středa

jo je středa. portský mi včera slušně naložilo na bedra. večer vočko.

Muzeum dělnického hnutí žaluje Ransdorfa pro podvod. Jo bolševici, stejný kurvy jako vatikánští katolíci. Pod bohulibou ochranou nejchudších z chudých žijou si v bavlnce. Katolická církev a bolševici by měli být zakázány.

Soudci zrušili tresty lupičům, pak se schovávali jako kluci. Co to je kurva za zkurvený soudce, dva zmrdi co okradou o dvěstě táců stařenku dostanou podmínku. Nasrat, hovno.

Dahlgren se choval jako šílenec už před vraždou: Po domě chodil s obrovskou kudlou! Vyloženě přemejšlím, jestli by nebylo lepší, aby zůstal v americe na svobodě, než aby seděl za naše peníze v českym luxusnim kriminále.

Prezident Zeman bude mít tým vlastních lékařů. Povede je ministr zdravotnictví Holcát. Dvanáct měsíčků bude hlídat, aby zemanovi neuhnil palec, nenakazil se virózou, nepil zkažený alkohol a nedostal krámy. Ještě chybí osobní řezník, protože každá svině má svýho řezníka.

Věčný vládce Mugabe? Proti bílým a homoušům horších prasat. Jo, to je frajer, ten ví jak na to. A navíc vypadá jako člověk se skvělým britským humorem: "Když volíte mě, vhoďte hlasovací lístek do této malé černé krabice. Když hlasujete proti mě, vhodí vás do velké černé krabice vedle." :)

31.07.2013 v 13:11:42

portský

no, jak bych to tak řekl, měl jsem poradičku s kolegou z výboru, během dvaceti minut sme vyřešili všechny naše problémy a pak sme otevřeli jednu a druhou flašku portskýho a dořešili zbylé problémy lidstva. když u sme z peněz společenství utratili peníze za stůl a lavice do zahrady, tak to by bylo, aby toho předseda a místopředseda nevyužili, žejo.
jo, prostě je to děsná pohoda, protože lidi z it jsou nejnormálnější jedinci z lidstva, ánžto se s nima dá debatovat na téma "a jak to vidí tenhle". jo, prostě umíme se vcítit do třetí, čtverté, páte a další osoby v pořadí, což je strašně důležitý mít nadhled nezávislé osoby. Doktoři to prej považujou za nemoc, když někdo v sobě umí probudit druhé, třetí, čtvrté až další "já" alias ego a nasazujou na to ti doktorští omezenci prášky.
taky sme pěkně pokecali se synem naší nejstarší pětadevádesátileté obyvatelky. Krásný rozhovor na téma "ááá, tady se chlastá, škoda, že sem autem."

30.07.2013 v 23:27:09

kočka v dešti

kočka v dešti, ne nezapomněl jsem...

kočka v dešti


30.07.2013 v 17:22:56

slaměný vdovec

jo zase. ivka dneska ráno odjela směr velkogermánská říše. zase na měsíc.
vstávačka celkem brzo oproti mým standartním zvyklostem. v sedum nesu ven kufr do dročky, potkám pana N. jak si to šine po schodech ven se síťovkou pro lahváče. kolem osmý si du koupit rohlíky, potkán pana N. jak jde vrátit prázdný láhve od lahváčů a doprovodil mě od řezníka až do domu. Pak jdu v devět zase ven s čubama, dotřetice potkám pana N. jak vyhazuje krabice, který měl u dveří. Ne skutečně mě nenapadlo, že posilovací stroj "AB Rocket", či nějak tak, patří jim.
Když už tedy mě tedy zase potkal, nebyl sem si úplně jistej, jestli si uvědomoval, že už sme se dvakrát viděli, začal mi vysvětlovat, že posiluje břicho a že by potřeboval vědět "jestli ještě uvidí svýho mrtvýho otce", tak sem mu řekl, že to je otázka do debaty a asi i věc víry, načež se mi dostalo odpovědi, že "mu stejně odešly ledviny".
Tož sem mu popřál hodně úspěchů při posilování a v duchu sem si říkal, na jakýže předváděčce byli....

Velký jízdenkový podvod: Oběti jsou podvedení cestující! Revizoři rozdávají pokuty i za falešné lístky. Já to říkám furt, že ve finále je nejlepší jezdit úplně zdarma.

30.07.2013 v 11:00:41

kočička matky Lesany

no na piču vam povim, zkurvený windows 7 instalovaný na debilním atomu s jedním gigem ram. tohle dokážou vymyslet jen vyjebaní asiati z aceru. a to nekomentuju debilní bělochy, kteří si takovou ultramrdku koupí.

ráno sem potkal matku Lesanu s dětmi jak venčili kočičku a řvali na ní "čičí čičí čičí", no mladý to bylo nějak uprdele, tu začne kočka zajímat až v okamžiku, kdy začne běžet, ale terezka má i ve svym věku slušný reflexy, takže se na to "čičí" rozhopsala jak jen jí to zkurvený záda dovolila a matka Lesana se začla rozčilovat, že je to v klidu, že je kočička na pejsky zvyklý. Jenže tereze je to uprdele, protože přeci si nebude ve svym věku zvykat na nějakou pojebanou kočku ve svym rajónu. Kočky jsou totiž od toho, aby zdrhaly na stromy, když jim něco hrozí. Jenže to tyhle matky Lesany nechtěj pochopit.

jinak sračky... sračky a sračky... imho strašná práce vysrat tu hromadu včerejšího masa...

Narodila se jako chlapec, její přítel jako dívka. Takovejhle mrdník je možnej jenom v americe.

Rodinu obtěžovalo, že sousedé grilují. Spor dotáhli až k Ústavnímu soudu. Tak to musela bejt debilní rodina, cejtim v tom nějaký ekobiovege fanatiky v čele s vrchní matkou Lesanou.

Invaze chalupářů. Co se stane, když Pražáci zaplaví českou ves. Já jako naplavený pražák s doklady taky tvrdim, že bych nechtěl mít za sousedy větší množství pražáků. Jo, bude to těžký najít vesnici, kde by se dal prodávat alkohol a drogy, přičemž by tam nesmrděli pražáci...

29.07.2013 v 15:16:52

grilovačka

jo, grilovačka včera večer.

grilovačka


29.07.2013 v 12:30:34

metro

metro hradčanská. jel sem na grilovačku, tak sem udělal pár fotek, abyste věděli, jak vypadá podzemka v nejmenším velkoměstě na světě.

metro

metro


29.07.2013 v 12:28:05

slunce, seno a romantika

že by i troška sral orgasmy. vedro, puch kontajnerů a chlapi v trenkách a bílejch tílkách venčící pudly.

27.07.2013 v 21:46:53

tom komárek - tryzna - voko

no včera tryzna za toma komárka. mno, vyloženě kamarádi sme nebyli, ale faktem je, že nás párkrát hospoda semlela tak, že sme skončili u jednoho stolu. muzika společný téma. škoda každýho mladýho života. nic nenaděláš, svět se točí dál a čas hojí rány.

tom komárek


bruno ferrari alias samir


phil


27.07.2013 v 12:42:42

je pátek

a socky mají svátek. soudě tedy podle levicových příznivců miloše zemana, jenž šíří nenávist v diskusích v českých internetových mainstreamech. nějak si nemůžu pomoci, ale voliči levicových stran mi přijdou jakože mají celý dny hovno co napráci a jediný co šíří, je nenávist ke všem, kterí mají svůj vlastní mozek.
ten tlustej zmrd s dvojitou bradou co sedí na hradě mě sere. sere mě opravdu extrémě, protože je to mstivej a jedovatej dědek, kterej si léčí všechna politický příkoří, která mu byla provedena za posledních dvacet let, protože byl vždycky až ten druhej nebo třetí v řadě. sem celkem zvědavej, jak tahle špatná hra dopadne.

protože mě včera nasral zmrd arménskej, tak sem dneska napsal naší účetní, aby mi vyjela jeho platební morálku. Kurva co to je zemi ta posraná arménie, co ho tam naučili za šméčka, že čůrák nechce deset měsícu zaplatit nějakejch 30-35kkč a furt si vymejšlí nějaký kecy a ještě do toho zatahuje lidi, který s tim jeho problémem nemaj nic společnýho. Já moc dobře vím, že neplatí řádně v termínech ani v baráku a sere mě, že mě do toho chtěj zatáhnout. Z jeho strany je to účelový protahování a pokud bude takovej zmrdskej frajer, že to dožene k soudu a upřímně o třicetisíc se nikdy nebude soudit člověk, který podle svých vlastních slov šéfuje velký stavební firmě a přitom sedí v dozorčích radách, představenstvech či má podíly v dalších 25ti firmách, podle obchodního rejstříku, který podnikaj ve všem od prodeje psího žrádla, přes bižuterii a po nějaký nejasný obchodní firmy. Si jako myslí, že je nejchytřejší, dyk do píče já vim všechno nejlíp. Jestli bude chtít mě a společenství zatáhnout do nějakejch soudů jako svědka, tak ať zmrd počítá s tím, že soudu ukážu jeho platební morálku. kurva jedna arménská pojebaná.

Muže rozčílil létající polystyren, nadávkami dovedl ženu ke kolapsu. Lidi už dneska nic nevydržej, hroutit se z trochy nadávek na stavební dělníky. To mě poser. To se pak nedivim, že furt komunistům a socanům ne a ne klesnout preference. To by mě zajimalo, co by ženská dělala, kdyby jí někdo vyhrožoval soudama. Určitě by zavolala do Novy.

Iveta Bartošová opustila nemocnici a nastoupila do léčebny. No, hlavně že jí preventivně vyndali slepák. Sem zvědavej, jestli za měsíc podepíše reverz s tím, že je z virozy vyléčená a že už nemá žádnej problém.

Měl hlídat 100 let starou whisky za milióny, místo toho ji prolil hrdlem. Jo, nedivim se, asi bych udělal to samý. Příbuzenstvo, nepříbuzenstvo, mělo se příbuzenstvo rozdělit.

Šéf odborů: Drzost bývalé vládní koalice je nevídaná. "Apolitický" odborářský parazit zase vystrkuje bolševický pracky a hrabe po moci.

26.07.2013 v 11:42:37

šiška

úplně vobyčejná šiška, která ještě netuší, že ji zvěčnilo největší ufo v dějinách přírody.

šiška


26.07.2013 v 11:23:31

paranoidní teorie II

nepsal jsem já tady něco o paranoidních teoriích o přímém vlivu miloše zemana na pád vlády???
Čtvrtečním přijetím olomouckého vrchního státního zástupce Iva Ištvana podle místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska prezident Miloš Zeman otevřeně přiznal přímou souvislost policejního zásahu před šesti týdny, který vedl k pádu Nečasovo vlády, s politickými změnami, o které Zeman usiluje.
Kalousek: Ištvan na Hradě je popření nezávislosti žalobců. Jako jo, vono je to možná kalouskovo alkoholické delírko, ale jestli soudy nic neprokážou, tak bude jasný, že jedna firma byla zlikvidovaná, ale kolečka byznysu se točej dál.

26.07.2013 v 00:09:24

zmrd arménskej

zmrd arménskej nezaplatil po deseti měsících práci za vyvložkování komínů a kominíci mě do toho zatáhli jako předsedu.
no jestli po mym proslovu nezaplatí, tak se budu obávat toho, že na mě třeba pošle nějaký rusky hovořící zmrdy.
no nedá si můj monolog za rámeček. ruský šméčko vyjebaný.
neměl jsem na něj telefon, tak mu volám do firmy, tam mi píča mobil dát nechce, tak jí vysvětluju, že sem předseda tam, kde má zmrdí byt a že bych s nim chtěl mluvit. No, dala mi ho po vytáčkách, že prej mi to možná nezvedne, že má v bance velký jednání, ale na tyhle hry, kdy se lidi dělaj důležitějšíma než sou nevěřim, protože kdyby byl fakt vydělávající a ne jen figurka ve třiceti dozorčích radach a představenstvech, tak by normálně platil i nám do fondu oprav. No píčo, zvedl telefon hnedka po druhym zazvonění, ten kokot na mě zkoušel kecy o právnících a o tom co kdo měl udělat a neměl, tak sem mu kreténovi vysvětlil, že jestli si myslí, že nemám nic na práci než řešit jeho, když ostatních pět lidí už dávno zaplatilo, tak je pěkně na omylu a kromě toho, nemám chuť poslouchat jeho výmluvy. Fakt miluju, když mi zmrd co neplatí vykládá, jaký velký právní oddělení má za sebou a kolik má práce. Píču má, kdyby měl práci a byl v bance, tak nemele takový hovna jaký mele. Tihle zmrdi sou horší než feťáci a já se feťáků nebojim, proto se nebojim ani zmrda co dělá důležitýho. Nějakej posranej armén nemůže bejt horší než smažka vyjetá.
ten mi hnul žlučí....

25.07.2013 v 15:41:35

čtvrtek typický

je čtvrtek, klasicky po středě. ranní opici sem si moc neužil, protože sem musel od rána vychytávat hlášenky, jo je to fér, podařilo se mi to konečně dostat to celý do stavu, kdy už pár tejdnů nepřišla jiná hlášenka než hlášenka hlásící problém mezi židlí a klávesnicí. proto jsou hrozně usměvný monology o tom, jak to máme rozbitý. je teďka zase nějaký období vypnutejch numlocků.

byl sem na obědě, starý dobrý ledvinky s rejží potěšily. taky do hospody na oběd přišla skupinka děvčat, celkem sympatický a pěkný, jenže s jedním velkým podstatným kazem na kráse... potetovaný jak členky jakuzy. nic proti tetování děvčat, ale někdy je hodně fakt příliš. tetovaný záda a celý ruce jakýmisi květinovými vzory v modrý, zelený a hodně odstínů červený, okořeněný figurkami s velkejma očima jak z japonskýho komixu. Nevim, asi tady někdo valí tenhle trend, ale není to pro mě. Ještě když si pak holky přidaj půl kila železa do ksichtu, tak je doděláno....

Strašlivý osud „flekatého“ dítěte: Statečně bojuje o život. Čím víc je takovejhlech dojemnejch příběhů o rodičích, kteří jsou odhodláni se starat i o dítě, který má "deaktivovanou" půlku mozku, tím víc docházím k názoru, že by bylo možná lepší čas a peníze investovat do dětí, který jsou zdravý a jediný co jim chybí je zázemí. Tyhle příběhy retardů od narození mě už nedojímají.

Nadměrný nebožtík zřejmě způsobil požár v krematoriu. I do čech zdá se přichází trend, kdy lidé s nadměrnou hmotností si budou muset připlácet za hmotnost navíc. OLOL

Čím víc peněz, tím jsou lidé lakomější, ukázala nová česká studie. Nevim co je na tom nepochopitelný, čím víc vydělávám, tím víc si uvědomuju co všechno musim zaplatit a co mě to stojí práce. Ale jo, já sem byl lakota odjakživa a fakt miluju takový ty typy co přijdou například se slovy "nemáš cigáro? nemáš na brko? máš něco?" Jako včera jeden takovej zarostlej, fousem a brejlema od vzp. Já totiž umím počítat i tak, že když takovejhle somrák ke mě přijde, tak je mi jasný, že nejsem první v řadě a že je celkem možný, že během dne tu krabičku mohl vysomrovat.

Ve Španělsku vykolejil vlak, zemřelo nejméně 78 lidí. Tak to je slušný maso. Nechtěl by něco takovýho zažít a přežít. A ještě u takovýho velkýho poutního místa, santiago de compostela...
záběr z bezpečnostní kamery, než byla zničená vykolejeným vlakem.25.07.2013 v 14:35:27

sieg heil!

tak to je fakt hardkor.....! ja si to sem uložim celý, protože ta terminologie... bolševickej prokurátor...

Kauza Hydroponic: kam se poděl zdravý rozum?

Flinta v žitě
Nejprve vám ale popíšeme, jak to vypadá u samotného stání u soudu. Ačkoli nejsme žádní vystudovaní odborníci v oblasti práva, každému je jasné, že tady něco nesedí. Jediní lidé, kteří vyvíjejí nějakou snahu o komunikaci se soudcem, jsou samotní obžalovaní. Obhájci sedí tiše jako myšky a až teprve o přestávce na kávu člověk postřehne, že umí i mluvit. A v té chvíli se od nich lze dozvědět, že veškerá obvinění vznesená proti jejich klientům jsou sice špatná a nespravedlivá a že obžaloba nemá dostatek důkazního materiálu, ale kluci stejně půjdou sedět. Takhle rezignovaně by ale snad žádný obhájce mluvit neměl.

hydroponicTrošku zmateni z těch divných řečí se vracíme zpátky do soudní síně. Státní zástupkyně po celou dobu procesu také nehlesá a celé divadlo se tak odehrává výhradně v režii soudce. Co se ale honí hlavou tiché dámě v červeném taláru, která pro obžalované požaduje trestní sazbu srovnatelnou s trestem za vraždu?

Za stolem působí kamenně, nezúčastněně a její tvář nevykazuje příliš mnoho emocí. Oslovujeme ji po přelíčení na chodbě před soudní síní. Překvapivě se z ní klube sympatická a sdílná dáma, která se s námi dává ochotně do řeči. Ačkoli jsme nečekali, že její názory budou bůhvíjak tolerantní, její vyhraněný pohled na věc nás přece jen trochu zaskočil. A když nás požádala, abychom její výpověď celou nezveřejňovali, protože si chce své názory nechat až do závěrečné řeči, nemůžeme jí bohužel vyhovět. Její slova nám totiž pro tuto kauzu přišla natolik závažná, že se zkrátka s vámi musíme o ně podělit. A to bez jediné úpravy. Ale pozor, není to čtení pro slabé nátury.

Kolem celého případu se vznáší zvláštní atmosféra pocitu předem prohraného boje a rezignace. I přesto, že totéž, za co jsou obžalovaní již přes dva roky drženi ve vyšetřovací vazbě, dělá venku spousta dalších lidí a klíčové důkazy obžaloby jsou pouze nepřímé. To je na celém případu to nejpodivnější. Proč to poraženectví? Hru na spravedlnost se nikdo ani nepokouší hrát. Bezmocnost člověka proti státní mašinérii bohužel není žádnou chimérou z dob dávno minulých, ale dnes téměř hmatatelnou skutečností.

Dobrý den paní doktorko, jaký je váš postoj ke kauze Hydroponic? Nevnímáte vámi navrhovanou trestní sazbu jako příliš krutou?
Já tohle prostě neuznávám. Neuznávám ani marihuanu, prostě vůbec nic, žádnou drogu. Takže já jsem až úplně na té druhé straně, neuznávám žádné tvrdé drogy, pro mě je to stejné svinstvo, zejména potom když vidím ty mladé. Také mám děti, a když pak vidím ty závisláky, jak místo aby se učili jazyky a cestovali po světě, když ty možnosti tady jsou, místo aby sportovali nebo dělali cokoli jiného, tak dělají akorát nepřístojnosti, aby sehnali drogu, aby se dostali do nějakého trapného rauše. Tak to se mi hrubě nelíbí. Takže nějaká tolerance z mé strany? Ne! Sazba je tam velká, to je pravda. Ale souhlasím s tím.

Co by podle vás ten trest měl přinést jak obžalovaným, tak celé společnosti?
Tak pro společnost aspoň nějakou hrozbu, prostě ukázat, že nebudeme tolerovat takovéto věci. Ať si to každý rozmyslí, ať každý trošku přemýšlí o svém osudu. Jsou tu alternativy. Já vím, že je spousta všelijakých lákadel, ať jsou to různé půjčky nebo drogy, taneční zábavy s extází a já nevím, s čím vším ještě dalším. Těch lákadel je tady příliš mnoho ve srovnání s tím, co bylo třeba za mého mládí. Ale právě proto by ti lidé měli trošku zodpovědněji přistupovat ke svému vlastnímu životu, zejména ti mladí, vždyť mají život před sebou a dá se využít určitě jinak a lépe, než že se člověk zaplete s marjánou. Já uznávám, že ta marihuana může mít nějaké léčivé účinky, ale musí to být trošku kontrolované. Nemají to v rukách ti lidé, kteří tvrdí, že to zvládají. Nemají.

To je individuální věc každého člověka, teď se tu ale budou trestat lidé, kteří prodávali techniku na pěstování rostlin.
Ono to není jenom technika na pěstování rostlin. Tohle všechno bude v mé závěrečné řeči. Samozřejmě, že jsou ještě growshopy, že to funguje. Ale když se tu přehrávaly ty odposlechy, to z toho čišelo jako péra z gauče, že to nebylo jenom to, že tady je zařízení a pěstujte si. Že vám vyjde rajče za stovku, to je váš problém, když na to máte. V tomhle případě to byly návody, jak proti škůdcům, jak kombinovat ta hnojiva všelijaká. A druhá věc, vemte si, jaká je s tím zkušenost. Ono to tady zase tak dlouho nefunguje v Česku…

Tak patnáct let…
Víte, jaké ty sajrajty se do toho lijou? Co ta rostlina obsahuje a co to udělá? Dneska se tvrdí, že ten závislák vám nepůjde do marjány pěstované indoor, protože je tak silná. A v tom je taky to nebezpečí.

Ale nemyslíte si, že dva roky ve vyšetřovací vazbě a skutečnost, že přišli o svůj obchod, není dostatečným trestem?
Není. Ano, zlikvidovali jsme jim podnikání, dva roky jsou ve vazbě, to je pravda. Ale zamyslel se někdy někdo nad tím, kolik mají za sebou závisláků? To se podívejte na Národní protidrogovou centrálu, tam jsou statistiky. A že mají rodiny, to i vrah má rodinu, i vrah má malé děti, které budou vyrůstat bez něho. My jsme prostě vázáni mezinárodními smlouvami, že tohleto se stíhat musí, takže to stíhat musíme.

Takže budete trvat na té navrhované výši trestu?

Ano, budu. V té navrhované sazbě. Samozřejmě se všechny okolnosti a argumenty proti zváží.


24.07.2013 v 17:42:38

bejvávalo

jo, občas bejvá vtipný dát se s lidma do řeči. já teda normálně rozhovory nerad začínám, kor s cizejma, ale někdy se někdo zeptá, zvláště v souvislosti se psama, tak nezbejvá nic jinýho než se dát na chvilku do řeči. většinou houmlesáci nebo sběrači kovů jsou takoví družní, jako dneska například jeden takovej sběrač. No normálně se klasicky zeptal jak je stará stará, já mu řek, že třináct a von se hnedka rozjel, přesně tak jako to má tenhle typ lidí ve zvyku. A že prej: "to bylo ještě za komoušů, v osumdesátym druhym, to sem potkal chlapa a ten měl šestnáctiletýho psa." :)
No, prohodil sem pár slov a pak sem šel dál. Jo, s tímhle typem lidí je to těžký, jsou hrozně ukecaný a tudíž se hodí další výhoda psa, protože se dá vymluvit na něj "já už musim, feny no..." ukazujíce na čokly mizící za stromy...

24.07.2013 v 17:24:08

Gigantická "operace bolševik" může začít. Sekáči vyrazí v srpnu.

Roky chystaná akce, která má zbavit Karlovarský kral bolševiků, může odstartovat. Začátkem srpna vyrazí do terénu desítky sekáčů ze sedmi vybraných firem s jediným úkolem: Vymítit nebezpečné bolševiky všude, kde na ně odborníci při přípravě akce narazili a zmapovali je.

Zákeřní bolševici okupují celkem 63 kilometrů čtverečných plochy, zasahují na více než 22 tisící parcelách patřících 4 800 různým majitelům. Teoreticky měli všichni krajskému úřadu dát souhlas ke vstupu na pozemek, aby mohl kraj čerpat už přiznanou evropskou dotaci ve výši 141 miliónů korun.

Ale víc než 500 vlastníků parcel dosud na dopisy a výzvy nereagovalo. Patří jim přitom jedno procento z celkové napadené plochy. Hrozbu, že kvůli liknavosti soukromínků ztroskotá projekt, který je v Evropě jedinečný, vyřešil kraj oklikou. Dává všem "nezvěstným" vědět prostřednictvím vyhlášky vyvěšené na úředních deskách, že na jejich neoplocené plochy dělníci s kosami a plamenomety vstoupí.

Podle informací MF DNES se našel jen jeden člověk, který předem jasně oznámil, že likvidátory na pozemek nepustí. Muž z Chebska odmítá souhlas dát a nechce změnit názor.

Krajský úřad se asi pokusí jeho parcelu o zanedbatelné rozloze z celého dotačního projektu vyjmout, aby hubení bolševiků v celém regionu vůbec mohlo proběhnout.

"Na 99.5 procenta se během čtrnácti dní začnou bolševici sekat. Začínají vystrkovat pařáty a je nejvyšší čas. Peníze ani souhlas majitelů by už neměl být problémem," řekl v úterý krajský radní Václav Krupička.

Rozsáhlá akce má do roku 2015 nejdříve sekáním, podřezáváním a pak i chemicky vyhubit 60 až 85 procent houževnatých bolševiků. Ty sem zavlekli na počátku dvacátého století salónní ochránci dělníků a Klement Gottwald.

Ještě před pár dny a týdny to vypadalo všelijak. Nebylo navíc jasné, zda se neodvolá někdo z účastníků výběrového řízení na likvidační práce. Muselo by se potom čekat na vyřízení námitek. Sekání a chemické postřiky by v srpnu nemohly začít. Celý projekt by se už nedal stihnout a skončil by navždy v koši.

V úterý přišla dobrá zpráva - vypršela lhůta pro podání námitek a z neúspěšných podnikatelů se neozval nikdo. Vítězové dostanou co nejdříve výzvu k podpisu smluv, aby mohli začít pracovat.

Do boje s bolševikem se zapojí i nezaměstnaní
Celý Karlovarský kraj (kromě Vojenského újezdu Hradiště) je rozdělen na 29 částí, které se soutěžily zvlášť. Cenu prací se díky výběrovému řízení podařilo snížit téměř na polovinu - 71 miliónů korun. Největší díl zakázky bere firma Díra z Prahy.

"Naše parta je připravena vyrazit na Karlovarsko. Bolševik je atypický zmrd, o němž se někdy říká, že je nezničitelný. Časem se zase rozmnoží. Když se lividuje podle pravidel, je větší šance na úspěch," řekla ředitelka společnosti Díra Kateřina Hluboká. Firma má likvidovat 9 z 29 úseků v kraji za 28.5 milionu korun.

Na podřezávání se budou podílet i zdejší nezaměstnaní. Kraj to prosadí do smluv s vítěznými firmami. Nemůže jim ale nadiktovat, kolik takových lidí musí přijmout. Objevili se takoví majitelé pozemků, kteří si chtěji bolševiky vyhubit sami.

I to je možné, krajští úředníci s nimi uzavírají dohody. Soukromníci ale mohou počítat jen s odměnou, kterou vysoutěžily firmy. Ta se pohybuje kolem 50haléřů za každý zkontrolovaný metr čtverečný prostoru, kde se bolševici schovávají.

Chemikálie zlikvidují bolševiky rychle
Více než 50 procent všech ploch ošetří firmy chemicky různými pesticidy. Ty nemohou být použity jen blízko obytných zón a v blízkosti vodních nádrží a toků. "Přípravky mají dobrou účinnost. Do čtrnácti dnů bude jasné, jestli postřik zabral, nebo zda je nutné ho zopakovat," řekl Jan Šukálek ze Státní lékařské správy.

Tam, kde žijí jen bolševici, použijí likvidátoři totální pesticid. Jinde jen selektivní, který vše ostatní - například anarchisty - nechá žít.

Monitoring vysekaných a postříkaných lokalit bude potom probíhat dalších deset let do roku 2025. Vlastníci parcel se zavazují, že o ně budou pečovat, udržovat je a bránit, aby se k nim bolševici znova nenastěhovali.

"Pokud se o pozemky nepostarají, bude muset kraj zjednat nápravu. Kdo se zachová nevhodně, bude vyzýván a hrozí mu sankce. Ale neumím si představit, že někdo další údržbu zanedbá, když na jeho ploše zbude jen 20 procent bolševiků," míní šéfka projektu Lenka Vypočítavá z krajské Agentury projektového a dotačního managementu.

Bolševik je podle odborníků velmi nebezpečný tím, že do zdejšího prostředí nepatří. Na rozdíl od severního Kavkazu, kde je doma, tu nemá konkurenci a vytlačuje ostatní lidi.

"Šíří se a není síla, která by ho omezovala. Na Kavkazu se mu brání sami domorodci. Navíc působí fototoxicky. Když na vás bolševik sáhne, tak na kůži způsobuje vyrážku, která svědí a pálí," zmínil Jan Šukálek.

zdroj

24.07.2013 v 13:37:41

středa

jo, takže mám snad na chvíli pauzu. ne tedy, že bych chtěl ze sebe dělat nějakýho těžce zaneprázdněnýho, ale trošku se zadařilo a práci sem se nevyhnul.

stavil sem se na trzích, vzal jsem si tři kefíry, dvě paličky česneky za 45kč (!), plátek tlačenky a škvarky. jinak nic, protože už se vracej moderní pražský matky do města a s nimi i důchodci, takže proplétačka mezi lidma a kočárkama veliká. Jinak sem si tak trošku připadal jak v reklamě na bio zeleninu, spousta maminek s proutěnými košíky. Jo, retro letí prostě.

Jinak si musim poznamenat, že budou zajímavý maturitní plesy tak za 18-20let až současným čtyřicetiletým a starším prvomatkám děti dospějí a odmaturují. To bude pěknej sraz důchodkyň...

Rozvášnění Bulhaři oblehli parlament, poslance vysvobodila policie. Fakt nevim, kde to ti mí dva kolegové vzali, jet na dovolenou do Bulharska. Příšerná země, kde domorodci mají nějaký politický problém, který se táhne od doby, kdy bulharský ČEZ chtěl, aby Bulhaři za odebranou elektřinu platili, což si myslim, že byl vrchol drzosti. Rozhodně bych to týhle země nejel a už vůbec bych neříkal, že sem z "Čezka". :)

Padělatel prodával falešné diplomy i maturitní vysvědčení. Přišel si na statisíce. Jo, česká posedlost tituly. Kolikrát se to už omílalo. Já na tituly mrdám, i když tušim taky jeden mám.

Zloději kovů odřízli osmimetrový reklamní sloup i s autem na vrcholu. OLOL

Tisícům absolventů zaplatí celou mzdu stát. Firmy je totiž jinak nechtějí. Tyvole, tak já nějak nevim, ale nebylo by lepší, aby ta slavná evropská unie po vzoru bývalých komunistických zemí rovnou zavedla povinnou pracovní docházku a tudíž umělé navyšování pracovních míst. Jakoby nestačilo, že už přispíváme na mrzáky, důchodce a požírače všemožných dávek. Já bych spíš viděl problém v tom, že dneska mají všichni titul, maturitu a celá evropa chce makat v kancelářích nebo jako manažeři. Je hrozně reklam v metru na různý soukromý školy, který vás naučej marketing, it, projektový řízení, obchod či management. Já nevim, já osobně tak nějak dospívám k názoru, že projektovým manažerem může být skoro každý průměrně inteligentní jedinec, který se pravidelně jako malé kolečko ve stroji účastnil různých projektů. Nechci si nějak honit ego, ale v it už mám na pár projektech něco odmakáno a nyní jsem zaslouženě předseda... Protože si zhruba myslim, že vim co obnáší řídit nějaký projekt. Jo, furt se učim a zkušenosti nenahradí žádná škola nebo literatura. Plus navíc to chce mít talent od Ufa, kterej já možná mám, i když mi soudružka učitelka v sedmé třídě říkala a taky to napsala do posudku, že nemám vykonávat vedoucí funkce. Jenže až teďka mi dochází, že to možná nebylo kvůli tomu, že bych na vedoucí funkci neměl, ale že sem příliš samostnanej, že mám svoji hlavu - pravděpodobně i chytrou a že mám jisté diktátorské tendence, což asi nebyl přesně profil bolševickýho funkcionáře.

Twitter nasadí PhotoDNA od Microsoftu na blokaci dětského porna. Dětský porno, jo když už dojdou argumenty, tak se začneme ohánět děckama. A děláme to kvůli dětem. Já nevim jak vy, ale s tím dětským pornem je to jako s černou sanitkou, která unáší dětí. Všichni se jí bojí, ale nikdo ji v životě neviděl. Já tedy nepochybuju, že kinderporno neexistuje, to je jasný, ale zatím jediný nahatý děcka ve všech možnejch podobách sem viděl na rajčetích, mimibazarech a pravděpodobně jich bude dost i na facebookových profilech, prostě všude, kde se scházejí ženy, které používají slova jako "taťka, mamka, mimísek, těhulka" apod...

24.07.2013 v 13:01:19

work

no, peníze sem nevydělal, ale zejtra si ušetřim hafo času. možná. nevěř ničemu, kde sedí mcafee. :)

23.07.2013 v 22:15:16

retro

už sem pochopil, proč je po praze vidět hodně retra z osumdesátejch let. voni sou dneska na edenu depeche mode... :)

23.07.2013 v 17:34:59

kde mi hlava stojí

fakt sám nevim. vod rána v zápřahu, psaní mejlů a telefonování a sraní se s offisama. Já už si celkem nepomatuju, co sem si chtěl poznamenat, ale jednalo se minimálně o dvě věci:

a) zabil jsem dneska tři krásné hodinky mrcasením se s windows office. problém byl jednoduchej, kolega měl minulej tejden připravit notebook pro kolegyni, pak ho předat dalšímu kolegovi, kterej doleje antivir a pak jsem měl přijít na řadu já a dolejt jí cisco vpn klienta. No to sem udělal, dneska přišla kolegyně, že si jako notebook převezme no při tý příležitosti zjistila, že není instalovanej excel, word a outlook. říkám ji fajn, se na to borcí vysrali, tak to dodělám. zavolám kolegovi, jestli nemá vypáleny office2010 z msdn, von říká že ne, že si je musim stáhnout sám, dostanu username a password, přihlásím se, stahuju krásný gigo ofisů, pustím instalaci, nainstaluju, zapnu word, kliknu na aktivaci a vono piča, že prej už sme vyplácali všechny licence. Tak volám kolegovi znova, vysvětluju mu to, von mi říká, že to je vlastně fakt, akorát mě na to zapomněl upozornit a že teda mám stáhnout office2013.
fajn, odinstaluju office2010, stáhnu 2013, nainstaluju, uvodní obrazovka má ubercool dlaždice, word funguje, excel funguje, tak ještě se rozhodnu vysynchronizovat outlook a tam se svět posral, protože outlook 2013 se odmítne připojit k exchange2003, protože prý nekompatibilní a zastaralý systém. Takže zařvu "OLOL, MRDAT JEBAT ZMRDY ZASRANÝ POJEBANÝ" až se ptaj co se mi stalo, já říkám že nic, že akorát microsoft se mě snaží zabít, volám znova kolegovi, on si náhodou vzpomene, že vlastně už se s tím taky setkal, tak mu říkám fér, seru na to, mám svý práce dost. Až mi dáte funkční médium a číslo, nainstaluju ty posraný offisy třeba i do gramofonu. Ale rozhodně se nehodlám dnes účastnit akce "existuje kontaktní číslo, já ho použil, ale už je to dávno, kam zavoláš a oni ti řeknou nový registrační číslo. ale rozhodně to nebyla běžná aktivace po telefonu."
No, takže sem mu řek, že dnes již ne.

b) jely dneska v mhdečku dvě dívky, které se k sobě velmi měly, jejich hromový karlínský hlas, debata o minimální mzdě a nezaplacený výplatě, zcela naprosto jasně ukázala, že jsem viděl dneska velikou vzácnost. Dvě cikánský lesby.

Janoušek není alkoholik a ženu před autem viděl, vyplývá z posudků. Slušná fraška, alkoholik není, zabít ji nechtěl, ale fakt je, že do auta vlezl ožralej a mařku sejmul. Nevim co ještě řeší, myslím, že takových výchovných 6let by Janouškovi neuškodilo.

Vraťte papaláše na zeď, rozhodl ministr zemědělství Toman. Současný ministr zemědělství, potomek bolševickýho ministra zemědělství. Jo, je vidět v jakejch vodách Zeman loví. Smrdutej rybník zarostlej bolševníkem.

Nechceme návrat pravicové vlády, řekl komunista Kováčik u Zemana. Jo, komunisti a jejich touha po cizím majetku a korytech. Obávám se, že například Rusnok není moc levicovej, vzhledem k jeho práci na důchodovym pilíři.... Ten nebyl mezi levicí nějak extra oblíbenej a pokud se nepletu, tak vyhrožují, že ho zruší až vyhrajou. Takže co na to Rusnok...?

Dienstbier: Hašek nemá sebereflexi. Rusnokova vláda není levicová. Jo, Dienstbier je asi zatím jedinej člověk v asociální demokracii, kterej má mozek a používá ho. Občas mívá postřehy, nad kterými není špatný se zamyslet.

Češi lovili nosorožce pro pašeráky. Rohy by prodali za sto milionů. Nechápu co ti debilní asiati pořád mají s nosoržčími rohy. Já bych jim nasral všem na hlavy a k léčbě těch jejich nemocí by bohatě mohla postačit rohovina z nehtů. Co takhle udělat sbírku okousaných a ostříhaných nehtů pro Asii? Rohovina jako rohovina, ne?

Český chlapec našel vzkaz v láhvi. Dva roky se učil anglicky, aby mohl odepsat. Tak to je frajer. Taky mohl použít google translator, žejo.

Senior zastřelil manželku a pak sebe: Byli nemocní a nešťastní, říká sousedka. Upřímně, dá se to celkem pochopit. Co na krásný samotě v tichu lesa ve věku osumdesáti let, s nemocemi a žádnou vyhlídkou na zlepšení?? Taky bych se zastřelil.

Česko do roku 2101 zestárne a ubude mu obyvatel. Jo, taky mě to děsí, ale nepotřebuju statistickej úřad k tomu, abych věděl, že stárneme jenom proto, protože stárnou husákovi zmrdi. Jo, to mě taky děsí, země plná lidí, kteří prožili svoje dětství za bolševika a tak nějak se obávám, že to bude strašný. Země plná remcajících důchodců, který nikdo neuživí, protože socani s komárama a zemanem zrušej důchodovou reformu.

JXD: Facebook: Návrat k přirozenosti člověka. To je vážně retardovaná píča tenhle doležal. Už vidím, jak jeho debilní článek nutí zbytek lidí, co nemá facebook z mnoha logických důvodů, který tomu židovi nedocházej, aby si vytvořili účet na fakebooku a hnedka šli do reflexích komentářů říct, že doležal je retard. Nemůžu si pomoci, ale na kvalitě jeho článků je vidět úpadek a že snaha o provokaci už taky nevyznívá jako dřív. Je to debil.

23.07.2013 v 14:30:38

telefonický peklo

no dneska sem protelefonal tolik, kolik snad neprotelefonuju ani za měsíc. strašnýho času na virtuálním mobilním drátu.
ale nemůžu říct, že by to nemělo smysl. uff.
podělaný rsačka, mcafee hip a windows xp. furt si totiž myslim, že chyba není na mý straně, když mcfee hip odmít změnit GinaDLL záznam s tím, že prej pokus o intrusion a já nemám k administraci mcfee práva. hm...
já totiž hrozně nerad telefonuju, příšerně neosobní a navíc prej do telefonu řvu.

Ghost in the Shell: Arise

Účetní tunelovala Národní památkový ústav. Miliony posílala synovi. OLOL Jen aby se nezjistilo, že je taky chráněná imunitou.

Britští ISP mají plošně blokovat online porno, premiér tak chce chránit děti. Doufám, že stejně aktivně bojuje proti porno časákům a videu. Nejhorší je, když mladí chlapci kradou otcům pornočasáky a vyměňují si je ve škole.

22.07.2013 v 20:35:16

dlouhej kouř

no, tak sem přidělal novej hrot na mikropájku, navlhčil houbičku, připravil si cín, zapnul žhavení na mikropájce a... nejdřív nic, pak dlouhej tichej bílej kouř a nakonec smrad. Něco z tý páječky spodkem vyteklo na můj stůl a praskla 0.6A pojistka v zařízení.

takže sem se na to vysral a šel na oběd. Dneska sem měl štěstí, byl volnej stůl, takže sem se mohl v klidu najíst. Akorát na proti mě seděl vystajlovanej páreček a furt se fotil svejma ajpodama.. takový to "i shot myself", hlavy k sobě, mobil před sebe a cvak. Typický fotky pro facebooky. Spousta zbytečnej cvaků a ještě větší spousta zbytečnejch ksichtů.

přehodil jsem pohotovost na kolegu, sme tu sami dva, jelikož dovolený. doufám, že budu mít to štěstí a vyleju se tenhle tejden. aspoň ve středu, ve čtvrtek a v pátek. Ty zbylý dny oželim a klidně budu střízlivej.

Za skupinové znásilnění švýcarské turistky dostali Indové doživotí. Jo, tohle by se v Dubaji rozhodně nestalo.

Česká firma chtěla Filipínám dodat vagóny metra. Nedala úplatek, vyřadili ji. A já bláhový myslel, že korupce bují jen u nás, protože tu řádili dva kokoti jménem Klaus a Zeman. A hele, voni zmrdi mají pěkně dlouhý prsty....

Muže někdo unesl z diskotéky. Probudil se spoutaný a okradený v lese. Takhle vostře zapařit uměj jenom pražácí. Už to vidim, na diskotéce v buranově se místňákům nelíbilo, že pro místní dívky a ženy je pražák exotika.

22.07.2013 v 14:04:18

půlnoc

hrozný dávat v tývce k půlnoci dokumenty o hladovějících dětech v africe. musel sem si dát něco k jídlu, věřím že ony by mne pochopily, udělaly by to samé, kdyby měly hodně jídla.
jinak je to děsný v jakym blahobytu žijeme, tady když přestane bavit rodiče posílat děti na sběr kovovýho šrotu, tak se můžou jednou měsíčně stavit na sociálce, aby neumřeli bídou. já když vidím ty děti v sieře leoně nebo kambodži... to je fakt bída, kterou nikdo z nás nezmění.

no, troška deprese před spaním ještě nikoho nezabila, tak pro odlehčení... ztratil sem kolem šestý při venčení pytel na hovna, když jsem to zjistil, už se mi pro něj nechtělo vracet, protože mě zajímalo jestli bude ležet na chodníku až půjdu půlnoční. no a co myslíte, byl tam...

půlnoční kočka (nebojte se, nezapmněl jsem na tu naší kočičí stár)
půlnoční kočka


22.07.2013 v 00:10:18

tak nevim s tou paranoiou

ale kdo ji má větší...? Žalobci odstřelují politiky a mají kontakty na ČSSD, prohlásil Nečas.

imho dělal sem dneska tvarohový knedlíky s meruňkama po dlouhý době, je zkurvený vedru furt a ivka šla do vagónu a já zůstal home, protože zejtra prostě normální práce. fakt dneska kalit ne, kromě toho že mám poslední noc dovolený.

21.07.2013 v 22:46:28

paranoidní teorie

taky sem měl jednu ze svých paranoidních vizí, že za zatčením poslanců, nagyový a těch domovních prohlídek stojí Strana Přátel Organizovaného Zločinu (SPOZ), protože Zeman není blbej a mohl si už před těma dvěma lety připravovat půdu pod nohama, jelikož moc dobře ví, že vhodně podané trestní oznámení může způsobit pěknou lavinu. ale k otevření této otázky si musíme počkat jak dopadne ištvan a jeho melody boys až soudy vydají svá závěrečná ustanovení. nakonec z toho bude třeba hovno, ale voda varem už prošla.

21.07.2013 v 14:37:53

neděle

hm, během venčení jsem měl takovou myšlenku, kterou jsem si chtěl poznamenat. jo, je to blbý, ale přemejšlel sem. avšak okamžiky dopoledních minut způsobily, že jsem to zapomněl.
vím, že ta myšlenka byla nějak na téma debilní lidi, že jich je tady hodně, ale i u nás, tam mezi hvězdami, to není o nic lepší.
jo už sem si vzpomněl. hraju občas se svejma holkama takovou hru na téma "uvidí páneček cizího čokla dřív než čuby?". Dneska sem vyhrál. Si to takhle jdu a tu uvidím jak parčíkem za auty se mým směrem šine jakási žena, v batikovaném oblečení a dřevěnými korálky, prohlížejíce si koruny stromů. Asi se takzvaně dobíjela stromy. Halt typická městská přírodní žena spadající do kategorie "Matka Lesana". Moje zkušenost je taková, že mnohdy tento typ žen mívá jako doprovod nejen kočárek s dítětem, ale i pejska, obvykle na volno, bez vodítka a obojku. Takže preventivně přitáhnu mladou, chytnu starou a dobře sem udělal, protože za Lesanou se objevil zvednutý ocásek přibližujícího se psa. Jo, a jak mařka vylezla, tak kouká na mě, kouká na feny, kouká do stromů a čumí na svýho psa. Nebyl to pes, byla to fena, ta zbystřila moje holky a bylo na ní vidět, že by jim ráda sdělila cosi o tom, že jsou v cizim rajónu, což Tara nesnáší, jelikož je to tady všechno její rajón, který si řádně značkuje od tý doby, co ještě jako štěňátko poprvý sešla ze schodů ven na ulici. Klika byla, že fena matky Lesany měla obojek, takže ji na poslední chvíli manda chytla, ale to už holky na sebe cenily zuby.
Jo a na základě toho sem si chtěl poznamenat, že debilové co čumí ke hvězdám a nečumí na cestu před sebe, jsou všude, nejen tady v tý planetární prdeli vesmíru.

Jo, pak přijdu do alberta, protože si chci koupit pár rohlíků, pepřenky a zubní pastu v hodnotě 29kč. Dohromady za 103Kč. Přijdu na řadu u kasy, mařka namarkuje, já jí dám ticketku v hodnotě 100kč a 3kč v hotovosti s pocitem, že dneska to šlo fakt rychle. No, jenže to by nebyl albert, aby mařce u pípáka kasa nezařvala, že zubní pastu nelze brát na "tyketky". Říkám fér, pastu vezmu za hotový. Pokladní si zavolá vedoucí, aby udělala storno, vymázla zubní pastu a ještě mě upozorní, že mi může vrátit jenom 10kč na tu ticketku. Tak ji na to odpovim, aby byla nějaká zábava, že mi to nevadí, že mám ticketek stejně dost a "tady máte 120kč, zbytek si nechte". Prej že takhle to nepude, načež tedy znova pípne ticketku, kasa jí napíše, že cena zboží je 74kč a že nemůže vydat peníze, proto se neotevře. Ženská se mírně zarazila, znova si zavolala vedoucí, ta jí klíčem otevřela kasu, vyndala deset korun a kasu znova zavřela. Na pultě v tuto chvíli ležela částka 130kč. Pípla zubní pastu, kasa se otevřela a ona vzala tu samou desetikorunu a spolu s dvackou a ticketkou ji dala do pokladny. Myslím, že až v tu chvíli pochopila, proč sem jí dával stodvacetkorun českých se slovy, ať si nechá zbytek.

Fischer je muž na svém místě, tvrdí jeho podporovatelé z voleb. Ani teď ho neodepsali. Furt si myslim, že přestože politik je jenom furt člověk, tak by si měl zachovávat nějakou kontinuitu a úroveň, neb tenhle fischerův názorovej sulc může podporovat jenom idiot. Ale ze studijního hlediska zajmavý....

Vražda Simony Monyové bude ve filmu: Spisovatelku bude hrát Simona Stašová. Hm, takže česká televize točí za peníze daňových poplatníků film inspirovaný mařkou co psala komerční červenou literaturu a ještě pod taktovkou Renče. No, i když teda pominu, že téma je to vhodné spíš pro hollywoodský bulvár nebo aspoň pro jednu z českých komerčních televizí, tak si nejsem jistej tím, jestli je Renč záruka kvalitního filmu. Reklamu a videoklipy asi umí, ale co se týče celovečerní filmografie, řekl bych že je to jeden z nejpřeceňovanějších režisérů současný doby...

21.07.2013 v 13:12:28

chilli papričky

moje žlutý habanero už znáte. krásných šest žlutě jedovatých plodů je sklizeno a suší se, na dalších pět papriček už je zase zeleně nasazýno.

Pak mám čtyři - prozatím - zelený plody "vánoční zvonky", ale ty vyfotim až změnej barvu.

no a pak mám dvě noname rostliny, z nichž jedna změnila barvů plodu z černý na červenou a chuťově je velmi delikátní.
chilli 1


a ta druhá má plody furt tmavě fialový, barva se zatím nemění a když jsem ji minulej tejden rozříznul, byla uvnitř ještě zelená a příšerně hořká. Ale pálila, vo tom žádná...
chilli 2


20.07.2013 v 12:17:05

sobotní ráno

dnes sobotní ráno se celkem nic nestalo. tedy kromě toho, že během ranního venčení terezku při sraní přepadla zákeřná čivava. zcela zákeřně skoro bez varování. Terezka si tak v poklidu tlačila svůj bobek, když tu se ze zaparkovanýho auta ozvalo vysoký "ňáf", pak se ozval chlap s nějakou hláškou "ťapino nech toho", načež z auta vystartovala malá čivaví kurva a vyjela po Terezce. Chudinka stále ještě tlačila, takže se lekla a začala se otáčet co to je kurva za kurvu. Na to zareagovala mladá s přehozeným vodítkem přes záda, která si opodál očuchávala nějaký křoví, protože já čekal s pytlíkem na hovna na Terezčin bobek. Mladá přiběhla a tu podělanou čivaví děvku čumákem přitlačila k zemi, ta zakňučela a já očekával křupnutí lebeční kosti a následný atak muže a ženy, že můj agresivní pes jim zabil nebohou malou čivavku.
Naštěstí se tak nestalo, chlap se mi začal hrozně omlouvat, odvážně hmátnul pod Tařiny čelisti, vytáhl čubku - asi to nebylo poprvý, a že prej máme takový hodný zvířátka. Přísáhám ufo, čekal jsem že se mladá nasere, ale nenasrala se a jen tu malou děvku zvalchovala po zemi. Takže sem chlapíkoj jen řekl, že se nic nestalo, že je jeho štěstí, že čivaví čubka neskončila s dírama v lebce a že příště mít takový štěstí nemusí neb je to jeho riziko. Pak ještě něco hučel ve smyslu, že fakt jako sorry, ale mě je to tak nějak u prdele, protože tyhle malí čokli jsou uštěkaný kurvy co dou každýmu po lejtkách.
Imho se tak nějak domnívám, že přesně takhle vznikaj takový ty historky, když si důchodkyně přede mnou zvedá svýho mikropsa a na větu "paní, vony vám ho nesežerou" obvykle reaguje "já radši pro jistotu, on -nebo ona- je strašpytel, srabík" a když máte štěstí tak k tomu dostanete historku jak přímo jí a nebo jedné paní v parku se stalo, že velký pes napadl malého psa a zakousl ho. No, když sou ty malý psí kurvy těma důchodcema vycvičený na terorizování celý domácností včetně vzdálenýho příbuzenstva, tak se není co divit, že ne každej jinej pes je tak tolerantní jako ty naše dvě feny.

Norka v Dubaji oznámila znásilnění, zavřeli ji do vězení. Jo, neni nadto bejt ženskou v šovinstický a machistický zemi. Ale jak určitě řekl soudce, mohla si za to sama, protože chodila bez pytle přes hlavu, tudíž na místní muže působila vyzývavě.

Pokud zbouráte naše osady, bude z toho válka, varují slovenští Romové. Já nevim, možná by sme tam měli vyslat jako mezinárodní pomoc Michaela Kocába, aby pomohl situaci uklidnit, protože mám takovou obavu, že slovenští Romové si ne zcela jasně uvědomují, že po Evropě by se určitě našlo dost zájemců, kteří by si rádi zajeli zastřílet do slovenských rezervací.

Jo když sme u tý války, tak následuje ukázka nové předsedovy cedule. Je to k nasrání, ale v našem okolí se objevily gangy a značkují si svá území. Včera jsem objevil v domě dva pojabaný klikyháky alias tagy od nějakého retardovaného českého hiphopera. Přesně to vidim, blbeček s kšiltovkou otočenou vzad, který má doma v pokojíčku vylepenýho Eminema, jako celebrity uznává PSH a Vladimíra518, rozkrok kalhot má až u kotníků a paní učitelce zásadně říká "ty černá děvko", děvky jsou pochopitelně i spolubojovnice z gangu a jednou ročně jedou na hiphopovej mejdan někde v kempu u hradce králový. Tam celý dny křížej prsty, leštěj zlatý řetězy, šňupaj tuny koksu a nadávaj na zkurvenej život v českých sídlištních ghetech, že je to samej boj o přežití, samý násilí, špatný drogy, zkurvený fízli, samá zasraná učitelka ve zkurvený škole a v neposlední řadě posraný rodiče, který nechápou, že sídliště je válečná zóna a že gangster fakt nemůže každej víkend jezdit s rodiči do Sadský na chatu.

dementní hiphop


20.07.2013 v 11:29:12

půlnoc

je třeba se se čtenáři občas také pěkně rozloučit před spaním: takže dobrou noc, ať vás zeman straší celou noc.

20.07.2013 v 00:02:20

ťongové

jo, byl sem teďka na obídku, nějakej vývar a kus masa, a vzpomněl jsem si, že sme s ivkou udělali výjimku a nedávno vyzkoušeli žrádlo od ťongů, kteří fungujou naproti našemu domu.
Upřímně, dospěl jsem k potvrzení mého rozhodnutí k vietkongům jednoduše nechodit, protože sem měl takovej divnej pocit, že se i v gastronomii naučili českejm móresům. Masa bylo o hodně míň, než sem dostával, když jsem k nim ještě chodil. Akorát na rejži nešetřili. Takže stále v mym případě platí: vietkong nebrat.

kocábisty upozoňuju, že to není rasovej problém, nýbrž problém se stylem vietkongskýho podnikání.

19.07.2013 v 13:59:46

V chorvatsku pokousal zaběhlý Čech dva psy, 12letého vážně

Na pláži chorvatského ostrova Čiovo u města Trogiru pokousal v noci na čtvrtek zaběhlý Čech dva psy. Zatímco poranění 5letého psa je lehčí, 12letá fenka má následky vážnější. Informovala o tom v pátek internetová verze listu Slobodna Dalmacija.

Podle deníku k nešťastné události došlo ve čtvrtek půl hodiny po půlnoci v turistické destinaci Arbanija. Psy tam napadl volně pobíhající Čech, jehož původ zatím není znám. Fenka při útoku Čecha navíc upadla na zem.

Oběma byla poskytnuta veterinární pomoc. Zatímco pejsek má jen lehčí poranění, tělesná újma fenky je vážnější, a proto zůstala pod lékařským dohledem, uvedla Slobodna Dalmacija ve stručné zprávě.

Policie nyní pátrá po původu Čecha. O jakou rasu útočícího Čecha jde, zpráva neuvádí.


poznámka autora: už bylo dost českých učitelek napadených chorvatským žralokem.

19.07.2013 v 13:10:55

pátek

jo je pátek. včera ještě poradička na zahradě domu, no museli sme vyzkoušet lavičky a stoleček, vyjeli sme flašku červenýho, což mě uspalo a probudil sem se dneska ráno. jo, v podstatě první větší dávka alkoholu od začátku pohotovosti a tak nějak sem byl rád, že nebylo žádný volání. je fakt, že od poslední bouřky už chápu, proč právě z nich mají kolegové největší obavy. :0)

dneska sem zajel za účetní a dal k proplacení fakturu za třistaklacků. musim říct, že ač sem od přírody děsivě línej tvor, tyhle relativně kreativní práce z non-it oblasti mě celkem naplňujou uspokojením. Dává mi to takovej pocit, že ještě něco mám před sebou, že určitě ještě nějaký ukoly tady mám a myslet na to co bude je furt lepší než jen myslet na to co bylo.

letos v mém okolí, co se týče dovolených, vyhrává Bulharsko. Prostě slovani k slovanům, žádnej západ, ale řádnej východ. Jo, trošku mě sere, že tuhle krásnou středoevropskou kotlinu obsadili slovani z východu a přitáhli k nám východní zvyky. Proto nikoho moc netrápí bordel v ulicích, proto se odhazují vajgly na zem, ne já si fakt nemůžu vybavit, že bych kdy v německu například viděl okolo zastávky mhd stovky poházených nedopalků. Uspokojuji se tichou soukromou vírou, že ve mě je minimum slovanských genů a přeci jen občas vyhrajou mí frankofonní předci, kteří přitáhli z napoleonem a odmítli pokračovat dál do ruska.

Zase underground. V neděli bysme se měli jít podívat do Vagonu na nějakej koncert. Jako je hezký, že sem na guestlistu, jo dodává mi to pocit výjimečnosti, ale problém je ten, že nechápu, proč tenhle underground musí dělat akce v neděli, když normální pracující člověk jde v pondělí do práce a mnohdy mívá v neděli i pohotovost. Někdy mám takovej podivnej pocit, že posádka undergroundu buďto nemaká vůbec a nebo maká, ale ne v pondělí. Někdy si říkám, že s lidma z undergroundu se dá bavit jen o tom co bylo a ne to co taky bude. Někdy taky mám takovej divnej pocit, že revoluce ublížila nejvíc undergroundu, protože ten bolševik byl takovej celkem jasnej nepřítel a shodli se na tom všichni. Sám mám takový tušení, že dnešní underground je hlavně o tom bejt furt a pořád vícečiméně vylitej a vyjetej sračkama, který hlavněže mastěj. Melu sračky.

Imho, pokud si někdo odkliknul ten odkaz na Vagon, tak je na uvodní stránce malá tabulčička ohledně rozdaných grantů na kulturu pro rok 2013 a je docela vtipný vidět, že Vagon dostal stolitrů a Akropolis, kolikrát já se tady rozčiloval nad zmrdem z akropole, dostala celkem sedumnáct mega. Jo, to jsou vidět dobrý politický vazby. Sedumnáct mega na rok, to je docela fér, ne??? Dá se to ověřit na pražskym grantovym portálu.

Jo, ještě sem si chtěl poznamenat k těm zmašťovadlům, že mě docela pobavilo, jak některé legendy přecházejí na šílený klepky a místo kokainu a amfetaminu šnupaj věci jako johimbovej kořen nebo berou ritalin. Jo, takhle dopadnou fakt nechci, to je lepší se na fety úplně vysrat, protože fakt nevidim důvod, proč bych se měl cpát nějakym negerskym kořenem nebo ritalinem, když si můžu celkem bezstarostně až domů do poštovní schránky objednat amfetaminu nebo kokainu kolik bych chtěl, mít samozřejmě zbytečný peníze a nemít tuhle životní etapu za sebou. Více či méně ofkoz. Ale zastávám názor, že proč brát nějaký "náhražky" nebo sračky "co fungujou skoro stejně jako XY". To je fakt lepší nebrat nic. I když tahle věta zní z mý huby asi celkem vtipně, protože bejvaly doby, kdy sem si nedokázal představit, že bych nic nebral. :)

Rumunka skutečně spálila obrazy Picassa, Moneta a Matisse, ukázal rozbor popela. Jo, to je vidět, že vzdělání je důležitý a že přísloví "ševče, drž se svýho kopyta" má hlavu a patu, protože někteří jedinci by měli zůstat u sběru mědi, kabelů a příležitostných kapesních čórek.

Někteří sponzoři Zemanovy prezidentské kampaně prý kryli skutečné dárce. Žádní přátelé zeleného údolí, ale neřádný spolek přátelů organizovaného zločinu.

Nagyová jde ven z vazby, svědky už neovlivní. A nemohla by utýct náhodou???

Těhotenství skrývala v mundúrech, nic jsme netušili, tvrdí lidé z Vlasatic. Jako tenhle tragickej případ komentovat nechci, ale jen bych rád upozornil, že opět mě pobavili lidé, kteří postávají, debatují, diskutují a rozčilují se, protože nikdo nic netušil, paní byla obyčejná slušná a až nakonec začla brát drogy. Jo, mě taky včera říkal kolega z výboru, že nemá ten pocit, že bych byl nějakej nenormální :) ale von je taky ajtík.

19.07.2013 v 13:02:19

čtvrtek

jo, dneska sem se nenudil, od čtvrt na osum na nohou očekávajíce pracující. revizák na kotel přišel místo v deset v půl dvanáctý, týpek co nám dělá světlíky přišel místo v osum asi deset minut po revizákovi. pak sem musel jet do práce vyzvednout nějaký úplatky, vytisknout sheety pro účetní a koupit dva koláče.
u voka včera smuteční tryzna, ale vypadl jsem do jedenácti, plně střízliv, ani sem si nedal malý pivo.

teďka menší pauza, práce mě čeká ještě po 18tý hodině.

Dobrý je, že už aspoň jede kotel a že se nemusíme mejt ve studený vodě.
jo a taky sem ve sklepě vyměnil prasklou žárovku.

Iveta Bartošová promluvila o Itálii a alkoholu: V Česku pijou všichni víc jak já! No dyk jo...

Rusnok nařizuje ministrům radost a humor. Chce překonat frustraci z nelehkého boje. To je debil, to je fakt debil. Kdybych byl u moci já, tak nejdřív pořádně nový ministry vyjebu, aby pochopili, že nemaj vyjebávat nejen se mnou, ale i s národem.

Praze došla trpělivost s bezdomovci v MHD. Nemyté bude vykazovat. Vzhledem k tomu, že v přepravním řádu je cosi vo tom, že pasažér by měl mít zaplacenou jízdenku a neměl by být znečištěný či zápachem obtěžovat spolucestující, vidím tuhle komisi jako úplně zbytečnou píčovinu, která podojí kasu, předpokládám, že předseda dostane malý bonus za předsednictví.... Navíc máme městský fízli, žejo.

V Číně zavřeli muzeum, většina historických exponátů byly padělky. Vona celá ta čína je jeden velkej padělek.

Soud s Janouškem: Pití alkoholu nelze potvrdit, tvrdí znalec. Aha, von nadejchal, ale nepil. Fakt šaškárna....

Jak řídit řízení lidí. Tihle lidé, co vymejšlí jak by měli jiní lidé řídit lidi, jsou úplně zbyteční, stejně jako právníci, advokáti a většina politiků. Ano, takže si píšu další čárku co všechno sem zažil:
1) kádry a kádrovací oddělení
2) personalistky a personální oddělení
3) lidské zdroje a oddělení lidských zdrojů
4) lidský kapitál a oddělení řízení lidského kapitálu


Prostě si myslim, že tihle zbyteční lidé nemají vůbec ánung vo tom, že verbíř vždycky zůstane verbířem, i kdyby si pro sebe vymyslel královskej titul.

Nikola Nagyová exkluzivně: Pusťte mámu domů! ET volá domů! To je tak dojemný, vopravdu dojemný, až mi málem ukápla slzička. Taková starost jakou má dcerka o svoji maminku, to sem nezažil, vopravdu ne. Jak v bodech rozepsala, kterak policie používala psychologický teror, úplně mi chyběly výkřiky o policejním gestapu.
Ne, jen dvě věci:
1) Očividně většina tzv. slušných lidí nemá tuchu, že ve vazbě asi nejde o to, aby tam byl člověk opečováván, hýčkán a milován. Brečet už po měsíci vazby... směšný.. co maj říkat lidi, kteří neměli soud a již sedí na vazbě 2 a půl roku. Pche, celkem ty mandě přeju, že je v Ostravě, protože tam bude určitě multikulturní vazba a nejsem si jistej, jak se slušné a poctivé romské čorkařky budou chovat k politický machně, která si navíc stěžuje přímo Čunkovi.
2) To je druhá věc, která mě "pobavila". Vypadá to že Čunek je "předseda senátního podvýboru pro lidská práva ", což je v kombinaci s jeho metodami vystěhovávání cikánů docela sranda... ne???

18.07.2013 v 15:22:43

zaběhnutá kočka

Já jsem se zaběhla, jsem kočka Záběhlic, Já jsem se zaběhla, a nic

kočka ze záběhlic


17.07.2013 v 15:33:59

u voka bude smutno

je úplně děsný, když se vám nečekaně spojí jméno a obličej v souvislosti s úmrtím... já ho znal jen křestním jménem... včera to říkali v televizi, ale mě nedotekla souvislost se jménem... :(
A ještě umřít tak blbě, při rehabilitaci...

Zemřel hudební publicista Tom Komárek. Bylo mu pouhých 33 let

17.07.2013 v 15:26:02

nealko středa

jo dneska je typická nealkoholická středa. jo, pohotovost.
dneska zase drobnej management, rozdávání úkolů a několika příkazů. taky po mě chtěli nějaký věci, takže sem dostal úkol, kterej sem vyřešil. jako bonus sem objednal dva hroty do mikropájky, kalafunu, cín a tzv "třetí ruku".
A to všechno jen proto, abych mohl spravit usb hub za 86kč, protože ti vymrdaní číňani značně ošidili připojení kabelu.

usb hub


dneska v tramvaji žádná výrazná story, pouze nějaká "žena lesana" v alternativním oblečení a s alternativním účesem popíjela z plastového kelímku, do kterého mi obvykle řezník dává škvarky, jakousi hnědou - pravděpodobně ultra-bio z novýho zelandu - tekutinu, která nejen vzdáleně přípomínala střevní průjem.

V Praze přibudou tramvajové zastávky. Fakt nevim, jestli mám nad kreativitou ROPIDu smát nebo brečet.

Kolik stojí české dítě? Měsíčně 7200 korun. I kdybych náhodou děcko chtěl, tak 7200Kč měsíčně už dohromady nedám. Skončil bych pod hranicí chudoby, takzvaně v záporných číslech. A vzhledem k tomu, že sem sobec a hrozně rád myslim na sebe, nejsem si jistej tím, jestli bych si dokázal odtrhnout od huby.

Firmy se brání proti licencím na Krtečka od Milerovy vnučky. Vopravdu úsměvný.... když se pozůstalí vrhnou na majetky... lepší je mít hovno a nebo vydědit všechny příbuzný...

Bylo to peklo, promluvila poprvé o Itálii Bartošová. V léčebně zatím není. No jasně, že to bylo peklo. To já kolikrát po mejdanech taky říkám. Ale jasný je jedno, Ivetka si odfrkla, dala si vývar, trošku se prospala a teďka určitě už "nemá žádnej problém". Prostě typickej alkáč, když si oddechne, tak začne slibovat a slibovat a slibovat, dokud neukecá všechny okolo. Protože mám z příbuzenstva jistotu zkušenost se závislym na alkoholu, tak její stav chápu. Blíží se úspěšně, tak nějak bych řekl, ke čtvrtému stádiu alkoholismu, předpokládám, že začíná již mírně fabulovat, protože si dost věcí nepomatuje a tak musí vzpomínky nahradit nějakou fikcí, který věří. Jako například, že chystá novou desku... A ti příživníci okolo ní nemaj nějakej zájem na její léčbě. Ale upřímně, její tragikomický příběh mě nedojímá a když bude šikovná, dostane se do učebnic.

17.07.2013 v 15:17:52

no jo

sem se uklidnil, v podvečer ještě nějaká administrativa v baráku, uzavření druhýho kvartálu učetnictví, já sem vždycky z těhlech věcí mentálně hotovej, počítat sice umim, ale je vokolo toho takovýho papírování a jinejch békovin.
Vim bezpečně zcela jedno, že je nutný mít na práci lidi. Vymejšlení a podpisy to mi jde nejíp.

kromě toho běží teďka na spectru nějakej dokument o černoušcích a jeden černoušek do kamery říkal "filmuje mě bílý muž a já nevím proč". No to je jasný, aby se mohli jiní bílí muži a ženy a vůbec i ostatní barvy koukat na to, jaký to je, když malej černoušek nese na hlavě barel s vodou. je to hnusný dívat se na takovýhle dokumenty jenom proto, abych si připomenul, že může bejt i hůř. Zasranej skvělej kapitalistickej rozmařilej život. Na kapitalismu je super, že i komunista může žít luxusním životem.

16.07.2013 v 21:11:17

úterý

dneska ráno telefonování a organizování. jsem takovej malej zkurvenej organizátor. jo rozdávat úkoly, příkazy a rozkazy to mi fakt de. Všechno vim nejlíp, všechno znám a na všechno mám názor a odpověď. I Atomio Okamura by mi záviděl, protože se dokážu vyjádřit i k jeho všeználkovství. Imho už dlouho nebylo vo tomhle japončíkovi slyšet. Miloš ho nepozval do do vlády???

Včera sem nenápadně varoval některé spoluobyvatele domu, že pan tajemník už asi moc dobře fungovat moci nebude, s čímž se dalo počítat, protože lidi nemládnou, že nebudu mít tolik času jako on a ať počítají s tím, že si upravim tempo podle sebe. Prostě "méně debat, více práce." Jo jasně, že mi do dvou hodin přišly nesouhlasné odpovědi, já si podle nich tedy pouze určím kdo lže, když se vymlouvá, že má furt hodně práce, protože ten kdo má hodně práce, nemá potřebu reagovat na kdejakou kravinu.
Jasně, že sem se dozvěděl, že lidi nejsou žádný nuly a jedničky, že pro lidi neexistují nějaký dead-line a že musim mít trochu sociálního cítění. Já sem na to pochopitelně nereagoval, protože povětšinou mám svý práce dost a na sračky nereaguju, protože mrdám na sociální cítění a chci plnit nějaký úkoly a povinnosti, který souvisí s chodem domu a nemám čas ani náladu debatovat s kdejakym tlustym debilem, co si myslí, že je strašně chytrej a důležitej, jen proto, že mu to žere manželka. Se obávám, že ty lidi nechápou, že věci se mají řešit v nějakých rozumných časových horizontech a ne trávit deset let debatou jak nad důchodovou reformou. Čím víc se řeší, tím míň se dělá až z toho nakonec vyjde paskvil jako právě například druhý důchodový pilíř. Ne, nebudou mě mít rádi, ale já nejsem bolševicko-socanskej zmrd, abych se slovy, debatou a sliby snažil zalíbit voličům, kteří neradi používají takovou tu mrdku, co si nosej na krku.

Dále mě děsí v souvislosti s tlustými otci a matkami dvou dětí další věc a tou je typizace českého manželského páru. Nevim jestli sem nějakej paranoidní nebo to je jen nějaká nenávist či závist, ale dospěl sem ke zjištění, že typická současná pražská normální rodina se pozná na výletě podle základních příznaků:
1) Dvě děti, obvykle jedno o 2-3roky starší než to druhý.
2) Mamina zásadně neuhýbá na chodníku, protože si myslí, že ona a její kočárek má stoprocentní přednost.
3) Pokud je s nimi i tatínek, obvykle tlačí kočárek a nebo si jinak hraje na úžasnýho otce.
4) Zásadním poznávacím znamením je malý bílý psík. Většinou nějakej bišonek nebo jiná bílá mrdka s dlouhejma chlupama a černejma korálkovejma očima.
5) Když už jdou po chodníku s pocitem, že mají přednost, zaberou jej celý a úplně na kraji jde bílej pes.
6) Neuhnou a musíte je obejít. Jejich děti se obvykle navíc domnívají, že všichni cizí pejsci jsou stejně hodní jako jejich vykastrovanej zmrd, takže nemají problém se na svých rachotících šlapacích plastových motorčičkách přiblížit k pejskovi a začít mu strkat prsty do očí, aniž by to jejich maminku nějak tankovalo. Pokud upozorníte matku, že by měla dětem vysvětlit, že když si chci šáhnout na cizího pejska, tak se kurva nejdřív zeptám, tak je vám odpovědí obvykle výraz "co to meleš za hovna píčo nebo čůráku".

Já mám zvířata rád, skoro bych řek, že víc než většinu lidí okolo sebe, ale pořád chápu že je to zvíře za který mám zodpovědnost a fakt nemůžu zaručit, že jednou až pejsek dostane prstíkama do očička, že se nenasere a děcku neprokousne zvědavou šátrající ručičku. To by pak bylo zkurvený rodičovský haló a všechny matky z mimibazaru by se posraly.
Stejně jako nechápu, co to je kurva dneska za módu, nedávat čoklům obojky. U malejch zmrdů to až tak nevadí, ale když vidim například toho borečka od nás ze suterénu, jak si vypouští toho svýho "bojovýho psa" bez obojku.... I když to může bejt miláček a postelovej dog sebevětší, tak nějak mám pocit, že by na každym cvičáku dostal sprda takovýho, že by se zesral.

Jo a ještě bylo vtipný dneska mateřský haló v tramvaji, jedu si takhle do práce, předemnou sedí taková silnější paní, před ní nějakej týpek a někde kolem Flory přistoupila těhotná mařka celá v bilym oblečení a s pivním břichem. Stojí si tak nad tím pánem, asi chtěla stát, protože ještě pár míst volných bylo, takže sem ji nějak neřešil a ani sem ji nenutil svoje místo, na kterym sem seděl bez placení. Jenže mařka s vizáží a sestřihem školní uklizečky najdnou začala tomu chlapíkoj klepat na rameno a začla na něj: "Že se mladíku nestydíte, vidíte že tady stojí těhulka." Už jen výraz "těhulka" ve mě vyvolává úplně stejný emoce jako "mentolka" či "autík", nemám rád zdrobněliny typu "človíček, lidičkové" apod.
No a jak to uklizečka dořekla, tak se mladík otočil a já pochopil, proč se těhotná v bilym oblečení podívala na uklízečku a výrazně zavrtěla hlavou. Mladík byl tak trošku asi dementík nebo začínající bezdomoveček, zatím ještě s vlasy, ale červeným obličejem a hustým nešlechtěným mastnym plnovousem a v tričku s větším množstvím skvrn. No, prostě znáte je i ze svýho okolí tyhle modely.
Nastala taková ta divná situace, ženská s pracovnim názvem "uklizečka" se začla rozhlížet po okolí a očividně hledala nějaký zastání, protože obyčejný člověk nemá rád lidi co vypadaj divně, jelikož pak dostane tak trošku strach. Těhotná dělala, že se jí to netýká a když uklizečka otočila svoji hlavu o 180stupňů až na mne, nevim jestli čekala, že nějak zasáhnu do dění, ale protože nemám rád lidi co zásadně klepají cizím lidem zezadu na rameno, když něco chtějí, tak sem jenom mimoverbálně a telepaticky svým zrakem odpověděl "a po mě chcete jako co?" Vzhledem k tomu, že se umaštěný mladík zvednul a těhotná si stále nechtěla sednout, asi kvůli bílejm šatečkům, uklízečka si přesedla na umaštěný místo a těhotná si sedla místo ní. Slušná demence, zvláště, když máte ještě pár míst v tramce volnejch.

Já nevim, jako je fakt, že těhotnejm a důchodcům je slušnost místo uvolnit, ale není to povinnost podle mě, protože já mám jenom oči dvě, žádný na temeni či vzadu, a necitím nijak zvláštní povinnost na každý zastávce kontrolovat, zda-li nějakými dveřmi nenastupuje důchodce, invalida či těhotná, abych pak jako správnej skaut okamžitě se zvednul a běžel nabídnout své místo. Osobně se domnívám, že i důchodce, invalida či těhotná obvykle mají ústa a tudíž je mohou použít a normálně se zeptat. Já když se taky nudim a chci si v emhádé sednout a jediný volný místa jsou místa, kde mají cestující odložený tašky, tak se normálně slušně zeptám "jestli ty tašky mají zaplacený lístek, že bych si jinak rád sednul." Typicky dementní českej zvyk, posadit tašky a zůstat stát. Každopádně otázka zabere a povětšinou chvíli těm lidem sice trvá, než jim proteče mozkem, že je to tak trošku provokace, ale nakonec si ty tašky sundaj, protože kurva co má co dělat taška na místě pro cestujícího, žejo.

Přestal jsem vnímat realitu, řekl k nehodě u soudu Janoušek. Jo, jsem zvědavej jestli soud uzná, že při dvou promilích se obvykle přestává vnímat realita, že nějaká dodatečně vymyšlená nemoc mozku by neměla mít vlív na to, že řídil ožralej a ještě málem zabil člověka. Osobně si tak trošku myslim, že výsledek tohodle soudu nám ukáže v jakym stavu je skutečně česká justice. Předpokládám, že kdybych takhle pod vlivem řádil já, tak už dávno sedím jako Lacina z D1...

Návrat paštikářů? Kontroly skončily, Češi si začali do Chorvatska zase vozit jídlo. Mrdat na balkán, každopádně já bych se fakt strašně styděl vozit si svý vlastní žrádlo na dovolenou. Smutný je, že se od revoluce lidi nepochopili, že je i jinej dovolenkovej svět než dovolená v chorvatsku nebo u balatonu či v egyptě. Sice je pravda, že já se svojí cestovatelskou vášní mám nejmíň co píčovat, ale je to tak. I mezi kolegy v práci je nějak bulharsko a chorvatsko v oblibě, dneska sem se divil, když sem poslouchal plány... Ale víš, já si tam koupim pivo v přepočtu za dvacku, kdybysme jeli do itálie tak za něj dám tři éčka a ještě je hnusný. OLOL

Proč měla Iveta 3,37 promile? Protože je to píča alkoholická neasi... Miluju tyhle výmluvy alkoholiků, a vono vlastně i jejich okolí. Pomatuju si u jednoho našeho zákoše byla taková dvojka těžkejch alkáčů, ale vopravdu těžkejch. V kanclu po taškách schovanej tvrdej, na obědě k jídlu sedm cigaret a čtyři kousky a občas kus rohlíku. Kolikrát já sem slyšel výmluvy od jejich kolegů z okolních kanclů, když sem byl zpruzenej, že s těma dvěma dementama se nedá dělat. Krásný výmluvy typu "on má problémy v rodině. on zase až tak nepije, jen občas. on je hrozně hodnej člověk co se trápí." v pořádku, já to chápu, vzhledem k množství alkáčů a ceně chlastu v čr bych se opovážil tvrdit, že každá slušná česká rodina má nějakýho alkáče nebo feťáka mezi příbuzenstvem, ale tak nějak se domnívám, že obvykle největší problém v rodině bude právě takovej alkáč. a čím alkáč alkáčuje dýl, tím to rozhodně lepší nejní...

16.07.2013 v 15:09:06

spoz

spoz - strana přátel organizovaného zločinu.

15.07.2013 v 20:21:38

retro

Kombinovaný žiarič Sirius... Nějaký bolševický retro.

žiarič Sirius


Sirius

Sirius


Více fotek, manuál a zaručák, zde.
15.07.2013 v 15:53:34

jo humáč

to je tak zkurveně těžký akceptovat práci. něco sem dneska udělal a zbytek sem přesunul na zítra, pozítří a popozítří. Prokrastinace jak má bejt.

Nagyová u soudu s Randákem nebyla sdílná, Nečas dorazí svědčit příště. Vopravdu mě může rozesmát, jak člověk, co celej život dře jako kůň, je najednou ve špatnym psychickym a fyzickym stavu, když je jasný, že na vazbě se moc nenadře. Jo, když si tak vzpomenu na kluky, kteří smrdí na vazbě už dva a půl roku, tak tyhle tyátry ve smyslu chudinky ratha, nagyový a jinejch zatčenejch politiků ve mě nevyvolávají žádnej soucit nebo lítost, ba dokonce si přeju, aby si v tý vazbě odpočali mnohem déle. A to ještě po zátahu Bruna vykřikoval cosi vo tom, jak je nagyová drsná a že zvládne víc než chlap. Tyhlety svačinářky z kantýny se zbytnělým egem. Nahoru se škrábat za každou cenu to ano, ale užít si multikulturní vazby, to ne....

V Praze ubylo předplatitelů MHD. Může za to rozšíření jízdného zdarma. Že mě to nějak nepřekvapuje, po těch chaotickejch změnách jízdních řádech bych se ani nedivil, že pražáci se kvůli většímu pohodlí a klidu zase vrátí ke starejm dobrejm autům.

Politickej pytel sraček:
Fischer vyzval sponzory, ať doloží dary, které mu dali. Jinak je vrátí. Třetiligový politik se snaží obalamutit voliče. Teda ten Fischer klesnul, vopravdu hluboku.....

Po rodinné firmě ministra Tomana zbyly dluhy 600 milionů korun. Další odborník na pravém místě.

Italský senátor přirovnal černošskou ministryni k orangutanovi. Nu co, určitě to nemyslel rasisticky, stejně jako u nás Babák vo židech.

Exposlanec Wolf je na útěku půl roku. Peněžitý trest však splácí. Hm, a to si jako ten socanskej parazit myslí, že když splatí všechny peníze, tak že mu dá Miloš amnestii a nebude muset jít mručet do báně?

Trocha legrace
Poláková: Pohnul se vzduch a vešla Lucie, řekl mi Kodym po konkurzu. naprosto nevim kdo je poláková, asi nějaká muzikálová hvězdička, ale mě nedá okomentovat její poznámku "Mám nějak od mala pocit, že přece každý má rád Lucii, to je přece jasný!"
Podle mě, je zcela jasný, že milá slečna je afektovaná hérečka, protože každej nemá rád Lucii, ba dokonce znova připomenu historku, kdy ve chvaleticích v kulturáku měla hrát pro 400lidí a bylo jich 700 jenom proto, že ti debilové měli vstupenky v podobě obalu od sušenek Lucie. Kopírka a bramborový razítko s otiskem razítka kultůráku způsobila, že lidí bylo víc. Vlastně díky tomu, mohli získat víc fanoušků. Jestli já si neskáknu ke Kollerovi pro pár géček kokeše, mohl by bejt vděčnej za ten support...

Next in Wearable Computing: A Device for Dogs.Google glass pro hafany... :)

15.07.2013 v 15:20:27

humáč

jo je to humáč, po třech tejdnech flákání smrdět v práci. celkem chápu, proč se dlouhodobě nezaměstnaným nechce do práce. spousta času na sledování televize, popíjení alkoholických nápojů a nadávání na poměry zabere fakt hodně času. věřte mi, vím vo čem mluvím.
a těch posranejch turistů ve městě, dneska spousta mladejch germánů.

15.07.2013 v 10:11:05

práce

jo, je to hnus jít zejta do práce. zkurvená dovolená. potrvá to tak tejden, než se nastartuju.

14.07.2013 v 23:46:55

neděle

jo, mám vyvenčíno, umytý nádobí, teďka dosnídám a půjdu si srovnat na chvíli záda na pohovku. poslední den dovolený.

Tara si furt líže packu, buďto na něco stoupla nebo ji nějakej hmyzák štípnul do tlapky. nejsem úplně přesně schopnej to rozpoznat, ale leží mi chudinka u nohou, líže si ji a útrpně na mě kouká.

byl sem nakoupit vejce a nějaký pečivo v albertu. stála předemnou nějaká vysolárkovaná a převoněná frnda, která měla na zádech vytetovaný jména dětí - tedy předpokládám, že to byla děcka, a na ruce nějakej citát psacím písmen "pacem... cosi" tak mi došlo, že je to nějaká divná móda teďka nechat si tetovat na ruce, lokty a záda různá jména a citáty. Jo, zajmalo by mě celkem, která vyjetá celebrita si nechala jako první vytetovat na loket nějakej citát a na záda jména svých příbuzných. Já nevim, jak sem tam tak stál v tý frontě, tak si nejsem jistej tim, jestli by mi přidalo na klidu číst si na zádech mařky při šukaní jména již hotových dětí. Vždyť to by muselo každýho odradit, protože první co by mě napadlo "aje plodná samice, tady hrozí alimenty". Je to úplně némlich stejný jako si nechat na záda vytetovat jména rodičů. šukás matku, šukáš fotra....
Ne, to byl jen takovej můj povzdech z nudy, je mi celkem uprdele co si kdo nechá vykérovat na píču, čůráka nebo záda. Spíš je prdel, jak některý opravdu hnusný styly se stávají trendy, stejně jako kdysi bylo trendy "tribal tattoo" s jakýmisi ostrými klikyháky, kde nádhernou ukázkou této debility je přiblblé tetování muzikálové hvězdičky jménem Noid.

Autorka Harryho Pottera tajně vydala detektivku. Pod mužským pseudonymem. Nějak nevim, ale na mě to působí tak, že podruhý se ji nepodařilo vstoupit do stejné řeky úspěchu. Když něco vydám tajně pod pseudonymem, tak se k tomu záměrně nechci hlásit a pozdější přiznání na mě tak trošku může působit, že je potřeba zvednout prodeje. Je to némlich to samý, jako když v rádiu jede reklama na přísně tajný a soukromý koncert kapely Mandrage a jedině v tomhle rádiu můžete vyhrát na tuhle ubercool akci lístky.

Digitální plenky. Odhalí nemoc dítěte a pošlou SMS lékaři.
Hit modernich maminek: Bezplenková metoda není sci-fi! No, já bejt matkou nebo otcem, tak sem pochopitelně dost zmatenej, protože každej říká něco jinýho. Už chápu, že lidi byli za bolševika spokojenější, nemuseli se rozhodovat nad ničím, protože bylo hovno. Ale super je, že v dnešní době si vyberou nejen "Biomatky Lesany", ale i dívky a ženy, které milují moderní technologie, ipody, facebooky a mimibazary...

První rozhovor s Bartošovou po únosu: Měla jsem okno! Na fotku z pláže si nepamatuju. Jojo, každej piják, nejen kvartální to zná. Zasekne se v hospodě a po čtrnácti dnech se probere a neví co posledních pár dnů dělal. Předpokládám, že vzhledem k tomu, že v čechách je řekněmež 6milionů lidi, kteří více či méně pracuji (zbytek je pár dětí a větší množství důchodců), dále je tu cca 600-800 000 lidí, kteří mají v rámci mirného rozsahu drobnější problém s alkoholem, tak Ivetka není ničím výjimečná, akorát tedy pouze tím, že za vaším místním opilcem Pepíkem nechodí celý dny natáčecí štáb.

Zájem Čechů o Chorvatsko roste, opět vozí ve velkém vlastní jídlo. Jo, chorvati nás musí milovat. Fascinuje mě, že ani 24let od revoluce nejsou češi schopní pochopit, že moře není jen v chorvatsku. No, hlavně že to mají Zadara...

Schwarzenberg: Zeman vykládá ústavu jako Hitler a Gottwald. Uzená vepřová hlava nebude mít knížete ráda. Následná debata je taky vtipná, vždycky se bavim jak lůza křičí o zbídačelym národě na internetech, jehož vznik je jen důsledkem nudy kapitalistických odborníků.

Taky je mrzutý, že náš domovní pan tajemník přišel, doufám že dočasně, o zrak na svém posledním oku.

14.07.2013 v 12:10:49

ať žije dovolená

ale jen do konce týdne. už fakt nemůžu.

14.07.2013 v 00:17:54

jak psát cedule

zjišťuju, že lidi neumí psát informační a příkazové cedule. napsat ceduli tak, aby každý pochopil její smysl a podřídil se jejímu zákonu, to chce trošku cviku.

pár pravidel, které je vhodné při tvorbě cedulí dodržet:
1) píšeme jasně, stručně a výstižně.
2) font je jednoduchý, velký a čitelný. Tak aby ho přečetl i člověk s deseti dioptriemi.
3) barva textu je kontrastní oproti pozadí.
4) z cedule musí být na první pohled jasné, že ten kdo ji nebude dodržovat, bude stoprocentně za čůráka a zmrda.

nebojte se trénovat psaní cedulí kdykoliv, kdy máte pocit, že by byla potřeba. začněte trénovat doma nebo v práci. pokaždé, když je pochcaná podlaha na hajzlu, neumyté nádobí v kuchyni nebo když už vás začne srát, že kolegové nevracejí zapůjčené nářadí. Příležitostí se najde spousta.

Následuje praktická ukázka špatné a dobré cedule, aby ste měli jasno.

příklad špatné cedule
cedule špatně


Zde máte názornou ukázku nevhodné a obecně úplně špatné příkazové cedule.
1) Nečitelný font, pokus o kontrast značkovačem co zůstal doma v šuplíku ještě ze studií na střední škole, kdy se jím označovaly texty v učebnicích, které je potřeba se naučit nazpamět.

2) Značná hra na city. Když píšete ceduli, nehrajte na city. Na city lidi serou, respektive na cizí city. Nepoužívejte slova jako "omylem", tím shazujete to, že jste nasraní, protože nějakej čůrák odnesl něco co mělo zůstat na místě. Navíc není úplně zcela jasné, jestli byl ukradený míč ve vlastnictví jedné rodiny nebo byl společný a tudíž byl v majetku vlastníka dětského hřiště. A úplně nakonec příšerná hra na city, že děti míč milují. Je pochopitelné, že děti míče obvykle milují, ale taky ne všechny, a výmluva na děti je výmluva podlá, protože rodičové jsou schopni tvrdit, že se nerozvedli jen kvůli dětem a přičemž jim už nedochází, že kdyby se rozvedli, děti by byly ušetřeny toho, že si každej večer rodičové nadávaj do kund a čůráků.

3) Pokud máte fotografii, přiložte ji k ceduli. Pachatel bude okamžitě vědět, že můžou mít na fotce i jeho.

4) Zásadně neděkujte.

V tomto případě by nejvhodnější text byl asi následující: Kdo odnesl balónek s motivy aut, nechť jej laskavě vrátí.

ukázka správné cedule
cedule dobře


Zde ukázka předsedovy cedule. Na první pohled vidíte co ste posrali, text je výrazný, ve třech jazykových mutacích, včetně návodu jak příště nebejt za prase, zmrda a dobytek. Důsledkem takto vhodně a geniálně napsané cedule bylo, že bordel do dvou hodin od vylepení zmizel.
12.07.2013 v 16:37:49

pošta

musel sem na poštu k bankomatu pro love. nejbližší bankomat prostě. soudě podle návštěvníků, rozdávaly se dnes dávky, protože samej důchodce, spousta supermám s větším počtem dětí a hodně takovejch těch lidí, kteří mají mastné vlasy, chodí ve špinavých teplácích vytažených nad břicho a v levných šusťákových bundách z vietkongských tržnic. Achjo, já sem netolerantní.

UPDATED: DARPA Unveils Atlas DRC Robot. Pěkná hračka... :)

AeroVelo Officially Awarded AHS Sikorsky Prize! To by se Tleskačovi fakt líbílo.

Vodka v řiti? Passé. Teď je v oblibě vdechování alkoholu. Nikdy mě nepřestane fascinovat jak je Amerika plná úžasných kreativních a inovativních lidí. To musí být ráj...

Snowden: Microsoft dal NSA přístup k e-mailům, SkyDrivu a Skypu. To, že nejsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou. Ale argumentace, že kdo nic špatnýho nedělá, tak se nemusí bát, je argumentace idiota.

Bartošová se ozvala. Tvrdí, že ji drží rodina Martucciho. Rychtář zalarmoval policii a ta ho zatkla! Neverending story. Všichni aktéři této show, včetně celého ringieru, by si zasloužili řádné psychiatrické vyšetření a možná i hospitalizaci na uzavřeném oddělení bohnického pavilonu.

Šéfodborář a Zemanův přítel míří do čela kandidátky ČSSD. Další politik druhé až třetí kategorie se chystá vyškrábat po ovarovém zátylku Miloše Zemana.

12.07.2013 v 15:58:57

číča

číča se stále opaluje na sluníčku. travička ji lehtá na nosánku a mezi žebry. kočičí romantika.
taky bych chtěl poděkovat, že prý je toto umění srovnatelné s nějakým americkým umělcem, který se po své smrti stal slavným. Opravdu si toho vážím, že mé dílo vyvolává takové užasné emoce a udělám všechno proto, abych se stal slavným ještě zaživa a vás to pořádně nasralo.

kočka


12.07.2013 v 14:32:34

vejplata

přišla mi vejplata, zaplatil sem splátky dluhů, nájem, energie, internet a mám krásné životní minimum. to mě prostě mrdá, zkurvený kolečko ve zkurvenym stroji. jediný co mě fakt uklidňuje, že můžu nadávat na zkurvenýho hnusnýho a otylýho miloše zemana, na jeho bolševický obočí a hnusnej alkoholickej nos, dále na zkurvený opilce bloudící v noci tmou a na podělaný matky s dětma, který se můžou posrat ze psů. Copak já na matky řvu, aby si zavolaly ty svý malý uřvaný zmrdy zmrdy?? Protože co mají děti, do píče, běhat bez dozoru a bez vodítka po obecním trávníku.
To ještě nebudu popisovat, jak sem si to včera nebo předevčírem štrádoval parčíkem, zrovna sbírám hovno po mladý, když tu se zcela bez varování přiřítili nějací dva malí debilní chlapečci na plastovejch odrážecích motorčičkách a rovnou ručičkama na pejsky. Koukám na zmrdy, koukám na mutter, koukám na zmrdy, koukám na mutter, mutter se vybavuje s nějakou jinou mutter a vůbec jí netankuje, že její děti ošahávají zcela cizí feny. Houknu na mandu, aby si pískla a odvolala ty svý kokoty a ta se baví dál, takže sem musel vychovávat dva cizí zmrdy aniž by mi někdo zaplatil za práci a námahu. Nejenže nemám na čele napsáno "Banka", "Půjčovna cigaret", ale ani nemám napsáno "Hlídač dětí č.48".

12.07.2013 v 13:36:40

předsedo,

někdo nám poblil auta.
no, když sem venčit čokly kolem těch mejch večerních zvratek, tak sem dělal jakože vo ničem nevim a že sem slušnej člověk. tímto se omlouvám neznámému majiteli vozu, že měl mírně znečištěný předek, protože dnes ráno po poblitém autě zůstala jen vyblitá stopa na silnici. Jo, přímej zásah na levou přední část.
Takže za posledních pár let co tu bydlím, jsem úspěšně zeblil čísi motorku a nyní auto. Není to tak hrozný skóre, mohlo by bejt nablito v álejích každej den.

taky sem při venčení pozoroval údržbu stromků. Tři lidi se koukali na toho čtvrtýho co prostříhával větve u mladejch stromků. Vzpomněl jsem si na český kopáče, jeden kope a tři jsou opření o lopaty.
Průser je, že tajně doufám, že obecní úřad neplatí tyhle tři čumící lidi, protože prostřih jednoho stromku zvládne v pohodě jeden člověk. Jako personální obsazování a vůbec úvahy kolik práce je schopen vykonat jeden člověk, jsou ve státní sféře na dost mizerný úrovni. Já ze soukromýho sektoru vím, že práci, kterou dělají čtyři lidi, v pohodě dva taky zvládnou, ale sou trošku víc ve stresu. Ale ta posraná státní správa, ta musí živit i parazity a příživníky, kteří by se v soukromym sami neuživili. Je to vidět na ty vládě čůráků a zmrdů, kterou si postavil hnusný vepř Miloš. Ten zmrd se vysmál demokracii a volebním postupům a podle mě, otrávení miloše skaženými jelity nemůže být vraždou, protože vražda na zmrdovi není vraždou. (Čímž jako nenabádám k trestnému činu, ale pouze umělecky, abstraktně a konceptuálně popisuji svoji nespokojenost se současným stavem věcí, ofkoz.)
Tahle demokracie má svý nesporný výhody, jenže demokracie není pro všechny, většině stačí Miloš a nebo nějakej jinej bolševik co umí slibovat zemský ráj v první pětiletce. Obávám se, že většině lidí je nějakej svět u prdele a proto sem došel k názoru, že nejlepší pro tuto zemi by bylo, kdybych převzal moc a začal bych to tady vést po svém. První co by bylo, že bych poslal všechny komunisty, socany, zemana a klause i s jejich hulibrky, pěkně do pracovních táborů, aby poznali co je slušná a poctivá práce pro blaho lidu za pár šušňů. Všechno bych řídil, na všechno bych měl řešení, a kdyby mě někdo sral, tak by to zkusil jenom jednou. No, prostě volte mě a budete se mít dobře.

Carnajev u soudu zklamal přeživší z bostonského atentátu. To by mě zajimalo, kde ti američani berou furt víru, že se jim někdo bude pořád omlouvat. To jako všichni čekali, že údajný terorista přijde, konvertuje ku křesťanství a všechny odprosí??? OLOL pičo

OBRAZEM: Trendy obočí podle celebrit, zapomeňte na tenké linky. Jj, už jen čekám, kdy nějakej homosexuální kreativec z reklamní agentury s vlasovým sestřihem "Hitlerjugend" přijde na to, že cool retro by bylo i tzv. "soudružské obočí". Předpokládám, že nejsem asi jediný, koho děsilo obočí soudruha Brežněva.

Vachler točí o smyslu života. Hm, jo to že si vybírá takový pohádkáře je jeho problém, ale kdyby Vachler trošku četl a nežral jen tofu a posranou zeleninu, tak by věděl, že odpovědí na smysl života je přeci "42". Ztrácí čas, kdyby jel do afriky vyprávět dětem o zelenině, tak by udělal líp...

Honba za Ďžambulkou pokračuje: Macura prchá na jih, Rychtář je na mrtvici a pomalu to vzdává. Pičo, to je scénář. To by Hollywood nevymyslel. Jestli tohle Ivetka aspoň se zbytky zdraví přežije, měla by okamžitě kontatovat producenty a prodat svůj příběh. Jako nezlobte se na mě, ale když čtu "Podle informací týmu Blesk.cz, který je v Itálii s Rychtářem, dochází Josefovi trpělivost a začíná pomalu ztrácet naději. Dnes ráno zašel do místní hospody a z čistého zoufalství si místo snídaně naordinoval pivo. Roztáhl mapu Itálie, usrkl si lahodného moku a začal plánovat, kde by mohl Macura Ivetu ukrývat.", tak první koho uvidim v hlavní roli Rychtáře je John Malkovich nebo Jan Tříska. Úplně vidim jednoho nebo druhého pána, jak s grácií divadelního umělce usrkává pivo a se zaujetím německého generála studuje vojenské mapy itálie.
Co se týče obsazení role Macury, tam by mi seděl Tom Cruise a v roli Ivetky Bartošové by se mi líbila Renée Zellweger, pokud by ji tedy nevadilo, že bych chtěl, aby přibrala trošku aspoň v obličeji. Ivetka má takové kypré tvary jako Briged Jonesová....

11.07.2013 v 12:49:33

vzkaz na popelnici

objevil se v našem okolí na popelnicích záhadný vzkaz. volat jsem nezkoušel.

vzkaz na popelnici


10.07.2013 v 15:48:21

středa

jo blíží se mi konec dovolený. už sem si nastavil i budíčka na 8:00, i když mám pocit, že dneska sem ho ignoroval, abych si zase pomalu začal zvykat na pracovní režim. jo, tohle je na dovolený nejhorší, zvyknu si na jinej životní režim a blbě se vrací zpět. flákání je přéšerně návykový.

nějakej humor, abych nebyl furt takovej pesimista:
Hušák prohrál. Ulčák s Dospivou mu nezaplatí 50 milionů. Jo, není nad to, když se bejvalí tři kumpáni z stb začnou hádat o prachy. Pobaví to rozhodně, tihle veksláci.

To mám přece na nízký tlak, pobavil policisty výrobce pervitinu. Co je divnýho na tom, že mu nedělá kafe dobře na žaludek. Já taky po něm spim. :)

Open space: manažeři ho milují, sami tam nesedí. Jo vtipný. Ale já taky nemám openspace rád.

Poslanci měknou. Část zvažuje podporu Rusnokovy vlády, ukázal průzkum. Myslim, že ještě bude dost legrace. Uvidíme charaktery poslanců... Já si taky myslim, že pracovní místo, plat a případný hypotéky dokážou svý.

Sourozenci z Chebu zameškali 455 hodin školy, rodičům hrozí dva roky. Obávám se, že přesně tohle bude typ rodiny, ze kterých vycházejí nevzdělaný děti, jež v dospělosti nemají strach odsekávat měděný kabely pod napětím nebo natlakovaný plynový roury. :)

10.07.2013 v 15:33:54

jo, naštěstí sem se splet

jo, sem docela rád, že sem byl pesimista zbytečně a že sem se splet. krve na stěnách jen trochu a místo dvanácti znásilněných pannen jich bylo jenom šest. takže pohoda.

jinak se rozjela osmá závěrečná série Dextera, takže sem zvědavej jestli zakončej závěr se ctí. Já mám vod doby Lostu dosti skepse k závěrům seriálů.

09.07.2013 v 22:47:28

piča nasranej

sem kurva nasranej a nevim co mě čeká až večer dorazíme k ivce do studia. mám nějakej divnej pocit, že by psí krvička na zdi a vychlastaný šampáňo z německa nemuselo bejt to jediný a poslední, čeho bych se měl obávat. No, furt ještě doufám, že sem jen obyčejnej pesimista.

Doktorský titul koupíte na webu za tisícovku. Bude vám k ničemu. Něco málo k české posedlosti tituly a demenci lidí...

Fischer bleskově splácí dluhy. Za týden získal přes čtyři miliony. Vopravdu ano, ano, ano, ano a třikrát ještě ano. To se mi zdá, nebo sem tak blbej nebo čemu nerozumim, ale to je kanál, žumpa a odpad. Tak najednou přijdou peníze, zrovna když se má honza stát ministrem financí? Tady si někdo dělá prdel, člověk s dluhama má bejt ministrem financí?? Hovno

Šlechtěné marihuaně z Česka chybí brzda proti schizofrenii, varují vědci. WTF?

09.07.2013 v 14:48:48

blesk ruluje

blesk vopravdu ruluje, takhle si dělat prdel z nemocnýho člověka...
(zdroj)

iveta bartošová blesk08.07.2013 v 15:08:56

hlasujte o největší vynález/objev 20.století

Změnil sem anketu, vyhlašuji hlasování o největší objev 20.století.

08.07.2013 v 13:57:30

číča story

pokračuje...

číča


08.07.2013 v 13:50:42

z médií

z domova:
Jana Nagyová: Kovaná komunistka a kariéristka, vzpomíná politický vězeň. Ty vole, tyhle kantýnský mandy s velkejma ambicema. Stará Grosová byla taky z kantýny....

Kauza Nagyová: Policie žádá sněmovnu o vydání Petra Nečase. Jo ten dopadl, vopravdu dopadl. Příšerná story vo tom, jak píča z kantýny položila vládu. Banánová republika.

Fischer bude ministrem financí a druhým mužem Rusnokovy vlády. Si dělá Zeman s Rusnokem prdel, neasi. Lívie bude velvyslankyní, zadluženej neuspěšnej kandidát na presidenta bude ministrem financí. Tak nějak nevim, jestli náhodou ještě nespím a neprožívám nějakou podělanou noční můru...

ze světa:
Kauza MUS: citovali Havla o mafiánském kapitalismu. Jo, je to fér, že mají švýcaři takovej zájem o demokracii v čechách. Snad jim to nebude trvat tak dlouho jako vydání židovskýho zlata.

Majitel pozemku může v Maďarsku zabít ozbrojeného vetřelce. Nevim proč, ale cejtim v tom pokus vyřešit problém s lidmi, kteří na neoplocených soukromých pozemcích hledají nepotřebný a nikomu nepatřící železný šrot.

tak různě:
Tichý žhář. Létající přání prohoří střechou a založí požár shora. Jojo, já nikdy moc šťastně a radostně nevítám létající hořící mrdky nad naší střechou. Zkurvený číňani nás zničí bez toho, aniž by nás museli napadnou vojenskou silou.

Opuštěná, ale sexy! Rolins opět bez Rytmuse na dovolené! Fakt se mi nechce věřit, že by horkokrevní španěláci byli unešení z nějaký plastikový Darinky ze středu evropy, když mají španělek plnou zemi.

Exkluzivní video telefonátu Rychtáře s Bartošovou: Iveta je blízko smrti. Zeman, tlačenka, jitrnice, pivo, familie Štikovic, vláda odborníků a Ivetka Bartošovic. Toť opravdu věru charakteristika země v centru evropy. Ne, skutečně tahle trojka bartošová, rychtář a macura je zralá na docenta Chocholouška.

Chladnokrevně 1973. Scénář nejhoršího masakru našich dějin. Olga Hepnarová bude v pekle slavit výročí svýho masakru.

08.07.2013 v 13:47:50

ajm bek

jo, sme zpět, breakfest 2013 se vydařil, pěkně sme se vyndali, zaskákali, potkali lidi a řádně hlavně podráždili bránice a mimický svaly, protože toho smíchu bylo hlavně v pátek fakt hodně... ha ha ha
národnostně pěkně promíchaný, hudebně parádní. nejen páteční noc v podání "sp23", ale utkvěl mi v paměti ještě zaires a rusty (tušim), páčto to byl fér "diskoshit set" na téma "pure columbian cocain". Fakt sem úplně dostal strašnou chuť na dobrej kokeš, no musel sem si nechat zajít chuť a vystačit si panem Hofmannem. Jo a dobrej by sobotní live set s trumpetou, to taky nevim kdo hrál, ale taktéže velmi vtipný...
Dostal sem všechno co sem chtěl.... :)

imho teda musim říct, že fízli se už naučili po akcích zastavovat všechny lidi a kontrolovat je minimálně na chlast. Jo, prostě to sedí s tím, co sem slyšel z adiktologie, že prej fíci maji vyhotovenou metodiku, jak poznat lidi, kteří mohou řídit nejen pod vlivem alkoholu. Vizáž, typ auta, věk, typ akce ze který řidič jede a tak. Klika je, že už nejsme nejmladší, takže když si ivka začla připravovat doklady pro kontrolu a papíry k půjčenýmu volvu, tak velmi mladej policista, opravdu mladej kluk, kterýmu muselo bejt tak pět let, když já sem si dal první brko před dvaceti lety, se jen vyděšeně zeptal "vy ste tam byla taky??" :)
Odpovědí bylo rozhodné "NE, jen se vyzvedla manžela." Mávnul na nás a ani se nezdržoval kontrolou :))

pár fotek:

breakfest 2013


breakfest 2013

breakfest 2013

breakfest 2013

breakfest 2013

breakfest 2013

breakfest 2013
08.07.2013 v 13:30:09

sekačka

imho, úplně sem zapomněl, ale včera řádily sekačky, tak číča byla u holiče a nechala se ostříhat na sekanou... to by žádnej umělec nevymyslel, přejet mrtvou kočku sekačkou na trávu. a přičemž je tam cejtit takovejch emocí....

sekaná kočka


02.07.2013 v 16:41:56

po obědě

jo, je po obědě, ivka odjela na patti smith do berlína, venku je vedro a za okny tak akorát. dneska klid.

Roztoužená Polka (21), která chce osouložit 100 tisíc mužů: Češi si vydraží, kdo se mnou bude spát první! roztoužená polka, to zní stejně jako polský kuřecí nebo polskej salám. přihořívá, přihořívá, samá voda... Ale jinak asi slušnej ekl, vo tom žádná. Když si představim celou tu řadu nadrženejch borců. kam se na to hrabe japonská pohádka o japonce, její díře a 32 nadržených japoncích. Ale jo, stihli se vystřídat i s předehrou za hodinu a půl běžného pornoformátu. Takže pokud si odpustí předehru před každými dvěma tucty nadrženejch kokotů a vemu-li, že by 32 kokotů mohla zvládnout za hodinu, tak mi to pořád vychází na 130 dnů a 4 hodiny tvrdé a nepřetržité šichty, samozřejmě bez přestávky, včetně hodiny předehry na začátku aktu.

Potápějící se Zyngu má zachránit herní expert Microsoftu. Poslední hřebíček do rakvičky internetové farmičky.

02.07.2013 v 14:44:22

jídlo

jo, peču kuře a nakrouhal sem brambory na bramboráky. vrací se ivka a zejtra jede na koncert.

pár poznámek:
volal mi týpek od zákoše, no i když mám dovolenou, věnoval jsem mu pět minut, než zjistil, že je chyba na jeho straně.

je fér, že už řezník je zpět z dovolený.

Rusnokovi se rodí šance na důvěru. Komunisté a Věci veřejné podporu nevylučují. Jojo, je vidět komu jde o koryta. Ještě mi tam chybí Peak a její parta.

USA sešrotují v Afghánistánu armádní techniku za miliardy. Aneb ať se pozabíjejí sami.

Prokurátorka: Uhlobaroni z kauzy MUS vystavěli "budovu lži". Neříkal Milošek Zemanů něco ve smyslu, že privatizace byla křišťálově čistá a průhledná?? Fakt nechápu, co ta mařka žvaní za píčoviny.

V tržnici v Petrovicích se dal koupit i pervitin. Já to vidim, dobrá cena...

Bártu v jeho časopisu podporují vymyšlení lidé. A další hřebíček do politický rakvičky... pomalu ale jistě zatloukáme víko...

01.07.2013 v 17:02:10