audi

Vysráno dne: 2023-05-31

** update 16:40 během venčení hafiny jsem u nás ve strašnicích narazil na bmw s ústeckou spz, na které nějaký vtipálek přelepil neprůhlednou páskou jedno číslo. tak jsem tu pásku strhnul, abych majitele vozu zachránil před případnou pokutou od policie.

======

** update 15:13 měli jsme v práci manažera a cloudovýho technika z o2. diskuse v pohodě, vyřešili jsme všechno, co jsme potřebovali vyřešit. nicméně na závěr jsem si neodpustil poznámku, jenž se týká všech operátorů a kterou kolega obchodník po jejich odchodu s úsměvem okomentoval "tys je prostě musel kopnout pod koleno kvůli ceně mobilních dat". no musel.

======

** update 12:02 než se půjdu uklidnit jídlem, poznamenám si pár primitivních mimozemských myšlenek:

Před umělou inteligencí varují i její autoři. Může prý způsobit vyhynutí lidstva. znám jedno tajemství. planetě Zemi bude bez lidí o dost líp. Zregeneruje, zaroste lesy a lukami, obnoví život na souši, ve vzduchu i vodě, vyčistí se a slunce bude dál svítit oblohou nezakrytou průmyslovými zplodinami.

Zpěvák Daniel Landa: Dnešní doba mi připomíná minové pole. daniel landa dnešní doby mi už nepřípomíná nácka, který bych chtěl skinheadskej stát pro bílý retardy, ale spíš obyčejnýho českýho kokota, který je zmaten ze svýho věku a z doby, kterou už nezná. docela bych si osobně tipl, že po kovidu zůstal ponořený ve světě alternativních informací a nejspíš z něj bude proruský chcimír, který by chtěl, aby se ukrajinci kvůli míru s ruskem vzdali území stejně jako čechoslováci předali hitlerovi kvůli míru sudety.

Malá mořská víla není bílá. Proč dráždí barva kůže u pohádkové postavy. taky nechápu tenhle moderní blázinec, ale nicméně musel jsem si přiznat, že jsem již skoro padesátník a mladší generace začaly budovat svoji vlastní budoucnost, ve který nebude prostor pro mý prastarý primitivní maloměšťácký uvažování a ve který budou žít, až já budu někde pod hlínou hnít.

Drag queen bude číst dětem v Brně pohádku pod dohledem policie. tyvle, tohle je neuvěřitelný bizár. kurva proč dohlížet policie? v této zemi žijou naprostí idioti. co maj kurva proti tomu, že se lidi rádi baví a převlíkají? je toho víc, kuchařová versus ritchbich brzobohatý, manželství pro stejnopohlavní páry. hromada lidí se ohání nějakým křesťanstvím, konzervovaným tradicionalismem, ale to sou samý mentální sračky. křesťanstvím se ohání kdejaký zasraný zmrd, který ještě nedávno mával rudou komunistickou knížkou a donášel totalitní stb, aby nyní tahal z kapes jezulátka po desítkách. křesťanstvím se ohaní kdejaký zmrdeček, který ještě nedávno dopisoval do komunistických novin, křesťanstvím se ohání kdejaký člen ODS, který ještě nedávno s klausem a zemanem budoval takzvaný tržní hospodářství. česko je křesťanský stát asi tak stejně jako je rusko osvoboditel ukrajiny. nerozumím některým věcem, který řeší lgbt komunita, ale žiju třicet let v praze, dělám v globalizovaným it byznysu, žena dělá pro nadnárodní korporát, nikdy jsme u kolegů neřešili barvu kůže, víru nebo jejich sexuální orientaci, protože spolu vyděláváme peníze nejen na hypotéky, chodíme pařit, bavit se řešit běžný věci, vím dokonce, že máme stejnou barvu krve, ale nechápu, proč stejnopohlavní páry nemají stejný práva jako mají páry heterosexuální. vždyť listina práv a svobod říká, že jsou si všichni lidi rovni. celý je to křesťanský pokrytectví, kdy farář kecá heterákům do života a v kostelní sakristii šuká do prdele ministranta.

co se týče včerejšího vniknutí proruských dezolátů do soudní síně, já bych ty zmrdy zmlátil obuškama a pak je posadil na jednosměrný let do moskvy, ať si užijou toho svýho zkurvenýho nacistickýho ruska. do toho mě serou velkohubá vyjádření ministrů, kdy si například ministr spravedlnosti Blažek sám sere do huby, protože ten tyhle zmrdy řešit nebude, když sám chodí na setkání spolků, kde se schází proruský odpad typu foldyna nebo okamura.

dvacetiminutový video z čištění zákopů od ruských hoven. ne, nechtěl bych tam být a musím před ukrajinci smeknout, protože ukazují, že jako jedni z mála evropských obyvatel mají skutečný koule.

======

** update 11:01 auditorka právě dorazila do firmy. tradiční každoroční mecheche započalo a protože kolegyně recepční šla k lékaři, převzal jsem její funkci vařiče kafí.