Zplozeno v období: úterý

fuck spánek

** update 21:50 moc sem v noci nespal a sem pěkně vyřízenej. nějak sem nemoh zabrat a nic nepomáhalo.

1000 mrtvých těl

** update 19:27 V pardubické nemocnici leží Číňan s podezřením na koronavirus. Na Bulovce testují jeho vzorky. hele ty vole, to je prdel. ještě, že sem před čtvrtstoletím z přelouče utek, podle televize podezřelej pacient pracuje v přelouči v asijským bistru.

======

** update 10:28 počítadlo hlásí 1000 mrtvých vlivem čínský chřipky. a to by mě zajímalo, kolik toho komunisti zatajili.

měšťáci

** update 21:58 dneska proběhl takovej šedivej maloměšťáckej den, že sem měl problém si vzpomenout, co sem žral o obědu. prejt, brambor a nějakou polívku. v podstatě nejvýraznější události se mi dějou právě pod mejma oknama, kdy asi před dvaceti zastavilo auto měšťáků a dva orgáni začali nasazovat botičku čůrákovi, kterej stojí na chodníku jak kretén. já sem docela čuměl, protože botičku sem dlouho neviděl a bylo mi jasný, že čůrák bude ráno asi nasranej. když už úřední orgán nalepil na okýnko papír s oznámením, přiběhl nějakej týpek v kulichu a začal s měšťákama řešit káru. proběhlo předání dokladů a já si říkal, že to se vyplatí, protože naprosto netuším jaký maj měšťáci sazebníky na úkony s botičkama. usednu k počítači s pocitem, že je všechno vyřízený a týpek s autem odjede, když tu mě vyrušil ječivý ženský hlas. tak znovu vykouknu z okna a tam tlustá blondýna ze sousedního baráku v nočním úboru a pantoflích ječí na orgány, že to snad není možný, když tady normálně přes den parkuje spousta aut. a aby toho nebylo konec, vynořil se z baráku její tlustej starej a začal se horšit taky. fakt strašnej strašnickej bizár. auto už je pryč, ale tlustej furt ještě s měšťákama debatuje na pohodu, aby srazil pokutu na co nejmíň.

voční

** update 23:53 je večer, elektrika a internet zatím jde.

Německo hlásí čtyři nakažené koronavirem, všichni pracují pro stejnou firmu. úplně typickej začátek každý zombie apokalypsy. asi by bylo dobrý se pro začátek začít vyhejbat čínskejm bistrům a doufám, že zemana držej v kleci.

======

** update 11:21 tak sem ne svojí vinou odložil práci u zákazníka na čtvrtek a konečně se objednal k paní doktorce přes voči. termín jsem dostal v březnu.

černý humor

** update 11:12 venku se pořádně ochladilo a louže zmrzly. do prahy přišel na krátkou chvíli mráz. do práce sem zase jel později, abych se vyhnul davům. moc sem si nepomohl. zvládl jsem jeden telefonát a konečně domluvil s instalatérem návštěvu matčina bytu. v práci mě to sere a nejradši bych do práce nechodil, přijdu si někdy jak mezi dementama. dneska musím neplánovaně do hospody, ale nějak mi to nevadí. zejtra půjdu stejně znovu.

Apu ze Simpsonových přijde o hlas. Herec odmítl Inda dabovat kvůli stereotypům. Někdy mám takovej divnej pocit, že Amerika jde do prdele. Já nemám nic proti běžný slušnosti, ale tahle hyperkorektnost mě fakt sere. Sem zvědavej, kdy přijde nějakej bojovník za korektní svět a zakáže mi dělat si prdel sám ze sebe.

štěnice

** update 21:49 vobyčejnej maloměšťáckej večer, kterej mi vyplnila návštěva a kecání o životě. dneska mi akorát psali z notářský kanceláře, že akorát čekaj na vyjádření finančáku a mě na finančáku v listopadu řekli, že je už všechno z jejich strany hotový. bych se posral.

======

** update 14:41 to byl dneska hukot. telefonoval sem, vyřešil pár kokotin a odložil několik úkolů. běžný pracovný den maloměšťáka. v televizi koukám na nějakej dokument o štěnicích.

recepční a sekretářka

** update 11:40 dneska sem byl dopoledne v práci sám. odložil sem na zítra dva úkoly, protože se mi nic nechce. k tomu sem udělal panu řediteli kafe a došel mu se složenkou na poštu. jsem dnes za paní recepční. včera sem byl vyřízenej jak pes a teď už je mi o něco líp. večer akorát musím do bytu matky zajistit odečty měřáků.

konec kurva roku

** update 15:10 zkurvenýmu roku 2019 odbíjí poslední hodiny života. snad se ta svině příští rok polepší.

praocvní den

** update 17:40 dneska sem pracoval pro barák a pro sebe. mám hromadu salátu, teď sem dodělal řízky. nevím jestli z toho mám radost, malý v nemocnici zahájili chemoterapii a k tomu sem se dozvěděl, že má metastáze na plicích. pičo.

močový cesty

** update 22:34 koukám z okna a vidím solidní mlhu. vypadá to, že prahu navštívila poctivá inverze. normálně bych touhle dobou šel ven se psem.

======

** update 14:28 stojánek sme nenašli, variantu seříznout stojan na oblečení zavrhli, takže podstavec pod stromeček byl vyřešen prázdnou bednou o vína.

Premiérova manželka po kritice večírkových fotek uzamkla svůj Instagram. no musím si poznamenat, že Andrejova stará je pěkně arogantní štětka, Andrej zmrd, kterej nemá problém poslat vlastního syna na okupovanej Krym a ještě se tlemí celá ta zkurvená rodina všem občanům do ksichtu. Zkurvený burani se slámou lezoucí z bot...

======

** update 13:23 hm, takže dneska sem vstával v 6:45, abych telefonicky probudil svůj dívčí objev, protože musela jít k doktorovi s nastydlejma močovejma cestama. pak sem teda trochu zaspal, abych se probudil a jel koupit přepravní kupon pro mhd na příští rok. v práci proběhla debilní porada a teď hledáme stojánek pro vánoční stromeček.