Prújem: listopad 2014

afterparty

** update 21:21 Jak bych to tak nějak slušně shrnul. Jo, bylo to kurva náročný, včera sem jen poctivě dával odpočinout bolavým nohám a šíji od šlapání zelí. Všechno proběhlo v nejpočestnějším duchu, žádný extempore, žádní poblití policajti či rvačka si asijskými obchodníky. (imho asi jim mezi těmi jejich dřevěnými deskami a igelity oddělující jednotlivý kóje, prostě kurva tržnice, včera a dneska pěchně zapáchlo, protože i já se vychcal mezi regály, no regály - v lepšim případě na cihlách ležící prkna - to se musel prostě ano) Akorát třtinového rumu bylo hodně, celkem jo bych řek. Tak snad z nás na baru nebyli nešťastní... :)

Dneska sem tradičně umyl nádobí, vypral tři pračky, vyluxoval protože fena líná a chlupů je všude jak sraček, vytřel a uvařil si. taky pohoda.

párty fotky - acidelika 2014 zima image

image

páteční mejdan

** update 13:55 Dneska budu stručnej. Až vypadnu z práce, půjdu si odpočinout a večer s kámošem po roce na mejdan. Myslím, že letos vynechám hlavně pivo a veterinární anestetika. Navíc doufám, že nebudu příliš trendy, protože sem se v neděli nestihnul oholit a sem celkem zarostlý jak designovej redneck z newyorku.

zase čtvrtek pro změnu

** update 14:39 Ty krávo mourovatá. Včera mi pivo hodně chutnalo, ale vopravdu hodně. bylo moc dobrý. Takže sem podle toho dopadl. Příchod standartně zmatlanej, vyvenčení psa ulehnutí. Blbý bylo, že mě zase asi v pět ráno probudila Tara, chtělo se jí srát zase, takže sem se vymotal ven. No, pěkně sem nakonec zaspal, ale nikdo si toho v práci nevšiml. Akorát doufám, že až půjdu za hodinu domů, že nebude nasráno.

Slevy na MHD, sociální byty. Pražská koalice nabízí levicové jistoty. Chcete ráj? ANO, prostě ho uděláme. To mi fakt hlava nebere co je to za podivnou pravo-levou stranu tohle hnutí ANO. A ty sliby. Ty sliby. To je síla, vopravdu veliká. Kam se hrabou bolševici. Mě osobně zaujaly tyto položky jejich koaliční smlouvy:

 • Koupíte si velký luxusní byt v soukromé novostavbě. Asociální zmrdi z ČSSD a ANO vám rádi nastěhují za sousedy početnou multikulturní rodinu.

 • Oceňuji, že zlevní jízdné v mhd o litr a pes bude moci jezdit zdarma. Jo, naše nová primátorka přezdívaná Kunda, tedu pardon Krnda, to je pravá sociálně-babišovsky cítící žena. Za mě jako dobrý, protože když už sem musel jet emhádéčkem se psem, vždycky sem koupil psovi lístek aspoň za 12kč, protože se mi nikdy nechtělo platit dvě pokuty. Ušetřím za psa ty vole! Takže si nemůžu přát lepší dárek ke svému výročí 18let cestování pražskou emhádé bez cestovního dokladu. (Poznámka: Jako nechci se tímto vystavovat nějakému obvinění, že okrádám město. Jedná se pouze o uměleckou peneteraci veřejného prostoru, která má za cíl ukázat chyby v integrálním řízení města a konceptuální formou poukázat na drobné nedomyšlené urbanistické nedostatky. Jasný, čůráci?)

 • Metro D. Neverending story, kterou vždy vytahují před volbami.

 • Šetření na magistrátu, propouštění. Jo, taky oblíbené sliby jak přitáhnout voliče. Vzhledem k tomu, že většina zaměstnanců (stejně jako v jedné organizaci na Kačerově) má smlouvy na dobu neurčitou, jsem velice zvědav jak se paní primátorce Kundě podaří tyto propustit, bez toho aby tito zaměstnanci vyhrožovali soudy a odbory. No, hlavně aby to nedopadlo tak, že se tito lidé převedou pod nový odbor a tomu se pronajme pár pater v kancelářskejch prostorech. :)

Zeman dostal darem bednu koniny. Kmoníček si pošmákne. Miloš je skromnej. Oceňuji, že muslimskému pohlavárovi přivezl alkohol z továrny v níž má podíl presidentský kandidát z feudálních kruhů. Taky se musí ocenit, že Miloš nesežere veškerou koninu sám, ale že ji dá svému kamarádovi, který je na tom finančně blbě a hnusný soud mu nesnížil odvody na děti. Jinak, jak bych tak řekl, vybavil se mi jeden pěkný citát: Pan Fajst vepřovou zblajz, pak koupil koninu pro celou rodinu.

zase středa

** update 12:25 No, takže na ráno sem měl pozvanýho zámečníka, takže sem zase rozdával úkoly. Pak přijdu do práce a úkoly pro změnu dostávám. Rozdávat úkoly je lepší a zábavnější, bych tak nějak řekl. Leč dnes jinak zcele běžné středeční dopoledne. Čekám na druhou, matka je v práglu, tak zajdem aspoň na oběd. Nevim jestli bude mít s těma svejma dutinama nějaký touhy běhat po městě. Večer hospoda, ráno byla zima.

Úterní úterý

** update 20:46 No to by se předseda posral. Ráno mi volal uklizeč, že se mu někdo pokoušel dostat do kumbálu a že má cosi vohnutýho u dveří. Tak říkám, že se na to večer půjdu podívat, vyvenčim a du na půdu k prádelnám. No vyškrábu se do toho posledního patra zkurvenýho a první co uvidim je normálně vylomenej zámek do druhý prádelny. dveře do kumbálu s uklizecím bordelem měly vohnutej kryt vložky, ale nebyly vypáčený. To mě normálně fakt mrdej hlavu, ale ten debil zlodějskej šel podle zámku, protože sme loni nechali u druhý prádelny vyměnit zámek, protože starej se posral, takže byl novej a von si asi myslel, že schovává něco cennýho. A vono hovno. Olejovej přenosnej radiátor byl naštěstí v prádelně číslo jedna. bych blil.

======

** update 14:08 Mluvčí Ovčáček je zplnomocněn prohlásit. Moc zábavný komentář. Osobně si myslim, že až bude další soutěž v hodu vajíčkem na presidenta, že se asi zůčastním, aby aspoň část civilizovanýho světa viděla, že to co Miloš blábolí není hlasem lidu veškerýho.

======

** update 13:33 Fucking tuesday. Dnes jsem páchal nějakou administrativu pro práci a dům. Další plán je obnovit smlouvy na příští rok. Uklízeč, zahradnice a hospodářka. Taky sem dneska přišel do práce jako první. Po dlouhý době výjimečně, ale bylo to dáno tím, že prostě všichni někde byli. Navíc sem musel vstávat dříve, jelikož dneska dorazil revizák na hasičáky a hydrant. No, pan předseda úřadoval.

Zejtra přijede matka, tak snad bude i nějakej čas zajít po obědě do města. Uvidim jak na tom bude, trpí na dutiny a byla minulej tejden v tunelu na rezonanci. No jen doufám, že nebudu trpět jako vona ve stáří, protože vícečiméně permanentní rýmu mám taky a vypadlo z ní, že jediný co ji pomáhalo byly punkce skrz nosní přepážku, ale ty už se prej nedělaj, protože je to údajně podle nejnovějších medicinských výzkumů ryzí středověk. Takže dostává zkurevný antibiotika, který ani po třech tejdnech nezabíraj.

Teďka čekám klasicky jako ostatní češi až zatroubí padla a já půjdu domů. Doufám, že doma nebude nasráno. Ráno čumáček bobek nehodil, tak se snad neposere.

Muž s Downovým syndromem obdržel třicet tisíc přání. Ty vole, debil dostane třicettisíc dopisů. Chudák pošťák. Co s nima bude ten dement dělat? Si je jako chce všechny přečíst?

Hejtman Hašek chce být více v televizi, kraj to vyjde na deset milionů. Ty vole, to je pravej sociální demokrat. Hašek je to druhý nejsmutnější co dala morava česku. První bylo starobrno. Já si nemůžu pomoci, ale jestli tahle figura moravákům nevadí, tak je možná načase začít přejmešlet nad odtržením moravy od český republiky.

No a náš Miloš? Ten dává všemu na frak a obávám se, že nasral američany (Americké pivo je špinavá voda, řekl Zeman v Kazachstánu). To nám neodpustí hanit americký pivo. Tak nevim co tam v tom Kazachstánu pil s tim starym bolševikem za chlast, ale finská to rozhodně nebyla (Ukrajina by podle Zemana neměla být v NATO. Nabízí jí „finlandizaci“). Naštěstí, ale opravdy naštěstí se nemusí ukrajinci, ani nato ani celá fašistická evropská unie v čele s americkými válečnými štváči a vrahy z wolstrýtu, nijak ohlížet na Ovarův názor a budou schopni se v referendech rozhodnout sami. Akorát nevim, co nám může za ty jeho žvásty hrozit ze strany našich politických partnerů.

Ondělí Uondaný

** update 14:24 Pondělí. Ani nevim co si k tomuto dni poznamenat, jsem takovej nějakej vyblitej v práci. Něco málo jsem tušim udělal, ale nevim moc co. Jak bych tak řekl, sobotu sem proflákal. Byl sem z pátku takovej utahanej, takže sem akorát strávil den úklidem, luxováním, mytím nádobí, vypráním několika praček a provedení obecně běžné údržby, kterou je potřeba vykonávat v domácnosti.

Jo, neděle to bylo o něco lepší. Taky sem vstával kolem 11h a než sem udělal kolečko s čumáčkem a koupil si u vietkongu jídlo, už sem musel domlouvat večerní hospodu, protože přestože v neděli bejvá normálně zavřeno, včera byl večírek pro pozvaný jelikož pan Martin, provozní, oslavil pěkné kulaté výročí. Pochopitelně částečně za výčepem, fakt hrozný jak se daj oslavit prací vlastní narozky. Zahrál nám Vlado hudební olckůly, lidi pařili a dokonce i na kozy došlo. Jo, co by to bylo za mejdan, kdyby veselá děvčata neodhazovala své svršky a opilí mládenci neokukovali poprsí. To chápe i Standa Penc, že mejdan bez koz je mejdan na piču.

Stejně sem se ale v devět sebral, šel dobrovolně domů a dobře sem nakonec udělal, neb dnes ráno v šest mě zbudila Tara s tím, že se jí chce srát. No, vypotácel sem se ven a jo, bylo to tam. Psí průjem, že bych se i já posral, kdybych ho musel párátkem škrábat doma ze škvír v parketách. Jak bych to tak řekl, asi znáte vy všichni, kteří žijete trošku společenským životem.

Takže normální slaměno-vdovecký víkend.

Omezil prezident pití? Dodržuje dietní režim, tvrdí Ovčáček. Velmi úsměvné video s presidentským podržtaškou.

Kupon na MHD od ledna nezlevní, lidem to ale nahradíme, slíbila Krnáčová. A ty krávo. To je jedna perla za druhou. No, když něco předvolebně slíbíme, prostě to splníme. Sem zvědavej, jestli zvládne všechno vyřešit. Například pražský dročkáře. Já bych si dovolil svoji vlastní osobní analýzu: Co můžu kurva čekat od ženský, která nezapomene připomenout, že vychovala tři děti. Kurva co to je za posranej argument, děti vychoval kde kdo. A nemusí bejt ani bílej a ani primátor/ka. Další věc je její roztomilý úsměv a přezdívka. Je sice hezké, že přezdívku "Krnda" okecává, že je to složenina ze slov krteček a panda, ale já nevim. Podobnost se slovem "kunda", které tak zpopularizoval náš ochlasta na hradě, je více než podezřelá.

Zeman vyřídil Kazachům pozdravy od Klause a ocenil jejich rozvoj. Výborně Miloši, táhneš nás směrem k opravdovým partnerům. Jo, do Číny se ty zmrde učíš jezdit stabilizovat společnost, do Kazachstánu zase oceňovat rozvoj malé, leč bohaté, jakési postsovětské diktatury. Výborně Miloši, ještě zbejvá Kuba a hlavně Severní korea. Tam se máš taky co učit, kreténe zasranej.

Japonští "zombie" hledící do mobilu komplikují dopravu. Nejen v Japonsku.

Frýdečtí komunisté se spojili s nacionalisty: USA se snaží potlačit proruské nálady v ČR. Bejt komunistou, to je fakt diagnóza. Vopravdu jo. Jak já bych rád, aby sem tam nějakej takovej komunista ochutnal provaz na kandelábru.

Záhada syna čínského prezidenta a krtečka. Mluvil Hrad pravdu? Fakt by mě zajimalo, jestli v něčem Hrad za vlády Miloše prvního mluvil pravdu....

Pátek dvacátýhoprvního pádu

** update 12:44 Ok. Je pátek, dvacátýhoprvního. Otázka je, jestli to něco znamená. Pro někoho asi ano, já se z toho letos neposeru. Možná až příští rok.

Dřepim na semináři a poslouchám povídání na téma NetApp storage. Chlapík očividně celkem ví o čem mluví, tak se dobře poslouchá. Po laciném, ale ucházejícím, obědě v Momento restauraci (imho o stupínek lepší než eurest) zpět na semináři, tentokrát nějaký povídání na téma Citrix. No, specialista ze mě nebude, ale pro rozšíření obzorů asi dobrý. Večer si možná skáknu na pívo a nebo budu smrdět doma. To se uvidí podle momentální situace.

České dráhy vydělají na Ficově jízdném zdarma 200 tisíc denně. Tak už chápu, proč dal Miloš Píčovi metál za hrdinství. To jako jde, uplatit si debilní část voličstva jízdným zdarma, očividně je vidět, že Slovensko po 25letech od konce budovaní socialismu vybudovalo ráj, o který se snažily během desítek let mnozí pracovití komunisté. A navíc dají vydělat sousedním zemím. Celkem by mě zajimalo, jestli jsou si Píčovi voliči vědomi toho, že někdo to jizdný stejně zaplatit musí, aspoň českejm drahám, tak snad to budoucím slovenským důchodcům neodečtou z důchodů. Jo, socani. Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat.

Mohlo jít o přípravu na puč proti Zemanovi plánovaný Američany, říká senátor Doubrava k vajíčkovému útoku 17. listopadu. Očividně senátor Doubrava žije stejně jako jeho voliči stále v době, kde americký brouk ohrožuje úrodu brambor.

to Je pánečku Vopice

** update 23:20 Za okny je kosa a já se kousnul do rtu. Nu což, nedá se nic dělat. Venčení proběhlo v klidu, zejtra mám celej den seminář. Takže očekávám bagety, chlebíčky a v lepšim případě koláčky.

Furt se snažim doufat, že jinde ve státním to nebude horší než to co sem zažil. Akorát se obávám, že asi netušíme jak moc je tahle země v prdeli.

======

** update 10:57 A to sem si ji pěkně uhnal, velmi pěkně, včera. Mohla bejt tak krásná první hodina ranní (to jest jako dnes), kdy sem se vrátil z půlnoční procházky a zvrátil se na gauč. Já se prostě vylejt musel, vopravdu jo, protože ten včerejší zážitek mě bude děsit ještě pár dnů. Vlastně ani nevim, jestli bych se měl vyventilovat, přeci jen musíme dodržovat smlouvy, který nemáme, ale nějak stručně bych asi mohl, když už ze sebe dělám gejslerku (pozn: to je hérečka vy kundi).

Jo, byl sem na Kačerově splnit nějaký úkoly z minulý schůzky. Strávil sem s kanceláři a kačerovskými ajtíky jeden pěkně hnusný den, kdy mě zachránilo jen to, že jsem si s sebou vzal výjimečně tabák a chodil ven každých 45minut na 15minutový pěkně tlustý cigáro. Což mi umožnilo pokecat si se starou gardou zaměstnanců a vyzískat nějaký politicko-strategický informace, který vám nikdy na schůzce neřeknou. Tak v několika stručných bodech:

 • nejsme jediná it firma, které tato státní organizace dluží. Našich nějakých dlužných sto litrů je prd oproti třičtvrtě miliónu.

 • v it oddělení probíhá něco co mám pojmenované "plíživá novákizace", podle jednoho pána z jedné firmy, kterého pracovně zovu pan Novák a tzv. "novákizace" se projevuje tím, že tento pan vedoucí ict se snaží ušetřit za každou cenu, takže proč pro 120 lidí kupovat profesionální hw box cisco asa v hodnotě 35000Kč po našich dodavatelských slevách, když na alze může mít d-link za 1200kč a ještě dostane prémie za to, že ušetřil.

 • borci, kteří tam nastoupili za 20k hrubého měsíčně si nejspíš myslí, že sou géniové. proč si na správu informačních systémů najímat specialisty z externích firem, kteří například s ms exchange pracují poslední 13let, když se to můžeme naučit sami. To znamená, když sem přišel do kanceláře ajtíků zaujal mě jejich nový specialista na exchange, který měl ve virtálu otevřené windows a v nich si instaloval exchange 2010 a byl obklopen dvěma velmi tlustými knížkami na téma "jak se stát expertem v exchange". Během toho zvedal telefony a říkal věci jako "podíváme se na to a vyřešíme". Taky za ním přišel člověk, který se ptal jestli něco v případě jeho problému už udělal, že se mu v outlooku ta hledaná složka z ničehonic objevila. Odpovědí bylo, že ještě nic nedělal a že je to nějaký divný.

 • pak tam byl takovej hodně tlustej ajtík, co tam měl za úkoly nevim, ale kolem jedenáctý, když zahlásil, že je čas oběda, jsem si uvědomil, že od tý doby co sem přišel furt jen žere. Buďto tyčinky, sejra, jabka, sušenky, ale furt něco měl na stole a furt něco žral. Co má za pracovní povinnosti nevim, ale byl obklopen divnými levnými access pointy a co mu jelo na monitoru radši ani nechci vědět. Kolem půl jedný se vrátil z oběda, opět vybaven nějakou bagetou, sušenkami a dalším žrádlem. Pak jsem zaregistroval, že kolem jedný hodiny měl telefonát, byl předemnou coby návštěvou tak trošku sprostej na uživatele na konci drátu, vždyť přeci ráno říkal, že za nim přijde až po obědě. Takže si otevřel další sušenky a kolem půl druhý zahlásil, že je teda nutný něco začít dělat a až to u toho debila dodělá, tak se už nehodlá vracet. A furt se chechtal jak dement a snažil se hláškovat jako nějakej vtipálek z lacinýho nováckýho seriálu. Kdyby bylo na mě, byl by první, kdo by letěl na hodinu stejným způsobem jako letěla stará garda.

 • stará garda vyletěla tím stylem, že ráno přišli do práce a tam jim řekli, že po obědě se už nemaj vracet. pak nový gardě došlo, že by stará garda aspoň měla předat dokumentaci, tak jim dovolili, že "zejtra ještě můžou přijít, aby předali dokumentaci", jenže stará garda se na tyhle šméčka mohla vysrat, takže se na to taky vysrala.

 • v rámci "novákizace" probíhá přechod od "cloudu" a tenkých klientů ke starému dobrému řešení pomocí tlustých klientů. Aneb proč by měl dál fungovat drahý Citrix a microsoftí vzdálená plocha, když zaměstnanci například ze Zlína mohou ke svým databázím přistupovat přímo z klientů instalovaných na jejich pracovních PC.

 • uprade pošty a exchange infrastruktury vypadá tak, kromě toho, že tedy se borec učí za pochodu, že vlastně padla úvaha, proč by každá lokalita měla mít svůj doménový kontroler a svoji vlastní podřízenou exchange, když stačí překonfigurovat Outlooky, aby si šahaly rovnou na primární exchange v praze.

 • odborný zásah do active directory, které poslední roky opečovával velmi zkušený externista, proběhl tím způsobem "co neznáme, to rovnou smažeme." Takže borci se dost divili, že účty který sem chtěl znova povolit a který sem používal posledních deset let, nejsou ty, který se mi snažili vnutit. Dalo mi dost práci jim vysvětlit, že nemůžu začít používat účet, který jsem nepoužíval a že jako fakt nevim, kam naše dva účty zmizely, když ještě v červnu v doméně byly. Takže přiznali dementi barvu a řekli, že co neznali to smazali. A přitom mi byli schopni do ksichtu tvrdit, že u účtů nebylo napsáno v komentech k čemu a čí sou.

 • no, a takovejhlech drobností by se našlo víc. například, že současná vedoucí je spolužačkou zrovna aktuálně dočasně působící generální ředitelky. Nebo, a to ještě ani novináři nevědí (pozn.: tato informace má hodnotu 10 000Kč, prosím případného novináře, který tuto informaci použije, aby mi poslal aspoň bitcoin), si tato organize starající se o chod našich dálnic pořídila kousek od svého generálního další pronájem tří pater kancelářský budovy, protože za poslední rok tato organizace nabobtnala tak, že se zaměstnanci do své budovy generálního ředitelství prostě nevejdou. Důsledek příšerný fluktuace, kdy každý tři měsíce docházelo k výměnám vedoucích pozic a různých ředitelů, kteří si přitáhli svý lidi a ne všichni ti, kteří seděli na pozicích původně nemohou být jen tak vyhozeni, tak pro ně vymejšleli nový pozice. Už teďka má IT oddělení víc úřednich než techniků. A protože s každým vyhozeným ředitelem nebo vedoucím odboru odešli pouze 2-3 zaměstnanci a tak 15 jich je přijato, je zcela logický, že organizace zcela úspěšně bobtná a přišla na přetřes otázka "Kam s nimi?" Tak za státní prachy najmeme další prostory. Ano, prostě to domrdáme a dorazíme jak umírající kočku.

No, z hlediska voliče fakt průser. Teďka navíc řešim problém s doménou vyhuleny.net, tradičně sme ji zapomněli zaplatit a teďka řešíme varování, že jsme se dostali k požadavku na ukončení služby. No, budu si ji muset konečně převýst na sebe. Imho, kdyby došlo k nejhoršímu, je živá i doména vyhuleny.cz.

Jak poznáte, že žijete se sociopatem. Nemůžu si pomoci, ale ty charakteristiky sedí na Miloše Zemana jak poklice na hrnec.

Zeman měl na Albertově čtyři příznivce. Stáli v hlídané VIP zóně. LOL. Furt tak nějak předpokládám, že v rámci civilizovaného západního světa to nejsou protestující, kteří by si urvali ostudu, ale jen a pouze Miloš.

A response to Bushka Bryndova’s letter to president Putin. Bushka stále jede občanskou angažovanost a aktivismus.

Kandelábry aneb ufo je kokot (update 22:16)

** update 22:17 Ano, zkurvenej nadpis. Prostě ho změním.

Zeman popírá masakr na Národní třídě. Před 25 lety o masakru sám psal. V lidovkách vytáhli další falzum. To se na Hradě poserou v tiskovym.

======

** update 15:37 Dneska se nic celkem nedělo, až na to že chčije od rána. Teda teďka už nechčije, ale chcalo fakt ukrutně. Nejčko už ukrutně nechčije, pouze decentně. Takže kromě přeposílání nějakých emajlů s hlášenkama jsem odpočíval po náročném prodlouženém víkendu. Jo, práce je místo, kam si chodím odpočinout.

Právě čekám až zahouká siréna a ohlásí konec šichty. V podstatě asi dneska nejzajmavější bylo líčení jednoho nejmenovaného kolegy, kterak jeho matka výhodně nakoupila vůně do vysavače v celkové výši 12000Kč (ano, jedna vůně za 6000kč). Zádrhel v celé úžasné a výhodné koupi je ten, že na aukru prodávaj ty samý vůně jedno balení po 400kč.

Ještě pár minut a do prdele domů.

Za špatnou volbu partnera může i hormonální antikoncepce. Nikdy bych neřekl, že za vysokou rozvodovostí v západním světě stojí největší dar lidstva konzumnímu životu. HA. Jo, bílá děvčata by ráda šoustala a užívala si výdobytků kapitalismu, ale porodit 10-15dětí to ne....

V Praze se modlili za guru Járu: Odháčkování není znásilnění, tvrdila fanynka. To sou telata, vopravdu pořádný telata. :)

Guatemala May Legalize Marijuana in 2015. A kdy u nás přestaneme živit darmožrouty z národní protidrogové centrály, kteří ročně před marihuanou zachrání aspoň tisíc lidí?

Kandelábry

** update 18:34 Tradiční výročí každoroční pádu pádu rudejch sviní. Jediná škoda je, že nejsou boševici postavený úplně mimo zákon spolu s náckama. Patřej do stejnýho koše.

Jinak dnes poklidný den, sežral sem jelito s bramborem, zelim a trošku sem si udělal veget. jo, už nejsem nejmladší a je potřeba občas tělo dobít, když už je teda tak dobitý. venku chčije, houkaj sanitky a fízli, pražáci se vracej dom. dupání po schodech a křik harantů.

vlastně nebyl ani čas něco dělat, vzhledem k tomu, že sem vstával asi v jedenáct. jak jinak oslavit svátek svobody. demonstrovat se mi jít nechtělo, na miloše mám svůj názor, který jsem dal najevo během voleb a občas vystříknu nejakou uberbriskní myšlenku zde v tomto nezávislém, necenzurovaném a svobodném médiu. Díky Ameriko za Internet, díky Havle za to, že mi neříděj život nějaký kundy rudý.

Jo, v Praze bylo dneska rudo na národní třídě. Vcelku se dá asi ocenit, že pražstí kavárenští povaleči se dokáží v kavárnách domluvit a sejdou se aspoň v nějakym rozumnym počtu. Což se o protistraně nějak nedá říci, moc fanoušků lidové slovesnosti se nesešelo a nechápu, že odboráři nevypravili na výlet z ostravy aspoň jeden-dva vagóny nájemníků z bakalových domů. No a na Albertově? Tam lůza smrdící kafem udělala vostudu českýmu disidentovi, dovolili si naň pískat, skandovat hesla a házet vajíčka zrovna během jednoho z jeho geniálních projevů občanům této země.