snídaně

** update 14:20 kolega O. dělal dlouhý roky pokladníka oblastní buňce českýho svazu včelařů. dneska poslal rezignaci, protože ho nasrala nějaká píča a já se mu ani nedivim. když vám taková píča z řad členů napíše, že to sraní s dotacemi může být považovaný za neoprávněný čerpání a rovnou napíše, že na jakékoliv funkce nemá čas, tak bych se taky nasral. to znám z svj, kokoti mají hromadu keců, ale nikdo orgána dělat nechce.

======

** update 12:19 to jsou paradoxy. pákistán, který dal světu první počítačový virus, má problémy se zásobováním lidí elektřinou.

======

** update 11:41 kolega z kanceláře je nemocný a zůstal doma. je to dobře, protože netoužím pozorovat hromadu papírových kapesníků, kterými se dokáže v případě rýmičky obklopit.

Nechrápe si na uších, říkají v „Babišově“ obci. reportáž z místa na Sokolovsku, kde se potkává bída s hloupostí.

Zemřel Petr Hošek ze skupiny Plexis. při jeho životním stylu se ani nedivím, že odešel v 55. rip, ale nicméně správný pankový sid vicious musí umřít do 27.

======

** update 10:20 celej život už od školy jsem byl zvyklej snídaně nakupovat v lahůdkách a stáncích s bagetami či obloženými chleby. byl sem zvyklej podporovat obchodníky, i kdybych měl každej den kupovat pochoutkovej či kemping salát, jako kdysi za školních časů. dnes poprvý jsem žral v práci snídani vyrobenou doma, ušetřil jsem skoro kilo a nažral se stejně dobře. je mi líto obchodníci, ale musíte si najít jiný zákazníky. já už každej den pro ranní jídlo chodit nebudu.

internetem hýbou včerejší burešovy monology v diskusi v český televizi. jako nechci dělat nějaký závěry, ale přítelkyně otec, který volil bureše pravidelně a po prvním kole řekl, že ten náš generál asi vyhraje, včera šel ke svým starý sestře sledovat televizní debatu, protože sám televizi nemá. asi někdy v jedenáct večer nám celý rozrušený volal, že ten Babiš se nedá poslouchat, že je to strašný a vůbec nechápe, co to z něj padalo. ano, dokud důchodci čtou texty připravený marketingovými jazykově vybavenými experty, všechno vypadá růžově a báječně. jenže pak takový důchodce narazí na realitu a začne mít podezření, že mezi virtuální mediální realitou a tou skutečnou offline realitou je jakýsi podivný rozpor.

venku bylo namrzlo.

namrzlá břečka

** update 23:17 dopoledne sněžilo, nyní symbolicky sněží zase. to nebude náhoda, že jsem musel za sněhu venčit.

======

** update 22:14 já toho pavla obdivuju, že vydržel odsedět v klidu až do konce. já bych se normálně zved a šel od stolu do prdele,kdybych seděl s takovým čůrákem jako je babiš. a ještě bych mu vylil pivo do ksichtu nebo trochu proplesknul.

======

** update 21:13 před příjezdem do čt byl bureš prej někde v sokolově na romský párty. docela by mě zajímalo, co tam dostal do pití.

======

** update 20:27 tryskající esence čistého lidského zmrdství, proto babiš.

======

** update 20:22 poslouchám diskusi babiše s pavlem. to je takovej bizár, až mě napadá havlova audience.

======

** update 15:02 o obědu bude dušená mrkev.

======

** update 12:16 je to tak, venku je namrzlá břečka a sněží. když sem šel venčit, tak sem zapomněl pytlíky na hovna a štěstí, že byl sníh. prostě sem ho vzal, uzavřel do něj hovno a udělal sněhovou kouli, kterou by nikdo schytat nechtěl.

Generace Z je velmi křehká. Když ale v něco věří, tak jde do ulic a bojuje za to, popisuje vědkyně. já bejt členem poslední generace lidstva Z, tak jsem dost nasranej. vědět, že ze mě maj všichni prdel, že sem méně odolnej vůči výsměchu a víc brečím, tak skončím na rohypnolu. a co teprv asi čeká chudáky, kteří budou mít štěstí a zařadí se mezi nebohý zbytky lidský populace, která přežije vymírání generace Z.

nadělení

** update 17:56 do prahy přišlo sněhový nadělení. nečekal jsem ty tři centimetry a při tomhle plus-mínus nulovým počasí z toho bude ráno solidní klouzačka.

bageti

** update 20:12 mordor.

image

======

** update 20:02 mordor.

image

======

** update 16:03 mordor. to jsou přesně ty chvíle, kvůli kterým mě baví moje práce. přesně ty tři procenta ze sta pracovních procent, jenž do života přinesou velkej zážitek s příběhem o osmnácti patrech. fotky se daj zvětšit, mám jich tunu a musím je hodně protřídit.

image

image

image

image

image

image

======

** update 09:50 jako nechci hanit fanoušky hudebních stylů, ale proč právě ze švédskýho power metalu mě hlava bolí nejvíc? kam zmizely nejlepší tradice severskýho uřvanýho black metalu, kde jsou hořící kostely a kříže?

======

** update 09:21 kunda, musím přehodnotit snídaně. doma je nestíhám nebo bych musel vstávat zase o něco dřív kvůli psovi. buď se na snídaně vyseru úplně nebo si budu dělat bagety či obložený chleby večer, nechám je v lednici a ráno si vezmu snídani sebou. potřebuju žrádlo k nastartování. rád podporuju obchodníky, ale to zdražování mě sere. dneska přijdu do jídelny s lahůdkama, vezmu si bagetu, která ještě ve středu stála 57kč a paní si řekne 90kč. já povídám "to ste trochu přecenili, ne?" a vona mi odpovídá "ani mi nepovídejte nebo se seberu a půjdu domů. já jsem ráno přišla a už to tak bylo a lidi mi nadávaj." tak sem ji odpověděl "vy za to nemůžete" a v myšlenkách odešel.

fuck off zima

** update 23:20 zejtra osmnáct pater bez výtahu. bydlím v domě bez výtahu, kde i důchodci musí chodit pěšky, tak uvidím, jestli mám trénink. občas musím celou trasu projít ze suterenu, přes přízemí, tři patra až na půdu. táhnout velkej hliníkovej žebřík z půdy dolů, abych vyměnil žárovku, je docela prdel.

======

** update 17:19 takový to když si koupíte investiční byt, jenom kasírujete nájemce a posíláte svj peníze, pak se rozhodnete byt prodat a ani nevíte, kde máte hlavní uzávěr vody. to je vidět zájem lidí o svoji investici. nicméně už mám vyřešenou záhadu, proč v tom investičním bytě měl majitel spotřebu vody jako dva dospělý se dvěma dětma. protejkající hajzl.

======

** update 13:11 ten pakárd byl na ovládání přítulnější, že? to nevím, já jsem měla hápéčko.

======

** update 11:59 zlatý devítipinový jehličkový tiskárny.

======

** update 11:28 jsem rád, že odcházím z práce a už je zase světlo. nicméně mě docela začíná srát zima a ranní psí procházka mezi zmrzlými loužemi. osobně bych uvítal, kdyby už začalo jaro. kolega řeší u zákaznice, proč se ji do vzdálených plochy nechce promapovat lokální tiskárna. já bych to řešit nechtěl, protože tiskárny na windows terminal services mě celkem dost serou. dokud se mapují automaticky, tak je všechno v pohodě, ale dřív nebo později každej server zestárne a uživatel si pořídí novou tiskárnu, se kterou pak nastanou problémy.

Komoru s klenoty Zemanovi lidé otevřeli už vloni v říjnu: v noci, tajně a bez klíčníků. je mi to úplně jasný. Ovčáček se převlíknul za arcibiskupa, u korunovačních klenotů masturboval a Nejedlý ho při tom natáčel.

Žiletková lanka na drakiádě v Indii podřezala šest lidí, dvě stovky zraněných. no ty pyčo, dobrej námět na hororový film.

gdě je sníh?

** update 23:25 tyvle, šel sem venčit a za barákem u popelnic se během večera mezi mrtvými stromečky objevila televize. ať žijou vánoce v krizí sužovaným česku. odpočívej v pokoji.

image

======

** update 14:04 jo, už jsem si vzpomněl, co jsem chtěl napsat a vzpomněl jsem si v okamžiku, kdy kolega začal řešit dotace pro jejich včelařský klub. Jak sem poznamenal, matka se vrhla na dotace. Pokud máte v rodině barák, důchodce, invalidu či někoho chudýho, dá se přes něj vysát z evropský kasy až 150 litrů na zateplení či nová okna. Matka se rozhodla, že z prdele napíše do oblastní kanceláře pro tento dotační projekt, kam spadá a do několika dnů se ji ozvali, přijeli a nafotili čtyři skoro třicet let starý střešní okna, na jejichž údržbu jsme srali a dnes nová stojí tak kolem 22litrů i s montáží. K tomu se přidaly dvoje starší malý dřevěný okna na hajzlu a v koupelně v barákový části po prarodičích. Matka zná dotace, ví, že se proplácejí až po dokončení projektu, ale v tomhle případě pro chudý lidi a důchodce se peníze posílají tyvle na účet normálně předem! Takže matka už čeká na 87litrů evropských peněz a cikáni v Pečkách se těší úplně nejvíc, protože jsou invalidní skoro všichni a mají starý koupelny a auta. Takže se nebojte a šáhněte si na snadný peníze.

======

** update 10:34 takže z avizovaný sněhový nadílky docela sešlo. venku byl lehký poprašek, který už přecházel do mokrý břečky. soudruzi meteorologové asi někde udělali chybu v odhadu.

metro ja jiřího z poděbrad je na rok zavřený, protože měněj jezdící schody a snad probíhá kutání výtahovýho tunelu pro vozejčkáře. je to vidět, protože na floře přibylo dost čekajících lidí na tramvajovej spoj směrem jiřák.

ještě něco sem si chtěl poznamenat, ale zapomněl jsem co, takže to už asi znovu nevymyslím.

datový schránky

** update 20:52 no dobře, tak den s datovými schránkami mám za sebou. myslel sem, že to bude větší tragédie.

======

** update 15:01 vidím, že debilové na asociálních sítích kromě prezidentských voleb řeší i datový schránky. blbečci dostali přihrávku k diskusi a nyní mají problém s tím, že část obyvatel je bude muset používat povinně. já ji taky dlouho nepoužíval, ale když si tak vzpomenu, že moje matka důchodkyně s datovou schránkou pracuje už dlouhý roky, problém nemá a spíš říká, že ji to ušetří dost práce s chozením na úřady, tak se musím blbečkům ze sociálních sítí smát. chachachacha blbečci.

Jak na datovku: obálka se žlutým pruhem a háček u datových schránek SVJ.

======

** update 14:37 tyvle, tak sem myslel, že se do datovky svj prostě přihlásím a bude vymalováno. jenže sem s datovejma schránkama zabil celý dopoledne až do oběda v jednu, protože sem si založil pro sebe jako fyzickou osobu, pak jsem řešil, jak se dostat do jedný historický, do který mám přístup a nakonec jsem aktivoval schránku pro společenství. to mě poser, tři datovky.

tramvaj

** update 19:02 přišly mi přihlašovací údaje pro datovku. taky to vnitro mohlo poslat přímo na jméno svj a nikoliv na to moje. já jsem na dopisy s pruhem z vnitra nebo od policajtů takovej víc citlivej.

======

** update 14:53 mám možnost se podívat na místo, který do měsíce přestane existovat. nicméně nevím, jestli těch 18 pater nahoru a 18 pater dolů dám, výtahy už nejsou.

======

** update 12:07 na českých internetech vládne předvolební blázinec. burešovci tvrdí, že generál zatáhne česko do války a všichni budou muset povinně na vojnu. příznivci občanských kandidátů zase do sebe kopou, že ne každej venkovan je čůrák, který volí zemana nebo bureše. já to tedy úplně netvrdím, ale jsou v republice obce, jejichž obyvatelé prostě kurví budoucnost nám pražákům.

======

** update 09:50 dnešní cesta do práce se nesla v duchu závady na křižovatce u vozovny strašnice. tramvaják zastavil a oznámil, že je před námi závada a neví se, jak dlouho bude trvat vyřešení. otevřel tedy dveře a vypustil cestující do silničního provozu. jelikož jsme stáli nedaleko vozovny, řekl jsem si, že seru na paniku a chvíli zkusím počkat, jestli nedojde k rychlý nápravě. taky že jo, za tři minuty tramvaják zavřel dveře a vyrazil na cestu dál. vidět protáhlý ksichty lidí, kteří vystoupili a koukali na odjíždějící tramvaj, mi vyloženě zvedlo náladu a proslunilo zbytek putování za výdělkem. taková jsem svině.

Pavlovo vs. Babišovo: Dvě sousední obce, dva rozdílné pohledy na svět. sorry zmrdi, ale je docela celkem dobře vidět, kde je dobrý starosta a dobrý vedení obce, který nečeká s nataženou dlaní na vládu, aby jim nasypala plnou hrst budelíp. na budelíp se prostě musí makat a je to v lidech, nikoliv ve vládě.

Hodně mě překvapilo moje oblíbený Ledečko, kde to místňáci ve volbách s přehledem nasázeli panu Pavlovi a je vidět, že v obci je asi dost přistěhovalejch pražáků nebo jsou si domorodci vědomi, že čističku s kanalizací museli vybudovat sami z peněz lufťáků a vodáků, protože žádnej Babiš ji prostě jen tak lusknutím prstů nezařídí. Pak se podívám na takovou prdel světa jako je třeba Přelouč, kde mají například velkou fabriku zaměstnávající tři prdele domácích a dvakrát tři prdele námezdních dělníků, ale stejně volí estébáka. co těm lidem asi může tak chybět?

volbi v piči

** update 19:49 no ty vole, následujících 14 dní bude solidní předvolební žumpa. sračkomety pojedou. viděl jsem tiskovky ve zprávách a jasný je, že se máme na co těšit. jak řekl bureš na tiskovce "my nechceme válku, my chceme mír".

======

** update 17:04 ten finiš je neuvěřitelnej. praha do toho zase pořádně šlápla. bureš je druhej. naděje existuje.

======

** update 14:56 odvolil jsem, uklízím a občas kouknu na průběžný výsledky. tahle republika je ztracená. co může mým kreténským spoluobčanům tak imponovat na burešovi. snad to aspoň trochu zachrání praha, až bude sečtena. venkov, to je jedna velká zkurvená demence.

volbi z rolbi

** update 12:18 píše mi EUC mail: "Jak jsou na tom Vaše játra po Silvestru?" No, po Silvestru jsou na tom játra fakt dobře, to sem byl totiž střízlivej, protože sem se ožral jako prase pár dní před Silvestrem a pak až po Silvestru.

======

** update 11:41 předvolební bláznění finišuje do svého prvního kola. rád bych věřil, že pátek třináctého bude pro bureše znovu nešťastným, ale mám jisté pochybnosti. žiju přeci ve státě, kde si kreténi dvakrát po sobě zvolili prezidentem alkoholika z kolína v žoldu kremlu.