naser si čůráku

Vysráno dne: 2024-07-04

update 12:57 slovenská spirála smrti nabrala solidní otáčky. slovensko je ztraceno. Duo Paci Pac hrající dětem odmítlo vystoupit pod záštitou Fica. Starosta je žene k soudu.

======

update 11:51 přišla hlášenka závady. po zadání uvedeného seriového čísla vyskočil server registrovamý kdesi v číně. po chvíli wtf kolega zjistil, že v seriovém čísle jsou prohozeny dvě písmena, všechny byly správně, ale prostě pan správce je prohodil.

======

update 09:43 naser si na hlavu hlavní město praho. hlavně bezhlavě nepropadnout kanálovou mříží. konec se blíží.

‚Rozsudek vnímám jako křivdu.‘ Michal Rath plánuje podat ve sporu o dědictví po svém otci dovolání. takový krásný náhled do tradiční český rodiny, kde bývá celkem běžný, že se pozůstalí po zesnulý kundě pohádají o drobný na účtu a pár menších nemovitostí. nevěřil bych tomu, kdybych za posledních 17 let nezažil v činžáku dvě takový familie. jako čeho všeho jsou schopný sourozenci v důchodovým věku kvůli 50m2, to vám hlava prostě nepobere.

Zelenskyj vyzval Trumpa, aby představil svůj plán na ukončení války s Ruskem. donald je stejná vychcaná kunda jako miloš, andrej nebo pitomio. mrdky, co jen silácky lžou a tváří se jako kamarádi. je dobře, že volodymyr potrolil velký ego doníka s malým pérem, i když to asi na věci nic nezmění a tahle žlutá mrdka bude pět let škodit z pozice vůdce nejvymakanější armády světa.

Foltýn: Brannou povinností budoucnosti je informační gramotnost. Nemusíte věřit politikům, ale institucím. pan foltýn má pravdu, ale jeho aktivita přichází pozdě. já už na to seru, já mám dávno jasno, že ruský a proruský mrdky mediálně ovlivňujou dění v evropě posledních skoro 25let. výrazně velký množství našich debilních spoluobčanů jsou mentálně zahnilý hovna, který věří všemu co píšou divný účty na sociálních sítích. jakej průser je dezinformační ruská mašinérie je vidět v případě brexitu. lidi se nechali ovlivnit marketingovejma kampaněma, vypnuli mozky, teď se začínají divit a přemýšlí, jestli nebyl odchod z eu píčovina. podívejte se na jakoukoliv sociální síť, jaký megamonstrozní sračky se tam šíří a jak armády trollů a botů likvidujou normální přispěvovatele. vy nemůžete na takovou síť ani napsat, že zesnulý miloš zeman je kunda, která měla dávno skončit v pekle. takže pane foltýn, máte naprostou pravdu, ale vláda s vámi neměla přijít rok před volbami. hnědí zmrdi, vohnouti, rudý kundy a estébáci jsou připraveni šířit sračky výměnou za přičichnutí k funkcím.

Vývoj her a grafických dem pro oslavovanou i nenáviděnou platformu PC (vražedná kombinace 8088 a CGA). kdyby někdo chtěl uronit slzičku a vzpomenout na mládí...