Prújem: únor 2018

huráááá pivo

** update 15:57 Dneska sem byl podat daně s požadavkem vrácení nějakých peněz. Instalace notebooku pokračuje skoro podle plánu a večer jdu na jídlo a pivo. doufám, že mi zážitek nezkurví nějaká ožralá manda.

výměna disku

** update 21:00 Vadnej magnetickej disk v notebooku nevyreklamovali, tak sem koupil 500GB Intel SSD. Takže reinstaluju a očividně už něco funguje.

alternativní vítězná neděle

** update 22:31 Protože včera byla maloměšťácká sobota, udělal sem si pro dnešek alternativní neděli. Vstával sem v půl jedenáctý, sežral guláš, sjel dva filmy, pokecal s návštěvou a dvakrát se vysral. ostatně pes dneska taky. alternativa jako prase a viděl sem dokonce pivo. magor by záviděl.

maloměšťácká vítězná sobota

** update 22:38 Vstával sem něco po sedmý, abych přesně s posledním utřením prdele v osum hodin ráno přijal první telefon. no a pak sem telefonoval a čekal na odpovědi až tak do desíti, kdy sem sebral sebe a psa a šli sme se podívat, jaká je venku klendra. v jedenáct snídaně a pak až do další procházky úklid celýho bytu, koupelny a sebe. nastal konečně čas vyzkoušet litinovej hrnec, tak sem do něj nakrájel hromadu cibule, skoro kilo kližky a vyrobil guláš. fakt super hrnec. sežral sem hromadu knedlíků a lehnul k televizi. doufám, že už další akci nezažiju. Sjel sem "Ztratili jsme Stalina" a ocenil hromadu černýho humoru. normální den.

hokej

** update 22:38 Odpoledne byl klid, vyvenčil sem matku a když sem se začetl do svých vlastních sraček, pípla hlášenka a já musel začít řešit. ten samej systém jako před pár dny, kdy to skončilo poloprůserem, protože poloprůser je, že smska nikoho prostě v noci nevzbudí. takže ano, vyhrál sem skvělé první místo ve hře "řešíme hlášenku v nové zakázce". Myslel sem, že se tomu vyhnu, ale nakonec sem rád, protože už mám tohle odpanění za sebou a ještě navíc mimo pracovní dobu. Udělal sem si manuálek pro blbce, krok za krokem a všechny svý zkušenosti budu muset předat kolegům, protože z toho maj hrůzu. a přitom je to jenom telefonování a ohlašování problému na dvou místech, aby se nakonec ozval technik. navíc mám takovej pocit, že tohle je první kolečko pro všechny zúčastněný ve hře. zítra ráno v 8h pokračování, protože to není nic kritickýho, technik mi bude volat. všechno je v životě poprvý a taky jednou naposled. venku je kurva zima a prej bude hůř.

======

** update 10:28 Sousedce sem byl koupit blesk, můj čas na kafíčko a nějakej rytmus života. hrozný noviny, ale furt lepší než kupovat halo noviny, rudý právo a nebo jiný sračky pro debily. Kolegové jsou nějaký špatný z hokeje, však nám taky soudruzi z ruska dávaj solidně na prdel. To zase bude kníkání na českých internetech, protože všichni sou nadržený na další nagáno a vono to zatim všechno spíš dopadá jako s kundou. Celej match jde do píče a čím víc se blíží konec, tím víc všichni vědí, že výhra a medajle za hokej se řítí do prdelních hlubin. Prostě česká klasika a co chtít v zemi, kde půl mega retardů volí fašistickýho čmouda Okamuru a skoro třem megům dementů nevadí zeman na hradě. Imho hrad asi bude jediný místo v čechách, kde oslaví výhru.

======

** update 09:42 Ty vole, přijdu do práce a von je hokej s rusákama.

pičo den

** update 22:32 odpoledne v práci bylo takový opuštěný, z potenciálního průseru byl jenom poloprůser a protože na mě nikdo neřval, nebyl to můj poloproblém. naštěstí. jinak maloměšťácká pohoda. přečet sem zase kus svých nových sraček a vyvenčil psa. venku je fakt celkem kosa a to ještě není ani jedenáct hodin. z kalendáře sem dneska vyškrtal pár položek, což mě naplňuje jistým pocitem vykonaný práce.

Rozhovor s matkou parašutisty Jana Kubiše. Zajimavej kus historie.

Máte psa praváka nebo leváka? I mazlíčci preferují strany, tvrdí vědci ze zemědělské univerzity. Myslím, že mý čubě je úplně uprdele, kterou nožičku zvedá, když čůrá.

======

** update 10:43 Ráno v půl čtvrtý padla nějaká hlášenka, ke který se nedostanu a nevím jestli nenastal nějakej průser. Fuck. Kolega onemocněl, takže se za něj jedou náhrady a sem v kanclu úplně sám. Venku je kosa, že by čokla nevyhnal a já se docela těšim na víkend. Mám v plánu maloměšťácky uklízet.

zabitej den

** update 22:36 Nakonec to byla pohoda, strašně sem se přežral a lehce po 16h sem byl doma. v baráku se začlo dělat na soklu a schodištěm smrdí lak. zítra mě zase čeká nějaká práce a večer sem chvíli četl tradičně sračky. rozeslal sem pár spamů lidem, který asi budou trochu čumět, že sem se ozval a taky asi budou čumět na pdfko plný nechutných brakových nesmyslů. venku je docela kosa a v televizních novinách proběhla nějaká noticka o přicházejícím holomrázu.

Jo, a byl nějakej hokej a dost lidí se vymlouvalo, že je ospalá. Ale každopádně sme to USA pořádně nandali.

======

** update 13:40 Sedím na brumlovce v hp a krutě zabíjím den. Klika, že kolega vychytal takový sedací párty pytle, do kterých se dá zanořit a zavřít oči. Hned vedle sedáku je zásuvka a zásuvka znamená energii. Počítám, že po 15h půjdu do píče.

pré myší

** update 22:39 mám takovej pocit, že sem pojišťovně poslal špatný lejstra, respektive neúplný. no se ozvou kdyžtak, aspoň uvidim jak všechno kontrolujou. k večeru sem měl krátkou návštěvu se psem, musim říct, že tara byla úplně hotová, až sem sám čuměl a zbytek dne sem zabil čtením svých sraček. jediná zajimavější informace dnešního dne je, že sem asi konečně našel logickej důvod, proč máme od psů zechcanej barák a vchodový dveře, přičemž okolní nejsou. fakt nad tím přemejšlím nějakou dobu a konečně mi to došlo, mladej pes nových nájemníků na patře. stejný jako u bílýho psa sousedů, stejně jako s černým likvidátorem, kterýho sem kdysi hlídal, stejný jako s tarou. tyhle mladý psi chčijou hned jak vylezou ze dveří a všechno okolní psí zvěrstvo na to prostě musí reagovat. takže až někde uvidim zase zechcanej barák uprostřed ulice, v domě je štěně. jinak fakt nevim, co dalšího k obyčejnýmu maloměšťáckýmu služebnímu dnu nachcat.

======

** update 11:13 Tak prozatím vyřešena pojistka pro barák, odesláno šnečí poštou potvrzení o zaplacení pojistky a vyklikána nějaká posraná vmware webová certifikace. Ještě štěstí, že mi kolega poslal screenshoty správných odpovědí. Zítra mám na brumlovce v hp celodenní sezení. tak snad budou chlebíčky, bagetky a přeslazený limonádičky.

tak a je tu pohotovost

** update 22:34 Jako je večer. co víc k tomu dodat. snad jen, že venku je kosa a před barákem se vysral pes.

======

** update 13:35 Dneska ráno začalo pondělí. Do práce sem přijel tak akorát, dořešil reklamaci switche a napsal pár emajlů. Za chvíli mám schůzku a přijde frajer, kterej zná bejvalku. Naše paní obchodní už mi přišla minulej tejden říct, že ví, jak se s týpkem znám. Tak doufám, že bude chlapík na úrovni a vynechá minimálně poznámky na téme bejvalka a fakebook. Ale myslim, že bude v pohodě. Každopádně tohle je připomínka toho, že člověk by měl při výběru partnerky myslet i trochu na svý okolí, protože když myslí jenom čůrákem, nemusí být vše v nejlepším pořádku. Sem tak kurevsky rád, že sem nepropadl kundím kecům a nenasral si do zaměstnaneckých kalhot, když mě prudila, že šéf je pracháč a měl by rozhodně sypat prachy do zbytečných kapel. Ještě klika, že sem měl dostatek rozumu a nezačal sem z šéfa pro kundí kapely tahat love. Kočky v útulku by pak neměly co žrát. Ale to je prostě těžký s těmahle kundama, který nepoznaly nic jinýho než drogy od 14let, škola pro ně byla sprostý slovo a peníze nic neznamenaj.

fucking finále

** update 17:19 Včera sem se vysral na celej den, něco sem poklidil, vyzvednul matku v práci a pak sem šel do hospody dát večeři a pár pivek. Příští týden mám pohotovost, takže se společenským životem bude tak nějak dočasně utrum. No, docela dost kumpánů jede suchej únor, to je nějaká dementní akce, kdy se notoriční pijani pokusí odabstinovat a dělaj, že je to úplně v pohodě. Dnešek sem zabil dlouhým spaním a asi od jedenácti hodin sem se věnoval přesazování pokojových kytek a chilli už taky potřebovalo hrábnout do hlíny.

No ale co je důležitý, dneska do chřtánu internetových sraček vrhám poslední kapitolu z mého debilního brakového románu. I když je to sračka skutečně převeliká, dokázal sem ji za tři roky dodělat, což je docela příjemný, protože sem si tím lehce opravil náladu ze zkunděnýho vztahu. Ano, je mnohem lepší a smysluplnější věnovat pozornost a sílu jakýmkoliv sračkam, jenom ne už znovu kundě, který nikdo nevysvětlil, že elementární slušnost není dobrá jenom pro maloměšťáky. Deset let s frndou, kdy sem furt musel řešit nesmyslný retardovaný kroky v podobě dluhů, exekucí a jiných konfliktů se systémem a bylo z toho hovno, jenom každej rok zklamání z toho, že kunda klidně vedle vás žije v jednom bytě a celej rok vám do ksichtu klidně lže. Jo, ty její posraný byty, ty mě budou pronásledovat do smrti. Kdo může takovou debilitu udělat a ještě třikrát po sobě?? Jenom naprostej retard z familie retardů. Zlatý maloměšťáci a jejich maloměšťácký problémy v podobě psaní brakových sraček. Konec počátku konce je zde a naserte si zmrdi.