Prújem: středa

oznámení o kontrole

** update 15:57 právě sem se dozvěděl, že vláda normalizačního komouše Babiše zakázala hospodským pustit hostům wifi. Tyvle, jakej má wifi vliv na šíření čínskýho viru a co když si přinesu svoje vlastní mobilní data? Takový dementy svět neviděl...

======

** update 09:56 dneska zase do práce. je středa a čeká mě to ještě v pátek. nesmím jezdit tak brzo, jako jsem jel dnes, protože tramvaj byla narvaná nějakejma lidma. fakt nevim, kde se všichni vzali, když normální člověk by měl smrdět doma, jako smrdim já. včera sem si udělal registraci na očkování americkou vakcinou proti čínský komunistický sračce, která v posledním roce otrávila životy většině slušnejm lidem. ne, nejsem odmítač vakcin, protože nežiju v dementní realitě, ve který Bill Gates implantuje do nosů 5g čipy. jediný v co doufám je, že mi systém nabídne nějakej normální termín a netrefí se do dovolený. to by mě zkurveně nasralo. ale je fakt, že mě víc sere Babiš se Zemanem. To jsou takový zmrdi, za kterejma by bylo dobrý po volbách udělat tečku.
Z VZP přišel na SVJ dopis s oznámením o kontrole, zda-li za zaměstnance řádně odvádím zdravotní pojištění. To jest i za moji maličkost. Jako je to prdel, stará účetní, která loni zemřela, jela celý účetnictví na punk, protože prej na SVJ nikdy kontroly nechodí. Nová účetní si celý naše účetnictví předělala, opravila a upravila přesně podle paragrafů tak, že i moje vlastní poctivá matka řekla, že naše nová účetní je tak poctivá, až to bolí u srdce. No a protože je poctivá, tak si zasloužila kontrolu z VZP. Tyvle, zmrdský dotační podvodník Babiš s instagramovou modelínou Schillerovou asi chytaj zloděje.

alešný poplach

** update 11:20 v noci mě probudily falešný poplachy, jeden ve 3 a podruhý telefonát v 5. typičo, rozmrdaný spaní.

kafostroj

** update 11:17 dnes sem přišel do práce a zjistil, že máme nový stroj na výrobu kafe. takže sem musel před výrobou nápoje najít manuál a systémem pokus-omyl otestovat, jak se aparát zapíná a nutí do výroby kafe. Včera sem byl na Vítkově na zahrádce, Praha tak nějak rozvolňuje samovolně a například houpačky, kolotoče a autíčka v pivní zahradě na Ohradě jely na plný koule a barevná kolotočářská diskotéka byla vidět široko daleko. zaslechl jsem nějaký drby o vystřeleným voku, že jako není úplně jistý, jestli pan Martin bude chtít v provozování pokračovat, protože paní majitelka domu, kde je hospoda umístěná, po něm chce nájem i po dobu zavřených měsíců. Jako já už dlouho vím, že čím větší ezoterika, alternativa a underground, tím větší hoňka za penězi, ale ve skrytu duše doufám, že jsou to jenom nepodložený drby a v hospodě se uvidíme. uvidíme.

aktualizace

** update 20:16 aktualizoval sem dneska u zákoše malej firewall a poštovní server. naštěstí bez průseru. na jiřáku sem viděl farmářský trhy a docela slušnej bordel. kelímky od piv, láhve, krabice. asi mejdan v noci. potkávám poslední dobou dost revizory a jel sem po dlouhý době metrem. na to, že sem pražák, je to pro mě výjimečnej zážitek v posledních letech.

kurva svj

** update 16:33 byl jsem dát našemu sedmdesátiletýmu uklizečovi kovid testy na samotestování. kromě toho, že byl nalitej jak doga, si nejsem jistej, jestli pochopil co po něm chci. ale předávací protokol mi podepsal.

======

** update 11:52 je středa, chlastu v hospodě by bylo třeba. chybí mi sociální kontakty, takže sem celý dopoledne zabil prací pro práci a svj. Jo a byl bych rád, kdyby konečně Zeman chcípnul a Babiš skončil v kriminále. Politickej chaos mě docela dost sere.

na otočku v práci

** update 14:02 byl jsem na otočku v práci, protože nám tam neteče voda. vytisknul jsem pár dokumentů a šel si nakoupit. před chvílí sem čuměl na tiskovku, kde agent stb babiš představoval svého bůhví kolikátýho ministra zdravotnictví. už aby byl konec babišovy vlády.

prohozeno

** update 20:36 dneska přivezli obklady, dlažbu a pěkný dřevěný okno do koupelny. venku je hezky a lidi to vytáhlo na procházky. sem docela zvědavej, jak velikonoční chlastačky zvednou čísla.

======

** update 10:57 jsem prohozený s kolegou, takže do kanclu jdu zítra na apríla. tyvle, vyloženě cítím, že bych potřeboval už dovolenou.

zastáfka

** update 11:43 po týdnu opět sedím v kanceláři. všechny úkoly z kalendáře sem vyškrtal, zalil kytky a potkal kolegu z obchodního. tramvaj byla poloplná, jeli nějaký dementi z řad dementních spoluobčanů, kteří prudili cestující sundavaním respirátorů. v metru sem doufal, že potkám aspoň revizory, ale potkal jsem akorát hovno. vláda mě sere, babiš mě sere, čínskej virus mě sere a celá situace mě sere. jel bych nejradši na chatu, ale jako pražan nemůžu z Prahy ani přejet do Prahy-východ, která končí pár kiláků od chaty. debilní restrikce. jestli pošahanej nouzovej stav ještě prodloužej na květen, mrdám na pravidla a jedu zkontrolovat svůj vlastní majetek.

======

** update 00:02 u nedaleké tramvajové zastávky se dopravní podniky rozhodly opravit koleje. takže slyším řezání, broušení a jiný hluky.

líh

** update 23:34 dneska sem vypil hodně lihu.

cedule

** update 10:10 dorazil jsem po dlouhý době do práce. jsem tu sám, televizní aplikace nechce naběhnout a v domě mě nasral nějakej anonym, kterej připsal k ceduli o rekonstrukci debilní poznámku, přestože rámus je jen tento tejden.