se já a Dimi cestou kocháme lodivodovými stavy blízkými smrti. Jeho prudké stahy plicních orgánů nám připomínaly, že nikdo není nesmrtelný, ani dokonce Kostěj Nesmrtenlný. Pod oblohou plných rychle se pohybujících hvězd jsme tedy šťastně došli k lodi. Zde jsme byli přivítáni čerstvým bezolovnatým vzduchem a výtečnou chutí burčáku. Po drobné exkurzi po plavidle, jenž svým designěm silně připomínalo horskou chalupu ze začátku jednadvacátýho století nás lodivod opustil a byl odteleportován nazpět do přístavu. Byli jsme šťastni. Konečně sme mohli začít svá těla dobíjet různými drogami, z nichž 95 procent obsahovalo Klingonům smrtelný alkohol a zbylých pět procent obsahovalo THC, lidské rase velmi příjemné sloučenině. Asi tak do desíti, kdy naše mozkové buňky byly částečně ochromeny účinky těchto látek přiletěl autoportem sud piwa. Mohli sme narazit. Bohužel, díky neqalitní pozemské technologii se většina piwa přeměnila na pěnu, takže sme museli strašně dlouho čekat, než se piwo z pěnowého skupenství přeskupilo zpět na kapalinu. Což trvalo velmi dlouhou dobu. A pak už to šlo všechno rychle dolů. Naše organismy stále více podléhaly opojným účinkům drog a my smě celý šťastní šli spát.

Ráno svítilo světlo. Bodejž by ne, když bylo asi deset. Taxme se najedli, dali pár pif a džojntů a obdivovali se okolní přírodě. Martin se Soňou rychle zjistili, že na místním telekomunikačním zařízení lze chytit jakési prehistorické vysílání ze Země a tak své konektory, díky jakýmsi prastarým redukcím, zapojili a sledovali vysílání ze země zvané Slofensko a Česko. Já se celé té akce neučastnil, protože jako správný haker vím, že by mě mohl někdo najít a zabít. Třeba EfbÝEj, teroristická skupina, jenž měla cosi společného s jakýmsi Dimem Vádimem.
Něco sme si vařili k jídlu. Nejsem si jistem tím, že bych si to pomatoval, ale určitě to byly aspoň vjetnamsko-čísnký polífky s příchutí čerstvě uzenýho psa. Paxme si asi dali špeka a šli naproti zbytku astronautů, kteří měli přiletět intergalaktickým spojem z nějakých pochybných planet. Spolu s nimi v přístavu vystoupila jakási žena, která se po důkladném proskenování prozradila a odletěla na svých křídlech. My ostatní jsme zapli holoprojekci lesa a kopců a vyrazili na zpět. Nějaký virus v kohosi aparátu způsobil, že sme se stavili v hospodě, kde místní domorodkyně vypadala zhulenější než my. Po ochutnání jejich nápojů, taktéž zvaných piwo, sme opět vyšli.

A už mě to přestalo bavit, takže pokračování zejtra.....

dodatek - taxem si právě fšimnul, že můj deníček nafštívil kdosi ze Základní školy v Trutnově.... Helejte děcka, tohle nejní čtení pro vás. Vy byste měli koukat spíš na Studijo Kamarád a nebo na Dádu Patrasovou
No a druhá náfštěva byla ze 115 v dejvicích na felu. Což mě připomělo, že jsem v tý učebně ztrávil skoro dva pěkný roky a zaplaťpánbůh ten šílenej ústaf nedodělal... :)))

dodatek 2 (thnx to JiMMY): Takowá fcelku zábavná věc. Pokud máte IE 5.5 a vyšší, taxi napište do browsra \\62.24.81.17 nebo pokud používate KDEčko tak použijte do Konquerora smb://62.24.81.17 a podívejte se co tam maj zajímavýho.... :)) To že je to Linux, kde je otevřená ven do Internetu Samba stoji docela za zamyšlení. Počítač je z domény p17.dkm.cz a pošlete tomu typovi mesydž na jeho ICQ s ID 36616330 ... :)))) be happy. (potreba prime pripojeni k Internetu).
No v případě, že sem zveřejnil cizí zcela nesouvisející IDčko, taxe vomlouwám a postiženému klidně svěřím IDčko od JiMMA, abyste si to mohli vyříkat pjekně z wočí do wočí. :)))
Leze leze po železe, sežere tě až tam vleze. Co to je?

Čtvrtý den v Nejistém měsíci 04.10. 2001 11:07

Taxem si ráno stáhnul, opět z IRC, nový Fugazi. No, a vzhledem k tomu, že si nejsem jistem tím, esli to je úplně čistý, ale já to nenabízel, že???, taxem akorát obrátil klávesnici a vyklepal z ní pár švábů s nápisem OSA NOSTRA.

Hmmm, ještě se podívejte sem, to je blbost. Řidičák na počítač. Docela by mě zajímalo, kdo si na tom namastí kapsu (teda kromě Mrchosoftu). Mrkněte se na položku "základní moduly", co všechno se dá učit. Ach jo. A docela je prdel podívat se na ukázkový testy. Teda fakt newim, ale za tohle platit. No to bych si to docela rozmyslel esli by nebylo lepší si zaplatit nějaký školení, lidově zvaný nalejvárna jaxvině.....

VÝLET: MÁ TO DOKONCE I POKRAČOVÁNÍ. Tákže, fčera sem zkončil někdy k pátečnímu wečeru, kdy sme opustili restaurant na konci vesmíru i s jeho zhulenou osádkou. Naše cesta zamířila směrem do hor, okolo opuštěných vraků lodí a jejich skoro mrtvými obyvateli. Někteří měli dokonce tolik sil, že si okolí svých nových příbytků vyzdobili krásnými betonovými zahradami, či dokonce největší zoufalci si své lodi ozdobili archeologickými nálezy z místních výkopů. Mezi nimi převažovala zcela zbytečná kola z nějakých prehistorických vozidel a rekonstrukce povozů na převážení sena (zde nazývanými trakaři). Tímto způsobem jsem vystoupali až na kopec, kde jsme to díky našim navigačním schopnost vzali krlesh. Krlesh je speciální vesmírný výraz, když se něco bere krleš.
Došli sme tedy na xalupu, kde se zbytek skupiny ubytoval a šel si okamžitě natočit do půllitru nějaké tekuté drogy. Vzhledem k tomu, že se nikomu nechtělo přežít ten weekend v normálním stavu bezvědomí, tento návrh se ujal. Tedy až na A., který se dal na smažení čaje a jakési podivné zeleninowé stravy, dle nás vysoce nebezpečné. Večer plynul v celkové pohodě, jelikož jsme musili splnit hlavní úkol pozdního odpoledne. Totiž otestovat pjet různých modelů letos vypěstované space marihuany. Ano, takže se někteří tak zhulili (skoro bych řekl jaxvině), že nemohli zaměřit červené body na obloze, které nám připomínaly, že tam někde žijeme a že nebýt těchto orbitálních stanic, naše šance na přežití by se snížili. Jo, takže tyhle červený světla oscilovali s dost vysokou freqencí, takže jsem například později tvrdil, že jsou dva vedle sebe, i když zbytek tvrdil, že kecám. Což je dost relativní, co když já viděl naprosto v pohodě a ti ostatní byli tak zhulení, že místo dvou bodů viděli pouze jeden?? Toď otázka.
V okamžiku, kdy většina již polehávala ve svých hybernačních pytlech schlazených na -387 stupňu, či jen tak po zemi a na lavičkách jsem se rozhodl pro ukončení sezení a šel spát.

V sobotu ráno sem se probudil opět za světla. Nevím v kolik, ale čekali na mne výtečné koblihy, které, jaxem se dozvěděl, přišli expresním teleportem přímo od někaď z vesmíru. Sice sem měl takowej pocit, že jsou asi jen holografický, ale vzhledem k tomu, že byli dobrý jaxvině, sem to nějak moc zvláště neřešil. :)) Jdu do sklepa. Jo, náš příbytek má gotické sklepení a je obsazen vzácnými endemity. Po důkladném průzkumu jsme zde objevili tyto druhy:
1) Brouk sklepní - v počtu dvou kusů.
2) Žába sklepní - v počtu jednoho kusu.
3) Myš sklepní - taktéž jeden kus.
4) Pavouk sklepní - myslím, že jen jeden kus a strašně moc pavoučin.

Po několika pokusech jsme zjistili, že na pivo serou uplně všichni až na ty dva brouky, kteří zjistili, že ta kapalina je táák dobrá. Po několika pivních sprchách se jeden z brouků hlavou zanořil do země, zvedl zadeček do výšky, natáhl nohy a vydržel tak asi 20minut. Po pečlivé vjedecké konzultaci jsme ho prohlasili za "totálně nachcanýho" a přestali si ho všímat. Jeho menší přítel (nebo příbuzný - to nevíme přesně, protože i přes snahu navázat komunikaci nás totálně ignorovali) o několik hodin později zemřel, a to nejspíše na otravu alkoholem. Jako bych jim to neříkal, že je alkohol pro Klingony smrtelný.

A už mě to zase nebaví, tákkže poslední díl zejtra..... :))
Kurwa, co se to děje. Je někdo, kdo by šel se mnou na špeka???

Zasranej den v Dozajista nejistém desátém měsíci toho roku aneb 05.10. 2001 11:07

Kurwa, já mám dneska zase vysranou náladu. Magoří nám net, já se blbě vyspal. A ráno sme museli přerovnávat skříně v šatnách. Připadal jsem si jak ve špatně naprogramovaným Sokobanovi. Měsíc co měsíc přesouváme skříňky, protože měsíc co měsíc si někdo vymyslí, že takhle by to možná bejt nemělo. A tak je přesouváme. Některé "uklízíme" do protiatomového krytu. Ten by samozřejmě měl být připraven pro případ války, jenže my v něm máme sklad samých neužitečných věcí. A jedinej šerif má nejspíš pocit, že vše je v pořádku. No mě to nesere, až bude válka, tak stejně přežijou jen děti, nemocní v nemocnicích a důchodci, takže ať si s tím dělaj co xtěj.

Fčera sem koukal na dvojce na Ouplný zatmění vo Rimbóovi a Verlénovi. No, na to, že vokolo toho filmu byla docela hustá paštika, jakej je hustej a drsnej, táxem byl docela zklamanej. Né, že by nebyl drsnej, ale mohli si vcelku odpostit uvedení ", že by se na něj neměli dívat děti". V čem byl problém, když je dneska v kdejaký přiblblý Esmeraldě šukaní jaxvině (a to dokonce i ňákejch meksičanů), tak proč dělat humbug, když Rimbó šukal Verléna??? A to ještě v inkriminovanejch xvílíx kamera fikaně přejela z záběru na postel na záběr wokna či dveří. A to že lemcali absint?? No, co stejně dneska nikdo neví jaxe skutečně dělal a já ho lemcám taky, tak vo co kurwa šlo. Akorát mě moc bavila představa jaxe na ten film dívaj fanynky DiCapria (ánžto v tom hrál Rimbóa) a strašně si mastěj kundy, stejně jako při sledování Tytanyku. Brrr... já su ale úxyl. :)))

No, to byl takowej úlet. Musím vám se smutkem v očích oznámit, že JiMMY, můj věrný čtenář, je prý nemocem. Zdá se, že ho asi ta lepra, či co to od toho psa dostal dostihla. Zatím čest jeho.... :)))

Taky musím poděkovat Járovi za příspěvek do Náfštěvní knihy, bohužel jsem ho naprosto nepochopil a až díky BAFovi sem poxopil, že je to vocáď. :))

Kurwa, net stále nejde, takže doufám, že budu mít možnost aktualizovat. Sem se včera nakonec zhulil s jednou známou. Sme tak seděli na nádraží a měli blbý kecy, a když sme vstali, tak mě začala táák hutně brnět noha, že jsme ji naprosto vůbec necítil. Jenže ten stav byl tak divnej, protože jsem však cejtil botu. Jo, když sem šel, taxem měl pocit, že ovládám tu botu, že ji cítím, ale neexistuje nic mezi botou a mojí pánví. Fakt divný. No a paxem to rozxodil a bylo to ok.

VÝLET: SNAD UŽ POSLEDNÍ ČÁST. V sobotu večer došlo piwo. V poslední době se nám stává, když si někam vezeme sud piwa a je jedno kolik nás je, že sud prostě v sobotu podvečer dojde. Táxme museli pít vodku a ještě něco, ale myslím, že toho bylo hodně. Marusch udělala qečeři zapejkané brambory, což je prý nějaký recept z planety Země. Dobrý jídlo. Abych řekl pravdu z toho posledního večera si moc nepomatuju. Teda do jistý doby sem si myslel, že si pomatuju všechno a v pohodě, ale jak nad tím přemejšlím, není to pravda. Z mého mozku se vynořují představy a vzpomínky jako "sedím v kuchyni a piju z půllitr vodku s džusem" nebo "stojíme venku a dáváme špeka". Postupně posídka odpadávala, až zůstal opět jen zdravý kernel, jenž se uchýlil do kuchyně a začal jíst. Nejdříve sme dělali topinky. Topinky na plechu, topinky s vajíčkem, topinky vysmažený na sádle, topinky na jinej způsob. To bylo f pohodě. Tedy trochu. Topinky sme pojídali se sýrem, zbytky ovoce, česnekem a ták. Pak kohosi napadlo smažit korbáčiky. Jo, přesně ty svině. Takový to slovenský národní jídlo, odněkad z nejvyšších luk ve Vysokých Tatrách, kde pobíhají krávy importované z Rakouska a ze struků jim lezou korbáčiky. Což sou takový ty dobrý (pro mě už teda ne) provázkový sejry. Tak ty sme házeli na pánev s tím sádlem, dělali z nich smažáky a pak jedli. No, s těma topinkama fakt nebyly špatný, i samotný byly vynikající, ale ty následky. Někdy k ráno, moje motorická soustava začala odmítat fungovat a začala padat. Ve chvíli, kdy se objevila modrá smrt, sem si šel lehnout. Pořád sem si říkal, že je to stále v pohodě.

Ráno, ó krásné ráno. Místní hvězda svítíla skoro jako naše Slunce a já vstal. Což byla poslední příjemná chvíle toho dne, kterou jsem pocítil. Dobelhal jsem se ven, vychcal a uvědomil si, že mám wopici jaxvině. To sem si říkal "jó fajn, to je ještě dobrý," ale paxem si vzpomněl na korbáčiky, topinky a to neskutečný množství sádla. Zved se mi kufr. A nepoblil sem se, což mě nasralo ještě víc. Tyhle stavy nesnáším, je mi na blití, ale blejt se mi nexce, protože z představy zvracení, je mi zase na blití. Takže naprosto začarovanej kruh jehož výsledkem je, že mi je na blití, ale blejt se mi nexce. Sem tam sem ucucával vodu z láhve, ale i to sem vzdal, protože sem si představil, jak mám žaludek plnej vody a na něm plavou ty mastný fleky a mezi nima jako lodě černý zbytky topinek a natrávený korbáčiky. Docela sem byl rád, že sem se nepoblil, protože při představě, že bych to měl vidět znova, se mi zved zase kufr. Takže ve finále jakákoliv představa, která mě napadla, měla za příčinu šílenej pocit ke zblití. Marusch ještě udělal kotel houbovýho guláše. Při představě, že bych si dal houbovej guláš se mi zase zvedl kufr. A to houby nejím, takže sem si představil, jaxi ten guláš dávám, jak mi nechutná a jaxe po něm pobliju. Což mi zase zvedlo náladu. Teda kufr. Paxe uklízelo. Z čehož mi taky bylo na blití a táxem seděl venku. Úplně přeqapivě se mi čas wod času zvedl žaludek a já měl pocit, jako že se pobliju.
Někdy kolem druhý se první část průzkumného týmu zvedla a odletěla na nedalý train port, kde je čekal poslední transport směr ňáká posraná planeta. Další měl jet až následující den. My sme počkali na androida, který má na starosti celý objek výzkumné stanice, a když přijel ve svém transportním modulu, taxe nám říkal, že vypadáme jakobysme tři dny nespali a ták. Prostě typická androidí provokace. Měl jsem sto chutí mu ztrakovat obvody, jenže při tý představě se mi zase zved žaludek.

A paxme naštěstí nasedli do auta, BAF opět nasadil svoji kombinézu a kokainovej výraz a vyjeli sme. Představa, že jedu autem a že mi není blbě ve mě vyvolávala stav, kdy se mi zvedla žaludek. Prostě hrubost největší. Když sme dojeli do Pardubic, taxem si koupil lístek na vlak a těšil se, ja mi nebude blbě. Zmýlil jsem se a ve vlaku, kolem šestý večer, mi bylo stále ještě zle. Když jsem navštívil své rodiče ve Městě, taxem si dal kus nádivky do kuřete a už mi blbě nebylo. Tak dopad náš výlet na hory....

Jo, takže se pokusím updatowat hax()rským způsobem. Snad se to powede...... Zhulenej weekend.
Kurwa krteček, to je ale svině malá...

První den nového týdně v již pomalu zastarávajícím měsíci 08.10. 2001 15:02

Äááááx jo. Zase nejde d2.cz. Fakt by mě zajímalo, co tam ty magoři zase dělaj. Sem zvědavěj, kdy tenhle update pude ven. :(

Konečně to vypuklo. VÁLKA!!!!!! HURRRRÁÁÁÁ!! Ja mám takovou radost, že zažiju válku. A jak pjekně, budou umírat lidi a já budu sedět u televize, žrát sušenky a v duchu se sázet kdo vyhraje. To mám radost jaxvině. Dycky sem záviděl babice, když vyprávěla jaký to bylo za tý poslední velký, když byl bombardovanej Kolín, jaký to bylo když bombardovali lokomotývy, jak lidi prchali a ti co to nestihli dostali pjekně olova. Já se tak těším, až budu starej, a budu svejm třínohejm a tříwokejm dětem vypravovat, jaký to bylo, když nad naším městem lítali atomový střely směrem na výxod a z výxodu zase směrem na západ. A jak jedna spadla kousek o Bratislavy a vybuchla. No to bude božííííí......

V sobotu sem byl na Hypnotix. Ouplně sqělej koncert. Moc moc moc moc skvělý. Naprosto brutálně sem se zhulil, protože hulili ouplně fšixni. Vypozoroval jsem tam zwláštní zákon.
Sedíte-li u velkýho stolu (tak 12lidi), je to skvělý, ale něco neco tomu xybý. Najednou koukáte, jak někdo u vedlejšího stolu balí džojnta. Taxi řeknete, no jo kurwa, to tu ještě xybělo a začnete balit taky špeka. Najednou qám přijde do ruky špek a vy zjistíte, že jste nebyli sami koho to napadlo. Jenže špek je malej a lidí tak hodně, proto ubalíte velkýho špeka. Paxi někdo u stolu všimne, že balíte špeka, a pak ještě někdo, tak to de tak dlouho, dokud se vám nestane, že během balení dostanete třikrát do ruky špeka. A tak to de třeba pjet minut, než začne hulení doxázet nebo se lidi rozxázet, a vy ste zhulený jaxvině. :))

Teda to je ale zhulený souvětí co sem teďkonc naxcal. :))) No nic.... Vzhledem k tomu, že xci jet v pátek do Prahy, rozhodl jsem se, že nebudu až do pátku hulit. Sem osobně docela zvědavej, jak dlouho to vydržim. Zatim sem si nedal fčera, ale to jen proto, že sem byl tak unavenej a neměl sem xuť... :)))

Jaxem fčera koukal na týfku, tak mě docela pobavil Bush se svým projevem. Prej: "Kromě bomb předáme i jídlo. My jsme přátelé Afgánistánu." No není to srandista??? Já osobně si myslím, že esli Ládínovi zůstalo něco zdrawýho rozumu, že někam utek a tlemí se fšem jaxvině. V Afgánistánu začnou xcípat domorodci, a to bude srát jiný domorodce. Taxi řeknou, že je to kurwa blbý, aby někdo zabíjel jejich kamarády domorodce, a vydaj se do zbraně. Jenže budou xcípat dál, a s nimi i vojáci aliance. A taxi ňákej sousední stát řekne, " kurwa proč zabíjej lidi z v sousedním státu, dyxou to i naši lidi" a vydaj se jim pomoct. Tak to pude tak dlouho dokuď lidstvo nevyxcípe a bude klid. Paxe tu budou prohánět štěnice, stejně jako milijón led před člověkem a bude fšem fajn.... Moc se těším.

Tož tohle musíte vidět. Sem se u toho pjekně nasmál, páčto to zabavil kamosch, kterej dělá učitele na jednom gymplu. Docela vystížný pro dnešní dobu. Je to trochu dlouhý (asi 250kb), taxem to dal do samostatnýho wokna....
Do akcí v Afgánistánu byly nasazeny i ponorky.

Jak dlouhej název měsíce musím vymyslet, abych byl apsolutně a totálně spokojenej. Třeba Howno??? 09.10. 2001 10:08

Moc sem se u tohoto pobavil. :)))
Tímto způsobem hodlá našinec bojovat s mocným Usamou. Hodně štěstí přeji.
Jo, pes recyklátor, sem si na něj teďka vzpomněl, že mi ho Tosh ukazoval v neděli brzo ráno, taxe taky podíwejte na příběhy psa recyklátora. Stojí to fakt za to.... :))))

Tákže co dneska??? Moc mě to nebaví, protože celej den sosám ňáky mp3 a bavím se s lidma. Ouplně ideálně se student(k)ama. Fčera sem koukal na týfku na pořad o xalupářích. Jo tou sou fakt zwláštní týpci, docela mě pobavilo, jak fšexny dowoleny a weekendy za posledníx třicet let většina z nich prostavěla na baráku, kde bouraj fšelijaký xlífky a dělají si romantickej pobyt na vesnici. Je to zajmavý, jak fšixni měli zromantizowanou vesnici, ale svých chalupách, chtěli mít luxus svého (obvykle) pražského domova. Satelity, skříně, postele a fšelijaký podobný nesmysly... Fakt soráč, ale dneska na to seru.......

btw. V neděli sem si řek, že nebudu až do pátku hulit, taxem zwědawej, esli to vydržim, zatím to de v pohodě, ale bojím se zejtřka... To už bude maso.
A ještě sem do menu přidělal nabídku, kde se vám zobrazej fšexny starý uvodní obrázky, myslím, že je škoda, aby přestaly být součástí deníku.
Komu se nelení, tomu se snadno zelení.

Tak howno radši ne. 10.10. 2001 08:50

StartTrek.

Díky mým neskutečným schopnostem jsem pro vás pro dnešek připravil nevšední zážitek. On-line reportáž ze života Usámy bin Ládýna a Džordže Orvela Buše. Kolik přeqapení bude skrývat jejich tajný život? Určitě hodně, a zwláště to bude naprosto umocněno tím, že stále ještě nehulím. Ještě štěstí, že mám doma zbytek zásob s konopným máslem. Takže i když nehulím, taxem zhulenej. No a to je bezva? Ne??? :)))

8:52
bin Ládýn: Právě dokončil svoji ranní modlidbu, balí špeka a usedá ke svému přenosnému počítači a zapíná svůj operační systém. Na obrazovce se objevuje jakési podivné zvíře, jenž vzdáleně připomíná tučňáka a pod ním nápis: Sukkam Alejkum.
Džordž Buš: Právě vstal a dává si svojí lanu koksu. Zapíná počítač a z úvodní obrazovky se na něj směje jakýsi obrejlený xixt, který nápadně připomíná Byla Gejtse. Pod ním se objevuje také lajna jenž pravidelně mení barvu od modré k bíle a k opět kompletně modré obrazovce. Buš zvedá telefón.

9:14
bin Ládýn: Počítač běží. Balí špeka. Vkládá do ruky svého pomocníka satelitní anténu a přikazuje mu, aby s ní běhal. Pravděpodobně, aby nebyl snadno zaměřitelný. Vytáčí číslo svého Internetového poskytovale a čeká. Po 50 fteřinách se objevuje mesydž "Český Telekom Vás vítá". Stahuje si poštu.
Džordž Buš: Stále mu před očima běhá měnící se modrá lajna.

9:23
bin Ládýn: "ÁÁle, přišel mi mejl," zaraduje se bin Ládyn. Zhruba asi toto: "From: b1K_3133t3_h4X0R@post.cz Subject: SUP3R k001 h4X Message: Nazdar Byne, tak dneska na xchatu. Tvuj Džordž." Samozřejmě, že veškerá komunikace je v angličtině, já to jen překládám.
Džordž Buš: Konečně mu jeho OS nastartoval. Kliká na "Toto připojení" a jeho modem začíná vytáčet. Peep Peep Peep. Opsazeno.

9:41
bin Ládýn: Jde si do skříně pro sklenici s hulením. Balí špeka a ťuká na konzoli "www www.xchat.cz". Po naběhnutí úvodní stránky píše do logovacího wokna jako svoje id "Ladin" a připojuje se na kanál 3133t3_h4X0R5. Po té píše nějaký dopis a předává jej sluhovi, který čeká u dveří. Bohužel jeho znění se mi podaří přečíst až posla zabiju.
Džordž Buš: Konečně se mu podařilo se přihlásit k českému telekomu. Má mejla. "Hurááá" ozývá se pracovnou. "From byn_ladyn@seznam.cz Subject: Re: SUP3R k001 h4X Message: OK" Kouká se na svůj oblíbený porno server, jestli nejsou k dispozici nějaké nové stránky s porno obrázkama.

9:55
bin Ládýn: Stále čeká na xchatu. Čekání si tráví sjížděním naprosto užitečnejch stránek typu peklo.cjb.net.
Džordž Buš: Spouští browser, dává si další lajnu a buší do logovacího wokna XChatu své id "Bush".

10:15
bin Ládýn: Posel s dopisem byl konečně zabit. Podařilo se mi získat znění mejlu: "Ahoj mami, prosímtě, až přijedu, tak mi nech něco tý svíčkový. Díky, tvůj milující syn."
Džordž Buš: "Nazdar Ládýne! Tak jakej byla noc?" Džordž se konečně nalogoval a baví se svým přítelem Ládýnem.

Originálně haxorsky ukradenej záznam čatu Džordže a Ládýna.

10:21

Nazdar Ládýne.
-Ládýn- Nazdar džorži.
Tagjaxe v3d3 ty pardá13.
-Ládýn- Sqě13, fč3r4 s3m h4x()r0v4l.
Cože si?
-Ládýn- s3m z4h4x()0r0v4l j3d3n w36.
jakej?
-Ládýn- www.0up1n3z6ytecn4st4nk4.cc
ty wole, ty seš dobrej.
-Ládýn- m4m t0tiž n0vý eksp10ity.
ty wole, neke. pošleš mi je.
-Ládýn- n0 j4asně k4m0.
n3viď3l si někd3 ostatní kluky haxorský?
-Ládýn- n0 j4sně. dn3sk4 přijd0u 0up1ně fšixni.
kdo?
-Ládýn- n0 n3jl3pší h4x()ři. třeba cz3rt,JKSD, ekse, byn4ry dyw1510n a táág...
no to bude božííí. ještě nemám ten haxorskej systém.. jaxe jen kurwa menuje..
-Ládýn- lynyks?
jo, to je won.
-Ládýn- t4g t0 m45x c0 ď314t.
já wím, ale pořád ještě newím co znamená to týsýpý
-Ládýn- n0 t0 j3 t4ak0w3j t3n, w33sx c0, že j0??
No jasně.. :)

10:31
bin Ládýn: Mezitím co buší do klávesnice nějaký slinty, přichází posel od posla, který drží v ruce psaní. "ehmm.. mister ládýn.. máte tu psaní.." bin ládýn se otočí popadne dopis a zwolá "jéé, ten je od maminky!".
"Milý bine,
děkuji ti za psaní, ale příště bych byla raději, kdyby ten posel přišel v celku. Zase mi zasvinil koberec.
tvoje milující matka."
"Mám rád svoji matku," pronesl bin Ládýn pro sebe a otočil se ke klávesnici. Jeho konekšn metr mu říkal, že může internetit ještě asi 10minut, protože pak už nebude mít peníze. Posílá na čat vzkaz, že se wokáže až někdy pozdě odpoledne, že teď má něco důležitýho na práci a odhlašuje se. Myší přejíždí na ikonu MS Flight Simulatoru 2002 Arabian version, který si fčera ztáhnul z nějakého pirátského serveru s názvem ftp.mikroxrxel.com.
Džordž Buš: Džordž buší do stolu a křičí "Kde mám játra, kde mám játra."

Nepromokavá vložka SAMova: Taxem se byl vychcat a podařile se mi v mušli udělat táákovou pjeknou bublinu z moči. Taxem na ni xcal a vona nextěla prasknout furt se převalovala podle toho z jaký strany sem na ní močil. Celkem zábavná bublina. Jinak též se u nás připravujeme na válku. Včera se bílil záchod v našem protiatomovém krytu.
Zejtra přijde velký den. Dostaneme žold, taxem zvědaf jaký blbý kydy bude mít naše účetní. Jestli vůbec nejaký kydy mít bude..... Potřebuju prachy, moc prachů... Hlavně, habych si mohl koupit kredity do telefénu.


11:00
bin Ládýn: Připravuje se k modlitbě. Odkládá zapálenýho špeka a rozbaluje létající koberec. Klaní se.
Džordž Buš: Připravuje se na další lajnu koksu. Odkládá klávesnici a vytahuje šňupátko. Rozbaluje pytlík s nádobíčkem a odsypává něco bílého prášku na stůl. Šnupe a chrchlá. Na obrazovce se objevuje modrá plocha s nějakým textem a proto volá o pomoc. "Pomóóóć" Přichází pidimužík a vysvětlujemu, že ještě štěchovický poklad nenašel.

11:10
bin Ládýn: Stále se modlí.
Džordž Buš: Odchází někam do zadního pokoje. Je slyšet nějaké hlasy a hýkání. Nevím co se děje, protože ta stěna má antitelepatickou ochranu, takže mě pjekně svině dostali. Ještě klika, že nechal otevřený dveře. Je tam jakýsi pultík a na něm dvě tlačítka. Atom On & Atom Off. Mačká Atom On a někde se cosi otevřelo.

O5 nepromokavá vložka SAMova: Docela mě pobavilo, jak na Afgánistán kromě bomb shazujou i potravinový balíčky. Jeden potravinový balíček má prý 2200 džaulů, či čeho. Docela by mě zajímalo kolik TNT mají bombý. které dopadají na lidi. Afgánci prý balíčky nechtějí. No ale divíte se jim, když spolu s pomocí dopadají na zem i bomby??? Vy byste něco takovýho chtěli???? Válka proti terorismu je pjekná zhovadilost, stejně jako jakákoliv jiná válka. A včera sem slyšel, že prej Taliban zatknul nějakýho francouzskýho novináře, kterej se pohyboval po zemi v převlečení za ženu. Tedy zdá se, že ač nám připadaj všechny muslimský ženy pod těmi svými hábity stejný, cvičené oko muslima naprosto dobře rozezna rozdíl mezi ženou v hábitu a mužem v hábitu. Prý ho chtějí soudit jako špióna. No to se jim ani nedivým. Blbej nápad, blbý novináři, blá média, každej blbej časopis, a to snadi Blesk, má v Afgánistánu svýho reportéra. Co je to tohle kurwa za válku. Já chci poctivou válku, kde budou jen vojáci a hafo mrtvejch, poctivej útok bez vyhlášení války, poctivý přepadení s poctivým ponorkovým útokem. Co je však tohle za válku, když je tam 3000 vojáku a 60000 novinářů???? Kurwa, dejte zbraně novinářům a reportérům ať se dou střílet do nějaký Novinářský republiky a dejte kamery vojákům ať to nafilmujou..... :))))


11:18
bin Ládýn: Stále se modlí.
Džordž Buš: Říká něco o bohu. Zní to jako "Pane bože, pane bože, já vůl, zase sem se přešlex." A pak zase cosi "Kde jsou ty moje játra, kde sou játra."

11:40
bin Ládýn: Stále se modlí. Ale je na něm vidět, že dostává hlad.
Džordž Buš: Stále přešlehnutej. Ale má pocit, že by měl jít začít konečně dělat něco pořádnýho.

11:59
bin Ládýn: Vstává a jde na oběd. Zapaluje odloženýho špeka a dává rozkaz k útoku.
Džordž Buš: Dozvídá se, že někdo útočí.

12:07
bin Ládýn: Dává si skopový s rejží a moc si pochutnává. Dává si silnej čaras, protože tráva ho začíná pjekně srát. Čeká, jak dopadnul útok.
Džordž Buš: Zjistil, že útok byl proveden na jeho hrad z písku, který si fčera postavil na zahradě.

O5 nepromokavá vložka SAMova: Jdu na oběd.Ááách, jo. Taxe mi ten dnešní den vůbec nějak nepowedl. Respektive, nedopadlo to jaxem si to původně vymyslel. Nebudu to mazat, protože je to součástí celku, tj. mého šíleného deníčku. Myslím, že asi nechám na potencionálním čtenáři, ať si domyslí co sem tím xtěl říct. Jsem wolako aky unavený. Asi je to tím, že mám dneska naprosto howno co na práci. Úplně. Dneska nemám do čeho píchnout. Hmmm.... Du se nudit. Třeba mě ještě něco napadne.....

Přidělal jsem anketku. Tak uvidíme jaxe osvědčí... :)))
Když nemužu dostat ženu do postele, taxi to rozdame aspoň na koberci.

Lejno - to už je lepší. 11.10. 2001 10:25

Pro začátek trocha aliení psychedelické poezie:
Krakonoš
Nás chrání pán hor Krakonoš
a má nás všechny rád,
sám velký vládce Krkonoš
je náš dobrý kamarád.
On trestá zlo a bezpráví,
to ví každý z nás.
My pomůžem mu zachovat
českou zemi plnou krás.
MIROSLAV ŠULC, učitel ve Vysokém nad Jizerou


Tuto a jiné perly najdete zde. Vřele doporučuji.
Koukaje na statistiku nově zavedeného hlasování mám takowej divnej pocit, že huliči sou pjekný extrémisti. Buď se ukájej třikrát denně a nebo Kájínka doma nemaj. Prostě obyčejné chování je jim cizí. :))

Táxem se fčera vysral na nehulení a dal si večer džojnta. Docela se mi to vyplatilo, protože sem se pak koukal na zprávy, a světě div se, zasmál sem se jaxvině. Začala reportáž o našich transportérech u Svobodný Evropy. To sem si říkal to je fajn, ale pak to začalo gradovat. Vypravěč říkal, že jeden transportér by odstaven mimo vyhrazené uzemí, což je ještě v pohodě. No jenže, ňákej ftipálek z něj ukradl zadní světlomety. A to už sem se začínal smát. Nakonec asi dvě minuty trvalo, než nám novináři vysvětlili, že hodnota světlometů je několik stovek a musel se k tomu dokonce vyjádřit i jakýsi tiskový mluvčí ministerstva policie. Prostě ostuda jaxvině... :)))

Udělal jsem zase experiment. Link na můj deníček sem dal opět na fakinglink, taxem zvědaf, o kolik se zase zvedne náfštěvnost.
Jo stala se mi teďka hutná story. Stojím tak na přechodu a čekám na zelenou. Blik. Vyrážím. Jsem asi v půlce a slyším "Mároooooo, nazdááár," taxe koukám esli neuvidím ňákou známou tvář. Nikdo nikde, tak zase popojdu asi o dva metry a znova "máároooo, názdáááár," Taxe rozhlídnu ještě jednou a z prvního auta před přechodem je vykloněnej typ a huláká "názdáááár". Tak přejdu, postavím se k zábradlí a říkam "no nazdárec". Von na mě kouká a křičí "no ty mě asi nepoznáváš" a já popravdě, že ne. Jen byl ňákej povědomej a děsně sem šrotoval, kde že sem ho viděl. No a von říká "já sem M.B.", načež sem na něj zařval "no ty wole, já tě vůbec nepoznal, co děláš?"
"No já dělám teďka ve zdravotnictví," řek a musel jet, protože blikla zelená pro auta. Taxem vešel do ústavu a mysleje si "no jo, učitelka na základce vo něm dycky říkala, že je jak u blbečků na dvorečku, a teďka si pjekně sedí ve fáru a já jako debil po deseti letex studija sem na civilce v divným ústavu." Jo, holt, kdo nic neumí živí se prodejem výpočetní techniky, mobilních telefonů a ve zdravotnictví.


Ix mexte mexexe.

Rozteklý Lejno - A to je vůbec nelepší. 12.10. 2001 08:46

Dneska jedu do Prahy a mám docela qalt. Takže to bude jen ve stručnosti.
Včera sem psal, jaxem ouplně nečekaně potkal MB. Jenže to nebylo toho dne vše. Přijel jsem domů a du si to takhle po ulici a nejednou. "Nazdáár," taxem koukal co se děje a naproti mně týpek. No zase mi byl ňákej povědomej. A říkal "no nazdar, já doufám, že seš to, docela bych nerad oslovil někoho cizího," no a na to sem mu řek, že sem to skutečně já. Won mi řek, že kdybych si na něj náhodou nepomatowal, taxme se vloni viděli ve Svitavách na fesťáku. Tož už mi naštěstí bliklo a vybavil jsem si wo koho šlo. Taxme se domluwili, že si za hodinu dáme sraz v hospodě na pifko a džojnta. No a opravdu, sem si dal dwe piwa, paxme smotli dwa džojnty vyrazili do města.

Důležitá story z předefčíra. Volal mi jeden známej (řekněme, že T), esli bych jeho bráchovi řek kolik stojí hulení u dýlera. No taxem mu řek, že proč ne a on mi odpověděl, že za xvíli zawola. Bylo mi to divný, ale nějaxem to neřešil. Za xvíli opravdu volal a zeptal se mě esli může zapnout na telefonu odposlech. Řexem, že jo, protože mi to je celkem ukradený. Jen sem poznamenal něco ve smyslu, že doufám, že nemá za zády policejní komando. No a taxe mě vyptával, kolik to jako stojí, kolik džojntů se z toho dá udělat, jaxe takowej dýler shání, a co ještě prodávaj aták. No to už měl bylo fuckt ňáký divný, proč maník z vesnice chce kupowat hulení, když je teďka takowá nadúroda, když skoro každej mlaďas má zásob jaxvině. Tak sem do něj furt porád hučel, že ať se vysere na dýlery, že esli fakt xce na špeka, že mu můžu přinýst filmofku nebo ať se zeptá nějakýho spolužáka, protože někdo určitě mít bude a určitě se rozdělí. Nebo ať si příští rok zasadí. Byl jsem furt odmítanej, což mi připadalo opravdu poněkud zvláštní, proč by někdo xtěl mermomocí nafštívit dýlera??? Jenže pak mi T. poděkoval a zavěsil. Večer mi přišla SMSka, že mi moc děkuje za nfos a pak nastala normální komunikace o kyberpunkový literatuře. Jenže já sem xytrej kluk a bylo mi jasný, že něco bylo trochu jinak, protože sem si vzpomněl, že mi asi před tejdnem říkal, že mátinka našla jeho bráchovi pod polštářem hulení a byl z toho mazec. No a T si teďka vzpomněl na mne jako na velkého huliče a napadlo ho chytrá vojnová lest, že se mě bude jako ptát na různý otázky spojený s hulením a dýlováním a ták, a já mu budu odpovídat. Přičemž jako posluchač nebyl brácha, ale nýbrž jeho tatík. :))
Tož jsem byl docela rád, že mé zkušenosti pomohli přesvědčit další nevěřící Tomáše, že na občasném hulení není vůbec nic špatnýho, zwláště, když je původ marihuány domácí a nikolif kupowanej... :))))

Jo, a ještě jedna poznámka. Opravdu občasné zveřejnění na faking link prospívá náfštěvnosti. Dokonce jsem zaznamenal do sbírky ministerstev další doménu. Tentokrát Ministerstvo spravedlnosti. Muhehe*... :)))

To abyste měli o weekendu co smažit. :))
*Muhehe is (TM)(C)(R) by JiMMY.

15.10. 2001 12:23

No to byl wejkend, nejpohodovější za poslední tři štvrtě roku. Jenže jako každá krásná věc, i tato je skažená něčím, o čem se mi mluvit nechce, ale jestli to blbě dopadne, tak to bude v piči. A blbý je, že zahulíme uvidíme, jaxi nebude moc platný. :(((

O tom, co jsem tedy prožil napíši někdy pozdějc, sem unavenej a xce se mi domů a nic mě nebaví.......
Teda, mě to sere.

16.10. 2001 10:37 - etwas cum esn - OUTERÝ

Esli vás zajimá jak dlouho budete žít, tak nechoďte k cigánkám a jinejm pochybnejm vješťkyním, ale nýbrž svěřte život Internetu. Já budu žít sakra dlouho... :)))

Byl jsem dneska dávat kref qůli ňákejm pošahanejm testům (mezi náma, objevil se v naší zemi Antraks, taxme se šli dát wotestowat). Nesnáším odběry krve. Kref sem nedával asi před 17-ti lety, protože k tomu nebyl doteďka žádnej podstatnej důvod. Až teď. V naší famíliji se traduje historka z doby, kdy jsem byl naposledy přinucen díky ňáký posraný xorobě dát svoji kref qůli rozborům. To mi bylo asi 6 nebo 8 let a bylo to v Pardubicích v nemocnici. Prý štyři sestřičky mě musely držet, jaxem se bránil, přičemž prý se jim podařilo nakonec moji krev získat, ale za cenu pokousání a naprostého zdemolování nemocničního vybavení. Takže teď po těch hafo letech jsem si to šel zwopáknout.
Nemám rád nemocnice, je to takové smutné a bezútěšné prostředí. A hlavně, zase tam byli důxodci. Jo, důxodci. Fšude kamse podíwáte. Vyrazili sme proto brzy, abych to stíhal včas do služby, taxme teda dorazili něco málo po sedmý a já se zděsil při pohledu asi na patnáct důxodců s berlema, brejlema, rozklepanejma rukama a nohama. V tu xvíli mi došlo, že to bude na dýl. Prvních patnáct minut bylo v pohodě, jenže pak to vypuklo. Po chodbě projel zřízenec s takovým tím lůžkem na kolečkách, na kterém leželo jakési bezvládné tělo a drželo si kapesník na čele. O pár minut později projela kryplkára s někým kdo se držel nohy. No a pak to puklo. Tu žena se sádrou na noze, tu muž, kterému se zbůhvíjakého důvodu klepalo celé tělo no a do toho jakási důxodkyně s hlavu v tašce, kde cosi žvýkala. Já spatřil vždy jen mizející kus rohlíku (teda doufám, že to byl rohlík). Každý jak přišel, si vzal takovou kartičku s číslem podle kterého si pak volali dále. Taxem seděl a čekal. Matka mi vysvětlila, že dnešní meducína pokročila do takový míry, že už se bere krev z prstu a jen několik kapek. Samozřejmě, že sem tomu nevěřil, což bylo zcela rozumné. Ve chvíli kdy kolem mne nějaký poskok protlačil velkej vozejk plnej ampulek, stříkaček, jehel a ještě nevím čeho, mi bylo jasný, do čeho sem zahučel.
Dostal jsem se na řadu právě tak akorát včas, abych to ještě stíhal. Doktorka si mě posadila na židli, já natáhl ruku, odvrátil hlavu a čekal. Samozřejmě sem se dočkal, stáhla mě paži škrtidlem a já ucítil jak ostrá hrot jehly proniká mojí kůži. Xvíli sem vyčkal a když sem ucítil, že již je vytažena podíval jsem se. TAXEM TO SPATŘIL! Ta kráva nenapíchla žílu na poprvý a tak mi musela jehlu vrazit do ruky znova, a zrowna ke všemu před mým zrakem. Taxem se akorát odvrátil a zoufale čekal, až mi sundá škrtidlo. Paxem wod ní dostal nějakej tampónek, nejspíš asi na památku, ale já ho vyhodil, kterej sem si xvíli držel na těch dvou ranách jak wod krejčíka upíra a šel si sednout ven. Celá famílije nevypadala zrowna nejlépe, takže mé hlášky jako "konečně snad přijdou na to, proč sem zhubnul" nebo "a hele, tady přes silnici naproti vrátnici je pohřební služba" či "esli mi taky udělaj bilbórdek s nápisem Mám lejkemiju, nexcete někdo moji úrodu?" se nesetkaly s očekávanou odezvou a dokonce i někteří postarší lidé v čekárně se na mě nějak divně koukali. Tákže sem se na to vysral a šel do služby. A teďka mě pjekně hnusně nepříjemně bolí ruka, skoro jako by mi někdo propích moji milovanou žílu....

Proto nesmím odpoledne koupit cigára, protože se vyloženě těším až si ubalím špeka. Fčera sem si nedal, protože se mi nextělo, byl sem unavenej a nextěl sem, aby má kref byla dneska ráno zhulená. Co kdyby mi něco našli, že???? :)))

Takže to je asi prozatím vše. Zejtra jedu na Inveks, takže ze zápisu nebude nic. Pokud tedy nebudu updatowat někde z ňákýho komplu, ale wo tom poxybuju, protože budu na stoprocent zhulenej.....

Koukaje na statistiku ankety vidím, že lžete a lžete a lžete. Kdo to kdy viděl, aby měl někdo doma Kájínka...... ? ;-)

Já věděl, že sem něco zapomněl. Hentu je propagandistickej komiks z pádesátejch let. Určitě skouknětě, ale bacha! Má to asi 5MB.

Up-to-datE 16:28 - Hurááááá. Právě sem se na www.idnes.cz dočetl, že v Liberci leží první pacient s podezřením na Antrax. Jako bych to dneska ráno neříkal.... :)) A vzhledem k této velké a slavné události měním anketu, kterou jsem xtěl původně nahrát až ve čtvrtek... Jináč.. Pro všexny starší anketky jsem udělal specijální menu, takže můžete hlasowat stále... :))
Bůh mi vzal maminku, bůh mi vzal nohu. A kdo způsobil to zemětřesení? Taky bůh? Hmm. Tak proč to dělal tak komplikovaně?

17.10. 2001 17:22 Streda

Taxem se prave zwratil z Inweksu.
Bůh je kurwa.

18.10. 2001 09:13 Šdwrdek

Uráááá. Vzal jsem si na zejtra dowolenou a tak jedu dneska wečer zase na hóóóŕyyy. Óóó hory, óóó hory...

Nevím wo čem se vypovídat dřív. Esli o weekendu nebo o včerejším Inweksu. Asi začnu tím Inweksem. To bude kratší a nudnější.

Takže sem po hafo letech zase vyjel na Invex. Jo, když už mi ustav zaplatil cestu busem tak proč ne. Ale nic není tak jednoduché jaxe na první pohled zdá. Když sem tam přijel, zjistil sem, že lístek stojí 140kaček. Což mě připadalo moc. Ale koupil jsem ho s tím, že toho budu litovat jaxvině, protože propagační materiály nesbírám, o nových technologiích čtu na internetu a koukak na hardwer mě nebaví. Taxem tam bloudil od pavilónu k pavilónu. Skouknul sem nějaký síťový prvky, pak linux hall. Což mě teda mimochodem zklamalo jaxvině, protože sem čekal něco většího. Jediný co mi připadalo zajímavý byla přednáška o KPresenteru - nebo sem ho aspoň viděl na plátně -, což mohlo bejt způsobený tím, že sem stejně viděl konec. Pak byla přednáška od Yenyi z CZGULAGu o tom co nového nám přinesla řada jádra 2.4.x. Jo, používal slova jako bit, maska, procesor, což znělo děsně zajímavě a odborně. Pak mě naštěstí potkal kamoš, a řek že de do hospody, kde je sraz s ostatními vyučujícími. Takže sme skoukli ještě DVD Hall a Game Hall, se zjištěním, že je to úplně na hovno a vyrazili k pivovaru. Cestou mi přálo ŠTĚSTÍ! ASPOŇ NĚCO! Narazil jsem na expozici Ministerstva Vnitra, kde jsem doplnil svoji zásobu ftipných letáčku a samolepek s nápisy jako "Nekradu software", "Neberu úplatky", "Ministerstvi vnitra" a ták. Fuckt zaplaťbug za tuhle výstafku. I když byla slabá jaxvině, oproti před třemi lety, kdy tam byla i sbírka zabavenejch cédéček a vypalovačka.
V hospodě už byli fšixni podstatní. Dal sem si v ní tři piwa a segedínskej gulaš. Vykouřil pár cigaret, pobavil se na účet vedení a paxme jeli domů. No a to bylo fše.
Tákže Inweks ouplně na howno, ale když už nic nebylo ke koukání, tak aspoň hezký roštěnky. Docela prdel byla pozorowat, jak mobilní operátoři zaměřujou reklamu cíleně na mlaďase. Na ty největší zoufalce, kteří si myslí, že vlastnit telefon je ňáký hrdinství. Prostě komerce jaxvině. :)) Takže díky těmhle dětem nebylo možný, haby se tanečnice svlékly aspoň do půl těla...

Jináč, Majkle díky za příspěvek do Náfštěvní knihy, už to zase něco xtělo. Doufám, že sis ten Antrax užil... :)) Což mě připomělo, že sme teďka špekulowali nad tím, proč lidi panikařej z bílýho prášku..? Co když ňáký šílenci namíchaj Antrax do modrýho prášku. Třeba do Azuritu. He??? A ještě sem dneska čet ňákou šílenou teorii, že za Antrax nemůžou muslimský teroristi, ale nýbrž ortodoxní americký křesťani. HAHA. Já už se v tomhle světě nedivím vůbec ničemu. Z Antraxu nepanikařím, protože se ho nebojím, války se nebojím, protože sem ještě žádnou nezažil a docela bych se rád nějaký maséřiny taky dožil. Takže co víc mi xybý ke štěstí???? Večer mám vynikajcí zabavný pořad, kdy zhulenej sleduju správy a vždy se zaručeně pobavím.

K díky čemuž se dostanu k uplynulému weekendu. Pořádně špekowat sem začal asi už kolem půl pátý f pátek, abych pak vyrazil za R. U něj sme si dali jointa, protože byl čas k večeři a na televizní zprávy. No já koukal jako blázen. Na ČT One běží úplně drsný válečný zpravodajství. Přítel Roman se k tomu vyjádřil zhruba tak, že to přirovnal k předpovědi počasí. Což měl ouplně pravdu. Normálně v levý části obrazovky stál chlapík a rukou ukazoval na mapu Afgánistánu. Řekl například: "Dnes ráno v 07:35 spojenci bombardovali Kandahár," a ukázal rukou na mapě kde je Kandahár. Najednou přes obrazovku přelýtlo animovaný letadýlko a v místě, kde bylo kolečko s nápisem Kandahár se objevil animovanej výbuch. Pak řek " a o deset minut pozdějc byl bombardován Kábul," a nad Kábulem, z jinýho směru samozřejmě, přeletělo zase letadlo a opět se objevil animovanej výbuch. Prostě mazec a propaganda jaxvině. Myslím, že mé mínění není stoprocentně na straně "spojenců", protože to co se děje mě silně připomíná masírování mozků za dob, kdy za mír silou zbraně bojoval celý socialistický svět.
A táxme se pak sebrali a vyjeli s ňákejma hjumaníkama do hospody, klasického venkovského pajzlu, kde větráky jsou zanešeny zčernalými pavučinamy, na které se za posledních 30let usadily saze, mastnota a prach. Na zdích obrázky Václa Havla, Občanského Fóra a podobných archiválií. Hentu sme se zhulili, dali pár pif či vinných výstřiků, a někteří dokonce hráli i na kytaru. Bavilo mě pozorovat domorodce jak u stolu po desátým piwu řešej politický situace. Pořád ještě stále nechápu, proč někteří spisowatelé považují hospody za "lidové univerzity". Dyk je to blbost. Když poslouxám hlášky dělňasů, kteří, dobře zmasírováni TV Nova, vykládají jak by řešili situaci v Afgánistánu, dochází mi, že konzumací alkoholu se inteligence značně snižuje. Takže o lidový univerzitě silně poxybuju. Ještě štěstí, že sme pak jeli zpět ke G., kam přijel P. a M., a taxem si konečně lidově pokecal na téma já a mé hulení... :)))
Přičemž kolem šesté sem šel spát, abych se odpoledne probudil, dostal něco k jídlu (R.-ovi oblíbené těstovny.. :)) a vyrazil qečeru do Prahy. Vzhledem k tomu, že byla sobota a mě se nextělo domů, zavolal jsem Bushce esli je doma, a esli bych se moch stavit. A tak jako jó. Přijel sem, hezky se přivítali a začli rozebírat naši situaci. Moc mě potěšila Ubique, protože o ní B. říkala, že je nějaká rozhozená qůli poslednímu podnájemníkovi a že se chová značně nestandartně ke každému příchozímu. Jenže naštěstí U. pochopila, že jsem v pohodě a vysmátej, taxe začala chovat tak, jak ji znám. No a nakonec to dopadlo tak, že mi B. říkala, že mě U. svádí. Což bylo ouplně božííí, protože mě fakt asi sváděla.. :)) Prostě je to fajn říct, že mě sváděla taková hezká kočka... :)))))))))) To se mi nestává často. :) Yeah.
No k ránu sme šli spát, protože sem si celkem naprosto příjemně hučel, abych se probudil kolem dvanáctý. Taxme ještě xvíli tlachali, dostal jsem vynikající polívku a kus-kus (teda doufám, že to píšu dobře), dali sme si džojntíka a já vyrazil na vlak. A taxem jel zase zpět et houm. Naprosto parádní, klidnej, uvolněnej prohulenej weekend, jakej se děje málokdy.


Hmmm... No a co ještě říct. Včera sem konečně viděl filmeček Apocalypse Now. Teda to je ale hustý dílko. Naprosto nejhustší a nejdrsnější film, kterej sem viděl. Pokud ste neviděli, tak doporučuju. Starej, ale dobrej a naprosto výmluvnej o nesmyslnosti války a jakéhokoliv zabíjení. Byla to symfonie. Jenže čeho to newím, protože sem si to ještě pořádně nesrownal a myslím, že se na něj podíwám ještě jednou.

Na Microsoftu mám rád, že miluje konkurenci a dokonce dáva i návod jaxe zbavit Woken, pokud Vás přestanou bavit. :)))
Pozor! Řítí se na nás!

22.10. 2001 12:28 Poundjely

Zatím teda ještě newím esli bych měl zase psát o tom jaxem se opil a zhulil. Takže někdy až nebudu mát wo čem psát, tak napíšu o mejch posledních horáx. Není nic snažšího......
Jedinej hutnej důsledek je, že mám žravou jaxvině a žold zasraně daleko. Už zase jedu na nouzowej režim a to mě pjekně sere. :( Asi začnu krást a posílat obálky s modrým práškem.

Podstatný je, že mi konečně Ventor sejmu negativ skenerem, takže již brzo bude zpřístupněna první část mé fotogalerie. Už fčera sem přemejšlel, že bych se mox poxlubit některými zdařilými fotečkami, takže to během tejdne udělám, posléze donutím Ventora za použití velmi nexutného násilí k oskenování zbytku a bude to ouplně fše... :)))

Zase mě poránu pjekně sral d2.cz. Nešel. Sou to svině. Zajímalo by mě co furt dělaj, že nic nedělaj.

Tož zatím jsem udělal kostru fotogalerie...

A pjekně moc mě bolej nohy a záda, ánžto sme na těch horáx rovnali dříví (a to hafo) do kůlny. Když du po sxodox, tak to pjekně moc bolí... :(
Kajlova matka je kurva.

23.10. 2001 09:40 Lejkemiju nemám

Tož na začátek něco hustýho kyberpanku. :-))

Každý ráno du po ulici směrem k ústavu. Každý ráno potkávám desítky, ba možná dokonce stovky lidí, kteří mě míjejí. Obvykle bez povšimnutí. Každý ráno prolnu svůj život na okamžik s někým jiným. Lidé jak okolo sebe chodí, prolínají navzájem své životy a tím se ovlivňují. Dneska ráno to však bylo úplně jiné. Potkával sem lidi, to ano, byli však nějaký divný. Viděl jsem je, slyšel je, ale necítil jsem to co cítím, když někoho míjím. Takovej záchvěv energie, když prorážíte a pronikáte do ochraného "energetického " obalu jednotlivce. Prostě nic. Jako by kolem mne chodily mrtvé duše. Celou atmosféru doplňovalo vyloženě sychravé počasí. Šedivá obloha, šedivé domy, šediví lidé a mé šedivé myšlenky. Skoro sem měl pocit, jako by se pomalu, ale jistě, přibližoval podzim a s ním i první deprese. Začíná opadávat listí, stromy žloutnou a červenaj, poslední jejich plody opadávají a my po nich šlapeme. Kapky mé krve dopadly na zem a nikdo si jich nevšiml. Kapky mého potu dopadly na list a ten odvál vítr.
V očích duchů se nic nezračilo. Jen takový pocit, že vstávat brzo ráno není dobrej nápad. Možná, že za to opravdu mohlo to počasí, ale nejsem si tím jist. Na lavičce mladík. Jeho hlava se kýve zprava doleva a vypadá to, že trpí nějakým tikem. Taky že jo. V pravidelných intervalech se mu zvedal horní pysk a odkrýval zuby. Hlava doleva, pysk vzhůru, čelist světu. Hlava doprava, pysk vzhůru, čelist světu. A tak pořád dokolečka.
V odpoledním autobuse je cítit smrad kuřáka cigaret. Načichlý šaty, načichlý vlasy, načichlej dech. Někteří kuřáci smrděj jak kuřáci. Někteří ne. Ve večerním vlaku sedím u okýnka a koukám. Vagónem procházejí lidé a hledají místo k sezení. Jen u mne bývá vždy volno až do poslední chvíle. Nepřišel jsem na to proč, ale je to tak. Možná, že na mě lidé pohlížejí jako na někoho z jiného světa. Nevím. Je to zvláštní.
Není v tom žádný stesk, žádný splín. Jen mám prostě pocit, že sem ňákej divnej. No, ale když se to tak vezme. To jsou podle mne skoro všichni lidi, kromě mě.

Hmmm. Vyšli noví Chemical Brothers. Takže pokud víte, kde si je sosnout, taxi je sosněte. :)) Mohu vřele doporučit. Jinaxem včera dodělal další týdeník pro koukat.cz, takže až připojím disk, tak jej pošlu GM, aby ho upload. Včera taky vyšel novej RatHat. Tentokrat ve verzi 7.2 a já jsem konečně rád, že už budu moc přeinstalowat kompl. Jak mi odešel do vječných lovišť zdroj, sem pořád neměl sílu jej dát jej do kupy. Možná teď...

uP-tO-datE 15:25 - Koupil sem si smrdutý tyčinky a médija. Večer si udělám RatHat Install fest..... Hlavně to hulení..... nesmim zapomenout.
Já sem normální, jen lidi wokolo mě sou ňáký diwný.

24.10. 2001 10:17 Jééééééé! Hulá lalůček, Chaprál paljů, lalů lalů lááá.

Ještě žádná svině neukradla na hajzlu mejdlo. Už se mi dlouho nestalo, že bych se šel vysrat a na hajzlech bylo ještě mejdlo. Vždy se najde ňákej ftipálek, kterej ho ukradne dříf než já. :))

Sem se dneska výtečně pobavil. Sice je to taková odporně-texnická záležitost, ale vzhledem k tomu, že se jedná o Microsoft.... :)) Jedná se o prolomení MS DRM (Microsoft Digital Rights Management) a vcelku zjednodušeně jde o to, že si koupíte nějaký hudební cédéčko od nějaký zasraně velký společnosti, který přehrajete v klasickým CD plajeru. Jenže pokud ho vrazíte do PC, tak ho nepřehrajete. Což odporuje lidským právům, protože velký společnosti tímto omezujou použití legalně nabytého zboží. Pokud ho teda budete xtít přehrát na PC, na takto xráněných cédéčkách by měly bejt daný tracky ve formátu WMA s digitálním podpisem (Využití se najde třeba i tehdy, že si z webu stáhnete ňákej track we WMA fajlu a paxi zaplatíte práva na jeho přehrátí). No a před několika dny se vynořil odněkud z hlubin Internetu crack od nějakýho typa, co tuhle ochranu zruší... :))) Huja huja.. :)) Tákže pokud vás zajmaj nějaký texnický podrobnosti, taxe podívejte sem. Microsoft se prý k celé akci vyjádřil následnovně: Microsoft prohlásil, že s možným prolomením se počítalo a že v nejbližší době bude vydána aktualizace odstraňující chybu a systém ochrany bude vyměněn. Volako ako ftipné a zábavné prohlášení. :))

Takže opustíme tragické prostředí komerčních firem (zwláště Microsoftu - ehm. omlouvám se čtenáři z domény microsoft.com, ale jináč to nejde :)) a přejdeme k něčemu mnohem zajímavějšímu. Fčera sem si vypálil a začal instolavat RatHat 7.2. No sem z něj ouplně maksimálně nadšenej. Čeština funguje hnedka od začátku, navolit si ji lze již hnedka při instalaci, takže si myslím, že možná ani nebude potřeba, aby vyšel RatHat 7.2 CZ. Možná kromě několika speciejlních balíčků, který stejně nebudu potřebovat. Sice teďka strávím 14dni konfigurací, ale tajně doufám, že pokud zase nedojde k havárii nějakýho hardwérů, bude fše ouplně f pořádku. Jen možná bych měl upozornit pro případné instalisty. Pokud máte rádi LILO, nechte si jej.s GRUB je sice fajn, ale ta svině mi při každým bootu šahala na vypalovačku, snad jestli se z ní nedá nabootovat, což mě pjekně sralo, jelikož se celej boot tak o 15-20 sekund zpomalil. No a doporučim vám taky spustit instalátor bez podpory framebufferu, protože mě se to při něm sekalo. což ale mohlo bejt způsobený mojí velmi starou Rivou TNT. Hmm... A pokud budete mít ňákej záxvat a pokusíte si naistalowat gcc3, tak mě se s ním nepodařilo rebuildnout ovladače od Nvidie pro Rivu. I když to mohlo bejt na 50percent způsobený mojí xybou. Přeci jen, už byly dwě hodiny ráno. :)) Ale jináč mohu vřele doporučit. :))

Vlastně Microsoft neopustíme. Měl jsem před několika dny mejlovo debatu s Radkem XTC, a on přišel na jednu velikou výhodu produktů fy. Microsoft. Podstatný fragment korespondence vypadal takto:


od Radek XTC:
...no primo utrhnout snad ne...(:...sakrys tak by jsi si zatim
vymyslel nejakou zabavnou cinnost...(:...jako kdyz
defragmentujes...vis zajimalo by me kolik asi lidi uz bylo primo
fascinovano tou uzasne vzrusujici animaci procesu
defragmentace...(:...myslim tim kolik asi lidi uz u
defragmentovani...kdy jim bezej
podrobnosti...masturbovalo...(:...????...(:...mozna to je dobrej
napad na pruzkum...(:...ty vzrusujici ctverecky jak se tam mihotaj a
mizej ty bili mistecka...(:...no uzasny...jen me obcas schladej ty co
jsou pevne na svym mistecku na nepresunujou se...ale tech neni
zaplatmanas tolik...(:...takze je to docela prdel...(:...pa
Radek.XTC


to Radek XTC:
hmm. myslenka je to zajimawa, ale honit si ptaka pri defragmentaci???? no asi
te vzrusujou hodne ulitly veci. Ja nastesti tenhle problem nemam, jelikoz
pouzivam OS postaveny na Linuxovem jadre.... :-)))))) Takze si nemusim ptaka
honit pri kdejaky blbosti..... I kdyz, tot zajmawa myslenka, ze Microsoft
prispiwa ke zdrawe seksualite spolecnosti, neb ji dava mnoho casu na
sebeuspokojeni... :-)))

eM.


Na ja, ještě štěstí, že používám žurnálovací fajlsystémy, takže doxází pouze k velmi malé fragmentaci, a a když už mi z nějakýho důvodu klekne komp (třeba vypadne elektrika a nebo když si systém šáhne na 97-é či 117-té mego paměti - to se pak objeví hodně hnusná xybová hláška a něco de pokaždý dolů :))), tak skenování disků naštěstí netrvá tak dlouho, takže se mi ho nevyplatí ani vyndavat z kalhot... :))) Respektive, ani bych si nestihnul stáhnout kalhoty. Jahaha. :-))))))
I když představa, jaxe v Microsoftu, pokaždý když vypadne elektrika, všixni sebehaněj v jeden a ten samej okamžik je vysoce zábavná. :)) (opět omluva čtenáři z domény microsoft.com - bohužel s tím nic nenaděláš panáčku/panenko/Bille :))


Ftipnej den, ftipnej večer, ftipný ráno. Dneska sem viděl smát se nějakýho dvou a půl metrovýho důxodce. Stál tak ve dveřích, poslouxal rozhlas na nádraží, ale hlavně blokoval průxod, takže se z obou stran začínali mírně hromadit lidi. Najednou, kde se vzal, tu se vzal, přiběhl nějakej mladíček, vrazíl do důxodce a protáhnul se dveřma. No celkem sem očekával ze strany důxodce řev o dnešní nevyxovaný mládeži, ale nic. Nějaxe jen rozhlíd, jakoby zkoumal, co na to ostatní (ti naštěstí nic) a tak udělal akorát "HA HA HA HA". Divný ráno. Každý ráno sou lidi takový divný. Vypadaj jako by museli vstávat a vůbec se jim nechce. Určitě ráno nechce vstávat moc lidí, ale kolik z nich najde tu odvahu opravdu nevstát? :))

Fčera sem šel wokolo Mekdonaldu. Docela nechápu, co proti němu někteří anarchisti maj. Čisto, voňavo, dokonce i bezdomovce co tam smrděl na celý kolo vyháněli. Lidi vypadali spokojeni, měli co chtěli hnusný jídlo a sladkou kolu. Ale vymlátit wokna bylo pod mojí úroveň, protože hnedka vedle byl ňákej šílenej anarcháčskej plagát zvoucí na nějakej koncert proti vládě, společnosti a já nevím ještě proti čemu (teda vím, proti fšem). Mám takowej pocit, že stejně jako fašouni, jsou i tihle ultra levičáci stejný trubky. Hlavně bejt anti za každou cenu a prdel je, že svým zjevem už nikoho neděsí. Kromě násilí... :( Tákže, fšexny tihle ultra howna sou stejný šašci.

A nemyslíte, že by to mohlo pro dnešek stačit? Pokud se mi něco zajmavýho stane při cestě na woběd, tak wo tom určitě napíču. :))
Hownoblití. Tomu já říkám paradoks organizmu.

25.10. 2001 10:38 Štvrtek

Vložky RIJA bych nikdy nepoužil:


Sem ráno zaslex zvláštní rozhovor. Když sem jel vlakem, tak vedle mě stáli tři maníci. Zhruba tak šestnáct let (soudě dle vjetnamského oblečení a keců) a řešili svoje stáří. Sem si vzpomněl, že v jejich věku sem měl naprosto ten samej problém. No vo co vlastně šlo. Povídali si, že už jim je šestnáct a že nechápou jaký to bude až jim bude osumnáct a nedejbože třeba třicet. Též jeden házel hlášky, že byl někde na ňáký diskotéce, že je to v prdeli, že si tam připadal starej, prej samá třináctka. No docela sem výtečně bavil, protože tohle samý sem si říkal v těch svejch osumnácti na koncertex, když sem viděl tyhle mladý emany, co jim mlíko teče po bradě, jaxem si připadal starej. No naštěstí panáčci vyrostou, budou mít za manželku nějakou maminu, v kočárku dvě děti a jednou za tejden pudou do hospody na fotbal a pivo. Sem rád, že mám už za sebou tolik let, protože bych už nechtěl bejt mlaďas. :))

Kurwa, teďka sem přemejšlel co psát. A najednou telefén. Si říkám, kurwa, co se to děje, kdo mi to může z Prahy volat. Taxem to zvednul a tam se ozvalo "dobrý den, XY CZ, můžu mluvit s MZ z C?" Taxem mu řek, že jo, že sem to já, ale když sem dotyčnému vysvětlil, že už sem rok na civilce, odpověděl "tak to je jasný" a zavěsil. Sou to divný věci.... :))

Jináč, včera sem pokračoval v konfigurování mé domácí linuxové workstejšny. Je to nářez. Vzhledem k tomu, že odmítám pracovat přihášenej pod rootem, taxem musel dost laborovat s právama a instalacame softů, takže sem si moc dobře uvědomoval, že i mocný linuxový guru JXD s tím musí mít hustý problémy. Zatím sem si rozxodil topinkovač, médyja plajer, ofysy a web. Ještě mě čeká to nejhorší. Tj. přeložit nově jádro (pokud se mi do toho bude xtít - ještě stále nevím) a přeložit glx* knihovny, aby mi chodilo OpenGL přes kus toho mýho železa. Pokud si dobře pomatuju, loni sem nad tím ztrávil asi tři dny. I když je fakt, že to teďka budu dělat podruhý. Na, ja bude to maséřina.

Česki snadno a rixle.
A až pojedete do Afganistánu, taxe wám budou hodit nějaký slovíčka. :))

ub-l0-paie 15:20 - Hmm. Jaxem si mox myslet, mejdlo se na hajzlu dlouho neohřálo. Ňáká swině ho ukradla...
ANTRAX RULEZ! -> Jsem proti zabíjení nebohých baktérií.

26.10. 2001 09:02 XXX

Tak teďka čet Kristijánůf příspěvek v náfštěvní knize a docela s ním soucítím. Vyrostl jsem v panelovém domě (naštěstí na maloměstě, takže to nebylo tág drsný jako je třeba na Jižáku), ale i tak... Alieni sou nepřátelé qalitního bydlení. Ještě teďka mám v živé paměti to jejich nenápadné slídění za záclonami, na nichž bylo možno, při jakékoliv zajímavé situaci na ulici, spatřit nenápadné vlnění. Ještě teď cítím ty oči přilepený na bytovejch kukátkách, když sem se velmi pozdě večer vracel po schodoch do našeho třetího patra. Pořád vidím ty očička, jaxe koukaj, když cvakne na patře vejtah. Jó, panelák je taková vesnice v malym. Někdy se lidi i dokonce i znaj od vidění, ale povětšinou mají touhu se bratříčkovat víc než mi bylo příjemno. Však to je taky díky tomu sdílení problémů, smradů, vykříků a někdy i rozmožovacích hluků.
Nejhorší sou ale alieni vlakoví. Takowej alien vlakovej se strašně nudí. Sice 15minut ztráví žvejkáním dvou chlebů, mezi nimiž je máslo se salamám nebo řízek. Ale paxi xce powídat. Pokud nemá věkově a inteligenčně odpovídajícího partnera, ste v prdeli, protože jakmile se jednou usmějete (a bohužel alien nepozná, že to bylo soucitně) už to do vás hustí.
Což mi připomíná ten chleba. Včera, když sem jel domů, taxem seděl v takovým tom novým vlaku co má fialový potahy a koberce (ouplně boží pro tripijárdy - jak já si na tom někdy ulítnu :)) Přes uličku seděla nějaká postarší mamina s tatíkem, vyndali s tašek obloženej xleba a mezi ním ňákej salám a nejspíš i máslo. Sem si vzpomněl, že v osumdesátejch letex, když sem xodil do školu, to byl oblíbenej způsob dětské svačiny... Xleba s máslem a se salámem. Ještě teďka si vzpomínám na tu divnou xlebovou xuť, kdy jediný co se dalo koupit byly mírně gumový rohlíky a divnej, sérijově vyráběnej, jeden jedinej model xleba. No a ty lidi sou tak poznamenaný, že i když dneska někam jedou, taxi prostě zabalej do igeliťáku dva xleby a mezi nima máslo se salámem. Brrrrr.....
A nejvíc mě dycky pobavěj starý děľňasové, kterej ze starý tašky kouká stárá termoska. Jako ve starejch filmech z padesátejch.... :))

Včera mi kámosch půčil na cédéčku Shreka. No téééda. Už se mi tejden nestalo, že bych byl zhulenej a smál se. Vynikající dílko. Fuckt hodně vynikající. Jasnej důkaz toho, že při zprávně zvolené koncepci, lze udělat qalitní film i na počítači. Oproti Final Fantasy, což byla blbost přímo kapitální.

Vlastně už nevím co víc sem xtěl napsat. Možná něco děsně důležitýho, ale kdo ví... Měl bych asi já. Takže se na to zatím vyseru, třeba mě ještě něco napadne, ale myslím, že to podstatný už bylo vyřčeno.... :))

Jaxem říkal, že je v paneláku všexno slyšet, tak na paneláku je všexno i vidět.
A ještě jedna věc. Na tohle mi poslal odkaz BAF:

Pozná, kurwa, někdo co to je???


Ty wole, prawe sem koukal na statistiky za září a zjistil jsem, že 29.září v 23:42:20 jsem měl náfštěvu z top domény patřící Saudský Arábii. Whau....
No, a pak tam byla ještě jedna Kostarika a Chile... :))) Kurwa, ale zwláštní je, že tyhle divný země se začali objevovat až po 11.září. Před tím to bylo maksimálně Německo, Holandsko či Belgie.... whůůůů.
Go! Motherfucker! Go!

29.10. 2001 09:46 YYY

Prázdniny. Parxanti maj prázdniny, kantoři maj prázdniny, a já tu musím bejt. No furt lepší, než bejt doma. Jenže na mě se dneska usmály žárovky. Pokud si někdo myslí, že sem se zhulil, tak to ne ne. Teď ještě ne, až večer. Přišla na řadu výměna žárovek. Celá ta zasraná akce mě přišla na 35minut drahocenýho času, kterej sem mox v klidu proflákat. Ještě mám v živý paměti prázdniny, kdy sem vobešel fšexny třídy a chodby, vylez ke každý lampě, smetl prach a případně vyměnil žárovky. Shit...

Ani nevím, esli něco z weekendu stojí za zmínku. Sem měl náfštěvu, taxme se byli mírně připopít a mírně zhulit. Samozřejmě, že nic drastickýho, i když sem dostal bagetu, která měla bej hustá jaxvině (prej asi 15phepheronek), ale zase až tak hustý to nebylo. Myslím, že mám feferonkky rád. Jsou asi dobrý na trávení a na chuť. :))

Jo, ale co mě pobavilo. V sobotu sem si čet v příloze Lidovejch Novin (tuším) rozhovor s Tvrdíkem (nebo jaxe menuje ten náš ministr obrany). Musím říct, že na mě celkem zapůsobil, i když nevím, estli to není součástí PR, ale jeho názory byly dost dobrý. Zvláště mě potěšilo, že neodsoudil lidi, co jdou na civilní vojenskou službu, ba naopak odsoudil lidi co maj modrou knížku a ještě se tím chluběj (hlawně se zmiňoval o politicích). O to víc bylo hustý, jak fčera spadl vrtulník s tím emerickým kosmonoutem, jak je tu na čísi pozvání. Docela bych nechtěl bejt v jeho kůži, protože musí řešit jeden průser za druhým, počínaje ukradenými světlomety z transportérů u Svobodný Evropy, konče tímhle pádem. No, docela mu nezávidím, že má pod sebou bandu ne zcela svéprávnejch lidí....

Ahmm.. ahm... tak nějak mě nic zase nenapadá. Snad akorát to, že fčera sem xtěl dělat po dlouhý době weekendowej update, ale jaxi se mi nepodařilo stáhnout z mýho konta u d2.cz fšexny data. Resp. můžu sosat soubor po souboru, ale ne fšexno zasebou postupně. A vzhledem k tomu, že ta doména u rklub.cz taky nevypadá zrowna růžově, resp. ani světélko na konci tunelu, to nějak překlepu a až budu výdělečně činnej, taxi pořídím vlastní doménu s vlastním serverem. Jedině tak budu moc tvrdit, že i já jsem se stal součástí civilizace. Prostě co si člověk neudělá sám, to nemá....
Dynamit, dynamit, udělá bum, dynamit, dynamit, zboří nám dům. Olympyk podporuje TERORISMUS!

30.10. 2001 11:31 ZZZ

Taxem se právě vrátil z oběda. Měl jsem sphenath, knedhliky a masho. A bylo toho zasraně málo.
Musím začít něčím, co mě pobavilo. Je to sice takowej joke pro programátory, ale i člověk neznalý jazyka C (bohužel, je potřeba agličtina) jistě ocení, jak moc stabilní je operační systém Windows XP. Ano, to naproti tvrzením takových odborníků jako je JXD a spol.... (Poznámka pro GM: Hele, sorráč, že zase rejpu, ale tohle jináč nejde.... :)) Prostě se podívejte sem a udělejte si obrázek sami. Pro neznalé: Je to program, který v nekonečném cyklu bude akorát pípat přes pípáka. :)) (Pípák je hezkej názef pro zabudovanej repráček..., není-liž prafda?? :))

Taxem taky dneska ráno poslal GM novej týdeníček pro koukat.cz. Táákže pokud to někdo čte, taxi myslím, že dnes večer nebo zejtra vyjde. Aspoň se tam bude něco dít. :-)) Taktéž sme, my civilkáři pokračovali ve výměně žárovek. Zhruba asi po hodině a půl sme se na to vysrali s tím, že už je půl hotovo, a to znamená, že je to skoro všechno a šli sme po svejch. Stejně to nemá význam, protože ty žárovky zase popraskaj a budou se muset vyměnit. Tak proč se na to nevysrat, že?? ? :))
Jinak se zájmem sleduju novou anketu. Myslím, že je hodně, no jaxe tomu říká, kontroverzní, ale pane ministře Březino, také o vás budeme hovořit. Myslím, že se to zaručeně bude týkat vašeho ptáka. Takže nepřijdete ke škodě. Akorát moc lidí nehlasuje. Hlasujte lidi, co si myslíte????? Neupejpejte se. Třeba se nakonec ukáže, že naši zem řídí alkoholová lobby, a fšixni ti, kteří sou zaměření proti prodeji marihuany jsou jejími členy. Kdyby bylo na mě, postavil bych alkohol na stejnou úroveň jako hulení. Prostě by xlastali fšixni, ale čas od času by ňákýho xudáka zavřeli.....

BOHA JEHO! MĚ ALE SERE D2.CZ!! TEĎKA XCI UPDATOWAT A NEMŮŽU SE PŘIHLÁSIT, JELIKOŽ TO FURT ŘVE, ŽE JE PŘIPOJENO 150 JŮZRŮ. JÁÁ XCI SVŮJ VLASTNÍ SERVER...... :((


Up-to-date 14:29 - Jo, tohle je pjekně hustá maséřina. (thnx to BAF). Jakkoliv je mě odporný terrorismus a za podobné činy se musí pykat, to potvrzuje jen moji obavu, že "odplata" v Afgánistánu postihne zase jen ty obyčejný lidi, který chtěj žít, což byl případ i útoku na obchodní centrum. Myslím, že všichni ti hajzlové (jak na východě tak na západě) sou v bezpečí a mastěj si v klidu ptáky. Což je sakra špatně. Mám divnej pocit a někdy se stydím za to, že jsem člověk. Myslete si co chcete.....
Everybaby smoking marihuana.

31.10. 2001 10:08 WWW

Takže vyšel týdeníček na koukat.cz. Myslím, že asi sem jedinej, kdo tam něco píše. Kromě šílenýho rastamana PJH. :-)) No, aspoň něco je tam ke čtení.
Dneska se musím ouplně na začátek zabejwat několikma záležitostma, který mám v hlavě už dost dlouho. Jenže pokaždý je zapomenu. Taxi dneska od rána říkám, že na to nesmím zapomenout. Tákže...

1) Mutanti: Jak jezdím každý ráno vlakem, taxemnou jezdí spousta týpku a typů. Když jedete v šest, sou jiný, když jedete v sedum, sou zase jiny, v osum zase jiná sqadra. No a v těx sedum jezdí týpek, kterej tak před měsícem mutowal. No já bych si ho jinak nevšim, ale vzhledem k tomu, že sem den předtím čet ňájek článek o hormonech a dospívání, a že sem si vzpomněl na sebe, taxem si ho jednoduše fšim. Co mě zaujalo, byl ten okamžik přechodu z "kastrátovejch vejšek" do "mužnejch hloubek". Jak jemu krásně přeskakowal hlas. Nejdřív vysokej a xvíli zase hlubokej. Docela sem si vzpomněl jak posraný je to období, když chlap neví jakým způsobem z něj vyřčená věta vypadne. No a von šel za mnou na ulici a já si říkal, co je to za typa, že tak divně mluví ke svý (nejspíš) roštěnce. Taxem se naň na křižovatce u semtamfórů podíwal a bliklo mi. Mutant.

2) Cyklisti: Ježíš, mě ale serou cyklisti. Nejezdím autem, nebaví mě to, a myslím si, že řidiči, který jezděj a ještě se rozčilujou, že je zácpa sou idioti. Protože si za to můžou sami. A jejich vehykly smrděj. Prostě pořád nechápu, jak může mít kus železa s nějakým posraným motorem přednost před člověkem. Ale jinak auta beru, protože sou součástí civilizace a občas se hoděj, ale je potřeba s nimi nakládat rozumě. Tak radši chodím pješky, což je bohužel kaženo nadměrným motorismem ve městech (a to hlavně kolem třetí) a naprosto nepochopitelným chováním cyklistů (většího množství). Kurwa, mě serou cyklisti jako chodce i jako spolujezdce v autě. Cyklisti se chovaj jaxvině. Buď jezděj po silnici nebo jezděj po chodníku, takže občas dochází na křižovatkách k situacím, kdy jako chodec stojím spořádaně na přechodu na červenou, najednou blik, autům klikne červená a cyklista přijždějící s auty si všimne, že chodci mají zelenou. A tak to vezme krlesh napříč křižovatkou, a přejede na zelenou po přechodu a pokračuje v jízdě na chodníku. To se dostávám do stavu, kdy mám sto chutí vrazit mu hnát do drátů a riskovat zdrawotní újmu jen qůli tomu, aby se ten debil natlouk rypák. Nebo si dete takhle po chodníku, dva metry od vás je stezka pro cyklisty. A najednou vžůůůům. Kolem vás projede ňákej kokot na kole a po stezce pro cyklisty se promenádujou ňáký zasraný důxodci.
Nechci, aby moje stesky vyzněly nějak moralisticky, ale kdyby se aspoň 90% lidí chovalo tak jak maj, bylo by hodně věcí o dost jednoduších. Což se týká samozřejmě i chodců. Někdy si připadám jako magor, když přecházím křižovatku a celej dav se vrhne do silnice na červenou a přebíhá. A já tam tak stojím a říkám "jo to je fajn, aspoň jsem ANTI a ještě se chovám podle zákonů." No většinou ten schvátající zbytek doženu na následující křižovatce, kde se potutelně usmívám. :))

Vložka: Jééé, tu je krásně. Slunce svítí jaxvině. Ouplně ideální time na džojnta. -- Akorát si teďka uvědomuju ňákej smrad z komína....

3) Pejskaři: Hmm. Už sem ti tu jednou stěžoval na pejskaře. Teďka bych si nechtěl ani tak moc stěžovat, jako, že sme si vzpomněl na minulej tejden. Taxem si šel zase ráno wod nádraží a najednou koukám. Na zemi takowej velkej rozšlapanej světlehněděj flek. A asi o 20 metrů dál další, a pak ještě jeden, ale menší. Prostě to vypadalo jako by měl ňákej čokl sračku (osobně bych si typnul, že to byl jeden z těch tlustejch důxodcofskej a byl pjekně přežranej ňákou hustou stravou, která mu neudělala dobře). To nejzajmavější na celý story bylo to, že se ten zasranej posral na každym rohu a vždy se našel ňáke xudák, kterej si do toho šlápnul. Pak bylo děsně zajmavý sledowat stopy obětí, na kterých bylo dobře vidět, jaxe postiženej xudák snažil fikaným třením boty o zem zbavit nepříjemného nánosu. Takže sem si připadal jako lovec na diwokém západě, který se vzrušením pozoruje stopy diwoké zvěře a snaží se odhadnout co si zvíře o něm myslí.

Vložte: To že je tu krásně je fajn, ale wono je i báječně teplo. Kurwa, škoda, že mám hulení doma. Asi bych šel do parku na špeka...

4) Dělníci: Fčera sem na nádraží pozorowal dělníky jak obkládaj dlaždičkama nějakou budku. Když sem je pozorowal, taxem si nemox pomoc, ale připadali mi jak dva dementi co dostali v ústavu volno, aby se šli léčit prací. Jejich pohyby, šikmé oči.... Fakt newím, jenže zase sem si uvědomowal, že takowu zodpovědnou práci jako je lepení dlaždiček na zeď, nemůže dělat kdejakej dement.

A to je asi tak fšexno co sem měl na mysli, no možná i něco nawíc, ale na to si už nevzpomínám. Vůbec to asi nebylo podstatný. :-))

Uptodate 12:21 - Dostal sem záxvat čistění kláwesnice. Nejdřív sem ji otočil a vyklepal. Paxem projel papírem mezi klávesama a vytahal hmyz, xlupy a zbytky jídla. Nakonec sem si vzal šroubovák, vydloub mezerník a zjistil, že na to vůbec nemám žaludek. Taxem ho zase zaklap zpátky a vrátil šroubovák na místo.
No a před sem tu měl ňáký studenty, kteří xtěli habych jim cosi nahrál na disk. Jsou to budoucí linuxowý guruové. Říkal mi týpek co s ním sedím v kanclu, že by si tu xtěli postavit ňákej linuxowej servříček na postarší 486, že prej dokážou obejít firewall. No, sem se pjekně zasmál, protože asi nejspíš žijou v takovým domění, že když maj linux, tak můžou fšexno. No, jako každej začátečník si tim holt musej projít. Ale až si uvědoměj, co to je topologie sítě a nebo, že administrátor internetového připojení je největší bůh na zemi, tak zjistěj, že sou táákhle malinkatý a musej se ještě hodně co učit. :))

Poslední říjnový apdejt: No, pokuď se xcete podíwat (a naistalowat si) Windows 1.01 nebo Windows 1.03, taxi klikněte sem a v menu si zvolte sekci Apps->PC. Hodně štěstí... :-))
Los kryplos de la magoros.MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]