Prújem: březen 2016

uffff

** update 22:56 začíná chcát a v tývce jede komando s arnoldem.

======

** update 12:14 No, včera taky slušnej bruntál. Jo, je prostě fajn vidět dobrý lidi. Pokud si pomatuju dobře, celkem zdárně sem se vyhejbal láhvi kvalitního maďarskýho kalvadosu. Nebyl špatnej, ale stačila mi předevčírem zacapa. dneska malinko trpím, ale dopoledne sem zabil u nagiosu a překlápění skriptů. za chvíli si půjdu pro žrádlo.

Státní večeře pro sto padesát vyvolených. Zeman kouřil i nad biftekem. Bohužel kvůli takovým zmrdům, kteří si sobecky nejsou schopni odpustit cigáro i v prostorech, kde se slušný člověk a kuřák ovládne a proste si nezapálí, chápu požadovaný zákaz kouření v restauracích, i když s ním bytostně nesouhlasím. ale faktem je, že retardů s imunitou se nějaký zákazy týkat nebudou.

‚Čínské vítání v Praze řídili komunističtí tajní nebo rozvědčíci‘. Jo, my starší generace, která si ještě pomatuje povinné vítání bolševických bafuňářů, sme si hned uvědomili, že to co jede v číně, jeli komunisti i tady. Blbý je, že mladší generace to nechápe a stačí úplně i minus 5 let oproti mýmu věku a už nejsou někteří jedinci schopni pochopit, že komunisti, potažmo strana řídí kompletní život člověka od narození až po smrt. A to je kurva špatně.

pyvo

** update 10:57 včera dobrej pokec s kámoše programátorem. no vyndali sme se jak skauti, dneska mám repete s další partou.

PRVNÍ DOJMY: Nesu ti český koláč, pando! A tak krtek zůstal v Číně. Ty vole, tak ať tam ten malej zmrd rovnou zůstane. Takhle zmršit krtka, pane prasedente, nedík.

Staré paní ukradli psa. Policie má fotku zloděje, ale nezveřejní ji. Pes je prý moc laciný. Příběh z Prahy.

nagios

** update 14:46 překlápím nagios ze starý šunky do virtuálu. slušnej ojeb, ale v základu už mi chodí.

Čeští Číňané vítají svého prezidenta mávátky nebo vuvuzelami. Za odměnu dostanou od ambasády jídlo a malá trička. Státní vítači, komunisti se nezapřou.

posun času

** update 21:59 vyvenčil sem dřív, abych se nezdržoval a nešel pozdě k ránu spát. jako naprosto chápu, proč méně odolní jedinci kolikrát ráno nevstanou. odpoledne sem psal a úspěšně pokořil hranici 200 000 brakových slov. chcalo a pro jídlo sem si byl ve vietnamskym bistru. nic zvláštního.

======

** update 14:56 Nu, musím říct, že mě včerejší posun času o hodinu vpřed mírně sere. sem docela rád, že je dneska volno, protože sem o hodinu rozbitej. snad se zejtra ráno probudím včas. pohotovost sem přehodil, zejtra pivo, pozejtří pivo. zase mě čekaj společenský povinnosti.

Potyčky kvůli čínské delegaci: V Praze „válčí“ odpůrci, fanoušci i koledníci. Podle fotek bych řekl, že plakáty s dalajlámou před čínským presidentem skrývají čínští putovní státní vítači.

upgrade

** update 23:13 Kolečko se psem vykonáno. Něco sem i napsal, takže nemůžu říci, že bych dnešní den úplně zabil. Takže relativní pohotovostní pohoda. Zejtra volno, mám pár položek v kalendáři, takže je odsunu a nebo vyřeším.

Zeman pro miliony Číňanů: Už nejsme pod tlakem USA a EU. Vepřová hlava se posrala.

======

** update 19:58 Upgradoval jsem yellowcms. testovací záznam. uživatelé rss čteček si asi budou muset změnit link na feed.

ve znamení práce

** update 22:59 vyvenčeno, po dešti. prej má bejt duben nadprůměrně horkej, tak sem zvědav jestli se meteorologové nepletou. duben, u kamen v hospodě ještě budem. nebo jak je to zkurvený příslobví. dnešní cíl splněn, podlahy vytřeny a koupelna je zase čistá. příští velká akce zase další pohotovost. chvíli sem psal a teďka žeru telecí řízek. jo, není špatný bejt maloměšťákem a žrát si maloměšťácký sračky. jako ve vídni nebyly, ale jeden se vešel sám do pánve, takže byl jako kolo od malýho vozu.

velikonoční pátek

** update 22:37 vyvenčeno. všechny hafany, který sme potkali, sme potkali zrovna když srali. holt vysranej, deštivej, velikonoční pátek. já sem chvíli psal, ale pak sem se zasek na hledání disků, který bych si mohl koupit do notebooku. odhalil sem, že ten divnej port pod klávesnicí vedle pamětí je pcie a dá se do toho dát msata ssd disk. druhej ssd disk pro těch pár virtuálů, hlavně aby windows startovaly rychle, protože s 9GB paměti, který sem jim ve virtualboxu vyhradil, už celkem problém nemaj. no a třetí klasickej magnetickej, ale 7200k a sata3, kvůli ostatnímu datovýmu balastu. tím budu mít svýho mazlíčka fakt vytuněnýho. 16GB, usb3, vypnul sem fingerprint a bluetooth, protože zvlášť bt byla mrdka, kterou sem nepoužíval a dělala problémy při hibernaci.

Robot se rychle naučil sprostá slova. Microsoft ho musel stáhnout. K umělý inteligenci cesta daleká a nebo možná fakt sme už jen krůček, protože co se kurva člověk naučí jako první. zasraný kurevsky sprostý slova.

Návrat komunistického režimu si přeje šestina Čechů. Šestina populace je retardovaná.

======

** update 17:32 Dneska super den. Pospal sem si do půl desátý, takže můžu říct, že jsem vstával jako alternativec z undergroundu, pěkně před obědem. pak sem vyvenčil, dal do trouby kilo telecí kýty (pravda, alternativní by byla spíš kližka kilo za 80 než kilo telecího za 200 a nějaký drobný, ale sere pes na chudinu) a vrhl se na úklid bytu. celkem pohoda, zejtra mě zbejvá dodělat koupelnu a vytřít podlahy. včera přijela mamina, tak sme zblajzli telecí s bramborem a šli se podívat k hostivařský přehradě, protože mamina měla nějaký nostalgický vzpomínání na mládí a návstavbu v praze, kdy je v rámci 'akce z' poslali sázet stromky k přehradě. sme udělali kolečko, lidí všude jak na václaváku, začalo chcát a podél Botiče došli k zahranímu městu.

břečťan

** update 22:59 Vyvenčeno. Dneska mám rýmičku, tak sem sjel nový hvězdný války a teďka zabíjím čas u posledního ramba. největší dnešní výkon mnou podaný bylo vystříhání břečťanu z oken serverovny a zasedačky. hlavně zasedačka se solidně prosvětlila. my máme v oknech mříže a ten posranej břečťan se po nich fakt dobře pne. jako ty vole, to je moc dobrá scéna jak padouši naženou domorodce do rýžovýho pole plnýho min a nechaj je jím proběhnout. prostě béčko jak svině. a rambo do toho šípama, no ty vole... :D

Čecha s občanstvím Seychel čeká vyhoštění. Chytili ho bez víza, když kradl. To je blbý bejt vyhoštěnej do nějaký díry uprostřed moře, ze který zdrhnul i krejčíř.

Místo vodky Rusové pijí kapky na srdce s obsahem lihu, jsou totiž levnější. Lékárny budou prodávat menší balení. Rusáci, ti snad bez lihu nemůžou existovat... :D

Letiště Václava Havla? Přejmenování byla schválnost, míní Klaus. Ješita je nasranej, že po něm zůstalo ukradený pero a ani autobusová zastávka uprostřed polí.

stavební odbor

** update 22:31 Jak sem si myslel, už nic jinýho nestandartního se nestalo, večer sem ještě upravil a rozeslal oskenovaný plány odpadů několika vybraným jedincům. doplňuju si mezery a sjíždím chybějící díly walking dead z poslední série, který sem ještě neviděl. Babiše a jeho opravdu upřímný výmluvy na téma "píča hnízdo" ani komentovat nebudu. Fakt neměl daleko k upřímně křišťálovýmu strejdovi Vikovi. Nerozbrečel mě.

======

** update 12:16 Byl sem ráno na stavebním odboru si popovídat se sympatickou mladou úřednicí. Slečna nebo paní úřednice vypadala normálně maloměstsky, žádný kérky, piercingy a jiný vošklivosti, kterejma na sebe upozorňujou lidi, který nemaj jinak čim zaujmout, ani nebyla ožralá po ránu a ani nevypadala jako kdyby utekla ze srazu mániček, prostě úplně normální žencká, která mi věnovala svůj čas a velmi trpělivě mi vysvětlila, že nejsme jedinej barák, kterej je zapsanej v kategorii "jiná stavba" a že skutečně znovu zkolaudovat 80let starej barák nemůžu, když nemáme opis původního kolaudačního rozhodnutí, tak stále není nic ztraceno, protože jsou tu oni - úředníci. Pečlivě mi vysvětlila, že musím na stavební odbor napsat žádost o vydání "potvrzení existence stavby", které spočívá v tom, že nějaký úředník od nich přijde s jakýmkoliv plánem, který najde v archivu (a že tam je plán z dob, kdy se zaváděl do domu plyn), projde si celý dům a podívá se, jestli náhodou nemáme nějaké nepovolené přístavby jako garáže či výrobní prostory a pokud shledá, že je všechno tak já má bejt a náš dům je narvaný bytama od sklepa až po půdu, vydá nám potvrzení o existenci stavby, které vloží do nějakého systému, který stavební odbor sdílí s čuzakem (ČUZK) a tento nám následně v katastru změní záznam na "bytový dům". Operace potvrzení existence našeho domu potrvá měsíc až dva a bude stát 500Kč. Takže toto byla dnešní nejspíš nejzajímavější část dne.

Jinak do Prahy se na pozvání soudruha Zemana řítí čínský soudruh president. Hrad se může posrat, chystají se uzávěry, dělový salvy, po městě už zase visí zkurvený rudý vlajky s hvězdama smrti. Jako taková operace neproběhla ani když přijel americkej president, to smrdí vzpomínkou na Brežněva. Přiložený foto jsem ukradl z internetu, moje není...

image

sraz orgánů

** update 22:49 dneska sem si instaloval debiana ve esxi, do kterýho přeleju nagios z dohledovýho kompu, kterej žere proud, krmí dvě grafárny a nedělá nic jinýho, než že cucá data z okolní sítě a kreslí grafíky. nenudil sem se a vyškrtal z kalendáře nějaký položky. večer porada orgánů z domu, dneska sem byl vážnej, žádná sranda a legrácky. Řešili sme odpady, hovna, smrady a sračky. Do zápisu přijde oficiální záznam o stížnosti majitele suterenního bytu ohledně myší a smradu hoven. takže sem se vší vážnou tváří řekl, že sračky nejsou prdel a rozhodneme se podle toho jak se vyjádří vlastníci na shromáždění. v tývce jede ninja 2 a nasrat.