dog hot neděle

Vysráno dne: 2024-04-07

update 23:31 venku je furt solidní hell. březen, za kamna vlezem. duben, ještě tam bude. ale piču, nasrat! upečte se a poduste ve vlastní šťávičce!

======

update 22:01 zejtra homeoffice. čeká nás odpoledne cesta do nemocnice na kontrolu.

======

update 18:45 Česko zažilo první tropický den, v Č. Budějovicích naměřili 30,9°C. je to tak, dneska bylo venku peklo.

======

update 14:44 když sem se vracel z ranního venčení čuby, jdu kolem řadovky, kde bydlej romáci. venku byla vyvalená celá familie a dvěstěkilová matka rodu zrovna oznámila, že si vezmou Bolta a pojedou na nákup do Tesca. Okej, já do toho Tesca chodím taky, ale pěšky asi osm minut.

======

update 11:41 na Internetech vládně zděšení, nicméně slovenští vlastenečtí chcimíři nechtějí válku nýbrž mír, tak si zvolili po první prezidentce prvního prezidenta homosexuála a narkomana Pellegriniho. Slováci budou prvním východoevropským státem, kde nebudou mít první dámu, ale prvního gentlemana. Inu přeji slovákům hodně štěstí, i my ho budeme za rok potřebovat. A to raději vynechám vizi Donalda Trumpa podruhý americkým prezidentem.

Osobně si myslím, že by poslední lidská generace Z neměla mít ani tak klimatický úzkosti jako spíš úzkosti z rozpínavosti Kremlu a písmene Z. To je jedinej můj vzkaz budoucím generacím, který budou muset uklízet bordel po komunistických Husákových dětech.

Venku je kurva hic jak na zkurvený Saháře.