old kids on the new block

Vysráno dne: 2024-05-22

update 20:49 Sparta má po deseti letech double, fanoušky z hřiště vyhnali až těžkooděnci. zelená je marihuana, fotbal to je hra. vypadá to, že v plzni bylo pěkně vyhuleno.

======

update 20:34 Čím dřív skončí válka na Ukrajině u jednacího stolu, tím lépe, říká Franěk z Ano lepší EU s mimozemšťany. myslím, že týhle zemi se už nedá dělat prdel z ničeho. jedu tenhle debilní mimozemskej blogýsek přes dvacet let, ale dát se na politiku by mě nikdy nenapadlo. ani by mě nenapadlo říkat napadený zemi, kdy má uzavřít mír. kurva, to je věc ukrajinců, kdy sami začnou chtít mluvit o míru s ruskem. nikdo, ani zkurvenej mimozemšťan z nějakýho temnýho prdelákova, jim nemá říkat, že maj skončit válku a uzavřít mír. v podstatě stačí, aby se putin sebral a šel s celou svojí armádou do hajzlu.

======

update 19:16 Linux 6.10 přinese poslední smířlivý patch Hanse Reisera pro ReiserFS. zazvonil zvonec a příběhu je konec.

jaj. pizza day. Koupil pizzu za bitcoiny, dnes by byl miliardář. Před 14 lety proběhl první reálný obchod s kryptoměnou.

======

update 15:48 začalo pěkně chcát. zrovna když sem paní jednatelce nakládal do auta několik krabic s chlastem.

======

update 13:59 napsali na internet pohádku o tom, jak to doma dělají. pak se diví, že to lidi komentují i jinak, než původně čekali. dám vám radu přátelé. pokud nechcete, aby o vaší rodině lidi na internetu diskutovali, tak prostě vůbec nic na internety nepište. nechcete aby lidi komentovali vaše selfíčka z koupelny nebo aby úchyláci onanovali nad fotografiemi vašich ratolestí? tak prostě žádný fotografie na internet nenahrávejte. je to snadný.

======

update 13:14

slunce svítí,
zelená se kvítí.
ptáci z výšky kálí,
hovno v oku pálí.

======

update 11:20 se normálně posrali buzeranti zasraný. víte co, běžte prostě do prdele. tohle je absolutní výsměch všem slušnejm lidem, kteří se snaží žít poctivě i v chudobě. dělat dluhy je tedy v pořádku, neplatit dluhy je tedy normální a stačí vydržet tři roky a můžete se všem smát do ksichtu. vymrdaný dlužníci, běžte do píče. pokaždý když slyším nějakou takovou nechutnost, vzpomenu si na dlouhý roky, kdy sem jak idiot platit dluhy za frndu, který přišlo normální dluhy dělat a neplatit. já byl takovej hloupej zasranej čůrák, že bych se nejradši oběsil, kdybych ještě neměl nějakou práci. dlužník, to je jen vyjebávač.

Sněmovna schválila zkrácení doby oddlužení z nynějších pěti let na tři roky pro všechny dlužníky.

======

update 11:11 mám v kalendáři ještě dva úkoly pro dnešek. mě se nechce nic dělááát.

======

update 10:00 kvalitní kandidát na darwinovu cenu za přínos evoluci. Náctiletý rapper se omylem střelil do hlavy v přímém přenosu. Zapomněl, že vypnul pojistku.

======

update 09:50 moje milé mrdky. chtěl bych vám jen říct, že terorismus se vyplácí. je mi líto ukrajino, ale dřív nebo později tě evropa nechá s klidem rusku.

Norsko a Španělsko uznají Palestinu jako stát. Stejný krok se očekává od Irska.

======

update 09:17 prosím dementy, aby neblokovali přední dveře a postupovali dále do vozu.

starci z chmelový brigády hrající si na děti vydali vzpomínkovou desku pro svý stárnoucí fanynky. opravdu velmi dojemný :D

Seniorovi, který chtěl investovat, přistálo na účtu čtvrt milionu. Byla to past. scameři zase rozjeli nějakou podvodnou kampaň. to už je druhej nebo třetí článek za posledních pár dnů, ve kterých sem se dočetl o seniorech, kteří podlehli investování svých důchodů do kryptoměn. omg.

Dva roky pomoci ukrajinským uprchlíkům v datech MPSV: do rozpočtu přispěli dvojnásobek toho, kolik stála humanitární dávka. takže uprchlí ukrajinci už přispívají do státní kasy mnohem víc než proruská svoloč, dezoláti a voliči fašistických odpadů.