Prújem: srpen 2014

nedělní klídek

** update 23:19 Chčije. Poslední vlna mladých šnečků vylezla ze zahrad a chroupe pod podrážkami bot. Nedá se jim vyhnout. Odpoledne proběhlo menší divadlo na ulici, do sousedního baráku se dobejval nějakej vožralej anglán, s tím že je debil a že si chce vzít jen svý věci, nakonec přijeli státní a půl hodiny cosi řešili. policajtka byla celkem vysmátá. ale vo co přesně šlo nevim, nejspíš vo hovno, když netekla krev.

Pád letadla nad Ukrajinou vymyslela CIA, stejně jako 11. září, míní Huml. A ty vole, soudruh Huml perlí.

======

** update 11:39 Poslední neděle září, kdy slunce nezáří. chčije od rána mocně. Mám vyvenčíno, dneska relax. Včera sem uklízel jak mourovatej, vzal sem to z gruntu a bylo z toho šest kýblů černý vody. prostě strašný jak se práší ve strašnicích. sousedi se vrátili, akorát zatím bez bílýho psa. starej byl zvědavej jak stará blažková, co se stalo našemu milovníku piva a alkoholu. tak sem mu řek, že umřel a že víc mě nezajimá. kromě toho už uplynul nějakej čas a řešim zcela jiný věci. v úterý mě například čeká schůzka, deme se šéfem se někam tvářit strašně chytře.

večer sem byl na pivku a guláši, protože uklízení mi vyhládlo a vařit se mi nechtělo. Dneska vidim jídlo od vietkongů.

jo a v pátek sem měl menší konflikt s nějakym debilem co neznal dopravní značky a vyjel na mě v protisměrce, když sem zrovna přecházel s čoklem, tradičně u píčerky. Sice to nebyl floutek v ryze luxusním a sportovním autě, nýbrž škodovka pro střední management a odbarvená blondýna nechyběla, takže sem použil svoji oblíbenou hlášku "zase další co si koupí drahý auto a pak nemá na benzin." Fakt nevim proč tyhle týpky v luxusnějších kárách tato věta tak strašně vytočí. Takže sem se naoplátku dozvěděl, že sem blbej, tlustej a blblej a tlustej dohromady. Taky prej jestli nemám auto, že bych měl mít pochopení, tak sem mu řek, že nelze mít pochopení pro dementy, který jezděj v protisměru, načež teda borec zrudnul, blondýna se začala smát a já se na závěr dozvěděl, že kromě toho, že sem blbej a tlustej, tak mám blbýho hubenýho čokla, že by mu měl dávat víc žrát. Fakt humor, takže sem se začal taky smát, ale protože jelo v řádném směru auto, tak sem vypad ze silnice a nechal borečka vycouvat zpět, protože řidič druhého auta si z nějakého záhadného důvodu trval na tom, že by rád pokračoval v cestě. Na závěr mi frajer ještě ukázal, že mu funguje klakson a jel do prdele.

Nesplnitelné sliby. Blíží se volby a strany opět nabízejí i nemožné. Nojo, blížej se volby. Jen komunisti a socani vědí, že netřeba slibovat tunely, metro, vlaky, školy, ale že voliči postačí levné volební pivo a laciný babišův párek.

I Einstein měl nejdřív trojku z fyziky, povzbuzoval Zeman svou stranu. Gerontův polibek smrti. Stréc z vysočiny jel kázat obyčejným straníkům jak se dělá politika a opět nechal nahlédnout do své geniální prognostické mysli. Celkem sem zvědavej jestli jeho devět statečných v čele s bolševikem Čubou přežijou svého Mistra a ideového vůdce. Ale osobně si myslim, že Milošova strana přátel gerontů už nemá příliš šancí na významnější úspěch. Nejsem si jistej, jestli Čubovi podnikatelské úspěchy a Milošův článek o prognostice v Téčku, ze kterýho žije imho dodneška, dokáže přitáhnout mladou generaci nejen na vysočině a na Zlínsku. A abychom ocenili Milošovi hluboké znalosti dějin a životopisu pana Einsteina, nebudu se bát odhalit další Milošovu předvoledbní lež. Nechci to říci příliš hlasitě, ale je to debil a s věkem to bude ještě horší: Měl Einstein opravdu pětku z matematiky? Ne, odmaturoval s šestkami.

Z Rusů už jsou zase Rusáci. Moskva buduje Velký Putinostán. Jo, je dobrý si po těch letech zase připomenout, že mráz přichází vždycky z Kremlu a že nejlíp bude všem rusům zase jenom v rusku.

pátek a úklid

** update 10:58 Pátek, zkurvenej pátek. Dneska žádná hospoda neb musim začít uklízet, protože Ivka vyhrožuje tím, že se v pondělí vrátí, takže je potřeba vymést pavouky, vyhnat houmlesáky, sehnat zapůjčený nádobí a zjistit kde je pes.

Néé, pes je v pohodě a hlídá.

Vzpomínky na Korunu: Dojížděžka i láska na celý život. Hm, v Blesku objevili téma. Docela mě překvapuje, že se ke Koruně nevyjádřil ještě Jiří. Ale jinak jsou fakt legrační vzpomínky běžných čtenářů Blesku na Korunu, to úžasný levný pivo a ty pochutiny. Chápu, že čtenáři Blesku jsou úplně vyplácaný z toho, že nějaký italský majitel baráku Koruna slíbil, že tam zase udělá bufáč. Blbý je, což čtenáři nechápou, že jejich vzpomínky na Korunu jsou ovlivněný tím, že prostě za toho jejich slavnýho bolševika žádnej jinej podobnej Bufáč v republice nebyl a tudíž Korunu znal každej, ba dokonce bych věřil tomu, že odboráři organizovali zájezdy do Prahy na návštěvu Koruny. Jo a vzpomínka čtenáře Blesku na bábu co bužírkou dojížděla piva mi vybavilo vzpomínku mého otce na postavičku dědka hygienika. Dědek hygienik byl prej čistotnej chlap, bydlel v rozpadajícím se domě, v jedné místnosti s kozou a když šel na pívo, tak si bral petrojel a vždy po močení na toaletách si umyl ruce v petroleji kvůli hygieně. Takže takhle já bych viděl tu slavnou Korunu, kterou i já si pomatuju z dětství 80's a taky si pomatuju, že se mnou už rodiče a prarodiče šli spíš do restaurace v posledním patře nákupního domu Máj. Myslim, že vzpomínky bleskáčů na korunu jsou stejně vypovídající jako vzpomínky na normalizaci a na úžasný poctivý detektivky typu major Zeman.

Už to není „v pohodě.“ Mynář na summit NATO nakonec nepojede. Jo, viděl sem ten rozhovor, když říkal, že je v pohodě. Myslim, že pan Ovar měl z Bruselu telefonát, kde mu soudruzi fašisti sdělili, že na civilizovanym západě mu nemůže projít to co mu prochází doma a že bude muset pan "Fpohodě" zůstat doma a nebo na aspoň hotelu. Takže nezbejvá nic jinýho než doufat, že na tom summitu neudělá Miloš nějakou vostudičku, protože sem ho viděl včera v tývce jak otvíral Zemi živitelku svým ožralým hlasem. Musim prostě říct, že když si říkal o slivovičku, že náš Miloš je taková smutná parodie na presidenta. Tak snad mu přejme, aby se svym kancléřem si užili výročí slovenskýho národního povstání, tam prověrku potřebovat nebude, tam se sejde spousta prověřených soudruhů. Ano, chápete dobře, stydím se za svého presidenta, i když jsem mu hlas nedal.

Kdo dělá nepořádek, protiví se islámu, říká šéf muslimů v Česku Alrawi. Úplně vidím jak naši arabští přátelé a sousedé hromadně zahazují burky a ručníky, odevzdávají velbloudy do zoologických zahrad, začínají po sobě uklízet a s křesťanskými farníky organizují multikulturní velikonoce pro děti s opékaním vepřových klobás polévaných pivem.

Bitcoin Pioneer and First Bitcoin Recipient Hal Finney Passes Away. RIP

ččtvrtek

** update 23:28 Po venčení. Teplota zase trochu vylítla, není taková brutální zima jako byla před pár dny. Vyjebaný počasí. Každopádně je fakt, že začátek realizace opravy sklepů se blíží a dnešním hovorem jsem si potvrdil, že se dá začít v pondělí. Jo, a když sem se vracel, tak sem potkal pána, kterýho normálně potkávám když si dává s paní jointa, ale dneska stepoval našemu obyvateli z postsovětský země pod otevřeným oknem a zuřivě tahal cigáro. Dneska asi na suchu.

Čínský prezident pozval Zemana na návštěvu Číny na konci října. Zeman nám bude v Číně fakt platnej. By mě zajimalo co tam ten Tvrdík navymejšlel. Čínský silnice, čínský železnice, čínskej temelín ... no chraň vás ufo vod všeho zlýho.

======

** update 14:23 Inside one of the world’s largest bitcoin mines. A ty krávo, ještě větší než v poslední reportáži vod číňanů....

======

** update 11:01 Standartní čtvrteční dopoledne. Nechčije, což je super. Ba dokonce ani dneska nejely žádný matky s dětma mým spojem do práce, takže mi řev malejch zmrdů nedrásal mé přiopilé nervy. Musim říct, že je to děsná pohoda, když mě ráno nebudí v šest dítě, dožadujíce se práva ležet v mý posteli. Jo sem sobec, ale nevidim důvod proč někoho vychovávat. Mě nikdo nevychovával a jakej krásnej zmrd ze mě je. Kdyby byla někde soutěž o nejlepšího zmrda roku, rád bych se přihlásil a vyhrál.

Jo, a ještě sem ráno během venčení přemejšlel, že by bylo celkem super, kdyby všichni ti pražáci co přes léto vysmahnou na venkov na tom posranym venkově zůstali, protože by byl v praze takovej kráááásnej klidu. Děsí mě návrat takzvaných normálních a slušných lidí do Prahy. Musim říct, že s normálními a slušnými lidmi sem si užil za poslední tři měsíce a posílil jsem si odpor a nechuť k těmto takzvaným obyčejným lidem, protože nemám čas a chuť s nimi ztrácet čas. Času je málo a život je krátký na to, abych se musel srát s idioty. Radši bejt normální inteligentní zmrd, než vobyčejnej člověk. Vobyčejnost neni nic pro nás frustrovaný zmrdy.

Nějakej mediální bizáár...

Ředitelka kritizované školy: O šátky u muslimských dívek původně nešlo. Včera u vepřovýho řízku, piva a tabáku jsme se shodli, že islám evropě předal to co měl předat, ale v současnosti se plácá někde v hlubokym temnu středověku, protože uřezávat hlavy zajatcům není v 21.století normální. Jenže co chtít po víře, která je zatím někde u patnáctýho století. Nemám celkem nic proti tomu, aby nosily ty jejich mařky šátky přes hlavu, kdejaká důchodkyně na jižní moravě má šátků plnou skříň, na každej den jeden a k tomu ještě sbírku šátků do kostela. Ale nejsem si jistej tím, jestli povolit nošení pytlů na vepřový s dírama pro oči, protože se nedá poznat jestli je v tom pytli chlap a nebo ženská. Respektive, až bude moci evropská žena se procházeti v plavkách po saudskoarabský pláži, nechť si muslimská žena chodí v pytlích třeba od mrtvol.

Mnoho dětí v Plzeňském kraji denně kouří i pije, ukázala školní studie. Pokud mě náhodou čtou nějaký děti a pubertální mládež, nechť jdou laskavě do prdele.

Kubera: Zakázat kouření? Tak zakažte i souložení v neděli. Jo, nejsměšnějším bojem v současný době je válka proti drogám, tabáku a alkoholu. Spousta populismu a potřeb zalíbit se svým voličům. Stále si myslím, že pokud je tabák legální, nemá právo nikdo omezovat jeho užívání, zvláště jedná-li se o soukromé občerstvovací podniky.

Stát zaplatí rodinám vícerčat asistenta a zvýší porodné. Vyjadřuji hluboký nesouhlas platit nezodpovědným rodičům, kteří v rámci umělých oplodnění naprcají samici větším množstvím plodů. Dítě je soukromé rozhodnutí a nevidim důvod, proč by měl stát přispívat rodičům na jejich údržbu. Stát má zajistit, že taková matka nebude rodit doma na hnoji, a pokud je to jedna z těch moderních biomatek, která chce rodit na hnoji, tak jí toto umožnit. Ale jen ať se postará otec a nejbližší rodina, stejně jako to funguje v jiných chudých částech světa. Navíc se obávám, že placení asistenů a zvýšení porodnýho spíš nahraje těm typům lidí, kteří si pořizují děti za účelem zisku a snadného života bez práce. Takže předsedkyně klubu dvojčat a vícerčat, nechť jde laskavě do prdele a věnuje se osvětě, kde by matkám vysvětlovala, že někdy kvantita nerovná se kvalita.

Novoazovsk dobyli Rusové, tvrdí armáda. Ty vole, jsem rád, že Rusko ukázalo, že je stále politicky zaostalou zemí, která se za ty roky vůbec, ale vůbec nepoučila. A musim říct, že i já jsem po těch 25letech od odsunu dočasných vojsk málem zapomněl, co je rusák zač a že kam vstoupí noha ruskýho vojáka, tam poctivost a slušnost neroste. Furt budu raději za Ukrajinu v EU než za ruský peníze v Karlovejch Varech. Ruská mentalita a dodržování pravidel. To nejde dohromady. Nedávno sem vysvětloval tomu idiotovi co bydlí v přízemí u nás v baráku, co znamenají dobravní značky u chodníku a proč nikdo před barákem neparkuje. Nezapomněl jsem taky dodat, že mám od jejich hlavy rodiny v archívu dopis, kde nám zcela vážně píše, že jeho se pravidla netýkají a že si bude platit a dělat co chce a kdy chce a že tyhle dopisy možná platěj na český důchodce, ale rozhodně ne na mě. Taky ten mamrd z postsovětský země nezná popelník. Hulí vyvalenej venku z vokna a vajgly hází pod sebe na chodník. Řekl bych, že úplně stejně jako doma. Nemůži si nějak pomoci, ale čím dál víc na východ, tím víc se vytrácí taková vrozená slušnost a potřeba zachovávat svý okolí v nějaký rozumný čistotě. Jo a ruskej humor, to je kategorie sama pro sebe... Rusové u nás tráví dovolenou, říká doněcký „premiér“, což považuji za slušný OLOL, stejně jako absence ruských vojsk na krymu a ukrajině, stejně jako španělský dispečeři, kteří chtěli původně sestřelit letadlo s Putinem. Radio Jerevan žhaví dráty...

úterní poradička

** update 23:32 Hospoda pohoda. Dnes dlouhá debatovačka nad tím jaký sme měli štěstí narodit se do střední evropy. na nově běží robocroc, je tam všechno špatný, od herců, přes triky a děj. řekl bych klasika asylum. dobrý na výtuh.

======

** update 11:46 Středa. Od včerejška chčije, udělalo se chladno a mě konečně přestala bolet hlava. Asi to bylo způsobený přechodem frontální níže.

V rámci Akce Z se tady sereme s notebookem, kterej nám donesla kolegyně s hláškou "kámoška by potřebovala vyměnit disk a přeinstalovat windows". Úplně fakt super práce, protože je to nějakej starej zkurvenej Samsung s Windows 7 Starter. Jo, debilní Microsoft, debilní Windows 7 a nejdebilnější, že Starter se nedaj stáhnout a musí se přiohejbat instalační ISO. Jo s microsoftem jsou jen starosti a myslim, že zlatý časy Billa Gatese jsou pryč. Ano, z hlediska dějin a svých zkušeností člověka co zná už jenom Linux nejlepší časy pro Microsoft byly 90's. MSDos a Windows 3.11 s trumpet winsock.

Jinak zatim nic zajmavýho, snad akorát, že příští týden začne konečně ta příšerná rekonstrukce sklepů, která mi vzala elán a chuť.

úterní poradička

** update 20:31 Schůzka výboru jak má být. Bez vlastníků, jenom úzký kroužek těch nejchytřejších. a že sme nejchytřejší, minimálně v domě, ánžto kolegyně zapisovatelka donesla Diplomatico, takže pivko a třtinový rum, toť známka správné buržoazní třídy a poctivých zbohatlíků. Astalavista aquabejby.

Ekonom: Jak zlegalizovat drogu.

======

** update 11:00 No jo, zkurvený úterý a zkurvená poradička. Dneska bych se rád sešel s kolegy z výboru a pořešil tu zcela zbytečnou a dementní schůzku z minulýho týdne. Vzhledem k tomu, že od rána chčije, vypadá to na schůzku v prádelně, tedy pardon v zasedačce.

Mynář: Prezident žádnou chybu neudělal, smír je naším velkým vítězstvím. Pokaždý když z hradu přijde nějaký vyjadření, tak je to skutečná ovarová perla. Myslim, že úplně nejlepší by bylo, kdyby se tam celá ta parta z kolchozu a jzd pěkně zavřela, nevydávala žádná prohlášení a zcela v klidu si tam žila jako v socialistický pohádce o lidovém králi, lidové princezně z chalupy a honzíkovi z lidu, který draky nezabíjí.

Ukrajinci chytili ruské výsadkáře. Hranici přešli omylem, zní z Moskvy. Celej ten Kreml je takovej omyl. Všichni ty neexistující vojáci na Krymu co dostali vyznamenání za účast na osvobození, všechny ty poloprázdný humanitární konvoje, všechny ty internacionální bratrský pomoci a retardovaní bojovníci proti fašistům z Bruselu.

nojo pondělí

** update 23:27 Nic se během večera závažnýho a zajmavýho neudálo. Jenom, že je zkurvený chladno v tomhle severnim bytě, kde sedim za stolem. Musim říct, že mám slušnou úrodu červenejch chilli papriček. habanero se moc letos nevytáhlo. pár kousků. asi bude načase zkusit nějakej jinej model. něco vostřejšího.

======

** update 12:20 Pondělí, tradiční pondělí na oslavu začátku týdne. Skončily dovolený, takže kancly se u nás zase zaplňujou. Jo, pohoda a klídek skončily. Navíc jak se blíží konec prázdnin, očekávám návrat pražáků do města, tlustí muži s bílejma čoklama začnou zase strašit po schodištích. Což mi ještě připomnělo rozhovor s tajemným panem eN., kdy se mi snažil vysvětlit, že pan V. je určitě cenná pomoc pro práci výboru a já mu musel vysvětlit, že když jsem se ho snažil protáhnout sklepama, tak jsem se dozvěděl tak akorát, že má klaustrofobii, strach z výšek a že do většiny otvorů se nevejde, později na schůzce na zahradě to korunoval tím, že si na návštěvách nesedá, protože všechno rozsedne. Prostě cenná pomoc do týmu, za kterou se draze (za)platí.

Taky sem dneska potkal naši čerstvou domovní vdovu. Měla udělanou trvalou, byla voháklá a mířila na pohřeb. Bohužel sem musel navázat rozhovor, protože sem si potřeboval ujasnit jejich sklep, jelikož se zesnulým jsem na začátku prázdnin hovořil a dozvěděl sem se, že tam má nějakej vercajk. Takže sem začal klasicky "upřímnou soustrastí" a pak sem se pojal vyptávati co a jak starýmu přihodilo. Zdůraznil jsem, že ta informace byla pro mne veliký šok, vždyť jsem ještě s pánem před měsícem hovořil a řešili sme sklepy a jeho vercajk, vona mi na to řekla, že ať to příliš neřeším, že si obsah sklepů rozhodně nechávat nechce, že je tam akorát šest metrů dlaždic, ať si je někdo vezme, pokud bude zájem. Což sem vocenil, takže sem pak začal tahat informace co a jak se stalo. Dozvěděl sem se, že prej během čtrnácti dnů shodil přes deset kilo a rozklepala se mu i pravá ruka. No já když ho viděl naposledy, tak už to byl takovej rozklepanej stín člověka.

No, takže mi odvykládala, jak ho v neděli dopoledne našla klečícího v pokoji a že si myslela, že se mu udělalo špatně, ale von prej už byl pár hodin mrtvej. Tvrdila mi, že minimálně dvě hodiny, ale tu informaci bych bral s velkou rezervou. Taky byla nešťastná z toho, že umřel doma a jak vůbec nechtěl k doktorovi, takže sem ji musel uklidňovat tím, že většina chlapů k doktorům nechce chodit a že má bejt ráda, že umřel doma a ne někde v nemocnici na plínkách jako ležák, protože chlap by měl umřít rychle a doma. Pak ještě nějaká debatovačka na téma pejsci, přeci jen byla dost mimo, tak sem jí nabíd, že kdyby s něčím potřebovala helpnout, ať se ozve (já doufám, že se tak nestane), znova sem vyjádřil upřímnou soustrast, ona mi vylíčila jak jí posledních pár dnů říkal, že je rád, že ji má a já si vzpomněl, jak na něj naoplátku pravidelně o víkendech řvala, že je zbytečný budižkničemu a úplně na hovno.

Obliba marihuany u mládeže poprvé klesla. Je dostupná, tak láká méně. No jo no, to je prostě ta moderní americká propaganda. Moderní mládež to je žádný alkohol, cigarety a drogy od patnácti let, ale nýbrž samý hranatý brejle, účesy podle Krychliče, legíny, samý retro, kafe do plastu a rozum do tabletu. Myslím, že je to další argument pro plošnou legalizaci, protože by odpadli minimálně hiphopeři z Jižáku či Petržalky, kteří neznají nic jinýho než drogy, kšefty a gangy...

Kdo je tady fašista? Letitá ruská nadávka provází i krizi na Ukrajině. Jo, mě taky fašismus na ukrajině přijde zábavný. Hlavně, když k oblibě fašistů na Ukrajině přispěli sami Rusové a Stalin, který nechal dost ukrajinců chcípnout hlady, takže pak bylo jasný, že fašista je vlastně osvoboditel od komunistů....

Stav ženy, která vypadla z ruského kola, je vážný. Kromě toho, že bych jen tak z legrace rád řekl, že ti rusáci škodí všude kam přijdou, tak i dotyčná žena musela mít inteligenci ruskýho mužika, protože rozhoupat sedačku ruskýho kola to chce fakt mentální výkon...

beruška v úsporce

** update 18:50 dneska klídek, drobný úklidový práce, dojídání knedlíků s borůvkama, vegetování flákání, záchrana sousedovy boty ze světlíku a výměna úsporky. imho sem ještě v životě neviděl berušku v úsporce a bůvíjak dlouho v ní byla. vypadala pěkně prosvícená.

image

sobota

** update 23:42 Asi jenom stručně. Včera sem byl zase v hospodě, pokecat s řádným databázistou a to víte, tyhle chytrý kecy se vždycky protáhnou a sou náročný jako prase. Ráno náročný, takže sem akorát uklidil a skouknul Godzillu.

Před 75 lety si nacisté a Sověti rozdělili východní Evropu. Jo, fakt je absurdní jak rusové děsej fašistama na ukrajině. internetový diskuse slušnej magořinec.

Lékaři z psychiatrie v Dobřanech fetovali, aby je práce bavila. Tak na tohle se nedá naprosto nic říct. Na peří je skvělý prostě všechno.

Chovanec chce civilní asistenty policie. Další Pomocná stráž VB, varuje ODS. Ty vole, tak nějak myslim, že se to v poslední době s tou oblibou retra fakt přehání. Dokážete si představit ty zodpovědný občany, kteří by se hlásili do služby???

pátek bloody pátek

** update 11:42 Tak fajn, jen pár ranních poznámek. Pozval sem kolegy z výboru na privátní schůzku vůdců, protože mi přišly nějaký podněty, se kterejma souhlasim - hlavně s tím, že včera to bylo úplně vo hovně a zbytečný. Si myslim, že se dá na základě toho vysvětlit, zcela paradoxně a kupodivu, proč hentu webík nemá denní návštěvnost milion uživatelů. Totiž ze zcela jednoduchého důvodu, protože nepíšu pro debily, ale nýbrž pro lidi, kteří chápou ironii a umí být pár kroků před ostatníma.

Vietnamská večerka a řezník prochází rekonstrukcí. Včera vyřezali 40let staré (možná i více) vitríny a instalovali nový. Řezník preventivně zavřel krám, no zavřel, díru v něm mel velikou, vietnamec se s tím nesral, nechal otevříno, akorát zboží přikryl nějakejma igelitama a hadrama, takže prodej rohlíků běží v místě, kde týpek rozbruskou odřezává starý dveře a vitríny. To dokáže jen vietkong.

Jo a ještě jedna historka z dneška. Nechci se příliš dotknout slovenských čtenářů, ale dneska sem v pekařství, kam si cestou do práce chodim pro makovej koláč se švestkama, narazil ve frontě před sebou na tři slověny (nejspíš turistky) a ty vole to byla tragédie. vopravdu tragédie. Chtěli nějaký rohlíky a rovnou si řekli, že nechtějí rozpejkaný ze včerejška. To ste měli vidět prodavačku jak vyskočila půl metru do vzduchu a začala nasraně těm slověnám vysvětlovat, že zavažejí třikrát denně a že večer se normálně neprodaný zboží vrací. Slověny, upozorňuju žádný cigošky vod košic, nějak vypěnily, že u nich je to běžný, takže mi to nedalo si rejpnout, když už teda probíhala zdržovačka, že asi musej na slovensku rozpejkat starý rohlíky vod tý doby co sou na euru, což kupodivu přineslo smích - předpokládám - z české části fronty, slověny něco zamektaly ještě po slovensky něco ve smyslu "ty kokso, kokot" a to už je prodavačka hnala ven s tím, že aspoň pozdravit by se mohly naučit. Fakt story zaznamenání hodná.

Teď máte práva, Islámský stát přinutil stovky jezídů přestoupit na islám. Jo, mírumilovný a spravedlivý islám. Co víc dodat.

Vyhozená sestra z Rumburku zřejmě prováděla na přání pacientů eutanazii. Pokud skuteně pomáhala na přání pacientů odejíd v klidu a míru, zaslouží si metál a ne osumncát let v kriminále. Člověk má právo umřít důstojně a nepohybovat se někde na úrovni nevědoucí tělesný trosky.

„Sex“ ho dostal do světových médií. Český investor se omlouvá za e-maily. Upřímně, nevím kdo je investor Čurda, jedinej známej čurda v mých análech je slavnej osmipromilovej čurda, ale ukazuje to jednu důležitou věc. Amerika je země svobody, ale na americký podnikatelky bacha. Místo, aby si mužovo faux pas nechala pro sebe a případně si ho nechala pro pozdější tahání za podnikatelovy koule, tak to rozvažní po celým světě.

Indické Zomato vstupuje do Česka, kupuje Lunchtime.cz a Obedovat.sk. Nechápu co budou indové dělat s českým jídelním webikem. Ale investovat 30mega do nějakýho českýho malýho nesmyslu, to je vostrý. Furt si říkám, že dělám ve špatnym byznyse.

Zeman: Sankce mohou eskalovat konflikt, hrozí nám miliardové ztráty. Ty vole, co ten ovarovej důchodce z vysočiny může jinýho říkat odborářským příživníkům. Nic co by neprošlo pražskou hradní kanceláří Lukoilu.

výročí bratrské sovětské pomoci

======

** update 00:06 nového dne to je prostě vostrej elaborát, napsali ho jménem výboru, jakobysme byli banda dementů. ten se maximálně založí s poznámkou "vzato na vědomí". Ty ženský fakt nemaj nic na práci asi.

během procházky sem taky přemejšlel co bude s vdovou. došel sem k závěru, že nejlíp bude doufat, že bába nezcvokne a nestane se z ní bláznivá stařena žijící v hromadě bordelu a ve kterym jednou uhoří.

======

** update 20:34 Je to marný, je to marný, je to marný. Naprosto vůbec nic se nevyřešilo, ale naštěsí starýho nechali doma a přišla jenom dcera se sousedkou, ale je to marný je to marný je to marný.. Ty vole, fakt ani vystříknout nestačí, ty lidi nechápou že když se objednává služba, tak se prostě objednává služba. A služba se objednává, protože nikdo z nás není expert na poptávaný věci. Voni to myslej dobře tyhle obyčejný lidi, ale nedomejšlej. Fakt bylo vidět, že starej prudí detaily a nic se mu nelíbí. Má udělaný s našim souhlasem vodící zábradlí na zdi kolem zahrady, zaplatil si ho sám a mladá do mě hustí jak prej sou na svárech ostrý hrany. Já na ni čuměl, protože žádný vostrý hrany tam nejsou, všechno zabroušený a natřený nějakou odolnou sračkou. Taky snad pochopila, že obavy starce o větrání sou vyřešený našima předkama a krutej fakt je, že mě bolí hlava z toho zjednušování myšlenek pro debily. Takže sem jim řek, že dýl než bude nutný předsedu dělat nechci, zkoušela na mě manda ještě nějaký fligny, že to není tak jednoduchý, tak sem ji musel ukázat citát ze stanov, že je to naopak hrozně jednoduchý a že by měla přemejšlet spíš nad novejma stanovama a hlavně stupačkama.

Stupačky snad tohle úzký jádro pochopilo, ale ty kráávo, se stanovama to bude vostrý ještě. Vysvětlil sem jim, že s tajemným panem eN. sme se se shodli na tom, že bude nutný nechat si domovní služby outsorcovat, ale je marný jim vysvětlovat, že to bude něco stát. Říkám jim minimálně desítku, že se to promítne do nákladů na chod tak, že by nám v současný chvíli požralo třetinu ročních příjmu, jo sme fakt levný co se týče výběrů do fo na prahu, ceny pro důchodce a vona se chytne myšlenky "jé, to bude odborník" a celá věc se stočí k odborníkům. Tady už sem to pomalu začínal skrečovat s tím, že mám práci, chtělo se mi hlavně chcát, a ta nepočká. Šachy teda nehraju, občas teda s lidskejma osudama, ale co se týče strategickýho myšlení lidí. Je to marný, je to marný, je to marný. Nakonec rychlá debatovačka nad tématem odborníků, ty vole tohle český myšlení zatížený na tituly a odbornost je vostrý. Úplně viděla jaká outsorcovanej předseda je odborník na stupačky a sklepy. Pak taky viděla, že je odborník na střechy a ostatní zbytek domu. Naprosto zářná budoucnost nás čeká za desítku měsíčně, spíš víc. Tady už sem mlčel, protože vidim zcela jinou budoucnost, kde za naše prachy bude sedět někde týpek nebo mařka, buďto učetní a nebo rovnou nějakej JuDr, kterej v rámci prací nad paušál bude starost o vytváření zakázek a protikorupčního prostředí přenechávat na svých kamarádech z různejch oborů a domu bude předhazovat pěkné barevné svazky lejster a práci vždycky dostane nějakej jeho kámoš nebo vyzkoušenej známej. Ale bude to odborník. Já s tim jako problém nemám, protože taková asi bude realita a důležitý je, že někdo bude placenej za sraní na vlastní hlavu. A k tomu ještě vidím to, že tuhle roli předraženýho judra může dělat i pár schopnejch lidí, když se najdou a dohodnou, levnějc. Těch pár razítek ročně. A na závěr sme dostali třístránkovej elaborát, kterej dávala dohromady celá rodina a kde jsou jejich připomínky a kterej, kdyby měl brát vážně, tak nás vrátí úplně na začátek. Ty vole, byrokracie a prudit to jo, to by jim šlo.

Resumé je následující: Porada klasicky o hovně, příští tejden svolám soukromou poradu výboru a sejdem se jen my tři plus komise kontrolní a tam dáme věci nějak dohromady, aby to nebylo o hovně jako dneska a jako tento příspěvek. Vo ničem jinym než vo hovně to dneska fakt nejní.

======

** update 11:24 Čtvrtek. Včera vočko úplně normální, lehce po desáty směrem domů. Žádnej výser.

Invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa. Jo, tak tu máme výročí 21.srpna a bratrské pomoci, která nás přijela osvobodit od kontrarevoluce. Jo, jen abysme nezapomněli, co ruský voják dokáže.....

Jako jediný v Gruzii veřejně protestoval proti invazi. Zavřeli jej na psychiatrii. Co na to říci...

Jak vznikla epidemie eboly: všechny oběti uvěřily léčitelce. Blbý a nevzdělaný lidi, toť největší neštěstí světa.

Pošta bude vymáhat pokuty od černých pasažérů. Osloví jich sto tisíc. Jo, takže k prodeji prezervativů na přepážkách poštu a přibude ještě výběr pokud za jízdu načerno. Tak to sem zvědavej... fakt jo.