Zplozeno v období: pátek

jejda

** update 20:19 ty vole, to bych se posral. od pondělka na etapy bojuju s vmware workstation 15, snažím se k virtuálce s windowsama přidat virtuální trusted platform module a furt to hlásilo nějakou pojebanou chybu. protože soudruh google příliš nepomáhal, až teď jsem hloubkovou kontrolou logů zjistil, že s workstation nainstalovaná binárka tpm2emu, která by se měla postarat o virtualizaci tpm, jaksi nemá příznak executable. fuck, ale sem dobrej.

======

** update 13:47 včera sem byl pěkně vyřízenej. usnul sem kolem půlnoci. dneska sem v práci makal hlavně pro sebe a svj. k obědu sem si dal kus kachny se zelím a teď řeším nějaký kokotiny. a zjistil sem, že prej je nějakej valentýn.

teplo, déšť a bolavá hlava

** update 13:32 venku chčije. taky konečně nastal den, kdy británie zmizí z evropy a zavře se na tom svým ostrovu. přeji skotsku a severnímu irsku více svobody.

======

** update 10:45 bolí mě hlava, venku chčije a docela se oteplilo. zima se sněhem zůstane jen v ladovských obrázcích. super by bylo, kdyby aspoň zkurveně nechcalo. mám pocit, že si ze mě dneska dělaj lidi prdel. před 14 dny sem odesílal zákazníkovi parametry pro připojení přes vpn, protože potřebovali servisní zásah od externího dodavatele. ten externí dodavatel měl 14 dní, aby si ověřil, že všechny parametry vpnky fungují. ne, neověřil a dneska mě naháněj.

homeoffice

** update 21:20 ledničku sem zvládnul a teď bojuju s prasárnou.

image

======

** update 13:26 mám homeoffice, naštěstí nikdo neprudil, tak se v klidu věnuju odmražování ledničky. už to potřebovala.

náser

** update 22:08 venku je pěkně hnusná mlha. ulice vypadá pošmourně a zima je to věru depresivní.

======

** update 21:19 co mě taky sere je, že se furt táhne dědický řízení. už je to 7 měsíců a já potřebuju zastavit platby z účtů. jenže k těm mě nepustěj a já nezastavim pravidelný automatický platby. hlavně nájem za kancelář. úplně vidím, jak půjdu za frajerama, aby mi vrátili prachy. fakt zlo řešit prachy a nebaví mě řešit prachy, ale když dojde na prachy, tak i ten největší sluníčkář vystříkne jak sopečná erupce. zbývá mi víkend a budu mít po pohotovosti. ale aby nebyl den takovej vysranej, přišla mi mejlem příjemná zpráva. samozřejmě o prachách. fakt sem kurva rád, že nejsem puberťák, ani že mi není dvacet nebo třicet, ale že už sem stárnoucí kokot v letech a neměnil bych. nechtěl bych se vrátit do mládí a projet všechno znovu.

======

** update 13:02 dneska mám nasírací pátek. sem vyjel do práce po půl devátý a stejně ta posraná třináctka byla plná debilních lidí. a nejvíc mě serou idioti, který čuměj do mobilu a blokujou výstupní prostor. čím větší idiot v mhd, tím větší potřeba stát u dveří a komplikovat vstupy a výstupy cestujících. někdy si říkám, proč vlastně lidi do těch mobilů furt čuměj, když většinu z nich nic významnýho v životě nečeká. kdybych měl pocit, že ještě náhodou vykonám něco velkýho a významnýho, tak taky celej den držím mobil v ruce a čekám na godota. ale mě už nic kromě maloměšťáckých radostí nečeká.

router

** update 10:54 včera večer sem si dobře rozmrdal router. poslal sem do něj aktualizaci openwrt a podařilo se mi z něj málem udělat briketu. k záchraně jsem brzo ráno musel použít starý dobrý tftp a rozhodně už na něj nehodlám znovu šahat, když kurva funguje.

práce o samotě

** update 14:31 ty vole, vracím se domů a na patře z bytu, kde loni bydlela bloncka, na mě vybafl nějakej ind. asi budu mít novýho souseda.

======

** update 11:32 no, takže v práci sme byli nejdřív dva. teď už sem tu sám, sežral sem hromadu šunky a přemejšlím, kdy půjdu k holkám do bistra pro rejži.

práce v práci

** update 20:15 ty vole, vánoce v píči. konečně. dneska sem se na otočku stavil v práci, byl sem tam jenom s koegyní recepční a po obědě sme šli domů. poslal sem papíry kvůli pojištění baráku a snažim se odsoplit. v podstatě sem sjel hromadu filmů. vánoční sraní až zase za rok.

sere mě celej svět

** update 11:24 a to dost. bolí mě hlava, serou mě lidi venku, serou mě debilní vánoční žvásty, až sem musel v pekárně zkurveně vysvětlovat, že kurva nechci celou vánočku, protože žiju kurva sám a stačí mi bohatě kurva půlka. stejně tak sem si vzal jen půlku chleba a sem rozhodnutej ignorovat i shánění nějakej posranejch dárků. lidi se maj mít rádi celej rok a nej jen na kurva vánoce. od holky, se kterou randím, si asi vyslechnu, že sem si měl aspoň na nějakou blbost vzpomenout, ale já nechci kurva řešit zkurvený dárky a lidi ve zkurveným vánočním stresu. vánoce jsou jen pro děti a ne pro zkurvený dospělý. vlastně mě to sere dneska i v práci, ale čekám na zkurvený odhady nemovitostí a pak půjdu kurva domů. zkurvený vánoce, už aby bylo kurva po vás.

našrot

** update 20:09 normálně se tím nechlubím, ale přesně v tuhle chvíli sem pěkně na kaši. jo, není úplně normální začínat ve dvě hodiny. ale je prosinec.

kalba

** update 14:16 dneska mě večer čeká setkání s vaškem, kterýho se neviděl přes dva roky. sem zvědavej, jestli to dopadne jako za starejch časů a já přijedu k ránu domů vyndanej jak kráva.