Prújem: sobota

okej

update 21:12 okej, žena má od včerejška jedinej zdravej kotník na sračky v sádře. a bude v tý sádře asi 6 tejdnů. sem rád, že se aspoň sama doberlí na hajzl, ale jinak si neodnese ani sklenici vody.

nákup

update 13:28 byl sem na nákupu v albertu. lidí jak sraček a ještě předemnou ve frontě na kasu stála nějaká alkoholička se zásobou levnýho vína, ruličky hajzláku a několika housek. celkem mě srala, zvlášť když došlo na placení, ale z druhý strany to byl takovej smutnej pohled, že sem jenom otočil oči v sloup a trpělivě čekal. chlast je zlo.

jízdenky

update 18:45 okej, takže přepadávač a vrah nebyl zhrzený manžel, ale odněkud z temnoty lidství vynořil se další pošahanej magor. Podezřelý z napadení v Kunratickém lese se přiznal k vraždě u Kyjského rybníka.

Soukup jde boxovat. Utká se s Bejrem v Clash of Stars. okej, žena si tenhle bizár předplatila. já jsem k tomu jen řekl, že než abych se díval na souboj krachujícího mediálního magnáta s pardubickým úchylákem, kterej raději místo manželky vezme na dovolenou do egypta bezdomáče, aby ho mohl natáčet na jútub, ožrat a opíchat, si raději pustím nějaký pěkný akční film s arnoldem schwarzeneggerem.

dnes jsme jeli na výlet do velimi. chci jen upozornit na takovej milej českej dopravní bizárek, kdy si na trase libeň-velim mohu vybrat, jestli chci jet s jízdenkami českých drah nebo jízdenkami pražský integrovaný dopravy. oba typy jízdenek koupíte na jedný pokladně nebo od jednoho štiplístka ve vlaku. horní řada tarif českých drah, spodní řada tarif pid. zleva doprava - dospělý s legitimací pid na základní pásmo do klánovic, pak dospělý bez legitimace a pes. na pid jízdenky navíc můžete navíc pokračovat pražskou mhd (bus, tram, metro). nekomentuju, pouze se jako finančně gramotný primitiv ptám, kdo zaplatí ten rozdíl v ceně. :D

image

problém zmrdů

update 19:17 zmrd zmrda mrdá.

======

update 18:55 konec ipv4

======

update 18:07 ok, v kingdom come sme vyřešili kuneše a celá gamesa konečně dostala trochu dynamiky. večer se musím uklidnit zabíjením nácků ve wolfovi.

======

** update 14:02 je problém zbavit zmrda funkce, protože zmrd nemá morálku a má všechno u svý zmrdský prdele.

sežráno

** update 18:26 pohotovostní úklidová směna skoro hotova. už jen počkat, až vyschne koupelna.

======

** update 12:36 přijdem z nákupu a na posteli objevíme čubu ležící v rozkousanejch penězích. ta čubka někde vytáhla čtyři kila a udělala si z nich snídani.

Jak Rus Muhammad daroval Arabům korán. velmi bizarní komentář alexandra mitrofanova.

sázava

** update 23:11 ještě sem ukradl (sorry hadri) dvě fotky sázavy z mý oblíbený rekreační oblasti. jako vostrý, ale místní sou asi zvyklý. já bych si teda nezvykl nikdy, když sem viděl na fotkách pár detailů z chatový oblasti.

image

image

kvéry

** update 18:07 asi vzbudím pohoršení, ale letos seru na bramborovej salát. řízky zítra sežeru s chlebem a okurkou a v pondělí bude kozička.

======

** update 08:59 vánoční pohotovost v plným proudu. vstával sem dneska brzo, abych mohl jít vyprovodit ženu a navštívit nákupní středisko s jídlem. dnešní den zahájím znepokojivou myšlenkou, která mě napadla, když sem viděl internety a politicko-zbraňový diskuse všelijakejch magorů, kteří onanují nad českým ústavním právem tasit kvér kdykoliv a kdekoliv: zkuste začít tím, že už nebudete lhát vlastním dětem. řekněte jim, že po smrti žádnej ráj není a ježíšek je vylhaná neexistující bytost

kunda jejda úklid

** update 18:43 protože mám pohotovost, proběhl masivní úklidový den, abych nemusel uklízet příští týden o vánocích, kdy mě zase po čtyřech letech čeká sváteční pohotovost. nechci se stresovat a ty čtyři dny prožiju v klidu v kuchyni u sporáku.

vývar se vyvařuje a moc se těší, až z něj bude mrazáková zásoba a polívka. hlavně, už sem naklepanej na morek.

Kardinál Becciu je vinen ze zpronevěry majetku církve, rozhodl soud. Má jít na pět a půl roku za mříže. kdyby ten buzerant místo okrádání zaměstnavatele šukal v sakristii ministranty do prdele, do kriminálu by nešel a ještě by ho uklidili někam do teplejch krajin, aby nebyl nějakou dobu příliš na očích.

sněží

** update 17:13 parukářka.

image

image

======

** update 00:49 furt sněží. půlnoční bílá poetika města, než se vše změní v tradiční bláto, špínu a hnus.

image

image

zima

** update 13:34 dorazila zima se sněhem. je krásně.

image