Prújem: srpen 2015

pondělní work

** update 14:14 Yes. Rum a tequila vyzvednuta, musel sem doplnit zásoby na ledničce, kdyby náhodou nějaká návštěva chtěla ochutnat kvalitnějšího alkoholu, koupelnu sem vycídil, pěkná tříhodinovka a docela sem ocenil, že zmizela spousta zbytečných lapačů prachu, který stejně nikdo kromě mě neutíral a který připomínaly, že peníze nejsou skutečně vše, tak je nutné mít miliony hovadin, který nikdo nikdy nepoužije. nebo maximálně jednou. rizoto se vaří a mě se dobře daří. Večer mám rande s kámošem programátorem, tradičně v tradiční hospodě, tak doufám, že si ty poslední megavedra pěkně užijem. Každopádně další položky v kalendáři vyškrtány.

Elektronická evidence tržeb se odkládá, zatím do půlky roku 2016. Jo, Kalousek dělal ministra financí dobře. Furt se z něj můžou posrat, ale pravda je, že i moje matka, obyčejná účetní v důchodu, chápala, že je nesmysl v udávaných termínech elektronickou evidenci tržeb zavést.

Už se ví, jak psi rozeznávají tváře. Tak, ještě zjistit, proč ta moje čuba na lidi v televizi neštěká, ale na zvířata jo, hlavně na kočkovitý šelmy a dobytek.

Policie straší: Marihuana je silná jak pervitin. Nesmysl. Pěkný komentář.

Zemřel Wes Craven, režisér slavného hororu Vřískot. R.I.P.

vedra z5

** update 23:07 Venku vedro, ale udělat tradiční kolečko jsem zvládl. Sousedka mi přinesla buchty a výborný.

Česko zažilo další tropický den, na většině stanic padly rekordy.

Mexičan se chce zapsat do Guinnessovky: Jeho penis měří 48 centimetrů. Pravděpodobně při každým přeměřování čůráků v mexický hospodě na hajzlech vyhrává.

======

** update 20:15 sem kurva zpátky v praze. vedra maj svoji špičku, papriky zase málem seschly a v tom vedru mi to nemyslí. v tývce jede ničitel conan. taky slušný retro.

S uprchlíky se v Česku mohou objevit ghetta, choroby i teror, říká Zeman. Jo, Miloš si zase jede ty svý nadstranický, nepopulistický myšlenky hodný státníka evropskýho významu. a ještě se mu asi podařilo nasrat pražskou kavárnu humorně laděnou poznámkou, že hrob mu na tom jejich dědinskym řbitově nechá postavit Kočka a náhrobek se bude blejskat zlatem. (Na hrobě chce Zeman nápis, že každého blbce rozzuřil k nepříčetnosti)

Odháčkování mě naučili svatí muži v Indii, hájí své metody guru Jára. Guru Jára perlí. Je to slušná odvaha přiznat, že ho v indii odháčkovali nějací úchylní jogíni. Předpokladám, že to měl i s nějakou variací análního mapování. Nechci bejt nějakej tolerantní, ale toho chlapa by asi odsoudit neměli. Mám takovej nějakej divnej pocit, že mu to ta jejich karma vrátí. minimálně bych se nechal vyšetřit, bejt odháčkovanou dívkou, jestli náhodou během odháčkování nechytil od jogínů hiv.

Mšice

image

Zrnko hašiše

image

velim

** update 20:56 Jel sem za matkou do velimi. vyvenčíno a místní vesničtí psi vyštěkáni. pohoda venkova.

Agresivní útoky a těžké halucinace má na svědomí marihuana z pěstírny. Vtipnej článek.

Ovčáček napadl iniciativu: ‚Jako oddělení KSČ,‘ odmítá otázky na Zemana. Ovčáček je slušná píča z bolševických haló novin. O maj god.

úklid

** update 15:07 no, taxem dneska vstával podle budíčku, vyvenčit, najíst se, na poštu, do nuslí do železářství nakoupit chybějící věci v domácnosti (otvírák na konzervy, nože, prkýnko, nůžky na drůbež, nový šamotky do trouby, etc), zapnout pračku (teďka jede třetí), vyluxovat, vytřít podlahy, utřít poličky, udělat zabíjecí roztok na mšice, protože se svině s teplem zase rozlejzaj, umejt sporák, dveře a teďka konečně žeru polívku od vietkongů. Taky sem se domluvil s matkou na víkend, že přijedu na návštěvu, musim udělat ještě jeden hovor a večer do hospody na pívo. Ne, dneska sem se zase kurva nenudil. vyškrtal jsem dobře plány v kalendáři. ještě zbejvá dorazit koupelnu, ale tu si nechám na pondělí.

poslední den na planetě práce

** update 23:06 Vyvenčíno, venku se valí horká vlna, víkend asi bude žhavej. Zejtřejší kalendář mám plnej, sobota neděle ještě nevim, uvidim večer jak se domluvim s matkou. Rád bych stihnul všechno, abych toho měl příští tejden co nejmíň, protože příští vejkend mám nějakej plán, ze kterýho nevim co bude. Zatim sem slyšel cosi o gramofonech a dvou dnech kalení a nevim jestli se nepojede už ve čtvrtek. zatim na to sere pes, datum a čas v kalendáři mám poznačenej.

v tývce jede vzkříšenej vetřelec a já zase napsal pár stovek slov a blbých myšlenek.

jo a šlápnul sem do hovna a bitcoin se pomalu mátoří, stejně jako ostatní trhy po pondělním průvanu.

Hlava koně a mrtvá kuřátka. Vegani krvavou hostinou připomněli týrání zvířat. Ale, že by udělali vývar to ty debily nenapadlo.

Okopírovat název Goldman Sachs? Proč ne, řekli si v čínském Šen-Čenu. To de :P

======

** update 13:45 ‚Černá huba‘ v metru rozlítila romskou aktivistku. Není důvod, brání se dopravce. Hlásí se praha. Nedělá romská aktivistika dobře, skutečně nedělá, protože nahrává do karet všem, kteří mají rejpavé poznámky na téma "romové a vzdělání". Lidsky bych řekl, že je blbá jak poleno.

======

** update 10:11 Pohodička. Dneska poslední den práce, zítra volno. Přemýšlím, že páteční den věnuji úklidu a mám chuť udělat si hovězí rizoto. Včera vočko pohoda, pokec, pivko, ve 23h už sem byl doma. Takže žádnej brutál, je to prostě fajn pohybovat se mezi lidma, z nichž většina ví, kdy má dost a mít ráno dost před odchodem do práce, je dost na hovno. To už sem si ujasnil, nejsem ten typ člověka, kterej se musí pokaždý vyndat jako kráva, jenž si vypne hodiny a jede až do rána němec, neněmec, umělec, neumělec. Jo, myslim, že až teprve teďka, v mých čtyřiceti, začínám bejt spokojenej sám se sebou. Jen škoda, že sem neměl koule udělat některá rozhodnutí dříve a jsem rád, že sem vyrostl z těch posraných dětských plínek a ideálů, jako že partnerství je o tom, že dva něco dělají společně. Teď už fakt vím co nechci a je lepší bejt sám, než žít s něčím co už znova fakt zažít nechci. Můj svět jsou lidi, kteří chodí do práce, závazky mají vyřešený či je řeší a občas vědí, co chtějí.

Nejvíce prý kouří marihuanu lidé na Islandu, Česko je čtvrté. Že zrovna ten Island. Já jsem myslel, že je to místo, kde ani tráva neroste...

Paralelní život pana Čistého. Dlouholetý vztah s Nečasem vynesl Nagyovou k moci. Pěkná sondička. Taková lidská. teď bych ještě poprosil sondičku nelidskou do duší našich hradních vládců.

Zpověď Jitky, kterou šejk nutil k potratům: Zlato před večeří, po sexu obálka s penězi. Blbost některých nezná mezí. Jo, asi bych byl hodně smutnej mít dceru, která bude mít úchylku tímto směrem. Ale pevně věřím, že tato dívka si za své problémy může sama, protože kdyby slevila ze svých představ a požadavků, mohla mít hodného Pepu z místního zemědělského družstva a s bábama z vesnice mohla chodit ve svých oblíbených ružových botách značky Crocs jednou týdně do kostela.

Potřebovala jsem tu facku. Politik musí stále mluvit, říká Krnáčová. Myslím, že si z nás, obyvatel prahy, někdo dělá fakt dobrej den. Odedneška tedy Kunda komunikuje jen textem, který projde rešerší skrz Bábiškovo tiskové oddělení. Babiš měl zůstat u svýho Agrofetu a dojit dotace z eu. Jo, nejsou jako politici, prostě makají.

místní komunikace

** update 10:37 Chtěl jsem si poznamenat něco strašně důležitýho, co mě ráno prošlo hlavou. Jenže sem to zapomněl, tak si nic nepoznamenám. Asi nebyla myšlenka zase až tak důležitá. Každopádně přemejšlím, jestli se mi chce a nebo nechce srát. Ještě chvíli počkám a uvidím.

Krnáčová přežila, má se polepšit. Babiš: Problém je Stropnický. Krnda se kála, vyslechla konstruktivní kritiku a chce se poučit z krizového vývoje. Asi se umí vykecávat z průserů a dokážu si ji představit, že na základce a střední škole dokázala žvanit dlouho a o hovnech. Vzhledem k tomu, že je dámička rozvedená, problém s komunikací mít určitě bude a já osobně nevěřím, že se zlepší. Když ženská říká, že je problém v komunikaci, je problém v ní, protože kdyby skutečně měla vůdčí schopnosti (nebo aspoň manažerský), tak si prostě ten magistrátní chlívek srovná, aby všichni šlapali a nežvanili. Bejt předseda znamená použít občas silová řešení vůči zmrdům, kteří dělají problémy. A to není o komunikaci, ale nýbrž o pevném postoji a neměnnosti názorů. Odpor některých lze zlomit jen silou a většinou to znamená, že jeden ze dvou ve sporu musí stáhnout půlky a vysmahnout do píče. Jako to pochopila kráva Š., která po všech těch sračkách co psala vlastníkům nakonec pochopila, že je píča blbá, prodala byt a táhla do hajzlu. Prostě ta naše Kunda česká nemá pevnou ruku a Babiš mě sere.

prší, prší, jen se blije

** update 23:02 Mám po procházce. Bylo příjemně, furt na kraťasy a mikinu. V tývce běží nějakej pořad na téma "rozřezal chlap touto pilkou nalezenou mrtvou ženu a nebo nerozřezal?" Zatim to vypada, že forenzní analytici dojdou ke zjištění, že skutečně ten týpek z jatek nebohou Mary rozřezal ruční pilkou. Jo, a teďka k tomu ten komentátor dodal, že chlap byl čech. nějakej václav plch. To mě poser, chlap se dostal až na discovery world.

jinak se odpoledne nic neudálo, akorát sem na šéfově kompu musel reinstalovat tiskárnu a k obědu sme měli fakt luxusní hamburger. začali dělat v pizerce hambáče a docela se jim dařej.

======

** update 11:32 Chčije a od rána. Nedá se svítit, léto se horečně blíží ke svému záběru. Zatím klid, akorát panika na čínských trzích stále pokračuje. Myslim, že větší množství čínských uklizeček přišlo o své celoživotní úspory, čínská akciová bublina se stále koriguje a ovlivňuje zbytek světa.

Bitcoin Price Falls Below $200, Hits Six-Month Low. Jo, je to tak.

Babiš: Pražské ANO vyjádřilo primátorce Krnáčové nepodporu. Ano, prostě nám to trvalo.

Komunistka Semelová půjde kvůli výrokům o Horákové před soud. Tak to je skvělá zpráva, že rudá svině půjde před soud. Fakt se těším, až bude cosi blekovat o demokracii a svobodě slova.

Výstavba obřího přístavu v Hodoníně by znásobila cenu pozemků exministra Fencla. Nevadí, že kanál labe-odra-bajkal je hovadina hlavně, že v Hodoníně budou mít přístav!

krev, hnis, strupy, hniloba a hřbitovní kvítí

** update 22:47 Jo, kolečko uděláno, venku překvapivě teplo a nikdo nikde. V tývce jede Django a já nabušil jednu stránku. Mírně se potim, tak doufám, že mě nesejmou zasraný nachcípaní spoluobčani.

Prase je v KLDR smyslem života, při povodních se má lépe než lidé. Reportáž ze země, kde zítra znamená stejnej průser jako dnes, včera i předevčírem.

======

** update 15:07 Je odpoledne. Většina mejlů, které bylo nutné odeslat, byla odeslána, rohlíky nakoupeny, na banány sem se vysrala a bitcoin padá. Poklidné odpoledne v práci. Protože magistrát má nějaký problémy s openkradem (Vlastník opencard bude chtít po Praze 654 milionů) snaží se naše primátorka Kunda odvést pozornost k důležitějším problémům, které trápí obyvatele města (Praha omezí pobíhání psů. Radnice rozhodnou, kam je pustí bez vodítka).

Zdrogovaný Polák se dobýval do areálu dopravního podniku a požadoval odvoz domů. V Hradci asi měli zase sraz hiphopeři.

======

** update 11:30 Je pondělí. Úplně vobyčejný pondělí a žádnej zkurvenej masakr, jak by naznačoval titulek. Jo, jeden strup sem si strhnul z palce levý ruky, ale on stejně už odpadal skoro sám. Odeslal jsem pár emailů a usoudil, že v ekonomických kruzích řádí menší panika. Bitcoin se propadá, přesně podle korekce trhů v číně. Byl jsem v lékarne koupit si vitamíny, počasí je tak akorát chytnout nějakou nemoc nebo sračku. V emhádé chrchlá kdo může. Tenhle tejden mě čekaj nějaký společenský povinnosti s celkem reálnejma lidma.

Policie dopadla recidivisty, kteří se prý k vloupání vyhecovali. Dobrý debilové, nechat se ve svym věku chytit.

Panika na burzách. Padají akcie, dolar i ropa. Padá dítě, padá máma, nejvíc padá táta, hlavně když jde z hospody.

flákání

** update 22:59 Po procházce, tradiční večerní sterotyp splněn. Nikdo nikde, ulice vylidněný, jen skupinka kouřících puberťáků v parčíku signalizovala, že prázdniny se blížej ku svému konci a s tím i klid ve městě. Dost lidí je nachcípanejch, i vietnamec v bistru chrchlal, když sem si byl pro nějakou vysmaženou rejži a polívku. pravda teda je, že napsal pár slov, abych si vynahradil to včerejší literární pauzu. takže sem se dneska zase až tak neflákal. v tývce proběhl barbar conan, můj oblíbený olckůl. zejtra do práce, naštěstí pracovní tejden budu mít krátkej. pátek sem si vzal volno.

Nejbohatších 400 lidí přišlo za týden o 182 miliard dolarů. Jo i Bitcoin se docela prudce propadl. Kopíruje trhy.

======

** update 17:37 Dneska sem se trošku flákal. Vysral se na úklid, ten počká na dovolenou a sjel sem novýho Mad Maxe a dojel posledních 5 dílů pátý série Walking dead, který sem ještě neviděl. Venku je celkem hezky, předpokládám, že v noci se ochladí.

Žebraví ‚buddhisté‘ okrádají v Praze turisty. Pravým věřícím to vadí. Jo, už sem si jich párkrát všimnul. I na jiřáku prudil jeden takovej mnich.

Everything You Need to Know about the Proposed Changes to the Bitcoin Block Size Cap. Ze světa bitcoinu.

pozdě, ale přeci

** update 23:43 Pračka zapáchá, protože je špína uvnitř. Až půl kilogramu ročně. Což už je pěkná hrouda smrdutých sraček. Čeká mě úklid, nebyl na něj přes ty dovolený nějak čas. Dneska sem umyl nádobí a udělal pár praček. Ochladilo se celkem dost. Dobrá doba na nemoci, vedro, zima. Byl sem se dneska na otočku podívat na františku na jeden zápal plic, kterej se prej ze začátku jevil jako zablokovaný záda a s tím spojený potíže s dechem. Každopádně nemocnice s pěkný vnitroblokem, ze kterýho dýchne závan nemocnice roku 1804. Úplně sem viděl ty zástupy nemocných, chromých, kašlajících a jinak zničených staročechů procházejících podloubím kolem vnitřní zahrady. Uprostřed strom, který by mohl i něco pomatovat.

Tara líže kelímek s kefírem a vypadá celkem spokojeně. Včera v hospodě vostrý, pivo, pivo a pak ještě nějaký pivo. pokec o takových běžných životních problémech, ženy, děti, tchýně, práce a jiné závislosti. takový ty běžný historky, který se zažívaj během obyčejných šedivých sterotypních dnů, například o malym pepovi, kterýmu se hrozně líbí, když si jejich zahradní invalidní pes líže péro a přitom dětsky radostně mumlá "ňam ňam". Pak ukáže tatínkovi na rozkrok a řekne "ňam ňam", ukáže mamince na rozkrok a řekne "ňam ňam". Dost blbá situace, protože se může stát, že malej pepík u doktorky nebo někde jinde v ne příliš vhodnou dobu může ukázat na otcův rozkrok a říci "ňam ňam", navíc tatínek je o čtvrtstoletí starší než maminka. Mohlo by se to blbě vysvětlovat. Nepočítaje to, že normální děti říkaj, když viděj pejska, "haf haf", ale pepa ne, ten má svý "ňam ňam". nic co by se nestávalo jinejm.

Paní sousedka mi přinesla odpoledne fakt super buchtu.

Lékaři neumějí penis zvětšit. Tak v tomhle věda zdá se narozdíl od zvětšovacích spamů nepokročila.

Policie zadržela na Mácháči 11 lidí kvůli přechovávání drog. Na jezeře byla tradiční každoroční párty.

V pražských Vysočanech hoří tovární hala, zásah komplikují tlakové lahve. Tak už vím, proč houkali hasiči jak zjednaní. Vietnamcům hoří sklad se starým neprodejným textilem.