Prújem: listopad 2019

rum

** update 21:40 celou noc sem chlastal rum. nasrat.

kalba

** update 14:16 dneska mě večer čeká setkání s vaškem, kterýho se neviděl přes dva roky. sem zvědavej, jestli to dopadne jako za starejch časů a já přijedu k ránu domů vyndanej jak kráva.

jan žižka z trocnova

** update 23:07 byl sem navštívit souseda, kterej se vrátil z delšího rekondičního pobytu. bylo fajn vidět ho vyklidněnýho. sem jinak docela unavenej.

======

** update 14:32 sem včera přišel do hospody, kde bylo narváno nějakejma důchodcema, který si četli z nějaký knížky. dotazem na baru sem se dozvěděl, že se jedná o jakýsi křest knihy, abych ještě o něco později zjistil, že se jedná o biografii jana žižky z trocnova. inu, proč neudělat augramiádu na žižkově v hospodě u vystřelenýho voka v ulici u božích bojovníků. takže sem podpořil vědátora, koupil knížku defakto pro matku k vánocům a jako perličku sem se dozvěděl, že pan akademik byl pěknej škrt a nenechal v hospodě ani korunu dýška či jeden exemplář knihy.

image

kunda

** update 14:14 včera sem večer zabil zabíjením v doomu. dnes dopoledne sem provedl další naplánovaný úkony, dokonce proběhl hovor s kolínským finančákem ohledně tetiných daní. v pravým oku mi nějak divně tiká a večer du do hospody.

Největší blbostí v životě je emigrace. Nemohli jsme se vrátit kvůli disidentům, řekla Kunderová. já tomu kunderovi fakt nerozumím, s havlem má problém, ale babiše nadšeně přijal. to mě poser.

My jsme Orteláčci. Sonda mezi „obyčejné“ Čechy. bohužel i tenhle matroš mezi náma žije a ovlivňuje moji budoucnost.

telefonýrung

** update 15:01 tak, poslední telefonát se vyřešil sám, protože mi malíř zavolal během oběda. super, když věci fungujou tak jak maj.

Opozice oceňuje práci BIS, Hradu vadí její slova o dezinformacích. Ani se nedivím, že potrefenej hrad kvičí jak prase na porážce.

Policie obvinila Jakeše a Štrougala kvůli střelbě na československých hranicích. sice pozdě, ale naštěstí přeci.

======

** update 11:06 celý dopoledne telefonuju jak čůrák. já tak nesnáším telefonování a vysvětlování, čeho vlastně chci dosáhnout. ještě mám před sebou jeden zkurvenej telefonát, ale ten si nechám na odpoledne, abych neměl pocit, že dřu jako kůň. zkurvenej odpad, zkurvenej prochcanej strop a zkurvená zima.

bizár

** update 23:07 tak jsem zabil večer doma doomem. nazdar bazar, tečka nasrat. jo a k tomu jsem měl telefonát s dívkou.

======

** update 17:54 tak, aby nebyla dneska úplně zkurvená nuda, tak mi volal předseda z baráku, kde má matka byt, že mu volali chlápci z tepláren, který byli ve výměníku pod bytem, že jim tam od nás teče nějaká voda. mě hnedka vomylo, protože mě hnedka napadli ti kokoti o patro vejš, kterejem protejkaj odpady. takže sem běžel do bytu, abych zjistil, že pro tentokrát je problém na naší straně a chčije koleno od hajzlu. takže zejtra musim zavolat instalatérovi. jako fakt super, že dělám předsedu, protože mám prostě komu zavolat a nemusím zoufale sedět u internetu.

======

** update 14:52 pohotovost sem přehodil na kolegu a užívám si celkem pohodový pondělí. udělal sem nějaký drobnosti, velkou část kalendáře odprokrastinoval na zítřek. po 14 dnech mi dorazili baterky do dálkovýho ovladače k televizi. protože se jedná o firemní televizi v mý kanceláři a firemní dálkový ovladač, nechtěl jsem do baterek investovat svý peníze. Jedinej problém byl, že kolega místo AAA baterek objednal AA baterky.
taky sem se dozvěděl, že pravděpodobně bejvalka přes všechny svý debilní kecy stále není odhlášená z mý adresy, takže mě nejspíš bude pronásledovat její poslední odchodová lež, že není problém, aby si změnila pobyt v občance. Jo, to dopadne jako s těma chudákama, jejiž syn se v bejvalkou zapletl předemnou. Museli ji soudně odhlásit ze svýho domu, protože za nima furt chodili exekutoři. No jednou mi přijde domů exekutor, začne shánět bejvalku a já jim dám normálně kontakt na její matku na kanárech, ať si ti zmrdi prudí ji.

Husitská modlitebna v Teplicích jako svatyně bývalých pohraničníků, stalinistů a přátel Ruska. mě prostě nepřestane fascinovat, jak se všichni vohnouti, šmejdi, zmrdi a komunisti ohánějí křesťanstvím nebo husitstvím. To je takovej bizár, jako když se ten Zemanův kokot Ovčáček modlí u Koněva požehnaný Koněvnáš.

Schůzi vlastníků bych v reálu nedal, řekl herec David Novotný v Rozstřelu. Musím říct, že z rozhovoru s tím člověkem mám takovej divnej pocit, že je rozhodně dobře, že se nesere do společenství nebo do řízení domu, protože mi přijde jako kokot.

dívka

** update 20:21 poslední pohotovostní den proběhl v dámské společnosti a bylo všechno fajn. svět se točí dopředu a ne zpátky.

jakeše do koše

** update 19:31 před třiceti lety šli komanči do hajzlu. já sem včera byl na chvíli v hospodě odevzdat kytku k padesátinám. dneska proběhl zkurvenej úklid, protože byt si vo něj říkal.

kunda den

** update 14:01 do telefonu mi padla aktualizace, po asi 15 minutách nervů, jestli si ještě dneska zavolám, se telefon otočil a naběhl do prostředí, který vypadá trochu jinak. jo, a von to android pie.

======

** update 10:59 dnešní den není naprosto ničím významný. nic se nestalo, nemakám a zabíjím čas. ne, ráno přišel do baráku revizák přes hasičáky a hydrant, takže sem mu dal klíče. hrozná dřina.

Vězení Marka Dalíka: Lobbista pobýval a obědval v penzionu, kde ho hlídala majitelka. každej premiér má svýho posranýho guru Máru. Mirek Topolánkovic se o svého Máru očividně dobře postaral.

dycky most!

** update 22:40 návštěvu metlife mám za sebou, podpisy příbuznejch zařízený. vyhnali sme z práce nachcípanýho kolegu a já mám pohotovostní večer, kterej sem zabil zabíjením v doomu.

Dvěma Mostečanům se nechtělo nést sedačku, tak ji vyhodili z okna. Zranila chodkyni. dycky most!