Prújem: září 2022

druhý kolo senátních voleb

** update 10:03 dnes je druhé kolo voleb do Senátu. Jinde v republice to vypadá dost v píči, u nás na Praze 10 mám možnost volit Pirka, o kterým se řiká, že je kovidovej dezinformátor a dezolát a že před revolucí donášel STB. Pak tu máme Chmelovou, kterou radnice odvolala z místa starostky, protože se rozmázla o hovno jménem Dozimetr. Teď kundo raď, koho volit. Jelikož nemusím řešit dilema SPD vs ANO, seru na volby a jedu na chatu.

dezoláti

** update 12:27 jako já mám pochopení pro lidi, kteří se bojí. sám se bojím hromady věcí, ale rozhodně nemám pochopení pro kretény z tohoto článku: Řízky, Ortel i strach z války a cen. Jeli jsme autobusem s naštvanými.
To je normální parta frustrovaných Zmrdů, který by za Hitlera hajlovali na Václaváku, za Gottwalda by věšeli všechny imperialisty, buržousty a zakládali uliční výbory. Za normalizace by donášeli na sousedy a nyní si libují ve sračkách, kterými je krmí ruská propaganda a debilní teorie pro dezolátní kretény.
Tito dementi nechápou, že revoluci neudělají a válku nevyhrají na mrdky ožralí retardi. Tato hovada si stěžují na chudobu a bídu, ale zaplatí předražený výlet do Prahy, nakupují od dementů debilní placky s kokotskejma hláškama, posílají prachy organizátorům v exekucích, chlastají mizerný rum, hulí krabičku denně a na internetech šíří výkřiky, že se neomezí a doma budou topit na 23 stupňů, protože nechtějí mrznout. Přičemž na demonstraci jedou v kraťasech, protože 11 stupňů venku zvládnou a ti samí lidé nejspíš ještě před rokem křičeli, že se očkovat nenechají, protože vlastenec sportuje, otužuje tělo a nemá problém s chladem. No a největší paradox je, že i tihle blbové svými platy (pokud nejsou na dávkách) vlastně přispívají na elektřinu na chatách nám rozmlsaným pražákům.

nádobí

** update 20:05 záhada příspěvku na chatu odhalena. platím totiž běžný tarif, jelikož nejsem žgrt. kdybych si platil víkendový tarif pro chataře, mám peška a dostanu hovno.

======

** update 17:58 dneska sem třikrát myl nádobí a několikrát vařil. Koukal jsem na účet, který mám u Pražských energetik a zjistil jsem, že jsem dostal od státu příspěvek 3500Kč a jsem v pěkným přeplatku. Co mě pobavilo ještě víc, byl pohled na účet u ČEZu, od kterýho odebírám energii na chatě. Další příspěvek 3500Kč a myslím, že letos jsem se rekreoval skoro zdarma. Tyvle :D

křoví

** update 20:46 dnes odpoledne jsem zjistil, že je zítra volno, jelikož bude státní svátek.

======

** update 12:00 budu dělat v nějaký zakázce křoví. podepsal jsem papír, že jsem programátor :D

v měsíci říjnu jdu 3x na kontrolu k doktorům. oči, pihy a tlak. to je víc návštěv doktora, než kolik jsem jich udělal za posledních 20 let.

mrdka

** update 15:33 znáte taky ty pohádky o tom, že toto je naše víno, toto je domácí slivovice a tohle kuře běhalo po dvoře a nikdy nevidělo antibiotika? já tyhle pohádky slýchávám dost často, proto domácí slivovici neznámýho původu prostě nepiju a to kuře krákoře bez antibiotik a od malochovatele chutná úplně stejně jako od řezníka na vinohradský, který také bere od malochovatelů a nikoliv z holdingu.

======

** update 13:10 česko je připojený k internetu skoro třicet let. během té doby se zvýšil počet lidí, kteří věří nejen proruským dezinformacím, lžím obžalovaných poslanců, ale také na placatou zemi či popírají smysl očkování.

======

** update 12:49 miloš zeman je čůrák a jeho požehnaný blb jiří ovčáček mrdkou. andrej babiš jest obžalovanou sviní a všichni dohromady jsou Zmrdi.

Dneska se vlastně nic neděje, kromě toho, že jsem nasranej z politiky a že musím do práce. Ale super je, že drahá polovička měla ve svým rodným městě vernisáž výstavy, přišlo hodně lidí, regionální televize a skoro devadesátiletý žák umělce Zrzavého.

houby

** update 21:13 já jsem si všimnul, že se vypnul nejen náš barák, ale celá ulice. tyvle, balónek :D

Elektřinu v části Prahy vypnul na půl hodiny pouťový balónek.

======

** update 20:46 adolf putin zase vyhrožuje atomovkama. já mu mrdán atomovky, seru na igelitový pytlíky, pláštěnky a plynový masky s chobotem. znovu opakuji, že raději chcípnu v jaderný výhni ve svým oblečení a svobodnej, než žít pod diktátem kremlu.

======

** update 19:23 dnes bramboračka s houbama a telecí na houbách.

kurva volby

** update 21:29 no ty výsledky mě docela děsí. jakože mám pocit, že čím dál od prahy, tím jsou výsledky voleb děsivější. ano, ano, spd, spd k tomu mix místních. podívám se namátkově na nějaký typický maloměsto například ve východních čechách a vidím spd. to se tam posrali všichni?

image

======

** update 19:06 osobně myslím, že loňský celostátní vítězství pětikoalice byla náhoda a v podstatě zázrak. ty dnešní komunální a senátní volby jsou podle mě průser. každej kdo má všech pět pohromadě by se o sebe měl postarat sám. babiš, spd a další dementi ničemu neprospějou.

komunální volby

** update 19:52 procházku s matkou mám za sebou, celá se nesla v duchu doktorů a medicíny. jsem oficálně důchodce, řeším svoje zdraví a zdraví příbuzenstva. no nic, zítra po měsíci zase generální úklid a jít volit. Dneska už na to seru.

Okamura chtěl projevit odpor k vládě. Zřejmě ale omylem podpořil senátora TOP 09. že je tomio okamura čůrák, se tak nějak všeobecně tuší. nicméně dneska ze sebe udělal exemplárního megačůráka, kterej si solidně naběhl na volební vidle. :D

======

** update 12:21 takže k mýmu překvapení mám výsledky krve a chcanek v normě, akorát mírně zvednutý nějaký jaterní čísla, kterým stejně nerozumím a náběh na dnu. tyvle :D

======

** update 11:30 volal jsem na kožní, abych se nechal objednat k prohlídce, po delším vyzvánění jsem zjistil, že mi to nikdo nezvedne, protože dneska se u nich nemaká. Tak sem poslal email, uvidím jestli se mi ozvou a kdyžtak budu prudit příští týden.

Dnešní volby budou blázinec, stačí mi zběžně sledovat co se děje na sociálních sítích a ty vole, to je šílenství křížený s magořincem. Prchalům tým jede pro obžalovanýho Babiše kampaň, která vypadá, jakoby se sfetovali všemi drogami světa. Já se obávám, že největší průser bude ten, že nadpoloviční většina mých spoluobčanů jsou naprostí kreténi, kteří si myslí, že sežrali Šalamounovo politické hovno a všemu rozumí. Proto jim Babiš sere do huby žvásty, že se jedná o referendum o vládě a nikoliv o volby do obecních zastupitelstev. Tyvle mrdky vymrdaný, který chtěl kurvit moji budoucnost.

spánek

** update 22:18 stavil se známej, protože potřeboval odemknout účet s admin právy ve win7 a nenapadlo ho, že když se přihlásí jako administrátor, že může tomu účtu prostě změnit heslo. :D
jinak sem si připravil volební lístky a musím říct, že tyhle komunální a senátní volby jsou fakt peklo. jenže k volbám chci jít, beru to jako svoje právo a nechci nechat hlasy úplně tomu nejhoršímu odpadu. senát sem ještě nějak vyřešil, ale radnice p10 a magistrát to bylo fakt peklo. můj jeden problém je, že svobodu fakt nechci za primátora a některý lidi u něj na kandidátce ods, top a ještě čehosi v čele mě serou. druhej problém mám, že mě taky serou piráti, ale hřib jako primátor mi nevadil. celkem tu smečku kreténů kočíroval. třetí problém je, že pak je tam pár relativně důvěru budících lidí a zbytek je politickej odpad. komouši, spd, zelený, dementní motoristi, cibulka a jiný retardi. tyvle, nechci křížky do dalších voleb vidět.

======

** update 11:46 tyvle, já byl po tý včerejší kontrole unavenej jak pes, tak sem docela rychle usnul a spal jak zabitej rusák. měl sem se dneska objednat na kožní, ale objednám se zítra, protože sem před chvílí dostal kontakt od známý na ordinaci, kam chodí s pihama. já ji včera úplně náhodou ráno potkal na poliklinice, řekli jsme si kam deme a já si až večer vzpomněl, že šla na kožní. v podstatě je to stejná ordinace, kterou sem si včera vyfotil kvůli telefonnímu číslu a je hned za rohem od mý nový doktorky. tímto uzavírám dnešní lékařský okýnko.

docela mě překvapuje, že se rusáci snaží zdrhnout z ruska před mobilizací. ještě nedávno na ukrajině chcípali jenom šikmovoký rusáci z dálný sibiře u čínských hranic, takže to těm bílým Zmrdům z měst bylo ukradený a podporovali vraždění ukrajinců. nyní putin povolal tyto Zmrdečky do boje, jim se nechce vstát od internetu a odjed chcípnout na ukrajinu za svého vůdce adolfa putina.

další prdel je, že ještě nedávno tahle samá Zmrdí špína spolu s českými flastenci, dezoláty a vlastizrádci volali po popravách zajatých cizinců bojujících na straně ukrajiny, obránců mariupolu a nacistů z batalionu Azov.
Hle, nyní se hrdinové vrátili domů a žádný veřejný popravy nebo demonstrativní soudy se nějak nekonají. Rusko a Putin jsou v píííči!

doktorka

** update 18:25 na těchto fotografiích vidíte blázinec v praze. fotky maj na šířku 2800pixelů, takže se dají otevřít ve větším rozlišeni.

  • fotografie číslo jedna: obsah dopisní schránky s nápisem "nevhazovat reklamu" za včerejšek a dnešek. samí zmrdi zasraný.

image

  • fotografie číslo dva: hlasovací lístky na radnici praha10, na magistrát a to malý barevný je senát. vlevo nahoře kvůli měřítko obal dvd s filmem Krychlič.

image

======

** update 13:08 sem ještě vzpomněl. Kdo myslíte, že před poliklinikou Malešice lovil mezi penzisty voliče? Samozřejmě hnutí obžalovaného poslance Babiše.

======

** update 11:50 dobrá tedy, v osm hodin sem naklusal k doktorce a byl u ní až kurva do desíti. A je to přesně tak, jak sem tušil. Dostal sem se do spárů zdravotního kurva systému. dozvěděl jsem se, to co sem tušil. jsem zdravej, ale tlustej s vysokým tlakem a hromadou pih. kromě toho, že mě sice měla v databázi, ale nemohla mě najít, mi vzali moč a krev. s tou krví to bylo celkem vtipný, protože při pohledu na jehly a odběry chytám paniku a měním barvu na bílou. naštěstí doktorka byla mladá rezavá, její sestřička stará kaštanová a bylo vidět, že má v odběrech krve praxi. odvedla moji pozornost a žílu nepropíchla. doktorka ocenila moji hybnost, že se dokážu ohnout a skoro si prstama šáhnout na špičky bot, že umím kroutit hlavou doprava a doleva a že nemám úplně křivou páteř. zjistila, že sem dost lechtivej při proklepávání břicha a během lepení žabiček na moji chlupatou hruď. to byla asi největší prdel, protože žabky furt odpadávaly a nemohla mi naměřit ekg. no nicméně v pátek mám zavolat ohledně výsledků krve a chcanek, mám se objednat na kurva kožní a za čtrnáct dní mám přijít kvůli přeměření tlaku a pro potvrzení do práce, že sem schopen sedět v kanceláři u pc. pííčo.

Dnešní výročí: 21. září 1976 byl zahájen v Praze soud s členy skupin The Plastic People Of The Universe a DG 307.