prima freečko na výletný

na letný na výletný bylo takový malý freečko po skončení demostrace, která proběhla zcela a úplně v klidu s spoustou ftipných hlášek jako "paroubek je píča" a podobně. Vysoce pohodová záležitost. :)

31.07.2005 v 23:12:16

podpora

www.policejnistat.cz = jediný co můžeme udělat, je jít vyjádřit svůj názor....

31.07.2005 v 11:27:00

wokno sem uklidil

jojo, wokno sem windal z rámu a dal ho do komory. a jinak je osum hodin a asi bude bouřka. czechtek nám gestapo rozehnalo, a politici pomalu začínají projevovat svoji inteligenci. jsem stále na straně freečkařů. tečka

30.07.2005 v 20:07:45

f piči wokno

přišla bouřka a vyrazila pro změnu okno v kuchyni. f piči bouřka.

30.07.2005 v 01:13:20

fotbalisty hnát těžkooděncema

protože ubližují nevinným malým dětem.

29.07.2005 v 17:22:51

bez ohledu na soud

jsou komunisti a socani nenažraný prasata!!!!!! (omlouvám se domácímu zvířectvu, prasatům zvláště)

29.07.2005 v 15:22:10

jo a aneta langrová mě sere taky,

protože ten její hit vo těch křídlech motejlích furt jede v rádiju....

29.07.2005 v 14:46:37

MOJE PROHLÁŠENÍ

Trvám si na tom, že Paroubek a celá ta sbírka kretenů, který vede jsou prostě jen a pouze úplně normální S*R*Á*Č*I !!!!!!

29.07.2005 v 14:44:18

czechtek

no fak sem zvědavej jak to dopadne. osobně fandím teknařům, protože vůči policiji mám prostě nějaký výhrady a proti tomu systemu tady taky. Kurwa, 15 let po revoluci a připadám si jak mánička v roce 80, ktera jede na koncert nějakýho undergroundu. Vypadáš jinak, tak dostaneš pendrekem....

29.07.2005 v 13:37:07

jak poznáte technaře

kdybyste to náhodou potřebovali, tak tady máte oficiální policejní návod jak poznat technaře: Policisté rozpoznávají technaře okamžitě. "Mají dredy, páchnou, nosí piercing, v autech mají většinou čurbes, plno chlastu a všude je doprovázejí smečky psů," uvedl policista ze silničního hraničního přechodu v Rozvadově a se smutkem dodal: "Když má řidič v pořádku doklady od vozu, vozidlo v dobrém technickém stavu a nenajdeme na něm nic závadného, musíme ho nechat jet."

28.07.2005 v 10:15:54

no v podstatě řečeno.

jsme nejčko uprostřed okurkové sezóny, takže je naprostá, ale naprostá nuda. teroristi, poslanci a většina lidí má dovolenou, takže jediné co bych si asi já osobně přál je, aby mi za chalupu přijel čektek, kterážto je každoročně prostě největší akcí v republice. Její způsob organisace je tak naprosto úžasnej, že sebelepší menežr by nebyl něco takovýho schopen zmenežovat. to je prostě jasný. ta veliká gloriola. no ale v podstatě letos nevim jestli pojedu, protože jelikož možná, kdo ví jak to bude. spíš to vidím podle toho, kde to bude. informace jsou prostě zmatené, takže je lepší počkat no. jo, ale to vzrušení, že? ta jistá ukázka toho, že prostě lidi, když holt chtěj, tak prostě veškerej systém řízení státu obejdou a prostě se to stane. A systém se tohodle bojí, protože ví, že velká masa lidí dokáže změnit co si umane. Ale systém se pomalu, ale jistě učí. A až dokáže ovládnout zárodky občanské neposlušnosti v rozsahu týhle akce, tak bude nejen po czechteku, ale i po naší svobodě. Systém bude mít všechno pod kontrolou a malé buňky odporu budou přežívat v těžkém undergroundu pod stálým tlakem třetího oka toho našeho systému.

no v podstatě můžu uvažovat tak, že kdyby letos policie zasáhla nějakým bruthálním způsobem, až by způsobila smrt nějakému teknaři (jo, sorry lidi, trošku drsná představa, ale víte jak, realita přináší všelijaké přeqapení - jak ukáži za chvíli), čímž by mohla potencionelně nasrat fakt hodně lidí, protože prostě tak akce je v podstatě z globálního hlediska úplně neškodná, že víc mě prostě budou dycky srát komunisti na letný, a že újma komukoliv z ní, je prostě minimální újma. jo, jel bych, ale nevim jak to dopadne. takže to neřešim, což je prostě u týhle akce asi to nejlepší co člověk může udělat, ale jestli bude hezky, tak by tam mohlo bejt i fak mrtě lidí, protože by to byla letos v podstatě první akce, kdy by bylo fak super hezky a vedro.

ale abych se dostal k tý realitě jako co umí, já teda nejsem jako nějak výrazně netolerantní, ale jsou věci, kterejm já fak nerozumím, resp. mě je mozek není schopen uspokojivě vysvětlit. No vo co de, znáte asi honzu medvěda, že jo? takovýho toho teskně pějícího starce, toužícího po starých romantických časem, se silně pedofilními sklony. Tak jsem se před chvílí začet do blesk.cz a narazil hnedle na začátku na úplně děsně dojemnej příběh, při kterým musí jednomu ukápnout slzička, o dvou co se hledali až se našli. Jehož hlavním hrdinou byl samozřejmě honza medvěd. V podstatě řečeno, zkuste se na chvíli posadit a zamyslet se nad tím, jak asi může vypadat seks na pláži. Ale jak poznamenal jeden účastník konference, kde jsem viděl tento odkaz: "23 tak to uz se lepsi od minule kdy bylo 17 :-)"

No v podstatě lidi, vono to může bejt všelijak. Ve finále z toho prostě může bejt jen smaženice.
27.07.2005 v 18:55:24

ve zdravém těle zdravý puch

z dnešního tisku: Čtyři skautské vedoucí zabil při mezinárodním setkání skautů v americké Virginii elektrický proud. Podle listu The Washington Post se tyč jednoho stanu při stavbě dotkla elektrického vedení.

No jinak jako gud, akorát na to, že dneska volala jedna borka, s tím jako, že jestli bysme jí nemohli sehnat do zítra někoho, kdo by měl volnej milijón korun na ňákej dům.... Takže to byl takovej joke dneška...

26.07.2005 v 10:26:41

meruňky

byl jsem u babičky natrhat dvě plata meruněk. jsou dobry jaxviňa a něco z nich uděláme....

24.07.2005 v 19:59:35

exkrementový fantom

22.07.2005 v 15:43:53

něco malého k rozšíření vědomostí

stručná historie pervitinu.

21.07.2005 v 21:25:06

hm

hm hm hm hm. Tak mám v hlavě nějak prázdno. Ale faktem je, že sem dneska ráno trpěl takovou menší stíhou..... Já sice vím, že se máme s ženou relativně dobře, nemáme hlad a máme střechu nad hlavou, ale nějaxem si uvědomil, že taky asi není špatný mít na kontě pár melounů, který by nám daly jistou formu nezávislosti. Ale prostě je nemám a tak se utěšuju tím, že peníze nejsou všechno. Akorát se bojim, že kdybych měl peníze, tak bych třeba neměl to co mám teďka. To je na tom absolutně nejhustší. Ale já myslím, že to taky asi znáte. Jo vy volové, mám taky prostě ty normální stíhy z tý naší normální reality a přes to, že se snažím co nejvíc zapadnout, tak abych byl pokud možno co nejvíce nenápadnej, někdy vyčnívám jak žižkovskej vysílač.


v podstatě když už jsme teda v tý normální realitě, tak dneska mě potěšili v podstatě jen a pouze dvě věci. No a jedna tak zhruba na půl, což byla samba3, kterou sem se snažil uchodit tak, aby ověřovala uživatele z domény takovým způsobem, abych na linuxovým serveru nemusel vytvářet lokální jůsry, shodné s login ménama s mrchosoftí doménou. No to mi chodí, ale jaxi se mi jůsři nemůžou podívat do svejch domovskejch adresářů, a do logů to hodí nějakou pofidérní hlášku o právech. Přičemž ty práva by měla samba vytáhnout z řadiče a virtuálně je nějak přidat na ty jednotlivý adresáře, ale no mám tam ňákej bug a nevim kde.
Pak mě potěšilo, že opět naproti v baráku v takovým pajzlu zase hraje nějakej týpek na tahací harmoniku a pěje jakési hospodské melancholické písně. A fakt že docela pravidelně a fakt dobře. Člověk si pak při správné představivosti odmyslí tu prahu a je někde na vesnici, a v hospodě na návsi jede letní zábava. No, ale musim při tom zatáhnout závěsy, protože skutečně nejsem rád, když na mě lidi čuměj. Já se rád dívám, ale dycinky nenápadně, hlavně NE-NÁ-PA-DNĚ!
No a úplně nejvíc mě dneska potěšila jedna z těch nejpříjemnějších součásti partnerského soužití, tj. ta jeho nejintimnejší část (zde má drahá žena promine, ale že to tak jaxi lidově napíšu, ale prostě je to tak, každej to ví, každej to zná, ale skoro nikdo nemluví - tedy faktem je, že kdyby mě někdo v metru začal vykládat nějaký svý zážitky, tak bych ho asi taky poslal do prodele) v podobě toho, čemu já soukromě říkám "klasická mrdačka zepředu a zezádu", ale fak že úplně megasuper sqělá, protože byla absolutně nečekaná. Tečka.


Kurva jo chtělo to ven, no a v podstatě teďka se musim zamyslet nad tím, co sem napsal. No já vim, co sem napsal, přemejšlim, estli to nejni moc osobní, ale vzhledem k tomu, že z toho mám dobrej pocit a připadám si takovej fakt jako vysoce kvalitně uspokojenej. Hrubě řečeno.
Jinak v hospodě stále hrajou a pejsánek mi spokojeně leží pod nohama. Byl jsem s hafikem chvíli venku házet balónek, a když se tak nad tim zamyslim, a to sem si to po sobě ještě ani nepřečtl, a zhodnotim situaci, tak dnešní den byl vcelku moc vydařenej, takže si nemám na co stěžovat, jo peněz není nikdy dost, ale skutečně ty prachy nejsou na 100% všechno. Nejsem sám, našel jsem skvělou ženu... finito.
Tak a teďka změninili tón písniček na veselejší. Kolem desáté jsou úplně nejveselejší...

Jo, jsem na sebe v podstatě děsne pyšnej. Stále si připadám jako Bůh a myslím, že tvořím. A v hospodě hrajou Kalinku....

21.07.2005 v 21:00:37

taxe podíváme

jak vypadá pravej emerickej zvrhlík...

21.07.2005 v 15:45:33

ony ani ženy to nemají jednoduche

někdy si říkám, zaplaťpánbůh za ty Čechy.....

20.07.2005 v 15:05:32

Opium kick

když je začátek léta, ach ! Ten světlý, teplý začátek...a makovice máku zelené, rozprostírajíce se na poli širém, vzvývají, abychom je utrhli. Pak makovice, ale jen je ! Ostrým nožíkem po povrchu nařezati se chystali. A když míza bílá vytéci rozhodne se, názvem surové opium honosí se. Pak mízou bílou šluknu vymazati hodláme, nabijeme ganjou a na vrch ještě trochu kápneme. To celé zaschnouti necháme aaaaaa zahulíííííííme. Efekt je, řekl bych docela dobrý, je to prostě něco jiného, než obyčejná tráva, doporučuji použít tak 5 palic na jeden asi pětipráskový (velký) kotel. (C) by HELLBRINGER (special thnx to Laudan)

20.07.2005 v 10:14:11

Varování pro přátele honění.

Přátelé, kamarádi, a hlavně muži. Až někdy na vás přijde chvilka budete se chtit honit, buďto sami a nebo ve skupince, někde v přírodě či na jiných krásných místech naší úžasné vlasti, tak se prosím pořádně nejdříve rozhlédněte jestli není čistě náhodou někde nějaký uvědomělý opčan, protože pak by jste se mohli státi medijální hvězdou (tedy pokud vám to zrovna nevadí a jste rádi, když se někdo dívá).

19.07.2005 v 15:58:06

nezapomeňte, že

člověk a Bůh jedno jest.

18.07.2005 v 18:45:06

a kurwa

dnes je již osumnáctého a já stále nemam pocit, že je tu důchod. Stále je předemnou mnoho kroků ke šťastné a úspěšné budoucnosti.

18.07.2005 v 10:27:59

ptáci

tak zrovna čumim na supermegamana II., kterak zrovna zachránil nějaký děcko co chtělo spáchat sebevraždu skokem do nijagárských vodopádů. No ale to nejní důležitý, zrovna teďko dusím v hrnci nějaký ptáky ze španělska, takže když to dobře dopadne, budu mít k večeři ptáčky a žena až zítra přijede, tak je bude mít k obědu. No jak je zrovna analyzuju, jestli se jako tvořej dobře, tak musim konstatovat, že vypadají sqěle. Jojo, musím se pochválit. Krom toho španělský ptáček je mé velice oblíbené jídélko.

16.07.2005 v 15:16:54

parno

svítí slunce jako blázen. paprsky pařej do střech domu, odrážejíce se v ulicích od výkladních skříní obchodů, odrážejí se od našich duší, přeskakují od jedné ke druhé, přenášejíce informace o našem bytí. o naší realitě, o naší existenci, o smyslu života, ve kterém hledáme to co nás uspokojí, co náš potěší a přitom narážejí do tmavých skvrn zla, rozmazávajíce černotu jako inkoust po lesklých a krásných duších, ničíce a tvoříce hluboké brázdy, které zařezávají se do našich pamětí.


Vítr žádný nefouká, vzduch se ve městě nehýbe, ptáci nelítají, zvířata oddychují, a přehrátý vzduch se tetelí.
Básníci nezpívají, a zpěváci jsou raději zalezlí ve svých norách. Obchody jsou vybraný, auta rychle mizí z chodníků a město je opouštěno svými obyvateli jako kdyby se řítila poslední minutka světa. Lidé mají skutečně své město rádi, raději z něj při každé příležitosti utíkají. Praha je krásná, ale lidé v ní jsou hodně zvláštní. Prošly tu gigantické dějiny, minulost je vidět na každém kameni, hodně krásného, ale o to více zlého. A to zlo se v lidech odráží.
No faktem, je že mě teďka vyrušil telefon, kterej mě vrátil zpět do reality a začal jsem si ohřívat večeři. holt, známí se pomalu začali ozývat a je nějak nutné vyřešit večer. jsem na wíkend slaměný vdovec, neb žena odjela s kapelou na koncerty.
15.07.2005 v 19:14:43

hovínko

včera, resp. neska kolem druhé ráno sem byl venčit terezku a když sem se u řecký restaurace vyhejbal nějakejm anglánkám a anglánu, tak sem přímo ukázkově šlápnul do hovna. Prostě celou botou a pjekně sem si dal celou tu akci, jak se bota nořila do toho hovna, propadala se čím dál tím hlouběji, až narazila na chodník. prostě a jednoduše, hovno sem měl po celý botě.

15.07.2005 v 10:20:32

vzpoura šneků

je to tady, po zajících a liškách se začali bouřit šneci. GO ŠNECI GO!!!!

14.07.2005 v 15:25:18

to je neuvěřitelný

česka antidrogová centrála zasadila pašerákům smrtelnej zásah, medelínský kartel utržil krutou ránu do rozpočtu a organizátor utekl.

12.07.2005 v 09:21:20

uf

nechcu se státi pražskou smradlavou důchodkyní. to si radši hodim provaz.

12.07.2005 v 09:04:18

mnu což mi říká vo tom vojebu,

taxem taky vojeb neb sem hugovi nepoděkoval za tu kino lítačku a přespání v chodbě, byťže mě pravidelně ráno budil nějakej úplnej šílenec vysekávající do zdi kanály pro vedení zvonků. a samozřejmě se v pátek dojebal až dý bytový, chodby, kde sem přespával.

11.07.2005 v 20:10:46

první den v práci

po dovolené je prostě jeden velkej VOJEB!

11.07.2005 v 11:54:49

myšlenka zrozená ze záchoda

zrovna teďka jsem sral na záchodě a tak nějaxem si uvědomil, že tak jako všichni serou hovna, tak pravděpodobně existuje i mnoho lidí, kteří mají velice podobné názory jako já. tudížto nejsem osamocen, ale nýbrž jsem součástí skupiny, kde jsou lidé podobní mé maličkosti. nevim jestli mě to má těšit nebo prudit, ale v podstatě předpokládám, že stejně jako mě, je to těm ostatní fuk a sou rádi, že mají s kým pokecat.

10.07.2005 v 15:27:49

bolí mě hlava

asi sem možná chytil migrénu. Ale to je takový jakoby vedlejší. No a co jinak festival ve varech? No, asi to řeknu takhle: Mrtě lidí, mrtě filmů, mrtě příživníků, mrtě šmejdů jako sem byl já. V podstatě sem tam nechal mrtě peněz, který šli do kapsy mrtě podnikatelů ve městě. Pravděpodobně se tam i do mrtě šidilo, což jsem fak vypozoroval v některejch stánkách a hospách na pivu. Nu v podstatě mě to ani nějak nepřekvapilo, protože fungování lidské společnosti v podstatě jede na vlastním ojebávání a ojebávání druhých. Jojo, všechno je to buznys a jde jen o to, jak moc ste dobrej(á) ojebávač(ka). Ale faktem je, že jsem viděl několik pojebaně dobrejch filmů, jak by tak řekl klasik mého formátu.takže v podstatě spíš stále řeším otázku jak velká mám bejt vojebávací sviňa, abych nebyl pořád já, ten kdo je se nechává ojebávat. Ale bojím se, že na to asi nemám bejt velkým vyjebávačem, neb jsem asi v podstatě jen a pouze hodnej suchar. No taká malá deprese no. Možná, že bych měl zase po dlouhý době změnit náhled na některý věci a taky si ukrajovat z výhod, které tento svět kyne. Myslím, že bych byl sqělým bordel papá. Jojo, v takovým bordelu by byli všici vítaní hosté. Hlavně politici. Jedniný co bych vlastně od nich chtěl by byli informace, nic jinýho než informace a ten žlutej VIP proužek kolem ruky. To by mi defakto asi v pohodě stačilo. Blbý však je, že nad tím přemejšlím. Moc. Na to, abych mohl býti úspěšná svině, nesmím totiž přemejšlet nad tím, že sem svině. Nesmím vidět to ,že dělám svinský kroky, nesmím se vidět jako svině. Ale pak si budou všici vo mě říkat, že sem svině. No v podstatě jde jen o to, aby mi to bylo jedno. Svině nevidí, že její hovno smrdí. Já bohužel sem malá sviňská rybička, která ví, že jejá hovno smrdí. Kromě toho, to mě teďka napadla takový veselejší část, že sem dneska vysral fakt krásný lázeňský hovno.

Jojo, ty lázně měli takovej krásnej vliv na mý tělo, že čerstvej vzduch a zdravá voda, dobrý jídlo, spousta pití, že tělo vygenerovalo hezký krásný zdravý hovno.


Jo, super bylo, že pro mě přijela do varů žena s pejskem, takže ve svý podstatě jsem přestal býti aspoň opuštěný, což mě přestalo bavit po první noci, kdy jsem se fak dobře opil pivama a mochítem, dobře sem se zkouřil a prostě vyplách mozek. Ale co pak dál, že? To už sem byl zcela vopuštěn a ponechán na pospas filmovému šílenství. Vůbec šílenství je mé nejoblíbenější téma. Šílený věci sou zajmavý, právě v tom, že sou šílený. No ende pro dnešek.
09.07.2005 v 17:36:18

jo teďka mi tady naskákaly

nějaký teroristický ekscesy v londýně. dynamit dynamit udělá bum, dynamit dynamit zboří váš dům. ha ha ha

08.07.2005 v 20:19:29

return from festival

před necelou hodinou. uf... massaker...

08.07.2005 v 20:17:41

dovolená

mi stále pokračuje. neska jedu na pár dní do karlovejch varů na filmáč, takže budu pryč dalek od veškerejch počítačů a jiný havěti digitální. popravdě řečeno, začala nám opět okurková sezóna, takže s různejma historkama se pravděpodobně pytel neroztrhne. tedy snad kromě té, kterak při vstupu na karla coxe aktivní ochranka našla u mě hulení a jaxi si nenechala vysvětlit, že je to jen pro mě. takže sem byl vypoklonkován a musel jsem správnej madafaka dýler podávat přátelům hulení skrz plot. a pak mě pustil, i když měl tendence mě debil znova kontrolovat. no vzhledem k množství sfetlej typů mě to docela nasralo, protože, kdybych byl dýler, tak si ho schovám jinak. no asi jo. asi vypadám jako madafaka dýler, ale to je holt už důsledek celý tý podělaný axe. takže proto nemám rád velký komerční axe, protože zbytečně pruděj.

04.07.2005 v 12:38:45

popravdě řečeno

mám dovolenou, tak na to asi dočasně seru. jedu do varů. asi. kromě toho sme s ženou chlastali portský, takže sme asi trochu nalitý. jo.

04.07.2005 v 00:41:24

prší

nu což, co s tím nadělám.

01.07.2005 v 15:00:19

první prznitelský den

mé dovolené.


Mám ode dneška dovolenou, ale musím bejt v deset na obchoní schůzce. Sere mě to, budo z toho mít hovno a ještě budu muset poslouchat kecy dvou typu, který fak se mi vidět nechce. Chjo. Až přijdu home z tý akce, taxe asi zhulim a pudu si na chvíli ještě lehnout. Čera sem seděl s týpkama v Rígrákách a trošku sme se nalili. Jo, holt pokec a plánování dnešního výjezdu na Carla Coxe. Jen snad nebude hnusně. No jinak dobrý, akorát mě včera překvapili v těch rigrákách na zahrádce, protože tam byl kontrolor a kontroloval občanky typům, co mu přišli jako mlaďasové pod osumnáct. Což by vysvětlovalo, proč tam bylo tak málo lidí.
Ale jinak v klidu, přátelé zeleného... Údolí samozřejmě....
01.07.2005 v 08:33:33