piča pondělí

** update 21:30 skončila mi pohotovost, udělal sem přes den pár drobností a potěšeně kvitoval, že cikáni na dvorku kopali i o víkendu. panečku pracanti. večer sem zabil prací nad další kapitolou.

úklid

** update 21:42 tradiční pohotovostní sobota. uklízel sem jak mourovatej.

skládání palet

** update 20:39 dopoledne skládání palet a kontrola zboží, pěkný, viděl sem datacentrum pod kongresákem. odpoledne drobná asistence při řešení problému u zákoše a večer zabit prací na vlastních sračkách.

polovina prázdna

** update 22:37 odpoledne proběhla porada ohledně nějakýho zkurveně monstrozního projektu a pohotovostní večer sem zabil přečtením další sračkový kapitoly. zítra mě čeká šichta u zákazníka, přivezou přes 300 disků a budeme muset odškrtat seriový čísla. totální šikana.

======

** update 12:08 dopoledne sem telefonoval a řešil nějaký kokotiny s vpnkou u zákazníka. paradoxně se ty kokotiny nějak vyřešily samy, takže sem došel k závěru, že šlo o problém mezi židlí a klávesnicí.

Fantom z Karlova mostu na Seznamu odkrývá svou identitu. Jak přes noc odstranil graffiti? neuvěřitelnej bizár.

hospoda

** update 22:41 dneska sem si máknul u účetní a odpoledne sem musel něco zařídit v centru, takže sem se stavil v hospodě na večeři a trochu se zdržel. fakt prdel.

to bych se kurva posral

** update 21:56 měl sem na pokec návštěvu a večer sem zabil třetím čtením svých vlastních sraček. kapitola venku.

======

** update 14:40 to bych se věru posral. poslední měsíc pomalu nespadla z nebe ani kapka vody a zrovna teď, když sem se kurva rozhod jít k řezníkovi nakoupit nějaký masný sračky, začne chcát jak urvaný z řetězu a sem úplně durch. to počasí se mnou vyjebává jako blonďatá kunda z undergroundu.

r.i.p. srstka

** update 22:31 fakt to bylo dneska v práci divný po tom šíleným měsíci. musím se vrátit zpět do reality.

======

** update 14:07 dopoledne sem se aklimatizoval v práci. je klid a jediná práce, která mě čekala, byla instalace počítače pro účetní. pak sem vyřídil telefonát týkající se tohoto serveru, ano bude se přeinstalovávat a protože už to dělat nebudu, tak se dementníček přestěhuje do placenýho web hostingu.

Zemřel herec a kaskadér Zdeněk Srstka, dlouholetá tvář pořadu Chcete mě?. Bylo mu 83 let. super věk a furt ho vidím s těma pejskama.

práce

** update 23:06 včera sem byl v hospodě na večeři a pár nealkoholickejch sračkách. dnešek sem zabil prací, musel sem zpracovat nějakej materiál a fakt mě bolej ruce s celým tělem. zítra mi začíná pohotovost.

hovno

** update 20:28 přijela ve středu návštěva a vůbec sem měl společenskej tejden. dnes obřad tety, samozřejmě nikdo nepřišel, tak sme si poslechli 4 písničky a šli do prdele. je fakt zkurvený vedro a porodil sem další kapitolu.

zařizování

** update 18:22 dopoledne sem měl nějaký zařizování, poslat majitelům tetiny kanceláře parte a sorry, že už jako nepřijde a přestane platit nájem. pak sem zajel na matriku, ale bez úmrtního listu můžu hovno. takže musím počkat, až mi ho pošlou. letos se naučím, jakej je rozdíl mezi zařizováním posledních věcí psa a člověka. mám divnej pocit, že v základu to cenově vyjde na stejno.
odpoledne sem zabil třetím čtením první kapitoly třetí části vesmírnejch kreténů, takže je čas trápení ukončit a sračku postupně zveřejnit.