Zplozeno v období: středa

dýchací stroj

** update 15:28 dneska sem byl s bráchou vrátit kyslíkovej přístroj z pozůstalosti po tetě, ozvala se mi metlife pojišťovna a po obědě sem generoval i nějakou práci. večer jdu do hospody, tento týden nejspíš naposledy a příští mám pohotovost, takže budu bez hospody. venku chčije.

kunda

** update 14:04 mám takový divný podezření, že bejvalka nepřestala prudit můj novej objev. já nechápu, co má ta kunda za problém. sral ji předraženej byt, kterej sem koupil, sral ji můj vymrdanej čokl, srali ji mý neexistující kamarádi a srala ji i moje vlastní rodina. já sem se snažil bejt deset let slušnej, decentně sem ignoroval - což byla chyba - její pokrytectví, vona mi zasraně srala na hlavu a místo aby byla ráda, že má od mých zasraných věcí klid, tak pronásleduje mý okolí. jak říkám, ještě někdy mi alternativa, underground a dementní ezoterika překročí práh bytu a ze mě se stane normální vrah. já už nikdy nechci spojit vlastní život s kýmkoliv, kdo se narodil za zasranýho bolševika a je postiženej myšlením ve stylu restaurací a jídelen.

opuštěný

** update 14:09 sem dneska v práci sám. viděl sem akorát svýho zaměstnavatele, kterýmu sem dělal kafe. jinak celkem hovno.

miloš zeman je zmrd

** update 18:21 přišlo parte paní V, takže sem ho vyvěsil na domovní nástěnce. achjo, mě se po tom jejím pečení bude stejskat. a ty lívance... pičo, důchodci z baráku to ponesou blbě a sousedi si určitě budou chtít povídat. bába tady žila snad celej život. kolega mi v práci říkal, že sme u zákošů nahonili tento měsíc dost hodin, takže večer seru na práci a zbytek aktualizací odkládám na příští měsíc. to přežije.

======

** update 12:12 dneska sem dodělal zbývající položky z kalendáře pro tento týden, včera si ještě vyklikal jedno certifikování pro obchoďáky a český prezident měl nějaký vymrdaný kecy před poslanci. ne, že by mělo smysl je nějak blíž komentovat, ale fakt se těším, až ten zmrd chcípne a vezme ho čert.

Pirátská sprostota inspirovala Kalouska: Už víme, jak se oslovují Piráti. pirátský kokoti, to je taky parta tragickejch retardovanej dementů. já když někdy vidím, jak ty lidi myslí, tak mám furt pocit, že mnohým z nich by bylo líp u komunistů.

včelka Kája

** update 10:57 Ve věku 80 let zemřel v úterý před půlnocí zpěvák Karel Gott. se přiznám, že mě tato zpráva docela zaskočila, protože jsem už ani nedoufal, že se dožiju smrti božskýho Káji. v hodně českých rodinách upadnou do smutku celé generace žen od praprababiček až po prapravnučky.

středeční bizár

** update 20:06 dneska byla pohodová středa do tý doby, než nám odpoledne padla hlášenka a my sme zjistili, že k tomu projektu nemáme dokumentaci. víme jako, že ten projekt od začátku roku běží nebo by měl běžet, ale až dneska u zákazníka zjistili, že je 'něco' blbě zkonfigurovaný a to 'něco' konfigurovali týpci někdy v lednu. no prdel, ale po menším chaosu mám složku s dokumentací pro řešení hlášenek o dva papíry tlustší. pivo mi ani nechybí, spíš lidi.

Je polovina týdne a myslím, že tento bizár již nic do neděle nepřekoná. Největší fanoušek Miloše Zemana Pavel Kočiš pozval na rande Jiřího Ovčáčka.

Ondřej Sekora. Příběh českého Walta Disneyho ve složitých dobách. Pro mě je velkým překvapením, že v původní verzi byl Ferda Mravenec alkoholik, který obtěžoval samice berušek.

mise splněna

** update 13:35 všechny úkoly zadaný na dnešek sem splnil, včera sem usnul někdy před desátou a probudil se dneska v osm ráno. asi sem byl úplně ko.

jedenáctý září

** update 13:13 ty vole, koukám osmnáctý výročí teroristickýho útoku na obchodní centrum. jo, pomatuju si, co sem tenkrát dělal. seděl sem na civilce u počítače a zhruba asi půl rok psal tento debilní blogýsek. dost sem čuměl, protože sem nechápal, co se jako děje. taky sem dneska koukal jako blázen na Zemana v Srbsku. Já nevim lidi, ale toho zmrda by už měl dávno odnýst ďábel do pekla pro retardy.

středa - společnosti třeba

** update 11:33 dopolední nuda v práci. firma je poloprázdná a já popravdě zabíjim čas sjížděním debilních stránek s debilníma komentářema nudících se kreatur. ano, dnes vyloženě zabíjím čas, který bych mohl promrdat například psaním brakových sraček. ale na psaní nemám chuť, protože čtyři roky s kapitánem bláznem mi dalo docela pohulit.

Mladí ‚nepaří‘, diskotéky končí. Současná generace se místo v klubech seznamuje na internetu. to mě docela překvapilo, že u-klub v olomoci skončil kvůli tomu, že studenti zdegenerovali a raději sedí u sraček jako je fejkbúk nebo instáč. já mám teda se seznamováním v offline realitě kurevskej problém, ale ještě větší problém mám se seznamováním přes internet. to prostě nedávám a faktem je, že bejvalku sem potkal v běžný realitě a nedělní rande sem si taky domluvil normální cestou mimo internet. akorát sem využil telefon. myslim, že zrovna v mezilidskejch kontaktech nedělá internet dobrotu.

Před 50 lety se zrodil Unix. Nejdůležitější software a myšlenka počítačových dějin. orgasmus = unix + c;

kurva konec konců

** update 22:02 dneska sme s kolegou řešili nějaký ssd disky, který nám přišli do serverů. k tomu sem udělal dvě ředitelský kafe, protože kolegyně recepční má dovolenou a když není v práci, tak dělám ředitelský kafe já. jo, není nad to, lézt zaměstnavateli do prdele. dokonce mě kolegyně zaučila v ovládání myčky a vím, kde je tekutý mejdlo na hajzly a papírový utěrky na ruce.
každopádně to není pro dnešek důležitý, důležitější je, že sem po čtyřech zkurvenejch letech a čtyřech zkurvenejch měsících dopsal svoji zkurvenou sračku a znám tedy odpověď, jak dlouho mi trvá napsat zasranou sračku. zabitý čtyři roky, který sem mohl promrdat jinak.

vyrobil sem zálohování sraček v oblacích na dropboxu.