Prújem: pátek

prci, prci, pacičky

update 23:29 chčije. čeká mě procházka pochcanými ulicemi v prochcaný praze. vychcaná noc.

======

update 22:19 rusákům za posledních pár dnů popadalo nějak letadel. za poslední čtyři hodiny rovnou dvě a už ty padající hrušky přestávám stíhat počítat. no tak hlavně aby jim zejtra nespadnul kerčskej most...

======

update 22:04 koukal sem na hbo na filmovou akční sračku. víc k tomu asi nemám co dodat.

======

update 18:29 tak už i germáni nás předběhli. ani nechci vědět, jestli se legalizace dožiju i u nás. Německo legalizuje konzumaci konopí. Lidé budou moci mít doma pro rekreační účely až 50 gramů drogy.

======

update 12:12 budou to dva roky od chvíle, kdy fašistický rusko zahájilo třídenní speciální vojenskou operaci na ukrajině.

rusko je hovno.

======

update 10:54 docela by mě zajímalo, kterýho čínskýho výrobce vozů napadlo pojmenovat auto podle počítačových pamětí - RAM. Tyvle, to je tak velká kráva, že se nevejde nejen na parkovací místo, ale ani na chodník. Naprosto netuším, jak malý penis člověk musí mít, aby si koupil takovej gigantickej křáp. Já mám v notebooku 128GB RAM a rozhodně tím celej chodník nezaberu.

======

update 09:38 přes ulici od kanceláří máme dlouhý roky vietnamce. dneska sem k němu šel pro mlíko a všimnul si, že rozšířil mezi bordelem u kasy sortiment zboží. můj pohled sklouzl k barevný dýleráku s výrazným nápisem THCp. to je prostě v prdeli, zakázali HHC, máme tu teď THCp. Stává se ze mě militantní uživatel přírodního konopí, který nechce hulit tyhle moderní, nevyzkoušený a syntetický sračky.

vidím v televizi reportáž, kde kňučí nějaký provozovatel sjezdovky, že přišla obleva. není nejvyšší čas přiznat, že provozovat sjezdovky v český kotlině je absolutní nesmysl?

chtěl jsem komentovat nějaký politický události na český scéně, ale pak sem si řekl "mrdám na to".

GIMP 3.0 vyjde v květnu: jaké novinky přinese po deseti letech vývoje? gimp je skvělý nástroj pro nás amatéry, kteří nepotřebují tuny funkcí, který stejně nikdy nevyužijou.

zkurvený chlastenci

update 14:27 tyvle, hrozná krize. zase mi píšou pražský plynárny, že mně zlevní plyn. ani jsem je o to neprosil.

======

update 12:48 V ruském vězení zemřel Alexej Navalnyj. Putin se zbavil dalšího kritika. problém s prudičem kreml vyřešil ke svojí spokojenosti.

======

update 11:36 byl jsem u vietkonga pro mlíko. předemnou stál frajer, kupoval džus a platil za něj dvoulitrem. jako bylo mu rozměněno, ale netvářil se týpek za kasou příjemně jako v bance.

======

update 10:11 u řezníka koupil sem dvě a půl kila hovězího masa, žeber a morkových kostí na vývar. k tomu sem vzal jedno celý kuře, který upeču nožkama nahoře.

„Nechci tady F-35, ať si je vezmou do Prahy.“ Nákup stíhaček rozděluje Čáslav. já bych těm debilům do Čáslavi vzkázal, že jestli je sere letiště, tak už mohli svý baráky dávno prodat a odstěhovat se. Třeba do Ruska.

Kvůli protestu zemědělců hrozí v Praze kolaps. Pracujte z domova, vyzývá obyvatele magistrát. v pondělí si udělá do Prahy výlet chlastenecká proruská lůza v amerických traktorech zaplacených z evropských dotací. vzhledem k tomu, že musíme být odpoledne na kontrole ve vinohradský nemocnici, vezmu sebou pro jistotu německý nožík z německý oceli.

Seznamte se. Paní dánská feministka s pravým přírodním knírem, který ji může závidět lecjaký návštěvník barbershopů. A tou červenou rtěnkou ve stylu francouzských kurev to vážně vylepšila.

životní špína

update 09:20 záhada výluky vyřešena. havárie vodovodního řadu.

Bartkovský: Rozhovor Carlson vs. Putin dopadl podle očekávání. Dvě hodiny nudy, servility, lží a propagandy. nějaká americká píča spáchala dvouhodinovej rozhovor s adolfem putinem. jako já nevím, co kdo čekal, ale já nečekal nic od chlapa, který tvrdil, že na nikoho útočit nebude, kterej shromážil u hranic dvěstětisíc vojáků a tvrdil, že jde jen o cvičení. kdo co čekal od fýrera, kterej si myslel, že kyjev dostane kurva za tři dny. vždyť ta jeho slavná hnědá armáda šikmovokejch eskymáků ze sibiře dostala takovou čočku, že se musela s potupou vrátit na frontovou linii, kterou ruský zmrdi drží od roku 2014. jo, můžeme si za to sami dlouholetým ustupovaním kremlu a chlácholením levným plynem a ropou. putin byl, je a zůstane rudým zmrdem.

======

update 09:08 život je jak špinavý trenky. nikdy nevíte, kdy začnou škrábat.

okej, letím na tramvaj a vidím, že na zastávce probíhá nějaký chaos a část čekajícíh přebíhá sem a tam k zastávce určený pro náhradní dopravu. kouknu do jízdních řádů, tam se všechno tváří normálně. pak si všimnu, že na sloupku s odjezdy spojů visí žlutá cedule. žlutá cedule znamená změny v jízdním řádu a tahle tam očividně visela neplánovaně. nastavím vzdálenost mezi očima a cedulí tak, aby písmena nebyla rozmazaná a vidím, že je skutečně v provozu nahrádní doprava. řeknu si "mrdám na to" a jdu za křižovatku na zastávku běžných autobusů, ze který všechny spoje jezdí k metru. okej píčo, problém sem vyřešil, aniž bych se zamotal mezi zmatkující cestující.

vlezu do metra, sednu si a přistoupí černoch. rozhlídne se a začne otevírat všechny okna. černochům do hlav prostě nevidím.

dívčí kačeří zobáky se mi fakt nelíbí a nezachraní to ani drahej telefon v ruce. sorry holky, nemáte to s tím botoxem ve rtech přehánět. můžete si za to samy.

šikana

update 20:00 jo, viděl jsem na zahrádce mezi domky první sněženky.

======

update 19:41 pervitin expres praha-kolín. všichni v kolíně vědí, že na nádraží se prodává perník vařený v pečkách. všichni vědí, že je to tak dlouhý roky a všichni vědí, že smažka v libni naskočí do rychlíku, nechá se vyhodit na první zastávce v kolíně, nakoupí a jede zpět do prahy.

Policisté zasahovali ve vlaku na Kolín kvůli hlášenému útoku. Podezřelého odvezla záchranka.

ještě jsem si vzpomněl, že sem předevčírem o půlnoci během venčení potkal známýho a ten mi prozradil, proč je nedaleká hospoda šatlava zavřená, když tam měli mít koncert. no prostě tam naklusali orgáni a celý to vybrali, protože se tam rozjelo takový to, co známej naznačil šňupnutím. byl z toho takový rozmrzelý, protože tam byl zvyklej chodit na pivo a říkal, že to tam konečně začínalo žít. jasně, že to ožilo, když začli sypat do pití prášky proti spaní.

======

update 17:14 tyvle, ředitel cermatu si dělá prdel, žejo? žejo? :D

Šéf Cermatu Krejčí v ČT: Systém pro přihlašování na SŠ máme připravený, otestovaný. Úmyslně počkáme na pozdější večerní hodiny. Bude to dnes spuštěné, jak jsme slíbili, ale přesnou hodinu startu nezveřejníme.

======

update 16:21 inovace v pražským systému parkování zdarma. kde není espézetka, tam není co platit.

image

======

update 13:34 tyvle, tahle taškařice kolem cermatu a přihlášek na střední školy bude ještě velká prdel. ale jasný, ředitel cermatu je týpek na svým místě, který rozhodně ví, co dělá. :D

Systém přihlašování na střední školy se stále testuje, spustit se má v pátek večer.

======

update 13:04 fakt mě serou čůráci, který hoděj auto přechod a jdou do píče. když je slušně požádáte, jestli by nemohli s tím autem odjet, pouze se usmějou.

hulváta a zmrda nelze slušně žádat, protože má slušnost u prdele. hulvát a zmrd rozumí jenom síle.

======

update 10:57 dorazila sběratelská semínka. nikomu bych nedoporučoval nechat semena vyklíčit a nedejbože zasadit, protože vám hrozí mnohem větší tresty než za zneužívání, šukání a znásilňovaní vlastních dětí a dětí příbuzných. přátelé, těmi květinami můžete dětem způsobit takovou újmu, že budou celý život jednou nohou v psychiatrický péči. raději děti šukejte, znásilňujte, ale proboha hlavně ať se nedostanou k rostlinám vzrostlých z těchto semen.

image

======

update 09:36 aby se neřeklo, že nemyslím na nejmladší generaci. tip pro děti věrných čtenářů:

  • zasraná mládeži, nejlepším cílem šikany jsou vaši tlustí spolužáci bez mobilních telefonů.

ruský filcky

update 21:11 Performer žaluje newyorské muzeum. Návštěvníci ho prý obtěžovali, když byl nahý. tyvole, to je čůráááák :D

Výměna rolí. Kamarády zabitého Roma potrestali za napadení Ukrajince. tyvle, to je ale opravdu nečekaný zvrat v případu. dokonce se na scéně objevila i matka zavražděnýho, který soud odebral rodičovský práva a chce miliony. tyvle, příběh jak brno.

======

update 20:40 myslím, že se budu dál držet zlatýho pravidla "nikdy nežer na párty gekony".

======

update 11:54 Změna paradigmatu ve světě PC už je vidět: vláda Intelu a Windows je pryč. tohle je článek, kterej stojí za přečtení. je tam krásně shrnuto, proč my ibm pc dinosauři míříme k vyhynutí. ani linux mě před smrtí nezachrání.

======

update 11:23 nesmutněte, stejně všichni musíme umřít.

======

update 11:01 naháním řemeslníka a začínám z toho všeho bejt unavenej. nebaví mě doprošování, nebaví mě nahánění, já se chci jen závazně dohodnout na práci, u který se nebudou řešit peníze. to je fakt takovej problém přestat říkat "zavolejte po novým roce. já se vám ozvu"? nestačí prostě říct "promiňte, nemám zájem, mám spoustu jiný práce za mnohem větší peníze" a já bych to pochopil.

v televizi běží rozloučení s janou hlaváčovou. přiznám se, že bych takovej velkej pohřeb nechtěl. stojící pozůstalí připomínají kostelní svíce, u sedících není vidět radost ze života slavné umělkyně a všichni se tváří strašně utrápeně, jakoby smrt po osmdesátce byla nějaká tragédie. krásný věk v porovnání s těmi, kteří opustili toto slzavý údolí po padesátce. když vidím tyhle hřbitovní černý deprese, vzpomenu na pohřeb jardy švece umělce u vystřelenýho oka. nejlepší pohřeb jakej sem kdy zažil, kde prolínal se smutek s radostí ze života.

vždycky mě až k breku dojme, když se dva hoši z český flastenecký scény nestydí za svoji sexuální orientaci a dávají veřejně najevo vzájemné city. ti lidé musí duševně strašně trpět a už aby bylo konečně zavedeno manželství i pro stejnopohlavní páry.

image

======

update 09:04 v přetopený tramvaji ve společnosti umírajících mobilních mrtvol. kdybych chtěl vidět, jak vypadá umírající tuberácká zombie v záři mobilních displejů, tak dnes přesně byl ten den. já ty nakažený zmrdy dokonce i slyšel, zvuk pokažených měchů varhan se nedal přeslechnout.

Nácky na Měsíc, znělo v Sasku. „Mlčící většina“ Němců se ozývá. běžte do prdele trapní pozemšťani. jen si ty zmrdy nechte u sebe doma. víte jakej byl kurva problém po 45 vypráskat nácky s hitlerem z odvrácený strany měsíce?

Nové dokumenty: Advokátní komora měla informace o zpronevěrách. Nezasáhla. jsem už dávno přesvědčen o tom, že advokáti, notáři a právníci jsou zmrdi, který jdou jen po prachách a je jim úplně u prdele jejich původ. česká advokátní kancelář je hnízdem všech zmrdů s právnickým titulem.

Úspory lidí šly do ruské propagandy, směrovali je tam finanční poradci. zeman, okamura, babiš a mnozí další jsou štěnice v žoldu kremlu. nicméně tomu všemu vévodí hnízdo s králem všech ruských filcek - institut václava kikiny klause.

klouzání

** update 22:42 baví mě výkřiky na sociálních sítích typu "je tu nějaký lékař přes otravy? potřeboval bych poradit. toto není cvičení." já osobně bych spíš zkusil v případě otravy či jiných akutních potíží volat záchranku než duchy z internetu.

======

** update 21:24 vidím hovno veliké, jehož sláva stropu žumpy se dotýká. vidím hovno, vidím další hovno, vidím hovna všude kam se podívám. vidím, že dokonce i hovna slyším.

======

** update 13:11 definitivně končím s jídlem od indiánů z flory. můžou si za to sami, měli zůstat u rozvozu vlastními indiánskými silami v indiánských stylových autech. nějakej vrchní indián vymyslel, že budou používat wolt a to bylo blbý rozhodnutí. mongolové z woltu v autech s ostravskými espézetkami jezdí pozdě, jídlo vozí vlažný a už mi přivezli i cizí objednávku. wolt je shit.

======

** update 10:52 Desetitisíce Rusek orodují za návrat svých mužů z války proti Ukrajině. Panují obavy z další mobilizace. rád bych jenom ruským ženám vzkázal, že mám jejich obavy v prdeli. Když slyším tyhle breky, tak si vzpomemu na znásilněný, mučený a zavražděný ukrajinský ženy a děti a velmi si přeju, aby i z dalších ruských mužů bylo starý dobrý hnojivo úrodný černozemě. Mám je úplně u prdele a měly by si stěžovat svému Vůdci Putinovi. Mě fakt nerozbrečí a hlavně Moskva slzám nevěří.

Hans Reiser se omluvil za svoje chyby. a hele, Hans se po dlouhejch letech ozval. A takovej to byl vývojář.

======

** update 10:52 vzbudil jsem dneska menší pozdvižení v práci, protože kolegyně si všimla, že jsem v tričku s krátkým rukávem. tak sem ji řek, že máme doma v kuchyni kolem 17.5 stupně a chuděra málem uzmrzla na místě. okej.

======

** update 10:18 za marihuanu kriminál, za šukání vlastních dětí podmínka. spravedlnost v čechách nemá zuby a smrdí ji z huby.

Cena točeného piva dál roste, půllitr dvanáctky už v Praze vyjde průměrně na 70 korun. tyvle, to mě poser. a pak vidím v obchodech ty hektolitry sraček v plastu a plechu za pár kaček.

======

** update 09:12 docela by mě zajímalo, jestli si někdo kromě mě ještě všimnul, jak bílej nátěr přechodů pro chodce v tomhle zimním počasí klouže. škoda, že nikoho nikdy nenapadlo vyměnit hladký povrch za poněkud drsnější.

jemenští kozomrdi

** update 12:35 ještě štěstí, že už je pátek. začínají mě srát zase lidi a hodně mě srali ti dva mongolové v jídelně ve frontě předemnou. to že byl jeden bílej a druhej černej nehraje roli.

======

** update 11:59 vymyslel jsem básničku: "kunda sem, kunda tam, glogloglo bablbam."

======

** update 10:55 jemenští kozomrdi tak dlouho prudili v zálivu, až se koalice amíků, anglánů a dalších zemí rozhodla kozomrdy rozmrdat na základnách v poušti i s velbloudama.

veterina

** update 13:12 já sem úplně hotovej, tyvle, nejradši bych si šel lehnout.

======

** update 10:46 no to byl večírek. před půlnocí přijdu z venčení elzy a krátce po tom poprvý blije. vyblije hromadu granulí a šťáv. okej, žádná tragédie. zhruba po hodině začíná blití znovu, blije každych deset minut žaludeční šťávy, tak si říkám, že to je divný a přemejšlel sem, jestli čubka něco venku nenápadně nenasála do držky. prostě nevíte, takže volám zvířecí záchranku, přijíždí a odváží ženu i s čubou na nejbližší volnou veterinární nonstopku. tam čubinu prohlídnou, vezmou krev, řeknou, že otravu stejně nepoznaj a že je tlustá. tak dostala nějakou kapačku, výživu do žíly a jelo se domů. tyvle, ještě že sem naučenej mít pro tyhle případy obálku s hotovostí, protože psí doktor není žádná láce.

posledni patek

** update 23:34 dokonce už píču hezki česki a není to těžký.

======

** update 11:19 ve stredu rano sem hibernoval notebook na disk jako tisickrat pred tim. prijdu do prace, zapnu notebook a nic. pouze na me blikal bios. petkrat sem ho restartoval, baterku vyndal, ale nic nepomohlo. musel sem koupit novej systemovej disk do notebooku a z akce serverovna bylo hovno. kdyz se veci serou, tak si umi vybrat dobry den. vcera sem sel se zenou do hospody, bylo poploprazdno a domu nas kolem pulnoci odvezla irenka z kuchyne. pekna sestihodinovka.

základní otázka života

** update 20:21 sněží a prší. nad prahou se nesou temná mračna smrti.

Neuvěřitelný útok na tvůrce GTA VI. K napadení použil mobil a hotelovou TV, hackera už přitom hlídala policie. solidní příběh pro film.

======

** update 15:41 snad poprvý v životě cítím, že sem z těch internetů unavenej. některý lidi mají mnohem temnější stranu svýho já, než se na první pohled může zdát. na to fakt dneska nemám a radši dnes zůstanu u starosti o barák. měl sem stížnost, že lidi choděj hulit na dvorek a nepoužívaj popelník. jo, je tam hromada vajglů, zjebal sem prvního mladýho ukrajince, kterýho sem tam náhodou potkal a o kterým vím, že tam chodí s dalšíma hulit. nevim, jestli za to může nebo ne, ale budu muset napsat vlatníkům dopis, že jejich nájemníky hlavně z řad cizinců nehodlám a nechci učit základnímu udržování pořádku.

======

** update 13:29 tyvle, dorazila vyučtování za plyn a elektriku. mám přeplatek skoro desítku a to sem moc nešetřil. maníci na stavbě v sousedství vozí beton. během tlačení betonu kamsi nahoru jim vylítla hadice a zlila betonem všechny auta kolem včetně naší výlohy. nejhůř dopadla zaparkovaná tesla, nebyla pod tím betonem ani vidět. frajeři z toho měli docela prdel a hadicema čištili všechno kolem sebe.

======

** update 09:20 stejně jako včera, tak i dnes je praha podezřele poloprázdná. jízda do práce naprosto v pohodě a dokonce i kolegové byli překvapeni, že přijeli do kanclu dřív než obvykle. asi to budou nějaký projevy ty slovutný fyjalový bídy, která podle některých primitivnějších politických stran ohrožuje českou republiku. tu bídu sem viděl kolem devátý na vlastní oči u řezníka, kdy jsem stál frontu s dalšími hladovými krky a očima sjížděl hromady masa ve výloze a na pultu. je taková bída, že nikdo předemnou nenechal řezníkovi míň než pětikilo.

dnes je internet plný lidí, kteří řeší zásadní základní filozofickou otázku - smrt. přitom by měli raději mlčet.