Prújem: pátek

nohatý smrady

update 10:41 tyvle fakt nechápu tuhle českou náturu. vlezu tam, kam rozhodně lízt nemám, přinesu ze zákázanýho prostoru něco, co bych rozhodně neměl a ještě to nechám v rukou děcka. tak tyhle debily naprosto vůbec nelituju a směju se jim, protože s tím budou muset žít celej život až do smrti.

Chorvatská policie zadržela Čecha v souvislosti s výbuchem, který zabil dítě. "Podle policie muž se svou rodinou a přáteli navštívil „označené nebezpečné vojenské cvičiště“ v oblasti města Knin, nedbal výrazných písemných upozornění a dovolil dítěti, aby s sebou vzalo nalezené výbušné zařízení, které následně podezřelý osobně uložil do auta."

======

update 09:41 strašný vedro. bude ještě větší.

  • blbečku, ze schodů dobíhat v pantoflích a sandálech ujíždějící metro není úplně chytrej nápad. málem sis rozbil držku a musel čekat 1minutu a 40 sekund na další

  • žabky pro čvachtající frajírky. tradiční bizár českýho léta v praze

  • crocksy neudělají z designovýho drsňáka hustějšího chlapa

  • makeup plastikový nafukovací panny prostě v teplech teče

  • nemyjete-li se občas, ani nový boty vám nepomůžou od zápachu nohou

  • takový to, když smrdíte tak, že si od vás odsednou i indové. a ti musej bejt zvyklý z indie na ledasco

  • praha, multikulturní město bizáru

nudný pátek

update 11:55 vážně nevím, co se dneska učí na debilních základních školách. jdu vyzvednout jídlo do bistra v zaokrouhlený ceně 250kč. otázka zní, 250 a kolik je 400? přeci 50. asi už se neučí klasický kupecký dopočítávání.

======

update 11:06 Špitálníková: Pervitin je v KLDR levnější než kafe. Na pizzu vám dají roky prošlý sýr. myslím, že ani legální marihuana a levný pervitin není důvodem, proč bych se měl přestěhovat do severní korei za kimem třetím.

Vláda schválila zákon o podpoře bydlení. kdo chce, ten už dávno bydlí, kdo chce, ten už se dávno o svý bydlení stará. tyvle.

Kraj poskytne zaměstnancům Liberty bezúročnou půjčku. tenhle stát jde do socialistickejch sraček, bydlení zdarma, bezůročný půjčky tam, kde by měl makat pracovní úřad a kam by měly chodit podpory v nezaměstnanosti.

======

update 10:22 ke stáří budou na povrch vyplouvat dějiny našeho mládí. vždycky sem považoval Agrofert za mafii italskýho typu, za kterou zůstávala spousta mrtvol a PPF za mafii bílých límečků. Kellner nikdy nebyl kamarád Česka.

Kellnerův Sibiřský kšeft: Miliardář podle svědků sponzoroval tajně politiky.

======

update 09:12 očekával jsem v noci přílet mimozemský civilizace a probuzení hlášením, že máme 3 hodiny na rozloučení se svými bídnými zkurvenými životy. nikdo nepřiletěl, nějaký hlášení na internetech sice proběhly, ale byly to jenom nějaký mentální sračky našich duševně slabších spoluobčanů.

nmc

update 18:12 odvolil sem, ale fakt sem se musel překonat, abych k tomu aktu došel.

======

update 13:19 nesnáším kretény, kteří neustále čumí do telefonu a hlavu nezvednou.

======

update 10:46 docela enormě mě sere kňučení lidí na internetech, že jim stát málo dává, když maj nataženou ruku a žadoněj. tyvle, já bych toho v životě chtěl a vím, že to mít nikdy nebudu, tak mám taky natáhnout ruku a žadonit?

======

update 09:22 nemá smysl panikařit a vymejšlet v hlavě příběhy. ztráta času a cesta do psychospirály. infarkt ani mrtvička to není, takže čekáme na výsledky dnešních vyšetření. budu rád, když to bude vyčerpání, ale pořád to může bejt cokoliv až po nádor v hlavě. nemá smysl nad tím přemejšlet.

už aby předvolební kampaň skončila, lezu do metra na strašnický a potkám rozdavače volebních letáků. vylezu na floře a koho kurva nepotkám, další kretény s letáky. tyhle volby mě enormně serou, celkovej politickej marketing příšernej, významná část kandidátů sou výrazný kupy sraček až v gigantickým množství a ten zbytek jde hlavně po eurobruselským platu a důchodu.

tlač tlač tlač tlač káč

update 19:55 překvapení, chčije. lidi venku jsou zmoklí a mně je to u prdele.

Kokain ve Sněmovně: Babiš útočí na Vobořila, že je magor! „My v hnutí ANO nešňupeme“. posedlost babiše a jeho lidí kokajnem je až neuvěřitelná, zvláště v době jejich nekonečných obstrukcí.

======

update 09:38 Trump je vinen. Jde o prvního amerického prezidenta, který byl odsouzen. vždycky někdo musí bejt první a donald má rád prvenství.

Zeman chtěl abolici u úniku z BIS i vrbětické zprávy, ukazují dopisy, které zveřejnil iRozhlas. zeman. největší politická mrdka od roku 1989.

======

update 09:11 hrozně rád bych se vysral na práci. hrozně rád bych nechal zmizet všechny lidský mrdky z planety. hrozně rád bych mír, ale nejsem posranej chcimír. hrozně nerad neřád krad.

Duo Zeman a Paroubek "živě" v Teplicích. neuvěřitelný bizár pro úchyláky. je tam všechno, sexymozek paroubek, nosní hleny roztírané po obličeji kývající hlavy zesnulého těla miloše zemana a dokonce se objeví na závěr pokus o trapný bonmot vyslaný k moravskýmu čmoudovi okamurovi.

malá noční sračka

update 16:53 z výkalu vykvet kvítek nám.

image

======

update 12:04 klidně bych se nechal zazdít ve vlastním bytě, abych unikl před zvuky srkání, mlaskání a čvachtání. jako tahle porucha se s věkem rozhodně nezlepší.

======

update 11:41 tak z winampu bude opensource. pozdě, ale přeci :D

======

update 09:30 přišla malá noční sračka, zahrála prdelní písničku a ušpinila mísu.

nudlová polívka z pytlíku

update 21:52 maj v těch gólech pěknej hokej. úplně nechápu o co šlo, ale jsou nějaký problémy s rozdáváním gólů. když v hokeji úspěšně trefíte branku, tak to ještě neznamená, že ste dali gól. tyvle, to mi hlava vážně nebere.

======

update 09:26 viděl jsem tramvaj a celá ta tramvaj byla polepená reklamou na nějakou zkurvenou asijskou pálivou polívku v pytlíku. nic proti polívkám, vím o dost lidech, kteří na levných asijských polívkách z pytlíku přežili dlouhý měsíce, ale vždycky mě srala u těhlech polívek taková divná mastná příloha z malým pytlíku, kterou jsem nikdy do těchto typů polívek nedával. vždycky mně to smrdělo a nechutnalo.

aj, myslel sem, že už takovou diskusi nikdy nezažiju, ale u matky v svj se řeší otázka, proč by měli na servis výtahu přispívat i vlastníci, kteří ho nepoužívají. "... Z mého pohledu mi dává smysl, aby se standardní provoz a servis rozpočítával mezi byty, které výtah mohou používat...." kámo, tebe bych chtěl mít v baráku. dostal bys takovou bídu, že bys chodil kanálama. ano, i ty musíš platit za výtah, který je společnou částí domu.

májoví deštíci

update 22:43 Biologové pozorovali orangutana, jak si bylinou vyléčil ránu. nechci bejt nějakej jízlivej, ale tenhle vopičák ze sumaterskýho pralesa má víc zdravýho rozumu, než někteří naši spoluobčani, kteří se léčí pitím sava.

======

update 17:09 častý symbol dnešních dní. všude nasráno.

image

======

update 11:24 sleduji v televizi reportáž, jak američtí fízlové rozhánějí studentskou demonstraci na podporu válečnýho úsilí teroristů z Hamásu. Tihle novodobí studentští hipísáci mi přijdou fakt takovou smutnou parodií na květinový děti z minulýho století. Jsou střízliví, vyžadují zásobování bioveganskými potravinami a nápoji z rozmixovaných rostlin. Neužívají LSD pro rozšíření vědomí a už vůbec nejsou pod vlivem alkoholu. Smutná generace nemocných sněhových vloček.

Šel jsem přes Jiřák a chtěl se stavit v pekárně. Bylo tam tak namrdáno vystajlovanými lidičkami a hipstery, že sem se na místě otočil a na nákup pečiva se vysral. Už takhle je to na Jiřáku dost psycho, protože Vinohrady a pomalu i Žižkov se stávají smutnými stíny svý bohatý barový a hospodský minulosti. Kurva, představte si, že jdete náměstím a nenarazíte na pivnici, hospodu či nálevnu s lihovinami, které by měly otevřeno už od časnýho rána. Jdete a je to jedna posraná kavárna vedle druhý, všude sedí tiší smutní dyzajnoví lidé zahledění do svých mobilů a vyvolávající dojem, že Jiřák ovládly zombie.

======

update 09:22 když všechno klapne, bude pršet.

odněkud vítr do naší městský části přivál morgošku, která somruje na zastávkách emhádé peníze. vím o ní, občas ji vidám, jak prudí lidi na druhý straně silnice. dnes měla šichtu na zastávce ve směru, kterým běžně jezdím a docela sem si ji vychutnal. pořád platí, že se lidi projevů somrujících morgošek bojí, přestože byla frnda pěkně a čistě oháknutá a s cigárem v ruce. bavilo mě pozorovat, jak se lidi při komunikaci ošívají, jak jim morgošskej tón nedělá dobře a věděl jsem, že přijde i ke mě. přišla, s cigárkem, úsměvem a asi pocitem i pocitem, že ze mě nějaký prachy vytáhne. a jak se na mě podívala, uslyšela "tyvle, ty černá kundo, nic ti nedám. na cigára prachy máš a stejně somruješ. nehul na zastávce a táhni do hajzlu." to celý hlasitě a důrazně, aby to bylo trochu slyšet. cigoška se krátce zasmála, přestala somrovat a odtáhla do černý píče. nejsem rasista, do bílý píče bych klidně poslal i somrující bělošku.

tančící penzista

update 20:53 matka příroda je nevyzpytatelná a zahradník prosebník. ořešák omrzlej, víno zmrzlý, rybíz přežil a semínko to dalo. jen tak z prdele a čirý zvědavosti, jak moc je konopí rostlinej nezmar, zasadil sem 17.3 jedno starý semínko. jako nečekal sem nic, ale příroda umí mocný kouzla a ono vyklíčilo, přežilo šílený saharský vedra a potom mrazy. co k tomu říct víc.

image

image

======

update 09:21 penzisti tančící kolem mastný tyče a sedící sněhová vločka. neverending příběh z pražskýho emhádé. myslím, že když se toho dožiju, budu velmi agresivní důchodce tyranizující vyměklou úzkostlivou mládež, která kolabuje i během pětiminutovýho výpadku tiktaku.

pátek zajebaný

update 20:27 zejtra mě čeká trip do starých bolestivých míst. raději nic nečekám.

======

update 17:48 tak se nám prej rozvádí babiš. no, mám v píči, protože je to jeho druhej rozvod. jaký je otec víme, děti má rád, jaký má pěkný vztah s klukem z prvního manželství nějak z médií tušíme a na okupovaným krymu je krásně. nic se neděje a velký dopad na druhou rodinu rozvod mít nebude.

======

update 10:11 chodit nakupovat do pekárny na jiřího z poděbrad je stresující noční můra. musíte vyrazit do centra pražský smetánky, ve který muži vypadají jako kníratí homosexuální pornoherci uprchlí z roku 1972 odění v nepadnoucích bizarních oděvech s krátkými zvonovitými nohavicemi, bílými ponožkami v sandálech a kde jejich ženy řídící luxusní mimikočárky zcela nekompromisně rozráží dav chodců jako rozjetý buldozéry. běda vám, abyste se takové ženě dostali do cesty. smete vás na první dobrou, aniž by přibrzdila. žádat je, aby s kočárky nelezly do nevelké pekárny a nechaly je venku uvázaný vedle psů, prostě nemá smysl.

======

update 08:59 dnes je pátek zajebaný. nic se nestalo, kromě té paní s obličejem v krvi, kterou jsem viděl z tramvaje. doufám, že jí nějaký lidi dobrý pomohli.

všímačka

update 09:42 líbí se mi tradiční česká zvyklost, že když se někomu narodí novej harant a budoucí pracovní síla, tak se musí jít chlastat do mrdek. vždyť chlastat a fetovat můžeme i bez důvodu, prostě jen tak pro radost ze života.

mám takovej návrh. pojďme si všímat jen svýho a to ostatní nechme být. já přestanu běham kolem činžáku, nebudu nahánět uklízeče, aby bylo čisto, nebudu řešit závady, opravovat zmrdama rozbitý okna a budu si všímat jen svýho zaprděnýho bytečku. nenuťme hasiče, fízly a záchranáře, aby si všímali druhých. nenechme popeláře, aby věnovali pozornost hromadícímu odpadu u konťáků, nenuťme řidiče autobusů, tramvají, vlaků či letadel, aby se starali o naše pohodlí během cestování. nevšímejme si agresivního národa, který z mrzkých důvodů napadl svýho souseda a zabíjí jeho lidi. hleďme si jenom sebe, mějme klid na práci a hlavně si nevšímejme druhých a svýho okolí. bude se nám líp žít.

tak to je zhruba resumé včerejší diskuse s kreténem.