syréni

Vysráno dne: 2023-06-07

** update 20:56 volala mi před chvilkou matka, že v ranní špičce kolem sedmý a odpoledne kolem šestý zaregistrovala ve stupačce vodu tekoucí proudem. zítra to zkusím chytit na kameru a já toho zkurvenýho hajzla najdu, i kdyby to mělo stát milion a nebudu se s ním srát. bude hnán k odpovědnosti, i kdybych ho měl dostat do exekuce. srát na zmrdy.

======

** update 13:14 změny, nesnáším změny. přes 15 let chodím pro obědy do jídelny u radhošťský. přes 15 let vždycky vedla fronta jedním konkrétním směrem ke vstupním dveřím kolikrát až na ulici. dneska teda automaticky vlezu, postavím se na místo, kudy normálně vede fronta a až v tu chvíli slyším štěbetání důchodců a různých dalších člověků. štěbetali o frontě, o mužích a předbíhačích. v tu chvíli mi došlo, že ten chumel penzistů není chumel lidí, kteří se dívají na tabuli se seznamem jídel, ale jakože fronta. no tak jsem jim dal školení o tom, že dnes je to poprvý za více než patnáct let, co je fronta vedená nějak divně a že nemám rád divný náhodný změny.

======

** update 12:22 vyškrtal jsem položky z kalendáře, dostal termín pravidelný oční kontroly. sice jsem v jednu chvíli myslel, že mám problém s ušima, když mi dala datum v říjnu, ale uši mám v pořádku. k tomu sem poslal email svj kvůli garsonce, kde jsem je trochu vyprudil před schůzí výboru, na kterou se dostane spíš matka než já.

======

** update 12:01 zkouška syrénů. zkouška syrénů.