kompostárna

jede na plný koule. kompost je pěkně cejtit. jo, biostrašnice.

31.05.2013 v 22:47:02

prochcanej pátek

je prochcanej pátek, chčije od rána, chčije teďka a přepodkládám, že bude chcát i odpoledne.
ivka se naštěstí našla, jo, problém nejspíš s roamingem.
pálím dývýdýčka nějaký, pochopitelně pouze osobní zálohy ze starýho disku.

příšernej tejden v práci, jsem v kanclu sám a zcela opuštěn. celkem klid v práci na práci. :)

Kuřáci v Lotyšsku skončí i ve vězení či přijdou o děti. Ty vole, tak to je síla. Lidstvo si zaslouží vyhynout při tomhle způsobu uvažování. Jakože fakt žejo... Nepřijde mi takovejhle boj proti kouření úplně normální. Ať kurva zákážou teda tabák a cigarety a bude klid a mír. Neasi...

Janouškovo nabourané auto patřilo firmě spojené s miliónovými obchody s VZP. Bémův hulibrk a jeho auto. O čemž sem mluvit nechtěl, pouze si pozorný čtenář všimne drobné zmínky o politickym reportérovi Radku Johnovi a jeho vztahu k Janouškově Ora Printu.

Rychle se množí. Muslimům v Barmě povoleny jen dvě děti. Koukám, budhisti se s tím neserou. Nakázat v Čechách některým menšinám pouze dvě děti, tak je Kocáb a Rowlingová na střeše Hradu.

31.05.2013 v 12:03:44

slaměný vdovec

jo, ivka dneska ráno odjela na měsíc do němec. chjo, ale nedá se jinak.
akorát se jí odmlčel telefon a já nevim co se děje, tak sem mírně nervozní. nepříjemnej pocit.

včera sme snad udělali rozlučku dobře, těžko se jí ráno vstávalo.

30.05.2013 v 18:00:05

středa, voka třeba

jo, dožil sem se v pořádku středy, včerejší opička polevila, akorát sem v noci nestihnul vyvenčit holky, tak sem musel brzo ráno. no brzo ráno, obvykle v půl osmý venčit nechodim, vždy až tak o hodinu později, ale dneska to nešlo jinak, aby se nám holky neposraly.
docela sem čuměl, kolik párů spolu ráno odchází do práce. já si teda myslim, že pracovat by měli vždycky oba dva z páru, ale myslim, že není nutný, aby pár společně odcházel do práce, společně přicházel, protože pak už asi společně dělají úplně všechno.
Pomatuju si od klienta, že měli takovej manželskej pár. Oba právníci a oba sdíleli jednu kancelář. Spolu příchod, spolu odchod, spolu doma spolu všude... Osobně si myslim, že člověk má právo i trošku na samotu.

Jinak na to, že ráno bylo hezky, se nyní dost rychle zatáhlo a obloha (respektive plocha, kterou vidím střešním oknem) změnila barvu do olověný. Asi bude chcát.

KLDR staví luxusní lyžařské středisko, otevře ho i zahraničním turistům. Jo, olol, v podstatě jen kvůli fotce Kima jak radí svým generálům ohledně sjezdovky.

Brit chce po Česku 13 miliard za 20 let staré úvěry. Jsem docela ještě zvědavej, jaký kostlivci se vynořej jako přípomínka devadesátých let a vlády Klause a Zemana. Diag Human asi nejspíš nebude jedinej kostlivec...

Měnová reforma nebude, lhal prezident Zápotocký. Jo, babička na měnovou reformu vzpomínala dost často. Bolševici celou rodinu ožebračili, respektive ukradli to co ještě ukrást nestihli. A pořád se najdou kreténi, kteří komunisty volí, protože nemají mozek....

Další rána pro ČEZ v Bulharsku. Zdražovat se nesmí. To že se nesmí zdražovat v Bulharsku ještě neznamená, že se nezdraží v Čechách. Někdo bude muset ztráty zaplatit, a když je nezaplatí Bulhaři, tak je zacálujou češi. Ale jo, hlavně, že dovolený v Bulharsku povalej...

29.05.2013 v 12:30:09

vodka

jo, dobrá vodka nikdy neurazí.

28.05.2013 v 20:35:57

maják ptyč

jo, včera v reportérech čt dávali reportáž o záhadném esoterickém centru na křivoklátsku, majáku ptyč. jo, vždycky mě hrozně baví, jak jsou novináři všímaví a rychlí. Ty jejich pátrací akce, ty musej stát peněz daňových poplatníků.

Záhadná obří stavba na Křivoklátsku. Jo, můj pocit z týhle stavby je, že je to nebetyčnej pomníček lidskýmu strachu, blbosti a v neposlední řadě i toho, že ne každý umí využít bohatství, který získá. Navíc i starosta tý obce, v jejímž katastru monstrum vyrostlo mi přišel jako šílenej jouda. Povolit tohle můj starosta, tak chodí kanálama, abych ho nenabodnul na vidle. Místní ho musej mít rádi.
Já se totiž nemůžu zbavit toho dojmu, že milá Tykačová je blbá jak cihla, navíc nejspíš ještě trpí strachem z konce světa, který v ní nejspíš podpořily ty dvě ujetý esoteričky, takže holky vymyslely, že postaví místo, kde se přežije konec světa v roce 2012. Jenže konec světa nepřišel, možná i starý Tykačový exmanžel řekl, že je blbá píča, když vyhazuje peníze na takovou kokotinu, takže jí secvaklo, že promrdala bohatství na betonový kravině a že skočila na špek taky rozvedenejm čtyřicátnicím.
Ale to se pozná podle toho, jestli to monstrum bude dokončeno nebo zůstane tak jak teďka je.

28.05.2013 v 16:16:20

už se to celý vyjasňuje

Strážník, který nepomohl napadeným v Duchcově, skončil. Útočník se kaje. Jo jak sem říkal, už se to vyjasňuje. Strážník, který pomáhal Romkám při sebeobraně byl bez náhrady propuštěn, bílá svině má strach vyjít ven na ulici, protože jí došlo, že se nemá srát do národnostních menšin. Každej má nějakej problém, někdo barvu kůže, někdo národnost a někdo má prostě tak těžkej a zkaženej život, protože nepije, poctivě pracuje a ještě si v šestnácti posral život, protože zbouchnul sousedku jenom proto, že mu nějakej zkurvenej bílej lékarník prodal propíchnutej kondom. Úplně bych se rozbrečel nad tou upřímnou lítostí...

28.05.2013 v 14:56:00

outerý

dneska ráno sem nějak zaspal. fakt je to jedno, změnily se zase tlaky, dneska je celkem normálně, skoro letně, akorát je fakt, že se nejspíš zase přiřítí nějaký chcaní, větry a sraní.
Dneska ještě jeden melouch, instalace xerox tiskárny a pak mrdám na pomáhání lidem, faktžejo. Vždyť ani to posraný kuře nehrabe jen tak z prdele.
Poslal sem taky dneska několik mejlů, tak doufám, že nepřijde nějaká debilní odpověď.
Taky musim říct, že ten můj deníček asi čte někdo z DPP nebo Ropidu, protože dneska se mi po dlouhý době stalo, že tramvaj číslo 11 počkala na příjezd tramvaje č.5 a já normálně přestoupil a pokračoval v cestě po vinohradský. Jo, kdyby to takhle fungovalo pokaždý, když já se rozhodnu jet městskou hromadnou.

Opilci dluží záchytce miliony. O takové pohledávky nestojí ani vymahači. Hm, já osobně v tom vidím velký potenciál. Ubytování zdarma a nikdo po vás nejde, to je dost fér. Taky je vidět, jaký sou exekutoři kurvy, zmrdi a vohnouti, protože jdou jen po snadnejch obětech.

KLDR zve Jihokorejce zpátky do Kesongu. Já nevim, ale kdyby bylo na mě, nechal bych celou Severní koreu vyhladovět. A hladověli by tak dlouho, dokud by nebylo zcela jasný, že všichni aparátčíci pochcípali. Na civilní oběti z vysoka srát, protože když se kácí stát, chcípaj lidi. Ale mám takovej vnitřní pocit, že si Kim a jeho nohsledi myslej, že jim ty jejich fóry budou procházet znova a znova.

Musim říct, že mě pěkně serou bílý svině rasistický. Co kurva ti posraní běloši mají proti barevnejm? Vždyť ti barevní tady chtěj jen v klidu žít a pracovat, tak kurva proč jim to ta zkurvená bílá většina neusnadní? Ne, neusnadní, ba dokonce dělá potíže.
V Duchcově lidé po útoku na manžele svolávají protiromskou demonstraci. Fakt síla, nějaká bílá kurva ženskýho pohlaví bezdůvodně napadne tři Romky, zmlátí je a okrade, bílej manžel týhle bílý kundy zase zmlátí nebohé partnery napadených Romek, zláme jim ruce, nohy, vyhrožuje jim do černejch tlam a ještě navíc lže, jako když tiskne? Takhle to vážení bílí soudruzi fakt nepude.
Strýc klobásy neukradl, bránil mladé Romy, tvrdí synovec zavražděného. No do piče, kde jsou policejní vyjednavači, kde je Kocáb, kam šlo český školství? Se někdo vážně posral, protože jinak si nedokážu vysvětlit, jaktože čeští rasisté mohou posilnění alkoholem prodávat klobásy a párky? Kdo jim do piče vydal povolení, jaktože mají i vzdělání? Něco smrdí ve státě českém, když i rasisti můžou mít svůj vlastní stánek. Jak k tomu ostatní přijdou? Ještě štěstí, že Romea má oči a svědky všude, takže snad se jim podaří zabránit nejhoršímu a nenechají české rasisty prodávat ve stáncích občerstvení komu se jim umane. Pak se nebudeme muset dočítat takový nechutný zprávy jako například "Čeští rasisté, kteří prodávali párky a klobásy, silně posíleni alkoholem, si všimli kolemjdoucích mladých Romů, kteří nic nikomu nedělali. Začali na ně pokřikovat 'Cikáni' a 'černý huby' a následně je pronásledovali až k radnici, kde je surově napadli."

Osobně bych byl proto, aby vláda z Afriky znova povolala Lejlu Kocábovou, kde v tuto chvíli právě zachránila 6 765 254 děťátko, aby Michaelovi pomohla urovnat nepříjemnou situaci uprostřed Evropy.

28.05.2013 v 14:14:50

meloušek

mám za sebou, jo dostal sem tradičně láhev vína. nějak se mi doma začínaj hromadit...
trochu sem přemejšlel, co by se stalo, kdybych řekl, že tyhle kamarádšofty dělám na ičo. :)

jel sem po dlouhý době metrem, respektive pojedu zase, až budu mít protokoly, ale dnešní cesta byla výjimečná.
ty davy mě celkem děsí, kdeže sou ty doby, kdy mě metro bavilo. jo, stal jsem se přízemním pražákem, pro kterýho je praha tam, kam se dá dojet tramvají, v nejhoršim autobusem. Ale metro... Ty lidi, jak sou na sebe namačkaný. Jak sardinky v konzervě nebo židi ve sprchách.

Zpátky do Strašnic sem jel raději autobusem. V těch osum večer už se dalo sednout.
Navíc si myslim, že v Ropidu nikdo nejezdí městskou hromadnou, protože jinak by dávno věděli, že spoje na sebe nenavazujou, že si ujíždějí před nosem, nebo že na některý trasy fakt kloubovej bus ne. Navíc je vidět, že dneska dělaj grafikony už jen počítače, takže ve výslednejch jízdních řádech chybí lidskej faktor, tak jak to bylo dřív, když grafikony dělali lidi. Spoje na sebe navazovaly minimálně, jak sem řikal.

Mám fakt vyhrabáno dneska.

27.05.2013 v 21:41:28

z trezoru

jo, poklad z firmního trezou... windows 95 :)

windows95


27.05.2013 v 14:02:03

prochcaný pondělí

jo, pohotovost za mnou, dnes klid, ale musim sedět na tý naší posraný recepci. no, co bych neudělal pro firmu, žejo.
trochu mě sere, že se musim po práci hnát za kamarádšoftama. jo, já už sem si včera jednou postěžoval, že mě tak trošku sere nahrazovat služby prodejců.
jo, bejvávaly doby, kdy sem byl takhle aktivní. stačilo jako odměna pár géček trávy, pochopitelně v ceně díla, protože sem nikdy nebyl takovej čůrák, abych strávil tři hodiny prací a dostal za to třebas géčko, ale i tak těžko vysvětlíte, proč už se mi dneska do nějakej vypatlanejch problémů nechce. Jo, ale lepší je mlčet, nic neříkat a občas vypomoci, aby to nevypadalo tak blbě a zbytek lidí se ode mne neodvracel.

Je teprv půl dvanáctý a utíká to dneska zkurveně pomalu. Už mám přečtený všechno co se dalo přečíst, už mi zbejvaj jenom porno sajty.

Diplomat Tim do Vyškova nedoběhl, kvůli vyčerpání skončil v nemocnici. Úsměvný příběh, kterak diplomat přecenil své síly a místo, aby si vzal služební vrtulník, raději riskuje své vlastní zdraví. Tak trošku idiot, ne?

Japonský umělec vytváří svá díla v Excelu. Jo, vždycky mě pobaví, jak si kdejakej patlal do svého čistě přeinstalovaného počítače hnedka instaluje kradenej photoshop, protože ho má každej a dělaj se v něm ubermegaproficool imyče. Přičemž stačí appka rozsahu Malování nebo Excel.

Jak přežívat a pracovat v open space? Praktická pomoc pro kolegy z Economie. Guru všech Hulánů radí, na základě svý zkušenosti z Ringieru, jak přežít v openspace. Podle mě je jakákoliv rada v tomto případě drahá, protože jen šílenec jde makat do openspace.

Evžen Šimera: Jdu na to duchampovsky – jsem umělec a dělám umění. Vážení, já to tady kolikrát opakuju, že nemám pro umění cit, zvláště pro to, čemu se říká abstraktní nebo konceptuální umění. Věta "Abstraktní rozměr mého díla dává divákovi možnost větší svobody ve vnímání." ve mě totiž evokuje spíše "cokoliv divákovi podstrčím, to mi sežere, i kdyby to bylo hovno ve skle." Tyhlety abstrakce jenom každýho otravují, protože pro nás všechny, kteří máme rádi ve věcech jasno, jsou to jenom komplikace. Já kdybych v práci myslel abstraktně, tak nikdy nic nenainstaluju, žádnej projekt nezrealizuju a ani v podsatě nikdy nevznikne tento skvělej blogísek. Abstrakce je pro lidi, kteří rádi žvaní.
Imho sem včera v tývce viděl nějakou reportáž vo tom týpkovi co kdysi na Hradě rozsvítil Havlovo srdce - tušim, že ten srdcař se David menuje - jak si udělal nějakou novou výstavu. Mlel k tomu nějaký hovna, jediný co mi utkvělo v paměti bylo to, že hlavním leitmotivem je beton, což pak sáhodlouze vysvětlil nad nějakou deskou v rámu, na který byl nakydnutej (pozn.:snad použil aspoň fanku) zaschlej beton a tom betoně bylo zaražený nějaký starý holítko.
Já sem teda viděl hromadu zaschlýho betonu a v tom zabetonovaný holítko, prostě bordel, kterýho se na každý stavbě nachází hafo, a ať sem dělal co sem dělal, nedokázal jsem si pod tím abstrahovat jakoukoliv představu. No a ten typoň k tomu začal vykládat nějakou debilní storku, jak je to holítko po jeho fotrovi a že ten beton symbolizuje pevnost tohodle a tamtoho, že vydrží věčně a bůhvíco ještě. No nebyl sem si jistej úplně tím jestli to myslel vážně, ale faktem asi je, že spousta hipsterů a inťoušů ve velkejch, lacině vypadajících, hranatejch brejlích, značkovejch ošuntěle vzhlížejících sáčkách a teniskách bude jistě sáhodlouze debatovat po internetech, fejsbůčkách a možná i jinde nad klasickým sdělením "co tím chtěl vlastně autor říci?"

Na Hradě si vylepšovali platy díky mrtvým duším. Jo, pozná se Klausova škola.

KSČM a lidská práva? 'Z jejich pokusu se Česko dodnes vzpamatovává'. Jo, já osobně si myslím, že za každý slovní spojení "lidská práva" jež zazní z úst komunistů, by měl být oběšen jeden aparátčík. Všichni ti popravení a umučení se musí obracet ve svých masových hrobech, když komunisti žvaní o lidskejch právech...

27.05.2013 v 12:19:24

deštivá neděle

hm probuzení do deštivý neděle. venku lidí pomálu, někdo s deštníkem, někdo bez.
zejtra budu v práci sám, takže mě čeká dohled nad recepcí. papír s nápisem "zvoňte" už mám připravenej z pátku.
holt budu děvka pro všechno, akorát ke kafi sem řek, že ho nevařim, pokud bude porada, protože ho nepiju a neumim.
v pondělí a úterý mám kamárodšofty, takže budu šířit lásku do všech sítí zdarma.
imho všimli ste si tý debilní reklamy? Hipís by se v hrobě obraceli, kdyby viděli jak dopadly šedesátý léta. Květinová revoluce prodává mobilní tarify.

26.05.2013 v 12:49:15

pohotovost

jasně, že jednou se to stát muselo. venčím holky před polednem, když tu najednou neznámý číslo, tak ho zvednu a jasně že jo, moje pohotovost byla jasná. u klienta přestalo tisknout síťový HáPéčko z jedněch Windows7, tak sem se zved a jel k nim. Protože netiskl počítač ze směnárny, tak sem to musel vyřešit. No, vykydnul sem nad tím celou hodinu než mi došlo, že to není ani tak ve windowsim tiskovym spooleru jako spíš v ovladačích tý podělaný HP tiskárny. HpTcpMon.dll či co. No, tak sem ten fajl přejmenoval na *.old, přesně podle návodu z Microsoftí KnowledgeBase, navíc stačilo udělat jen krok s přejmenováním - olol, restartnul po padesátý pecko a pak to všechno najednou začalo fungovat. Fakt prdel a furt lepší, než kdyby bylo volání v noci. Snad už mám vybráno.

Teďka začlo chcát.

Umřel mi mozek, myslí si muž. Podobných lidí je víc. To je síla. Mě se naštěstí něco podobnýho stává, jakože mi umře mozek, povětšinou v případech závažných nákaz virózou.

Indičtí nuzáci si mohou nechat levně operovat srdce. Tak mě tak napadlo, jestli se nepřestěhuju do Indie a nezačnu se věnovat tranplantacím mozků.

25.05.2013 v 16:33:40

ručníkový den

zítra je ručníkový den. imho.

Osoby s autismem nacházejí uplatnění v IT. No, nevim jakým bude přínosem pro IT autík, kterej celej den mlátí čelem do zdi a počítá mravence na podlaze. Jo, jiná věc sou postižení Aspergrem, ale těch je o dost míň...

Ale důležitý je, že já sem úplně normální.

24.05.2013 v 18:48:19

hm média, svět a domácí

24.05.2013 v 16:54:00

kosa

fakt je celkem kosa. na to, že se blíží konec května, celkem vtipný. léto asi nebude moc vydatný.
každopádně topnou sezónu sem už ukončil dávno a kotel se mi znova nahazovat nechce.

24.05.2013 v 16:20:05

někdy si tak říkám

jestli nejsem postiženej. mám samostatnou ženu, který můžu říct, že tohle se mi nelíbí a takovej životní styl je na piču a že nás maximálně stáhne ke dnu. jí to sice nasere, ale pak pochopí a uzná, že mívám občas pravdu. což je fér.
ale naoplátku neumím vést se svojí ženou telefonní rozhovor v tomto smyslu:
(zvoní zvonek, volá partnerka)
-ahoj miláčku.
-ano miláčku.
-ano miláčku.
-budu tam miláčku.
-ano miláčku.
-udělám miláčku.
-ano miláčku.
- já nevim miláčku. ano miláčku
- ahoj miláčku, papapapapa miláčku, pa miláčku.


24.05.2013 v 13:44:58

páteční ráno

jo páteční ráno, pěkná kosa byla. teďka už je to lepší, nechal sem bundu doma, tak snad nezačne chcát.
ráno venčení fen, pan kontrola pracantů ve světlíku a zvonkařů. pan tajemník je objednal, protože jednomu obyvateli spíš nezvoní než zvoní domovní zvonek. kolem desátý sem dorazil na trhy, kefíry neměli, tak sem vzal tři paličky česneku, i když ho měli kilo za 150. jinak sem se na nákup vysral, protože byl zase trh plnej matek s kočárkama a ty posraný kočárky dokážou tak zablokovat cesty...

jo, taky sem při vystupování pomáhal nějaký mandě s kočárkem. Jedinej důvod, proč pomáhám těmhle maminám, když si řeknou o pomoc, je slušnost. Nic víc než slušnost, protože dneska sem se zamyslel a hledal jsem důvody, proč bych měl pomáhat cizí matce s cizím děckem. Osobně jsem došel k názoru, že o dítě a matku by se měl hlavně postarat otec. Otec by měl zařídit, aby žena s děckem nemusela žadonit o pomoc u cizích lidí. Já jako samec cejtim, že bych se měl hlavně postarat o svý vlastní děcka, kdybych nějaký měl neb i v přírodě samci ve smečce občas potomky předchozích samců zabijou a sežerou. Prostě nevidim logickej důvod proč by měl samec pomáhat nevlastnímu dítěti a ženský, se kterou nesouložil a neplodil potomky.
Jenže zkuste tohle říct někde na veřejnosti, že jo...

Zachránce unesených žen z Clevelandu dostane doživotní přísun hamburgerů zadarmo. No, to je úplnej splněnej americkej sen. Hambáče do smrti zdarma. Otázka je, za jak dlouho přijde ta smrt a jestli to nemají ti byznysmeni dobře spočítaný.

Podezřelého ze čtyřnásobné vraždy v Brně zadrželi v USA. Oběti ho měly na Facebooku za přítele. Jo, to je hláška dneška: Oběti ho měli na facebooku za přítele. Jo, vy byste si k sobě nastěhovali každýho čůráka, kterýho máte na facebooku za přítele??? Jo, moderní doba... Taky si myslim, že milej američan si trošku posral život, protože jestli ho budou soudit ve státech, tak by mu asi mohlo hrozit doživotí nebo plynová komora. Kdyby zůstal v čechách a nechal se chytit, dostane maximálně osum let relativně příjemnýho kriminálu, kde by mohl vzdělávat vězně v angličtině a za čtyři roky by se mohl vrátit domů na podmínku za dobré chování.

Svatba Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře ohrožena: Batulková vyšiluje. Prej věřící rodina. Nechápu jak se na tohle může Bůh dívat a jen doufám, že kostel při svatbě rozmetá blesky a hromy. Příšerná sodoma a gomora. Jestli to chápu dobře, tak nevěsta má nemanželský dítě a tři tatínky, z nichž jeden možná bude biologickej. Ženich má zase dvě maminky a všichni dohromady se vzájemně nenávidí. To je fakt fér společenství do kostela. Kámen mrdá cihlu...

24.05.2013 v 11:12:47

šichta

jo dneska menší šichta. naštěstí mi odpadly dva kamarádšofty, jeden dneska a druhej v sobotu, takže sem celkem happy. ne, že bych známejm neporadil, nepomohl, ale jak člověk sedí celej den u zajmavejch pracovních problémů, tak instalace tiskárny xerox a nějaký sraní s widlema celkem nuděj. jo, ale co by jeden neudělal pro známý...

Bývali studenti VUT se nemusejí omlouvat za výroky z roku 1989. Jo, ty krávo, po 22ti letech...

Chtěl se zabít proudem, pak skočil pod vlak. Marnost nad marnost. Ajajaj.... marnost no, dyk to píšou...

Pražští bezdomovci mají i erotické místnosti. Joj, tak nevim jestli sem vůbec tohle chtěl vědět. Místnosti, kde si bezdomáči honěj nad kradenejma kalhotkama a pornočasákama. Ani bych se nedivil, kdyby byly ty kalhotky byly putovní... prostě kdo přijde no...

J. X. Doležal o kauze Putna: Lepší buzna než notor! A vydal se demonstrovat. Jo, Jiří se probral ze sna a vydal se napsat článek pro blesk... Dobrodružství... jak z pravýho internetovýho blogísku..23.05.2013 v 21:22:49

čtvrteční ráno

je celkem chladný ráno, včera chcalo, tak sem si střízlivost užil v zahulený hospodě. jo, akorát mě z toho počasí bolí hlava a celkem bych si dovolil tipnout, že letošní léto bude v pohodě, studenější a pod mrakem. žádný zkurvený vedra, žádný slunce pařící od rána do večera, spousta stínu a mraků.

nepřestanou mě udivovat fanoušci miloše zemana, to že ho chválí a považují za úžasnýho lidi staršího věku, kteří pomatují bolševika a jaroslava dietla a první vysílání nemocnice na kraji města, celkem chápu. Když však čtu názory mladejch, to je síla. Docela mě překvapuje, kolik mladejch lidí nemá mozek a fandí Miloši Zemanovi. Když jim připomenete opoziční smlouvu, tak k ní se nevyjádří, tiše ji přejdou jakoby nikdy neexistovala. Za to jim připomeňte Františka Čubu a hned se dozvíte jakej to byl talentovanej podnikatel. Šlouf je skvělej poradce a všichni dohromady to myslí upřímně. Jo, a zmínka o korunním princi Miloše Zemana a ČSSD Standovi Grossovi byla rychle smazána.
Já se obávám, že s lidskou pamětí je to furt stejný, pořád je blbá a lidi ne a ne pochopit, že budoucnost se odvíjí od toho jak moc se inspirujeme minulosti. Jo, jenže není inspirace jako inspirace, dneska inspiruje žena za pultem, major zeman či sanitka s nemocnicí, protože to byla krásná klidná léta.
Jenže všechno je to jenom reklamní podvod, stejně jako hipísácká reklama od O2 na šíření lásky a míru díky jejich ubermegacool free tarifům.

V týhle souvislosti mě napadlo, že by měl Zeman udělit Standovi Grosovi metál za upřímnost... ale jo, bude se muset zmrd smířit s tím, že je jenom figurka, která sází podpisy a odměňuje třeba čokly (S vyznamenáním či titulem nemůžeme váhat, řekl Zeman a vyznamenal psa).

Družstevníkům vadí služební auta šéfů, maserati či sporťák Nissan GT-R. Tihle zkurvení družstevníci závistiví. Chudákovi předsedovi nedopřejou klidu a zasloužených odměn za tvrdou práci. Každej si může koupit maserati nebo nissan, žádný fronty ani pořadníky už dávno nejsou, stačí zajít do obchodu a lidi místo toho co? Čtou blesky, sledujou kde si co kdo koupil a špekulujou nad tím koho kvůli tomu okrad a už jim nedojde, že i oni můžou tvrdou, poctivou a kvalitní práci vydělat nějaký love a koupit si třeba Naserati.
Ne voni místo toho svýho předsedu uštvou, až skočí z posledního patra jejich největšího paneláku. Soudruzi, tohle se dělá???

Čtyři mrtví v Brně. Ze čtyřnásobné vraždy je podezřelý Američan. No, jen abych se za pár tejdnů nedočetl, že ministr spravedlnosti na tiskové konferenci řekl, že žádný američan nevraždil, že podezřelý z vraždy je jeden z muslimských přistěhovalců a příznivec radikálního islámu žijící a zdržující se okolo mešity v brněnské lokalitě Cejl.

Primátor označil jednání TOP 09 za "zradu", odejde do opozice. No, já už si pár tejdnů říkám, že Bohuslav Svoboda dostal dost času a šancí, aby předvedl co umí a že jediný co umí relativně dobře jsou proslovy o zradách, podrazech a o tom, že se tohle a tamto nedělá. Vzpomněl sem si na matku, která mi v době jeho volby říkala, že na doktory, zvláště na gynekology, si člověk nestěžuje, protože nejsou schopní uznat cizí názor, jelikož žijou v pocitu, že doktor má vždycky pravdu, že doktorovi se nikdy neodporuje a automaticky se mu věří a že každej doktor umí mazat med kolem úst, za což si vždycky vezme lahvinku. Doktoři v politice nemají co dělat. Rath, Štastný....

Kontroverzní umělec Týc v Krumlově šokuje. Prodává lidský popel. Hm, nevim co je kontroverzního na prodeji popela a zubů v pytlíku. Jo, kdyby k tomu přidal boty, vlasy, nějaký kosti a zlatý zuby, to by bylo jiný kafe. Každopádně mě dojímá jeho zájem co se stane s popelem lidí po jejich smrti. Upřímně, mě je to celkem ukradený, jestli po mě zůstane kilo, dvě kila a nebo pět kilo popela, protože mý fyzický tělo mi bude v okamžiku pálení celkem ukradený a jeho osud mě trápit nebude. Vopravdu ne.
Jo, kdyby takhle spíš upozornil na všechna ta nezplozená děcka, na plýtvání spermatem a jeho vlivu na životní prostředí a odpadní systém. Každý snad jednou žil na internátu či vysokoškolských kolejích a pomatuje si cedule ve společných sprchách, kde uklízečka žádala studenty, aby nemasturbovali ve sprchách, protože sperma pak ucpává odpadní otvory a přilepuje se společně s vlasy a chlupy na vnitřních stěnách odpadních trubek. Kdo má pak ten mrdník uklízet, žejo.
Tihle umělci si například vůbec neuvědomují, že jsou země, kde si honí péra furt a pořád, takže trpí permanentním nedostatkem kapesníčků a toaletního papíru (Venezuela se snaží skoncovat s nedostatkem toaletního papíru). Jo, vždyť úplně to samý bylo u nás za bolševika, nikdo nemakal, každej si furt honil čůráka a ten zkurvenej hajzlpapír nebyl a nebyl.
Jo, úplně to vidím, prodejní výstavka použitých papírových ubrousků a kapesníčků s několika mililitry zaschnutýho spermatu. Ono by to bylo možná mírně kontroverzní, ale rozhodně by to upozornilo na problémy lidstva mnohem více, než nějakej lidskej popel.
Jo, kdyby dával pan Týc ve škole v dějepise pozor, misto čmárání si nějakej píčovin (bůhví jestli vůbec jako děcko píči kreslil a ryl do školních lavic), tak by nemusel přemejšlet kolik kilo popela zbyde z člověka po spálení, protože by se dozvěděl, že už Hitler dávno spočítal, že do jednoho kýble se vejde pět lopat židů...

23.05.2013 v 12:03:18

středa, voka by bylo třeba

jenže dneska to vidím pouze na jídlo, asi řízeček, jedno pivo a jinak samý posraný a hnusný džusy s vodou. no nedá se svítit.

dneska malej pokec se šéfem bandy, která nám opravuje světlík. Musel jsem mu vysvětlit, že já sem tady předseda, že já budu podepisovat předávácí protokoly a taky peníze a že výdej peněz ovlivňuje nejen kvalita provedení práce, ale taky faktor nasrání na jehož koeficient mají největší vliv sousedi, čím víc nasranejch sousedů tím vyšší koeficient nasranosti, a to jestli si budu muset kvůli nim brát dovolenou. V podstatě bych chtěl, aby dílo provedli jakoby makali na svym vlastnim.

„Kachnu“ už v Praze na kolejích lidé nepotkají, tramvaje KT8D5 končí. Hmm. RIP.. taky dobrej model

Dohled nad miliardami. Politici z ČSSD a KSČM obsadili dozorčí rady krajských firem. Jo, že mě to nepřekvapuje. Levicová prasata a bafuňáři u svých korýtek. ale oni ti modří taky nemají čistý svědomí. však si jistě někdo ještě pomatuje, že za doby OpenKradu byli na pražskym magistrátě v kontrolní komisi bolševici.. a co ohlídali...?? svoje kapsy.. zmrdi.

Šest štěňat někdo v Brně v bouřce uvázal ke sloupu. Ne, mě fakt nesere, že po světě chcípaj lidi, ani mě netankujou záběry pohrom, neštěstí a bůhvíjakejch hoven, ale vždycky mě dokážou ze židle nadzvednou zmrdi, co trápí zvířata. Takovýhle zmrdi si nezaslouží žít a kdyby bylo na mě, uvázal bych je taky někde za krky.... zmrdy

Jo a obecně mě serou voliči komunistů a socanů, protože ty sračky co dokážou ventilovat na internetech. Co volič levice, to krátká pamět ...

22.05.2013 v 12:56:55

Miloš Zeman: Je Jiří X. Doležal latentní homosexuál?

Když mne přešlo rozhořčení nad žumpou a hnojem v Ringieru Axel Springer CZ, kterou reprezentuje Jiří X. Doležal, najednou jsem se rozesmál. Analýza výroků Jiřího X. Doležala na téma homosexuality - završená pohoršením nad mým vlastním názorem, totiž především ukazuje, že homosexualita je pro Jiřího X. Doležala velkým osobním tématem, možná i problémem.

K homosexualitě můžeme zaujmout v podstatě tři základní přístupy. První z nich je čistá, neskrývaná a hlásaná homofobie, kterou nalézáme u řady katolických činovníků, a kterou s mimořádnou intenzitou vykazoval můj předchůdce Václav Klaus. Psychologovi i mě je zřejmé, že když má někdo potřebu tak hlasitě protestovat proti něčemu, co se ho vůbec netýká, je to nejčastěji tím, že se ho téma naopak velice a osobně týká. Hlučný homofob by ale nikdy, ani sám sobě, nepřiznal, že ho vlastně vzrušují chlapi. Jeho homofobie je obranou, aby to na něj nikdy a před nikým neprasklo. Dlužno podotknout, že tihle skrytě homosexuální homofobové by měli neprodleně vyhledat pomoc sexuologa a psychologa. Jejich postoje jsou čistě patologické.

Druhý - rovněž poměrně snadno rozklíčovatelný postoj k homosexualitě - je velký zájem o téma a zájem o rozvoj gay a lesbické komunity. Tento postoj obvykle generují lidé, kterí sami homosexuální jsou nebo mají v rodině nějakého homosexuála, takže se jich věc také osobně týká, ale nepředstavuje pro ně problém. Nestydí se za svou homosexuální orientaci (nebo za homosexualitu svých dětí či sourozenců) a mají aktivní zájem o rozvoj komunity. Lidé s těmito postoji jsou čitelní a plně akceptovatelní, i když mohou být svou plnou orientací na gay problematiku stejně tematicky nudní jako amatérští paleontologové nebo filatelistí. O ničem jiném se s nimi nedá mluvit.

Konečně třetí, nejrozšířenější postoj k homosexualitě v naší zemi je „ať si dělaj, co chtěj, mě je to fakt jedno, protože se mě to netýká. Nikdo je nediskriminuje, tak nemám ani občanskou povinnost se jich zastávat a zajímat se o to.“ Tento postoj sdílí nejen autor tohoto textu, ale kromě homosexuálů i většina jeho asociálního okolí.

Jiří X. Doležal nejednou ukázal, jak je v náhledu na homosexualitu a její veřejné projevy nekonzistentní, vnitřně rozpolcený a kolísající. na jednu stranu se sice v minulosti hodně zajímal o prostředí homosexuálních neonacistů včetně publikování fotek z nazi-gay porna. Když však došlo na lámání chleba, je pro Jiřího X.Doležala problém přiznat, že holá hlava, kůže, vůně těl spocených soukmenovců s bustou Adolfa Hitlera v rohu místnosti, je přesně to, co ho vzrušuje, budí ze spaní a účast na neonacistických gay setkáních považuje za morální problém.

Takový vnitřní nesoulad ukazuje na hlubokou rozpolcenost pana Jiřího X. Doležala, na jeho vnitřní pochyby o homosexualitě a o tom, že má k homosexualitě velice exaltovaný postoj. Když si k tomu připočteme informaci, že s ním již léta nebydlí jeho manželka, aniž by tuto skutečnost Doležal nějak přesvědčivě mediím vysvětlil (že prý smrdí je zástupný problém), nabízí se otázka: Není Jiří X. Doležal tak fascinován neonacistickými homosexuály proto, že on sám svou homosexualitu a fascinaci nacismem nikdy nedovolil přiznat ani sám sobě? A že prostě má jen vztek, protože jiní už svůj coming out zvládli bez ztráty desítky?


inspirováno reflexem, tzv. vyhonění si trika na cizím nápadu: zdroj, Neschovávám se za bukvice ("U skinheadů velkou roli hraje skrytá homosexualita, o který oni sami ani nevědí, tím je to trošku jiný"), Proč jsou ultrapravičáci gayové?, google.com a jeho odpovědi na téma "jiří x doležal nácek gay" a samozřejmě podlá, ubohá a mizerná psychonalýza od samotnýho vyhulenýho ufona.

21.05.2013 v 12:33:58

druhý den pohotovosti

Jo, mám druhý den pohotovosti. Dneska ráno, když sem se díval na telefom, zda-li mi nehlásí nějaké hlášenky, jsem si všimnul, že přeci jen hlásí: "sim karta nedostupná." No, restart mobilu zabral a měl sem kliku, naštěstí nikdo nevolal, protože nevim, jak dlouho byla simka vyblitá.

Taky sem byl zaplatit daň z nemovitosti. Za 48metrů čtverečních chce praha po svém občanovi rovných 560kč. Dobrá kurvárna, co? Platit za svůj vlastní majetek...

Včerejší večerní instalace dopadly k mýmu překvapení dobře, jednalo se o samá windows xp a dnes pouze dvě hlášenky v helpdesku.

ivka taky zjistila, že na jarově na dopravním inspektorátu musí být aspoň tak v šest hodin ráno, pokud se chce dočkat vymazání auta z rejstříku vozidel, ano z toho hrozně pomalýho rejstříku.

Zemřel zakladatel kapely The Doors Ray Manzarek. RIP. Doors je jedna z mých oblíbených kapel...

V Oklahomě prohledávají trosky zbořené školy, našli sedm utopených dětí. Co je větší tragédie, smrt tisíce šiček v bangladéši nebo smrt sedmi dětí v americe??? Smrti je v médiích tolik, že je mi tak nějak upřímně u prdele. Víc mě dokážou vytočit týraný zvířátka...

Mimozemšťanka Jana Kratochvílová: Jsem veganské UFO. Jo a já sem mimozemská píča. Viděl sem to video a osobně - předem upozorňuju, že sem týhle osobě nikdy nerozuměl - si myslím, že je to tak trošku případ pro psychiatra, nějaká forma maniodepresivní psychózy, možná umocněná tím, že si párkrat dala lsd a zapomněla se vrátit zpět do reality. Ale ty její roztěkaný pohyby a myšlenky nesouvisející s dějem mi ukazují, že nebude až tak v pořádku. No a nevim, proč bych měl někde platit vstupný, aby se podíval na neškodnýho blázna, když můžu jít zadarmo do bohnic a podívat se, co mě čeká v případě, že se zblázním.

21.05.2013 v 12:02:42

při pondělku

jo je pondělí, první den pohotovosti. to zase bude spánek na hovno, furt jedno ucho nastražený, kdyby náhodou zazvonil telefon. jsem docela zvědavej, jak se mi tyhle stresy projeví v budoucnosti na zdraví. snad se z toho tělo neposere.

k obědu sem si dneska dal fazolovou, rosbif a pšeničnou jedenáctku. myslim, že sem si docela dopřál.

taky sem měl připravený nějaký komentáře pro nějaký aktuální globální problémy, ale upřímně. přišlo mě dneska už nevyživný komentovat debilitu Zemanovu, retardaci třetího Kima a výmluvu nějakejch přičmoudlejch čórkařů, kteří si myslí, že když hledají šrot na cizí zahradě, tak to není krádež.

Já nevim, fakt do píče nevim, ale proč mám čím dál tím větší pocit, většina lidí žije v nějaký schizofrení lži, v nějaký buňce, kde odmítají přijmout realitu ve svý skutečný podobě. Fakt lidi nechápu někdy. Je teda fakt, že po posledním shromáždění vlastníků v domě, kdy sem se dovolil připomenout dlužníkům, tak ten zmrdeček co mi do ksichtu tvrdil, že on platit nemusí, změnil výmluvu na to "že už si založil nějakej účet". Fakt jako sranda. Tentýž blbeček, imho s výraznými - předpokládám že značně levnými - hodinkami v růžovým tričku Lacoste, se mi pak pokusil ukázat svoje znalosti a svoji morálku při debatě nad našima odměnama, kdy rozjel diskusi na téma "jak vojebávat systém." I když se jednalo o nějakejch pár směšnejch stovek. Jo, předpokládám tak trochu, že čekal že se chytnu a budu zpívat jejich písničku. Jenže já fakt nejsem takovej chudák, abych měl doprej pocit, když ojebu stát, navíc o pár směšných šušňů. Já chci od státu jen ty věci, na který mám plný nárok.

Taky sem musel dneska napsat emajl další osobě v domě, která stále nemá revizi kouřovodů a jež našemu panu tajemníku napsala, že on má vše v pořádku, že má na to papír, kterej nám ale neukáže. Jo, prostě další šášula co si myslí, že je fakt hrozně chytrej a že se na něj nepřijde. Takže sem mu napsal slušný elektronický dopis, že není vhodné fabulovat, že fakt nejsme debilové a jestli mu nedoteklo v březnu, kdy sem mu dosti nápadně naznačil, že sem mluvil s jeho maminou a že loňskou zprávu, kterou nám nechtěl ukázat, sem viděl, tak je mi líto. Takže sem zvědavej co z něj vypadne za román.

Co to je kurva za mentalitu chovat se jako šméčko...

a to nebudu komentovat, že v jedný diskusi, kde se dostal později ban, protože sem jim napsal, že směšnější debatu sem už dlouho neviděl, sledovat uvažování lidí, co se chtějí odpojit od systému. Chtěli by se odpojovat od systému, ale internety, mobily a satelity jim nevaděj. Stejně jako by chtěli decentralizovat výrobu, ale zase nesmějí šít boty děti, protože jiný děti by mohly vyhodit nějaký letadlo do vzduchu. Obávám se, že představy soudobých alternativců a bořitelů historie, jsou možná ještě více utopický než představy Marxe, Engelse a Lenina. Chteli by se odpojit od systému, který je podle nich nespravedlivý, ale současně by chtěli užívat výdobytků tohoto systému. Nepočítaje v to, že pojem systém nejsou schopni ani vydefinovat. Spíš je to podle toho, jak se jim zrovna hodí do krámu.

20.05.2013 v 14:22:12

ještě jeden zeman olol

Prezidentův projev v Terezíně: Vyprahlý Zeman zdolal slunce. Hmmm.. jak to tam píšou?? Zeman pod náporem slunečních paprsků poprosil muže ze svého štábu o vodu. Tu vzal rozklepanou rukou a rychle zchladil vyprahlé hrdlo.
Za sebe můžu zcela zodpovědně říci, že také mívám po prochlastně noci rozklepanou ruku a napití se vody není úplně nejsnadnější. Kromě toho, jít na sluníčko s opicí může jen akorát tak debil. Jo Milošek už zapomněl, že už není důchodce z vysočiny, který si jde ráno dát panáka vyprošťováka a dospí se na zápraží...

19.05.2013 v 13:02:17

neděle

dneska je neděle a včera relax, přijela návštěva z moravy. dostali sme domácí vajíčka a slivovici. jo, má to víťa taky vtipný. návrat z norska, odlet do hongkongu a pak filipíny. zvláštní lidé tihle cestovatelé. :)
takže sme se v pátek velmi pěkně vyndali, já teda o to víc, že mi začíná zejtra pohotovost, takže budu muset bejt celej tejden zase hodnej a slušnej klučina.

OSN povolí těžbu vzácných kovů na dně moře. Jo, už vidim těžaře ze střední afriky jak dodržují ekologický pravidla a už vidim ten bordel, kterej na dně moří udělají. Já bych o týhle myšlence řekl, že si pod sebou řežeme vlastní větev.

Zemanovi se nelíbí Putnova účast na pochodu homosexuálů Prague Pride. Ze Zemana se vyklubal ještě větší zmrd než sme si mysleli. Jo, řekl bych, že mu dost vaděj lidi se svým vlastním názorem, lidi vzdělaní a možná bude zeman taky skrytá buzna jako jeho předchůdce. Zeman zapomíná, že akademická půda je svatá, že má svoje práva a že občas chytří lidé mívají specifické názory. Chápu, že církvi může Putna ležet v žaludku i proto, že jim připomíná jejich vlastní pravdu. Zeman zapomíná, že nejde o politiku, ale nýbrž o vědu a nějaká homosexualita v tom nehraje roli. Spousta inteligentních lidí v minulosti trpělo za svoji opačnou orientaci. Jak bych to tak napsal, zeman není můj president a je mi úplně putna.

Jo a ještě malá poznámka. Tímto si naběhl i bejvalej president: Výhrady k Putnovu jmenování by měl i bývalý prezident Václav Klaus. V sobotu řekl, že za deset let ve funkci jmenoval všechny kandidáty, nad některými však "vzdychal". Takovým jménem by podle něj byl i Putna. Už ho vidím, jenom virtuálně, jak ve svý presidentský kanceláři vzdychá nad Putnou.... Jenže když von měl na vzdychání jenom ty dva nevzdělance, kteří nejsou z opice, Jakla a Hájka....


No a závěrem si poznamenám, že ten Jiří by fakt asi neměl hulit, protože je nějakej vypatlanej a nestíhá kontinuitu své vlastní tvorby a práce. Jak to má tedy s tím Zemanem, chtěl by mu lést do prdele a nebo ne? Měl by se nad svejma veletočema taky trošku zamyslet...

jiřího veletoče19.05.2013 v 12:24:16

vystajlovaný people

sedim si tak v tý svý hospodě, u piva a oběda, když tu přiběhne skupinka mladých, vystajlovaných kreativců. měli všechno, spoustu kreativních keců, tenisky, úzký kalhoty, velký hranatý brejle, kšiltovky s logem NY (jako ten buzerant v reklamě na nějakej šampon), sestřih značky "Hitlerjugend" a protože to byli pečliví sledovači trendů, tak přesně podle nové módy s pečlivě vyholeným - strojkem pochopitelně - plnovousem typu "slizák".
A protože v tý hospodě měli zbytečně velkej výběr, kreativně si vybrali smažák a svíčkovou...

17.05.2013 v 13:46:03

RIP Johny

jo, dneska si pro něj přijeli. RIP Johny, posloužil si dobře a dlouho...

Johny 1

Johny 2


17.05.2013 v 13:42:02

nasrání

1) zkurvenej eset antivirus. dvě hodiny ztracenýho času, protože mají bordel ve svých vlastních registracích.

2) Zeman: Proč nemá být Putna profesor? Povím, až se obrátí na soud. Starej pomstychtivej alkoholik dá svoji moc sežrat všem, kteří upozorňovali na jeho populismus, buranství a ovarovou politiku. Dojde i na mě, když veřejně píšu svůj názor, že Zeman patří do protialkoholní léčebny místo na hrad...??? Zmrd je to ...

3) Fajn, pražský dopravní podniky. Nevidím důvod, proč bych jako cestující měl doplácet na špatný management, zloděje a tuneláře z Bémova okolí. Jediný řešení je, aby každej začal jezdit zdarma a uvidělo by se, jestli by dokázali pokutovat všechny. Jenže lidi si nechaj nasrat na hlavu, takže bez keců zaplatí další zdražení.

Pražský dopravní podnik chce zdražit kupony MHD o čtvrtinu a uspořit miliardy.
Láska v MHD. Poslední vagony metra možná budou pro nezadané. Řekněte mi, že vedení dopravních podniků jede hérák, řekněte že jo. Protože takhle dementní nápad sem už dlouho neviděl. Už vidím poslední vagón plnej úchylů, co si tam budou chodit v klidu vyhonit péro....

4) wifileaks.cz Tak to je dobrá síla, pěkná databáze od dobrovolníků. Taky sem tam našel svoje wifi ssid...

17.05.2013 v 12:38:40

čtvrtek

jo je čtvrtek, vedro, dusno a posraný slunce. dneska nějaká práce zase, tabulky a vopruzování po internetech. dneska možná přijede návštěva, ale u ní nikdy nikdo neví, takže nevim co bude. Sere pes, stejně jako mi vadí hlasitý srkání kafe, mlaskání při žrádle, vadí mi i spousta jinejch věcí. Vadí mi hlavně to, že sem neuznanej génius.

Pětina maturantů nezvládla test z matematiky, češtinu každý padesátý. Nojo, já si furt myslim, že maturita není pro každýho, že prostě by tolik lidí nemělo mít maturitu, protože ta v současnosti o ničem nevypovídá, jelikož ji má kdejakej kokot za víkendový docházení do podivných soukromých zařízení zřízených pro politiky, fízly a jiný kokoty, kteří by jinak neměli šanci uspět. Jo, fotr z toho byl docela nešťastnej, jaký experimenty od druhý půlky devadesátých let probíhaly ve školství. Totální devalvace hodnoty vzdělání, chaos. Jo, problém asi trošku je, že k tomu fakt přispívají samotní rodiče a jejich přístup ke vzdělání. Já osobně bych matematiku už dávno zařadil mezi povinný maturitní předměty, protože lidi sou fakt číselně negramotní. Nejen, že mnoho jedinců si není schopný spočítat vejplatu, ale k matematickýmu vzdělání populace ani nepřispívají všichni ti hérci, hérečky a různí absolventi fildy a jiných okecávácích předmětů, protože kolikrát se pak tyhle célebrity v tv pořadech chlubí jak byly na matematiku a fyziku blbý, že ji nepotřebujou a posluchači se tomu ještě smějou. Já myslim, že na tom není nic moc k smíchu, protože si myslim, že matematicky či jinak technicky vzdělaný člověk je schopen se věnovat i humantním kecacím předmětům, hraní na hudební nástroje, psaní či hérectví, ale chtějte po herci, modelce či absolventovi filosofický fakulty, aby se ve svým volným věnoval například integrálnímu či diferenciálnímu počtu.... žejo...
No, nemyslim si, že bych byl nějakej extra chytrej, vysokou sem nedodělal, zvládnul sem akorát VOŠku, ale maturitu mám z češtiny, němčiny, matematiky, fyziky a jako bonus sem si přidal výpočetní techniku...

Pokud Ostrava Baníku nepomůže, klub skončí v insolvenci. To nemůžou pomoci Baňýku ti holohlaví dementi, kteří ho doprovázejí po zápasech?

Neonacista s Hitlerem na hrudi v Praze zápasit nebude. Jo, já kdybych byl cynik, tak bych řekl, že tady něco pěkně smrdí pokrytectvím. Já bych řekl, že týpek má normálně rád retro a že snad mít rád retro není důvod k zastavení zápasu. V současný době se na první máje dělají ruzný retro průvody s alegorickejma vozama, vlajkama se srpy a kladivy, milicionářských uniforem je mezi lidem taky ještě dost, v tývý jedou všelijací majoři zemani, ženy za pultem, příběhy z jzd, mladí komunisti propagují svoji filozofii na svých akcích a nikomu to fakt nevadí. Jo, má to smysl komentovat???

16.05.2013 v 15:02:43

půlnoční procházka

jo, je dusno ve městě. jo, navíc dneska mohlo bejt v hospodě na zahrádce fakt dobře. mezi těma barákama je příjemně chladno v těchto dnech. no, snad v pátek, příští tejden pohotovost, tak bych měl pár pivek ještě stihnout.

V Malešicích hořel domov důchodců. Tak proto ten chaos, samý sanitky a hasiči... jo, je super tohle dvacátý první století. člověk nemusí ani koukat z vokna co se mu děje za rohem domu, protože vo všem se dočte. jo, olol

Brusel zvažuje stažení centových euromincí. Jsou drahé. Jo, asi nějaká ta inflace. ani mě to nějak nepřekvapuje, za můj život docela už vymizela spousta mincí, pětníky, desetníky, padesátníky. Znamená to jen to, že ekonomika de do hajzlu, když se nevyplatěj drobný mince. a zrovna u toho eura sem to nečekal tak rychle.

16.05.2013 v 00:00:50

mám to za sebou

jo, mám to za sebou. celkem pohoda, až sem docela čuměl... lejdy eŠ se mi omluvila za svý analýzy mýho dětstvý a mejch vztahů, příští rok budeme měnit stupačky za plastový a slyšel sem i pár názorů, že si jako výbor bereme za práci málo peněz a že bysme si měli přidat. to mě fakt pobavilo. no, faktem je, že až díky mojí mimozemský maličkosti se v domě odhodlali do velkých rekonstrukcí. jo, asi mám nějaký to chárisma... haha :)

V USA mají hrůzu z papiňáků: Dům arabského studenta obklíčila FBI! Papiňák děsí američany.. olol...

15.05.2013 v 21:18:37

středeční sračky

no, dneska hafo práce, zase netradičně. nějaký tabulky, počítání a rozesílání emajlů. v podstatě sem se před chvílí vrátil z oběda a hodlám trošku relaxovat. dnešní večer bude na piču, protože máme sezení vlastníků a očekávám, že zmrd mistr Há mi opět bude tvrdit do očí, že on platit nájem nemusí, arménskej žid zase, že on platí zásadně až na konci roku, a píča eŠ? ta bude určitě nadržená, jak mi to nandá. No, prostě se sejde spousta hlav, všichni budou hrozně chytrý, nejchytřejší a nejlepší, takže sem zvědavej, jak se budou tvářit na to, až jim připomenu, že mi do roka skončí volební období a že bych rád spíš klid. No, upřímně sem zvědavej, jak se někteří jedinci zatváří, zvláště kunda eŠ, až jim připomenu, že mi před rokem odhlasovali odměnu 800kč za každej měsíc. Včera mi to doteklo, osm litrů nikde neleží na zemi... tak, abych se nestal svědkem takovýho voličskýho nasrání, že všichni kradou, nemakaj a staraj' se pouze o svůj vlastní profit. No, možná to někteří z vás znáte z hospody, když nadáváte na svý politiky, kterým jste dali hlas... a občas i na ty, kterým jste hlas nedali...

Zvažujeme koupi Přednádraží, tvrdí romský aktivista z Ostravy. Jo, je to prdel, vopravdu prdel, cigáni si rozkradou vlastní střechu nad hlavou a teďka takový kolotóčo kvůli barákům, který pohromadě držej silou vůle. Prostě nedokážu pochopit mentalitu lidí, kteří si zaserou vlastní střechu nad hlavou, fakt mi to hlava nebere. A myslím, že nikdy brát nebude. Ne, že bych chtěl, aby to vyznělo nějak rasisticky, ale tahle menšina to fakt nemá v hlavách v pořádku. A nebo jo... když si vzpomenu, kdysi dávno na pardubický sociálce, když si morgošky chodily pro ty svý desetitisíce za šedesát vlastních děcek. Chudinky úřednice, cigoška na ně vyjela tou svojí agresivní morgoštinou a úřednice vysolila prachy, protože měla strach, aby nepřišla k nějaký újmě... Předevčírem sem viděl reportáž z Ústí nebo odněkad, kde se měšťáci pokusili pokutovat lidi, kteří odhazovali vajgly na zem. Jo, některý cigošky byly fakt jedlý... bylo mi líto těch strážníků, že jim nemohli natáhnou jednu obuchem...

Marksová narazila v ČSSD i u komunistů s povinnou dělenou rodičovskou. Ovarový klub čssd, tedy pardon, oranžový klub rudých žen z čssd, předkládá svoji představu o budoucnosti této země. A ještě to její jméno... Marxová... Engls a Lejnin... Já v tom strávil dětství a znova již nechci zažít nic co by smrdělo rudou, oranžovou či jinou bolševickou špínou...

Rathová: Čekala jsem, že to s manželem bude mít větší spád. Chudáček Rath, vopravdu chudáček. Jsou lidi, kteří smrděj ve vazbě už dva roky a žádnej politik po nich ani neštěkne. Já bych toho zmrda nechal ještě smrdět řádně v cele, ať si užije.

Jo, a ještě sem si vzpomněl, že sem měl včera takovej brutální zážitek. Jedu si takhle tramvají domů, když tu ku mě přijde nějaká žena, abych ji pomohl s kočárkem. Já říkám, že není problém, ne že bych nějak děti musel, ale nejsem kurva, tak se zvednu a vona mi dodá, že to bude asi trošku těžší. Já zbystřím svůj zrak a vidím kočárek pro dvojčata. Takže vystoupím, otočím se čelem ke schůdkům do tramvaje, čapnu kočárek za přední kolečka, rupne mi v zádech a já zvednu svůj zrak, cože se to vlastně ukrejvá v tom kočárku. No tam byli nějaký dva malí nezletilí zmrdi blíže neurčitého pohlaví, ksichty měli opatlaný nějakou čokoládou, takže vypadali jako pomazaný hovnem, ruce hnědý, no prostě hovna fakt všude. Docela se mi zvedl žaludek a měl sem co dělat, abych nepustil kočárek ze schodů, protože takovej hnusnej výjev sem dlouho neviděl. Za kočárkem se schovávalo třetí děcko, to už stálo na svejch, takže mě zachránilo jen to, že sem si představil pohádku o princezně Květince z Hipísáckýho království.
Tu pohádku asi znáte. Byl jednou jeden pan Král s paní Královou, co měli malou princezničku jménem Květinka a společně vládli Hipísáckýmu království. Když bylo Květince jedenáct let, řekla pantátovi Králi, že se ještě vdávat nehodlá, že by si ráda něco užila, vybudovala kariéru a potkávala různý lidi z celýho světa. Pan Král s tím měl docela problém, protože slíbil pan Vévodovi ze sousedního království, že až bude Květince dvanáct let, tak že si vezme otce pana Vévody. Jelikož jediný štěstí bylo, že starej pan Vévoda umřel v posteli se svojí šestiletou milenkou na infarkt, tak pan Král povolal svého oblíbeného felčara, který mu občas z dalekých východních zemí vozil různý zábavný bylinky a tabletky, a zeptal se ho, co se dá udělat, aby si mohla Květinka užívat a přitom nepřinesla domů nějakej plod nemanželskýho vztahu. Felčar byl zkušenej, protože sledoval nejnovější trendy, tak nechal poslat z daleký západní země tabletky, po kterých ženy a dívky přestanou krvácet a hlavně nepřijdou do jinýho stavu.
Takže milá princeznička Květinka si užívala, ošukala celý království a pak vyjela do světa na řádnou zkušenou potkávat nový lidi. Když dosáhla věku 33 zim, starý pan Král usoudil, že by rád následníka trůnu, takže požádal Květinku, aby se vrátila domů i se svým partnerem, kterýho si jistě našla. Květinka přijela domů, ale sama, protože ji nikdo nechtěl, jelikož všichni princové z okolí věděli, že šukala kde s kým, že rozhodně není panna a že rozhodně ji už není krásných třináct let - věk, ve kterém se mají správné princezny vdávat a začít rodit královský potomky.
Panu Králi tedy nezbylo nic jinýho, než vyslat posly opět do dalekých krajin, poohlídnout se ponějakém princi a také sehnat jeho oblíbeného felčara. Stalo se, za krásné tři roky, kdy princezna dosáhla stáří 36zim, přijel felčer i s princem z Východního císařství. Byl to mužík malého vzrůstu, žluté pleti a šikmých očí. Princezna Květinka se nejdříve bránila, ale když pantáta Král resolutně prohlásil, že se buďto vdá a nebo odejde bez dědictví, pochopila, že veškerý odpor je marný a že se bude muset usadit. Proběhla královská svatba, z Východního království přijel šikmooký král s šikmookou královnou a felčar svatebčanům prozradil sladké tajemství, že když princezna vysadí magický prášky, tak velmi rychle otěhotní. A tak se i stalo, dva měsíce po svatbě princezna Květinka zjistila, že je v jináči a že v sobě nosí malé žluté miminko. Když přišel čas, přišla na svět malá šikmooká roztomila holčička. Starý pan Král byl blahem bez sebe, protože se dočkal následníka trůnu. Že to byla dívka mu příliš nevadilo, protože byl králem svobodomyslnýho království.
Jenže princezna Květinka byla nešťastná, měla pocit, že ji s tím malý žlutým skřetem utíká život a že ji jistě čeká něco lepšího, nebo to aspoň astroložka říkala, takže milého prince z Východního císařství nechala otrávit a domů si přivedla prince z Jižního království, který byl celý černý s veleobřím údem, od kterého žádná dvorní dáma nedokázala odtrhnout oči. Proběhla další svatba, tentokrát jen v malém úzkém kroužku, protože paní Králová se zbláznila a starý pan Král propadl trudomyslnosti, kam jeho království doputovalo. Jen princezna Květinka byla hrozně šťastná a jediný co ji chybělo k maximálnímu uspokojení bylo malé černé miminko. Takže si opět vzpomněla na felčara, nechala pro něj poslat, a milý pan felčar hnedka věděl co dělat. Odebral princezně několik vajíček a nechal černého pana manžela, aby se vystříkl do misky, kde to pak smíchal všechno dohromady a výsledný koktejl vrátil do milé princezny. A co se nestalo, po devíti měsících milá princezna Květinka zjistila, že to nebude ani jedno mimčo, ani dvě mimča, ale že milej černej manža bude trojnásobným tatínkem.
Když se to budoucí tatínek dozvěděl, zrovna si čvachtal na jedný dvorní dámě a představa, že by měl vychovávat trojčata ho vyděsila tak, že s milou dvorní dámou a několika jejími kolegyněmi utekli zpět do Jižního království, kde z nich udělal princezny a už se nikdy do Hipísáckýho království nevrátil. A zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

15.05.2013 v 14:58:36

outerý

jo, tabletka valí. musim říct, že sem udělal celkem dost práce, nějaký rozsáhlý tabulky. Rádio zase někdo přeladil na frekvenci jedna a opět mi kurví odpoledne kokot Ruda z ostravy. Von je tak vtipnej, vopravdu tak vtipnej, že kdyby chcípnul, nic by se nestalo. Nevim, kde toho debila vyhrabali, já jen tajně doufám, že ostravaci nejsou všichni takový debilové jako von, no ni?

imho mám takovej divnej pocit, že ač klaus byla taky hrozná tragédie, aspoň se udržoval sportem v kondičcce, což se o tý odulý, ovarový hlavě říct nedá. Obávám se, že alkohol, nezdravá strava a cigarety si berou svoji daň. A doufám, že se jeho voliči poučí, až si příště budou nakládat polskou tlačenku a slivovici z likérky drak. I když asi ne, sám si odpovím.

prezident zeman


14.05.2013 v 13:55:22

klepky

fér, klepka clarinase repetabs. 120mg pseudoefka dobrý, 7 tablet za 150kč. methamfetamin to nejní, ale taky šlape. :)

clarinase repetabs


14.05.2013 v 11:13:11

pondělí

jo, celkem vydřenej den. psaní mejlů, rozebírání jedný starý originální T30 od IBM (abych se dostal k disku), vypalování DVD se zálohama, skenování a kopírování soukromých dokumentů, pak jedna velká pizza a teďka už podruhý sem nasranej, že se mi rozpadla cisco vpnka ke klientovi, takže můj superanalyzátor active directory spadnul díky chybějící vépénce. Mám takový podezření, že mi spojení zabíjí cisco asa, protože doma, když sem připojenej přes tp-link v ceně 700kč, tak jsem připojenej furt a bez kleknutí spojení. divný prostě.

Zeman zvažuje rezidenci na Moravě. Poradce Čuba doporučil dům Huga Vavrečky. Chápu, z moravy ke kořalce blíž. Každopádně asi dvě věci k týhle úžasný myšlence:
a) Jsem pro, aby se Zeman přestěhoval na Moravu. Pak by konečně mohlo v klidu dojít k rozdělení Čech a Moravy, dělil i Klaus, Zeman určitě bude chtít taky dělit, Zemana by si nechali jako presidenta na Moravě, přeci jen ty zabijačky jsou tam pořád v kurzu, v čechách se jede už jen maso z polska, a tady bychom uspořádali volby nový a zvolili byste si mě osobně za presidenta. Jo, myslím, že Špilas by byl dosti representativní hrad pro presidenta Moravy, která by se taky mohla časem přejmenovat na Velkou Moravu či Velkomoravskou říši v návaznosti na slavné moravské dějiny. Prostě a jednoduše, čím dál bude Zeman od Prahy tím líp, si myslím. Tedy, ne že bych Slovákům přál něco špatnýho...
b) František Čuba, podnikatel s rudou knížkou. Fakt mi přijde legrační, jak se bolševik ohání nějakou Baťovskou tradicí a manažerskou schopností jeho nejbližších podřízených. Fakt mi přijde absurdně komická představa, když kovanej bolševik tvrdí, že by Zeman zabydlel vilu Huga Vavrečky z úcty k baťovským dějinám. Žádnej bolševik, komunista a jiná svoloč tohoto charakteru ví totální píču co je úcta, protože klidně bych se vsadil, že co nesebrali Baťovi a jeho zaměstnancům nacisti, tak rozkradli komunisti v roce 1948, včetně vily, kterou teďka nabízí pro Zemana.
Upřímně, fakt se těším, a tihle Zemani, Šloufové, Čubové, Jakešové začnou pomalu, ale jistě chcípat....

Protipirátská unie chce po mladíkovi 4 miliony. Nabízel odkazy k filmům. Jo, protipirátská unie je tady největší zloděj a pirát. Linkovat trestný není a kdo nestahuje a nelinkuje, nebuduje mír... A to říkám z pohledu člověka, který si dobře pomatuje na majora Dastycha...

Počítače na Mezinárodní vesmírné stanici přejdou z Windows na Linux. To sem netušil, že Windowsama tolik riskovali životy astronautů... už jen při představě jak se každej měsíc stahujou aktualizace a občas se nějaká nevyvede... možná důvod, proč jim teďka uniká čpavek, či co říkali včera v tv.

Počet obětí pádu továrny v Dháce stoupl na 1126. Slušný skóre.

Perličky z maturitních slohů 2012: vyděl, nevimněnil, rytuáli, nabýdnou, minymální. Pomatujete si za bolševilka ve školství cepování z češtiny?? Diktáty pěkně zezadu na tabuli, pak otočit a veřejná kritika a oprava. Jedna chyba, stupeň dolů, čtyři chyby, koule jak vyšitá. Vony ty metody byly pěkně drsný, já to měl zkomplikovaný ještě tím, že rodiče byli celkem sečtělí, takže byli mírně alergičtí na chyby, "kdo to kdy viděl, viděl s tvrdym y?!" No, jedničkářů z češtiny bylo fakt málo. Zbytek měl se čtením a psaním docela problémy. Upřímně, tak trošku se obávám, že k dnešní gramatice přispívají i současní rodiče a učitelky na základních stupních, protože jsem včera viděl nějakou reportáž jak nějaký učitelky a matky mýho věku protestují proti testování dětí, že prej je to nespravedlivý a dětem to ubližuje, že je to kastuje. Prý každé dítě je originál a každé dítě má jiné schopnosti. Mě je to jasný, že sou dneska různý disfunkce, autismy a jiný ismy, kterejma se maskuje tu nějaká neschopnost, tam nějaká neschopnost, ale je prostě krutej fakt, že ne všechny děti jsou chytrý a že některý věci se naučej jenom drilem, opakováním a co se týče psaní, tak je hrozně důležitý čtení, fakt důležitý. Pravda asi je, že moje čeština taky nebude asi ubermegacool, ale snad chybky dělám ne za plnejch pět, ale za pěkný tři. Jo a současný styl komunikace 140znaků sms a krátký totálně zbytečný sračky na facebookách k osobnostnímu rozvoji a zdokonalování jazyka asi moc nepřispívají.
Imho, nedávno sem četl docela vtipný texty, ale problém byl, že týpek denně píše jeden odstavec, v jedný větě, na jednu stránku, bez čárek a teček, takže se to fakt blbě čte. No, ale každej vyroste, vo tom žádná, jako já sem vyrostl z dwojitých 'w' we wjetáx.

13.05.2013 v 15:20:38

posmrtný život potkana

malá rekapitulace vědecko-uměleckého projektu na téma "o životě mrtvých potkanů v praze".

potkan v praze


12.05.2013 v 15:43:46

dovolená

jo, dneska mi končí dovolená. byla fér, akorát jsem měl od outerý virózu a přes všechnu snahu se mi ji nepodařilo dobře vyléčit ani ve středu, ani ve čtvrtek, ani v pátek, ba ani včera nepomohly tři plzně. Když se nad tím tak zamyslím, tak chápu jaký to je bejt furt nachcípaným presidentem. Nebo, když to obrátím, i já bych mohl býti presidentem, protože jak je vidět, každej kdo měl někdy virózu, má velkou šanci stát se jednou nejvyšším představitelem země. Možná se stalo to, že přestane platit zlatý pravidlo, že presidentem se může stát jen ten, kdo byl aspoň jednou nohou v kriminále (Klaus od toho nebyl dalek). A když se to tak vezme úplně cynicky, tak za posledních pár dnů jsem potkal dost lidí, kteří by byli mnohem lepšími a zábavnějšími presidenty než je přestárlej a nezdravě vypadající Zeman.

taky sem přemejšlel nad tím, proč se nestal tento můj úžasný internetový startup z roku 2011 slavným a vydělávajícím mi na pohodlné živobytí. Obávám se, že za to může jedna moje mírně zábavná vlastnost, že nemám nijak potřebu ze sebe dělat něco lepšího než sem, že se nemotám ve výraznym kolečku malých osobních lží, které by mě dělaly na internetech lepším, chytřejším a úžasnějším, a jejichž spojením pak vzniká úplně jiný člověk, na první pohled budící zdání úžasné, chytré, vzdělané nejlepší osoby, která se přeci stala internetově známou figurou díky svým schopnostem, talentu a píli. Někdy mám pocit, že k úspěchy vede cesta přes fabulaci, manipulaci a vykreslování reality růžovější než ve skutečnosti je.

Nu což, sere na to pes, protože já mám svoji hlavu, svoje játra a svoje virózy.

Habanero chilli mi naložilo na prvních šest jarních krásných žlutých papriček. Prdel je, že s těmahle chilli papričkama je prostě prdel. Jak jsou energeticky vydatný, stačí jen dát trochu do jídla a pak se vám doma hromaděj. Letos sem jich dal naklíčit jenom pět, tři papriky co plodí plody bolesti ve tvaru zvonku (předpokládám Capsicum baccatum 'Christmas Bell') a dva nějaký no-name. Ne, že by jméno ty papriky neměly, ale já ho nevim. Takže sem zvědavej co mi letos vyjede.

Plynaři kontrolují potrubí, plyn bude v Praze více zapáchat. Takže pro pražáky: Až někde ucejtíte smrad, zkuste škrtnout sirkou nebo zapalovačem. Ví bůh co se stane...

Vodák převracel loď, našli ho po břicho zabořeného v rašelině. Co si budeme říkat, přes léto jsou všechny řeky zasraný loděma jako dálnice D1 ve špičce, čůrácí za pádlama mají ve zvyku strašně řvát a jak řvou, tak si neuvědomujou, že nad řekou se nese zvuk fakt rychle a dobře, dokonce rychlostí zvuku, takže o těch partách debilů na vodě víte ještě dřív, než se vynoří za zátočinou. Vůbec nejhorší je to jejich ahóóój, voni si kokoti myslej, bůhvíjak to nejní vtipný, ale když to vezmete jako einstein ve svých teoriích o rychlostech světla, je to vždy jen o tom, kde sedí pozorovatel. Pozorovateli v lodi je jedno, že celej den řve jak vyjebanej zmrd ahóóój, protože to pokaždý řve na jiný lidi, ale pozorovatel co sedí celej den na břehu musí poslouchat při každym průjezdy zmrdský lodi ahóóój a pokud chce zůstat u řeky, nemá šanci utýct nikam jinam, protože defakto ani do lesa se nedá, jelikož celý léto tam musí poslouchat mááňóóó, máááš něco??!!

K vyjádření prezidenta Zemana o zákazu rally. Tady se ředitel nějakýho autodromu snaží oponovat, že kouření a pití alkoholu ročně zabije víc lidí než automobilové rally. Obávám se, že to má chlapík sečtený a brzo dojde ke znárodnění jeho autodromu.

12.05.2013 v 14:42:13

mr. president

mr. president


11.05.2013 v 12:18:55

páteční chcavec

do prahy přišel děsnej chcavec, chčije už od rána, takže je pěkně nachcáno. no, prostě pochcaný počasí. vypadá to navíc, že bude chcát celej den.
můj druhý den dovolený je naštěstí lepší, žádná vrtačka ve světlíku od rána, žádný volání z hotline. takže pohodička relativně.

Do nelegálních heren Život je hrou jsou namočeni hazardní byznysmeni. Jo, já už sem to tady taky kdysi možná psal, že mě zaráží na tachovskýho náměstí herna jenž je provozována jakýmsi občanským sdružením život je hrou. Přišlo mi to jako fakt velká kurvárna, maskovat hernu pod občanský sdružení. No a voni to fízli už vyšetřujou a zatim vyšetřili piču.

Škromach přirovnal vládu k nacistům. Škromach je další z řady českých nemakačenků, kteří tráví celý dny na facebookách a plní jeho databáze zbytečnými kecy. V jeho případě je to vo to horší, že je to politickej representant země a že ke svým retardovaným poznámkám po internetech využívá čas, který by měl věnovat práci pro zemi nebo aspoň pro své voliče, že nejspíš píše hovna v pracovní době a v neposlední řadě je nanejvýše pravděpodobný, že k tomu využívá i služební počítač, který dostal defakto od nás pracujících, aby na něm vykonával práci pro stát. Jo, prostě zmrd největšího kalibru.

Průběh opravy dálnice D1 na internetu i mobilně.
Na D1 začíná peklo. Vše o opravě nejdůležitější české dálnice. Jo, taky vtipný, bude to pěknej tunel nejspíš. Včera sem byl za svým panem melouchářem, podívat se mu na počítač, von dělá nějaký poradenství, ale říkal mi právě, že oprava dálnice D1 bude pěknej tunel a že není možný, aby to za vysoutěženou cenu postavili. Že prej v tý ceně mu chyběj miliardy, který si rozdělej mezi sebou páni co si ty kšefty ohledně rekonstrukce domluvili, a že to nejspíš udělají tak, že to sice za ty prachy postaví, ale odměny si vyberou formou finty, že ty svý useky stihli rekonstruovat v termínu a že za včasný splnění budou odměny, který se rozdělí.
No ty krávo, pustim si večer zprávy na čt1, tam rozesmátá redaktorka zrovna líčila, jak je to úžasný, že se podařilo vedení ŘSD snížit ceny za rekonstrukci nějakých čtyř úseků ze 24miliard na 14miliard a že je to děsně skvělý pro stát, pak se dovolala tiskovýmu mluvčímu ŘSD ten do televize řekl samá pozitiva, jak jsou ti současní manageři úžasní a že ušetřený peníze určitě půjdou do dalších oprav. Jo, vážení, sem zvědavej, za rok, za dva, možná za šest, až probublají na povrch českého mediálního rybníčku informace o odměnách za včasné dokončení projektu. Vsadil bych se celkem, že se oslavovaných 14mld určitě vytáhne na původních plánovaných 24mld. O odměnách totiž paní redaktorka ani tiskový mluvčí naprosto nic neřekl.
Jo, prostě klucí podnikatelský a klucí politický už došli konečně ke zjistění, že nelze furt vydělávat na navyšování cen za tohle a za támhleto, za špatný podloží a nestabilní beton, že už to občani znaj a tak trošku je to mírně sere, takže vymysleli prostě to, že cenu srazí a rozdělí si až odměny za rychlou a těžko říci jestli kvalitní práci. Jak kvalitně dopadne rekonstrukce D1 ukáže čas...

Maova vnučka je miliardářka. Jo, komunisti...

Prezident je nemocný, oznámil Hrad. Nad klenoty vrávoral a klimbal. Olá, skvělá zpráva, Zemanův palec je již vyléčen a teďka má chudáček rýmičku. Já to teda taky včera viděl v tývce a nemohl jsem si nějak pomoci, ale rovnováhu držel úplně stejně jako já po devíti plzních. Všichni sme to viděli a všichni si uděláme závěry, protože svého presidenta má právo hodnotit úplně každý. Já bych byl prostě radši, kdyby se normálně řeklo, že má problém s alkoholem, není to nic co by se nedalo léčit, stejně jako palce u nohou. Ale chápu, že spoustě voličů to prostě imponuje, je to president, co chlastá - nejspíš nejen - slivovici, žere tlačenku a jelita.

10.05.2013 v 13:51:37

čtvrtek opět

je opět čtvrtek. myslel sem, že se vyspim, ale ráno mě probudilo volání z helpdesku, nějakej náměstek se nemohl přihlásit do pecka, tak jsem jim řek, že je mi líto, ale že mám dovolenou, že musej zavolat kolegovi. zavřu znova voči a za patnáct minut vrtačka ve světlíku. říkám si fér, co se dá dělat, vstanu. UPC dává do lišt svý volně visící kabely. Začli už v úterý, zrovna můj kabel ukládali zrovna, když sem něco dělal, takže mi spadly všechny konexe a byl sem asi pět minut bez internetu.
UPC je vtipná firma, chtěli sme po nich, možná sem to už psal, aby si učesali volně visící kabely ve světlících, protože chceme světlíky nechat opravit. UPC nám na to napsalo, že se jedná o překládku a že jim za to zaplatíme 21 litrů. Po velmi krátké poradě výboru jsme usoudili, že jelikož UPC ze zákona poskytuje veřejný služby, na to nás ve speciálním dopise upozornili, tak nechápeme, proč bysme jim měli platit za zalištování nebo jak oni říkají za překládku kabelů. Takže jsem jim obratem napsali, že se posrali, že jim musí stačit, že v rámci poskytování veřejných služeb mají už tak přístup do domu, ale že po nás nemůžou chtít, abysme jim platili učesání jejich kabelů, na který se vztahujou nějaký ČSN normy. Taky jsme dali dva litry našemu horolezci, kterej se spustil na laně do světlíků a kompletně od shora až dolů nám je nafotil. Pár těch nejvýživnějíších fotek jsme přiložili k dopisu, přidali ještě papír, kde sme chtěli, aby nám UPC písemně potvrdilo, že berou na vědomí, že firma, která bude rekonstruovat světlík nemůže nést zodpovědnost za nevhodně umístěný kabely a to sme jim poslali. Tejden byl klid, aby se pak ozval nějakej borec, že tedy oukchej a kdy tedy můžou přijít lištovat, ale že jim podepíšeme papír, že za případný škody bude zodpovídat firma, která bude provádět opravu světlíku.. Tak sme jim řekli, že přijít můžou kdy chtěj, ale hlavně aby to patnáctýho května bylo hotový, klíče maj, takže můžou kdykoliv nastoupit. Tak makaj čůráci. Se normálně posrali chtít po nás za opravu svojí lajdácký práce dvacetjedna litrů.

Brusel chtěl zničit zahrádkáře. Zatrhli jsme to, tvrdí organizace. V bruselu sou paka, maj květovaný saka...

Detaily z domu hrůzy: Únosce z Clevelandu dívky týral v kobkách pod svým domem. Jo, díky novináři a reporéři, že mám krásnej přehled ja týrání probíhalo. Celkem by mě i zajimaly detaily, kolikrát denně oběti osouložil a jestli jim při tom sundaval obojek či je šukal na pejska. Více pikantností, více... prosím...

Zemanův tým na prošetření solárního byznysu zahájil činnost. Hm, je úžasný co všechno začal Zemanů palec. Díky Zemanově palci tu máme zemanova játra, ledviny, Zemanovu kořalku, tlačenku a Zemanova jelita. Nyní vznikla Zemanova komise neboli tým, kteří budou provádět Zemanova šetření. Obávám se, že ve výsledku se dozvíme Zemanovo hovno.
Nemůžu se zbavit každopádně jednoho dojmu a to toho, že jak mu komanči a socani nadšeně tleskaj, tak kdyby bolševici Zemana po okupaci nevyhodili ze strany, jistě by se rád zařadil mezi normalizační soudruhy a pomáhal by jim normalizovat společnost. Pěkně prognosticky. Problém holt je, že v sedumdesátech letech se řízením osudu mezi disidenty dostali i vyhození komunisti, já nevim jak si říkali původně .. reformní, ale pořád to byli komunisti, kteří v padesátých letech pomáhali komunismus budovat. Komunista stalinistický, reformní a nebo normalizační, pořád je to komunista a jako komunista by měl pro blaho komunistů viset...

Hromadná nehoda na Pražském okruhu: Více než deset zraněných. Jo, počasí, stress a včerejší zbytečný volno. Taky sem dneska opět viděl nehodičku, mám na ně docela štěstí za posledních pár dnů....

nehodička


09.05.2013 v 12:34:14

pařbička

včera pěkná menší pařbička u vočka. kupodivu měštáci neprudili, takže jsme na zahrádce vydrželi hodně hodně dlouho. ty vole, to byl účet... velikej a jídla v něm skoro nebylo, pouze tlačenka s cibulí a voctem. jo, počasí nám prostě přálo a přese všechny předpoklady, že bude zkurveně chcát, nechcalo a byl pěkný teplý pražský večer. jarní pochopitelně.
teďka dělám rizoto, ivka odjela někam do berlína na nějakej koncert. no snad to přežije, protože každej tvrdě pracující člověk si zaslouží pořádnou dovolenou v germánii.

mediální kanál:
Zeman si před poslanci dobíral podřimujícího Schwarzenberga. Upřímně, já bych Zemana neposlouchal ani spící, ale šel bych rovnou do prdele. Tu jeho hnusnou třesoucí se bradu a šedivej vykouřenej ksicht fakt není to co bych chtěl vidět. A ty kecy populistický co má... Čůrák je to. Což to je jako můj názor, ale když se kouknu na diskusi, tak to je slušná žumpa a kanál. Nedělám si iluze o hrdinech za klávesnicema, co všechno znaj a všechno věděj. Je vidět, jak se v týhle zemi máme totiž zkurveně dobře. Jsou tu samí slušní lidé, kteří nedělají bordely a hovínka po svých psech uklízejí. Já sem slušnej člověk, já uklízím, ale kdo tady ty hovna v trávě nechává to nevim, já to nebyl. Všichni jsou tak slušní, čestní, poctiví a ohleduplní, že až nechápu, kde ti zmrdi, co neuklízej, sou. Na internetech, protože pod těmahle debatama je vidět, kolik lidí má vlastně hovno co na práci, jak nemusí generovat žádnou velkou činnost a tudíž tráví hodiny svýho zbytečnýho života zaplevelováním diskusí a fakebooku ubohými výkřiky, který vlastně nikdo nikdy neuslyší, protože se ztratí mezi ostatním křikem tisíců zoufalců v nejzoufalejším slova smyslu. Jo, já se obávám, že mentalita národa se ukáže v dobách revolucí, kdy udavači převlíknou kabáty a udávají dál. Prostě pod zlatým pozlátkem schovává se hnůj nejsmrdutějšího zrna.

Baník ve stadiu klinické smrti. Ostrava chce zadlužený klub spasit odkupem stadionu.Jo, solidní Baňyk Pyčo! Fakt by mě zajimalo, co na to jejich retardovaní holohlaví fanoušci... Jestli dají ochutnat svých kvalit i při druholigových zápasech.

Penzisté propadli léčebnému kouzlu konopí. Většina už má letos zaseto. Jojo, myslim, že je to cesta. Předpokládám, že málokterý politik si troufne označit tenhle typ důchodců za feťáky.

Konec disidenta Pence. Z občanského aktivisty sprostý pomlouvač. Slušnej olol, vopravdu slušnej olol. Doležalovi smrdí nohy a sere ho, že Penc byl první, kdo s tím přišel. Ne, že bych si nemyslel, že Penc je taky něco jako pošahanej invalidní důchodce, ale rozhodně furt aspoň něco v tom konopí dělá, což asi Jiřího sere, protože ten dělá piču a píše články o každý bolístce, kterou mu na facebooku přivodí jeho nevěrní. A upřímně si myslim, že Standa má pravdu, protože snad si každej vzpomene na jeho nestandartní vztahy s Komorousem, kterými se kdysi dávno v některých článcích sám chlubil. No, Jiří je důkaz, že hulení z lidi idioty nedělá, protože idiotem se člověk narodí. "Žádáme účastníky, aby v prostorách expozice nehulili. :)

Expert: Rodiče by se měli zamyslet nad snímky dětí na síti. Já se obávám, že rodič západního typu se jen tak nezamyslí, respektive nezamyslí se do tý doby, než nějakej debilní rodič, ideálně z juesej, nedá firmu vyrábějící počíteče a operační systém k soudu, že v manuálu neuvedli, že může hrozit riziko při nahrávání fotek dětí na internety... Nevěřím tomu, že všichni lidi používají dostatečně takovou tu divnou věc, co mají na krku.

08.05.2013 v 13:45:46

krychlič - legenda z pardubic

než se rozepíšu, jak sem se včera vyndal, co sem prožil dneska ráno a jak si vařim rizoto, musim se s váma podělit o něco, co mi přistálo dneska ráno v poště na nyxu a co mě velmi, ale velmi potěšilo. Rozhovor s pardubickou legendou Krychličem. Krychlič doprovázel nás východočechy na pardubickym nádráží již od ranných dětských let. Je hezké, jak se původně záhadná figura stane legendou a slavnou. Očekávám, že když se přežiju, tak se stanu taky slavym a mladí budoucí žurnalisté za mnou budou chodit a točit různé rozhovory, na kterých si založí svoji kariéru. :)

Krychlič - legenda z pardubic


08.05.2013 v 12:36:52

úterý

dneska je úterý. jel sem metrem s protokolama. celkem maso. v metru hnusnej vzduch, nevětranej a zatuchlej. není se co divit, že v tomto prostředí se nemocím musí dobře dařit. můžou si přeskakovat na koho chtějí a jsou při tom zcela beztrestné. myslím, že je na čase, aby proti nemocem zakročil náš nový president, znalec a odborník na všechno, Milošek Zemanovic. Milošek je totiž opravdu odborníkem na všechno, má přeci zkušenosti, byl to socan a socan co nemá recept na všechno není socan a Milošek je socan. Milošek rozumí opravdu všemu, zatím ukazuje své bystré bonmoty a hluboké znalosti v kauze Amnestie Václava Klausů. Nyní nám chce dokázat, že jako správný kuřák, alkoholik a milovník ovaru, jelit a tlačenky, dále jako nevoják a hrdý nositel modré knížky na nemocné srdce a špatné cévy, že rozumí nejen fotbalu, hokeji a kuželkám, ale také, že má přesné recepty jak vyřešit problém smrtících rallye (Rallye přináší smrt, míní Zeman). Myslím, že by do svého týmu měl přibrat Tomia Okamuru, klucí by si určitě rozumněli. Jo, prostě president, kterej bude skákat tak jak si jeho voliči budou myslet, že pískají.

Američanům vyrobí pistoli domácí tiskárna, zbraň už otestovali. Jojo, dobrej nápad jak pomoci rozšířit demokracii a svobodu i do zemí, kde se brání tomu, aby měl každý občan doma aspoň jednu zbraň. Myslím, že až to objeví severokorejci na internetu, ihned si hromadně začnou ze spojených států objednávat třidé tiskárny, aby mohli svrhnout Kima.

Číňané chtějí z Etiopie udělat továrnu na boty. Po dobrém. Fakt nechápu, jak chtějí po dobrém čínani naučit černochy nosit boty. Já bych to viděl spíš tak, že čína potřebuje expandovat a nechce afriku zcivilizovat způsobem, který by mohli někteří nudící se ochránci lidských práv označit za neokolonialismus. Prostě soudruzi vědí jak ze zapadlých a chudých končin udělat prosperující čínskou provincii. Tibet by mohl vyprávět, kdyby chtěl.

Rock for People vyrukoval s bigbandovým Kabátem i Heidi Janků. To dopadl tento festival, to dopadl. I Heidi Janků už patří do kategorie rock.

KLDR přišla o legendární sušenky, důkaz o blahobytu Jihu. Pičo, sušenka za 9dolarů. Kam se hrabe bitcoin.

Jinak si musim postěžovat, že vopravdu dnešní mladí uživatelé sítě nechtějí moc přemýšlet. Je mnohem jednoduší mě označit za vyhulenýho, než použít hlavu a začít přemýšlet. Mám takovej pocit, že místní planetární domorodé obyvatelstvo si myslí, že když každej třetí zmrd má dotykovej displej, elektronickou knížku nebo kdejakou jinou mrdku připojenou k internetu, že sou fakt chytří. Ale povim vám, je to děs. Jak sem jel tím zkurvenym metrem, každej třetí člověk měl skloněnou hlavu a radši zíral do jakéhosi malého displeje, jehož z nějakýho záhadnýho důvodu hladil prstem. Ty lidi mi přijdou jako mrtvoly, vopravdu jako živý mrtvoly, kterejm vypnout mobilní sítě a internety, tak jejich oči pohasnou jak oči terminátora tavícícho se v roztavenym železe, aby jejich mozek zjistil, že jsou spíš mrtví než živí, protože myšlení tak hrozně bolí. Lidi fakt nechtěj přemýšlet, fakt nechtěj znát pravdu a chtějí věřit, že jsou jedineční. Bohužel, když jim začnete vysvětlovat, že domorodců je vás tu přes sedum miliard, že vlastně jako jedinec nic neznamenáte, že možná o vás mají zájem vaši blízcí, ale když vyjede za hranice svýho městečka, čtvrti či vesnice, zjistíte, že ste všem u prdele, že se z vás nikdo na židli neposadí, ba dokonce ani celej svět na vás nečeká s otevřenou náručí. Svět je slzavé údolí, plné neštěstí a smrti, která jediná je jistá. Jo, lidi tuhle pravdu slyšet nechtěj a zlobí se, když jim ji vpálíte do jejich internetovýcho chatu.

Včera v tv strach a hnus v las vegas. "proč dělají ten meskalin tak čistej?" :))

jo a zajimavý je, že od zákoše nejvíc pruděj pražští zaměstnanci, kteří si asi myslí, že když jsou na generálním ředitelství, že si z nich hnedka sednete na prdel a poserete se. Sere je, když jim řeknete, že je sice chápete, ale že je jich tady dalších dvanáctset zaměstnanců :))

Prostě to beru tak, že aspoň vy, věrní oddaní poddaní čtenáři, máte svůj mozek, takže kdybych tady začal vykládat nějaký fantasmagorie, že vás všechny zachráním a že spolu odletíme do vesmíru v lodi, která neviditelná krouží na orbitě, tak se na mě vyserete, protože nejste debilové...

07.05.2013 v 12:14:04

amnestie

Telenovela o amnestii: Zeman obvinil Hasenkopfa, ten zase Koudelku. Co si budeme říkat, Ovarová Hlava nikdy nepůjde po Vaškovi Klausů, protože jsou to dva hoši, co spolu upletli opoziční smlouvu. Ti dva proti sobě nikdy nepůjdou, ať si říkaj co chtěj. Teďka už jen najít nějakýho obětního beránka, kterej se nebude bránit před porážkou a veme vyhotovení amnestie na sebe. Klaus, nikdy neměl bejt presidentem, Zeman už vůbec. Jo, je prostě vidět, jak uvažuje národ český.

06.05.2013 v 15:30:22

daně

jo, byl sem se zeptat na finančáku, jak to vypadá s mejma daněma, protože sem je podával v půlce března a k poslednímu dubnu mě měli poslat přeplatek, prostě daně zpátky za hypotéku. ne že by to byl nějakej velkej a výraznej balík, ale nedá se taky říci, že by patnáct litrů rostlo běžně po stromech. Vzhledem k tomu, že mě do třicátýho nic nepřišlo, skáknul jsem si dneska na finančák u bohemky se optat, proč se na mě Kalousek vysral.
Přijdu na místo, ptám se vrátnýho, kdeže mi poradí ohledně mejch daní. Protože vrátnej byl nejspíš nějakej čůrák, kterej byl nasranej, že musí dneska makat, jo vypadal, že tvrdou prací umírá, tak mě řek, že to prej mám vědět sám a jestli to nevim ať se podívám na telefonní seznam a najdu si svýho vedoucího či co. No, tak du k telefonímu seznamu, tam vidim seznam nějakejch daňovejch vedoucích, celá A4 toho byla, páčto každej měl na starosti příjmení začínající něčím a končící něčím, prostě podle abecedy. Koukám na ten seznam teda, samý pátý patro, tak si říkám, že je to nějaká konina, protože ve státních úřadech v posledních patrech sídlej lidi, kteří nechtějí být obyčejným plebsem otravování, ale říkám si "budiž, svedu to na vrátnýho, že mě poslal do pátýho patra." Vyškrábu se do druhýho patra, předemnou ještě další tři, tak si říkám, že bych mohl někoho odchytnout a normálně se zeptat. Zrovna vyšla nějaká úřednice ze dveří, tak k ní du a slušně se ptám, kde mě poradí s daněma, že se menuju Ufon Ufonovič a že mám problém, že mi nepřišly v termínu peníze a ani mi nikdo nevolal. Paní věděla, která bije, tak mě na základě jména poslala do dveří XYZ, na který sem posléze zaklepal a vstoupil do vnitř.
Uvnitř seděly dvě dámy, jedna těsně před důchodem, druhá o pár let možná mladší než já, předpokládám, že je to systém, kde stará úřednice školí mladou úřednici, nevim nepřemejšlel jsem nad tím moc a rovnou vytahuju opis svýho daňovýho přiznání a vysvětluju vo co mi de. Stará paní úřednice se začla smát, já se směju, protože sem jí řek, že mi do třicátýho dubna nepřišly podle zákona peníze a vona mi na to vodpověděla, že "milej pane, zákony jsou jedna věc, ale kalousek druhá." No, tak sem jí řek, že je mi to jasný, že v tom má pařáty Kalousek, protože stát nikdy neplatil svý dluhy a resty, ale že by mě zajímalo, do kdy jako mám svý love čekat. Načež sem se dozvěděl, tradiční a oblíbenou hlášku úředníkovu, že prej "nám vylepšovali program, ale můžete být klidný, máme vás už zavedený a zpracovaný. Datum splatnosti zde máte devátého května."
Jo, typickej českej stát, stát dluhy a závazky platit nemusí, nikam spěchat nemusí, ale za to občan. Občane ty se poser. Nezaplatíš v temínu, nedodáš v termínu a už tě vezem a penalizujem. A občani sou pak tak zblblý, že ještě radostně půjčují Kalouskovi na jeho dluhopisy. Něco mi na tom nějak nesedí, protože co je to za vychcanýho lichváře, který za halasnýho nadšení dlužníkovi prodává dluh, kterej sám nasekal.

Cosi mi smrdí v tomto státě českém. Jo, většinová takzvaná mainstreamová populace, kterou bolí přemejšlet a ve škole jí matematika moc nešla.

Půl miliónu islamistických radikálů požadovalo věšení nevěřících. Nu což, tady taky po válce půl milionů bolševiků otravovalo život zbylejm lidem a ti, kteří si nechtěli nechat život otrávit, byli taky raději pověšeni. Nevzdělanost, populismus a falešná víra umí divy... No je fakt, že já osobně bych si netrval na tom, aby bylo pověšeno půl milionu komunistů, ale stovečka jich viset mohla... aspoň v každym krajskym městě.

Pitr je po amnestii čistý, potvrdil soud. Tak to se vyplatilo, vopravdu jo. Už zase může pan Pitr s panem Václavem Klausem na tenis, aniž by si někdo ukazoval prstem.

Ženu zavřeli do Bohnic za pomluvu na blogu, chce odškodnění. Obávám se, že asi to tady přečte nějaká právnická a advokátní kunda, tak kvůli mě obnoví trest smrti. V mym případě by nějakej blázinec nepomohl...

KLDR klade Soulu podmínky obnovení provozu společné průmyslové zóny. Fakt nevim co si Kim myslí, ale přesně tohle je okamžik, kdy by si zasloužil nějakou větší lekci. Dyk je to čůrák, co si myslí, že svět se točí kolem něj.

Hahaha, nejenže Kalousek prodává občanům dluh, který sami nezpůsobili, ale navíc ještě jim ty dluhopisy zdaní... Nejsem čůrák, abych přispíval na tuhle zlodějinu a nevidim důvod, proč bych měl státu pomáhat, když ti paraziti hospodaří tak zoufale blbě... Kalousek tasí nové dluhopisy. Výnosy z nich už ale zdaní

06.05.2013 v 11:57:43

Million Marihuana March 2013

Jo, včera sem se teda šel podívat na Million Marihuana March, i když mým původním cílem bylo vidět NVÚ a E!E, neviděl jsem ani jednu z těchto kapel, neb debilní organizátoři nechali nvúčka zahrát jako první a do eeček to bylo asi celkem čtyři hodiny do večera. Protože dávno nejsem mladík, přespat ty čtyři nudný kapely mezi nvúčkama a eečkama na mokrý zemi s ostatníma punkáčema se mi nechtělo, dorazil sem na paruku až po čtvrtý, spicha s kámošema, pár novopackejch jedenáctek za typickou pražskou cenu, kde nás zachránilo, že známej potkal za jedním stánkem bejvalýho kolegu z práce, takže jsme měli piva rychle a bez čekání fronty - sorry mládeži, ale myslim, že máme ve svym věku právo využít svých známostí ku osobnímu prospěchu, několik rychlých brk, jeden a půl kapely a pak zhodnocení akce a hurá do klidu k vočku.
Prostě normální jarmark, kde bylo všechno, včetně turků a doner kebabu, a jedinej kdo chyběl byl Kočka s kolotočem, na kterym by se mohli zkuřky kolotočit. Hafo mladejch, vopravdu mladejch, takže tak nějak předpokládám, že jsme vypadali, když už ne jako tajní, tak jako aspoň policejní provokatéři. Jo, mezi davem pár měšťáků, jinak předpokládám, že spousta fízlů v civilu, někteří pánové jako fotografové moc přirozeně nevypadali. Upřímně, předpokládám stále, že v našem případě si jen v databázi odškrtnou "zase voni".
Myslim, že my, co pomatujeme původní undergroundový happeningy na Letný, kde se sešlo pár desítek lidí, můžeme říci, že komerce a byznys zvítězili nad konopnou láskou a mírem. Myslim, že to, za co jsme před těma mnoha lety jako mladí bojovali a nesli svoji kůži a obličej na trh, se splnilo, okolo konopí jede normální byznys jako čímkoliv jinym, od prostředků určených k pěstování, přes kuřácký potřeby, upomínkový předměty, přes nějaký ty léky až po využití konopí třeba ve stavebnictví. Jediný, co ještě chybí je sladit právní legislativu a teďka už je jen třeba počkat, až nějakým posraným posrancům docvakne, že kompletní legalizace je jediný směr a cíl, ke kterýmu bysme měli směřovat. Problém je ten, že když si vezmu, že trvalo dvacet let, než se konopnej byznys rozjel tak jak se rozjel, tak nějak předpokládám, že bude ještě dalších dvacet let trvat, než se sladí legislativa a dospějí dnešní mladí, kteří jsou ještě stále alternativní.
Já už sem chycenej v systému, půjčky, hypotéky, dluhy, daně a zbytečná slušnost.

Zlegalizujte konopí, zní Prahou. V pochodu tisíců lidí zatýkala policie. Jo, fízli museli posbírat pár bodů, jinak by to nešlo...

MMM 2013

MMM 2013


05.05.2013 v 12:04:23

léčebné konopí

tak a je to černym na bilym, lečebné konopí ano, ale pro koho. situace je zcela nelogická, odpovídající kvalitě a inteligenci našich zákonodárců. Proč tam musí být takový paraziti jako třeba Bém???
Každý člověk, každý jedinec si má právo pěstovat co chce a co uzná za vhodný, žádnej stát mu nemůže nic nařizovat. A zákaz rostliny, která tady byla dávno před lidstvem a pravděpodobně bude i po našem vyhynutí??? Ten zákaz ukazuje, jak moc jsme hloupí, nepřemýšliví a prostě úplně na hovno.... Vládní paraziti a poslanci by měli dostat každej po roztroušený skleróze, parkinsonu a komunisti se socanama by měli rovnou chcípnout.

Léčebné konopí si zaplatí sami pacienti, řada z nich na něj však nemá.

03.05.2013 v 15:32:06

pátek deštivý

v praze chčije. chčije už od včerejšího večera, protože chcalo už když sem byl kolem 23h venčit. jo bylo to pěkné, pošmourné, mám tyhle noční procházky fakt rád. noční život města je pro mě takovej uklidňující. Milosrdná tma dokáže schovat rozdíly, takže v noci jsme si všichni lidi rovni. tedy aspoň na první pohled. ten druhej pohled je už ovlivněn tím, čím jsem ovlivněn já.

dneska sem opět jel zdarma emhádé. to je hrozný, ale já už jinej nebudu. myslim totiž, že dělám hodně pro svý zdraví, protože díky ježdění zdarma musim bejt furt ve střehu, tudíž si trénuju koncentraci, a v pohybu, protože kolikrát si člověk rozmyslí, jestli čekat sedm a půl minuty na další spoj, aby popojel jednu zastávku, nebo jestli jít tu jednu zastávku pěšky, protože pěší chůze je nejrychlejší a nejefektivnější způspob jak se pohybovat, hlavně ve městě.
Včera sem měl pěknou názornou ukázku. Jedu tramvají, opět zdarma, u olšanskejch hřbitovů vystoupím, protože sem chtěl přeskočit na jedenáctku a popojet na jiřák. no vylezu ven z druhýho vagónu, kouknu před sebe a přede mnou až na floru fronta tramvají. Jasně, nějakej blbeček si myslel, že to před tramkou stihne, nestihnul, takže měl křuslý auto a čekalo se na nehodovej vůz dopravních podniků. takže sem se vydal vpřed, všimnu si, že za havarovanou tramvají stojí jedenáctka, která jela asi osm minut před mým příjezdem ke hřbitovům. Protože zrovna přijelo nehodový vozidlo, říkám si "seru na to, posledně u havárky před naším barákem taky byli dopraváci rychlí", tak sem si dal malej čas, zastávka plná a do tří minut se havarovaná tramvaj dala do pohybu a za ní přijela hnedka jedenáctka. No, tak sem si nasedl, protože můj odhad byl správnej a jedu dvě zastávky směr jiřák. Na radhošťský nastoupil takovej mladej vystajlovanej párek, no museli čekat minimálně deset minut, kterej na další zastávce na jiřáku vystoupil.
A to je přesně to, co jsem chtěl říci, že přemejšlim, jestli se mi spíš časově nevyplatí jít jednu zastávku pěšky, protože ztráta čekáním na spoj bude větší než čas vynaložený na přesun mezi zastávkami, který jsou od sebe takhle v centru stejně maximálně 500-600m.
Je prostě fakt, že město dělá z lidí tlustý a líný debily, kteří navíc ztrácejí časovej odhad.

V USA startují bankomaty s videoporadcem. Mám tomu rozumět tak, že v americe již kapitalismus a poskytování služeb dospěl ke svému vrcholu, že lidi už mají problém se naučit vybírat z bankomatu peníze a potřebují k tomu poradce...??? vložte kartu prosím šipkou vpřed do otvoru před vámi, vepište na klávesnici pin... omg děsivou budoucnost hloupý masy sem viděl...

Sexistický odpad, kritizují lidé dánský pořad o hodnocení nahých ženských těl. Vždycky budu bojovat za právo mužů ocenit krásu žen, protože každý heterosexuální muž má výsostné právo říci o ženě, když se na to cítí a má potřebu, že "je to kost, že je to kunda, že má pěkný kozy a velkou prdel, že by se jí fakt rád vystříkal na záda." Muž má právo bejt macho a sexista... Jo a feministky a genderový bojovnice sou čubky co si zaslouží, aby je ošukala banda asiatů s letlampama a kombinačkama.

Mladík (18) rapoval o bostonském maratonu na Facebooku: Obvinili ho z terorismu!
Carnajevovi kamarádi schovali před policií vazelínu, hrozí jim osm let. Jo, je mi hrozně líto, kam amerika směřuje. Bývalá bašta svobody a demokracie dosáhla kvalit totalitní země čínského stylu. Člověk už nemá právo svobodně vyjádřit svůj názor. Jinak je fakt, že homosexuálové v americe to měli vždycky těžký, akorát dneska se budou obávat nechat si u partnera vazelínu v nočním stolku, protože by je mohli obvinit z terorismu a výroby bomb...

Policie hledá autora vulgární koláže, ukradl fotku miminka z Facebooku. Nene, to je fakt slušněj OLOL. Přesně to co občas říkám, že český matky sou stejně debilní jako ty na západě nebo v americe, protože matka co vystavuje svý děcko, bez jeho souhlasu, na internetu si neřiká o nic jinýho. Já bych spíš potrestal tu matku, než týpka co si náhodně vybral na internetu volně dostupnou fotku a použil ji v nějaké humorné OLOL fotomontáži. Nelze trestat lidi za blbost jiných, zvláště za blbost českých matek...

Pusťte Ratha z vazby! Za politika se zaručili režisér Kačer i Fischerová. No, u Táni bych to tak nějak čekal, ona už svoji inteligenci prokázala dostatečně během presidentský volby, ale že zrovna ten Kačer... Ještě mi tam chybí John Bok ze spolku Šalamoun, protože když mohla bejt nevinná Anička, proč by nemohl bejt nevinnej Rath... Ale taky mě děsí, že Táňa dostala po neuspěšný presidenský kandidatuře flek jako předsedkyně helsinskýho výboru. Obávám se, že vona ví dost velkou píču o lidských právech, když chce aby Ratha pustili...

Jinak stále platí, že mě dost sere srkání kafe a mlaskání při žrádle.

03.05.2013 v 11:54:46

módní peklo praha

jo, tady sem vám vyfotil, co taky považuju za módní peklo. Vyhrnutý nohavice a velký kabely u pražských homometrosexuálů jste již viděli. Teďka vám ukážu nejnovější módní trend mezi pražskými dámičkami. Gumové holiny.
Jak se trošku zatáhne, pražský mandy vytáhnou holiny jako jejich matky jezeďačky a vyrazí do ulic. Jediný co mi k těm holinám chybí jsou vhodné modré tepláky nebo černé elasťáky.... Ale myslim, že se nemám čeho bát, taky to přijde...

módní peklo holiny


02.05.2013 v 13:31:01

michael's uncle 30.4.2013 - vystřelený voko

jo, bylo to fakt luxusní hácé. to už sem psal, že pivo teklo proudem, marihuana se linula prostorem, lidi byli vychechtaný a vůbec ani nevadilo, že prej pršelo... hodně olol večírek....

michael's uncle 30.4.2013 vystřelený voko


michael's uncle 30.4.2013 vystřelený voko
02.05.2013 v 13:24:42

hovado a hovada

Pražský kanec Pepa Kokta: První máj bez Ornelly, ale s brunetou! Myslím, že Pepa si to musí užívat a Ornella s mutter musej bejt po večerech pěkně zpruzený, protože je jasný, že Pepa si jen vystřík a na svatbu s nějakou Ornellou pěkně z vysoka sere.

Britští kolonisté v Americe uspěli díky kanibalismu, tvrdí archeologové. Jo, je prostě vidět, že ne vždy platí, že přežije ten nejchytřejší... Podle toho to tam taky vypadá...

Hradní právník Hasenkopf o amnestii lže, zuří ministr Blažek. To je jasný, že se nikdo teďka k návrhu nepřizná, po takový publicitě nikdo netouží. Já stejně cejtim v pozadí, ne teda ve svym, ovcomrdy Hájka a Jakla...

Sochy ze sbírky Adolfa Hitlera musel klášter z nádvoří odstranit. Mno, to je mi fakt morálka, komunisti nevadí, ale hitlerovy sochy jo? Tady je někdo postiženej...

nacisti a komunisti


Já se vážený kundy nemůžu zbavit dojmu, že česká mysl je zmasírována bolševickou verzí historie, většina dospělejch obyvatel týhle země zná dějiny defakto jen v podání dějin z dějepisu nebo občanský nauky, kde jsme byli všichni masírování tím, že nacismus byl rozhodně špatnej a že nebejt rudýho ruska, tak by tady byl až dodneška. Nikdo tedy nepochybuje, že nacismus byl fakt ekl, ale obávám se, že díky tomu, že většina produktivního obyvatelstva vyrostla za bolševika, pod jeho taktovou a pod jeho televizní a filmovou produkcí, takže si přiznat, že komunismus byl, je a bude stejnej ekl jako nacismus, je problém. Důsledek toho je, že si dost lidí dobu normalizace maluje narůžovo, protože všichni, včetně mě, sme v týhle době prožívali v podstatě krásný, ničím nerušený dětství a nedokážou si přiznat, že režim byl tuhej a půlka národa donášela na tu druhou. Z čehož plyne podivná chuť sledovat majory zemany, ženy za pultem, delfíny a jiný bolševický pořady či estrády, aniž by dostala šanci také produkce nacistického německa. Pevně veřím, že kvalita tehdejší německé zábavy měla stejně vysoko nasazenou laťku jako produkce bolševická.
Nejhorší je, že pak se najdou totálně vymletý debilní občané, kteří si v domnění nějaký srandy a humoru začnou připomínat první máje v retro stylu sedumdesátých let: Zbytiny - počtvrté se sešli v sobotu zbytinští, aby oslavili v retro akci svátek 1. máje. Podle mě jsou zbytínští pěkní čůráci, zmrdi, vohnouti a propagátoři zločinného režimu, jelikož podle jejich logiky by se dalo slavit i nějaký výročí v retro stylu křišťálové noci. Například. Nevim, fakt nevim, jestli by tito mentálně retardovaní obyvatelé české republiky pochopili, když bych u nich uspořádal zábavný retro pochod jednotek ss totenkopf... A pak jistě věta "Alespoň si pak můžeme lépe užít večerní zábavu" získá jisté kouzlo, možná nechtěného...

Jo a Ruda z Ostravy je ostravska pyča, no ni?

02.05.2013 v 12:38:38

úterý

teda pardon středa. to byl slušnej hartkor včera, vopravdu slušnej. večírek se vším všudy, měl sem sice ze začátku obavu, že to nezvládnu a že se něco posere, ale neposral sem se, ani sem se nepoblil, ba dokonce ani nepochcal. a to sem včera, když sem odjížděl na žižkov, viděl v malešicích o autobusovou zastávku opřenýho chlapa, kterej se kýval ze strany na stranu a usilovně zvracel. Původně jsem to považoval za zlé znamení, ale čas ukázal, že znamení to bylo dobré, neb večírek se povedl.
Tedy až na ty zkurvený měšťáky, to je prostě humáč. To je jediná co Havlovi nelze odpustit, že po revoluci nezrušil policejní hodinu a že nenechal pověsit pár bolševiků na kandelábry, jen tak, jako varování, aby nezapomněli...

Komunisti obsadili Výstaviště Holešovice. Slaví Svátek práce. Jo, já sem to jako děcko ve škole moc nechápal, když nám vysvětlovali třídní boj a dělnickou třídu. Teďka už to chápu, i dělník si může pověsit svýho komunistu, protože třídy mezi sebou můžou bojovat a vyhraje pochopitelně ta třída, která umí věšet nejrychleji. Jsme chytří, sice ne už mladí, ale pořád plní ideálů a jediné slasti, kterou jsme ještě neochutnali, je věšení komunistů pro blaho vlasti.

výkřiky komunistické módy
levicový klub žen


Zfetovaný podivín se modlil u telefonní budky: Místo Boha přišli strážníci. No, dyk sem to už psal vejš, že měšťáci sou kurvy co si hrajou na bohy.

Twenty years of a free, open web. Jo, je málo věcí, který sem zažil skoro od počátku. Kromě vlastního života je pro právě web a jsem skutečně vděčnej za to, že jsem se poprvé připojil ke konci roku 1994 a že mám tu skvělou čest, abych já rostl současně s webem a internetem obecně.

No, a mám takovej divnej pocit, že milej jyřý yks doležal už fakt neví jak by na sebe upozornil, už byl totiž huličem, skinhýtem, krotitelem bojových psů, budhistou, znalcem tibetu, odborníkem na drogy a znalcem sexuálního života nácků a internetovým exhibitem. Teďka se rozhodl, že na pár měsiců bude gayem, přesně jako ti kluci z kapely nightwork, kteří se stylizovali do rolí gayů sedumdesátých let socialistického teplákového československa. Jak jinak si mám vysvětlit, tedy kromě toho, že bojuje s comming outem, jeho velký zájem o to, jaké je to být gayem, anální otvory a v neposlední řadě i sebepřesvědčování, že i gay může být chlap s koulema. Akorát teda nevim, jak se milej jiřík vyrovná s tím, že je malej zakrslej žid, novinář, zkuřka a buzna. Bejt teplá zkuřka, to je ještě v pohodě, ale v kombinace se židem a novinářem.... nevim nevim, jestli z toho vyjdou dobrý věci... ono totiž moc dohromady nejde ani bejt novinář a současně zkuřka, protože zkuřka co ráda žvaní je zkuřka, který nemůžete nic říct...

01.05.2013 v 14:18:55