excel shity

dneska jsem udělal dvě tabulky v excelu. taky jsem ještě jednou zdůraznil ve firmě, že ve svejch skoro čtyřiceti letech je zbytečný, abych se nechal vytáčet posranou uklizečkou, takže od teďka dělám jen to co umím nejlíp - práci hlavou.

Islamisté v Mali zahrabali nemanželský pár po krk do země a pak je ukamenovali. No vida, a tady v čechách nebo obecně západní evropě by probíhaly dohady mezi příbuzenstvem, čí je to ostuda a kdo může za to nemanželský dítě.

Retro byt mladého muže plný nápadů, které vás pobaví. Já normálně odkazy na tyhle "architekti" nedávám, ale je faktem, že sem konečně pochopil co v hlavách moderních mladých lidí a kreativců znamená pojem "retro". Skutečně mě nikdy nenapadlo, že někdo někdy bude ten odporný styl sedumdesátých a osumdesátých let kopírovat. No, hloupost a potřeba propadat zbytečným trendům očividně vládne světem. Fakt nechápu jak někdo může dobrovolně bydlet v převlíkárně fabriky, protože tak se mi celý tohle retro jeví. Myslim, že mi už ujel vlak a sem tak starej, že těmhle věcem fakt rozumět nemůžu. Vlastně ani nechci...

31.07.2012 v 11:42:30

O'lim Pyjada

hm. zajmavý je, jak se zvedla návštěvnost díky výrazu "česká olympijská výprava 2012 londýn".
Takže jestli ste si zmrdi olympijský početli, tak táhněte zase do prdele.

30.07.2012 v 21:14:40

lidi sviňský

a) vrátil se kolega z jednání a musim říct, že sem fakt vytočenej. nejenže si stěžovala uklizečka, ale prej se jim i nelíbily lišty. už chápu, proč si pár jejich zaměstnanců ventilovalo názor na it oddělení "jsou to čůráci s vysokou úmrtností", každej rok někdo jinej. nechci se nikoho dotknout, ale v it ve státním sektoru potkávám povětšinou jen idioty s funkcí a pocitem důležitosti. ne vopravdu mě nebude nikdo ze státní zprávy mrdat.

b) ozvala se ivka, že prej nějaká svině lidská zkurvená okradla naší osumdesátiletou sousedku, která se vracela z nákupu a nějakej lidskej zmrd se jí nabíd, že ji pomůže s taškou do schodů a ukradl ji peněženku.

30.07.2012 v 12:35:47

zahálející gpu

už sem přišel na to, k čemu využiju zahálející gpu od nvidie, když jsem si teda uchodil to nešťastný bumblebee a nvidia zahálí. Nainstaloval jsem Nvidia OpenCL (Cuda), který - pokud jsem to pochopil dobře, umožňuje využít grafickou kartu k různým výpočtům. Takže jsem si nainstaloval poclbm a vrhnul jsem se na těžbu bitcoinů. Uvidím schválně, kolik za tejden vytěžím, jestli to bude jedna z cest, jak přijít k týhle internetový měně :)
akorát to žere hrozně elektriky respektive výkonu, takže jsem zvědavej jakej bude výsledek týhle přeměny elektrický energie na opensourcovou měnu :)
jo, naštěsí se poclbm dají nastavit pauzy na odpočinek, takže se může vnitřek kompu ochladit. hlavně neutavit notebook, prostě olol :)

29.07.2012 v 15:33:03

procházka

procházka s terezkou. venku je to furt infarktní. každopádně sem si udělal fotku. omlouvám se, že je taková trochu nečitelná, ale vypnul sem foťák, zvýšil citlivost na světlo na max a v rychlosti cvaknul, aby na mě nevyběhli nějaký maníci a nespletli si mě s teroristou. ještě u toho vlávla syrská vlajka.

syrie


jo, a taky sem už vymyslel, jak směnim český love na bitcoiny. Nakonec japonec :)

28.07.2012 v 23:50:17

tor

hm, takže jsem pokročil, udělal sem si účet na silkroad. teďka ještě najít nějakou schůdnou cestu jak proměnit český kačky na bitcoiny a možná konečně ukojím svoje dlouhodobější nutkání vyzkoušet, jestli ekonomika v temný části internetu skutečně funguje. fakt jen zvědavost...

anonymní obchodv podstatě ivka odjela na koncert kamsi, kde již prošla bouřka a nejde elektrika. tak to snad ve zdraví přežijou. já se tak trošku nudim, a navíc sem se uklidnil, protože sem se jí nemohl přes tři hodiny dovolat, takže sem nevěděl, jestli dojeli v cajku a nebo ne. já sem to vzdal, zůstal sem doma s terezekou a léčim se z těch třech dnů v hospodě.

28.07.2012 v 21:12:02

z tisku

mno, takže:
Registru aut možná někdo záměrně škodí, míní Dobeš. Dobře, ok.
Držitelem domény mdcr.cz není Ministerstvo dopravy. Jasně, v pohodě, ale myslim, tak se kucí radši budeme bavit už o něčem jinym.
Každý systém má problémy, omlouval registr Nečas. To má pravdu, to má fakt pravdu a vim vo jednom systému, kterej má posledních pár let problém... že pane nečas.

Takže bych navrhoval ukončit legraci a přejít k vážnějším a zajmavějším novinkám dne.

Neal Stephenson on swordplay, space and depressing SF. Pěknej článek, dobrej týpek s dobrejma názorama.
Black Hat: Biometric experts reverse-engineer iris scanning systems to create clones. Dobrá myšlenka. Okopírovat oční duhovku na kontaktní čočku a projít biometrikou :)
Brusel chystá další regulace internetu, na řadě jsou domény. Marně posledních deset let čekám, kdy soudruzi v Bruselu zavedou pětiletky.
Výsledky Zyngy investory zklamaly, obávají se i o Facebook. Těch bublin tu už bylo. Je načase na nějaký vydělat asi konečně.
Informace o sexualitě by dítě mělo mít už ve školce. Kdybych byl pedofil, blahem bych se tetelil. Každé malé děcko, rozbušilo by mé srdéčko.
Jaké drogy frčí v Evropě? Na Západě kokain, u nás pervitin. Helsinky a piko, to sem věru nečekal.

Amsterodam se stává městem hlupců. Kvůli muslimům. Musím přiznat, že mě docela překvapila následující tabulka:
"Statisticky vyjádřeno mají Nizozemci průměrné IQ 102, u Maroka je to 85. Maročané tvoří mezi imigranty v Nizozemí největší skupinu. Jako další příklady průměrného IQ svých občanů uveďme třeba Německo (102), Rakousko (102), Turecko (90), Saúdskou Arábii (83), Katar (78) či Nigérii (67). Za snižováním průměrného IQ Amsterodamu jsou tedy hlavně cizinci islámské víry."
Mno, zcela politicky nekorektně to zavaní vědeckým rasismem, který posléze rozvinul Hitler a jeho noshledi.

Muž se vsadil s kamarády, že si zapálí hlavu. Vyhrál a skončil v kritickém stavu. To je debil :)

Goriláček Tatu se oběsil na laně! Vzhledem k tomu, že považuju gorily za inteligentní tvory, tak je docela možný, že si milej goriláček, stejně jako ten chlapeček v londýně, matematicky spočítal, že život v kleci zoo stojí za hovno a raději se dobrovolně oběsil před dětskými návštěvníky zoo.

27.07.2012 v 16:50:45

romantické zátiší

v pražských strašnicích, kde scházejí se mladí lidé.
taky sem dneska šlápnul do psího hovna, když sem šel sebrat hovna po našich fenkách. předpokládám, že to hovno v trávníku má na svědomí nějakej rodič z těch zmrdů, co povyšujou parky na skládky komunálního odpadu. Ne, nemůřu si pomoci, ale představuju si normálního vobyčejnýho slušnýho občana, kterej nikomu nic nikdy neudělal a kterýmu se to rozhodně stát nemůže, jako člověka, kterej nezvedá hovna z trávníku po svym psovi, vychovává zmrdy co si myslí, že můžou všechno a že bordel za ně vždycky někdo uklidí, ale přitom se pohoršuje, když zdražej kuřecí v lidlu.
prostě problém ten, že ve městě se zmrdi a kreteni schovaj a vymizej z dohledu, stanou se neviditelnými.

pražské romantické zátiší k posezení


27.07.2012 v 13:52:28

zase paprička

chytá barvu minipaprička

paprička


26.07.2012 v 18:23:17

hotovo

no hotovo, ale byl to fakt vojeb. myslim, že to bylo na dlouho dobu, ne-li poslední, kabelování. nic sme nepřevrtali, nic sme nerozbili, práci sme odvedli pěknou, nikdo si zatim nestěžoval na estetiku, kromě toho, že spíčená ukližečka dneska ráno vyšilovala, že měla hodně práce, takže provětrala informační kanály od generálního ředitele až po našeho ředitele. Byl sem velice nedaleko od toho, abych kompletně vystřík a vstoupil do prostoru, který nazývám "out of control". Fakt úlet.
Fakt prdel v organisaci, kde nemají vlatní vysavač a nikdo mi nedákazal říct, jak řeší, když si na podlahu vysype nějakej bordel. Asi v tom celej den chodí, než přijde soukromnice na podpatku.
Mno dost řečí, sem vyřízenej jako pes, včera sem si dal u voka řízek, tři velký plzně, dvě malý, pár brk a nemohl jsem se zvednout z lavice, jak sem měl stuhlý nohy. no šel sem jako čepek v petrolejovejch lampách.

Jedna z mnoha pastiček na myši
pastička na myši

u tohodle sem si nebyl zcela jist, jestli to byl pokus o vtip a nebo realita. ale na takovym divnym místě...
resetator


26.07.2012 v 18:20:10

hc

slušný hácé. zase práce.

26.07.2012 v 07:22:16

krize

španělsko v hajzlu, itálie v hajzlu, řecko v hajzlu, německo de do hajzlu. řecko mělo jí do hajzlu už dávno. jestlipak si někdo ještě vzpomene, že už při vstupu řecka do eu se objevovaly informace, že řekové falšujou čísla. asi to byla pravda.
taky bych povinně na všech politickejch demonstracích a akcích, zvláště těch levicových, promítal toho penzionovanýho řeckýho úředníka co do kamery říkal "vzali nám nejdřív deset procent, pak dvacet procent, teďka nám vezmou dalších 23." třeba se chytnou za hlavy a začnou zachraňovat, dokud je možná ještě co zachraňovat.

Hořká tečka za realitním boomem: Irsko srovná se zemí prázdné novostavby. Aspoň bude práce pro lidi, no.

Tvůrce problémového registru vozidel pomůže armádě s kyberútoky. OLOL :) Fantazie jede na plný koule.

24.07.2012 v 19:34:32

vlákna

ty zkurvený minerální vlákna z izolací zasraně škrábou a svěděj. sprcha moc nepomáhá, navíc mám něco vlasů a pár chlupů...
jo a taky sem si včera uchodil tor. zajimá mě temná strana internetu a onion domény.

24.07.2012 v 17:32:43

zase práce

dneska těžký mrdání s jedním apečkem, protahování kabelu skrz stropy a podlahy v budově postavené v "krásném" architektonickém stylu kancelářských budov devadesátých let. Nechybí tam vskutku nic. Hmyz, brouci a spousta položených pastí na myši. Prdel však je to, že to patří bohatýmu státnímu podniku, kde, jak sem psal včera, mají všechno, automaty, každej kancl minimálně dva kafomaty a vůbec největší prdel jsou v každý kuchyňce, kde je teplá i studená voda z kohoutku, umístěný extra automaty na vody. Takový ty na ten sud s vodou...
Jo a potkal sem dneska uklízečku, byla na podpatku a i já uklízím lépe prach ze svého stolu. OLOL prostě.

V novém registru je milion chyb. Potrvá roky, než se opraví. Jen aby se z našeho Johnyho nestala Audi A10...
Nečas: Dobeš má čas do pátku, jinak končí. Po třech týdnech šaškárny jsou to fakt směšný věty...

Manžel držel Češku s dcerou rok v Súdánu, nechal je hlídat ochrankou.
Příběh Češky vězněné v Sýrii: Zmizela a nikdo neví, kde je! A já bláhový myslel, že láska hory přenáší. a co kocáb? odstěhuje se taky do afriky? samé otázky.

24.07.2012 v 17:01:57

upgrade kernelu

hm, gentoočko mi vyplivlo upgrade z tuxonice-sources-3.0.36 (kernel + tuxonice) na tuxonice-sources-3.4.5. No, menší rozdíly ve verzích, takže se v tom hrabu zase. jo, gentoočko je vtipná distribuce.

23.07.2012 v 21:53:43

tělo

myslim, že sem po těch letech zase trošku rozhejbal tělo. mám pocit, že mám najednou nějak víc kostí a svalstva. každopádně obavou, že se mi scvrkne mozek, netrpim.
ivka šla s kámoškou na mejdan. soudě podle toho jak se připravila, vidim to tak, že se možná ráno potkáme až půjdu po sedmý do práce. já bych to dneska sice přežil, ale zejtra bych dal akorát tak hovno. tak nechám holky vopuštěný.
práce pěkná, je to zajimavý pohybpvat se v bohatym podniku, kde má každá sekretářka chlaďák džusů, čokolád, limonád a různých jiných pochutin. obě kuchyňky moc pěkný, včetně automatu i na polívku a malinovou limádičku. kdyby sme se takhle měli zdržovat v každý kanceláři, to znáte "nedáte si něco? kafíčko, čajíček, limonádičku, čokoládičku?", tak nic neuděláme :) a to sme jen za blbý montéry a kabelážníky.

no to je asi prozatim všechno, akorát snad:
Internet se baví Borhyovou a Korantengem: Jsou pro smích! To sem si včera všimnul i já, ufon bez talentu pro módu a barvy, že ty dvě figury fakt laděj :) ale že bych to dneska musel prožívat. No je vidět, jak maj dost lidi hovno co k práci.

Menšík v Chalupářích: Při natáčení zastřelil kance! Teda nic jako proti Menšíkovi, ale mám takovej pocit, že v dnešní době je asi hlad po informacích takovej, že se musej dolovat i čtyřicet let starý informace vo tom, že menšík někde sejmul prase a pak ho ani nežral. Já taky nebudu vytahovat nějaký starý historky, například jak sem se kdysi dávno zeblil v Králíkách na fesťáku ve stanu. Ještě možná devadesátý léta. Kurva, to byl tenkrát mejdan... Myslim, že si asi pomatuju akorát waltari či co tam hrálo :)

Patent "na všechno" ohrožuje operační systém Android. Doba zesraná...

Jo a tip na film: Project X. Prostě film vo tom, jak udělat fakt ultimátní kalbu, opravdu ultimátní. Bavili sme se dost a vzpomínali na svý krutý mejdany. Jo, je to už pár let. Párty, léto, cizinci a cizinky, dodávky, mdma, lsd, alkohol, bedny, techno, mramorová cihla a nehorázná hrouda kokeše. Dodneška to vidim, jak stojím nad cihlou, týpek mi krouhá kokeš na ten mramor, lochna jako kráva a ještě se mě ptá "jestli mi to prej bude stačit." Do rypáku se mi ten matroš ani pomalu nevešel. Fakt hustý...
A ten stav potom, to teplo po po zádech a tý energie. Byla by to pěkná minimálně desetiminutová scénka ve filmu, diváci by padli mrtví smíchy... :)

23.07.2012 v 20:59:24

práce

fakt práce. od devíti. rukama. asi po čtyřech letech. klimatizovanej barák. kabely a hardware. zlo, vzhledem k těm dnešním teplotám. zítra zase. a pozítří taky. ale odsejpalo nám to pod rukama. každopádně ko.

23.07.2012 v 18:39:40

olympiáda

londýn 2012, olympiáda. Česká uniforma ruluje... kterej idiot je navlík do holínek....???

česká olympijská výprava


22.07.2012 v 14:03:18

voayerismus

jo, to že sem voayer ste asi pochopili a já musim znova poděkovat internetum, že mi umožňuje rozšířit pohled do vašich oken i mimo naši ulici. Dalekohled prostě za roh zatim ještě nevidí a aji za rohem se dějí různé věci, který chci vidět. Internet, to je takový velký okno do světa, do cizích světů, cizích domovů plných lidí, kteří ani netuší, že zrovna třeba já se zrovna dívám a sleduju jejich aktuální krok.
Blbý akorát je, že druhej důvod proč nemám účat na fakebooku (tam by se slídilo fakt dobře a slizce) je ten, že kromě toho, že tam bejt nechci, by mě stejně účet dřív nebo později zablokovali pro nevhodné poznámky ve fórech typu "fotky uživatelů" nebo "milenecké a manželské fotky uživatelů", například "na vás bych se chtěl dívat jak spolu šukáte", "dneska sice zataženo, ale mrdatelno", "pedobear by stříkal blahem" či "s těma brejlema vypadá jako štětka". A to si ještě představte, kdybych byl pedofilem. Takovejch dětí co je po internetech, těch dětí a těch maminek. No sou háklivý maminy na voayérský poznámky "šukatelná matka i dcera", nevim proč, ale z nějakýho záhadnýho důvodu je to rozhazuje. Nechápu jak můžou žárlit na svý pětiletý dcerky.
Prostě čím víc lidí je na internetech, tím víc sem šťastnější, protože tím víc objektů k utajenému sledování. A víte vy kolik lidí se dneska fotí nahý před zrcadlem?? Dost... :)

22.07.2012 v 13:24:42

facebook

vážně přemýšlím, že doma na routeru povolím rozsah ip adres facebooku maximálně na 15minut denně (how to block facebook).

Úředníky z registrů čeká megaškolení. Města to vítají. Jasně, pohoda, prostě podle pravidla lepši pozdě, než-li vůbec.

V Británii vydražili 31 let starý toast prince Charlese za tisíce. Úpřímně, tohle mi přijde dost ujetý, že mě vlastně ani nenapadá nic vtipnýho. Ale jo, bylo-li by libo sperma karla svobody co píchal včelku máju? klony karla svobody útočí a co na to vendula?

V Praze fungovala drogová kantýna podobná stánku s občerstvením. Jakobych to viděl u nás přes ulici. "Dobrá ceňa, paňe, čím víc pruhů tím víc rychlost, dobrá kvalita paňe, sapa dobrý." Vopravdu to musí bejt zoufalství nakupovat drogy o vietnamců. Já bych se bál, že mě vojebou jako, když sem posledně kupoval meruňky. Navíc bych se bál kvality. Je to hrozný, ale já chci zpátky poctivý český vařiče a výrobce drog, já chci zpátky poctivý český matro a poctivý český dýlery. Skoro mám chuť se zaříct, že dokud se nevrátěj starý dobrý časy, tak nebudu brát žádnej fet.

No okolo těch událostí na Batmanovi v Denveru již koluje internetem takový postřeh: Události posledních dní v USA jasně dokazují, že nelegálně stahovat filmy je bezpečnější než legálně chodit do kina...

A to nebudu přemejšlet nad nechtěným novým významem slovního spojení "kino rip" občas používaného při stahovaní záloh filmů z internetu.

22.07.2012 v 11:43:08

až se stanu presidentem

tak si najdu všechny, kteří hlasovali, že mě nechtěj. Ať počítaj, že jim nechám rošlapat kolena, zahradnickejma nůžkama ostříhám prsty na rukou a na nohou, motorovou pilou uřežu ruce,nohy a trupík s hlavou nechám zahrabat do mraveniště. Prostě aby si i bezpečnostní služba pro boj s vnitřním nepřítelem taky užila. Kdo hlasuje proti ufu, hlasuje proti všem, kteří mají strach a raději hlasují pro mě.

21.07.2012 v 12:33:23

sobota

du koupit do alberta hrubou mouku, protože k ťamanovi nepáchnu. navíc ji v tom albertu mají levněji a mě to stojí pouze 13minut pěší chůze tam a zpět. Akorát ty kasy. Předemnou cigoška jak poleno a typická česká důchodkyně. Romka plnej vozejk, že přetejká, pokladní ji přivítá, že dneska toho máte nějak málo, namarkuje, cena pěkně 996kč, cigošce zacinkají stříbrný a zlatý šperky, vytáhne dvoulitr a nechá čtyři kačky dýška. Mezitím velmi svižně sází zpět do vozejku napípánej nákup, aby nezdržovala další v řadě. Pohoda.
Pak přijde na řadu typická česká důchodkyně, zpomalená jak na héráku, vozejk poloprázdnej nákupem albert quality, prodavačka namarkuje 256kč, česká důchodkyně vytáhne platební kartu český spořitelny, dvě hodiny mačká pin, další tři hodiny se ověřuje karta a závěrem si ještě počkám jak se nemůže kartou trefit do peněženky (mimochodem to čtyřmístný číslo co měla na pouzdru ke kartě byl nejspíš pin) a jako lahůdku si začne ten nákup sázet do tašky místo aby ho naházela do vozejku a odtáhla do prdele.
jo to se vyplatilo kvůli hrubý mouce. ale radši tyhle stresy, než se nervovat u žlutýho šmelináře.

21.07.2012 v 12:29:03

meruňky

jo, volala mi ivka cestou z práce, že nesehnala meruňky na tvarohový knedlíky, respektive že nebyly. No, nezbylo mi nic jinýho, než se cestou z práce stavit v zelenině, jenže nešťastnou náhodou mi po cestě zůstal jen ťong u vodafonu na konci vinohradský, takže sem se překonal a vlezl k němu. Na místě měl v plastovejch miskách předpřipravený meruňky, tak sem si pěkně celou misku probral, protože si myslim, že jsem narazil na první pokus o šméčko: nahoře pěkný tvrdý meruňky, vespod rozměklý na cestě k zahnití.
Tak fajn, ťamanka za stále otevřenou kasou sice čuměla, ale ani nepípla. Dostal sem se na řadu, ona dá misku s meruňkama na váhu, řekne mi cenu a přesype meruňky z misky to igeliťáku. Což sem považoval za druhý pokus mě ojebat.
Takže ji říkám, že bych rád tu plastovou misku, když mě ji navážila teda jako, ťamanka na mě čuměla, ale rozuměla naprosto přesně dobře česky co sem řek, protože mi začala podávat tu posranou misku od meruňek. Já jsem natáhnul ruku, vona ucukla, misku schovala a dala mi korunu. Takže si myslim, že se jí mě podařilo na třetí pokus ojebat, protože ta miska musela bejt dražší, když si ta šikmovoká kurva rozmyslela a místo misky mi dala korunu. Už sem neměl sílu. Každopádně tato návštěva vietnamskýho šmelináře byla na dlouhou dobu poslední a beru to jako relaps s cigaretama. Chyba, která se už nebude opakovat. čoiku a celní správu na ně...

20.07.2012 v 15:39:29

a je to venku

rytmus je vobyčejnej slovenskej ital. jedno už je teda jistý, vostrej negr z ghetta z něj nikdy nebude.

20.07.2012 v 11:14:23

farmářský trhy

mno, farmářský trhy na jiřáku. opět prázdninová tragédie s předraženým česnekem a zeleninou. kromě toho, že jsem chtěl pořídit tradičně mlíko, máslo a jogurty, tak sem pořídil pouze mlíko. upřímně, v poslední době mě opouští to trendy nadšení z nakupování toho nejlepšího co nám zlatej českej venkov dává, jelikož jako pražák můžu zcela bezpečně potvrdit, že farmářskejma trhama nepokryjete pravidlenou spotřebu a potřebu potravin, protože nemáte záruku jejich pravidelné dostupnosti, tudíž jsou trhy dobrý pro případné utracení zbytečných peněz nebo k potěše chuti, ale jen v případě, že obchodník nemá ten pocit, "že pražáci sežerou všechno co jim předražíme".
A už vůbec si nedokážu představit, že bych byl jako ten hotelovej šéfkuchař z reklamy, jak jde nakupovat pro své hosty to nejlepší z trhů, protože by rychle zkrachoval, kdyby jeden tejden máslo bylo, druhej tejden nebylo, třetí tejden zase jo, ale málo.
Taky musim konstatovat, že hrozně zbytečnýho pečiva. Mám takový podezření, že s rozvojem domácích a různych "mikro" pekáren si dneska na pekaře může hrát kde kdo, ale jako nezlobte se na mě, nebudu si kupovat "alpský chléb" za 60kč, když v Hostivařský pekárně dělaj super kulatej chleba, pecen asi za 45Kč, kterej vydrží chutnej těch 5-7dnů, prostě úplně tak akorát. Takže stát se závislým například na pečivu z trhů znamená, že od října, když trhy skončej, se pečiva nenažerete.
No a kdybych byl hospodskej nebo hotelier, jdu pochopitelně nakupovat potraviny například do velkoobchodu, z nějž přítel Ollie rozváží potravinové suroviny pro podniky v čechách a kde velkoobchodní ceny jsou diametrálně někde jinde než ceny maloobchodní. kilo krevetek za 200kč, když v hypermarketu dostanete 10dkg za 50kč.
prostě trhy olol, protože každou návštěvou si odnáším méně a méně nákupu.

Na premiéře Batmana v Denveru se střílelo, svědci hlásí deset mrtvých. Hm. vypadá to, že se Batman konečně nasral a ukázal co to znamená temný rytíř v real3D...

20.07.2012 v 11:07:09

tittenalarm

hm. Děti na počítačích nelegálně stahují mohutně i ve školách. No a já sem si myslel blbec, že díky výpalnýmu na hdd, tiskárny či ostatní média si můžeme stahovat v podstatě co chceme, akorát to nesmíme dál šířit, nabízet či prodávat. Já se obávám, že díky rozšíření internetu a jeho dostupnosti i lidem s omezenou mozkovou kapacitou, se dneska za novináře může vydávat i ufo totálně vyhulený. Upřímně, díky tomu, že jsem se rychle naučil stahovat z internetu pomocí konzole, ftp a .netrc, dneska umím i jiný vyfikundace. Jak bych řekl klasik: "stahováním a fetováním k nelidské dokonalosti."

Řekové se učí, jak za krize vyžít s málem. Upřímně, mrdám na rozežraný řecký kokoty. Jaký obyvatelstvo, taková vláda. Ale chci říct jen jedno. Já si nemůžu pomoci, ale výraz "za finanční krize" je značně nadužíván a to hlavně v případě, když někdo promrdrá peníze a neumí s nima hospodařit. Nedávno sem viděl v tývce nějaký hemzy na téma, kdo a jak zadlužil český kraje, pochopitelně modrý do házeli na oranžový a oranžový na modrý, prostě jak banda retardovanejch debilů s jednou fascinující shodou a to tou, že prý v době krize došlo každopádně k zadlužení, protože se museli půjčit nějaký peníze.
Já vám něco řeknu, já kdybych nezaplatil jednu dvě splátky hypotéky, tak bych mohl bance tisíckrác říkat, že je krize, že se kšefty nehejbou a stát neplatí, jenže banka by mě nejspíš poslala do prdele a byt sebrala. Proto si myslim, že ti, kteří se vymlouvají na nějako podivnou hospodářskou krizi, tak jen maskují vlastní neschopnost a finanční negramotnost, protože průměrně finančně vzdělanej člověk žije a platí ať ho masírujou krizí a nebo ne.

19.07.2012 v 12:50:47

email do ameriky

no potim se teda jako dobytek. asi z chlastu. jinak sem poslal do ameriky dopis, že jim strašně děkujeme, že nám poslali novou rsa appliance, ale že by bylo super, kdyby poslali navíc i montážní sadu do racku.

19.07.2012 v 10:39:19

ostrava II

zpět z ostravy, práce se povedla během jedné hodiny, oběd jsme nedostali, protože zrušili kantýnu na stravenky, rsa server se korektně chytil s primárem a pak cesta zpět. asi 7 nebo 8 aut s prasklejma gumama po ceste zpět.

18.07.2012 v 17:14:02

ministry

2012 relapse17.07.2012 v 22:47:59

ostrava

příprava na ostravu. zejtra vejlet. tak snad nebude dálnice v piči.

17.07.2012 v 13:12:38

tývka

upgradoval jsem firmware a zpřeházel kanály.

16.07.2012 v 20:55:16

zkurvenej vejkend

tak zkurvenej vejkend sem už dlouho nezažil. ještěže mám aspoň tu práci.

16.07.2012 v 09:21:42

Habanero chili

ale jede paprika pěkně :)

Habanero chili


13.07.2012 v 21:04:26

počásko

počásko je hustý. teplota poklesla aspoň o třináct stupňů, olověný mraky plují oblohou a zem skrápí jemný vlezlý déšť. když vidim co to dělá s mojí mimozemskou hlavou, tak nevim co to dělá s váma pozemšťanama. u nás doma je na celý planetě celej rok stejný počasí, příjemných 24.65 vašich stupňu celsia, mírný osvežující větřík a deštík si můžete objednat u veřejných služeb, takže když potřebujete sprchu úplně ideální. No a pokud někoho baví a zajímají různý teplotní extrémy, má na výběr z tisíců planet, ale přímně, teploty nad 560 stupňů mě nuděj.

13.07.2012 v 17:51:09

konfident

hele kámo, radši přemluv bábu a dědka, protože mádl tě slyší.

Konfident mádl, přemluv bábu, přemluv dědka


13.07.2012 v 12:21:55

česnek

1) ráno nákup vysavače a koberců. museli sme pořídit koberce na parkety, protože terezka jak už stárne, tak jí slábnou zadní nohy, displasie, a blbě vstává, když jí prostě nožky kloužou na parketách. a k tomu jeden vysavač.
2) trhy na jiřáku na piču. s těmahle trhama je jedna zásadní potíž, že jak si člověk zvykne na to, že pravidelně je tam ten či onen a jednoho dne se stane, že přestane jezdit a já sem pak nasranej. Kromě toho, česnek za 180kč kilo, kor teďka v sezóně, je fakt pokus natáhnout blbý pražáky.
3) už dlouho sem neviděl posraný revizory. asi maj dovolený, takže si nechávaj uniknout mrtě turistů.
4) Chyby jsou pryč, tvrdí ministerstvo. Registr nefunguje, zní z radnic. Jasně, jasně, jasně. V pohodě a chápu.
5) Rozbiju ti hubu, už jsem se rozcvičil, volal prý Kalousek poslanci Skokanovi. Teda, když si čtu ten vybranej slovník, tak si začínám myslet, že bych byl nejen skvělým presidentem, ale i oblíbeným ministrem financí. A jako ministr financí bych možná mohl žádat zdanění a legalisaci obchodu marihuanou a konopím mnohem snáze než jako president.

13.07.2012 v 11:56:43

ufo na dovolený

Mimozemšťané létají na Zemi jako turisté, stojí v odtajněných archivech britské vlády. Konečně normální zpráva, tráva roste jenom tady a Země je stále ještě relativně neznámá. Jako když místní jezděj na borneo podívat se, jak se žilo v době kamený.

12.07.2012 v 18:29:05

akta x

by to možná chtělo agenta muldera a sculliovou, protože ty záhady, který se tady dějou, sou fakt veliký.

Kalousek kvůli kauze CASA volal i Lessymu. Prý ho zastrašoval. Si tak nějak nemůžu pomoci, ale Kalousek má nejspíš staženou prdel, protože to jeho náměstkování na obraně. To je typickej pokryteckej černoprdelník a osobně si myslim, že má nekřesťansky špinavou duši a po smrti ho čeká peklo, před kterým ho neochrání ani Duka.

Další rána pro registr. Zřejmě z něj zmizela až půlka nově uložených dat. Totální amatérismus, pojatý jako přeinstalace windows xp u pepíka v horní lhotě. "My jsme ten starý systém vypnuli k 30. červnu a nic jiného nemáme. A my to znovu zapneme, ale vznikne tam vakuum. Tudíž tam nebudou ty změny, které byly mezitím provedeny."

upřímně, sem rád, že sem se dostal domů a teďka relax, každopádně vám musim říci ještě jednu pěknou historku, kterou sem dneska prožil díky windows seven.
po marný snaze včera překopírat recovery partition ze starýho disku na nový a následné nové instalace sem dospěl ke zjištění, že nejlepší bude vzít naše médium a nalejt to z něj. Takže nainstaluju windows seven, ty windows seven si na tři roky starym hp notebooku nejsou schopný zdetekovat ani ethernet, nefunguje usb, takže pálím nejdřív na cd ovladače síťovky a grafárny. jako sériový číslo sem použil to co bylo nalepený na notebooku, klasický oem, widle ho sežraly a já narazil až při aktivaci přes síť, kdy sem se dozvěděl, že seriový číslo je sice dobře, ale špatné instalační médium. No, to mě docela mrdlo, říkám si "to je na hovno, člověk má legal widle a nemůže je nainstalovat" a už včera přoběhlo drobný sondování v hp, kdy sem se dozvěděl, že by mi recovery dvd poslali nejdřív za tři tejdny, což je fakt jako ani ne tak k pousmátí jako k nasrání, tudíž usuzuju, že kupovat další licenci je píčovina, tak si říkám, že použiju naše číslo co máme z nějakýho balíku. Změnim ho, pustim aktivaci a dozvim se, že již vypršel počet aktivací. Říkám si, že je to nějaký divný, vždyť máme program microsoft partner zaplacenej až do příštího roku, tak zkouším telefonickou aktivaci. Dovolám se k automatu, zvolám volbu dva pro hromadný licence, poslechnu si nějaký kecy jak nás nenahrávaj a nezjišťujou žádný osobní údaje a pak mě ten automat požádal abych postupně na klávesnici telefonu sázel pět čísel po šesti blokách bo kolik jich tam ten aktivátor vygeneroval.
Provedu to až do konce, chvíle čekání a pak hlas, že aktivaci nelze provést a že budu přepojen na operátora. No tak sem típnul, protože sem si řek, že sem třeba těch třicet čísel naťukal blbě, projedu to tedy ještě jednou, dozvim se, že už tyhle čísla byla jednou vložený a že budu hnedka přepojen na operátora. Zvednul to nějakej týpek, já mu znova nadiktoval těch třicet čísel, von chvíli čekal a pak mi řekl, že jsme již vyplácali deset aktivací a že je mu líto, ale další nelze. Tak se ptám proč, no prej protože microsoft a prej se mám obrátit na naše obchodní oddělení, to vše poté co jsem mu nadiktoval ještě to windows seriový číslo a partner id.
Tak du za kolegou, co ten balík objednával, odvykládám mu celou story a dozvim se, že kdybych se zeptal, tak by mi to řek a nemusel sem volat na microsoft. Tož docela v prdeli, protože co s neaktivovanejma windowsama a legálním číslem, tak si říkám, že vyzkouším ještě znova to origoš číslo z notebooku, změním ho ve windowsích, vyseru se na aktivaci po síti, protože vim, že bych se dozvěděl cosi o oem a volám rovnou na telefonickou aktivaci. Automatu hnedka na začátku řeknu, že sem domácí koncovej uživatel, jedna licence, naťukám třicet znaků, automat chvíli mlčí, pak mi řekne, že vše ok a po pěti znacích mi vrací sedum bloků dat, který vkládám do toho windows okýnka. Dám pokračovat, chvíle chroupání a windows se aktivovaly. No, spadnul ze mě kámen, protože takovýho sraní s instalací legálních windows.

12.07.2012 v 17:42:53

vočko

jo, čera to byla pěkná prdel. vočko, pívo, brčka, papričky...

paprička


jo, byla celkem vostrá, ale černoch byl vostřejší. dal si celou půlku a i když tvrdil, že mu naprosto nic nedělá, jeho krvavý voči a bílá pleť značila, že úplně až tak v pohodě nebude, ale jo, dal ji frajer a dokonce se mu vrátila i původní černá. já jsem si jen tak kousek odkrojil, protože na tvrdý drogy sem už moc starej :)

jinak mi volala včera mamina, zase viděla bráchu v tývce, tak z toho byla nějaká špatná. musel sem ji uklidnit, že brácha za to nemůže a že celej ten slavnej registr vozidel je prostě špatně manažersky zvládnutnej projekt. moje matka je prostá žena z maloměsta. ona se moc neorientuje tady v těch pražskejch bordelech, nemá moc zkušeností s politikou, protože počítá mzdy už od revoluce a nikdy se nesetkávala se šméčkem, protože vejplaty prostě musej bej vždycky spočítaný včas a jediný co ji kdy potkalo, že musela jezdit k soudu kvůli poslednímu majiteli Tesly, protože ji vytuneloval a nějací ruští občané po něm za městem stříleli z kalašnikovů, takže u soudu kukláči, samopaly a spousta divnejch týpků, kteří pochopitelně v matce nebudili příliš velké důvěry. Jo, takže sem jí to přirovnal ke kauze sociálních dávek, kteroužto si někteří z vás možná pomatují z ledna a při té příležitosti sem se jí optal, jak to teďka vypadá s vyplácením dávek a ona mi na to řekla, že kamarádky z úřadu jí prozradili sladké tajemství, že se Drábek a to jeho ministerstvo práce a sociálních věcí se potichu vrátili k původní staré verzi.
No a dneska si otevřu tiskoviny a hle: Problematický nový registr vozidel se nestačil ani rozjet a už končí. Tak a teďka by mě zajímalo, zda-li budou následovat nějaký tresty či vrácení peněz a vyhození neschopných manažerů z ministerstva.

Salačová zatáhla do kauzy Rath další firmu. Kdy je obviní? Křivá šmécka si zachraňují vlastí prdele. No nevim, jestli by si korumpující kunda zasloužila jen díky tomu, že bonzne svý kumpány svobodu a prominutí trestu. Já myslim, že bonzák a udavač je ješt horší než zmrdi šméčka.

Upřímně, podle mě je poctivější a morálnější dýler, kterej dává hulení za materiál, než zkurvení politici a podnikatelé...

No a poslední zaznamenání hodná informace je, že dneska vietnamec co má krám na proti naší práci, jeden z těch pěti v okolí, měl zavřeno. Du v deset kolem a říkám si "kurva, čong a nepracuje, to je nějaký divný", no a vono za rohem zaparkovaný auto s nápisem "Celní správa" a vevnitř tři uniformovaní celníci cosi kontrolovali. Jo, bylo by skvělý, kdyby se na žluťásky konečně celníci a čoika řádně zaměřila, protože ty jejich kšefty a šmelení přestávaj bejt vtipný si myslim. Normální zloději.

Dědic Tetra Paku žil v luxusním domě plném špíny s mrtvou ženou čtyři dny. OLOL. Tyhle bohatý smažky, to je tragédie...

12.07.2012 v 12:02:04

disk

no pochopitelně za mý problémy nemůže ten disk, ale nýbrž windows. musim říct, že s windows promrdám tolik času jako s unixem nikdy. no, vono v podstatě za to může i hp.
jinak k tý státní správě a potažmo k ministrům. dneska sem si promluvil se šéfem, jak to teda vypadá s tou naší smlouvou, von mi řek, že mluvil s novym finančním ředitelem, protože starej byl odejit, a další pokus je na konci prázdnin. prej máme makat jakoby to bylo podepsaný. ten největší špek je, že jeden obchoďák z jedný postižený firmy se pokusil tomu našemu státnímu orgánu říci, že když není smlouva a platby, tak nebudou poskytovány služby. Odpovědí prej bylo, že když přestanou poskytovat služby, tak jim smlouvu nepodepíšou, prachy nezaplatěj a prej, že v řadě čekaj další tři firmy, který prej budou rády makat chvíli zadarmo. Takže toliko k tý naší státní správě a k těm hemzům co do nás valej, když jim něco nejde, třeba registry vozidel. to je platební morálka...

11.07.2012 v 16:56:27

za dobrotu

na žebrotu. mrdám se s diskem, kterej sem slíbil vyměnit v jednom notebooku. a ne že bych z toho nějak stříkal blahem.

11.07.2012 v 13:15:46

intel vs nvidia

jo, musim po pár dnech říct, že provoz s intel gpu je stabilnější. tuxonice (hibernace) funguje a systém nepadá při hibernaci. s nvidia blobem třetí čtvrtá hibernace znamenala konec.
navíc sem teďka zjistil, že se k tomu hdmi/display portu dá dostat, je to sice prasárnička, ale zdá se, že stále platí, když se chce, tak to de :)
je, důležitý bumblebee nastavit, aby držel Xorg persistentně druhej xserver (v mym případě default :8) a nastavit v /etc/bumblebee/xorg.conf.nvidia v option "ConnectedMonitor" natvrdo hdmi port, v mym případe DP-0. Pak se pustí/restarne bumblebee, spustí se optirun bash, aby shell už jel přes nvidia gpu a ve finále
ufo@ufo ~ $ DISPLAY=":8" xcalc
akorát teda ještě musim zjistit, jak na tom druhym xserveru převzít myš, ale dá se žít i bez ní. Každopádně legrace, nemůžu si pomoci, ale tohle mi proste windows nebo apple nedá.

navíc sem z telefonu odstranil všechny odeslaný smsky a maily za poslední rok a půl, trvalo to dlouho, ale operační systém tý SEC905 je najednou nějakej svižnější. Skoro jako zamlada :)

10.07.2012 v 18:45:42

absurdita

no, já jen abych se nakonec nějak shrnul a zakopal. je to ode mě stejně absurdní, sobecký a nebo pokrytecký, když se čílím nad tím, že borka couvá do jednosměrky, kde já si dovolím zrovna přecházet, nebo nám parkujou na zákazu před barákem, že to chci zrovna vod nich, když já sám mám máslo na hlavě s těma svejma jízdama zdarma, pohulováním si či přecházením mimo přechod nebo na červenou. Myslim, že to děláme my všichni ať pozemský nebo nadpozemský a nevěřim, že existuje člověk co žije přesně podle zákonů a zásad slušnosti a čestnosti. Nepřežil by si myslim, ale důležitý je nebejt svině.

10.07.2012 v 18:05:48

dětské porno

Přijde holčička do drogerie a chce prezervativ.
My prodáváme prezervativy jen dospělým a tobě ještě teče mléko po bradě."
"To není mléko."

Přijde pedofil do bordelu, začne se bavit s bordelmamou, že má jako problém...
"Víte, já bych potřeboval něco speciálního, aby byla jako hodně mladá, hodně mladá jestli mi rozumíte..."
Ta se lišácky podívá a povídá: "Hmmm i taková přání umíme splnit, běžte do pokoje číslo 11, ona za vámi přijde..."
"Cože?!? Ona už chodí???"


10.07.2012 v 17:23:49

vedro

no vyvenčil sem a oproti drobnému rannímu mrholení je zase vedro jak v prdeli. nic významnýho snad jen, že
1) přecházím jednosměrku u nás se psama a najednou do ní vcouvá nějaká kára. tak popoženu hafiny, jenže terezka je pomalá a kára furt couvá. takže dlaní plácnu do střechu, že bacha, kundy ve předu na mě čumí a nejednou se otevřou zadní tmavý dveře a z nich vyjde takovej svalnatej ksicht. no dialog to byl vtipnej
"co do toho mlátíš, čůráku?"
"přecházím, mám tady dvě feny a ta stará je pomalá"
"chčeš přes držku zmrde?"
"cože?"
"chceš přes držku, zmrde?"
Tady už sem si nebyl jistej, protože sem krypla ohodnil, že by mi natáh a já lehnu, ale jak sem byl zpruzenej: "cože, chceš se rvát čůráku?"
Cejtím, že adrenalinek začíná bejt pumpovanej do těla, takže sem se pořádně narovnal, podíval se na něj a čekal.
"Zmrde, když přecházíš, tak vozovku přecházíš nejkratší a nejrychlejší cestou, čůráku!"
Tak sem se na něj podíval ještě jednou a říkám "jasně, zvlášť když couváš do jednosměrky."
"Čůráků, zmrde, kreténe, idiote, sráči..." Slyšel sem na rozloučenou, když sem se otočil a šel do hajzlu.

2) vlezu do baráku a u schodů k suteréním bytům stojí klabonosej bulík. No holky se mohly posrat, že jo, co má dělat nějakej pes a ještě sám v jejich baráku. Takže vyštěkávání, pak se objevil mladej týpek a já mu říkám "prosimtě, ber si ho na vodítko, sou tady v baráku čtyři psi". No, koukal na mě, ale pak si psa připnul na něco co vypadalo jako visačka na klíče. Ale jo, musim říct, že pes dobrej, nenechal se těma našima holkama vytočit :)

10.07.2012 v 16:51:16

elektrika

hm. začínají se lidi stahovat k mý krabičce s elektrikou jak švábi na pívo.
přednáška na téma jak skvělá je desktopová virtualizace. Asi to bude nějaká nová geniální věc, která překoná bezdiskové stanice :)
its time to go home.

10.07.2012 v 15:10:39

tombola

hm, zkusil sem jít ukecat slečnu na recepci, jestli bych se tedy také nemohl zůčastnit tomboly, i když sem přišel o něco později. dozvěděl sem se, že tomboly se mohli zůčastnit pouze ti, kteří dorazili do 9:30 a že tato hranice byla jako motivace. Hm, tak sem na zareagoval. že sem musel ještě do práce, že práce je důležitější a že když už sme jako jejich partneři přes patnáct let, tak by mohla přivřít oko. Přívřít ho nechtěla, takže usuzuju, že motivace je přesně nastavená pro typ lidí, kteří mají ve skříních komínky z oblečení, na stole nehoráznej pořádek, kde má každá tužka a nůžky svý vlastní místo, oblečení bez jediného chloupku a doma uklizeno jak v módním časáku. Jo, množství košiláčů je tu velký. Vzhledem k tomu, že nemám motivaci vydržet až do konce, soudím, že bude lepší se zvednout a jít do prdele. No, nevydařilo se dneska.
upřímně, co bych dělal s krámem od apple. linux se do toho nahrát nedá...

10.07.2012 v 14:45:13

oběd

jo, tak to byla tragédie. fakt tragédie. kdybych byl vegetarián a nebo nežral kuřecí s bramborem, tak bych se nenažral vůbec. Normálně se posrali, protože posraný kuřecí (bez kosti, takže otázka jestli to vůbec bylo maso) s bramborem a nějakou omáčkou, která sice měla nějakej cizokrajnej název, ale visuelně připomínající SUHO (Světlá univerzální hnědá omáčka, prostě UHO, ale světle hnědý), je fakt málo, fakt málo. Já sem se nejdřív zeptal, jestli platí to obědový menu, že bych si dal ty těstoviny, ale dozvěděl sem se, že pro nás je připravený kuřecí. Takže mi bylo nandáno, žádnej švédskej bufáč, já začal jíst, na což sem se rychle vysral, protože z těch brambor sem cejtil něco, čím sem si fakt nebyl jistej a co mělo býti nejspíš přebito. Nenapadlo mě nic jinýho, než vařený brambory v ledničce od soboty, který je potřeba zlikvidovat, tak z nich uděláme štouchaný brambory a kydnem do toho nějakej humáč, aby nebyl cejtit původní humáč a dáme to těm posranej ajtíkům, ti stejně nic nepoznaj. Snad se tady hromadně neposerem...
Takže si teďka nadávám, jakej sem čůrák, protože sem si měl vzít nějaký kouření a bylo by to aspoň jako tenkrát... zhulenej lolek.

V Berouně zmizelo přes třicet starých kol ze sbírky pro africké děti. Prostě podle pravidla "chcete se zbavit starýho bordelu? pošlete ho do afriky!" Fakt nechápu, jak se děti v africe nažerou starejch kol z čech, ale aspoň budou mít na čem vozit zbraně. Jinak nevim proč, ale obávám se, že se možná brzo dozvíme, že se kola neztratila, že je nikdo neukradl, že pouze ležela opuštěná v místech, které budilo zdání, že nikomu nepatří. Proč si myslim, že kola ukradli barevný a prodali je do sběrny? Můžou za to média a moje xenofobie, že první na co pomyslim je "že, v tom mají prsty barevní sběrači barevných kovů"???

ááá, teďka mě čeká přednáška s podtextem "od chaosu ke cloudu", předpokládám, že se dozvím, že všechna řešení co byla do teďka byla špatná, drahá, nepraktická, nouzová a trapná, a že dneska je trendem svěřovat data do rukou zodpovědných profesionálů, kteří vám nahrají vaše data do svého cloudu a vy budete - ideálně - platit za to, že si je můžete čas od času stáhnout a podívat se na ně.

ááá, jablíčkářům začli docházet baterky, je poptávka po volné zdířce mé prodlužky :)

Šéf dotačního úřadu obrátil a uznal, že jeho podřízení zřejmě podváděli. Já jenom kvůli tej fotce v odkazu. Šéf dotačního úřadu neví co se děje na jeho úřadě a na mě působí jako pasáček vepřů. Viděl jsem ho v pátek ve zprávách a musim říci, že věty dával dohromady ne jako ředitel instituce, která rozděluje miliardy, ale jako člověk s downovým syndromem. Zajímalo by mě, čí je to příbuznej.

10.07.2012 v 13:11:09

sračky z internetu

1) Unesené nemluvně našli v Německu. Důležitý jsou poslední dva odstavce. Já už to tady psal, že si myslim, že ten únos je příliš demonstrativní na to, aby dítě ukradli na šukání nebo kvůli orgánům.

2) Čína postaví v Tibetu zábavní park, chce tak pomoct turistickému ruchu. Už to vidím, celý se to bude jmenovat "Tibet Land" a rozhodně tam budou dinosauři, postavičky z disneyho filmů a spousta pand. Ve Lhase se postaví obří tobogán, McDonald chystá restauraci a Lidl hodlá postavit první supermarket v Tibetu.

3) Nalezení pláště Jana Husa je senzací, radují se vědci. Teda vopravu netuším k čemu nám bude kus starýho hadru.

10.07.2012 v 12:04:28

partnerský setkání

jsem na partnerskym setkání. pochopitelně se nejedná o nějakej grupen sex, kde bysme se s partnery vzájemně vošukali. jsou tu samý ajtící, jedná se o firmy, se kterými se drží nějakej ten vztah, většinou obchodní a jak tak počítám, vidím celý tři ženský a u těch dalších dvou osob vpředu si nejsem zcela jist.
no, přišel sem pozdě, nemůžu se zůčastnit tomboly, protože tuto výhodu dostali ti, kteří přišli včas. No, nijak zvláště mě to moc netrápí, protože tradičně je v tombole hlavní cena nějakej 32GB ipod, což by sice byla hezká výhra, protože by byl zadarmo, ale nijak zvláště mě produkty od apple netankují, ba dokonce pozoruju, že poslední rok je běžně v tombolách hlavní výhra tenhle ipod, takže to zase asi nebude tak velká sláva, když je rozdávaj zadarmiko.
Horší byl boj o elektriku. Jak sem po přichodu vypozoroval, zásuvek málo a jediný komu držej baterky jsou uživatelé macbooků a linuxu (jako já) ostatní jsou už přisraný u zásuvek. Já bych vydržel, protože už umím vypnout rozežranou nvidiu, jenže cdma/umts modem potřebuje šťávu a když mu ji nedám, tak mi ji skrz usb vycucne z notebooku, což je nemilé. Takže jsem si prošel konferenční sál, než jsem našel zásuvkovej box v podlaze, takže jsem nad něj fikaně postavil dvě židle vytáhnul prodlužku, na jednu židli si dal ntb a na druhou sednul. Ne, svý elektriky se nevzdám.
Jinak už mám za sebou občerstvovací přestávku, bagetky celkem dobrý, pitíček taky hafo (nejen voda bez bublinek) a jsem docela zvědavej jaká bude kuchyně hotelu Step, již jsem v něm pár let nebyl, ale pořád mám v paměti toho jointa na balkónku s výhledem na libeň. Jo, to jsem byl ještě mladý ajtík, jenž byl poprvé na setkání se zahraniční firmou. Boha jeho, já byl tenkrát zmaštěnej a čuměli na mě... olol ... ještě že po těch deseti letech je to promlčený :)
Jo, ale je příjemný nebejt v práci.
Co se týče registru vozidel, je to fakt tragédie, fakt tragédie. Když si představim, že bych já takhle zkurvil rozjezd projektu, tak je jasný, že by se se mnou zaměstnavatel nesral a letěl bych tak rychle, že bych ani nestihnul říct "hovno". Jako by byl problém dva-tři měsíce jet souběžně, pěkně si objet republiku, na každý pobočce si vzít úředníky, udělaj jim nalejvárnu face2face místo pdfka s 500stranami manuálu a nějak se nemůžu zbavit dojmu, že se jim už nepovedl vlastní export původní databaze a import do novýho systému, a že je to celý šméčko. Já sem říkal bráchovi, aby tomu svýmu ministrovi řekl, že IT je klíčový pro chod obecně veškerý infrastruktury (nejen státní), že by fakt bylo fakt super, aby se zamysleli nad tím, jestli je úplně normální neplatit, nepodepsat řádně vysoutěžený výběrový řízení a vůbec jestli jim to nejní vůbec celý trapný. No, navíc, když sem včera bratra úplně náhodou chytnul na čt24 a poslouchal jaký mele, nenacházím jiné bratrské slovo než s prominutim - hovna, tak mě trošku zamrzelo, že si dělá z lidí prdel a že mi tak trochu kazí jméno. Prostě tyhle (ex)Věci Veřejný nás budou pronásledovat ještě pěkně dlouho.
No, naštěstí už slyším cinkání nádobí a příborů, což znamená, že obídek se chystá. Doufám, že bude klasickej švédskej bufáč...

10.07.2012 v 11:51:55

pan chytrej

ministr dobeš je zase nějakej chytrej. já nebudu komentovat jestli je ta aplikace napsaná blbě nebo špatně, ale domnívám se, že i centrální registr vozidel je nějaká malá domů pro kámoše někoho kámoše. Tudíž tomu odpovídá nejspíš i zpracování a tojecool. ;0)
Řekněmež, že vyhrožování, kolik kterej dodavatel zaplatí je fakt směšný, zvláště když šest měsíců nám není schopnej stát zaplatit a podepsat řádně vyhraný smlouvy.

09.07.2012 v 18:02:24

chodci

přejděte na protější chodník. aneb troška pražského jedlého humoru...

chodci, přejděte na protější chodník


09.07.2012 v 14:43:36

mediální hovna

nějaký hovna z internetů:

Droga vyvíjená za peníze Pentagonu umí nahradit spánek. I kdyby to byla pravda, tak bych vzkázal americkým šulinům, že kdyby četli můj deníček, tak by věděli, že kdyby nebyli čůráci z ameriky, sedli by na letadlo, zajeli si do Karlína a za 1500Kč požádali Deža, aby je naučil vařit pravej českej perník. To by čuměli, kam se zmizel nějakej debilní spánek...

Dara Rolins opět před soudem. Teda, ne že by mě zajimala nějaká vypreparovaná kunda ze slovenska, ale měl jí ten její Arytmickej kretén říct, že čím víc kriminál tím víc hip hop.

Příběh Šárky: Manžel má přede mnou tajnosti. Přijde mu to normální. Já sem to teda nedočetl do konce, protože je to typickej článek cizí blbosti, kterej by měl začínat slovy "Jmenuji se Šárka, je mi 35let a jsem úplně blbá." Ale pro pobavení nad tím, jak žije dnešní facebooková generace. Má co chtěla, hlavně účet na facebooku.

Své erotické snímky partnerovi posílá až polovina žen. Jojo, zaplaťufon za moderní telefony, zrcadla, blbý mařky a rychlý internety.

Ti z vás, kteří trpí nízkým sebevědomím a léčí si ho u Hulánů, tak jistě vědí, že Hulán si myslí, že zbalil kundu, takže je na okounu po dlouhý době fakt hodně legrace.

Indové se topí v exkrementech. Změní to Bill Gates? Haha, Bill Gates si nejspíš myslí, že když si myslí, že naučil lidi používat počítač, tak že naučí Indy používat i hajzly. No, já jen doufám, že ti Indové co se množí u nás v baráku vědí, k čemu slouží taková porcelánová mísa v koupelně. Rozhodně ne na mytí nohou.


Jo, a Ivka mi včera na facebooku ukazovala nějaký cizí děti a ptala se mě na koho jsou podobný. Je mi fakt hrozně líto, ale nepokládejte mi tuto zákeřnou otázku, protože pro mě jsou tihle malí zmrdi všichni stejní, všichni stejně čuměj, mají stejný voči, nikdo z nich nemluví a maximálně vydává nějaký skřeky. Ne, fakt nevim a ani mě nezajmá, k čemu je podobný to či ono dítě, kor když s nim nejsem spřízněnej ani vzdáleně. No, to nebudu ani komentovat, když na mě před 14 dněma matka zkoušla tuhle debilní hru "řekni, komu sem podobnej" na dcerce bráchy a já sem fakt nevěděl, protože kurva tyhle děcka sou prostě všechny stejný a nikdy sem nepochopil (ba ani nerozpoznával) takový ty debilní věty typu "bradička je tetička, pusinka maminka, barva očiček to je celej tatíček." Ne, skutečně nemám tyhle rozpoznávací hry rád, protože kurva fakt ne.
To nebudu už uvažovat vůbec to, že matky, který dávaj svý děti na internety či facebooky jsou podle mě debilní matky, protože rozhodují za svý dítě, který nemůže říct "hele mami, vyser se na to, nechci aby se na mě díval kdejakej úchyl". Já osobně bych nebyl moc rád, kdybych zjistil, že moje matka celý moje dětství dávala mý fotky do mimibazarů, nyxů, facebooků či rajčat cézet a celej internet by věděl, že mám mateřský znamínko o velikosti sovětskýho svazu na prdeli. Kupříkladu.

update 13:47: Záhadné úmrtí miminka na festivalu. Jakože hrozně smutný, ale horší ještě je, že facebook bude mamince její mrtvé děťátko ještě dlouho připomínat a pokud byla chytrá a udělala mu účet i na google plus (jako ten tatínek v tý tv reklamě), tak bude veselý až automat popřeje například vše nejlepší k prvnímu roku miminka.

Mladého Kima provází tajemná kráska. Je to jeho sestra, nebo milenka? Myslim, že je to jasný. Typograf se spletl a mělo to původně být "Je to jeho sestra a milenka".

09.07.2012 v 11:06:26

chjo

mno, je neděle poledne. ivka jela zkontrolovat bazén do edenu.
chci si poznamenat dvě věci:

1) Podivný únos holčičky. Já nevim, nějak tomu nerozumim, ale asi je faktem, že kdybych byl únosce dětí na adopce, dětský porno či náhradní orgány, tak bych se snažil, abych byl co nejméně nápadnej a rozhodně bych nebral dítě z kočárku před očima matky. Dětí, o který se nikdo nezajmá a nikdo nehlídá, jsou plný ulice a mě to tak nějak přijde, že tenhle únos prostě měl bejt vidět.

2) Nečasův kabinet založí kosmickou agenturu. Jasně, naše moře je vzduch. Od námořní flotily nám odlehčil Viktor Kožený, dálnice sou kvalitní, olympiáda bémovi neprošla, tak zkusíme dohnat ve vesmírným výzkumu čínany. Navíc pod patronátem ministerstva dopravy, lidově zvaného "ministerstvo tunelů". Bravo.

08.07.2012 v 12:41:02

zátiší

máme v praze ve strašnicích od loňskýho podzimu takový zátiší k relaxaci a odpočinku pro unavené pocestné.

zátiší praha strašnice


07.07.2012 v 21:57:56

návrat

vrátila se v noci ivka. přepadová akce o den dřív :)

07.07.2012 v 13:40:08

standart

jo standart. pařák, pod mrakem, cestovky krachují, tradičně, a stát prý neplatí subdodavatelům až 8měsíců.

06.07.2012 v 20:05:39

intel + nvidia = optimus

no, protože se hlava lehce nudí, začal sem včera jen tak ze zvědavosti, protože vypadl novej ebuild, zkoušet projekt bumblebee jak to teda vypadá s podporou tý slavný technologie nvidia optimus.
Jako první sem musel konečně po půl roce dokonfigurovat notebook, protože podporu pro tu integrovanou intel sandybridge kartu sem do teďka jaksi neřešil. Každopádně, když jsem tak učinil, zjistil sem, že stále prostě platí, že intel podporuje v opensource komunitě svoje zařízení nejlépe, a pocitově musim říct, že v 2D je svižnější než nvidia, která si prostě drží to svý 3D, kde jaksi intel zaostává, ale zase co chtít po integrovaný kartě, žejo.
jinak teda s vlastním bumblebee problém nebyl, ale jakože je to velmi fikaný řešení. V podstatě nad druhym GPU (v mym případě nvidia) pustí další X server (defakto vzdálenej X server na lokále), kterej si natáhne binární blob a přes VirtualGL renderuje obraz, pokud řeknu aplikaci, že chci, aby využila rychlejší gpu. no, sám sem z toho ještě zmatenej, ale podařilo se a dokonce sem nahlásil do gentoo bugzilly bug, no bug, spíš žádost aby poupravili konfigurák virtualgl, protože tam chyběla řádka, která by se mi hodila a s mojí konfigurací očividně nikdo nepočítal :)

06.07.2012 v 14:04:44

v noci sprchlo

v noci sprchlo. ale neřekl bych, že to mělo nějakej smysl. pařák valí zase. ivka přijede zejtra, takže mi odpadne aspoň jedno venčení z těch tří během dne. Docela to vysiluje.

Příběh čtenářky: Rodinné prokletí se stalo pro rodiče osudným. Tyhlety rakoviny, velmi vděčný čtení pro lidi, který se nebojej teroristů. Z teroristů nemaj strach všichni, kdežto ta rakovina je vděčná a věčná. Jak by řekl klasik: "Až zemře poslední terorista a zmizí poslední atomová bomba, teprve pak si uvědomíme, že rakovina je věčná."
Já doufám, že když přijde, tak přijde a bude rychlá. Žadný sraní, paní.

Srdce Václava Havla z vosku nevydrželo tropická vedra, musí do sklepa. Jo, takže to je taková symbolická tečka za posledními 22lety pravdy, lásky a nenávisti. Jestli vona ta revoluce nebyla vůbec taková celá vosková...

Revizoři si v Praze tipují neplatiče, říkají jim strojkařka či běžec. Jo, to je vtipný. Já bych mohl dělat revizora hnedka z fleku. Zkušenosti mám a faktem je, že někdy, když se fakt nudim, tak kromě tipování "kdo je revík" si odhaduju i "kdo je černej pasažér". A přesně jak sem si myslel, na konci vozu a u strojků se pohybujou černí jezdci nejčastěji, tudíž je nejbezpečnější místo, kdekoliv jinde v tramvaji. Ale nejlepší stejně je vypadat úplně normálně, jako běžný platící občan. :)

06.07.2012 v 11:49:07

pařák zase

vykonal sem svoji povinnost s holkama. ale teda, ne že by byly nějaký nadšený. je pod mrakem, ale dusno, fakt zkurvený dusno, takže moje mokrý háro bylo suchý, než sem došel do půlky nejkratší trasy. a to je co říct...

05.07.2012 v 19:09:44

superman II

Superman II: Verze Richarda Donnera (video film) spokojenost. méně srandy, více takové té lidské temnoty. (wiki zde)
Obzvláště pobavily dvě hlášky. První ve scéně, kdy generál Zod přilétá na měsíc, kde operují dva američani a jeden rusák. Tak když se Houston ptá amíka v modulu jak se daří, tak ten říká, že "dobře, a že by chtěl oznámit, že se s Borisem zasnoubili". Houston odpovídá, že si podle psychologických testů mysleli.
Druhá hláška, když Superman zachraňoval chlapečka co spadnul do Niagárských vodopádů. Tak jakási žena řekla: "to je hezký mladík, to bude nejspíš žid!"

05.07.2012 v 16:11:04

bulvární komentáře

mno, jediný co se tomu bulváru nedá upřít je to, že je s nim fakt někdy legrace. agátu tedy netřeba komentovat, protože ta má daleko ke globálním hvězdám showbyznysu...

Katie Holmes žárlila na šéfa sekty! Cruise byl ženatý spíš s ním. No, jen jestli vono to nejní tak, že scientologové jsou sebranka homosexuálních zednářů a cruis s travoltou se sektářským šéfem jedou normální trojku.

Sláva! Na kost vyhublá Bučková jí! Cyvoe, to dost čumím. Už se umí i sama najíst...


Hitler údajně chránil židovského právníka.
Hm, jen aby pak nemuseli dát židi hitlerovi titul "spravedlivý mezi národy". No, nebyl by to první nácek. Paradox.

Rockový festival zkrachoval v půlce, organizátor to svádí na nezájem lidí. OLOL. Co to je kurva za rockery, když si navíc nechaj ukrást 166sudů s pivem??? :)

Nové byty se zmenšují. Kvůli ceně přibývá pokojů a ubývá prostoru. Jo, já už to tady možná zmiňoval, ale faktem je, že si toho taky všímám, když přijdu někam na návštěvu do novostavby. Prostě těch našich 48m2 a 3.5m vysoký stropy dělaj skutečně pocitově lepší bydlení, než lecjakej byt v novostavbě 60-70m2 se stropem 2.5m.

Únosce sebral matce z kočárku dvoutýdenní holčičku a ujel. No to je taky dobře hustý, jen aby se z toho nevyklubala nějaká sázka o to, kdo dokáže nejvtipněji ukrást dítě z kočárku.

Pomeje míří do politiky, shání hlasy pro novou stranu. Ne, prosím skutečně, ne. Už takhle je tam prasat jak nasráno, tak je ještě dokrmovat, fakt ne...

05.07.2012 v 13:38:34

čtvrtek

takže jsem po tom včerejšku, kdy sem se zprasil tak, až se ze mě stal umělec. pravda, po uložení uměleckýho zázraku, jsem se natáhnul, pustil tv, nastavil na ní automatický vypnutí po hodině a půl, usnul a probudil se dnes v kolem půl devátý či devět. Opravdu mi nebylo úplně nejlépe, nechápu jak můžou někteří pivní fanoušci chodit na pívo každej den, celej život, protože já po to tejdnu, kdy si plním společenský povinnosti, fakt už nemůžu. Já jsem normální, slušnej, poctivej travař a nejsem zvyklej na ten alkoholovej hardcore.
No, takže si tu svoji kocovinu léčím prací. Vyvenčený holky, praní prádla, luxování a vytření. Taky sem si dal pécti bůček, takže až se upeče, tak se sežere a já hodlám dnešní den strávit relaxací.

Poznámky ze včerejška:
1) u voka se nás sešlo víc než sem původně předpokládal. prostě sme tam byli my všichni co něco znamenáme :)

2) slyšel jsem zajímavou teorii, já bych si ji nezapsal, kdyby nebyla z úst ženy, jelikož by hrozilo obvinění z nepřejícnosti, ale zajimavá byla. Dotyčná říkala, že byla jako mladší, nevim jestli přímo devadesátý léta, jako jau pair v anglii, kde se starala o nějaký dva deseti a jedenáctiletý zmrdy a že to bylo peklo, protože matka je měla ve čtyřiceti, byla zaměstnaná s kariérou a na děcka neměla čas, takže si dovolovali všechno a milá mařka, když přišla z práce domů, tak byla ráda, že si otevřela láhev vína a pustila si tv. Resume prostě bylo, že ženský by měly mít děti pěkně za mlada, dokud mají ještě dost energie a žádnou práci a kariéru, jelikož prostě ve starším věku si člověk zvyká na jistej klid a pohodu.
Což mi připomělo, že mi minulej tejden říkala matka, když sem byl u bábiny a dědy, že tam na vesnici je pár, pánovi je 75 a paní 48, no a ta paní otěhotněla a mají dvojčátka. Matka říkala, že byla nakoupit cosi a že je potkala, jenže si nejdřív myslela, že jsou to prarodiče na vycházce s vnoučaty a když se pak v krámě zeptala, tak se dozvěděla, že jsou to jejich vlastní a že teda s těma děckama tak nějak nepočítali. Já nevim, mít fotra ve věku dědy.... mě to přijde vůči tomu děcku trošku sobecký, ale když může gott a janda nebo elton john...

3) Pizerník rekontruje kuchyni v pizerce. Nepočítaje v to, že mi soused včera říkal, že musel volat měšťáky, že mu nepřišlo úplně normální v půl jedenáctý rozřezávat starou klímu rozbruskou, tak včera sem vylezl se psama před barák, tam jedna dodávka vedle druhý a protože je u nás před barákem zákaz, tak sem si dovolil jednoho blbečka co tam pobíhal zeptat, jak to vidí s dopravníma předpisama a zákazama a jestli se domnívá, že u nás z principu před domem může parkovat, když je tam teda ten zákaz. No von na mě čuměl, něco mumlal, že si tý značky nevšimli a pak mi natvrdo řekl, že má povolení.
No, já bych neměl nic proti tomu, kdyby mi řekl, že prostě tady předělávaj pizzerku, že mají v kárách nářadí a že dodávkama odvážejí bordel, to bych jako pochopil, ale nebude mi nějakej idiot říkat, že má povolení, když prostě povolení mít nemůže. Takže sem mu teda oplatil stejným vymyšleným kalibrem a říkám mu, že bych ho chtěl vidět a že kdyby skutečně měl nějaký povolení, že bych vo tom musel vědět, protože bych to měl v počítači a že si nejsem jistej tím, jestli na radnici prahy deset taková žádost o povolení parkování přistála. No, čuměl na mě jak kretén, tak sem mu ještě řekl, že by bylo super, kdyby si ty krámy přeparkovali a že až se vrátim s čoklama, tak už tady nebudou. Jo, vrátil sem se a bylo přeparkováno.

Víte fakt nemám rád tenhle typ lidí, jako můj první zaměstnavatel, kteří využívají v podstatě neznalosti většiny národa, takže jsou schopni různé vpustky na ministerstva či policejní presídia vydávat za povolení k překročení rychlosti či parkování v místech, kde fakt nesmí nikdo parkovat či rovnou do očí lžou, že mají povolení. Co s nima se zmrdama... nebát se jich a neposrat se z neexistujících povolení či vyjímek.

4) Jo a došel mi hajzlpapír, takže budu muset zkusit albert nebo tesco, protože mě nikdo nedonutí podpořit vietnamskýho šmelináře.

05.07.2012 v 12:10:56

úplněk

umělecké dílo: blížící se úplněk nad Strašnicemi.

úplněk


04.07.2012 v 23:11:44

náročno

dneska zatím náročný. vypustil sem semenář, práce, mlíko a jogurty na trhu, pak velmi náročný oběd v pastičce s kamarádem, kde teda ten 300g stejk byl zatim to nejnáročnější ze dneška, pak pěší přesun do vršovic, koupě žrádla pro starou, příjezd domů, vyvenčení a teďka fakt chcípám dusnem.

04.07.2012 v 16:07:56

mno středa

původně sem chtěl jít si poslechnout semenář, ale nestíhám to, jelikož jdu v jednu s vašíkem na oběd, takže sem šel do práce, malej nákup na trzích, ale žel bohu v tomhle tejdnu maj hovno, takže sem vzal akorát mlíko, jogurty a tři palice letošního česneku, pěknej čerstvej modrej.
večer asi zase vočko, protože co se středou, že jo.

Klaus podepsal zákon: agenti smějí do vašich účtů. Tak trochu je fascinující, co všechno se dá schovat pod záminku boje proti terorismu. Holt doba se změnila, z kapitalistů či rusáků už strach nejde, jaderný zbraně se pomalu likvidujou a vůbec je zbytečně klid a lidi nejsou ve stresu.

Školák se vážně popálil při hře se solí a ledem. Já nevim, ale každá země má obyvatele jaké si zaslouží.

Agáta Hanychová ve Varech: Po bitce na ulici skončila se snoubencem v cele. No, ještě si někdo myslí, že tahle pseudocelebrita není blbá??? Akorát by mě zajímalo jestli to má po matce nebo fotrovi, jistý je jen jedno a to, že je nejspíš úplně blbá už od narození. No, jestli starý žilkový neupadla při porodu na hlavičku...

04.07.2012 v 11:39:20

dotazník

k tomu dotazníku: beru to tak, že si vážím všech 68 čtenářů, byťže ne všici asi budou pravidelní.

což je docela paradox k tomu, že občas tady ventiluju, jak nemám lidi rád. jenže od mimozemšťana je to obzvláště vypečená hláška. ;0)

03.07.2012 v 22:28:43

no title

přijdu domu. pustim televizi a tam slyšim "nutně to potřebuju, sežeň mi nějakej fet", "tak vydrž, zavolám na protidrogový a něco ti seženu".
no co si o tom myslet, žeano. zvláště po dnešnim dni. v podstatě, kdybych si tak měl v šifrách pro sebe a pro budoucnost zapsat, tak bych si napsal (ivka pochopí), že sem se byl rozloučit s milenkou, jelikožo zítra odjíždí vlakem na jih a už se neuvidíme, minimálně do příštího týdne. tak sme to vyřešili dneska za deštivýho počasí.
já vím, že je to nepodstatná informace, ale provedl adrenalinové jízdy zdarma, nepršelo, když sem odjížděl a pršet začalo až když sem přijel na žižkov, takže zbytek večera v hospodě. já nevim, jak bych to napsal, ale faktem je, že je prostě republika plná drog. kdybych já byl mladší a méně zodpovědnější, myslim, že bych se dneska asi dobře sjel. jenže dneska je dneska a zítra je taky den.

jo a z telefenu na mě pípla upomínka, že mám do deníčku si zapsat: tara ostentativně dávala najevo, že jí velejemný deštík vadí.

03.07.2012 v 22:22:32

ufoni

když je náš páneček ufon, tak my taky...

hafinky


03.07.2012 v 12:59:50

rekonstrukce u flory

fotka dopravní značky u olšanských hřbitovů, která vysvětluje mimopražskému řidiči, kterak si poradit s omezeními vzniklých rekonstrukcí tramvajového povrchu mezi stanicí flora a radhošťská.

dopravní značka


03.07.2012 v 11:07:30

počásko

včera na teploměru na želivárně cc 32 stupňů. Dnes nádherných 19. A já proč mě bolí hlava.
v rádiu city opět hrajou nějakou rumunsko cigánskou "ojojoj" diskotéku. Ne, vopravdu strašná písnička a děsivý je, že ji vopakujou už posledních minimálně 10měsíců. Ne, jsem rád, že jsem mimozemšťanem, protože bych nechtěl bejt člověk s vobyčejnym vkusem, protože takovýhle výplachy mozků podstupujou fakt asi jen lidi. A to říkám, jakože sobec je druhé jméno mé.

03.07.2012 v 10:44:50

procházka

myslim, že sem stihnul procházku tak akorát.
1) v dálce se blejská a hřmí, do strašnic přišly první velký kapky.
2) potkal sem souseda pana D, kterak spí pochcanej na schodech v trenkách.

což znamená, že to bude hustý, jelikož to střílí pěkně nad hlavou a tara se mi vecpala pod stůl.

02.07.2012 v 22:36:20

to je hustý

teďka mi volal kámoš, se kterym se znám už od vejšky, že prej se dozvěděl, že nejspíš do konce měsíce dostane padáka. to je hustý. ani sem se nezeptal, jestli to už ví jeho žena nebo ještě ne. burza nevydělává a finanční firmy propouštějí ajtíky...

02.07.2012 v 20:57:56

tramvaj č. 11

dočasná konečná tramvaje č. 11 na zastávce Radhošťská. Spíš pro zajímavost jak kolejoví správci jsou schopní nasadit vyhýbku...

dočasná konečná tram č.11 radhošťská


02.07.2012 v 19:19:24

bulvár

dneska slavěj lidi světovej den ufo. mno, když vás to baví, konci lidského plémě se stejně nevyhnete.
rytmus je čůrák.

02.07.2012 v 18:55:14

facebook

no teďka sem potkal v parčíku u dětskýho hřiště partu holčiček tak ve věku 7-12let z nichž jedna říkala tý mladší s rukou v sádře, že fakt nebude psát na facebooku, že je všechny zabije.

02.07.2012 v 18:05:29

popondělí

dneska je pondělí, tudíž je nutné si poznamenat následující:

1) nejezdí 11tka a nebude jezdit celý měsíc. jsem nucen jezdit tramvají číslo 5, kterážto jede přes olšanský náměstí, takže do práce musím jít místo směrem z kopce, směrem do kopce.

2) když sme v sobotu jeli z vyšehradu, správně jsme usoudili podle barevných šňůrek, který měli lidi kolem krku, že se v praze uskuteční všesokolský fet, tedy všesokolský slet a cestou zpět jsem byl takovými vesničany osloven, zda-li bych jim neporadil jak se dostanou na želivského. protože sme jeli z toho vyšáku mírně opivený a zhulený a sedmička rozhodně na želivárnu nejede, tak říkám těm vesničanům, že moment, že se podívám do jízdních řádů, jelikož jsou nějaký změny v dopravě. No, jenže návštěvníci neměli tu trpělivost, takže jim někdo u strašnickýho metra chytře poradil, že když na želivárnu, tak jedině metrem, voni mě poděkovali za snahu, já jim řekl, že "metrem jezděj jen vesničani, že nebudou muset krtkovat a vod vodafonu kousek", načež sem se dozvěděl, že prej až přijedu do brna, tak že mě taky ukážou jak se v brně jezdí, nacož jsem reagoval, že "v brně chodim normálně pěšky, kdo to kdy viděl, abych na vesnici používal mhd". no sokolíci...

3) Učitelé se bojí agresivních žáků, nový zákon je však neochrání. Přičemž by stačilo zavést opět tělesné tresty a vrátit učitelům možnost neposlušný zmrdy potrestat přesazením do oslovský lavice s velikou cedulí osla na krk, stačilo by opět povolit liskaní pravítkem popřípadně klečení v rohu třídu na hrachu či jen pouhé zavření ke školníkovi to kotelny. Věřím, že většina holčiček by si odneslo takový traumata, že by do konce svý smrti neřekly nic proti učitelům. S chlapečkama by to bylo horší, ale věřím, že je trocha učitelskýho násilí v pohodě zlomí.

4) České absurdity: zákaz focení na Karlově mostě či tatarák na vlastní nebezpečí. Tak to sem vůbec netušil. To je docela zlo, že když si chce člověk udělat na karlově mostě fotku ze stativu tak musí zaplatit 250 000Kč. Zmrdi sou to radniční a vůbec nejlepší by bylo ten posranej most zbourat a postavit místo něj betonovou lávku.

02.07.2012 v 13:18:06

teda

jestli na kanále national geographic nekecaj, tak v holandsku jsou speciální bordely pro postižený a postižený tam prej maj až 12x ročně nárok a příspěvek pro zdravotní návštěvu bordelu.

jinak na history hd fakt jedlej dokument o ufo. máte vo nás dost zkreslený představy... olol :)

01.07.2012 v 23:47:52

bouřka

přešla bouřka a za ní přitáhnul permanetní deštík, který jen tak nezmizí. holt sem s holkama venku pěkně zmoknul a teďka si dávám zmoklý feny. no jedou jim ty vlhký kožíšky.

jinak přejmenovali v londýně big bena, kdybyste to náhodou nevěděli.

01.07.2012 v 23:20:09

neděle

mno, takže se nakonec víťa rozhodnul pro norsko. mno pěkný, posadil sem ho před hodinou na 195, která ho odvezla do čakovic k benzince, kde si stopne cokoliv co pojede směr drážďany. no, vodvážej týpek.
já konečně relax, poslední dva dny byly kurva náročný a noční bouřka počasí nezměnila. je furt zkurevenej pařák, akorát nesvítí slunce.
stáhnul sem si nějaký historický film od studia Asylum, který by měl pojednávat o bouřlivé historii mladých spojených států a o boji Abrahama Lincolna se zombies.

01.07.2012 v 14:04:42