praha město rodiny

Vysráno dne: 2024-05-21

update 22:10 prej budou volby do europarlamentu. já nevim koho mám volit, vím jen, který tupce volit nechci.

======

update 21:46 monstrozně chčije. byl sem návštěvu vyprovodit s deštníkem. základní pravidlo chůze v dešti je nejít podél silnice a nestát hned u křižovatky. je takový hnusný počasí, že většina řidičů prcá na vodu ve vyježděnejch kolejích a dírách.

======

update 18:54 přišla návštěva. žerem chlebíčky, pijem rum.

======

update 14:22 čeští ambiciozní rodiče, kteří prošli husákovými základkami s doživotním traumatech, chtějí, aby i jejich ratolesti závislé na mobilních telefonech a sociálních sítích získaly maturitu a titul bez práce. co takhle zavést, že každé dítě dostane automaticky maturitu k osmnáctinám a magisterský titul k dvaadvacátinám?

Ministerstvo připravuje „gymnázium pro trojkaře“. První žáci by ho mohli vyzkoušet už příští rok.

======

update 13:33 mám po obědě. poslední úkol, který zůstal na seznamu, jsem prostě odprokrastinoval na zítřejší den. ani se nestydím...

======

update 11:19 rodiče s dětmi na kolech jsou tak jediní cyklisti, který akceptuju na chodníku. nicméně moje pochopení pro rodinný pumpičkáře mizí přesně v okamžiku, kdy se taková cyklorodinka snaží nacpat do tramvaje předními dveřmi u řidiče. že to debily vůbec napadne.

seznam si na svých webech začal dost nechutně vymáhat (nechci psát nabízet) možnost platit výpalný za necílenou reklamu nebo pokračovat s cílenou reklamou. ivo a jeho seznam jsou fakt zmrdi. zaplatíš a stejně musíš trpět s reklamou. jo a když dotazník vykřížkuju a pošlu do hajzlu, další pokus otevřít stránku ze seznamovýho webu nedostanu. typický český mrdki.

image

image