Prújem: březen 2020

hovězí na houbáx

** update 13:45 vietnamci naproti mě otevřeli bistro a prodávaj přes okýnko. moc nával nemaj, chvíli sem přemejšlel, jestli si nejít něco objednat, ale pak mi došlo, že mám v mrazáku dvě kila hovězího v pěti kusech, tak sem jeden vytáhl, aby rozmrzl a udělám ho na zkurvenejch houbách. mám ještě nějaký sušený.

slejvání dní

** update 19:30 už nějakejch pár dní získávám pocit, že sanitky vždycky nejvíc houkaj večer.

======

** update 13:42 dneska sem zjistil, že je pondělí a že v noci mrzlo. nějak se mi ty dny začínaj slejvat do jednoho. takže sem ráno odvez účetní fakturu a cestou domů navštívil pekárnu a řezníka, kde mě odradila kurva fronta. počítám, že budu ještě celej duben doma. jinak sem rád, že je matka důchodkyně sama na baráku, protože bych ji nechtěl mít teďka v důchoďáku. to sou tábory smrti, kde nikdo neví, komu padne rozsudek smrti. nezávidím zdravotnickýmu personálu.

čínská smrt

** update 23:40 epidemie čínský smrti nabírá na otáčkách, z půl míče nakaženejch bude brzo celej míč a v americe překonali 100kilo pozitivních. jako, že sem loňskej rok hodnotil jako fakt vostrej a nepříjemnej, jak sem se těšil, že letos bude klid a já začnu maloměšťácky chatařit, tak se všechno změnilo. tahle šílená čínská sračka nasadila pro letošní rok solidní level zasranosti.

======

** update 19:53 ty vole, to mi zase byla story, sem si ubalil ke zprávám brko, ležím na gauči a čumim na průsery z dnešního dne, když tu zvonek od dveří, tak vyskočím, hodim na sebe tepláky, seru na roušku a otevírám. no tam stojí mladej od jedný ženský v baráku, já nevim kolik mu je, ale víc než šestnáct určitě ne. skrčenej, cosi držel v ruce a začal něco mumlat, že se chce omluvit a to cosi v ruce mi podával. moje přihulený oči spatří cedulku z půdy s nápisem "prádelna", jejíž krádež mě kdysi fakt vytočila, až sem psal ceduli na nástěnku. no a z mladýho začaly padat nějaký věci, jakože s kamarádem ze školy sbírali věci na výstavku či co, ale jak sem byl nahulenej, ta cedule mě dávno už nesrala a byla oželená, tak sem se rozchechtal a v podstatě sem se zmohl jenom na "ty vole, toho si cenim", protože sem fakt ocenil, že mi tu ceduli přines. taky sem mu řek, že sem podezříval úplně někoho jinýho a přidělávat ji nemusí. Bylo na něm dobře vidět, že měl staženou prdel a čekal výjeb. no, jestli tu ceduli našla doma jeho matka a dala mu čočku, že mám hysteráky, tak bych se ani nedivil, že šel ke mě zazvonit s obavou. dostal holt životní lekci :D

======

** update 18:21 dneska dopoledne sem makal pro svj, napsal sem sousedům dopis, že v běžném termínu shromáždění rozhodně neproběhne. odpoledne sem si poslech seminář o nsx.

Rekordní nárůst počtu obětí v Itálii, celkem je jich přes 9000. já pevně doufám, že ta sračka v itálii začíná kulminovat a rozhodně nevěřím číslům, kterýma čínský komunisti krmili svět. v číně to musel bejt větší masakr, než tvrdí.

školení

** update 23:07 virem postiženejch přes půl míče lidí a usa jsou v čele peletonu počtu nakaženejch. tyvle, tohle bude hustý.

======

** update 17:42 zabil sem dva dny sjížděním nějakých webových seminářů s kvízema, který musím mít sjetý kvůli udržení certifikací. sbíraj se za ně nějaký bodíky. není špatný zaměstnat hlavu.

Praha chce ubytovat bezdomovce v tržnici, nevěstinci dala na vystěhování tři dny. jo, když je krize i šlapky musej do ulic.

virový úterý

** update 16:44 ze včerejška na dnešek sem se pěkně vyspal, vyřešil pár drobností a simuloval práci. naplánoval sem si nějaký školení a webový semináře, abych úplně nevypad z pracovního režimu. co je dost fér, je vzduch v praze. provoz je minimální, lidi zmizeli a vítr rozfoukal bordel, kterej celý dny poletoval vzduchem díky autům a průmyslu. fakt se mi parádně dejchá.

Muž v prodejně v Brně ukradl trenýrky, místo nich tam nechal své špinavé. Hrozí mu až osmileté vězení. ty vole...

lidí jak na václaváku

** update 18:30 porušil sem přikázání vlády a byl ze včerejška na dnešek na žižkově. doufám, že sem tam nic nepřivez a že sem si nic neodvez. přestože sou ulice prázdný a začínaj vypadat dost depresivně, tak včera na Vítkově bylo lidí jako sraček.

sníh

** update 14:37 ty vole, vono sněží.

nakažených 300 000

** update 22:22 dneska sem si udělal veget den s filmem. čítač nakažených hlásí 300 000 kusů. pandemie online.

návštěva města

** update 14:08 byl sem hodit účetní do schránky fakturu k proplacení a cestou domů sem se rozhodnul obejít obchody. nějak mě napadlo, že lidi ještě neprožrali nasyslený karanténí zásoby, nic netuší o tom, že by Bureš mohl nasadit dva týdny zákaz vycházení a že by mohlo být ještě v obchodech poloprázdno. takže sem u řezníka vzal dvě kila hověziny a chleba. hovězinu sem doma rozkrájel na pět kusů a hodil do mrazáku. pak sem se stavil v albertu, kde sem vzal další brambory a zjistil, že měli už vybraný i drahý konzervy. takže sem popadl ještě mejdlo, další hajzlák do zásoby a šel domů. společný znamení obou návštěch obchodů bylo, že ač sem přišel až po dvanáctý, tak u řezníka a v albertu předemnou stála důchodkyně. a to jim Bureš vyhradil speciální časy.

Ve Zlíně zkolaboval cizinec na ulici. Vykazoval symptomy nákazy Covid-19. Nojo, to sem si vzpomněl, že když nám včera začínala videoporada, že sem z okna viděl u křižovatky odloženej nákupní vozík naplněnej hromadou igelitek a vedle ní ležet nějakýho houmlesáka. jestli byl ožralej nebo ho napad korona virus nevim, ale když porada o hodinu později skončila, už tam neležel.

odběrový vůz

** update 10:28 touhle dobou bych trpěl pravděpodobně kocovinou. ale trpím akorát tak hovnem. mám takovej pocit, že noc sem přežil a dnes poprvý jsem viděl stát přes ulici sběrný vůz nakažených. kam je vozej nevim, ale asi někam do spalovny.

image