Fotbalový sudí dostal jako úplatek

prostitutku. Děti ubodali stařenku, vlak přejel nějaký lidi a důchodkyně v krámě nadávali, že kdyby tu byl aspoň nějakej obchod. Zdánlivá těžká nespokojenost je vlastně spokojenost.... paradogy

31.08.2004 v 10:45:05

Můj masérský blog

Do svého megamasérského supermegagiga internetového blogu chci napsat megawostrej záznam. Nyní, právě teď jdu opět...

SRÁÁÁT.

Anep kadit prudit tlačit supermasérskej blogovej voraz bobek.
30.08.2004 v 16:59:32

Dobré vysrání

Tak jsem se fakt dobře a genijálně vysral. Moc moc MOC MOC MOC MOC MOC MOC DOBŘE SEM SE VYSRAL A KŘIČÍM TO DO CELÉHO SVJETA: DOBŘE SEM SE VYSRAL!!

30.08.2004 v 09:55:39

Hmmm....... Tak jo.

Počítač mám v práci. Život má někdy veliká přeqapení. :-))))

26.08.2004 v 18:49:01

Zpráva z helpdesku


Druh problému: Software
Datum a čas výskytu: Datum: 04.08.2004č as: 07:40
Povaha problému: žádost o odbornou pomoc
ID zařízení: A41CCE37
Specifikace: AT/AT COMPATIBLE
Popis: OEXL02-MS Excel 2000 - ikonka červená- po rozbalení zelená, má být zelená

Řešení: Barva ikonek nebrání zřejmě práci v elearningu, tak bych Vám navrhoval tuto záležitost zatím neřešit. Děkuji.

26.08.2004 v 09:45:27

popravdě řečeno

nehodlám si kazit ani náladu, ani den, ani svůj pohled na svět. Leda jen drobné změny v náhledu na některé věci. Všichni jsme jen obyčejní lidé, zvířata s pudy, nic víc a nic míň. To že máme mozek nás ještě nepovyšuje na něco lepšího.

25.08.2004 v 09:52:09

jistá forma deziluze

Tedy vážení (a počítám mezi vás i agenty BIS, CIS, DIS, FIS, KIS, GIS a čeho všeho ještě chcete), trpím jistou formou deziluze, neb přesně řečeno zachovat chladnou hlavu ve vypjatých a zbytečných situacích stojí člověka spoustu energie.

24.08.2004 v 08:32:08

76dnů

má uptime můj komp v práci. gud, rekord překonán.

23.08.2004 v 11:43:26

Zajmavé

Jojo, dneska sem zaregistroval náfštěvu z ministerstva vnitra.... Tak hele Stando, na brko pudem tak za tejden, a s tím bordelem nevim nevim nevim, co na to tvá manželka. Vím, že ti kalení chybí, ale víš jak, jsi na nejvyšším místě a měl by sis dávat pozor co jako teďka děláš. Tvůj Marek

21.08.2004 v 18:41:50

radikální změna teploty

jo, ochladilo s tím i veškeré vztahy mezilidské v dopravních prostředcích pražské emhádé. lidé jsou na sebe takoví studení, až z nich vůbec nejde hrůza. navíc myslím, že to některý težce zmátlo, hlavně postarší spoluobčany, z nichž mnoho pobíhalo zcela bezprizorně a chaoticky po silnici a ničeho si nehledělo, zvláště projíždějících aut. Myslím, že někdy by se měli lidé nad sebou zamýšlet, ale otázka zní: PROČ?

Protože, třeba nějakej debil včera přes ulici asi do desítí večer něco šudlil na baráku vrtačkou, takže se v pravidelnejch intervalech ozývalo "bzůůům-bzůůůům-bzůůůům". No ještě klika, že jsem ho zařadil mezi ty muthanty na Marsu a při nejbližší příležitosti sem ho rozšlehnul raketometem. MRD HO!
Upozornění neška: KŘESŤANY NEBRAT! Neb mezi křesťany najdete tu největší psychobandu jaká může v současnosti bejt. V případě, že máte zájem o klasickýho(u) českýho (u) zloděje(ku) a současně i sňatkového podvodníka(ci), tak kontaktujte křesťany. Ha ha ha. A bacha na boží mlejny, ty melou furt a pořád.
Myslím, že bych se měl vrátit na Mars dokud je čas. Jenže se mi nějak nechce, protože jsem se teďka rozepsal. A hle, mé milované hovno se právě urodilo. Možná, že bych se měl zvednout z postele a něco s ním udělat. Je takové smutné, bílá barva prostěradla k němu neladí, k jeho krásné světlounce hnědé barvě by si dokázal představit něco jiného, jenže teďka nevím co. Zkuste mi poradit a aspoň minimálně si něco představte ve svý hlavě. Třeba velký hustý sloní lejno, kterak se k přibližuje qašemu obličeji, když zrovna ležíte zády na zemi a roztomilý slon má na vašem břichu položenou pravou zadní. Vcelku by mě zajmalo, kterej tvor má největší produkt svýho trávení, tj. hovno. Slon, kráva, prase a nebo veleryba? Jaxe vůbec sere takový velerybě do vody. Při délce patnácti metrů musí mít výměšek aspon půl metru na dýlku a padesát čísel na nejširším místě.
Což mi říká, že bych se měl podělit o výsledek svého dlouholetého výzkumu: Džojnt má obvykle své nejširší místo úplně zcela na konci, kde končí filtr a kde se džojnt zapaluje. Úkaz zapalování džojnta na straně filtru jsem neviděl, neb vyhulenci nejsou žádní zpíčení kuřáci cigaret, kteří jsou schopni se vožrat a tímpádem si zapálit cigaretu na straně filtru. A věřte mi, chutná špatně.
Takže tak. Mezi další výsledky výzkumu lze také započítat zjištění, že 99procent ubalených džojntů způsobí zkouřenost jak jednotlivci tak i větším skupinám lidí, z čehož titož mívají prdel jaxvině. Obvykle tento stav bývá očekávaným výsledkem plicní aplikací přírodních látek obsažených v konopí. Těchto stavů pak konzumenti zvyšují další aplikací konopných látek či substancemi obsažených v alkohoických nápojích, kde mívá rozhodující slovo vždy alkohol a výsledky bývají často velice nepříjemné, ba dokonce řekl bych vyblité a vysranné. Marihuanu je zbytečné kombinovati s jinými substancemi, neb výsledek stojí za hovno a nebo to nic neudělá. Můžete zkouřit jakýkoliv množství třeba na koksu a nic výraznýho, žadná změna. Bych teďka v tuto chvíli řekl, ale faktem je, že se mi vo tomhle tématu psát teďka nechce, neb by se naň dalo sáhodlouze debatovati, protože by někdo začal otázkou například takovou: Jenže co elesdý, to hulení minimálně pomůže odstartovat trip. Jenže se na to dá oponovati, že špatně umístěný džojnt na elesdý dojezdu, může nastartovati mazec, jinak téže řečeno psycho. Takže složitej problém. Hownoght.

A co něco jiného? Třeba čínskou polévku. Víte vy co v nich vůbec je? Nesnaží se nás činští výrobci oblafnout a naši rasu zliqidovat, aby se měli kam přestěhovat? Myslím, že jednou bude válka Svět vs. Čína. Proletí pár raket patnáctý generace a bude na planetě klid. A pochybuju, že se lidstvu podaří do tý doby expandovat na okolní planety. Budiž mi jich líto.
Jenže mě jich líto není a letím vyčistit Mars.....
20.08.2004 v 16:15:31

jsem trochu mimo

vjetšinu volného času trávím na marsu a liqiduji nějaký úplně úchylný muthanty. I taková někdy bývá práce Boha

20.08.2004 v 01:12:32

Dneska sem pjekně vyčůranej

Chodím totiž hodně čůrat.

18.08.2004 v 13:15:56

a stejně všichni fetujou

Barmská vzpěračka Nanová neprošla dopingovým testem a stala se tak prvním sportovcem, který byl v Aténách dodatečně diskvalifikován. Přišla také o čtvrté místo v kategorii do 48 kilogramů.

17.08.2004 v 00:11:34

jo sem hustej

jo no

17.08.2004 v 00:02:14

o kamínku a delfínce

dneska byl hodně zběsilej den. ráno sem cosi řešil u vojáků, takže moc psyched. ať dělám co dělám, tak mi prostě mozek už zezelenat nemůže, protože mám z mozku, hulení kostku.
Dneska sem cestoval až na maks. Jel sem domů k rodičům a musím říct, že dneska stálo cestování s čd za všechny prachy. Rovnejch 133prachů to bylo celkem. Cestou tam, sem seděl ve vlaku, kterej očividně stál někde na slunci, protože teplota v kupáčích dosahovala skutečně nepříjemnejch rozměrů. Vedro jak v prdeli. Navíc nešlo otevřít vokýnko, tak aby zůstalo votevřný, furt se holt zavíralo, a veškerý mý pokusy zkončily neuspěšně, čehož důsledek byl, že jsem to vzdal. Asi o dvě minuty pozdějc přistoupila jakási žena, a když jsem jí řek, že je to vokýnko nefunkční, tak prohlásila, že je zkušená a vhodila do něj závěs tak, že vokýnko zůstalo z půly votevřený. Měla ten grif. No a taxem radši držel celou cestu hubu a přemejšlel.
Navíc sem teďka kejchnul a kousek od klávesnice přistál hlen jako blázen. Ale to jen tak mimochodem bokem popis současné mé situace. No doma sem se vykoupal a provedl jiné běžné činnosti, které se vykonávají dyž přijedete na návštěvu k rodičům. Takže potom co sem takhle pobyl, pokecal s bratrem a jeho polovičkou, pochlubil se různými svými pracovními zážitky či prozradil hrůzná tajemství typu "byl sem na čekteku a vůbec žádný policajti nás nekontrolovali dyž sme přijížděli" (což mimochodem hodně zaujalo bratrovu přítelkyni, že by jí taková akce tohoto typu zajmala. Cože je dle mého hlediska docela zajmavá myšlenka, protože dyby se lidi přijeli podívat a nebáli se, tak by zjistili, že je to kalba jako která jiná, že ve finále možná každoroční ples nimrodů je mnohem horší, protože nablití v álejích nikdo neuklidí) a podobně. No paxem kouk na zprávy, zhodnotil osud Hlinkův, jako že je to tragédie lidská, ale víte jak ...


No a paxem vyrazil na nádraží a čekal na vlak. Přijel s obligátním zpožděním, což mě sice nepřekvapilo, ale stejně mírně nasralo. Obvykle tuto situaci řeším ubalením marihuanové cigarety, což situaci sklidní a člověk se může v klidu věnovat pozorování prostředí maloměstského nádraží. Dneska tam bylo vcelku moc lidí (hrajou v rejdijou strašnou psychárnu. psychedelic) což ve mě předpojalo představu, že je něco špatně. A jo, vlak ne narvanej, ale řečeno jinak obsazenej úplně plně.Taxem vlez do vagónu, a hledal volnej kupáč, protože jsem se cejtil na to, že bych si moch tu jízdu dát do pohody. Jenže ouha, kupáč sem našel, ale.... Byl úplně prázdnej, ale první co mě doslova a do písmene zarazilo byl neskutečnej smrad jako blázen. Ale úplně strašnej smrad, bezdomovec hardcore, dyž sem chtěl otevřít vokno, taxem zjistil, že nejde vůbec votevřít, a to vedro ještě smrad znásobovalo. Jenže, sem se nechtěl kupáče vzdát bez boje, taxem se vrhnul ke dveřím, že otevřu dveře a všechny okna v okolí kupáče a vyvětrám. Jenže v tu chvíli ke mě vlez týpek, jestli může přisednout, tak říkám, že jo, ale že se musej votevřít vokna, protože je tam uvnitř neskutečnej smrad a nejde votevřít vokno, tak je hnedka votevřel, protože na něm bylo vidět, že ví vo čem mluvím. A paxme se usadili a nic neříkali. Jenže protože ještě chvíli trvalo, než smrad pomalu vodvětral, ale až na sto procent, spíš na devadesát tři a půl, taxem začal přemejšlet. A ne zrovna tak jak bych si přál, ale jinak. Taxem šách do kapsy pro kamínek...
Mám kamínek. Kamínek vod svý delfínky. Je jen můj a nesmí se ho nikdo dotýkat, protože by ztratil svoji moc. Jen jednou jedinkrát se ho dotkla holčička, malá Maruška, sama vědouce, že kamínek by měl občas ležeti ve studené čisté proudící vodě nebo na sluníčku, ale nevědouce, že se na něj nesmí šahati. Nic sem jí neřekl, proč také, vždyť je to ještě dítě, které byť chytré a vnímající, má pořád ještě myšlení dítěte. Úpřímné, provokativní a někdy plné otazníků, protože nevíte jestli to dělá schválně a nebo ne. Takže jsem si řekl, že element dítěte kamínku nemůže nikdy uškodit.
Ten smrad byl hrozně hnusnej, takovej ten, kterej vyvolává kostlivce ze skříní, ale ne ty kostlivce, kteří jsou již kdesi zpráchnivělí na malou hromádku popela, ale ty kteří spí kdesi v hlubinách pomalu tlejících skříní, zajištěnou velkým mosazným zámkem spojící mohutnej řetěz s nápisem na cedulce Nikdy nevypouštět Krakena!. Ten smrad rozleptával ty zámky a kamínek se musel pustit do boje.
Mám kamínek, na který občas zapomenu. Celý den třeba leží zapadlej hluboko v kapse a sní. Čeká. Ví, že vím, že o něm vím, ale že prostě teďka jsem někde jinde, na místě kde potřebuji své ruce při komunikaci s virtuální realitou. Pak prostě nečekaně přijde okamžik, kdy ruka vklouzne do kapsy a začne šátrat. Kamínek se probudí a vklouzne do ruky. Začne komunikovat. Prsty se přeladí a začnou zachytávat signály přicházející z reality Kamínku. V tu ránu vím, že mohu začít bezpečně surfovat v prostoru svých myšlenek, a že v případě průseru mám bezpečnou cestu zpět. Pro tentokrát jsem narazil na oblast odložených skříní první kategorie. Nevim, ale pravděpodobně ten vyloženě zákeřnej smrad záhrobní (to prostě nebyl smrad z klasický hrobky, ani z pekla, prostě koncentrace zla, nenávisti, zatuchlosti a naprostý beznaděje) mě vystřelil kamsi, kam moc rádi nechodíme, protože každej z nás má takový skříně s kostlivcema, s kterejma nic nenaděláte už teďka, kde jedinou možností boje je nechat působit nejnebezpečníjší a nejúčinější zbraň, kterou má člověk (by'tže z pohledu kosmického možná i nepřítel. ha ha ha) k dispozici a to ČAS! Čas je naší zbraní, a jen to jak se ho naučíte ovládat, tak ho můžete pak použít k pomalému, ale jistému rozleptávání těchto skříní. Kamínek proplouval mojí dlaní, hladil bříška prsků, chlácholil moji dlaň. Přeskakoval z jedné ruky do druhé a pořád bojoval se smradem. Tak jak ubývalo smradu a přibývalo čerstvého vzduchu, otrava smradem pomalu ustupovala, a myšlenky se stávaly klidnějšími a radostnějšími. Kamínek postupně doputoval na mé čelo, kde jsem jej usadil na místě mého třetího oka a já viděl. Kamínek jsem poté políbil a nechal jej ještě chvíli odpočívat ve dlani. Zasloužil si také načerpati energie, aby měl klidný spánek. Pak jsem jej ještě políbil a uložil do kapsy.
Mám kouzelný kamínek jenž přinesla mi delfínka a já věřím, že pokud jej budu mít stále u sebe, že všechno bude tak jak má být. Kapišto? :-)
16.08.2004 v 23:54:05

osud

hop hop hop, kdo nekope hrob není čech!!!
Nene, nebudu nikterak komentovat osud Hlinkův, neb to se nedá. Stejně jako se nedá komentovat pomalu se rozpadající strom před firmou, který sem tam místo listí shodí větve. Nebudu komentovat vojáky, kde sem před chvílí byl, nebudu komentovat vůbec nic. Hop hop hop, já sem jenom lidoop...

16.08.2004 v 14:57:39

každý den

nemůzže být pátek, proto nemůže bejt každej den svátek, což říká, že krutá realita je krutá realita

16.08.2004 v 09:33:37

Rzchlé zhodnocení dne

musím říct, ře jsem s wejkendem velice spokojen. moc. hu hu hu

15.08.2004 v 20:58:24

Volympijáda

Začál nám opět svátek peněz, drog a sem tam ňákýho sportu. Což je mi úplně fuk, protože hlavně, že konečně šla teplota dolů. V tom vedru se blbě kouřilo....

13.08.2004 v 22:00:45

kurva

všichni normální lidi už teďkonc spěj, jenom my ne. my sme ti buržousti, kteří si to můžou dovolit.

12.08.2004 v 03:32:08

copánky

samý copánky.. všude samej copánek.... :-)

11.08.2004 v 22:09:17

pár poznámek abych nezapomněl

1) Doom 3 - MAZEC BU BU BU BU
2) Vynikající borufkovej koláč jenž upekla Ivča
3) Potkal jsem v metru důchodce, který smrděl víc než já po třech dnech
4) Vysral sem fialový hovno, krysy budou mít pré...

11.08.2004 v 12:00:39

poznámka

právě sem se byl vysrat a strašlivě sem si přeseděl nohu.

09.08.2004 v 16:50:04

Borůfkovej koláč

Byl jsem na horách Krkonošských. Nevim v tuhle chvíli co k nim říct, ale faktem je, že je tam lidí jak na václaváku. Takže veškeré mé dění se teďkonc soustředí na myšlenku, kdy vím, že v ledničce jsou natrhaný borůvky a představuju si ten oužasnej borůfkovej koláč... mňam mňam mňam

09.08.2004 v 11:47:09

Ole

nějaxem včera vytuh u počítače. Jojo, propadl jsem hře, což už se mi dlouho nestalo. Jen sem to chtěl zkusit a děj a hlavně atmosféra mě tak dostala, že jsem to nezvlad a pařil a pařil a pařil a pařil... BUBUBU bál jsem se jaxvině.
Hmmm.. Jináče lidi sou potvory, stejně jako já, některá chování jsou si tak podobná, že nevim jestli jo a nebo ne. Jedu dneska s Ivčou nach krkonoše, takže se fak moc těšim, příroda, kameny, stromečky, čerstvej vzduch a Sněžka. Mazec.....
klid a mír....

Nezabejvám se v tuto chvíli vůbec ničím. Nic nic nic nic je mý krédo pro tento daný okamžik, ALE.... velký ale říká, že jsem se byl před chvílí vysrat, velký tak akorát hustý hovno ze mě vypadlo, s relativně zdravou barvou. Když má hovno zdravou barvu, není nutné nasazovat žádná antibiotika či jinej svinčík.
No a vonehdá mě něco nasralo, jenže už nevim co, tak to byl asi nějakej chvilkovej nasranec. Ne nejsu nasraný, já sem v těžký pohodě. I když......
06.08.2004 v 11:36:59

et home

taxem home. a plně plně v očekávání co se z toho vyklube.... aaaa vyklubalo se.... upek se nám špek... ha ha ha.. ne jsem utahanej, dneska sem cestoval vlakem takže get psyched ČD... echt ha ha ha ha

04.08.2004 v 23:14:01

Přidal jsem dvě nový věci

Takže v menu přibyla nová položka Xtáhnutí a taký nová rubrika věnovaná životu jedné kočičky.....

03.08.2004 v 18:51:08

mala uvaha

standa gross má malý péro a proto si musel objednat svý slavný vodní děla. teďka je to hrdina největší, když má proti sobě pár lidí, žádnej dav. sou vidět a dělaj bububu. jenže co to je za policajty, dyž se musej ukázat při takový prkotině a ve finále nejsou schopný ani zajistit fotky typa co hází granátem po národní třídě no nevim. stejně to do příštího roku vyšumí a všici zapomenout. a co se týče zemědělců.. dyž je párty na jejich pozemku sere, tak jakej problém je, dyž by šel za sousedem a řek mu "hele franto, sjížděj se mi na louku nějaký divný týpci, puč mi hovnocuc, musím to tam jít ráno pohnojit". A bylo by po problému.... no nic, nebudu to nijak řešit, máme okurkovou sezónu a pro mě jsou zajmavější přibližující se atentáty v jůesej... ha ha ha ha

03.08.2004 v 12:19:29

czechtek 2004 video

jo, konečně jsem upload video z cztk2k4. Jen několik informací. Trochu sem poplet datum místo 30.7 sem tam dal do titulku 30.8, ale doufám, že ste rozumný lidi a překousnete to. Stahujte zde. (divx - FFmpeg MPEG-4, 720x576, 250MB, 21:30min)

02.08.2004 v 19:45:50

Ale aby čas utek v pohodě

tak musím říct, že čektek v pohodě, oproti smutku v anglii, kde policie truchlí, protože čichač Todd se předávkoval.

02.08.2004 v 17:09:07

olééé

ještě klika, že sem byl na czechteku, protože bych vzhledem k svýmu štěstí se přichomejt ke granátovýmu útoku na národní třídě a fak že si nejsem jistej tím, že bych ho tentokráte přežil.
czechtek gud moc kalba a mejdan. trochu gigantickej, ale vostrej dobrej. pro začátek asi dvě věci. za prý, nikde žádní policajti a kolona. přijeli sme úplně v pohodě až na pár detailů, kdy nás nějakej typ nasměroval na vopačnou stranu, pravděpodobně nějakej domorodec, kterj si myslel, že mu to pomůže a za druhý uploaduju na server takový malý video, co sem natočil, než mě došli baterky, nečekaně o půl hodiny dřív než sem půbodně piočítal. upload ven mám pomalejší než download, tak to bude ještě asi dvě hodinky trvat, je to přeci jen 250MB....

02.08.2004 v 17:03:04