chčije opilý bůh dionýsos

Vysráno dne: 2024-05-07

update 21:41 Programování v jazyce BASIC je životním stylem – již šedesát let. slzička ukápla, na obrázku sem viděl dokonce i starý dobrý iq151. já mám k těm přímotopům prostě takovej citovej vztah. už to bude skoro 40let, co sem si o něj poprvý ohřál ruce a natočil lupiče a zloděje z kazety.

======

update 18:09 během venčení mě pobavila cikánská rodina, která zastavila u krajince. z auta vylezli dva dospělí a dvě děcka, pěkně voháknutý, čistý, žádná špína a krásně udržovali rodinný jazykový tradice. cigoška vytáhla krabici se slovy "tak to snad vezmeš buzerante" a její partner romanticky odpověděl "to víš, kundo".

======

update 17:51 někdy je lepší menší než větší. nalepovací nehty, největší tragédie v dějinách ženství.

======

update 15:10 jebat odpoledne, dostal jsem druhou nabídku, nějak jsem ji zohlednil a po domluvě s kolegyní z výboru ještě počkáme tak do konce týdne, jestli se někdo neozve s připomínkami a pak tu akci klec na konťák prostě rozjedu.

myslím, že sem si čtením internetů trochu pokazil odpoledne. to zas byla demence o skvělých kazachstáncích za volantem levných uberů a zlých oteplákovaných českých dročkářích.

======

update 12:20 no, osobně myslím, že jsme už dost starý it specialisti, abysme bezmyšlenkovitě nekopírovali do živejch systémů návody z internetovejch textů a jútúbíček, když něčemu nerozumíme. nebo si aspoň nejdřív přečtem, co říká dokumentace od dodavetele it služby o nastavení, který je kopírováno. to se pak klidně dočtete, že to prostě není samotným výrobcem doporučováno.

======

update 11:30 přivezli dva balíčky. jeden sem převzal, druhej nikoliv, protože byl pro kohosi z činžáku, kde máme kanceláře a toho kohosi si kolegyně naučila, že jeho soukromý balíčky končí u nás na recepci. nicméně já týpka neznám, nevím kdo to je a rozhodně nebudu přebírat odpovědnost za naprosto cizí balíček. jako sorry.

„Papouškuje rasistickou rétoriku.“ Akademička čelí kritice kvůli Izraeli. nehodnotím palestinský terorismus vůči židům, hodnotím dnešní mladý studentstvo, který by zasloužilo nakopat do řití za ty žvásty, který jakoby vypadly z roku 1952. běžte do píči, sněhový vločky.

Lidovci opět torpédují spotřební daň na víno. je nejvyšší čas volebně torpédovat černoprdelníky tam, kde jsou už zelení, unie svobody, komunisti a socani s přísahou.

Chcete-li vidět americkýho zmrda v rusku, tak můžete zde. Seagal v celý svý plastikový kráse.

jo, včera jsem dostal zatím jediný nesouhlasný dopis s výstavbou klece pro odpadní kontejner. čekal jsem ho a taky sem se dočkal. nejstarší důchodkyně v domě vytáhla klasický psací stroj a hodila mi do schránky román o popelnici ve zlatý kleci. rád bych bábu poslal přímo do hajzlu, ale jsem slušný zmrd, tak raději mlčím.

======

update 09:40 venku chčije sedm vykalených olympských bohů, kteří došli k přesvědčení, že si lidstvo zaslouží pochcat hlavy. vyloženě doufám, že někoho z nich nenapadne posrat nám krky.