Prújem: pondělí

VÚTR

update 16:07 dobrá, někdy kolem 13h sem viděl pár amerických john deerů, jak jedou po černokostelecký zpět do prdele. celá ta taškařice debilů dopadla vlastně dobře.

jinak moje první cesta jako doprovod invalidního vozíčku dopadla dobře. měl sem z toho stres jako prase, ale zvládli jsme to, ještě štěstí, že je vinohradská nemocnice tak blízko. každopádně můžu už teď říct, že to maj vozejčkáři přes veškerou snahu města zkurveně těžký. děravý chodníky, obrubníky, prostě voser.

======

update 9:36 Velká únorová traktorová revoluce se evidentně nekoná. na to, že měli dementi v amerických traktorech táhnout černokosteleckou až na vinohradskou, tak praha je skoro prázdná, u řezníka ani noha a ti zmrdi mě ráno ani neprobudili. nicméně vláda by měla aspoň otevřít otázku, jestli agrobaronům typu Babiš a jejich holdingům vyplácet další dotace. když gigantický holding nepřežije bez dotací, tak asi nemá právo na existenci. dotace jsou komunismus.

vozeik

update 21:21 duha nad troskami Mordoru.

image

======

update 21:06 po pár letech se brobral bitcoin, líznul si pade a pomalu opět probublává do běžných médií. signal. Bitcoin překročil poprvé od roku 2021 hranici 50 tisíců dolarů za kus.

======

update 19:22 dvouhodinovka každoročního daňovýho papírování pro svj uběhla jako voda. no jasný, zhruba tak půl hodiny sem se snažil rozchodit starej scanner od canonu, protože po přeinstalaci notebooku sem na něj jaksi zapomněl.

======

update 15:29 Shopaholicadel odhalila identitu nového životního partnera: Lidé se obávají, že jde o seznamkového podvodníka. jojo, tohle je přesně ten bizarní život instantních tiktakových cerebrit. fakt je lepší žít průměrný život průměrnýho maloměšťáckýho předsedy svj, občas okořeněný udáváním a pruzením vadně parkujících hulvátů.

======

update 13:34 jak jsem lovil zmrda hulváta. u nás v ulici je zákaz parkování na chodníku. jako nedá se na zákazu trvat neustále, protože na chodníku přes den parkujou závozy obchodů a restaurací, většina závozů prostě vyloží a naloží zboží a jede do prdele. sem tam se objeví hulváti, kterým se nechce objíždět celej blok a parkovat na parkovišti pro hosty. to všechno se dá nějak přežít, protože do večera hulváti odjedou. pak je kategorie "zmrd", kteří hodí auto na chodník a nechaj ho stát na místě celou noc, celej víkend a celý svátky. to už já považuju za zmrdství. a jeden takovej zmrd hulvát už tak od září-října loňskýho roku zneužíval náš chodník. jak chodím v noci se psem ven, tak si prostě najednou začnu všímat, že potkávám na našem chodníku pořád jedno a to samý auto. vyfotím si ho, abych měl uloženou espézetku. pak přijdou vánoce, silvestr, svátky a zmrd stojí tam kde nemá. prvního ledna si všimnu, že má na palubovce mezi dveřma a volantem hadr na sklo a ten hadr vypadá jako vlajka čr. to si říkám "píčo, to je proruskej dezolát, flastenec a zasranej prznič národních symbolů, tak to zmrde ne". nastupujou tedy kroky..

 • píšu udavačskej dopis městský policii s přiloženými fotkami hulváta a prosbou, aby se zaměřili na noční parkování hulvátů, kteří záměrně porušují pravidla slušnosti.

 • odpovědí bylo něco ve smyslu "posíláme hned hlídku". já si v duchu říkám "omg".

 • o pár dnů později volám měšťáky, ať přijedou hulváta řešit. očekávám blokovou pokutu, botičku nebo odtah, tak jak bylo běžný ještě tak před patnácti lety. nic takovýho se neděje, vidím jak přijíždí hlídka, spolujezdec pouze stahuje okýnko a tabletem fotí hulváta. trošku mě tím nasrali.

 • diskusí na internetu zjišťuji, že do konce roku 2023 fungovalo něco jako slučování pokut, takže když byl v praze řidič dostatečně drzej a ignoroval tak půl roku výzvy k zaplacení pokut, přešly do dalšího řízení, kde je šlo sloučit do jedný pokuty s maximální pálkou 2500kč+1000kč manipulační poplatek. to je kurva levný parkování v praze, když si vezmete, že celoroční legitka pro mhd stojí 3650kč. to mě dost zvedlo mandle.

 • asi po deseti dnech začínám tedy občanský odboj a vytvářím A4 ceduli s textem, který mu izolepou přidělávám na čelní sklo.

"tento hulvát zde parkuje již několik měsíců každou noc, každé víkendy a svátky. Městská policie ho má na háku, hulvát ví, že je nepostižitelný, pokuty se slučují (zaplatí za ně maximálně jen 2500kč+1000kč manipulační poplatek) a tak je pro něj parkování na chodníku parkováním v Praze nejlevnějším. Co s ním dál?"

 • to celkem zabírá a hulvát přestává na chodníku parkovat v noci a během svátků. nicméně nevěřím, že jen tak přestal, protože lidi rádi zapomínají a hulvát hulvátem zůstane.

 • vydržel sekat latinu tak týden, než jsem ho objevil v sobotu ráno stát na chodníku přímo před barákem. píšu další ceduli a už si neberu servítky a pak volám zase měšťáky.

Pozor Zmrd! Pozor Zmrd! Ty Zmrde, tady není parkoviště, takže se zmrde zasranej už na parkování na chodníku vyser. Zmrde!

 • fízlové snad ani nepřijeli, protože podle poznánky "on tam furt stojí" jsem asi nebyl první, kdo volal. cedulka asi zapůsobila, protože sem náhodou čuměl z okna, když o pár hodin přišel frajer, automaticky se posadil za volant a pak si všiml papírku za stěračem. bylo vidět, jak při každým slovíčku zmrd sebou lehce cuknul.

 • tím odpadlo parkování přes víkendový dny. už jsem si říkal, že je zmrd poučenej, ale pak sem si při pár návratech z práce všimnul, že zmrdova kára parkuje o kus dál na stejným chodníku.

 • objednávám tedy samolepky s logem píči a nápisem "parkuju jak p..a". žena říká, že sme si mohli udělat vlastní a lepší, já ji řekl, že mě to nenapadlo a během jedné z odpoledních procházek samolepku nalepím nenápadně vedle zadního světla a čekal jsem, jak bude frajer všímanej.

 • prostě zmrd, postával odpoledne na chodníku pětkrát během mých návratů z práce, než jsem uviděl, že samolepka zmizela. to bylo slušný vytrolení hulváta, který s parkováním na chodníku zřejmě definitivně skončil.

 • minulej tejden mě překvapil email od měšťáků, kde mi sdělili, že dotyčný hulvát jen za poslední čtyři měsice roku 2023 dostal 8 pokut, za rok 2024 (tedy v podstatě za leden a kus února) obdržel pokuty 4 plus jednu botičku. nebyl jsem očividně jedinej, kdo volal městskou, nečekal jsem reakci od městský policie a byl jsem rád, že mi potvrdili zasranýho hulváta. přes měsíc to trvalo, než zmrd pochopil, že jeho hulvátství prostě může lidi nasrat.

 • prdel rozhodně ale nekončí, na chodníku se objevil firemní vůz, jehož řidič má zřejmě problém s chápaním délky doby parkování na dobu nezbytně nutnou k převzetí či předání zboží. prostě celej den či celá noc to rozhodně není. chybějícím písmenkem ve firemním logu mi sám nahrál na smeč, já prostě nemohl odolat a ještě včera ji tam měl.

 • jo umim bejt pěknej hajzl a nestydím se za to. je to moje ulice, moje čtvrť a moje místo, kde žiju.

image

======

update 12:11 okej, mám další zářez, jak jsem vyfakoval před časem týpka, tak sem se dneska úplně náhodou dozvěděl, že je to prej nějaká instantní celebrita, účastník realityshow, jeden z mnoha agátiných mužů a mlátička z ringu. jsem prostě diplomat, kdejaká šestnáctka by mu kvůli podpisu do památníčku položila svý panenství na oltář, ale pan Ufo ho pošle do prdele. To je prostě tak, že dneska se fakt už nedá poznat nadyzajnovaná instacelebrita od poctivýho vysmaženýho kriminálníka. srát na tenhle povrchní svět pozérů.

Ještě jedno krátké zamyšlení nad rozhovorem Tuckera Carlsona s Putinem. takový pěkný shrnutí rozhovoru dvou kreténů. jednoho z usa a druhýho z sssr. nicméně dezoláti, flastenci a čůráci, kteří nepoznají rozdíl mezi švédskou a ukrajinskou vlajkou, to prostě nepochopí. blbý je akorát, že maj kokoti volební právo, někteří dokonce sedí jako poslanci ve sněmovně a chodí do bezpečnostních výborů.

Moroccan hash dealers boycott Israeli drug smugglers in support of Gaza - report. válka nepřináší nic dobrýho ani dýlerům hašiše. jakmile jednou do byznysu vstoupí náboženská válka a nenávist vůči všemu židovskýmu, i prachy jdou stranou.

======

update 10:39 jako je prdel vybírat vozeik s kolečkama, když se ve vozejkách vůbec nevyznám a z výsledků google hledání vychází jediná pravda. vozejky jsou velkej byznys

pondělní sračky

update 22:26 dneska ve vietnamský bistru makaj od rána. je skoro půl jedenáctý a uklízej po řemeslnících. jako všechna čest, sem zvědav kdy znovu otevřou.

k případnýmu zdražení parkování v praze jsem dneska četl pěknej komentář. Věděli jste, že existuje kouzelná formule, která rázem promění i nejzarytějšího pravičáka ve skalního komunistu? Je skoro neuvěřitelné, jak funguje. Schválně to zkuste, zní: "Tržní cena parkování".

já jinak nemám problém ani se zdražením jízdnýho v mhd. poslední korekce stejně proběhla před deseti lety, když krnáčová od bureše cenu roční legitky snížila ze 4750kč na 3650kč. ostatně bylo to chvíli před tím, než sem přestal jezdit zadarmo a koupil roční kupon. letí to a byla spousta legrace s revizory.

======

update 21:14 čubinka dostala pískací balonek a dělá nám psycho.

======

update 15:33 tyvle, právě se mi zvedl kufr a mám velkou chuť jít zabíjet lidskej odpad. Psa na Šumpersku někdo postřelil a pohřbil zaživa.

======

update 14:44 kolega řeší na jednom firemní notebooku nějaký zapeklitý problém s antivirem od esetu a jejich šifrováním disků. osobně myslím, že zádrhel bude nejspíš v tom, že do trezoru neuložil heslo nutné k dešifrování disků či k změně toho hesla. kdyby bylo rozhodování na mé maličkosti, tak se na eset šifrování vyseru a zůstanu u nativního microsoftího bitlockeru. ale kdo já jsem.

======

update 12:47 tyvle, objednával jsem nějakou kokotinu na chatu, objednal a zaplatil ji předem, přestože sem si nebyl jistej, jestli dojde. před chvílí mi volal týpek z eshopu a strašlivě se omlouvál, že mi objednávku pošle až zítra, protože dneska už mu přepravce odjel. já nechápal, protože se mi nic podobnýho snad ani nestalo a uklidnil jsem ho, že jestli to přijde ve středu nebo čtvrtek je úplně ukradený.

Hledá se ajťák, co umí s Windows 3.11. Inzerát německých drah sklidil posměch. mladí lidé s poslední generace se samozřejmě smějou, protože jejich svět je dynamický, telefony mění každý rok a jejich milovaný aplikace musí redesignem procházet jednou za 6 měsíců, aby byly trendy a nezestárly. je těžký mladým lidem vysvětlovat, že jsou projekty, který musí běžet deset-dvacet-třicet let a holt je pohání středověká technika, kterou musí někdo udržovat. až se ti blbečci jednou dozví o software a hardware třeba v elektrárnách nebo v sondách, který už skoro 50 let letí vesmírem, tak budou hodně čumět.

Chlapci a muži z generace Z častěji věří, že feminismus je škodlivý, uvedl list The Guardian. myslím, že chlapci z generace Z jsou buzeranti. sorry.

Závod nejde ani zkrátit, je to dopad globální změny klimatu, říká o zrušení Jizerské padesátky pořadatel. vyloženě čekám, kdy někdo přijde s tím, že je nutný živnostníkům a zemědělcům vyplácet dotace za podnikání posraný změnou klimatu.

======

update 10:19 okej, dneska proběhlo standardní pohotovostní ráno, který mě sralo akorát tím, že sem musel do práce. takže doufám, že máte stejně hnusný pondělně pracovní pocity jako já.

Další případy otrav HHC na Karlovarsku. reklama pro mladý k nezaplacení, hhc fakt nakládá. jediný co by měli prodavači hhc mladejm vysvětlit, že v podobě bonbonů a potravy hhc funguje dokud neprojde celým zažívacím traktem od držky až po prdel. to zná každej, kdo se dostal aspoň jednou v životě do komatu po konopnejch koláčcích či mlíku.

David Koller opouští kapelu Lucie. Odehrajeme spolu koncerty do konce letních prázdnin, ujistili hudebníci. tyvle, sem myslel, že tahle popíková kapela skončila spolu s devadesátkami, když její fanynky přestaly pařit a odešly prdět děti.

Země sedmiletých předškoláků. Spolu s odklady školy Česko odkládá i část své prosperity. je to častý, že rodiče chtějí udělat ze svých dětí opožděný debily. není nadto odejít z devítiletky skoro v osmnácti.

nevěřím, že může být někdo tak vysmátý z něčeho, v čem není ani špetka masa nebo aspoň kravskýho mlíka. nechutná reklama.

image

wifi sekurita

update 20:27 Zemřela kartářka Jana Demeterová, ostatní věštce to překvapilo. tyvle, tak nějak sem myslel, že věštci vědí všechno a nic je nepřekvapí. :D

======

update 15:05 Smutný osud bitcoinu. Byly s ním velké plány, nakonec sehrál pouze roli užitečného idiota. pan Klofáč, další smutný nocoiner, jemuž prostě ujel vlak.

======

update 15:05 tyvle, mám pocit, že někdo zvonil na firemní zvonek. kolega tvrdí, že se mi to zdálo, ale přeci jen se jdu podívat. nikdo u dveří není, tak se otočím a znovu zvonek. tak se vrátím ke dveřím, otevřu a tam stojí nějakej šikmovokej mongol, že prý jde na prohlídku obchodních prostor. mě prolítne hlavou "to si dělá kurva prdel?" a začnu mu vysvětlovat, že my jsme tady měli kanceláře dřív než se narodil a rozhodně neděláme prohlídky pro veřejnost. pak sem se ho zeptal koho přesně chce, z něj vypadla nějaká makléřka, tak sem mu řek, ať si kurva na ní počká a zamknul za nim.

======

update 13:48 je pravda, že s takovou hláškou se během aktualizace linuxu nesetkávám, ale ve světě windows 11 ji vidím během posledních dnů asi už potřetí. přiznám se, že mě to trošku děsí...

image

======

update 12:25 kanceláří se opět nese mlaskání a čvachtání, což znamená, že si mám jít pro oběd.

Británie zakáže jednorázové elektronické cigarety. Kvůli zdraví dětí, říká vláda. osobně považuju jednorázový elektronický cigarety za největší neekologickej humus, se kterým lidstvo přišlo. já jsem ekologicky založený primitiv, takže si cigarety motám ručně a jako filtr slouží stočený papírek k tomu určený. ekologie na prvním místě.

Autor knihy Bohatý táta, chudý táta dluží přes miliardu dolarů. myslím, že tento spisovatel je prostě zmrd.

======

update 11:39 moje firemní sekurita na prastarém cisco switchi způsobila, že kolega nemohl nakonfigurovat wifi access point pro našeho šéfa. to je prostě tak, když máte na interfejsu povolenou jen jednu mac adresu.

168 hodin: Nastavení trestů v Česku. Za pěstování konopí lidé dostávají i 12 let za mřížemi, za znásilnění někdy jen podmínku. já se přiznám, že přestávám nějak doufat v legalizaci hulení. po třiceti letech hobíčkářskýho rekreačního užívání a domácího pěstování si říkám, jestli by nebylo bezpečnější přejít na šukání a zneužívání dětí, žen a mužů. tenhle stát je absolutně v suchým ruským hajzlu.

======

update 10:20 slunce svítí, jinovatka jinovatí, ranní romantika cestou na tramvaj. docházím k zastávce, když tu uslyším dutou ránu. otočím se a vidím, že všechno na křižovatce stojí, protože jakási stará automobilistická aktivistika se rozhodla protestovat proti veřejný dopravě. toho bohdá nebude, aby zkurvená tramvaj s autobusem projeli křižovatku.

image

edoklad

update 13:28 proč mám pocit, že dnešní mladí za pokladnou neumí dopočítávat vracený peníze? jako chápu, při práci s elektronickou pokladnou, váhou a bankovním terminálem nemusíte používat víc než jeden mozkovej neuron.

======

update 12:27 někdo volal z neznámýho čísla. nepodíval jsem odkud bylo, zvedl jsem ho a ozvala se negerská angličtina, že je z nějaký akademie. tak sem to zase položil a podíval se pořádně na číslo. země původu lucembursko. okej, negerský zmrdi okrádači.

======

update 12:09 viděl jsem Ádu Hitlerovic. Heil Hitla!

image

======

update 11:01 viděl jsem na internetu nějakou záhadnou bouři ohledně aplikace eDoklady. Nechápu, jen tak z prdele jsem ji vyzkoušel nainstalovat a zaregistrovat už v sobotu někdy před procházkou se psem kolem 0:15-25, všechno proběhlo bez problémů a registrace prošla na první dobrou. fakt nechápu, co s tím měli lidi na internetech za problém.

„Skandální“, píší ukrajinská média o Ficových výrocích. Řeší i rozhodnutí Šimkovičové. slovo filcka má svůj základ ve slově fico.

Znáte tohoto muže?

modrý pondělí

** update 20:57 úplně náhodou sem zjistil, že hbo jede 4 sérii Temnýho případu. Jodie Foster. oalala..

======

** update 19:04 další pokračování příběhu andreje anastasova. Pád krále erotických inzerátů. Byznys majitele sex.cz jako by vypadl z devadesátek.

======

** update 15:28 zázrak, kafomaty jsou zpět! ze servisu se nečekaně vrátily oba dva! ajťáci zase můžou vařit kafe jak zběsilý.

======

** update 15:05 konečně sem vyřešil problém s screensaverem a power managementem monitoru. prostě mi posledních několik dnů neusínal při nečinnosti a já nevěděl proč. až dneska sem si všimnul, že mám na power managementu zapnutej "presentation mode", kterej usínání monitoru vypíná. sem dobrá kokota.

v televizi mluví právě tomio okamura. zcela svobodně, demokraticky a politicky nekorektně píšu, že je pračůrák na entou, kterej by zasloužil rozkopat křivou držku. polojaponskej ksindl a zasranej dezolát.

======

** update 13:10 zítra mě čeká konference. budu tam jako běžný účastník, který bude muset sežrat a vypít co půjde a večer se dorazíme na koncertě monkey bussines, kam můžeme vzít doprovod. zcela překvapivě jsem vytáhl ženu, aby si taky užila mých benefitů. doufám, že stihneme i koktejlovou část.

======

** update 10:10 je modrý pondělí. přeji všem sebevrahům, aby se jim dnes všechna jejich přání splnila. každá životní cesta jednou skončí a každá životní cesta směřuje ke zjištění, že veškerý snažení bylo úplně k hovnu.

kafe zase f piči

** update 14:18 mám po obědě, koupil sem housky, půjdu do serverovny nakrájet šunku a večer asi zase budu střílet nácky ve wolfensteinovi.

pokud někoho zajímá válečný vojenský černý humor, tak se může podívat zde.

======

** update 12:33 dokonalej titulek. úplně vidím film o gangu vozíčkářů terorizujících město.

Bezohledný invalida na vozíku najížděl na chodkyně! Musely před ním utíkat.

======

** update 11:29 pěkná kosa venku. zase sem musel vytáhnout jégrovo spodní termoprádlo. kolegyně s kolegou jsou furt na nemocenský a starý kafostroj zase odešel do prdele, takže zase nemáme svoje oblíbený hnusný kafe.

svátek debility

** update 14:00 projev pana prezidenta pavla byl dost překvapující. nikoho neurazil, neřekl ani jeden debilní bonmot, nepochválil sám sebe a ani neměl debilní komentář směrem ke studentům filozofie a humanitních oborů. prostě šok.

======

** update 12:43 ruský kundi se můžou posrat. ještě před nedávným časem by se alkoholik z kolína zeman a konfident komunistický totalitní státní bezpečnosti bureš plazili před příkazy z kremlu. doba se konečně trochu změnila.

Jste negramoti. Rusko nemůže skousnout české odmítnutí.

jo, o půnoci jsem nakupoval pro letošní rok nějaký hry do počítače. doom eternal mám dohranej, tak sem se podíval, jestli nemají na steamu nějaký akční slevy. ale jo vybral jsem si za pár euro...

image

======

** update 00:15 svátek debility v plným proudu.

po po po pod

** update 21:39 okej. furt je co vylepšovat :D Změna velikosti kurzoru ušetří na Intelu kolem 0,5 W.

======

** update 20:46 některejm pánbíčkářům z toho titulku asi popraskaj cévky. Katoličtí kněží smějí žehnat homosexuálním párům, schválil papež. Obřad se ale nesmí podobat sňatku.

======

** update 14:45 stříhám metr do konce směny. dneska mě už práce příliš nebaví.

Poslední předvánoční víkend: Přeplněná nákupní centra a obří tržby. myslím, že právě tohle je ta slavná Fyjalová bída, o který tak rád blábolí Babiš, Okamura a jim příbuzný sračky.

Narodilo se mrtvé, lhaly jeptišky ženám. Církev v Belgii prodala 30 tisíc dětí. vymrdaná křesťanská církev. tahle parta znásilňovačů dětí a obchodníků s dětmi by chtěla kázat o morálce a rodině. jebat vatikánskou církev.

V Rumunsku zemřel kojenec na spalničky. Epidemii pohání nedůvěra k očkování. jaroslav dušek by řekl, že to dítě už nechtělo žít. český dezolát a antivaxer by řekl, že to dítě nemělo posilovanou obranyschopnost, bylo slabý a proto se prostě nedokázalo bránit nemoci. my ostatní si snad myslíme, že je zbytečný nechat umřít dítě na nemoc, proti které je známa prevence.

======

** update 13:24 sežral jsem hromadu rejže se znojemskou pečení a zbytek dnešní práce odložil na zířejší den. prokrastinace je návyková.

dnes uběhlo 12 let od smrti pana prezidenta václava havla. jsem vážně rád, že jsem mohl žít v jeho době a zažít ho.

Příbuznou po smrti zakopala na zahradě a brala její dávky, podezírá policie ženu. celkem drsnej způsob jak přijít k pravidelnýmu měsíčnímu příjmu.

Z trans ženy opět muž: Obětoval jsem pro to všechno, nechal jsem si zohyzdit mužské tělo, ale žena ze mě nikdy nebyla. to nemá smysl komentovat, každý z nás se musí naučit, že někdy rozhodnutí z minulosti se nemusí v budoucnosti jevit jako správný. to je jak ten můj smrk na chatě, před čtyřiceti lety jsem ho zasadil a dnes mi kurví výhled do údolí. nicméně kácet ho nebudu, připomíná mi dětství a rozhodnutí udělaný hluboko v minulosti.

Mířili na nás, bouří fanoušci po fotbalu na Letné. Nešlo o zbraň, hájí se policie. já mám v píči makaky ze sparty a ostatně celej fotbal. pořád nechápu, proč by měly mít fotbalový kluby policejní ochranu zdarma, když je jejich problém, že nedokážou udržet svý vyfetovaný a ožralý chuligány na uzdě. a úplně nejvíc směšný jsou ty toitoiky na ochozu tribuny. úplně vidím vožralý a přendaný dementy, jak tojky převracejí na lidi pod nimi.

Nerůst. já týhle divný sračce nechci dělat reklamu, ale přijde mi, že pomatení mladí komunisti vymysleli nový způsob jak dostat z debilů peníze. vymyslí pohádku o hodném Nerůstu a zlém Růstu a žádají hejly, aby jim přes donio.cz poslali peníze na život bez práce a růstu. hodně mi to připomíná sračku jménem nepodmíněný základní příjem, kterou propagovali piráti a asi nebude ani náhoda, že ho propagují i dementi z Nerůstu. Jo, to by se líbilo každýmu, kdyby pečení holubi bez práce do huby lítali.

======

** update 10:48 tlak. čeká mě celý pracovní týden bez pohotovosti. pak začnou vánoce a já se těším, až skončí. za sebe můžu říct, že mě tento pokrytecký svátek falešné spokojenosti a míru spíš stresuje než nějak výrazně těší.

Šíření falešných důkazů i cílení na děti. Tabákový průmysl šíří dezinformace o e-cigaretách, zní z WHO. já nevím, ale nemůžu se zbavit dojmu, že polovina lidstva je úplně tupá a ta druhá polovina toho prostě jen využívá. snad není žádný překvapení, že tabačky svoji reklamu cílí na mladý lidi a nikoliv na nás starý huliče, který každý ráno vykašlávaj plíce z těla.

afterkalba

** update 19:43 Linux 6.6.6

======

** update 18:41 sem musel vypadnout z práce dřív, protože měla odpoledne přijet přepravní služba s objednanými vánočními dárky. tyvle, pět krabic toho bylo a protože nemáme vejtah, tak sem všechno musel vynosit do bytu ručně. schody, to je vrcholovej sport, ty prostě musí dát i devadesátiletá důchodkyně, pokud se chce dostat domů do třetího patra.

======

** update 11:19 osobně jsem přesvědčen, že institut čestného obyvatele města je trapáctví na entou, protože čestným občanem města se vždycky nakonec stane ten největší kokot široko daleko. náhoda?

Poslanec Milan Wenzl se zvolil čestným občanem Prahy 15.

======

** update 10:25 no tak jo, večírek se povedl. vzpomínám na rum, pivo, trávu, kyselý okurky a amsterodamskej hašiš, kterej mě vypnul a já se probral k ránu na gauči s hlavou v dlaních. no tyvle....