Prújem: říjen 2018

čínská hračka

** update 22:51 velmi jednoduše řečeno, kromě drobné práce jsem si celej den hrál s čínskou hračkou od evolvea. fakt jenom zábava a abych se večer dorazil, psal sem jak posranej a napsal slušnou porci nudy. venku je zase zima a někde tam sere pes.

po semináři

** update 22:32 včerejší aktualizování sem zvládnul do půlnoci a bylo to docela dobře. dnešní seminář byl hustej, dostal sem skoro padesátistránkovej lab a došel sem pěkně až ke třicátý stránce. jestli se někdo u nás rozhodne někomu prodat cisco firewally, tak doufám, že mi zaplatěj školení a to by pak smrdělo certifikací. dneska sem zkusil zavolat malířovi, jestli se jako už našel a naštěstí se našel. během práce mu praskly nějaký vředy při tahání dveří a zvracel krev. odvezli ho do nemocnice, kde mu zamkli telefon do trezoru a tři dny byl mimo. aspoň že tak, ale beztak to má z chlastu. večer sem rozepsal devátou kapitoli a byl to zase porod. přes den bylo zkurveně vedro a v noci to poletí aspoň o patnáct stupňů dolů.

pohotovost

** update 19:13 V Praze je lehčí inverze. Taková ta hnusná a páchnoucí mlha. Večer mě čekají zase aktualizace serverů u zákoše. Minulej tejden sem se dozvěděl, že si k tomu bude muset přibrat i pravidelný aktualizace Money S5, čemuž sem se chtěl vyhnout. osmá kapitola mýho sračkovýho díla.

======

** update 12:19 Mám ode dneška pohotovost. Sem docela rád, protože si odpočinu od divných myšlenek a od hospody. Minulej tejden mě ty tlustý frndy docela vyděsily, protože asi mám fakt na čele napsáno "zachránce negramotných kund" nebo něco v tom smyslu. Fakt nemám zájem řešit ezohovadiny, protože mi stačila brutální zkušenost jednou v životě. To je fakt poslední co chci, aby se mnou znovu zametala zase nějaká negramotná kráva, která vychodí akorát základku, je finančně negramotná a nepřijde ji divný vyjebávat s partnerem.

100 let republiky

** update 22:28 Dneska se slaví výročí republiky. všechno je fajn, ale kdyby nebylo toho zmrda na hradě, bylo by o něco málo líp. už aby šel do prdele s těma všema buzerantama, kterejma znásilnil prezidentskej úřad a jimiž je obklopen. starý mstivý svini padaly z huby pokrytecký hovna.
byl sem na vejletě na venkově, dneska celej den chčije, tak sme jeli s matkou spolu brzo do prahy. lidí bylo jako narváno, stejně jako včera, protože haranti prej maj dva dny prázdnin. nejvýraznější zážitek dnešního zkurvenýho mokrýho dne je, že nějakej zmrd před autobusem kousek za libní dostal smyk a pak ujel. autobusák na to dupnul a všichni sme šli do píče. matka do tyče a ja za psem na zem. chudák zvíře a do toho já "kurva, ten čůrák se posral".
večer sem přečetl další kapitolu, kterou zejtra zveřejním a asi pět sekund koukal na přenos z rozdávání metálů buzerantem normalizačním buzerantům, dýl se to fakt nedalo.

Visací Zámek - Traktor Visáči udělali k výročí republiky videoklip ke svý nejslavnější písničce. Teda až po Cigárech.

pýčo pátek

** update 21:37 Konečně sem dosral osmou kapitolu a připravil koncept devátý. Fakt bolavá práce.

======

** update 13:35 Jo, ve středu to dopadlo přesně jak sem věděl, že to dopadne, i když sem fakt původně nechtěl. Přišel soused a tak sme pili pivo a žvanili o hovnech a kundách, až najednou byla skoro zavíračka a čas něco po půlnoci. Už dlouho sem nezažil půlnoční hospodskou kaši v drobném osazení. Klasika, ožralá Monča s nějakým ynženýrem a k tomu dvě tlustý buchty, který se chtěly seznamovat. Ale já sem arogantní zmrd, kterej dostal od kund v tomhle prostředí čočku a zrovna sem sousedovi vykládal, že znovu zkusím jenom finančně gramotnou abstinentku a von se mi smál, že bych měl v tom případě změnit prostředí. Než debilní nevzdělanou frndu, to raději slušnou a poctivou samotu.
No a protože sem se vyndal, tak sem ve čtvrtek ráno zavolal do práce, jestli by nevadilo, že bych si vzal homeoffice a dozvěděl sem se, že rozhodně nevadí. Nějakej pičus u nás v práci v baráku vylil nějaký ředidlo nebo majitel rozjel varnu perníku, takže celej dům smrděl po rozpouštědle. To sem ocenil, protože sem si šel ještě na chvíli lehnout. Dneska sem zkusil do práce přijít, máme otevřený všechny okna a furt cítím, jak mi syntetická sračka rozpouští mozkový buňky. Takže za chvíli du do píče.

poslední pivo tento týden

** update 15:10 tento týden du naposledy na pivo, příští mám pohotovost a ještě nevim, jak to dopadne s víkendem. včera sem si šel lehnout brzo, ráno sem zjistil, že kolem půlnoci mi psal soused, jestli se může stavit. asi se mu zase honěj hlavou nějaký sračky, ale já už spal a kromě toho sem měl dost svých malířských sraček a neměl bych stejně zájem poslouchat další. já nevim, někdy mám pocit, že si lidi myslej, že sem zkurvenej zpovědník a idiot a prostě někdy si lidi rád poslechnu a někdy ne. mám taky svý problémy, chtěl bych aspoň jednou v životě potkat kundu, která by dokázala dokončit střední školu a od třinácti let nefetovala. kolikrát si přijdu jako kokot, kterej zbytečně strávil hromadu let v českým školství, aby ve finále musel poslouchat hovna kund, který si ve třinácti daly první brko a od tý doby si myslej, že věděj vo čem jako ten život je. stěžuju si u stolu? nestěžuju, protože svý problémy musim vyřešit sám.

ty vole záhada

** update 22:35 Mám takovej pocit, že tyhle debilní funkce typu předseda dělaj někdy z lidí polobohy. kdybych nebyl předseda, nikdy by za mnou ženská nepřišla. dneska mi taky volala matka a měla storku z přelouče. musela tam jet něco zařídit, tak se stavila v bejvalym paneláku pokecat s bejvalou sousedkou. za ty tři roky, kdy tam není, se nic nezměnilo a nic neudělalo. navíc z báby vypadlo, že se brutálně zhádali na shromáždění a řvali na sebe důchodci s policajtem předsedou. ten navíc začal vyhrožovat, že se odstěhuje.
to dokazuje, že nejlepší je bydlet ve svym a nebo v něčem malym jako je můj barák. a i tak se děsim průserů, protože sousedovi odvedle se zbláznil soused, kterej bydlí nad nima a začal jet v perníku, takže se před barákem občas točej smažky. jsou malinkatý společenství o bytech spočítatelných na obou rukách. sem rád, že sem vypadl z přelouče. kdo měl rozum, z toho paneláku utekl a v podstatě se z něj stává ubytovna pro zaměstnance ve fabrikách. nestaví se tam a realitky vykupujou byty, do kterejch dávaj až pět-šest lidí z ciziny.
venku je docela fičák a mě bolí koleno.

======

** update 21:29 A ty vole mám divnou záhadu. Dnešní den byl takovej úplně normální, maloměšťácky lehce pracovní, kromě pár telefonátů se nic neudálo a uteklo mi jedno pěkný školení, protože sem se přihlásil pozdě. no, ale začal sem psát dneska brzo, protože sem chtěl konečně dodělat osmou kapitolu, jenže asi před dvaceti minutama sem měl divnou návštěvu, úplně mi přetrhla literární nit a přehodila na mě něco divnýho stavu.
Píšu jako blázen, když tu zvonek. Zvednu se, hodím na sebe tepláky a mikinu a du se podívat ke dveřím. Tam nikdo, tak si říkám, že asi nějaký děcka nebo opilci blbnou s domovníma zvonkama. Jenže zvonění neustávalo, tak sem vzal boty a klíče a nasraně běžím dolů ke dveřím. Tam zkroušená ženská a takovej robustní chlap, kterej byl podobnej jednomu chlapovi, kterýho znám. A z ženský začalo padat, že je manželka našeho domovního malíře a že ho od vejkendu nikdo neviděl, že nebyl ani za otcem, ani ji nezavolal a hlavně v pondělí nedorazil do práce. Jestli se teda nemůže podívat do prádelny, protože ví, že tam má věci a jestli se mu tam něco nestalo. K tomu mi vysvětlila, že měla jenom moje jméno a tak nemohla zavolat. Tak sem ji řek, že se půjdem podívat, ona vidí jeho práci a furt zkroušeně povídá "von je takovej šikovnej, zábradlí je jeho práce". Vyškrábem se do pátýho patra, já odemknu prádelnu, tam jsou všechny jeho věci pěkně srovnaný a uklizený. To ji nijak neuklidnilo, já ji říkal, že sem ho viděl naposledy minulej tejden a ať se ještě zajdou podívat naproti do hospody. Tam chodil pravidelně a můžou se zeptat výčepáka. No vyměnili sme telefonní čísla a paní na mě přehodila takovej divnej pocit.
Nemám rád tyhle pocity a navíc sem byl tak trochu zataženej do problémů rodiny, se kterou mě akorát pojí práce a občasný posezení s malířem u piva. Ale nic víc. Pičo.

zaspání

** update 22:20 Nikdo mě nepostrádal, kalendář zaplněn nějakými drobnými pracovními úkoly, večer zabit psaním, ale šlo to ztuha. venku lehounce sprchlo, ale spíš jen aby se neřeklo, že nahoře není voda. v tývce jede zase nějakej dokument o hitlerovi, včera sem chytnul docela zajimavej o evě braunový. musela bejt solidní nazi bitch. skoro osmdesát let po válce a furt tihle dva zmrdi táhnou. rozhodně asi hitler s evou nebyl první pár zmrdů v dějinách lidstva, ale byli první, kteří se detailně zapsali do dějin. fakt neuvěřitelný.

======

** update 14:17 Dneska sem zaspal. V deset hodin mě probudil uklizeč, že prý zametl půdu a já v měl na břiše položenej mobil, jemuž sem asi v 7:15 zamáčkl budík. Fakt se podařilo.

ejhle pivo

** update 22:22 sem byl včera na pivu, ale jen tak decentně, na tři hodinky. ono to pivo na mě působí někdy jako rohypnol a taky že sem se pěkně vyspal. den sem zabil mytím nádobí, žraním jídla a psaním. venku se docela ochladilo a marně přemejšlím, kdy pořádně naposledy pršelo. jestli bude suchá zima, tak příští rok bude veselej a voda podraží. v jedný sousední ulici praskla voda a u přistavený cisterny byla fronta lidí. asi je sranda zjistit v neděli po návratu z venkova do prahy, že z toho báječnýho vodovodního kohoutku neteče voda.

běžnej pátek

** update 22:52 Dneska proběhl úplně běžný pátek. Z práce odchod ve tři, večer zabit psaním a teď du maloměšťácky čumět na televizi.