zákaz kouření

Vysráno dne: 2017-05-30

** *update 22:28 Decentně sprchlo, ale jinak sou trávníky žlutý jak bezdomovec postiženej žloutenkou. sem docela zvědavej, kolik lidí přestane chodit do hospody po zákazu kouření, protože jinam nechodím a nepařím každej den, spoustu lidí potkávám právě jenom v hospodě a to se může stát, že přestane. Takže díky zkurveným posrancům jde všechno do píče. No uvidim zejtra, jak se k tomu zákazu v hospodě postaví, ale asi poslechnou. Praha chystá, nebo aspoň nějaký čtvrti, protikuřácký hlídky, který budou hlídat klid v ulicích a jako sorry, to je kombinace jako kájinek a adidas. naprostá absurdita. blbý je, že na celým osudu protikuřáckýho zákona je vidět naprostej amatérismus lidí, který píšou paragrafy, protože nedomýšlej důsledky a jsou naprosto odstřižený od reality.

Kruliš v havarovaném policejním BMW podle zákona neměl být. Ty vole, zkurvený papaláši. Jak já se těším zmrdi z hradu zmizí v propadlišti zkurvených dějin.

======

** *update 13:35 Dneska sme měli debilní poradu, achjo, nesnáším je, ale nedá se svítit. Venku je pařák jako prase a doufám, že bude aspoň trochu chcát. Ve svém gentoočku sem vyaktualizoval gcc a musím rebuildnout celej systém.

Posrané umění, skončím na pracáku, napsal do diplomky. Vedoucí ji chválí. Nevím, ale podle této umělecké logiky bych za svoji literární práci měl dostat nobelovku.

Pokuty za zákazy kouření se začnou udělovat za 90 dní. Politická hovada, která nedokážou nic dotáhnout do konce. Nejspíš budou volby a hrozně se bojí svých voličů.