Prújem: září 2016

poslední pátek před pohotovostí

** update 12:00 Dnes hospoda, zítra výlet a příští týden pohotovost. No jinak si musim poznamenat, že mi ve středu sebraly ženský dost energie. No nejdřív mi volala manželka milenky ohledně nějakých informací k hypotékám a telefonům s androidem a pokec se docela solidně protáhl skoro na hodinku času. Ale jo, žena si potřebovala popovídat, tak jsem zapnul odposlech a poslouchal, ale jako v pohodě, rozhovor ke konkrétním tématům. Sice sem se dozvěděl i věci, který nevim jestli sem musel nutně vědět, ale to když si lidi povídají, tak občas nějaký osobní informace prostě padnou. Všechno fajn, přijedu do hospody, chlastání piva a dopitná rumu z víkendu, přijde ségra milenky a hrozně se směje vyprávění, jak mi volala žena milenky. Sice nechápu co ji přišlo tak směšný, ženská vychovává dvě děti a to prostě zanechá následky, ale nechal sem to být do doby, kdy přišlo na odjezd domů. Objednám si dročku, ségra milenky prudí, že už čekat nebude, že půjde domů pěšky, protože s tím pivem co mám zdržuju. Fajn lupnu do sebe pivo, pípne mi smska, že dročka přijela, řeknu frndě ať se jde připravit a čekám. A čekám a čekám, nástupní doba utíká, já vyrazim zpět do hospody co se jako děje a tam potkám mařku jak má objednaný s nějakým frajerem panáky a klopí je do sebe. Jo, tohle mi připomnělo starý časy s bejvalkou, kdy se odchod domů proměnil v to, že si ještě musela dát s každým čůrákem panáka a příšerně zdržovala a s kdejkým debilem se loučila, jakoby měl nastat konec světa a hospoda zítra už neotevřela. Ale jo, pohoda, chlast umí udělat debila z každýho, vyhodim mařku na Floře a jedu domů. Vyzvednu Taru a jdeme se spolu motat ven. A nejednou telefon a volá mi ségra milenky, přesně ta, která se smála, že mi volala manželka milenky, tak si říkám, kurva co je, nějakej průser, barák spadnul a nebo aspoň hoří, tak ten telefon zvednu a tam úplně vyřízená mařka, že ten její ještě není doma, že jí volal, že už je na cestě a co má dělat. Tak sem ji řekl, ať vezme čokly, jde jde je vyvenčit a že frajer určitě přijde. No, jenže odpovědí mi bylo zaseklý ženský uvažování, že ten její ještě není doma, co má dělat a že ji slíbil, že už bude doma. Takže sem znova zopakoval, potom ještě asi 3x, že má vzit čokly, jít je vyvenčit a pak ať si otevře flašku, ubalí jointa a normálně počká, že partner určitě za deset-patnáct minut přijde a položil sem to, protože už sem fakt neměl sílu na ožralý kundí problémy. No, nevim, kde se frajer zasekl, ale za deset mi mařka volala znovu, ale to už sem nezvedl, zapnul tichej režim a ráno sem zjistil, že to volání nebylo poslední. Já vím, proč nechci už nikdy nechci sdílet domácnost s frndou, která nezvládá emoce a chlastá víc než já, protože já chci klid a se životem srovnanou kundu.

kompy

** update 20:10 Dneska sem celej den v práci připravoval volební počítače, respektive svůj příděl z těch palet. Zabil sem tím celej den, pohoda. Teď dodělávám pračku a ještě nějaký věci včetně večeře, takže nevim jestli se dostanu k psaní, i když bych rád. sere pes, příští tejden mám pohotovost, tak bude času dost. kapra sem v hospodě vyzvedl, přendali ho do mrazáku, takže ho mám mraženýho. no projelo sanitek jak kdyby někde spadlo letadlo.

narcos

** update 22:47 Včera proběhla slušná svatováclavská pijatika, ze který se léčím ještě teď. v hospodě sem zapomněl kapra, zejtra ho musím po práci vyzvednout. chlastalo se jako v hlubokým středověku za dob václava. sjel sem podstatnou část druhý série narcos, mentální kapacity na nule.

Veronika Žilková o nevěře Agáty: S Kubou podváděla řadu partnerů! Oficiálně potvrzeno, Agáta je coura.

Let MH17 zasáhla raketa Buk odpálená z území proruských rebelů. Rusko, Rusko, je mi z tebe úzko.

volební počítače

** update 14:55 Dneska dorazily volební počítače. Další 4 palety. K obědu hamburger, což je pravá maloměšťácká strava. V tývce jedou Simpsonovic a večer mě čeká mecheche v hospodě, protože zejtra je nějakých Václavů. Co se týče uploadu update, musím počkat, coolhousing má výpadek po delší době, vypadá to dle tvrzení hotline na závadu na elektroinstalaci.

volební tiskárny

** update 22:51 Po vyvenčení sebe i psa. Relativní pohoda, tedy s drobnou vadou na kráse, kterou jest monstrozní puchýř na chodidle, jenž se mi zrodil po víkendu. Nojo, nový boty dobrý, ale měl sem je asi rozšlápnout v práglu. Rozdělal sem poslední kapitolu, sepsal si stručný průběh děje a teď už jen k tomu dodělat omáčku. Defakto už znám definitivní konec. Pět set stran nesmyslu.

Syn si nejvíc hraje s autíčky, vidí je všude. Skupina Pražanů žaluje stát kvůli životnímu prostředí. Jak říkám, s matkama je to těžký. Děti v Praze vidí všude auta.

Jak jezdilo "turbotaxi" z Pařížské: Stačí zalepit desetinnou čárku a už je cesta o stovky korun dražší. Pěkný náhled do časův uplynulých.

Sazby hypoték klesly na nové minimum 1,84 procenta, snižování má pokračovat. To je mi jasný, že se bude úrok furt snižovat, než se zastaví někde kolem jednoho procenta plus mínus pár desetin, spíš minus. Ale jo, sem rád, že to zatím i přes všechny problémy táhnu a mám aspoň dobrej pocit, že ty prachy zbytečně někde nepromrdávám lepením černých děr.

======

** update 18:52 Si dovolím jeden úlovek kousek od baráku.

image

======

** update 15:28 Hochy z alternativní umělecké anarchokapitalistické skupiny Ztohoven vyškolil nebo spíš vytrolil obyčejný zloděj a manipulátor: Jste valutové prostitutky, Česko uvízlo v 90. letech, říká Vorotnikov. Peníze nepoužívá, kočuje. vs prohlášení Užiteční idioti :D

Jo, to takhle v těch uměleckých avantgardních kruzích chodí, že kolikrát parazit, příživník, lhář a manipulátor zahuhlá něco o umění, alternativě a maloměšťáctví a všichni se můžou posrat. Já měl tu čest poznat alternativu a undergroud díky bejvalce a vlastně se ničemu nedivím. Já už bych se vysral na nějaký umělce a alternativce.

======

** update 13:19 blížej se volby. zjistil sem ráno během venčení, že nějací pomatenci polepili v mým okolí snad všechny sloupy opravdu hnusnejma papírovejma plakátama v růžový barvě, kde se nějaký doktor snaží o politickej úspěch. no není jedinej a já osobně si nejsem jistej tím, jestli je nutný mít tolik doktorů v senátu. stejně je senát úplně k hovnu, žere to prachy, sedí tam kdejakej herec a je naprosto zbytečnej. dorazili volební tiskárny pro předsedy volebních komisí. ještě čekáme počítače a monitory. takže vybalit a uklidit 4 palety tiskáren jsou asi dnešní největší prací.

Novodobí Slované: ti, co vynášejí Moranu. Ty jo, další ezonebezpečí hrozí naší krásné heretické a multikulturní vlasti. Tihleti eurošamané, to je fakt neštěstí...

Senior strávil tři dny ve vaně, zachránili ho strážníci. Ano, to je přesně ten důvod, proč matka chtěla v garsonce sprchovej kout a proč si sprchový kouty nechaj místo van nainstalovat po rekonstrukci odpadů i někteří důchodci u mě v domě. Není nic jednoduššího, než si dát do sprcháče židli.

Muži, který býval ženou, se narodilo dítě s ženou, která bývala mužem. To se ani nedá nazvat Sodomou a Gomorou.

Páry vybírají dárce spermií dle nadání i podoby s otcem, říká lékařka. Ty vole, vždycky mě hrozně zajímalo, jak to ti doktoři dělají, aby se rodičům narodil aspoň trochu podobný potomek. Vono na tohle se ptát v okolí je takový poněkud ošemetný, co kdyby prostě dítě bylo jenom podobný na pradědečka. Ono je sice vidět, že některý děti se rodičům podobají dost vzdáleně, ale přímo se zeptat jsem ještě nedokázal. No a bulvární internetový článek mi dal pár odpovědí na to, jak se uměle rodí děti. Rodiče dostanou dotazník, kde si na základě dat biologického otce vyberou jaký model by chtěli. Barva vlasů, kůže, očí, vzdělání. Hitler by měl určitě radost, kdyby viděl, kam se posunula doba od eugeniky a plození pravých árijců. A brzo naskočí čínani do umělýho plození dětí se svými genetickými zásahy a modifikacemi. Kdybych byl fantasta a ezoterik, křičel bych něco o brzkém příchodu nových lidí.

opět z5

** update 19:39 Fajn, jsem zpět v praze z parádního maloměšťáckýho výletu. V pátek sem ráno vstával v 6, v 8 sem byl v libni, v 9 v pardubících, z nichž sem vyjel v 10 a v 11 sem byl v trhový kamenici. protože bus do bradla jel někdy až ve 13, tak sem sebral a šel sem těch 6 kiláků pěšky a stejně sem došel dřív než přijek autobus. někdy v půl jedný sem byl na místě, kde na mě čekal kámoš, kterej zas odjel, sud a pípa. dal sem dvě piva, dva jointy a šel si lehnout, dokud k večeru nepřijel zbytek. jo bylo to fajn vidět po letech starý kumpány, tvrdej se všechen nevychlastal, žádný dítě nepřišlo o život a ani nebylo pokousáno psem. všechno je věc civilizovaný dohody, aby měly matky klid. já to znám z baráku, nejhůř se jedná s nasranou matkou, přes ni ani šinkanzen nejede. dneska sem byl po obědě odvezen zpět do kamenice, kde sem ještě na náměstí potkal spolužáka z gymplu se ženou, takže jako nemůžu říct, že bych se nudil a vůbec nikoho nepotkal. v 16 přijel bus, v 17 sem stál u hajzlů ve vlakovým expresu směr praha, kterej nabral slušný zpoždění, ale i tak v 18:30 sem přijel zpět.

pěkný to bylo

** update 13:16 Včera to bylo slušný, vopravdu jo. Dneska musím jít spát dřív, protože zejtra brzo ráno vstávám a až do neděle nenapíšu ani řádek. Uff, čeká mě fakt cesta až do Horního Bradla.

Sex vztah nestmelí. Vydrží spolu jen páry, které rezignují, tvrdí vědci. No, je to takovej tendenční bulvární článek, který mě ale utvrdil, že jsem udělal správná rozhodnutí. Ano, mrdání každej den prostě po deseti letech vztahu nemůže fungovat, nebo maximálně u ženatých a vdaných. Ani vlastně nechci žít jako dřív, chci klid na práci, doma pohodu a nechtěl sem řešit kundí problémy. Jako deset let průserů bejvalky stačilo, zůstat v tom dál, tak bych se asi nejspíš uštval a zdechnul ještě před šedesátkou. Jo, sou prostě kundy, který pohodu a klid udělat neumějí a vztah si představujou jako nonstop alkopárty a k tomu pořád nějakej zkurvenej chaos. první, která nebude ezopíča, nebude chlastat a bude umět zařídit doma pohodu, tak abych se těšil domů, ta vyhraje. nejhorší totiž je, když se vám nechce domů, protože tam sedí kráva, u který nevíte, co ji zase nějaký kundy na internetech poradily ohledně vztahů. Ale stejně si dodneška myslim, že ty její internetový mrdkokámošky jenom záviděly chlapa, kterej chodí do práce a umí uvařit. Jako já když si sečtu co sem do tý krávy za těch deset let nalil, abych zalepil všechny ty její exekuce, za to mohl bejt menší barák někde v nějaký vesnický díře a ještě si píča zasraná vyskakovala, že málo vydělávám a snad si dokonce myslela, že táhne celou domácnost. Celý to bylo na palici a čím dýl to mám za sebou, tím víc nedokážu pochopit, proč sem se týral. asi láska oči a rozum zaslepuje. Zdá se, že se fakt mám hrozně rád a ještě sem nerezignoval.

Opilý senior onanoval u dětského hřiště v Opavě: Skrýval se v křoví. Vždycky mě rozesmějou tyhle matky ochránkyně veřejnýho pořádku. Bože, tak to na chlapa přišlo, zalezl si do křoví a chtěl si ulevit. To se může stát každýmu.

thajská polévka

** update 11:58 na trzích zase jedou moje oblíbený halušky, takže sem se rovnou stavil v rybárně a koupil si k nim zase po delší době polívku za šest pětek. Jo, je to fajn neřešit peníze, protože nejsou všechno a jsou jen prostředkem k uspokojení a splnění si drobných přání. Jak bylo přes poledne hezky, tak si na jiřáku u těch místních ezokavárniček daly sraz biokundy vyznávající moderní trendy. Jo, není nic veselejšího než se dívat na frndy s vytaženejma ceckama a krmící haranty. Napadlo mě něco o tom, jak by se asi ženský tvářily, kdybych si k nim přisedl, vytáhl čůráka a začal si ho honit. já nevim, myslim, že těhotenský fotky a skupinová kojení by měla zůstat z dohledu v domácnostech nebo v uzavřených facebookových auditoriích. Dneska zase pívo.

prudký ochlazení

** update 22:18 no, pěkně se ochladilo. musím s tím počítat na vejkend. dneska sem v práci přivrtal všechny tři apéčka a při vrtání děr pro druhej držák se z akuvrtačky bíle zakouřilo a solidně zasmrdělo. šikovní kolegové ji rozebrali, vyčistili nějaký mrdky uvnitř, do kterej se nacpal grafit z nějakejch udělátek a pak zase složili tak, aby fungovala. pro poslední držák sem udělal díry klasickou vrtačkou s kabelem do zásuvky. v poslední době nějak vrtám. jinak vobyčejnej maloměšťáckej den, přišel pytel se žrádlem, takže sem ho tradičně táhnul z práce na zastávku. fakt nic, žádnej brutál, žádná kalba, jo akorát debil vedle v devět hodin začal vrtat, no a jak teď vrtám, tak sem si zavrtal ještě jednou. nasrat zmrdy.

Sexuolog Weiss naboural auto s rodinou. To je hodně blbý, si užije mediální honičku.

Nejvíc sexy povolání na seznamce? Ženy touží po právníkovi a muži po učitelce! Já sem chtěl ty data původně komentovat, ale během procházky sem zapomněl jak, takže asi tak.

domény

** update 21:24 Doména zaplacena, snad bude všechno ok. včerejší braková onanie byla fakt vydatná, tak sem si dneska začal smolit scénář poslední kapitoly, abych zabil čas než upc zase nahodí televizní stream do kabelu. byl sem vyzvednout dva rumy, sice sem potřeboval jen jednu láhev, ale přeci nepojedu přes půlku prahy pro jednu flašku, žejo. v praze chčije a já doufám, že o víkendu nebude.

Americký distributor technologií Avnet prodá svou IT divizi konkurenční Tech Data za v přepočtu 63 miliard korun. avnet i tech data znám z byznysu. ehm. je to asi těžký dělat pro nadnárodní firmu.

======

** update 15:16 V posledních dnech jedu taky nějaký teorie, že každej z nás je obrazem svých rodičů. Co se doma člověk naučí, to používá celej život. Napadlo mě to, když mi matka vysvětlovala, že hrozně důležitý na partnerce nebo partnerovi je taky jeho rodina a způsob výchovy. Kriplové zase jenom vyrábějí kriply, tak to prostě je. Fakt sem poslední měsíce rád, že mě rodičové vychovali po maloměšťácku, protože po mě nezůstávají dluhy, nekradu, chodím poctivě do práce, na pracáku sem nikdy nebyl, dluhy na sociálce a zdravotním nemám a na drogy sem s vždycky vydělal sám, underground neunderground. Dostal sem ty nejlepší základy, jaký jsem mohl dostat a od případný partnerky očekávám přibližně to samý. Jaký fotr, takový syn, jaká matka, taková dcera.

======

** update 10:45 Jo, před týdnem přišla druhá upomínka o nezaplacení týhle domény, jak jsem se tedy dnes dozvěděl. To je prostě průser, používat cizí domény. Tak doufám, že mi ji do večera nevypnou. Ještě, že mám další dvě náhradní, které lze vygooglit. Pořádně se ochladilo, v práci sem naladil MTV rocks a musim říct, že mtv už není co bejvalo a ty dnešní rockový kapelky spíš vypadaj jak partičky buzerantů. Blikátka, tetování, stejný riffy, žádný cigarety v hubě, láhve v rukou a ani drogy (aspoň filmový falešný). Vždyť to je hrozný, dívám se na nový videjka, to je samej dredatej, tetovanej, husťáci pod podiem, ale kde je kurva kouř z cigaret, létající kelímky s pivem, návštěvníci močící pod podiem, to se svět už posral.... ???