ppp pp ppp p

Vysráno dne: 2024-05-09

update 23:08 Už jsme snědli Manečku, teď nasolíme Váňu. Sovětský kanibalismus podle Chruščova. vážně drsnej horor.

======

update 21:52 Rodina Whitakerových je nejslavnější rodinou pocházející z incestu, přesto žijí v chudobě a bídě. tak teď fakt nevim, jestli mi tahle tradiční pozemská rodina unikla ze seznamu úchylností nebo sem na ni už zapomněl. jako byla by to asi nápověda, jak to mohlo taky vypadat v tradičních staroegyptských faraonských rodinách, kde brácha píchal ségru.

======

update 21:30 furt nechápu, proč musej cyklisti na širokejch chodníkách jezdit nalepený ke zdi domů.

======

update 15:46 vážně bych chtěl vědět, jak vypadá megazmrd, který mával během oslav nacistickou vlaječkou. Dvojice zamávala během oslav v Plzni nacistickou vlajkou. Policisté už jí sdělili podezření.

======

update 13:43 byl jsem si pro jídlo v asijským bistru. mám takovej divnej pocit, že vypustili z poledního meníčka polívku, čímž zachovali cenu a zavedli kategorii polední polívka. takže polívku si můžu, ale nemusím dát. jako ne že bych se bez polívky neobešel, ale prostě ten nárůst cen je vážně smrtící.

======

update 12:04 je čtvrtek. pracovní den. od rána trochu telefonuju, píšu mejly a chodím ve firmě přebírat balíčky, protože navíc dělám paní recepční, která je právě nyní na dovolený. taky sem panu řediteli dělal čaj.

příběh zlata a čnb. to je další problém, kterej mám s naší českou národní bankou. tahle podivná firma na nekonečný tištění peněz se podle mě chová jako bitcoiner začátečník. nakupujou, když je zlato nejdražší a prodávají na jeho nejnižší ceně. jsem přesvědčen o tom, že se tito političtí trafikanti nechovají jako odpovědní ekonomové, ale jedou pouze na vlnách aktuální situace. jasně, v devadesátkách byla jiná doba a jiný ceny, ale jsem přesvědčen o tom, že prodej českýho zlata byla píčovina, ale Klaus se aspoň mohl chlubit, jak je jeho hospodaření státu skvělý.

takhle nějak vypadá situace, když v ulici zůstane jeden jedinej nezamčenej konťák pro odkládání domácího humusu. víte prostě naprosto nechápete, co ti lidi mají v hlavách za nasráno, že prostě bordel hodí na chodník na hromadu, aniž by si svoji vlastní popelnici odemkli. nebo to znamená, že lidi jsou naučený házet svůj odpad cestou do práce do cizích konťáků, jen aby si nemuseli zajít k tomu svýmu. tato hromada je obrazem toho, co mají naši spoluobčani v hlavách za zasranej bordel.

image