třeba středa

Vysráno dne: 2023-11-15

** update 18:38 byl jsem se podívat na půdu, kvůli nějakejm drátům, který se nelíbily požárnímu revizákovi. ty dráty vyřeším, ale když už sem byl na půdě, kam normálně nechodím, tak sem se porozhlíd, jestli někde náhodou nezatejká. našel sem dva malý flíčky na podlaze a jeden trám tak shnilej, že sem do něj zapíchnul celej prst. musí hnít už dlouho a nechápu, jak mi mohl uniknout. nicméně je v části, kam nikdo neukládá bordel ani nevěší prádlo, takže tam nikdo nechodí. tyvle, furt kurva něco.

Vynechání důkazů a tendenční závěry. Vrchní soud zkritizoval zprošťující rozsudek v kauze Čapí hnízdo. tyvle, to je materiálek tenhle babiš. se syna udělal bílýho koně, z dcery udělal bílýho koně a všichni jsou z fotra tak na prášky, že se soud zamýšlí, jestli při těch dávkách mohli bejt vůbec při smyslech.

======

** update 13:33 ani nemá smysl se nasírat. psí hřiště se setkalo s lidskejma mrdkama.

image

======

** update 11:59 kebabárna na vinohradský zase změnila logo. jako tyvle, já nevím co si mám myslet, kromě toho, že kebabárny a pizzerky jsou prachsprostý pračky peněz. pizzy už žeru minimálně a na kebaby se spermatem neznámýho původu dávno seru.

======

** update 11:30 okej, rozbitý okno ve dveřích do dvora mám opravený. žádost o vyčištění okapů byla taky podána a pán se staví, až pojede kolem. mluvil jsem s chlapíkem, který dělá úklidy domů a na kterýho sem dostal kontakt ze správcovský firmy a jsme domluveni, že se staví podívat.

moje klavesnice je nechutně zaprasená a myslím, že už je to docela i vidět.

======

** update 10:22 v pátek je prej svátek a budeme všichni smrdět doma.