sluneční den

Vysráno dne: 2024-05-14

update 18:14 pár dnů bude z jistých důvodů výpadek a nebude tedy možný sledovat pomalou mozkovou degradaci jednoho internetovýho čůráka, kterej o sobě tvrdí, že je mimozemšťan. tohle ubohý kvičení stejně nikomu chybět nebude.

======

update 17:16 jedu domů narvanou tramvají. naproti mě sedí mladá buchta, sluchátka, čelenka s růžovejma ouškama, tetovánička. říkám si fajn, mládí. pak otevře batoh a já vidím strašlivou hromadu krabic od léků z nichž poznal jsem jen trittico. okej, buď aktivní dýlerka nebo sněhová vločka. pak slyším dva mladý borce maximálně osmnáct, jak řeší svoje vlasy. jeden z nich si stěžoval, že se mu už dělaj kouty. sem se v duchu zasmál a vystoupil. myslel sem, že šampóni už vymřeli.

Sadistická show týrala muže přes rok. Japonsko fascinovala, děsila i léčila. velmi solidní hardcore. já bych sral krev.

======

update 14:45 jako vážně mě sere na internetech kňučení lidí, jak jsou strašně nemocní adhd, jak nemůžou vstát, jak se jim nic nechce, jak je všechno na hovno a prášky nezabírají. každej kurva den se mi nechce vstávat, každej kurva den se mi nechce jít do práce, protože v ní zabiju nejlepší dny života a nejlepší počasí roku. často se mi nic nechce dělat, raději bych byl na chatě, běhal po zahradě, pil pivo a hulil špeky od božího rána, ale prostě to nejde. je tu práce, kterou je nutný dělat a udělat, protože sama se neudělá. jsem přesvědčen o tom, že skutečně nemocní lidé neskučí na internetech.

======

update 14:36 kolega včera u zákoše zakládal novýho uživatele. když přišel do kanclu, tak povídal, že je týpek nějakej divnej a že si není jistej, jak dlouho ve firmě vydrží. já mu odpověděl, že je ve zkušebce, tak holt má tři měsíce, aby dokázal co v něm je. dneska přišla žádost o zrušení veškerých jeho firemních účtů. :D

======

update 13:48 mě už ti vinaři začínají vážně dost srát. jako co by vlastně chtěli? já bych chtěl legální marihuanu, všichni na mě serou a mezitím musím číst kvičení nějakejch lidí, kteří si stěžují, že nedokáží prodávat svůj líh bez dotací a bez spotřební daně. když nedokáží, tak je asi něco špatně. Pro spotřební daň na tiché víno je zhruba 40 procent Čechů. Podpořit producenty by měly dotace.

======

update 13:13 diktát z parkování zabral. blbeček svý bávo přeparkoval. vždycky mě nepřestává překvapovat, jak největší ojeby na nejlevnější parkování ve střední evropě dělají majitelé báv, meďourů, audin a jiných luxusních vozu. nenarazíte na třicet let starýho favorita, který by parkoval na hulváta s přelepenou espézetkou.

======

update 12:06 chodím na obědy kolem činžáku, kterej je v rekonstrukci. pravidelně před ním postávají auta s espézetkami, kde je jeden znak přelepený černou páskou, překrytý plechovkou od energiťáku nebo kusem papíru. skoro pokaždý, když jdu kolem, pásku, papír či energiťák prostě sundám a vím, že za chvíli to bude zpět. dnes měl jeden frajer zakrytou espézetku dopravní značkou oznamující zákaz zastavení, tak jsem ji jen viditelně posunul, abych odkryl poznávací značku. jdu zpět, už tam stojí ukrajinka a hlídá. já znovu posunu značku a ukrajinka dostane záchvat, že tu zánovní ojetinu poškodím a že zavolá policajty. já ji řek, ať je klidně zavolá, že tak aspoň ověříme espézetku, jestli není auto kradený. myslím, že sem na stavbě vyvolal záchvat, v jehož výsledku budu označen za udavače, pomocnou stráž vébé, uliční výbor a podobnými sračkami, kteří poudají primitivové, kteří se snaží ochcat platbu za parkování.

======

update 10:39 administrativa udělána. odsouhlasení výše pojistnýho za rok 2023 pro náš faking činžák bylo odesláno. pak sem ještě napsal kratší "bug" report vývojářům systému, který používá moje doktorka. dneska sem zjistil, že čas u odeslaných žádostí je uváděn v GMT a nikoliv v našem středoevropským čase a trochu mě to zmátlo. pak sem si taky všimnul, že jsem stále po měsíci v systému přihlášen a to si myslím, že je špatně. představoval bych si, že mě systém po 48h automaticky odhlásí.

agenda hotova a nyní se můžu s chutí vrhnou na psaní sraček, kterými se budu vysmívat všem lidem, kteří dnes zabíjí na internetu čas psaním jiných sraček. blbečci, debilové, kreténi, kokoti, čůráci, hovada, vohnouti, ksindlové a dementi. vaše malicherný problémy stojí naprosto za hovno a až chcípnete, pozbydou jakýhokoliv smyslu.

Zemědělští aktivisté si vyřizují účty se starostou Novotným. V Řeporyjích vysypali kupu hnoje. Vévoda z Řeporyj Pavlík z klanu Novotných sklízí, co zasel. asi bude překvapen, ale každá akce vyvolá reakci a je tedy možný očekávat, že na debilní provokace zareagují debilové taky debilními provokacemi. přeji do řeporyj pěkně zkurvený debilní den.

======

update 09:20 dneska je tak krásně, že sem si byl nechat ze zad vyndat pár stehů ze zad. finální nález je neškodný nález, takže zcela spokojeně můžu prožít tento krásný den na internetech psaním sraček a sledováním gigantických válečných úspěchů ruských teroristů. vážně čekám, kdy konečně nejvyšší planetární vedení stiskne tlačítko a celou tu ruskou zemi se širou ruskou duší spálí atomovkama na prach. bylo by všem líp.

Hříchy AfD dobíhají i Okamuru. Sázka na extremisty, která se přestává vyplácet. i kdyby se ten zesranej česko-japonskej kříženec postavil na hlavu a posral si břicho, zmrdem byl, zmrdem je a zmrdem zůstanem.