Prújem: leden 2015

a dost pro dnešek

** update 15:08 Pro dnešek už dost. Včera do třetice, ale na tři hodinky za 150kč. už mi fakt není dvacet a nejsem tak propitej, abych zvládal konkurovat borcům vytrénovaných každodenním sezením.

Ajťáci na LSD. Tripy využívají jen v honbě za kariérou. Jo, asi na tom něco bude, že lsd rozšiřuje pohledy na svět. a kolik pohledů chcete, tolik jich máte.

I did LSD with Steve Jobs. Já si tripa se Stevem nedal.

Je módní jídlo v prášku ekologické, futuristické, či jen nechutné? Pěknej článek o amarounech. Děsí mě žrádlo v prášku, ale asi je to směr budoucnosti, ale se musí ještě počkat, než prášková strava přestane bejt doménou hipsterů, kteří semelou na prach všechno co skoupí ve svém nejbližším obchodě s bioprodukty.

ZÍDEK: Ohrožuje nás superdebilita. Zeman v projevech pohrdá fakty. Pražská fašistická kavárna opět napadá genialitu pana presidenta.

únosy ufo v brně

** update 10:17 No, se to včera nějak protáhlo se severskejma. Hlava mě bolí jak střep, ale to může mít souvislost s extrémním propadem tlaku. Ty vole, tyhle společenský povinnosti, ty sou za odměnu, že sem byl hodnej, slušnej a poctivej.

Vlastně ani nevim, jestli se chci dneska nějak rozepisovat, snad zaznamenání hodno je, že mi včera padla do schránky zpráva o hospodaření, takže sem konečně viděl stav našich domovních financí a musim se pochválit "Jo! Sem dobrej a vo úplatky si příště už budu říkat, slibuju." Mám takovej pocit, že si úplatky zasloužím, protože to co sem si musel vyslechnout za poslední rok. To nikdo nezaplatí.

Horníci: Ministr průmyslu Mládek je vrah! Pražskej bulvár si dělá prdel z lopat. (Mládek – vrah horníků nebo: Mládku, kdo tě platí? S těmito hesly přijelo na 700 horníků z Mostecka včera do Prahy. Ministr průmyslu je ale jediný, kdo ve vládě podporuje rozšíření těžby...)

Pokutička

** update 11:31 Jo, tak sem ji dostal. Po dvou letech a nějakejch měsících mě odchytli dva nenápadní korektní pánové. Jo, věděl sem že to přijde, už sem to čekal fakt dlouho, ale že zrovna dneska, to sem nečekal. No nedá se svítit, s chlapíkem sem pěkně pokecal, pochválil sem je za dobře odvedenou práci, protože přeci jen chytit takovýho notorika jako sem já, to je čest a zaslouží si pochvalu. Dozvěděl sem se, že pokutička je stále 824Kč (800+24) při zaplacení do 15 dnů, což sem fakt ocenil vhledem k tomu, že sem ušetřil za dvě dobití Openkradu. A úplně nejvíc mě potěšilo, že už nemusim na bojiště do fronty, ale že můžu zaplatit pokutu převodem z účtu, což je fakt geniální servis. To bylo to poslední co mě sralo, jet na bojiště. Teďka už zavýst placeni pokut bitcoinem a sem nejspokojenější obyvatel prahy... :P

Jinak musim zase dneska do hospody, přijede návštěva až ze samotnýho severu čech, takže dobře, že sem se včera příliš nezřídil.

V Praze demonstruje sedm set horníků za úplné prolomení limitů. No, časy horníků jako jedné z nejmocnějších lobby ve státě jsou dávno pryč. Ale oceňuji že demonstrují za kapitalistovo právo těžit uhlí dokud to jde. Každopádně moje mysl spíš stojí za těmi chudáky, kterým hrozí, že přijdou o domov. A taky mě zaráží, že očekávájí, že jim stát nabídne alternativu jiných pracovních míst. Do konce těžby ještě pár let chybí, tak je otázka, proč se nezačnou poohlížet jinde.

Hájek spustil „kontrarevoluční magazín“ v ruštině. Jen zírám, k jakým myšlenkovým pochodům se dopracoval člověk, který nepochází z opice. Já chci zpátky na Hradě Havla a jeho lidi.

V ženském finále si to rozdají Serena W. se Šarapovovou. Původně sem myslel, že si to nějaký dvě černý bitch rozdaj v bahně a vono hovno, nějakej posranej tenis.

Hlavní nepřítel je prezident. Roztomilej článek od Ondřeje Neffa. Pozná se cit pro jazyk a literární talent, protože výraz "Nešťastná lidská troska na Hradě" je fakt roztomilej.

Nemoci z povolání

** update 14:50 Kurva takovejch nemocnejch lidí vokolo mě. Je nemocnej snad skoro každej, kdo na to má. Asi bude řádit nějaká paní epidemie. Tak doufám, že nebudu v hospodě dneska sám.

Aby se neřeklo, že sem hovno dneska udělal, tak sme prodrátovali a oživili dva servery pro esxi hypervisor.

Před školami se opět objeví policisté. Kvůli drogám. Fízli mají hovno co na práci, tak pruděj před školama a pátraj po dýlerech marihuany.

Jinak si musim poznamenat, že ten slavnej reflexí JXD je marnej, tak jak ještě nikdo marnej nebyl. Kromě toho, že se snaží určovat který styl užívání marihuany je cool, má ještě divnou fixaci na miloše zemana. přijde mi jako mladá dívka, která chce být zadobře s každým kokotem se kterým se potká.

Úterní demence

** update 11:44 Zase další dementní den v kalendáři. Nic s tim nenadělám, leda že bych nechal změnit kalendář. Měli sme přes noc na hlídání odrostlejší štěně. Jo, partnerka by chtěla druhýho psa, ale nejsem si jistej tim, jestli je chytrej nápad dát k feně psa, protože až fena začne hárat, tak se ten chudák zblázní a ukouše si ocas. A pořád si nejsem jist tím, že mé okolí dobře chápe, že by se musel ten pes nechat vykastrovat, protože jinak by nemohl s bytě s fenou žít. A že se tomu zvířeti změní chování, nebude z něj bejk, ale vůl.

Za hodinku se pudu nažrat na radhošťskou do jídelny. podívat se jak se vede důchodcům a jak smrdí dobytkové, kteří se o sebe nestaraji. Jo, to je jedinej problém lidovejch jídelen, fakt ta strašná směska lidí, který se daj přežít až na zasmrádlý prasata, z nichž se line pach chcanek na tři metry okolo. Jindy sou zase jiný zážitky, onehdá sem pozoroval jednoho důchodce, kterej si schovával zbytky jídel do igelitovýho pytlíku, do kterýho vám normálně vietnamec dává rohlíky. Maso, knedlíky a aj omáčku do pytliku nalil. Jako, má-li mě čekat na stáří taková chudoba a bezmoc, bude to další důvod odejít dobrovolně. Děsí mě představa prožít stáří v chudobě a bídě. Už teďka má kilo hovno hodnotu a řešit ve stáří, že dvacka je moc a že ji musim třicekrát otočit... Na to se vyseru milerád.

Co mě čeká odpoledne nevim, ale snad to nebude nic tragickýho. Jo, a už mám na tento týden plán s hospodou. Půjdu minimálně 2x, když to dobře dopadne, tak i 3x. Středa, čtvrtek a možná bych se mohl v pátek dorazit úplně.

Jo, a byl sem se vysrat. Sral sem celkem dlouho, hovno bylo nekompaktní, odpovídající věku a upadající inteligenci. Obávám se, že čím starší, tím trávení horší.

Facebook a Instagram mimo provoz. Služby nefungovaly ani v Česku. Ty vole, kdybych to nečetl na technetu, tak ani nevim, že tyhle dvě zbytečný služby měly výpadek. Nu což, doufám, že čeští zaměstnanci během výpadku aspoň pro svého zaměstnavatele udělali trochu práce.

Je nereálné chtít, aby Řecko dluhy splatilo, říká vítěz voleb. Zkurvená levice, zkurvený komunisti, zkurvený socani a zkurvený řecko. Neříkal už paroubek, že stát dluhy platit nemusí?

Praha bude uznávat papírové kupony souběžně s Opencard, rozhodli radní. HA HA HA! Taškařice jménem openkrad v provedení pražských radních stále pokračuje. „To není návrat k papírovým kupónům. To je existence uznávání papírových kuponů souběžně s elektronickými kupony,“, ale myslim, že ta slavná Frnda Krnda spolu s ano, piráty, socany a zeleným ekonáckem Stropnickym si z nás dělá prdel a uraží minimálně moji inteligenci, protože s těma kupónama je to jinak a ví to skoro každej zkurvenej pražák. Papírový kupony totiž nikdy nezmizely, jen o nich magistrát a dpp mlčeli a snažili se každýho nutit do plastový kartičky...

No a náš hradní alkoholik a ruský agent zase perlil. Kromě toho, že se prohlásil za jednoho ze šesti zavražděných milionů židů, podařilo se mu splácat dohromady superholokaust, islámský stát, hitlera, přátele ruska, elity a rok 1936. No, hlavně aby mu rozuměli jeho voliči z bakalových domů....

Narkoman Michal Petřík (57) měl být dávno mrtvý: Už v 70. letech vařil z léků drogy. Upřímně si nejsem jist, jestli bych se chtěl profetovat na stránky ahaonline...

Pondělí a co má bejt?

** update 13:15 Jo, je pondělí zase zkurvený. Hnusný stereotypní pondělí. Víc k tomu nemám co dodat, protože sem nic zajmavýho nezažil, neudělal ani sem vo ničem úžasnym neslyšel. takže to vypadá na klasickej dementní zápisek vo hovnech.

nu, jediná zajmavá historka se udála včera cestou za maminou, kdy sem došel na zastávku s tím, že si chytnu 177 nebo 195 směr libeň, kde mě zachránily jízdní řády v mobilu, protože sem měl chytrej nápad se podívat, kdy mi to kurva jede a když sem se podíval, tak sem zjistil, že tyhle dva autobusy, který fakt nutně potřebuju nějak na nádraží libeň nejedou. No doběhl sem se podívat na papírový řády visící u zastávky, jestli náhodou tyhle dva busy magistrát nezrušil. No a co myslíte...? Jo, dočasně včera jim změnili trasu, protože někde před libní jakási rekonstrukce plynovodu či co. Propad sem panice, protože sem měl bejt v 9:15 na nádraží libeň, takže při představě, že pojedu jak kokot na masaryčku a že vlak v 9:15 nestihnu, použil sem podruhý mobil, abych zjistil, že autobus 163 jezdí někam do prdele, přes nádraží běchovice, takže sem do něj sednul a jel poprvý v životě do běchovic na nádraží. Krásných 25minut cesta busem, abych v 9:25 nasedl do vlaku, kterej v 9:15 vyjel z Libně. Fér, navíc sem ušetřil pár kaček, protože z běchovic to bylo do velimi blíž. Večer zpět stejná anabáze. :P

A pak asi nic zaznamenání hodnýho.

Levicová SYRIZA povládne Řecku s pravicovými nezávislými. Jsou to debilové ti řekové, fakt jo. Navíc zkurvená levice, zkurvení bolševici a vůbec zkurvená užvaněná levice.

Mačetový útok byl pokusem o vraždu, potvrdil Nejvyšší soud. Ty vole, ještě štěstí, že nejvyšší soud uznal, že sekat lidi do hlav mačetama by mohl být tak trošku pokus o vraždu.

Navigace zavedla řidiče v Černošicích do lesa, tam zapadl. debil, debil a debil. A milé děti, pokud se nebudete dobře učit, čeká vás to taky.

Osmička výtečníků bez maturity: Komu se nechtělo sedět ve školních lavicích? Jo, to je takovej humornej článek, který celkem jasně osvětluje, proč je božský Karel znalcem všeho, proč lucka bílá si nebyla jistá tím jestli slunce obíhá kolem země a nebo země kolem slunce a proč se stala gejslerka s táňou hérečkami...

Normální sobota

** update 23:05 z internetu: Adolf Hitler. Muž, který se narozdíl od Miloše Zemana nebál udeřit na Norsko.

======

** update 21:12 Normální sobota. Zejtra jedu brzo ráno za matkou, zálohování, uprade nějakýho kusu software, práce s kvalifikovanými certifikáty. Partnerka šla za kámoškou.

Příjmy polského rozpočtu po případné legalizaci marihuany. Zajmavý čísla.

Počet DVD screenerů se zmenšuje, ochranami to ale není. Nějaký statistiky. Jo, starý zlatý devadesátky a doba cédéček, prvních internetů, empétrojek a divixů...

Ve věku 93 let zemřela prokurátorka Brožová-Polednová. Svině jedna, nechť se smaží v pekle.

Sněhu sníh

** update 15:14 Hm, paráda. Vypnutí doménovýho kontroleru způsobilo pád serveru s exchange, protože nějakej proces si dovolil DIED... mrdat.

Stát přispěje myslivcům miliony na noktovizory, chce omezit divočáky. Hm, rozdáme zbraně a noční vidění ozbrojeným důchodcům. Dejte sirky do rukou dětem...

Praha plánuje znovu vydávat papírové kupony na MHD souběžně s Opencard. Ano, to je prostě fraška.

======

** update 11:54 Přišel sníh. Vopravdu jo. Byl sem na poště poslat nějaký lejstra kvůli praktikantovi u nás ve firmě. Dokonce prodávají u přepážek i časopis Elle. Fakt by mě zajimalo, co je k tomu vede a kolik důchodkyň si Elle koupí.

Musel sem pokročit v přípravě shromáždění, takže jsem udělal nějaký první kroky, připravil dokumenty a poslal je k odsouhlasení ostatním orgánům. Získal jsem tím pár dnů zdržení, protože už to zase cejtim. Žaludek staženej a blbě začínám spát. Kurva na ty kretény se zase budu mentálně připravovat měsíc.

Taky sem udělal kurva dobrej skutek, budu mít na krku čtrnáct dní praktikanta ze střední školy, ale to nevim jestli sem si už náhodou nezapsal. No, prostě se mladej zeptal, protože nezná nikoho v praze, kdo by dělal it v soukromym sektoru a současně nebyl alkoholik. no jo, je to těžký, když pan otec je kulisák, takže sem mu dal nějaký úkoly, který sem myslel, že nezvládne - jako třeba dodat ze školy lejstra, jenže zvládnul, takže mu to náš pan ředitel podepsal a já musel slíbit, že za něj budu mít zodpovědnost a vymyslim pro něj nějakou práci.

Štvrtek

** update 22:53 V ulicích řádí inverzička, partnerka šla na pivo a v tývce to zmrdům nandavá robocop.

======

** update 12:37 Jo, dneska sme tady v práci parta opilců. Nebyl jsem jedinej, kdo byl včera na pívu a poznámka od kolegy z obchodního, že dneska jel do práce jak posranej, vystihla všechny příznaky doznívajícího večírku.

Asi si skáknu pro salát a nebo vlastně ani nevim pro co, protože mám divně v žaludku. Ale nejsem si jistej tím, že bych sedět někde u stolu v restauraci či jídelně.

Vynálezce elektrárny nového typu pohořel, město perpetuum mobile nechce. Se divim, že socani nechtějí takovej vynález...

Policie si na univerzitě objednala pěstování konopí. Místo posudku mají problémy. Myslim, že by měli potrestat zodpovědnou osobu u policie za nabádání k páchání trestného činu a na universitě by měla zodpovědná osoba za skleníky vyvodit jaksi tu... vite co, zodpovědnost.

Ministru vnitra se nelíbí, že Česká pošta umožňuje nákup bitcoinů. Chovanec ústavu pro slabomyslné zase perlí. Hlavněže česká pošta prodává vše od prezervativů, losů, hasicích přístroju, reflexních vest, přes pojištění až po převody peněz přes western union... :P

Ne, pane ministře, na poště skutečně bitcoiny nekoupíte. Hnusná reakce podkopávající autoritu našeho sociálně cítícího génia.

pivo, pivo a tušim ještě pivo

** update 15:32 Hm, poradička a nějaká práce zkurvená. Ještě sem si chtěl poznamenat, že chodit do jídelny na jídlo znamená skončit ve společnosti nemytých existencí a důchodců, kteří si zbytky nedojezených jídel odnáší v pet sáčcích.

======

** update 11:45 Ekl. Ekl a ještě jednou ekl. ekl jen tak preventivně. Dneska sem se donutil začít něco dělat na přípravě shromáždění kokotů vlastnící bytový jednotky. Upravil jsem datumy, přepsal roky a připravil si soubory. Kurva fix, jebat.

Je celkem kosa a nic se na tom v tuto chvíli asi nezmění. Večer tradiční středeční pívo, takže mi bude zejtra asi tradičně šouflo. Naštěstí sem si ale poopravil hladinku v pondělí, takže dneska pojedu jak po medu.

K tý kose podotknu, že v rádiu řešej otázku, jak zvířátka v pražský zoo přežila teplou zimu. Je asi možný, že tučňáci byli nasraní.

Ráno cestou do práce sem v tramvaji musel strávit pěknou desetiminutovku ve společností nějakých rodičů a uřvaných harantů. Nu, obdivuju vás všechny, kteří jste se odhodlali pomoci ku přežití lidstva a prdíte jedno děcko za druhym. Já bych to nedal, nevyspat se a nemít klid. Vždyť by to zase odesralo to děcko, k čemu by mu byl nevyspalej a zpruzenej fotr, žejo. Navíc je problém, že mě smrděj i vlastní prdy.

A je ještě jedna věc, matka i žena mi říká, abych nešišlal. Já rád šišlám jako dement, ale šišlám na psa, pak maximálně během nějakých těch občasných romantických chvilek, kdy se pak dozvim, že sem takovej dementík. Ale když sem viděl, jak ti rodičové šišlaj na svý děti - ještě veřejně v mhd, tak sem usoudil, že proč si pořizovat kvůli šišlání děti, když můžu šišlat na čokla, žejo.

Policie! křičeli na dealery mladíci, kterým se nechtělo platit. Ta pravá je pochytala všechny. Dementi :P

Menzel o druhém dítěti své ženy Olgy: Byl jsem u porodu a vybral jméno! Achjo Menzel, vy ste dopad...

Platy politiků a soudců jsou kvůli chybě státu o tisícovky nižší, rozhodl soud. Myslím, že voliči Miloše Zemana a obecně asociální demokracie budou jistě rádi, že naše soudy pracují rychle a spravedlivě.

Julie Koubová: Památníček Takové čtení, skoro bych řekl, že velmi specifická generační výpověď pamětníka, respektive nyní už pamětnice, starých časů vyhulených, kdy sem ještě netušil, že vydržim u psaní těchto sraček tak dlouho.

Why Do German Neo-Nazis Love Crystal Meth So Much? Asi proto, že perník je fakt super, ne? :P