big faking Hypoteční banka

no, takže love na účet prodávajícího nedojdou dneska stoprocentně, protože mi asi před dvěma a pul hodinou volala ženská z hypoteční banky, že se jako omlouvá, ale že jim minulej tejden nějak zlobily počítače a že jaxi ty peníze neposlali, a že jestli nebude vadit, že je pošlou dneska. No sem se vytočil, protože jako IT pologuru se domnívám, že to nebyla ani tak chyba jakože počítačů, ale spíše brutální chyba lidskýho faktoru.....


30.10.2007 v 17:31:26

home work

no, takže se blížíme do částečnýho finiše, peníze sice z hypoteční banky na účet prodávajícího ještě nedošly, tak snad dneska. no čeká nás totiž hafo mrdka práce.
ivka má dořešenou kuchyni, takže - pokud všechno klapne - deme o wejkendu makat na kuchyni. vysekat elektriku, sundat starý dlaždičky, vytrhat lino, zasadit elektriku, položit nový dlaždicky, položit nový lino, voškrábat nejspíš starou malbu, vymalovat novou malbu, ach pyčo, práce jako na kostele.....

tak a ještě trochu odskočím stranou, bysme si mohli zavzpomínat na to, jak soudruh zůstane soudruhem a když soudruhovi kultura smrdí, tak se rozčiluje, soudí a mlátí lidi: "Takoví morálně narušení tanečníci pak "od sebe navzájem odbíhají, zase se k sobě vrací, odskakují na strany a vyhazují nohy, a to jak dopředu, tak i do stran, v některých případech i značně vysoko," stojí v rozsudku."

Čímž samozřejmě absolutně nijak vůbec nenarážím na prasopsa Paroubka.

30.10.2007 v 11:38:10

psí restaurace

29.10.2007 v 16:01:33

nedělní wejlet

tož sme byli čera s ivkou na wejlete na Kokoříně, kde sme stihli poslední prohlídku této sezóny. no musim říct, že to byla docela zajmavá prohlídka. Jo škoda, že se dneska už nedaj vydělat peníze pronájmem koní český poště... :)))) každopádně musim konstatovat, že Terezka byl statečnej pejsek, kterej vyšel po dřevěnejch schodech až na vysokou věž, protože kokořínskej hrádek je asi jedinej hrad v čechách, kam můžou pejsci...

a ještě jeden tip na film: Kurz negativního myšlení

29.10.2007 v 11:31:06

jsem šťastný tvrdý muž

jojo, takže jaxem se před chvílí zmiňoval vo tý nadcházející modní imiči drsných a úspěšných mužů, tak už je to tady.... začnu tedy tím, že se budu nechávat v super modeních salónech stříhat na super drsnej sestřich, začnu pít samej tvrdej chlast, začnu se tvrdě tvářit a tvrdě voblíkat. Pičo, ja sem tak drsnej a tvrdej chlap.. Skoro je mi líto, že už neberu tvrdý drogy, protože má tvrdost by určitě stoupla ještě vo pár řebříčků vejš. takže takhle mi nezbejvá nic jinýho než si začít pořizovat pekelně tvrdý dluhy, drsnou kchár, drsnej slovník a drsný brejle. Jen aby tihle tvrdí moderní muži nezapomněli na to, že pořádně tvrdej muž (nejenže nosí nůž) musí mít taky pořádně tvrdýho čůráka..... Ale co, na to jsou dneska taky kliniky, kde vám za pořádnou tvrdou měnu udělaj pořádně tvrdou díru do účtu, aby městský tvrdý muž mohl říci pořádný městský tvrdý ženský: "mám tvrdýho čůráka vod Diora, chceš mě?"

26.10.2007 v 11:48:13

jsem štěstím bez sebe

jsem neuvěřitelně šťastný. koruna nejenže pokořuje dolar, ale dokonce se sápe i na to naše slavný euro. když to tak pude dál, taxe může stát, že koruna bude nejsilnější měnou na světě. tak by to ti naši malí ubozí politici určitě chtěli. ale třeba je to jen nafouklá bublina, protože z druhý strany furt falej, jaxe bude příští rok zdražovat. no já doufám, že mi podraží i vejplatní páska. a to všechno jen proto, že jsem šťastnej jak velryba.
jsem neuvěřitelně šťastnej, protože sem šťastně zamilovanej, šťastně veselej, ale hlavně jsem šťastným zadluženým majitelem neuvěřitelně malý reality mezi ostatním milionem obyvatel práglu. ano, jsem tak neuvěřitelně šťastněj, úplně stejně jako ti lidé, kteří se na mě každý den šťastně zubí z reklamy, kde se mě snažej přesvědčit, že jen když budu jako oni, tak se budu mít fak kurva jako nejšťastnějc na světě. budu mít super frí a kchůl ledničku, pračku, můžu si dokonce pořídit nejkchůl kuchyni za jeden milión korun, aby všichni čuměli jak puk. všechno je tak děsně happy, že nechápu proč já taky nejsem tak 120procentně šťastnej.

dyk mám všechno jako v tý tývý reklamě. super hypotéku, díky který mě udělala hypoteční banka šťastnějším, protože mi pomohla došáhnout na vlastní bydlení, paxe do toho zapojila dokonce i ta liška, která mi splnila taky sen. a pak taky všechny ty pojištění na život a na smrt, a proti krádeži, požáru a vůbec. jsem tak zasraně šťastný!!!!


jsem tak šťastný, až to uvěřitelný není. vždyť v dnešní době kosmických technologií, užasných posilovacích strojů, prášků na praní co bílý udělaj ještě bělejší, kdy je všechno bez poplatku a padesát tisích si koupíte jen za 855káčé.

všimli ste si například jedný věci, že se blížej vánoce a tak nás chtěj všichni ti houmkrediti, provajdenti a jiný tvůrci šťastných budoucností, nalákat na krásný a štastný vánoce. piča mrdka, letošní vánoce oslavim tak, že si oficiálně nadělim pod stromeček krásnej velkej šťastnej dluh. bože, co je to za úspěšnýho a šťastnýho člověka, kterej není zadluženej. Dneska všichni ti krásní, mladí, úspěšní, užasní a šťastní frikulíni musej bejt zadlužení, aby byli fakt cool.

no, ale tohle co ste mohli číst, jsou jen kecy vopravdu strašně šťastnýho člověka, kterej začal žít život jako je vokazovanej v těch televizních reklamách a serijálech, stejnej jako je v těch časopisech vo těch fakt super hyper hjumaníkách, ale tak nějak mám pocit, že mi k tomu stoprocentně maximálnímu štěstí ještě něco chybí. a to co mi chybí jsou, domnívám se, ještě větší dluhy. ahahahah

ale což, je to jenom všechno takovej virtuální svět. Svět úspěšnejch, svět krásnejch, svět dokonalejch. Já nejsem dokonalej a sem na to fakt jakože šťastně hrdej, protože se domnívám, že si spíše uvědomuju svý nedostatky, než přednosti. Ano, někdo by tomu možná řekl, že je to nedostatek sebevědomí, ale mezi námi mimozemšťany... Mohl bych být šťastný s nezdravým sebevědomím, kdybych ze sebe dělal něco co nejsem?? Asi bych šťastnej nebyl, ale to by bylo dáno tím, jestli bych si uvědomoval to, že mám sebevědomí vyhoněný neuměrně nesebevědomě a nebo normálně. Radši zůstanu tím kým sem.

S čímž souvisí ještě jedna další šťastná super kchůl věc. Včera sme koukali s Ivkou na Piráty s karibiku, co se dostali až na konec světa. No, nebyl to špatnej film, ale hrozně dlouhej. Doufám, že už štvrtej díl nebude. Ale to není úplně přesně to, vo čem sem se chtěl zmínit. To vo čem sem se chci zmínit totiž souvisí se šťastnými a úspěšnými lidmi. Ano, koukali jsme na pořad vo homoseksuálkách a homoseksuálích, vo tom jak sou to šťastný lidi, že vydělávaj jen na sebe, že nemusej živit žádný děcka, jak sou to v podstatě nejbohatší lidi na světě. Já vim, že to byla parciálně propagační békovina, že prostě buzíci a lesbičky třeba v afgánistánu nemůžou chodit do takovejch těch skvělejch růžovejch obchůdků jako třeba ti emancipovaní u nás v evropě a nebo někde na sťastném a krásném americkém středozápadě.
Což ještě pořád nesouvisí s myšlenkou, kterou bych chtěl sdělit a to, že tam nějaký muž hovořil na téma móda na další sezónu pro emancipované muže, které už nebaví být tím krásným opečovávaným metroseksuálem.
No resumé bylo asi takové, že po několika letech vytváření dojmu, že úspěšnej muž musí bejt sladkej jak cukrkandl, přichází do módy - teďka asi hlavně na západě - muž drsný. I já si toho všímám, že pomalounku ubyvá metroseksuálů a tak mě blaží, že mý smradlavý nohy a plíseň ve ksichtě konečně někoho zaujmou a i já se zařadím mezi ty stylové moderní muže. Jsem tak šťastný!!!!
26.10.2007 v 10:41:18

už si zase říkám ufon

no takže po včerejší nakládačce jsem opět zase tím čím, jsem možná kdy byl. to jest tím starym poctivym ufonem. včera sem si chvílema začal připadat jako člověk a faktem je, že to nebylo nic příjemnýho. jo, kdyby se někdo u nás doma začal cejtit jako člověk, tak skončí minimálně v sektoru pro hospitalizaci duchem nepřítomných.

jinak moje čerejší podrážděnost a alergie na lidi je neska o dost menší a jedinej alergickej záchvat, kerej sem neska měl, byl v hospodě na zelený lišce, kde sme bohužel seděli hnedka u dveří a přestože je na těch dveřích napsáno "prosíme, zavírejte dveře", našli se dva stylový čůráčci, kteří ani po hlášce "máte snad doma negra na zavírání dveří?", zcela a naprosto nereflektovali, že jsou to dva čůráci co prostě neakceptujou drobné pravidlo.... takže sem musel vstát, zavřít ty dveře a dlouze a nasraně se ně podívat.....

25.10.2007 v 14:19:18

prosím minutu ticha

za včera vykouřený špeky. zasloužej si to.

25.10.2007 v 12:49:30

podzimní psychotická deprése?

no tak nějak nevim ufoni, ale tak nějak jak koukám na ten dnešní svět, tak na internetu píšou, že prej se blíží nějaká ta každoroční doprese a blbá nálada. jo blbá nálada by byla, protože když si představim všechny ty mrdky, který mě fakt neskutečně serou, když si přiznám že mě serou a když si navíc uznám sám sobě, že s těma mrdkama nic nenadělám, tak je o podzimní depresivní zábavu postaráno. Až teďka mi došlo, že by na tom mohlo být stejně možná víc mimogáčů a né jen já jedinej sobec egoistickej, kterej myslí jen na tý svý rozmrdaný stavy. Jo kurva, jestli máte nějakej podzimní problém, tak já ho mám taky, takže běžte do piče, já vim, že v tom nejedu sám.


24.10.2007 v 14:31:43

bába a zvratky

teďka cestou z objedu,
vyblil sem se u objezdu.
ó bjeda bjeda,
sou to zbytky z vobjeda!

bába na mě čuměla,
na cestu si pozor nedala,
tak stačilo nepozornosti trošku,
zvratky naplnily krypltašku.

šla po mě holí,
a to kurva bolí.
tak sem jí to vrátil,
zbytek na ní vyzvrátil.

vzala to ňák těžce,
mít ty zvratky v tašce.
bábě se to nelíbí,
ať mi prdel políbí.24.10.2007 v 14:14:35

záblesk inteligence

malé mrtvé štěňátko,
hlídá mrtvé děťátko.
oba dva si v klidu leží,
maminka k nim běží.
nedívá se nalevo,
nedívá se napravo.
zdálky jenom křičí,
couvni s tou radlicí!
bagrista vůbec netuší,
proč má na radlici dětský uši.
co to bude asi za záhadu,
když s bagrem vjel na zahradu.


24.10.2007 v 12:16:53

z prdele staf

tak teda nevim, ale přestože se domnívám, že bych měl bejt spokojenej, tak nejsem a mám takovej z prdele staf.
a to takovej, že se mi i na synkáči holubové vyhejbali, když nějakej posranej důchodce naházel na zem kousek ode mě starý rohlíky. Nemám rád tyhle mrdky co krměj holuby, protože holubi ve městě sou přemnožený a sou to pěknej sajrat. Takže tihle holubi se k tomu rohlíku nepřiblížili, důchodce se ode mě odbelhal a asi sem vyzařoval nějakou negativní energii. Což se mi potvrdilo v buse, kdy si ke mě přisedla nějaká píča, a jelikož sem seděl na místě pro krypla, taxi si chtěla sklopit sedadlo, jenže se mrdka dobře nepodívala a málem mi urvala kapsu, když to posraný sedátko zkoušela sklopit jednou, podruhý a potřetí. Jí říkám paní, dyk mi urvete kapsu, ale asi sem byl fak nějakej nepříjemnej, takže to přestala zkoušet a sedla si někam do prdele.
prostě z prdele staf.


24.10.2007 v 10:20:40

100k

no a eště sem si všimnul, že ten počítač dole generuje už přes 100000, ne že by byl přesnej, ale myslim že to za ty roky přibližně plus minus 30tisíc sedí.

23.10.2007 v 21:26:11

pyčo segedýn!

no protože ivka jela na cvičení a nám zůstalo z vejkendu asi kilo zelí, taxem dostal necelý kilo vepřovýho a teďka vařim segedýn. Trošku sem to naddimenzoval, takže je toho fakt kotel. to se bude žrát aspoň do pátku, pýčto zejtra mě čeká vystřelený voko, tak ho zaručeně vochutnám nejdřiv tak ve čtvrtek, což bude znamenat, že ten zasranej gulásh bude pěkně uleželej....

terina dostala nažrat, takže spokojeně leží pod stolem. takže taková big faking siesta.

23.10.2007 v 21:23:17

jsem asi retardovaný

protože mi chyběj retardéry.

23.10.2007 v 16:35:47

Zachraňte filcky!!!!

Koně už sou záchráněný, tak Zachraňte filcky!!!!!

pár brutálnějších, mírně rasistických fórů inspirovaných starejma dobrejma filckama....Jebe Dežo s Eržikou a on povídá: Ty, stará, ty máš snad filcky! A ona odpoví: A co jsi čekal? Krevety?


Vědci prý také dokázali, že u muže se drží filcka šesti nohama. U žen prý jen čtyřmi a dvěma si drží nos.


Pacientka u doktora zrovna "nevoní". Doktor ji pošle za plentu umýt se. Po chvíli se ozve strašný řev. "Ale no tak, pak snad to není tak hrozné". "To já ne pane doktore, to filckám vlezlo mejdlo do očí ".


Přijde Rómka k lékaři: Pán dochtor,filcka mi zomrela. Doktor: Ženská,buďte ráda,že jste se jí zbavila. Rómka zvedne sukni a říká, No dobre,ale pozritě,kolko ich prišlo na pohreb....
23.10.2007 v 12:43:57

amatéři vod špilasu

no jo, zase ti amatéři vod špilasu, to by se cajzlum z práglu nikdá nestalo...

22.10.2007 v 12:23:46

náročněj wejkend

hlavně na játra......

22.10.2007 v 11:48:11

Manažerské lekce

(vykradeno z jednoho fóra)

Lekce #1
Vrána sedí na stromě a celé dny nic nedělá.
Králíček uvidí vránu a ptá se jí: "Můžu taky sedět jako Ty a celé dny nic nedělat?"
Vrána odpověděla: "Samozřejmě, proč ne."
A tak se králíček posadil na zem pod vránu a odpočíval.
Z ničeho nic se objevila liška, skočila na králíčka a sežrala ho.
Manažerská lekce: Abys mohl jenom sedět a nic nedělat, musíš sedět hodně, hodně vysoko.Lekce #2
Krocan si povídal s býkem. "Strašně rád bych se dostal až na vršek tohoto stromu", vzdychl krocan, "ale nemám na to dost sil."
"Podívej", odpověděl býk, "já mám tasemnici. Je plná živin, zkus ji vytáhnout a sezobnout."
Krocan tedy strčil hlavu býkovi co nejhlouběji do zadku, vytáhl tasemnici a celou ji sezobl.
Zjistil, že mu opravdu dodala dostatek energie, a tak vyletěl na vršek stromu.
Brzy byl ovšem spatřen farmářem a ten ho sestřelil dolů...
Manažerská lekce: To, že lezeš velkému zvířeti do prdele, Tě sice může dostat až na samý vršek, ale nepomůže Ti se tam udržet.

Lekce #3
Malý ptáček letěl na zimu na jih. Byla taková zima, že ptáček zmrzl a spadl doprostřed pole.
Jak tam tak ležel, šla kolem kráva a vykadila se přímo na ptáčka. Jak zmrzlý ptáček ležel v tom hovně, začal si uvědomovat, že to vlastně hřeje.
Hovno ho začalo rozpouštět! Tak si tam ležel hezky v teple a samou radostí si začal prozpěvovat.
Kolemjdoucí kočka uslyšela ptačí zpěv a začala zjišťovat, odkud jde.
Šla po zvuku, objevila ptáčka v hovně, vyhrabala ho a sežrala.
Manažerská lekce:
Ne každý, kdo se na Tebe vysere je Tvůj nepřítel.
Ne každý, kdo Tě vytáhne ze sraček je Tvůj přítel.
A když už se dostaneš do sraček, aspoň drž hubu.

Lekce #4
Leze šnek lesem a přileze ke stromu. Začne na ten strom lézt.
Deset let leze nahoru a v polovině jedenáctého roku, těsně pod vrcholkem, se stane a šnek spadne dolů.
Manažerská lekce: Práce kvapná, málo platná.

Lekce #5
Plaval si tak pětikilový kapr po rybníčku a potkal malého půlkilového kapříka, který ho uctivě pozdravil.
Velký kapr neodpověděl, jen se mu namyšleně vysral na hlavu.
Nevšiml si ale, že kolem náhodou plaval třímetrový sumec, který zrovna plaval za malým kaprem a kterého proud taky potřísnil jeho hovnama. Velkého sumce to strašně nasralo a rozbil velkému kaprovi hubu.
Manažerská lekce: I když jsi velká ryba, nesmíš těm malým srát na hlavu. Nikdy nevíš, jestli za nimi nestojí větší ryba, než jsi Ty.

Lekce #6
Vůdce vlčí smečky se pohádal s mladým vlkem a bili se na život a na smrt.
Mladý vlk vůdce smečky přemohl a zabil. Aby smečce dokázal svojí sílu, tak ho navíc sežral.
Starý vlk měl ale strašně dlouhé drápy a když šel mladý vlk srát, tak ho to strašně škrábalo a bolelo.
Manažerská lekce: Než si něco začneš se svým představeným, nejdříve se podívej, jak má dlouhé prsty. Čím delší prsty má, tím budeš mít větší problémy, až ho začneš srát.
19.10.2007 v 15:23:33

ha ha ha ha ha

Na budovu BIS se ve čtvrtek střílelo, protože si nějakej důchodce z ochranky určitě točil svým coltem a při tom mu nešťastnou náhodou vyšel výstřel. škoda, že nikoho z našich posranců netrefil.

19.10.2007 v 12:23:38

poznámky z dneška

tož finišujeme s vyřizováním hypotéky a faktem je, že při všech ufonech ani nevíte, jaxe těšim, až budu mít celej ten proces za sebou. faktem je, že začínám bejt takzvaně f klidu, ale je teďka fáze druhá, kdy mý mozkový buňky pomalu zpracovávaj všechny ty věci další vokolo, jako například, že stejně sou ty banky, hypo ústavy, spořitelny, pojišťovny, notáři, státní úředníci normální vydřidušský mrdky, který nedělaj nic jinýho, že prostě mrdkujou normální lidi jako sem já, již nejsem v žádné smlouvě nazýván člověkem nebo klientem, ale normálně klasicky dlužníkem....

no a pak se chci jen stručně vyjádřit k tomu, že Dalík je prostě normální čůráček. Jenže na hlubší analýzu nemám, neb by to byla ztráta času a normálně bych se akorát nasral.

No a pak je tu ještě jedna věc, kterou chci napsat a to, že přesně došlo na moji myšlenku, kterou jsem tedy nenapsal, pačto sem si myslel, že bych se určitě mohl mejlit a že by nemusela bejt úplně přesně pochopena. A tou bylo to, že dle mého názoru páně Pencova agitace za konopí je kontraproduktivní, že svými hláškami, plagáty a veřejnou kampaní udělá jen bordel mezi normálníma lidma, protože já osobně proti starýmu androšovi Pencovi nic nemám, ale naše majoritní společnost prostě pořád ještě není připravená a ochotná akceptovat názory jakýchsi ekologických hippie fousáčů, který maj nějaký jiný a podezřelý názory než ty, který jsou veřejně deklarovány.
Osobně se domnívám, že měl prostě držet hubu, bejt sticha a nechat zákon v tichosti projet, protože akorát teďka způsobil to, že se v tom začnou šťourat novináři, kterejm zatim nedošlo, že se v drogovym zákoně připravují změny, že se na nich pracuje a bojim se také té věci, že Pencovi informace jsou jaksi jen částečné a jeho aktivita vypramenila z pouhé nevědomosti okolo aktuální situace.

No ukáže čas....

19.10.2007 v 11:55:45

pro lepší sraní

takže taková menší vychytávka pro lepší sraní v místech, kde jste odkázáni na turecký hajzly :)19.10.2007 v 11:30:07

Radiace

čera sme v hospodě řešili vědeckou otázku "co je to radiace?": http://cs.wikipedia.org/wiki/Radiace

18.10.2007 v 13:42:45

FUCK OFF BRITÁNIE

a všechny ty free-cool-in nesmysly. Polibek, nebo radši dva?
To, že si zase nějaký homosexuální módní návrháři vymysleli, že módní bude si místo podání rukou slíbat neslíbatelný rtěnky, je pro mě zcela naprosto nepřijatelný. Při představě, že bych se měl líbat s obchodníma partnerama, se mi fakt zvedá kufr. Normální je podání ruky.

Kromě toho, že mi ten článek silně vybavil na mysl vzpomínky na ranné dětství v socialistickém režimu, kdy se museli všichni papaláši z moskvy zlíbat s těma českejma papalášema a jak ve mě představa, že mě líbá soudruh Brežněv s svým strašidelným vobočím, vyvolávala dávicí reflex.... tak by to mohli dotáhnout ještě do praxe, kterou mají opičky bonobové, že bysme se furt vzájemně vošukávali....

17.10.2007 v 15:35:17

tatarák

no já sem na tu lahůdku uplně zapomněl, ale vzpomněl sem si až teďka, dyž sem se byl vysrat, že sem měl čera u kámoše tatarák z pravý svíčkový a k tomu pár pif a špeků.

17.10.2007 v 12:39:36

hello, world!

199x jinak :)

17.10.2007 v 11:56:38

ehm

Policie umí znehybnit pachatele elektřinou

Skvělá vjeta je: "Elektrický výboj, který je do těla veden, jde jen příčně pruhovaným svalstvem, takže nenarušuje činnost srdce ani svěračů"

Čemuž já rozumím tak, že až mě policajti někdy sejmou paralyzérem, tak nezhebnu a ani se neposeru....???

17.10.2007 v 11:50:02

dnešní intelektuální slinty

no, takže například na idnesu vyšel článek, jaxe dá psaním deníčků vydělávat. no jako zářné případy tam uvedli zandla a ještě jednoho čůráka, kterýho nebudu menovat, aby se zbytečně vyhledávačema neindexoval, což je podle mě tragickej omyl, protože zrovna tihle dva pánové jsou příklady toho, jak by nemělo vypadat psaní čehokoliv co se dá zařadit do moderní cool škatulky blog.
dle mýho názoru má bejt psaní bejt bez reklamy a naprosto no remorse.

takže dnešní dávka bez milosti je věnována pekárně na synkáči, kde se dneska okradli, protože jsem chtěl dvě buchty za dvacku, jenže slečna mi dala ty buchty štyři, jelikož ty dva kousky byly spojený dvě buchty a vypadaly jako jedna buchta. pravda je ta, že jsem se neozval, sice mi to připadalo divný, ale nějak sem hnusně a sobecky uznal, že to není můj problém.

17.10.2007 v 10:12:36

maximální fór dneška

no vážení ufoni, neska sem mazal emajly co mě chodily z různejch inzertních webu vohledně bytů. a taky sem se samozřejmě odhlašoval, protože jedna z mých adres byla natolik provařená, že mi fakt začalo chodit mrdka mrtě spemů. No, ale narazil jsem na jednu nabídku, kterou vám sem předhodim, abyste si ujasnili, jaký že to luxusní byty můžete za hubičku koupit v tej slavnej praze....
mimochodem je to docela malej kousek vod místa, kde sme se rozhodli koupit byt...


Aktuální nabídky

S pozdravem
Krpelán Éva
ABON Reality, spol. s r.o
Sokolská 19
120 00 Praha 2
tel. 777135618
tel./fax. 251001261
eva.krpelan(at)abon(dot)cz

Prodej garsoniery v OV 14 m2 - suterén domu, Praha 10 - Malešice, ulice Nad Úžlabinou

Evid. číslo: 1110350
Druh: Byt
Okres: Praha 10
Obec:
Ulice: Nad úžlabinou
PSČ: 10800
Prodej/pronájem: prodej
Stav: Dobrý
Cena: 755 000 CZK

Nabízíme k prodeji byt - garsoniéru, která je vhodná i ke komerčnímu využití, Praha 10 - Malešice, ulice Nad Úžlabinou. Velikost 14 m2, cihlový dům. Byt se nachází v suterénu domu, je před rekonstrukcí. Podlahová krytina - PVC. Kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem a WC. K dispozici ihned.

Cena: 755 000 Kč obsahuje právní servis a provizi RK.

ID:1110350
Další naše nabídky naleznete na www.abon.cz

Vyřizuje
Makléř: Krpelán Éva

Podrobnosti
Patro: suterén
Vlastnictví: osobní
Typ domu: Cihlová
Velikost bytu: garsoniéra
Vytápění: Ano
Voda: Ano
Elektřina: Ano
Kanalizace: Ano
Telefon: Ano
Stav: Dobrý
Plocha: 14
16.10.2007 v 17:43:26

sliz na letný

tak mi chtěj vzít zelenej sliz z letný, kterej možná tak skvěle ukazuje slizkovitost všech těch, kteří s tím mají politicky co do činění. nejdřív stálin, pak klaus a teďka sliz s vokem. fakt sem zvědavej co na tom asfaltu, kde měla knihovna stát vyroste. buďto tam bude něco lukrativnějšího, nebo tam postavěj nějakej volympijskej tokio hotel a nebo snad... že by s tím měla nějakej záměr sparta a jejich plánovanej fašistickej fotbalovej svatostánek????


16.10.2007 v 16:12:06

Sem úplně normální

Z práce celej vyklepanej,
sílu nemám, jsem zdeptanej
na nádraží v čekárně
je tu jako v sušárně

Lidi na mě divně koukaj
a parníky k tomu houkaj
omrzliny končetin,
to tím smutným loučením

Ref.: Jsem úplně normální
Jsem úplně normální
Jsem úplně normální jako vy

Oči na vrch hlavy mám,
sedím ani nedutám
krvavý rány za uchem,
to mě mlátěj obuchem

Ještě že jsem v letadle
a lidi na mě nemůžou
to že mě tam dole mlátěj,
voni za to nemůžou

Ref.


E!E - demo Obyčejní poserové

16.10.2007 v 11:45:45

sranda dneška

takže nějaká ta sranda dneška:

1) První ftip dneška: Děti polykaly ekstošky. Myslely si, že maj bonbóny. No to musej mít drogoví bijci radost, že se jim konečně splnila představa zlýho strejčka SAMa, kterej ubohý děti láduje drogama, aby si udělal nový zákazníky....

2) Druhý ftip dneška: Piráti získali doménu IFPI.com Toto je skutečně sranda :)

3) Třetí ftip dneška: Čína požaduje anulování ceny Kongresu pro dalajlamu To je přeci jasný, že musej číňani protestovat, protože dalajláma je největší terorista, který se pod vlivem kapitalisticko-imperialistých vyzvracečů snaží rozvrátit spokojenost a blahobyt země, kde nehrají roli peníze a ropa, ale nýbrž poctivý dělný lid, který pod taktovkou marxisticko-leninsko-maoistické filozofie buduje lepší, krásnější a šťastnější budoucnost pro své děti.

4) Štvrtej ftip dneška: Bývalá prokurátorka Horákové nepřišla k soudu No úpřímně se jí ani nedivim, kdo by se sral v 86ti nějakym soudem, kterej řeší šedesát let mrtvou dámu. No, je to smutný, ale tohle se mělo řešit dříve, hnedka po revoluci, a nikoliv teďka, kdy v podstatě by měli již dávno sedět všichni ti soudruzi z osumdesátých let, měli bejt zbavený svejch důchodů, svejch majetků, který povětšinou získali rozkrádání socialistického vlastnictví, mělo být řečeno "ano tito lidé z padesátých jsou zločinci, ale co si na nich dneska vezmeme." Měli dávno sedět všichni tuneláři, všichni ti kryptokomunstický socani včetně všech idiotů z RAJe.


5) Pátej ftip dneška: Postavme se chudobě! Pyčo! S tím souhlasím! Jsem tak zadluženej, že potencionálních následujících 30 let si nebudu moc vyskakovat. Pak budu možná rád, když doskáču k doktorům pro amfetaminový pilulky. Jsem strašně chudej, můj výdaj na průměrný den je cca 150-200kč. Zcela zákonitě se domnívám, že lidi co žijou v džungli za míň než dolar denně jsou šťastnější než já, protože nemusej řešit to, vo co by mohli přijít. Takže jaký je plán pro následující tisícíletí:

1) Odstranit extrémní bohatství a lidi vyžraný z fástfůdů.
2) Dosáhnout základního vzdělání pro všechny politiky a vůdce
3) Prosazovat rovnost pohlaví pro posílení žen ve společnosti aneb PRYČ S KŘIVÝMI ÚDY!!!
4) Zvýšit úmrtnost, protože nás bude hodně
5) Zlepšít zdraví matek, protože vymřou krávy a bude málo mlíka
6) Podporovat vývoj smrtelných nemocí
7) Zajistit neudržitelný stav životního prostředí
8) Budovat světové socialistické partnerství pro rozvoj míru a přátelského dobývání vesmíru
16.10.2007 v 11:33:57

dvě kokotiny dneška

kokotina první: http://www.internethotline.cz/
kokotina druhá: aféra vokolo slizu na letný. chci mít zelenej sliz na letný...!!!

15.10.2007 v 18:31:53

na hradbách

čera sme se zasekli docela slušně na vyšehradě na hradbách. :) příjemný postání u grillu :)))

15.10.2007 v 15:43:43

mega špek

jo, tak tomuhle já říkám pořádnej špek: http://www.jointen.dk/bigjoint/115grams/115grams.html

12.10.2007 v 16:57:51

páteční nuda

nu což neska byla trošku pracovní nuda, takže sem si hrál s lunetiksovým kernelem. vzhledem k tomu, že vyšlo 2.6.23 jádro, taxem si ho nainstalil, abych měl - jako vždy - všechno relativně nejnovější.

no, ale co sem to dneska vlastně chtěl. no, asi první co mám přichystaný už od rána je obvinění vlády spojených států amerických z totální genocidy v iráku, protože já nic nemám proti soudruhům američanům, ale mám prostě něco proti těm, které si zvolili vobyčejní američani za své vládce. no prostě stejný kryply jako u nás.
myslim, že ve své politice spojený státy sešli na úroveň těch, proti kterým údajně bojují, protože v této válce nejde o peníze a o ropu. Jedno jestli soudruzi v Číně, v Koreji a nebo v USA nebo v Rusku. Ale to já nezměním, takže se tím nebudu zabejvat více.

Spíše mě dneska pobavilo čekání na bus v Nuslích, protože se na tramkovým ostrůvku sešla neska pěkná sbírka kryplů. Dvě báby s krypltaškama na kolečkám a s berlema, pak tři důchodci s berlema a igelitkama, a nakonec důchodce s berlema a jezevčíkem co měl zadní část těla na vozejčku s kolečkama. Prostě těžkej Robodog.

No a ještě něco ve mě vyvolalo úsměv. Vzhledem k tomu, že alkohol spojuje, dělá pěkná těla a pijou jej jen správní chlapi, tak co se člověk naučí ve škole ve stáří jako když najde. Zvláště vzhledem k tomu, že v dnešní době stojí lahváč píva o dost méně než normální voda v pet flašce, tak se nedivím, že dnešní mladí radši pijou pívo a slívku. Za to ti staří, ti ve škole pít nesměli a přestože becherovka spojuje, tak asi ne každýho. Milej manager měl nejdřív pořádně chodit do školy, kde by se naučil pít a až potom by měl nárok na pořádnou managerskou pozici.

12.10.2007 v 16:02:12

z čeho se bílý skinheti poserou...?

až je začnou mlátit žlutý skinheti z číny...

Žlutý skinheti
11.10.2007 v 10:21:48

Fyzika v praxi

10.10.2007 v 18:16:55

až se stanu pražákem

snad nebudu čůrákem.

neska ráno při čekání na tramvaj mě napadla jedna školní básnička. hádvěes smrdí jako pes. protože to na tý posraný vršovický smrdělo jako by tam bezdomovci měl všetramvajový slet. nakonec se zdá-se, díky medijím, situace vyjasnila a hle... nakonec hnůj....

10.10.2007 v 12:46:48

to sou věci

tedy upřímně myslím a není to upřímně, tak jak to myslel Standa, ale opravdu skutečně upřímně se domnívám, že jsem fakt jenom amatér co nechápe tenhle svět. Doposavad sem si myslel, že oficiálním mediálním otcem internetu je bill gates. Ale kdeže... Od chvíle, kdy se Kim Čong-il se označil za internetového experta a Paroubek odmítá svatbu v katolickém kostele, věřím oficielně na mimozemské bytosti...

Ach jo, těm komunistickejm aparátčíkum fak hrabe komunistickej hnůj v hlavě....

08.10.2007 v 17:41:14

něco ze života

sem nachcípanej jaxviňa. něco na mě vlezlo a nechce to slízt. sfiňa jedna ptačí chřipka.

08.10.2007 v 13:57:41

a ještě jednou

no taxem se nějak zamyslel na tou inteligencí a nějak mi došlo, že všechno co dělám, dělám normálně průměrně, protože všechno co dělám, dělaj některý lidi líp, takže nemůžu říct, že sem v něčem nejlepčí. takže je všechno vlastně úplně v normálu.

06.10.2007 v 23:47:45

jo a ještě jedna myšlenka dne

před nedávnem sem čet web nějakýho "deníčkáře", kterej si stěžoval, že dneska sou všechny blogy vo ajtý a ne vo životě. nějaxem to nekomentoval, protože by podle mě měl přestat číst tolik ajtý "webů" a začít číst weby vo životě. no a na to naráží to, že sem dneska přilepil dva metry štvereční lina, umyl šporák, digestoř a udělal španělský ptáčky. pyča, ja sem tak dobrej.

06.10.2007 v 23:32:12

byl jsem uražen

neska sem čekal v bejvalý delvitě na punkráci na ivku a nějaká typka se mě zeptala jestli jsem ostraha, že má ňákej trabl. taxem sem se jí zeptal jestli jako vypadám jako ňáká vostraha v supermarketu a vona řekla, že vlastně ne, vomluvila se a šla pryč. pyča, kurwa nevypadám snad jako nějakej čůráček z vostrahy supervobchodu, nebo snad jo???

06.10.2007 v 20:10:30

houby jsou maso chudých

aneb co si darovaly severní a jižní korea... 4 tuny lysohlávek, 150 porno DVD a čaj z marihuany...
(inspirováno diskusí pod článkem)05.10.2007 v 12:43:33

Poslední dozvuky léta

Takže sem zpracoval pár posledních fotek z letošního léta, takže několik exemplářů jsem pohodil do fotogalérie.
1. Regéčko na Dobříši
2. Strahov & Oktekk v Želízech

tož letní sezóna zase až za rok.


05.10.2007 v 11:55:55

perlička z českého místopisu

03.10.2007 v 11:04:04

grindhouse a jiná dílka

tož jsme včera s ivkou dali film Grindhouse - Auto zabiják a Planeta Terror. No musim říci, že se mi tyhle dva filmy dost líbily a udržely moji pozornost i kolem půlnoci, protože sou voba zasraně dlouhý.
Osobně byl auto zabiják zařadil do kategorie psychologických filmů, protože se detailně zabíral duší ubohého řidiče kaskadérskýho auta, jenž vraždí mladé kočičky, ale dojede na kočičkách kaskadérkách. A Planeta Terror, to je macabrózní trash, s neuvěřitelným množstvím zmutovaných týpků a neuvěřitelnou spoustou krve.
Rodriguezovi dávám o dvě procenta více než Tarantinovi za užasnej trailer na fiktivní film Mačeta s mým oblíbeným hercem Danny Trejo a za pocket motorku :))

Jinak příznivcům seriového vraha jménem Dexter musím oznámit, že se rozběhla druhá sezóna.
S čímž souvisí jeden postřeh z prostředí pirátů audiovizálních děl a tím jest, co jsou vlaste PreAir ripy seriálů.

03.10.2007 v 10:36:42

Pár vzpomínek na léto 2007

No, seskenoval jsem pár fotek z negativů, který mi ležely delší čas na stole, takže si můžu občas zavzpomínat jaký bylo léto roku 2007 příjemně vypečený... :)

střeva mi začínají fungovat, takže sem si dneska dopřál k vobědu nejakou tu rejži s kuřecím masem. Doufám, že se ještě neposeru....

02.10.2007 v 16:41:28

pondělí

neska je nějaký vysraný pondělí, protože trpím lehkou střevní dysfunkcí. takže mý vnitřnosti zpívaj veselou písničku......


01.10.2007 v 17:15:48