ajajaj

Vysráno dne: 2023-11-16

** update 19:54 takový běžný pracovní den ve válce.

======

** update 19:08 zejtra je volno, který hodlám využít pro úklid, abych měl v sobotu klid. oslavím svátek svobody prací na soukromém majetku.

======

** update 11:22 ne, nebudu si přidělávat práci s nastavovaním důvěryhodných cest a síťových úložišť v office365, když mi kolegové raději řeknou, že selektivní nastavení prostě nefunguje a jakoukoliv bezpečnost je lepší rovnou kompletně vypnout. nechápu, jak se může lidstvo s tímhle přístupem nadále rozmnožovat. nic nejde, všechno je špatně a nic se učit nebudu.

vrchního makaka babiše a jeho multimakaka karla s havlíčkem nahradila před řečnickým pultíkem nechutně tlustá schillerová. furt nechápu, proč ji babiš před vypuštěním do živého televizního vysílaní nezaplatí fotošopistu, který by aspoň odmazal ty její dvě klepající brady sulcu a vyretušoval z obličeje celulitidu házející prasátka, až z nich oči přechází.

vážně nechápu, že ještě někdo v týhle republice spolíhá na státní důchod.

toto je můj nový problém a nový úkol. starý hnijící trám. prej nebude problém ho vyměnit, tak sem v klidu.

image

======

** update 09:54 Zákon o úložištích jaderného odpadu prošel Sněmovnou, obce zůstanou bez práva veta. okej, obec, která by si vzala do svýho katastru jaderný úložiště dobrovolně, mohla mít skvělou vyjednávací pozici a vytáhnout ze státu peníze navíc pro zlepšení života. jenže debilové protestovali, nechtěli a tak teď někdo z nich dostane úložiště příkazem a k tomu drobnou státní almužnu pro zalepení huby a lidi nic dalšího nenadělají, i kdyby se přilepili kanagomem k silnici.

======

** update 09:18 tabák, papírky a řízky. to všechno sem zatím koupil. v sněmovně blábolí komunistický hovno a nikdo ho neposlouchá.