odpolední statistická pohádka

píča, hovno, mrdka a kokot. debil, zoofil a pedofil. to by byl pěkný pornografický komix, že by se i krychlič zesral blahem. somálci, hovna, podobear a mrd, ptáci v díře školačky z břeclavi. vyhul mi.

29.07.2011 v 14:15:41

vobrázky z vokofestu

no pár cvaků ze včerejší oslavy osmnáctin vystřelenýho voka, no už sme, zdá se, všichni dospěli, ale zdravě nasraný sme furt... :)

Majklův strýček
Michael's uncle 01

Michael's uncle 02


Barový mouchy
Barový mouchy 01

Barový mouchy 02


29.07.2011 v 14:08:30

dovolená

mám dovolenou, včera byl vokofest, celkem solidní mejdan. michael's uncle, barový mouchy. pohoda. byli tam všici co tam normálně choděj, pilo se pívo, kořalka a hulila tráva.

pohádka o letadélku káněti: Flying Drone Steals Wi-Fi Passwords, Hacks Cellphones :)

lol, i dnes by se cobain nejspíš střelil do hlavy: Nirvana opět narazila, internetu vadí nahé dítě na obalu Nevermind

29.07.2011 v 11:43:07

půlnoční zamyšlení nad hajzly

hajzlů sem viděl za celej svůj život dost. od hospodskejch, přes manažérský, konče festivalovejma. faktem je, že nachcáno nebo nasráno bylo povětšinou všude. já nevim, tohle zamejšlení se nad hajzlama, hovnama a chcankama mě tak bavívalo. dneska už to tak sranda není, spíš tragédie. ale na tom hovno sejde.

26.07.2011 v 23:41:36

teda

to sem byl dneska nějak v ráži, ale je fakt, že mě ten hajzl nasral. nechápu jakej problém je po sobě prkýnko dát do pořádku, protože přeci je nás tam víc, který choděj srát. ale chtěl bych asi hodně a měl bych si především utřít svoji vlastní prdel, žeano.

26.07.2011 v 21:55:09

záchod

no dneska sem dlouho nevěděl co chytrýho si zapsat, marně sem hledal téma, protože dnešek je celkem nudný a to, že sem se včera zasekl na dvě hodinky u voka je taková spíš tradice a nuda než cokoliv zajmavýho. No, ale pak sem na to přišel!
Šel sem se vysrat a na našem firemním záchodě sem přišel na fakt zajmavý téma. Co se mi stalo? Vlezu na hajzl a nějaký hmotnější kolega sral tak mocně, až nějak uvolnil zachodové prkénko tak, že bylo skoro odšroubovaný a úplně odsunutý z mísy. Takže sem si musel vzít gumovou rukavici, dát prkénko do správné polohy a přitáhnout pochcaný šrouby. Pak sem to prkýnko utřel papírem, vzal sem si do rukou nějakej časopis vo zkurvenejch počítačích a čtu si o skvělých zítřcích co nás čekají s elektronikou a moderními digitálními technologiemi. Jak všichni na nás myslej, jak se snažej zrychlovat rychlosti bezdrátových spojů, jak aplikace VyserSiVokoXP povýšila z verze 1.2 na verzi 1.3 a došlo k inovativnímu zlepšení uživatelského rozhraní, a tohle či támhleto, a jak adobe zavedlo novou funkci Adobe System Senior Evangelist.
Takže sem se zamyslel nad tím, jakej smysl mají v IT evangelíci neb evangelisti a došel sem k názoru, že všichni tihle věrozvěsti skvělé digitální budoucnosti sou prostě špatný, protože i u nás v malé české it firmičce kolegové žijou tím věčným stresem, aby měli nový update ve svém apple, taky že tyhle nový switche mají o dva porty více a podobně. No a mě dneska došlo, že pod tímto hábitem moderního věku se skrývají jedinci, jenž se na hajzlu chovaj jako na toaletách v hospodě.
Takže přijdu na hajzl a když není rozmrdaný prkýnko, tak někdo neutáhnul po mytí rukou kohoutky, takže voda teče proudem, a když už voda neteče, tak nějakej debil nachčije na podlahu a chcanky po sobě neutře, a když už je teda mokro od chcanek, tak nějakej ementál má zvyk hajzlpapír po použití odložit po levé straně na zem, takže jak je na zemi kolikrát nachčito, tak to ten hajzlpapír natáhne. A že to na tom hajzlu občas smrdí tak, že se mi chce blejt, jelikož prostě je problém zapnout odtah, je taková třešnička na dortíčku.

Takže sem dospěl k názoru, že všichni ti IT specialisti, věrozvěsti a evangelisti, jsou povětšinou taky pěkný prasata a dobytkové, jimž pak už skutečně zbývá jenom srkat polívku a mlaskat.

26.07.2011 v 14:33:58

houbová sezóna

ve strašnicích začala houbová sezóna. nález před dvěma dny. ale červavá byla, vo tom žádná.

Houbová sezóna strašnice


25.07.2011 v 14:04:52

vztahy a traumata

já mám takovou vzpomínku, že už v patnácti jsem měl takový podezření, že každá rodina má nějaký svý trauma. tak mě jen překvapuje, že někdo může bejt překvapenej z toho, že i někdo jinej může mít jistá traumata z dospívání. respektive ono asi nejde o to uvědomění si traumatu, ale o navázání nějakého vztahu k němu a vyrovnáním se s ním. asi celoživotní boj. zkurvenej vesmír.

25.07.2011 v 00:47:30

jak krásné je se smát

troška by řekl: to je ta nejkrásnější pohádka. Pozor na chat Facebooku, hooodně rychle se přes něj šíří nová havěť! Dost zábavný, fórum odkazovaný v článku je taky celkem prdel. pomóóóc facebook vir... :)
předpokladám, že až se mě někdo zeptá co s tím, tak vyndat disk, vykopírovat data a komplet přeinstalovat. žádný sraní, mladá paní. s drobnou poznámkou, že v tomto případě se za blbost skutečně platí.

24.07.2011 v 23:51:58

sosání

dal sem si stahovat nějaký data a sosalo to fakt výkonně :)

Fičák


24.07.2011 v 22:07:28

realita chutná stále stejně

vzhledem k celkem zajimavejm událostem v norsku a k údajnýmu manifestu toho šílence, bych si dovolil poznamenat, že rány od reality stále chutnaj jako tenkrát...

Chutnaj jako tenkrát


24.07.2011 v 20:19:21

král je nahý

tak jen k tomu včerejšímu tipu na atentátníka. Pokus amerických tajných služeb svésti to na chudáky arabský teroristy, řekl bych, že nevyšel, protože tento pokus o desinformaci prostě zapadl (viz. včerejší pokus svésti to na pomocníky světovýho džihádu), jelikož bankrot usa je asi silnější a ožehavější téma.
Sice je demence citovat idnes a jeho včerejší správu o džihádu, jenž je vyvrácena zprávou jinou (V Norsku vraždil 32letý pravicový extremista a milovník Churchilla), ale ukazuje to, že nejen americký král je nahý, ale i informační zdroje a představy o extrémismu.
Mám zatím malý pocit vítěztví....

23.07.2011 v 12:12:27

poznámka k norsku

k tomu atentátu v norskym oslu ve vládní čtvrti a střelbě na toho jejich sociálně demokratickýho ministerskýho předsedu: vnitřní extrémní "pravice"? Tou pravicí nemyslim ani anarchisty, ani komunisty....
(to sem si poznamenal jen kvůli svýmu odhadu, nezdá se mi, že by v tom jel nějakej džihád)

22.07.2011 v 18:42:01

obídek

byl jsem na obídku. dnes bramborová polévka, 1/4 pečený kachny s knedlíkem a zelim plus 2 černoši.
No, jestli někoho napadne, že sem rozmařilý a rozežraný, tak vězte, že již dávno jsem dospěl k názoru, že dokud je možnost si pořádně nafutrovat rypák, tak si rypák nafutruju, protože se může stát, že jednou už to nepude a zbydou mi jen vzpomínky. A lepší je mít vzpomínky, než touhy a sny....

22.07.2011 v 12:37:29

plechová kavalerie

Plechová kavalerie


Seriál "Plechová kavalerie" Jaroslava Dietla z rolnického prostředí má 7 dílů a byl natočen v roce 1979. Vypráví o makové brigádě z Nepomuku na Plzeňsku a o jejich vedoucím Vítu Kubánkovi, kterého si zahrál Jan Hartl. Brigáda se v prvním díle vydává na sklizeň máku do Turkmenistánu, ale nemá šéfa výpravy. Na toto místo dosadí ředitel Kahovec (alias Jaroslav Moučka) rostlino-lékaře Kubánka. Ten nejprve váhá, ale nakonec si spolu heroin zakouří. V druhém díle s názvem Černá jízda dochází k prvnímu konfliktu mezi Kubánkem a Strakou, kterého ztvárníl Jiří Samek. Straka smaží víc než je zdrávo, neřídí se Kubánkovými příkazy a z vedení chodí stížnosti na nevyčištěný heroin. Ve třetím díle se přesouvá celá brigáda do Afgánistánu, kde Kubánkova pozice vedoucího brigády není vůbec jednoduchá. Nejprve hájí svoji brigádu kvůli velikosti polí a potom se dostává do konfliktu s místními představiteli z afgánského rolnického družstva ohledně boje za čistší heroin. Brigáda dostává každý den ke svačině dva gramy heroinu a gram opia, což každého brigádníka spíše naštve než posílí.
Kubánek nakonec díky podpoře brigádníka Holečka (Vladimír Menšík) vítězí ve sporu a před brigádou začíná mít konečně autoritu. Jediným potížistou tak zůstává Bohouš Straka. V pátem díle nastává období dešťů, brigáda se přesunuje do Pákistánu. Většina brigádníků sjíždí kvůli dešti získaný heroin. Táta Holeček se vypraví spolu s Víťou Kubánkem do místní hospůdky pro hašiš. Za Kubánkem přijíždí z Afgánistánu, kde se poprvé setkali, i jeho kamarádka Zuzana Šímová. Nakonec se z nich stává milostný pár a láskyplně se vzájemně nastřelují. Šestý díl vypráví o dalším konfliktu Straka kontra Kubánek. Bohouš Straka odmítá kosit makové pole kvůli srázu a je tak poslán Kubánkem domů. Místo Straky přebírá Pepa Tichý. Ten to nezvládne, předávkuje se a spadne na záda. Vše vyšetřuje VB a ředitel Kahovec přijíždí do Pákistánu a odvolává z funkce Kubánka. V sedmén díle následuje happyend. Kubánek je poslán zpět k brigádě, neboť Veřejná bezpečnost prokáže, že za všechno může Bohouš Straka.

22.07.2011 v 10:33:22

podpisy

já když se opiju, tak jediný co mě napadne je vychcat svůj podpis do sněhu nebo na asfalt. když se vyndá arabskej šejk, chčije svůj podpis do písku... :)

21.07.2011 v 15:37:30

čtvrteční poznámka

včera vočko, bylo to pěkný. akorát teda ten zkurvenej déšť mě sere, protože začlo chcát včera ve 14h a chčije bez přestávky až do teďka.

Banán, jenž má jeden nejmenovaný kolega v práci na stole, již změnil barvu ze žluté na černou, potravinová miska je lehce nafouknutá (to asi reaguje voda se zbytky jídla) a tu hořčici radši ani otvírat nebudu. Ještě by na mě něco vyskočilo.

Causa ukradený notebook. Upřímně, jsem zcela na straně okradenýho majitele, protože pochopil, že v tomhle státě co si člověk nenajde to nemá. Nevěřím, že ty smažky nevěděli, že jde o čórku. A kdybych já zjistil, že si nějakej dobytek nad mým notebookem honí péro, tak myslim, že jeho obličej by neměl černej pruh přes oči. Vždyť to je urážka soukromýho vlastnictví.....

to je taky dobrá prdel: Nový návod na život: kradenou věc si můžete nechat

21.07.2011 v 10:37:49

trapná revoluce

no dneska sem měl velmi příjemnej seminář. zajmavější než sem původně předpokládal, ánžto sme se sešli skoro samý technici a týpek co nám přednášel na téma disková pole hitachi byl taky technik, prostě se sešli samý normální lidi. pohodička.
nestihli sme ani oběd, což mi ani nevadí, jelikož dělám plněný paprikový lusky a rajskou omáčku.

no a závěrem bych si jenom poznamenal něco na téma "Trapný konec sametové revoluce".
Česko nemusí platit miliardy za rozkradený majetek JZD. Větou "Nejsme jako oni, protože jsme jimi" bych zakončil sametovou revoluci. Komunisti rozkradli po revoluci co mohli rozkrást, starý okradený nevyplatili a okradli navíc i nový lidi. Komunisty měli zrušit a neměli s nima v tom slavnym roce '89 vyjednávat, protože komáři pokračovali v tom co uměli nejlíp - vyjebávat. To, že se tědka vláda rozhodla ksčm zakázat i přesto, že to nepůjde, protože "Pro možné zrušení podle něj nehovoří ani rozsudky Evropského soudu pro lidská práva. Plyne z nich totiž, že soudy jsou po skončení studené války tolerantnější vůči komunistické ideologii než k ideologii nacistické."
No není to fakt trapný???

Jo, v americe, tam mají metody.... přímo horrorový... Mladík kladivem umlátil své rodiče a uspořádal párty

20.07.2011 v 16:34:23

dobrej skutek

prej sem už dlouho neudělal dobrej skutek. tak jsem se nechal ukecat ke kontrole dvou domácích notebooků. jestli nejsou zavirovaný, a co to znamená, a co aktualizace a takový ty blbosti, který můžete zažít s windows ykspé a sedum. strávil jsem nad tím pěkný čyři hodinky.

19.07.2011 v 21:58:09

moderní matky

jsou dva typy moderních matek.
1) Ty co vyprdnou dítě a jdou hnedka pokračovat ve svý kariéře. Například dnes jsem konečně pochopil, proč palác Flora je pro mě nepoužitelnej (a není to tím, že ho mají v rukách židi) a jediným užitečným je tam bankomat....
2) Ty co vyprdnou dítě a pak se mu hodlají věnovat po minimální dobu 2-3let, jelikož jsou přesným opakem matek z bodu 1.

Co je dobře nevim, ale všem moderním matkám chci věnovat jednu starou písničku :)19.07.2011 v 13:35:32

včera

neděle nebyla, včera byl krásný den, seděl sem hospodě a měl jsem sen, že sedím tam každý den. byla to však mejlka, seděl jsem tam od pondělka.
Včera pár pivek u vočka a pak hurá směrem domu, protože přijeli valaši a musel jsem dohrát svoji roli příjemného společníka a hostitele do absolutního konce. Ale jo, večírek to byl pěknej, dopil sem nějaký piva, ivka a zbytek osazenstva vypili nějaký víno, pojedlo se a pokecalo. Mejdan dobrej, Ivka se možná pochlubí jak objímala toaletní mísu... :0)

Mám toho víc na jazyku a na srdci, ale nejsem si úplně zcela jist formou, kterou bych si své myšlenky vyventiloval ven, aniž by se dotyční postižení nepoznali. Byla by to pěkná esej na téma pokrytectví, lhaní, řešení za zády, lidské hry a boje o trůny.... prostě vím něco co sem si stejně myslel, že tak je, ale bylo mi to potvrzeno a já musim dělat, že to nevim. Prostě přesně to co z hloubi duše nesnášim. Ale to sou divadelní hry na jevišti zvaném život a hrajeme všichni, fakt všichni a je jen na nás, jak sme v tom dobří.....

19.07.2011 v 13:21:52

žádná vlastní smyšlenka

Nečas má plán... :) Tak to je fakt úlet, že má někdo v týhle republice plán. Ale upřímně, k čemu mi bude, že "Například už do konce příštího roku by měli být všichni občané připojeni k vysokorychlostnímu internetu." ??? Já bych klidně některý vrstvy od internetu spíš odřezával, než připojoval, ale spíš než internety by mě zajmaly plány jak předejít státnímu krachu, korupci a jak zvýšit inteligenci, znalosti a schopnosti našich politických zástůpců.

V kuřeti s rýží, po němž se sjelo 12 lidí do nemocnice, byla marihuana. To je fakt trapný, trapný trapný, protože je to divný a hérci se nejspíš neumějí pořádně zasmát. A proč?
Protože, když si představim kuře s rýží, tak vím, že podusit nebo upécti kuře nezabere tolik času jako upécti hovězí. K tomu, aby kuřecí změklo a pustilo šťávu není potřeba žádný konopný olej, na kterým byste třeba dělali řízky nebo cokoliv smaženýho. A varianta, že by to kuře bylo na konopnym másle mi taky připadá značně nepraktická, protože toho másla zase není až tak potřeba. Protože se THC váže na alkoholy a tuky, a těch alkoholů a tuků v kuřeti moc nejní, tak jediný co mi přijde pravděpodobný, že každej hérec dostal kuře s rejží a to kuře s rejží bylo tak zelený od palic a listí, určitě celý to žrádlo smrdělo divně konopím, takže jenom debil mohl nepochopit, že to není marijánka, ale nýbrž stará dobrá marihuánka.
A zbytek akce už měl klasickej průběh, kterej musí znát každej milovník marihuany a konopných pokrmů. Prvním 15minut maximální prdel, pak zjištění, že to nebyl joint a v okamžiku, kdy se začly vlnit vzory na dlazdickách a nohy podlamovat, přišla k někomu paní Stíha a tudíž vystíhoval zbytek skupiny (to znáte ne: "ty vole, já asi umřu."), aby se nakonec hromadně zavolala záchranka. prostě OLOL

18.07.2011 v 15:41:55

pracovní morálka

moje pracovní morálka je sice velmi nízká, ale na to, že půlka zaměstnanců sbalila noťasy a jela do perdele.... :)

18.07.2011 v 13:03:32

co mi vadí a co mě baví

můj milý deníčku, dneska se ti chci po dlouhé době svěřit s nejniternějšími pocity a emocemi. Dnes si musim poznamenat, co že mi to vlastně vadí a baví:

1) baví mě, jak lidé hledají přátelství a kamarádství tam kde není.... třeba na internetech.

2) dost mi vadí, když někdo neumí žrát a srká a mlaská jak dobytek. byl sem si ve čtvrtek koupit u vietkongu jídlo a byl tam nějakej oteplákovanej zákazník v šusťákový bundě, žral polívku, srkal jako prase, v ruce mobil s dotykovým displejem a na něm si asi honil nějakýho virtuálního poštěváka. Pak mu donesli druhý jidlo, srkání přešlo v mlaskání. Ne, skutečně to nemám rád, nelíbí se mi srkání polívky, otevírá se mi nůž v kapse a každýmu takovýmu hulvátovi mám sto chutí rozbít hlavu. Když už žereš, tak aspoň nemlaskej. Říhání mi nevadí.

3) Prdel jsou Mengeleho deníky. Neuvěřitelná lidská fascinace Hitlerovým německem. Koho zajmaj Stalinovy deníky, Eisenhowerovy deníky či jiné deníky umělcovy? Nikoho, Hitlerovy kresby, Mengeleho deníky to je očividně jiný kafe. Upřímně, Mengeleho zápisky z pokusů na lidech by mě celkem zajimaly.
Pro naši Intergalaktickou radu by měly celkem vysokou cenu, protože my musíme opakovat to, co váš geniální lékař už udělal za nás a kdy zase budou pokusy na lidech legální, žeano?

4) Prdel je, když ekologové chráněj kůrovce.

5) Nechválim, pouze kritizuji. Tudíž jsem.

6) Trpím pocitem, že sem nejlepší a největší. Nejspíše je to jen vyhoněný ego.

7) Rameno mi splasklo, ale furt ta kost bolí jak čert. Já sem takový debil!!!!

8) Práce dneska nudí. El boss je pracovně mimo firmu.

18.07.2011 v 12:22:18

pár obrázků ze světa

17.07.2011 v 20:11:10

poslední fotka raketoplánu atlantis

byl sem se podívat, co tam nahoře lidi kutěj.

Poslední foto atlantisu


17.07.2011 v 18:31:13

parno

ve městě dusno, hnusno, těžkej teplej vzduch se valí ulicema a tlačí na mozky. prostě letní horko ve městě. nic víc nestojí za záznam.
tedy akorát furt houkaj hasiči a sanitky...

17.07.2011 v 14:59:59

jak vyřešit kůrovce a aktivisty

již staří zemědělci věděli, že oheň pálí. To znamená, že kdyby ti umělci zasimulovali v místech ohrožených kůrovcem zásah bleskem a následný lesní požár, kůrovec by zmizel i s aktivisty....
Stejně je to prdel, příroda se dokázala vyvinout i bez pomoci těhlech ujetejch žabičkářů a najednou by si sama nedokázala poradit...? :)

16.07.2011 v 11:36:53

zábava pro zhulence

pěkné. zhulený debílek objevil super zábavu pro kokoty, čůráky, zmrdy, hajzli, svině, mrdače dětí, starý kurvy, ale také pro velmi slušné mimozemšťany jako jsem já a ti ostatní, kteří vás chtějí zničit.
Vyližme si koňský řitě, nechť bůh je tu hbitě.

15.07.2011 v 21:37:48

porno a internet

proběhla menší tématické debata na téma porno, internet a uchylárny. malá ukázka zájmových slov a spojení: deflorace, krychlič, pedobear, spoluzacka si dala trochu koksu, zoofil, vyhulena lebeda, deflorace ve vytahu, pervitin uzivani podkozne, deflorace filmu, rohypnol predavkovani, kadění, vtipne obrazky vyhulené děti, huleni pera, sexsi školáčky foto do 18 rokou, video z deflorace, deflorace nezletilé, afrika deflorace, koupim heroin, porno fotografie 12 lete školačky, prodám masírku na maso, vyhledávač dětského porna, nejsnazší deflorace, porno perverzni oběsili kurvu, ujety na koksu, šukat zhulenou holku, animovaná deflorace, marihuana vyhulenost, dětské porno, japonske kreslene animal porno, mrdka, deflorace v přímém přenosu, obtížná deflorace, video detske porno, strikani muzu do perin video, vaginoplastika, slimakologie.

tak to jen pro ilustraci, co všechno lidi zajmá... :)

15.07.2011 v 01:02:33

dobrý dny

dobrý dny. sem nasranej tak akorát sám na sebe. hodil sem fakt pěknou držku. frajer blbej. pěkná trajektorie, levý koleno, pravý rameno. bolí mě klíční kost, musela dostala mrdu, že se divim, že se nezlomila. akorát nezvednu pravačku, neobleču si trička, ponožky a ranní sraní.. no nejsem zvyklej si levačkou vytírat, jako pravák...
bušení do klávesnice taky prdel, navíc sem musel bratrovi zrušit jeho dnešní narozky a do práce sem zavolal, že sem nefunkční. tam mi řekli, že ok, že kolega je stejně od tří od rána na nějakym výjezdu.

Staré pražské tramvaje dosloužily, teď míří do tajgy. Bude se mi po nich stejskat. Dobrý modely, příjemně větratelný a nikdy nezapomenu na podzimní a deštivé či zimní sněhové cestování, kdy podlahou probublávala voda. rip.

Šok v pražské MHD. Až třetina jízdenek je falešná. OLOL

Něco o psaní příspěvků v google plus. Místo přátel, kruhy. Googlu došlo, že slovo přítel zprofanovalo a nespíš dlouho hledal cestu jak z toho kruhu ven. Budoucnost :)

The Vodafone Access Gateway / UMTS Femto cell / Vodafone Sure Signal. Pěkná ukázka poctivý hakeřiny. Akorát mě zase opět napadlo, jestli časem nepřijde v mym životě absolutní odklon od techniky, protože nabourávání těhlech koncovejch krabiček rozhodně povede k zajmavym koncům. :) Jak snadný může být například odposlech...
umts_sniffer: "All voice telephone calls are stored in AMR12.2 format and can be played with RealPlayer."
lokace: "The Sagem HILO Module can be removed without risk. It can be used by vodafone to track your location. "
no a linux uvnitř celkem pobavil :)

15.07.2011 v 00:52:16

plynař

jo, ráno taky dorazil týpek na vyčištění plynovýho kotle. Strávil u nás hodinku a vzal si 1100kč. No, od loňska nárůst o 300kč.

13.07.2011 v 13:14:10

chci být přítel tvůj

přišla mi z fakebooku takováhle zpráva:

Chci být přítel tvůj


Chci bejt tvůj přítel na facebooku, taky na google plus, seznam.cz a lide.cz. Chcete mít co nejvíc přátel? Připojte se k nám. Bojim se totiž toho, že za posledních 10-15let tyhle společenský sítě zdevalvovaly slovo "přítel" tak, že nejspíše všichni dobře víme, jak má přítel vypadat, jak se má chovat a co všechno má tolerovat, protože já jinak sem internetovej king a můžu si dovolit všechno. Čas je přeci relativní, přátel mám hodně a holt, když se stane malej mistake, že si neumím úplně přesně ujasnit komu co sem všechno slíbil, pošlu esemsku, vyšlu zprávu do světa "čím víc vás mám, mí virtuální přátelé, tím míň mám na vás vlastně času, ale ještě sem si to neuvědomil."

13.07.2011 v 11:33:47

víno, pohanka a práce

no samozřejmě, že se mi po tom výpadku (údajně gity mělo nějakej trouble) u zákoše rozpadly repliky rsa serverů na dvou lokalitách. bohužel sem do dneška zatim nepřišel na jiný řešení, než je vzdáleně deaktivovat a nainstalovat znova. prdel byla, že první pokus se nezadařil, já jej opustil v půli a jel sem vykonati společenskou návštěvu a pozvání na večeři k botanický zahradě. ale i tak sem přijel pozdě.
popilo se víno, pojedla pohanka, a musim říci, že fakt výborná, po vegetariánsku, pokecalo se o horkym rozpálenym městě a kočkách na ledovejch střechách, a jelo se domů. tam sem zjistil, že se první kolo záchrany nepovedlo, tak sem to zkusil na druhej pokus a naštěstí se povedlo. ale je celkem pozdě. blbá práce s počítačema. kdyby mi vypli elektrický proud, zdechnu asi hlady.

13.07.2011 v 01:26:33

deníček

jen malá poznámka. dostala se ke mě stížnost, že prej už tenhle deníček není co bejval, že už to nemá tu správnou šťávu. víte, hlavní co je potřeba nezapomenout, že je to můj deníček, já si píšu vzpomínky na budoucnost a pravda je, že už nikdy nebudu psát tak jako před deseti lety. že jo wy wysraný wolowé. ano, již dávno není tento web vo tom, jak sem se ráno zhulil, odpoledne zhulil, kdo mi co napsal po icq a že se zase v pátek se vyjedu adamem (extáze aka mdma) či něčim jinym.
jediný řešení je: nečíst to tady.

12.07.2011 v 18:54:55

porucha

u zákoše je porucha. brno, ostrava a dalších 15lokalit nedostupných... :)

12.07.2011 v 14:53:28

letní dovolené

jo, teďka mi taky došlo, proč je zvýšený množství reklamy na paštiky májka s tím blbem polívkou. Hamé si opět každoročně uvědomilo, že češi zase valí do chorvatska a k balatonu, což je obdobím zvýšených nákupů paštik a masa na řízky.....
Já teda nevim jak vy, ale mě osobně je trapný vozit si na dovolenou jídlo sebou, když můžu podpořit místní ekonomiku a ještě ochutnat nějaký dobroty (tedy s tím, že do chorvatska ani k balatonu bych nejel z čistě osobních důvodů. Prostě stačej mi češi v praze a ještě se nechat prudit v jugoslávii). No, je to stejný jako nechat si vařit jídlo doma. Prachy se maj točit, protože jinak tý ekonomice prostě nepomůžeme.
No když se řekne Čech a jídlo, nevim proč, ale vybavim si zážitek od bratrance Ivky, kdy sme takhle na jeho penzionu jedli venku nějaký to jídlo, přijela typická česká stylová rodinka v levném mercedesu a oblečená do teplákových souprav nejspíše značky Adidos, podívala se na cenovej lístek (ceny normální) a prohlásila, že je to drahý a že doma se nažerou levněji.
Z tej nekulturní české masy lidi je mi někdy zle, ale osobně se domnívám, že je to pouze reakce na domovinu, protože kokoti sou nejspíš po celym světě.

12.07.2011 v 12:19:24

hulení marihuany

no že češi bodujou, to už víme.... :) Ale co my víme a nevíme, co vědí vědci a co vědí internety.... víme hovno, hlavně, že je vo čom psát... prostě: ach ty internety... :)

Závislost na internetu ničí krátkodobou paměť
Marihuana může zlepšovat herní výkony i paměť


12.07.2011 v 12:05:55

vegan city

Potřeboval bych nejspíše asi něco vysvětlit. V Praze na Husitský je takovej podnik, co se honosně zove VeganCity. Protože je hnedka vedle Vystřelenýho voka, chodim kolem a už párkrát mě zaujala zvláštní veganská nabídka. Já bláhový si myslel dodneška, že veganská strava je strava, jenž neobsahuje žádný živočišný produkty.

VeganCity


ale je tam spousta podivností, jako třeba:
1) Maso obsahuje hodně bílkoviny urokinasa a močoviny. Aha a já myslel, že močovina a urina je produktem syntézy v játrech.
2) Brambory, mrkev, kari, veganské maso. Co to je veganský maso? Sója?
3) veganské hovězí maso. Co to je veganské hovězí maso?
4) Domácí Burger s veganským rybím masem. Burger s veganským kuřecím masem. WTF?


12.07.2011 v 10:14:05

itálie

Unie řeší, co s Itálií. Topí se v dluzích. No co s Itálií? Prodat spolu s Irskem, Portugalskem a Řeckem Číňanům.

12.07.2011 v 10:03:46

internetový společenský hiphop

no možná si někteří vzpomenou, že pod mnohými články v různejch internetovejch bulvárech se objevují tlačítka "share this". Ty nejspíše slouží k tomu, aby se na různejch linkovacích a společenskejch sítích, který autor podporuje a miluje, objevovaly jeho článečky. Já to nepoužívám, protože nemám potřebu si zakládat účet na kdejaký "společensko-linkovací síti" a nějak výrazně upozorňovat na svý geniální myšlenky (no ten českej nyx je nuda a stejně mě tam většina lidí nechápe, takže je to v podstatě takovej fb, ale tváříce se - jak by určitě řekl nějaký pr kreativec - tak nějak "jinak"). Resumé takového hiphopu, kdy člověk je nucen registrovat se na kdejaký píčovině, může býti třeba takový:

share this bordel


No, takže když se objeví nová společenská síť, může na českém internetu nastat takovejhle úžasnej hiphop, do kterýho se musej zapojit všici bulvárové, který se českym internetem přiživujou... ano, je tam hulán, fuka i dočekal. plus dalších pár jmen, který si myslej, že asi něco znamenaj, ale mě naprosto nic neříkaj.... :)

11.07.2011 v 12:30:48

heslo týdne

demencejevšude. ne ja nelituju nikoho, kdo neumí počítat svý vlastní dukátky. aneb za blbost se platí, zvláště když rozumu člověk tratí.

11.07.2011 v 11:23:31

štěstí

dneska budu mít nejspíš štěstí. jedu si takhle do práce s mezipauzou na floře, abych vybral nějaký drobný z bankomatu. pak vyrážím směr práce a po pár metrech nacházím sakl s marihuanou, tak akorát na jednoho jointa. :)

11.07.2011 v 10:28:59

reakce na módní tanec

no, nějak se rozmáhá nějakej novej módní tanec hard bass. No, nevim proč, ale napadlo mě hard ass ...

Hard ass


09.07.2011 v 14:52:40

havlíčku havle

vylítla mi z tebe šavle. gratuluji k zařazení se po bok visacího zámku. reklamou k světlým zítřkům....

09.07.2011 v 10:02:05

mrdat jebat tralala

právě sem se vyzvrátil z hospody. tv nova běží. v ní za zvuků písně traktor od visacího zámku reklama na plechovou kavalerii. mrdat jebat tralala čeho sem se to do piče dožil. lol realita. nasrat. fakt realitě nasrat a absurditu vyjebat.

08.07.2011 v 21:35:04

ty vole

a pak, že prej sem vyhulenej idiot a debil :)
Školy v Indianě už nemusejí učit psát, dětem stačí ťukat na klávesnici.
Komenský by se posral, kterak škola hrou degeneruje lidi. A jeden myslel, že negramotnost byla vymícena a hle.. klucí americký vymysleli, že nejní potřeba umět psát. Jakpak se asi budou američani podepisovat? Zmačknutím tlačítka s obrázkem tří křížků????

08.07.2011 v 13:31:34

nic vtipnýho

dneska se prozatím nic vtipnýho a zajmavýho nestalo, takže není skoro vo čem psát. Tedy kromě toho, že u zákazníka stále neběží Citrix, takže se nemůžu přisát k helpdesku a tudíž nevim co se děje, protože mejly vod nich taky očividně nechoděj. No dokud někdo nezavola, že je problém, tak VPNku pouštět nebudu.

1) Věci Veřejné uvažují. Jak překvapivá zpráva..... Takže nekuřák přijde do zahulený hospody, protože má rád zahulený hospody a jejich specifickou atmosféru, doktor mu zdetekuje nějakej neaktivní tabákovej metabolit a může se postavit do fronty ke kuřákům. Věci Veřejný, vykuřte mi.

2) Fanoušci FakeBooku můžou konečně jásat. Microsoft koupil Skype, Skype byl integrován do FB. Vzhledem k tomu, že Skype nikdy moc s nonWin OS nespolupracoval, fakt úžasná zpráva. Tak nějak předpokládám, že fb bude časem, velmi, ale velmi závislý na platformě MS....

3) Tak nevim, ale asi nejsem ideální Čech. Děti se mě bojej, asi vypadám jako pobuda. Prostor na auto fakt nepotřebuju, protože benzim mi smrdí a auto je podle mě jenom přítěž. Garáž by byla dobrá akorát tak na pěstírnu marihuany a halucinogenních hub. Kuchyně je důležítá, ale zase by neměla zabírat celou parcelu, velká zahrada nutností, malé nenápadné stavení povinností.
Zajmavý je akorát "Pro 12 % představuje snové bydlení místo, kde je člověk šťastný a kde je plno smíchu." Pouze 12procent lidí by bylo ve svém vysněném domě štastných. Tak kurva, proč si pořizovat vysněné bydlení, když můžu bydlet na sídlišti Luník IX, tam je taky plno smíchu..... :]

08.07.2011 v 11:30:14

bruno

odešel do psího nebe. byl to dobrej pes. bulík, 15let. rip.

07.07.2011 v 21:41:11

čtvrtek

čtvrtečný dusný den. ivka jela do teplic a já sem na telefonu, kdyby náhodou někdo vod zákoše něco potřeboval. jo, dva požadavky vod rána.
jinak čera vočko hutný, měl sem pěknou vopici po ránu.
ještě sem si chtěl něco poznamenat, ale zapomněl sem co.

07.07.2011 v 12:53:33

to je hnus, pravil hus.

Mistra Jan Hus by se v hrobě otáčel, kdyby se mělo co otáčet, když by viděl kam to jeho milovaný národ dopracoval.

1) Výzkum: Až půlka dětí může mít problémy ve školce. Jo holt porevoluční moderní matky. To je samej Kocáb, týrání, zneužívání romů, ale to že matky vychovávaj duševní mrzkáky, to nikoho nezajmá.

2) Moravanům stoupá národní sebevědomí. Vyvěsili 220 vlajek. No tak to je bomba, žejo. Já bych Čechy od Moravy odtrhnul hnedka, Brno by se stalo hlavním městem a připojení k Maďarsku by už netrvalo dlouho.

3) Kocáb a odchod Rusů? Jen měl počítač a zapisoval. Když odcházeli rusáci, byl jsem ještě velmi mlád, ale již tenkrát sem nějak vnitřně nevěřil, že Kocáb je ten, kdo seděl s ruskejma generálama a vyjednával. Reklamní figurka a zmrd co se nasere všude, kde jeho rypák cejtí, že by se mohl zanořit.

4) Silikonová panna jako živá. Zdá se, že se blíží neodvratný konec levných nafukovacích pan. :) Dneska pobavilo nejvíc.

06.07.2011 v 10:29:22

jan hus

dnes k výročí mistra jana husa si připomeneme co mu vyjevil bůh a zač zemřel.

Jan Hus káže příchod spasitelů


06.07.2011 v 00:01:00

výlet

dnešní výlet: ve škvorci se nenažerete, v úvalech nádražka vostrá. jídlo v klánovicicích. 18km, 1 klíště, mapa.
nohy mě pěkně bolej.

05.07.2011 v 21:11:32

cyril a metoděj

byli první, jenž tajemství mojžíšovo šířili mezi lid prostý střed evropy obývající.

Cyril a Metoděj šíří víru v příchod spasitelů


05.07.2011 v 00:01:00

předsváteční pondělí

jsem strávil ranní prací pro klienta, ano volal jeden čůrák v půl jedenáctý, tak sem mu musel vyjít vstříc. ale jo v klidu a s radostí.
No a teďka ve 14:45 přišel další požadavek. No se posráli asi.

Takře vyřešeno, největší čas zabralo přihlásit se do klientovy sítě, pustit těch 5oken prohlížečů, jeden vzdálenej přístup na plochy pecek a zbytek byl dvou minutovej telefonní hovor.
Jo, ale taky sem dneska po obědě stihnul vyřešit problém, který jsem si pracovně pojmenoval"umělcův problém". Jednomu malíři totiž zdechla ethernet síťovka v noťasu a na mě zbylo pomoci vyřešit tento zapeklitý trabl. Wifi AP jsem zamítnul, protože s tim by bylo prcání (mě to zase nejde, a tak, znáte to), tak sem se rozhodl to vyřešit koupí pcmcia edimax síťovky. Našel sem v alze za tři kila, tak tam volám jestli jako platí to, že mají těch 5 kousků na skladě, voni mi řekli, že jo, ale sou všechny rezervovaný. Tak říkám to je super, já bych tu jednu koupil bez keců, no bez keců mě poslali do prdele, takže sem se podíval na web czechkomputeru, tam se našel za čtyři kila usb ethnernet edimax, poslední v eshopu, tak sem jim zavolal, zda-li je na pobočce v hájích k dispozici, řekli že jo, tak sem se sebral a jel 177čkou na opatov, kde sem seběhnul schody, málem narazil do nějaký báby co u nich buďto chcala nebo srala, to sem tak detailně nezkoumal, sednul na metro, dojel na háje, vyzved v czk síťovku, jel sem zpět na opatov, tam bus 177 a domů. Tam hnedka telefonát vod umělce, prej jak to vypadá. Já říkám, že dobře, du k němu, instaluju a pak hurá domů. Mise splněna.

tak, teďka se mi vohřálo maso v troubě, tak se du nažrat.

04.07.2011 v 15:11:51

naivita

no nevim, ale čas od času si přijdu stále furt děsně naivní. no nevim čim to je. asi moji hloupostí.
toť věru moudro večera.

03.07.2011 v 23:07:05

Buran

Někteří si možná pomatují na sovětský raketoplán Buran. Když ho tenkrát poprvý a naposledy zkoušeli, tak jim na zem přišli velmi, ale velmi zajmavý fotky. Jo, bylo tenkrát veselo, došlo jim, že Mojžíš nekecal.

02.07.2011 v 22:12:25

náboženský svátky

blížej se nějaký náboženský svátky, takže je potřeba připomenout, zač šiřitelé víry bojovali a co se snaží již několik tisíc let sdělit lidstvu. nejste tady sami, zmrdi, a budete zničeni!

Mojžíš zjevil lidstvu tajemství spasitelů
Mojžíš vyjevil tajemství spasitelů


02.07.2011 v 21:46:59

pobavilo

dnešní první návštěva z vyhledávače: porno fotografie 12 lete školačky

01.07.2011 v 21:04:13

bebí

jo a je potřeba si zapsat nedůležité věci jako:

Praha pojmenovala ulici po Reaganovi. Jo, názvy ulic, toť historické paradoxy.

Dejte se sterilizovat, dostanete auto, pobízejí úřady Indy. lol. no je fakt, že hitler se neptal.

závěrem ještě musím říct, že si připadám fakt trapně, neb včera sem byl v práci zbrklý, ne alkohol za to rozhodně nemohl, a tak nešťastně sem se praštil do pravýho malíčku u nohy, že zrovna dneska má on a jeho okolí pěknou modrou barvu. každopádně chodit můžu jen ve šlapkách, bota nejde.

01.07.2011 v 20:45:30

embedování odkazů

něco k embedování. Piráti spustili web s odkazy.

01.07.2011 v 17:53:49

pátek prvního července

dneska začínaj smradům prázdniny. přeju všem, kteří mají dovolenou, aby byla co nejhnusnější, s velkou zimou a přívalovými dešti. Zmrdi, já vám dám, užívat si....

Dneska nemyslim, takže zamyšlení cizích jedinců:

Prošli jsme farmářské trhy, ryzích farmářů je na nich menšina. Jo, taky sem si při poslední návštěvě Jiřáku řikál, kolik z těch stánkařů bude reálnejch farmářů a kolik z nich přeprodává zboží z Makra.

Neziskovka žaluje Johna. Kvůli slibu o vrácení náhrad. Ale jo, patří jim to zmrdům, že jim někdo připomněl vlastní předvolební sliby... akorát se bojim, že john prohlásí, že věci veřejný jsou stranou sociálních případů.

Masters of Doom, alebo čo robíme zle? Pěkná úvaha na téma peníze, úspěchy a co vlastně chceme od života.

01.07.2011 v 13:00:33