Prújem: srpen 2017

dovolená

** update 20:43 Fakt rachot, dneska sem jel zase nějakou poštu, ale už sem byl vyřízenej jak pes. Od zejtra mám dovolenou, zejtra domaluje malíř koupelnu a ve středu by ji měli osadit vanou a vybavením, ale kvůla malířovi se to protáhlo. sere pes, vymalováno je fakt hezky. a jak mi osadí koupelnu, přidělaj hajzl a vodovodní kohoutky, začnu uklízet. Kdybych už mohl brzo přespat v tom malém zasraném předraženém bytě, kde si udělám prima průvan, byl bych šťastnej. Snad už se to blíží. je zkurvený vedro.

práce odsejpaj

** update 19:40 Byl sem se dneska podívat na bytě a rekonstrukce pěkně pokročila. Výmalba je skoro hotová, taktéže většina kachliček v koupelně už je na zdi. Je to prostě rozdíl, když maluje profík a ne alternativní amatér jako třeba já. Sem to říkal panu malířovi, že holt za kvalitní práci se musí zaplatit. Moje štěstí je, že mám práci od chlapů tak nějak zlevněnou.

včerejší pívo

** update 14:55 Jo, včera to bylo taky zvláštní v hospodě, ale aspoň sem se vyndal přesně tak jak potřebuju. Bezpečně vím, že dřív než ve středu do hospody nevlezu. Venku je zase zkurvený zasraný vedro jako v létě a přes ulici banda cikánů zahazuje výkop. Solidně házej lopatama. Nademnou nějakej kretén mlátí do zdi a zatlouká hřebíky. V mým bytě se pracuje, zejtra snad bude vymalováno a pan obladač si pochvaloval, že nemám složitý a komplikovaný nápady. Prej už dlouho tak jednoduše nekachličkoval koupelnu, že si prej lidi vymejšlej různý složitý vzory a tak.

snad konec týdne

** update 12:04 Konečně snad konec týdne. Těším se jak malej čuramedán. Dneska zkusím znovu jít do hospody a doufám, že mě dneska čeká slušná společnost slušných lidí bez vyndaných kund. jako ta monika to je zkurvenej matroš, mele to hovna, myslí si, že je vtipná jak jeden z bratrů marxových a pak do toho ten její inženýr, u kterýho fakt nepoznáte jestli vylez z kanálu na letný nebo na žižkově. doufám, že přesně tohle dneska už znovu neuvidím.

Šílená zábava: Kluk (14) vylezl v Hodoníně na železniční most, zasáhl ho proud. Každej rok je pár mrtvejch a stejně sou nepoučitelný. Nedávno sem v tývce viděl mladýho frajera, kterýmu elektrika upálila půlku těla, tak chtěl mít nějakej proslov, aby varoval další lidi. Očividně to nepomohlo, a nepomáhá tomu ani doba internetová, protože lidi raději řešej alternativní sračky na parlamentních hovnech a jiných politický dementních médiích.

konec týdne se blíží

** update 15:02 Včera solidní peklo od rána od sedmi hodin. Musel sem řešit ty lidi, kterým sem musel změnit heslo a potom některé outlooky, které se k novému serveru nepřipojily a nesesynchronizovaly poštu. Žádná exchange, nýbrž transfer pošty z kerio connect na nový kerio connect vmware appliance. Mají nějaký nástroj, který to překonvertí, ale i tak těch 180GB trvalo 4hodiny. Takže sem večer úplně vyřízenej došel do hospody, kde to bylo v pohodě, dokud se kundy nevyndaly. Takže sem velmi brzo zdrhnul a jel domů a dneska ráno sem v půl sedmý radostně vstal, protože řešit práci je tisíckrát lepší než vyndaný frndy. Fakt radši umřít sám a úplně opuštěný, než aby mi do ucha řvala nějaká přendaná píča, která mele hovna o tom, že by s kdekým nešukala, ale když se podíváte na frajera, se kterým přitáhla, tak nevíte z kterýho kanálu ho vyndala. Strašný to bylo. Ženský by prostě neměly lejt a ty, který přelejou chlapa...

Tragédie v nemocnici. Mladou ženu po císařském řezu rozpůlil výtah, zbyly po ní tři děti. Solidní téma pro horor.

Hulení je sociální parazitismus, zbrzdit ho můžeme jen represí, míní žalobce z kauzy growshopů. Fakt baječná představa, že se vším co dělám pro sebe a pro maloměstský zmrdy jsem pro některý parazit. Jebat.

magořinec

** update 21:09 A dneska sem se fakt nenudil. Ráno pokec s malířem, řemeslníkama, pak sem je do jungmanky na pražský plynárny a odpoledne sem si dělal přípravu na překlopení 180GB pošty. V pět sem to zapnul a před chvílí transfer dojel. Čtyři hodiny a sem zvědavej, co všechno nebude zítra fungovat. Udělal sem dobrej skutek, našel sem vedle centra paraple vozejčkáře, kterej vypadl z vozejku, takže sem musel běžet pro pomoc, jelikož bych ho sám nenahodil zpět a nějaká dobrá duše z centra mi naštěstí pomohla. zasraná karma.

výročí okupace ruským odpadem

** update 20:08 Zkurvenej plán na zejtra je nachystanej. zviřectvo sem nakrmil a rostlinstvo zalil. dneska už jen vyvenčím a pokusím se nemyslet. jo a viděl sem nový dlaždičky do koupelny, vybral sem si dobře. zejtra přijde malíř a já doufám, že snad mi do soboty vymaluje aspoň pokoj a osaděj konečně hajzl, že se budu moci přestěhovat zpět. pičo, ale ten úklid, kterej mě čeká, ten vyřeším dovolenou.

======

** update 11:39 Celý dopoledne sem manažéroval nějakou práci pro práci, pro dům a pro matčin barák. pan předseda a ufon v jedné osobě žhavil telefon a žvanil s všelijakými lidmi. No, pohoda, mám prostě svoji práci rád. Zítra mě čeká u zákazníka překlápění pošty ze starýho serveru na nový, cca 180GB mejlů a začínám v pět odpoledne. Venku se ochladilo a dá se konečně i normálně v garsonce spát. Jako po tomto měsíci živoření v garsonce pro důchodce, si trojnásob vážím svého bytu a už nikdy nedopustím, aby nějaká nevzdělaná kunda píčovala na dvěmi předraženými místnostmi. Dvě místnosti s vysokým stropem, vždyť je to pohoda, ale jen pro normální maloměšťácký lidi a ne ezoalternativní underground, kterej mele hovna a raději žije po garsonkách.

Většina Čechů se shoduje, peníze jsou pro šťastný život potřeba. No však je to jasný jako facka, že na dovolený, dárky a pohodu se musí vydělat. Jenom to akorát nechápou ezokundy, který ještě po třicítce melou hovna o tom, že peníze nejsou všechno a současně si vyžadují náročných dárků v podobě zahraničních voňavek, luxusního masa přeštickejch vepřů, luxusních dovolených u moře a k tomu ještě potřebují platit pražskému vzduchu garsonky, kde by vzdoušek nebyl obtěžován nějakými zkurvenými nájemníky. Není nic debilnějšího pod sluncem než kunda, která je navyklá díky rodičům na blahobyt, ale sama mele ezoalternativní undergroundový hovna o tom, že nebude žrát brokolici a současně zanechává za sebou finanční spoušť a ještě se nechá defakto vydržovat matkou nebo fotrem. Prostředí ve kterým se pohybuju je zábavný, ale akorát ty kundy sou zasraná tragédie, která jim započala ve třinácti prvním užitím nějakých fetů. To se prostě nedá ničím opravit či napravit.

ČT - Průběh noci z 20 na 21. srpna 1968. No, jestli si nějak mám představit ruskou krádež krymu, tak to určitě bylo nějakým tímto způsobem, který soudruzi z ruska dobře znají a není ho potřeba nějak měnit. Předpokládám, že Zeman, Zmrdáček hovnáček Ovčáček a celej ten ruskej ksindl, kterej je nakvartýrovanej na Hradě bude dneska mlčet, popřípadně vypustí nějaký debilní hovna. Fakt pevně věřím, že národ dostane rozum a pošle Zemana i se svými odpornými nohsledy zdechnout na Vysočinu. Další věc je, že estebák Babiš taky určitě výročí nepřipomene, protože jako zasloužilý soudruh, kterýmu strana dovolila obchodovat na kapitalistickým západě, určitě nebude své bývalé chlebodárce jakkoliv odsuzovat. Ne, jsem přes všechny ty sračky, kterejma se tahle země brodí kurevsky rád, že jsme v EU a NATO, který nás narozdíl od Varšavskýho paktu neokupovalo. Akorát mě kurevsky děsí, kolik zasraní komunisti furt ještě sbíraj hlasů a serou mě frustráti, kteří se obracejí k Rusku jako k něčemu, co jim pomůže. Jo, pomůže, ale maximálně svobodě a demokracii do hrobu.

z venkova pryč

** update 20:30 Zase jsem ve městě a z vesničana se stal maloměšťák. Přežranej sem jako kráva, v podstatě v posledních týdnech hodně žeru, abych si obalil nervy sádlem a přežil rekonstrukci, k tomu sem si dal spánkovou jedenáctihodinovku v tichu a klidu dědiny. Samozřejmě nechybělo dobrodružný cestování vlakem a přeplněným autobusem MHD. Jedenáctý příběh mý neskutečný sračky je na Internetu.

pivko

** update 13:56 Ty jo, včera sem úplně vynechal blogýskovej výblitek. Inu, není se co divit, byl sem po hospodě vyřízenej a do toho sem musel generovat práci, takže sem doma prostě a jednoduše vytuhnul. Dneska přišla dlouho očekávaná zásilka a večer jdu na pívo.


image

image

tramvaják

** update 11:46 No, dneska sem vlezl do tramvaje a tramvaják na mě začal řvát, že mám jít se psem dopředu místo, abych zabíral prostor pro kočárky. Chvíli jsem se s ním hádal, že mám velkýho psa, že to místo vpředu je pro slepý s čoklem a že se bude můj pes motat pod nohy důchodcům, kteří si půjdou obsadit místa vyhrazený pro mrzáky. Frajer píčoval a úplně sem ho nasral tím, když sem mu řek, že mě nebaví a že je po těch deseti letech co jezdím s čoklem po praze první, kdo takhle prudí. Bouchnul za sebou dveřma a na další zastávce se začal srát na místo pro mrzáky důchodce se dvěma berlema a prostě vpředu u kabiny řidiče fakt moc místa není. Naštěstí důchodce s berlema byl laskavej, protože řekl, že si sedat nebude, jelikož příští zastávku vystupuje a moje milá čubina budila ve spolucestujících roztomilé pohledy. No, kdyby věděli, jak má ráda jiný čokly a jak miluje děti, asi by se takhle netvářili, ale sranda jako byla, né že ne. Venku chčije, ochladilo se a já jdu dneska na pívo. Zítra dorazí chlap a měl by vyvložkovat komín kvůla novýmu kotli. Včera jsem taky konečně vybíral nový dlaždičky do koupelny.