čuj puch

Vysráno dne: 2023-11-20

** update 20:35 tyvle, seznamte se. novej prezident argentiny. nemůžu říct, že by si domorodci nevybrali originálně. originál teda je... :D

======

** update 15:01 tyvole, neříkám nic. Podivné okolnosti farářova zranění. V bytě, kde měl psa, mu měl zmizet penis.

======

** update 12:23 matka dostala pozvánku na setkání svj. protože je na zmrdy a jejich přístupu k prochcanýmu stropu nadmíru nasraná, rozhodla se, že letos nedostanou ani plnou moc. ta parta buzerantů chce zvedat výběry do fondu oprav a myslí si, že když s matkou budou vyjebávat, že jim přijde dát hlas. je to tvrdej přístup, ale co s nima s kreténama zajebanejma.

Advokátka zpronevěřila 153 milionů. Podvedla i naše kontrolory, říká komora. advokáti tvrdí, že je podvedla advokátka a že advokátní kontroloři podvod neodhalili. osobně myslím, že česká advokátní komora je pouze společním advokátní mafie.

======

** update 09:25 jedu tramvají do práce. za krematoriem strašnice směrem na želivskýho začíná mocná automobilová kolona. si tak říkám v duchu "WTF píči" a když dojedu k Hagiboru, kde byla nově opravená a vlastně postavená zastávka tramvaje Vinohradský hřbitovy, všimnu si party týpků, kteří čumí na dva jiný týpky, jenž sbíječkama rozbíjejí asfaltovej nájezd a kus povrchu nový zastávky. asi se jim něco nepovedlo, tak to musej opravit.

Chtěl utéct z ruchu velkoměsta, vyrobil přenosnou kapsli do korun stromů. vždycky sem si pokládal otázku, kam obyvatelé těchto minibytů chodí srát a chcát. do rohu asi ne.

Je to komplikace, nebudeme si nalhávat opak, říká trenér reprezentace Šilhavý o vyřazení trojice hráčů. já říkám furt, že hokejisti jsou prostě debilové...