playmade

Vysráno dne: 2024-04-03

update 19:53 pár stehů po zadním fleku venku. ani to netrvalo. aspoň mě ty uzlíky konečně přestaly lechtat.

======

update 12:39 je nejvyšší čas hodit do mikrovlnky oběd.

Nevěděli jsme, že jde o ruskou propagandu, hájí se politici, kteří mluvili s Voice of Europe. Klaus s tím svým rozkuřovačem Macinkou prej nevěděli, že Voice of Europe byla platforma, kde se objevovala pouze hovna poplatná ruský zahraniční politice. Když melete hovna sympatická Kremlu, tak snad dává logiku, že vám budou prostor dávat hlavně média oblibující kremelskou politiku. Ne?

======

update 09:33 myslím, že pravé jarní léto konečně začalo. viděl jsem na zastávce frajera v pantoflích a pak jednoho v žabkách. asi je nejvyšší čas vytáhnout bílý ponožky se sandály a jít strašit děti před základku.

Tchaj-wan zasáhlo zemětřesení. tchajwanci stejně jako japonci prostě umí stavět baráky v zóně zemských zlomů. je poznat, že tam na normy neserou jako třeba frajeři v tureckým hospodářství, kde zemětřas položí na lopatky celá města.

Playmate se pyšní obřím přírodním poprsím, lidé z ní nemohou spustit oči. frnda má největší kozy na světě, veřejně sdílený kozy ji živí a stejně dělá překvapenou z oplzlých komentářů v diskuzi pod fotkami obřího kozího stáda. co vlastně čeká?