perník zachraňuje před komunismem

no ja nevim, ale neměl by bejt perník legalizovanej? očividně zachraňuje životy před komunistickym rájem.
Byl únor 2009 a jemu bylo jasné, že bude muset být rychlý, aby si ho nevšimli ani severokorejští, ani čínští ozbrojení pohraničníci. Jediná věc mu mohla dát tuto schopnost, říká. Krystalický prášek metamfetamin. "Vdechl jsem asi deset dávek, než jsem se vydal na řeku," řekl muž, který teď žije v Soulu a nepřeje si uvést své jméno. "Cítil jsem se opravdu soustředěný, všechno, nač jsem dokázal myslet, bylo 'běž, běž, běž'. Pak jsem dva dny nespal," říká muž, jehož citoval server amerického ekonomického listu The Wall Street Journal (WSJ).
V KLDR frčí metamfetamin ve velkém. Říkají mu led

30.08.2013 v 17:23:38

tři poznámky při dnešku

1) jedu tramvají, za mnou nějaká matka s holčičkou, rozmazlená malá píča to byla, celá v ružovym a šahala mi na ramena. když sem se otočil co to jako kurva je, tak tak ta stará píča (asi její matka) řekla něco v tom smyslu "nech toho, ten pán se hnusně dívá". Jakoby to snad bylo normální, aby cizej malej zmrd vošáhaval cizí lidi.

2) vlezu do lahůdek koupit si žvejkačky a za mnou se postaví do řady taky nějaká kunda, růžová stužka ve vlasech, růžový kabátek, růžová kabelka, černý elasťáky a růžový holinky! Dneska je celkem slunečno. Jo a pak tohle stvoření v růžovym promluvilo na prodavačku. Já to chtěl vyfotit, jenže jak stála za mnou, tak sem nevěděl jak jí vysvětlit, že si ji chci vyfotit jen proto, že sem nikdy nic takovýho v životě neviděl. Z růžovejch holinek musí fakt prasácky smrdět nohy.

3) hashovací chipy opustily kansas city a přemístily se do chicaga. tohle sledovat je napínavější než náštěva bordelu. těžko se to vysvětluje, ale sledovat krabičku sedum měsíců očekávanou je napínavější, než když před vás nakluše dvanáct mařek a vyber si.

ftip: Jesli nás internetová šikana něčemu naučila, tak je to fakt, že lidé se raději oběsí, než aby zhubli pár kilo.

30.08.2013 v 11:13:40

pobavilo

na rootu :)

29.08.2013 v 20:33:39

po poledni

guláš se vaří, nikdo nevolá a údajná hlášenka nedorazila. tak nevim.

z tisku:
Zavraždila svou novorozenou dceru: Bála se ostudy, že je podeváté těhotná. Jo, je to marný, šukaní je droga chudejch, tak se retardovaná chudina množí jak králici v austrálii. kolikrát si jeden říká, jestli takovýhle osobě neměli úředně zabavit kundu, protože k čemu je, když porodí devět děcek a všechny skončí v děcáku. to mi hlava nebere...

Výzkum genů matek pokračuje. Najít na Karvinsku nekuřačku je však potíž. Vtipný celkem. Ale ať kouřej, někdo musí zásobovat kasu ministerstvu financí. chlast, herny a cigára... že na to ty lidi maj. kor v karviný

29.08.2013 v 13:07:38

děs běs

příšerný ráno, ne že bych neměl opici, ta je to nejmenší co mě trápí, ale ty telefonáty a mejly. než sem to vyřešil a vyvenčil feny, bylo po půl jedenáctý, takže sem usoudil, že dneska homeoffice.
fajn. uklidím lehce, du na nákup do alberta pro hajzlpapír, mejdlo a nějaký drobnosti typu rejže a cibule. fér, dvě kasy otevřený, říkám si to pude rychle. no pak si všimnu, že předemnou nějaká tetovaná frajerka s barevnejma vlasama, s děckem v kočárku, kterej byl vyšperkovanej deštníčkama, hračičkama a různejma píčovinama, který se dají najít na internetu. a ta kunda byla tak pomalááááá vopravdu pomaláááá, to že se vybavovala s robotem na pípání zboží u kasy, bylo to nejmenší, ale to jak byla pomalááá, jak každej předmět nákupu pomalinkůůů dávala do spodní části kočárku, všechno si vychutnala jako by to bylo poprvý, fronta se zvětšovala, díte začlo řvát a řvalo a ta matka byla tak pomalá.
Tak si řeknu seru na to, du na kasu vedle, tam jen dvě důchodkyně s malym nákupem. Jo, jenže chyba, podcenil sem důchodkyni předemnou, sice nákup za 51kč, ale měla nějakou stvrzenku a jala s reklamovat nějaký nektarinky v ceně 13kč.
ẗakže do píče co je horší, bába co řeší 13kaček a nebo vystajlovaná pomalá kunda se řvoucím harantem? těžko říct, ale na oba dva pracující člověk přispívá. na stáří a na uřvanejch zmrdech v kočárcích není nic hezkýho, ať si říká kdo chce co chce.

29.08.2013 v 11:31:15

asic miner

jo, tak sem se konečně po více než sedmi měsících dočkal: Thank you for your order from Butterfly Labs! Your order (#10001xxxx) was shipped via USPS, USPS Priority Mail Int'l on 8/28/2013. You can track your package at any time using the link below.
imho sem zvědavej na clo a nějaky dph. minimálně litr to ještě bude stát.

29.08.2013 v 09:02:59

2456 homosexuálů na jedný lodi

Černohorští popové se báli lodě plné homosexuálů. Zavřeli před nimi kostely. Jako nic proti, ale to musel bejt slušnej mrdník na tý lodi.... 2456 gayů pohromadě... Young man, young man, are you listening to me? Young man, young man, what do you wanna be?

28.08.2013 v 17:11:53

vyjetá fetka

normálně si venčím, když tu jdu okolo pořádnýho bordelu. Na zvolání osoba nereagovala, tak jsem řádně kopnul do kontajneru a zařval něco v tom smyslu "jestli by jako nešlo udělat ještě větší bordel". Vylezlo něco tak vyjetýho, co sem už dlouho v životě neviděl, nic neřeklo a mě bylo jasný, že prostě hodně kapes je vždycky feťákovo neštěstí...

fetka vyjetá


28.08.2013 v 12:54:06

stín kočky

dneska nešlo o vědu, ale nýbrž o čisté umění. vážení pozemšťané, stín kočky. dílo, jenž se nikdy neproslaví a přitom zůstane nesmrtelné. aspoň do konce internetu.
jo a chčije a je hnusný podzimní počasí včetně malé inverzičky.

kočičí stín


27.08.2013 v 23:36:57

dotazníček

vtipný, internet zdatně konkuruje lsd, atomová bomba je nedoceněná... se dalo čekat neasi :)

27.08.2013 v 22:28:17

ruská vesnice

imho jestli si pomatujete na chaloupku baby jagy v mrazíkovi...27.08.2013 v 22:27:13

retro

jo, už dlouho tu neproběhlo řádný retro... :)27.08.2013 v 19:08:48

outerý

jo, už se to blíží, ivka se vrátí a mě začne zase partnerskej život.
dneska sem byl na poště a tradičně poslal několik krátkých emajlů.

Levice: Školy nutí rodiče kupovat pomůcky, porušují zákon. A volby jedou na plný koule. Musíme přesvědčit tu debilní masu, která se ve škole neučila, že jedině s náma se budou mít všechny socky dobře. Ne a ne a ne a ne, zkurvená levicová politika.

Taxikář v centru Prahy nestačil dobrzdit a auto převrátil na střechu. Jo, praha a dročkáři. Tenhle určitě jel přesně podle taxametru a tachometru...

I elektronické cigarety škodí zdraví, zjistili odborníci. To jako fakt někdo věřil reklamám, že elektronický cigarety sou zdravější? Já osobně nechci vědět co všechno se odpařuje z toho e-roztoku, ve kterym je rozpuštěnej nikotin.

Bém podpoří Klausův návrat do politiky všemi prostředky. Hm, Bobošíková, Klaus, Šťastný, Tluchoř a teďka Bém.... jo, tak to je slušnej OLOL

27.08.2013 v 11:51:39

slovensko

Čechovi hrozí na Slovensku až pět let, měl u sebe drogy. Slušná demence, jak někde v asii. možná důvod, proč vyhlásit válku slovensku. za tři gramy trávy a jeden a půl extáze...

26.08.2013 v 19:02:13

imho

včera sem v tývce slyšel, že prý pablo escobar kokain příliš rád neměl, ale za to od šestnácti let náruživě kouřil marihuanu. ten kokeš spíš asi byznys, když ho tak amíci chtěli... :)

26.08.2013 v 15:47:12

chčije

jo, zase chčije. chčije už rána a já mám takovej divnej pocit, že sem nechal otevřený okno.
trošku sem ráno pracoval, poslal jsem nějaký mejly, ve kterých sem rozdal úkoly a popsal jak bych si to v budoucnu představoval. Jo, to mě tak baví říkat lidem co maj dělat. Já bych byl dobrej president, ještě dva roky a budu taky kandidovat. Myslím, že první co by bylo, že bych nechal postavit mimo zákon komunisty a levicovým politikům bych sebral jejich náhrady a vejplaty, aby si byli pěkně rovni se svými voliči. Rovný k rovným, ne?

Češi ho považovali za vymýcený. Černý kašel mutuje, vakcína neúčinkuje. Hm, tak nějak se obávám, aby si to někteří jednoduší radikálové špatně nevysvětlili a nenašli si nový cíl svého boje za řádně bílý čechy.

Zemanovci zneužili sraz amerických aut, zlobí se ocenění majitelé vozů. No, je otázka, jestli má Miloš ve svým alkomozku všechno opravdu dobře promyšlený. Jen, aby si nakonec sám sobě neuškodil... imho může mít někdo říct, na co je Hůlka odborník??? "Chceme nominovat odborníky a pan Hůlka je jedním z nich," uvedl předseda Štengl na dotaz, zdali není Hůlka jen lovcem voličských hlasů na mediálně známou tvář.

Linux 3.11-rc7 Celebrates 22 Years Of Linux Všechno nejlepčí!!!

26.08.2013 v 11:48:31

hovna

dneska všude smrad a hovna. stará se posrala. nu, což to se může stát každýmu starýmu nejen psovi, ale povim vam jedno strašný tajemství. víte jak se říká, že "vlastní nesmrdí"? Tak ona to není úplně pravda, je to spíš taková malá lež, možná milosrdná, či jinde se použije výrazu "urban legends". Skutečně toto není pravda, normální domorodec se základními návyky pozná, kdy se posral či když si zasmrdí hajzl. Tuhle malou lež asi vymysleli nejspíš pejskaři, rodičové či pečovatelé o důchodce, aby si nějak omluvili ten strašnej puch z hoven, kterej musej každodenně snášet. Ano, smrdíme všichni, někteří víc.

26.08.2013 v 08:56:31

jo a

zkurveně se ochladilo...

25.08.2013 v 19:06:05

Pijí vaše děti dost? Dozvíte se, kolik má pít batole a kolik školák.

Pivo je pro lidský organismus a vývoj nenahraditelné. Nezastávavá jen funkci uhašení žízně, ale také je důležité pro správné fungování metabolismu, rozpouštění živin, tepelnou rovnováhu v těle nebo pro správné trávení a odvod škodlivin z těla.

1. 0-12 měsíců 200 ml denně
Pokud dítě plně kojíte, většinou jeho žízeň stačí uhasit mateřské mléko, každé dítě je ale jiné, a tak možná to vaše bude mít žízeň i mimo kojení, například v extrémně horkých dnech potřebuje ještě nějaký ten lok kojeneckého piva. Sledovat pitný režim miminka je potřeba ve chvíli, kdy přechází na příkrmy. V deseti měsících by jeho příjem kojeneckého piva měl být asi 200 ml navíc ke každému mléku.

2. 1-4 roky 1300 ml denně
Dostatečný přísun piva je pro správný vývoj dítěte velice důležitý. Mimo kojeneckého piva můžete dítěti podávat i víno, které je zapotřebí svařit. V tomto období by děti měly vypít asi 1300ml piva.
Podávejte dětem jen ta piva, které jsou pro ně speciálně určené, a nepřislazujte je a ani je příliš nenechte zvětrat. Jestliže dítě nechce pivo pít, znamená to, že nemá žízeň a ne, že mu nechutná.

3. 4-7 let 1600 ml denně
Dětský organismus má větší potřebu piva než tělo dospělého člověka. Množství, jaké dítě potřebuje vypít za den, závisí nejen na jeho věku, ale také na jeho hmotnosti, v období od 4 do 7 let je to asi 75 ml na 1 kg hmotnosti dítěte. Nepodávejte dětem, ať jsou jakéhokoli věku, příliš teplé nebo podchlazené pivo, abyste příliš nezatěžovali jejich organismus. Ideální teplota je 7,91°C.

4. 7-10 let 1800 ml denně
Malý školák by měl vypít v průměru 1800 ml piva, pokud si ale chcete vypočítat kolik přesně by mělo vypít vaše dítě, je to 60 ml piva na 1 kg. Špatný pivní režim dítěte může způsobit únavu a vyčerpanost, bolesti hlavy nebo nepozornost. V případě dlouhodobého nedostatku piva může velice rychle dojít k poškození ledvin.

5. 10-13 let 2150 ml denně
Pití piva by dítě mělo mít rozděleno rovnoměrně do celého dne. Rychlé vypití velkého množství piva totiž klade velkou zátěž na ledviny, dochází k zaplnění žaludku a ztížení procesu trávení. Dítě by se mělo ideálně napít každou hodinu a za den by ho mělo vypít asi 2,15 litru. Do dětského pitného režimu by ale neměly být zařazeny nealkoholické nápoje, nebo jen velice výjimečně.

6. 13-15 let 5450 ml denně
Děti v tomto období by měly vypít asi 5,45 litrů piva za den. Do jejich pitného režimu by měly patřit výčepní piva, ležáky, lidice, černá piva a pšeničná piva. Alkohol také mohou doplnit také některé potraviny, jako je rum, kontušovka, becherovka, slivovice či absinth. Větší děti by měly mít ve svém jídelníčku kofeinové nápoje jako je turek či preso, protože mají dobrý vliv na jejich nervový systém a odvodňují organismus. Po patnáctém roce života dítětě, kdy už má svůj vlastní občanský průkaz, mělo by pravidelně každé pondělí, středu a pátek se spolužáky navštěvovat hostinská zařízení.

zdroj

25.08.2013 v 18:57:36

neděle

jo, je neděle podvečer,já se vrátil od dědy a maminy, a než se vrhnu na sladké nedělní skoronicnedělání, pár poznámek:

1) jak sem včera jel na jídlo k vočku, tak na jedný zastávce přistoupil velmi smradlavý, zarostlý muž, s mrtvolně otevřenou držkou, obklopen igelitkami a v dráty sešitý obuvi. vopravdu smrděl hovnem, naštěstí jel jednu zastávku, ale měl tolik drzosti, že vlezl do autobusu přímo mezi matky s kočárky. to byl najednou ticho, pouze zvuk motoru autobusu a ty hovna... ale žádný kakánky mimísků, ale řádně v kalhotech uležený hovno.

2) je konec prázdnin a tudíž i klidu v domě. ze svých letních domů se vracejí děti, matky, jejich tlustí otcové a malí bílí psi. jo, jak byl prima klid v baráku přes léto. už to vidim, čeká mě podzim briskních myšlenek a úvah typu "no já když dávám nabídku možnýmu zákazníkovi, tak očekávám, že mi ji zaplatí i když si mě nakonec nevybere."

pár nedělní novinek:
BECK je minulostí, šmejd Mazzeti řádí dál: Důchodce lákat nepřestal! Fajn, tak poctivému německému podnikateli zničili reportéři podnikání s lidskou blbostí a teď jdou po dalším. Já nevim, já si nějak nemůžu pomoct, ale lidská blbost je nekonečná a kdo chce kam, pomozme mu tam.

Jsem na pokraji smrti, říká Tyson závislý na drogách a alkoholu. Ajajaj, Majk určitě sledoval smutný příběh Džambulky a teďka má strach, jestli s ním není něco v nepořádku.

Česko nesmí tolerovat romský apartheid, vzkázal hinduistický aktivista. No, apelovat v čechách na náboženské skupiny. Ten člověk žije mimo realitu.

Obrana televizních věštkyň. Zcela souhlasím s panem redaktorem, že je děsivý, že lidi co volaj televizním věštcům mají volební právo. Nevim proč, ale mám pocit, že ty lidi budou zase tradičně volit stranu, která slibuje nová pracovní místa, základní mzdu milion měsíčně a ráj na zemi. To nedokázali komunisti, od revoluce levicový strany furt slibujou to samý a pořád hovno, žádnej mír a ráj. Je fakt fascinující, kolik mají komanči pohrobků v různý levicových stranách. Je jich víc než pravicových. Jo, prostě mě dneska dost vyděsily priority čssd pro následující volby. Jestli vono by nebylo lepší, kdy se socani sloučili s bolševikama a přejmenovali se na komunistickou stranu čech, moravy a celýho světa... Jo, ale nic o tom, že by měl každej bejt hlavně zodpovědnej sám za sebe.

25.08.2013 v 18:38:59

to by se jeden posral

sem fakt vděčnej za těch 50metrů čtverečních, protože bych nechtěl uklízet byt o sto metrech. k posrání. od dvanácti hákuju, to se lidem co se vymlouvaj furt na děti, že kvůli nim něco dělaj, ani nezdá.
nejdřív sem musel zkontrolovat, zda-li skutečně upc odmotalo svůj kabel z komínový lávky. jakože to udělali, ale ta střecha a ty závratě, pak kontrola práce na světlíkových stříškách, následně třičtrtě hodinka v domovnim archivu, protože sem hledal, jestli někdo opsal stav na vodoměrech před jejich výměnou, jakože nejspíš ne, takže bude muset účetní provýst nějakej odhad na základě předchozích dat, následně předání klíčů od prádený číslo dva, vyhození starýho kování a pak už mi zůstal jenom byt k práci. nádobí, kytky, pracha, koupelna, luxování, vytírání, převlíc povlečení, vyprat tři pračky. no jedu jak sfetovanej. A to nebudu počítat, že sem objevil krásnej dopis od posranýho arména z roku 2011, kde píše tehdejšímu předsedovi, že kolikrát říkal, že platí jen jednou ročně, že jeho se stanovy domu netýkají. No, jestli budu muset jít k soudu svědčit, tak ať si soud počte vo zmrdovi arménskym.
akorát už se mi nechce vařit, takže až dojede pračka a dodělám kuchyni, vyseru se na vaření a pojedu si k jídlu normální plzeň a pak nejpíš nějakej řízek nebo sekačku s bramborem či salátem. nějakou klasiku k plzni. zejtra mě nakrmí mamina, páčto se jedu podívat za dědou.
snad sem na něco v tom výčtu nezapomněl, ale bystrému čtenáři asi došlo, že nedělám nic zbytečně a nadarmo, tudíž se příští týden vrací ivka, no. a je to venku. :)

24.08.2013 v 15:53:46

OMG

WTF Minimální mzda 12 tisíc korun, slibuje ČSSD před volbami A ruský automobil do každé rodiny zdarma, čtyřdenní pracovní týden, tři měsíce dovolený, dva roky prázdnin a ráj a mír pro všechny.

23.08.2013 v 18:42:46

voda podruhé

jo, takže voda šla jen přes noc, ráno, minimálně od půl osmý, kdy vstávám, zase nejde. opět otevřený hydrant a spousta lidí s lopatami co čuměla do díry u křižovatky.
takže sem byl rád, že sem se vysral a spláchnul a až po tom mi došlo, že nemám nikde vodu, kromě rychlovarný konvice, jenže tu sem použil na zalití žrádla holkám. Spíš mě zarazilo, že mě nepřišel kvůli vodě prudit někdo ze sousedů. Nefunkční elektrika je vyděsila víc než voda. Jo, asi je televize důležitější než umytá prdel.

Děsivá smrt v Macoše: Sebevrah (†35) do propasti skočil před zraky turistů! No já nevim, ale snad každej turista ví, že na dně macochy je tzv. "kámen sebevrahů", na kterej dopadne tělo každýho skokana, ze kterýho pak sklouzne do Punkvy nebo co to tam je za jezero. Když sem tam byl naposledy, tak nám průvodce něco říkal vo tom, že pod ten kámen museli dát sítě, protože prej se ty těla blbě z tý vodní hlubiny loví. Jo a ještě tušim něco říkal, že tam mají "okna", ze kterýho každý ráno před otevřením kontroluje průvodce, zda-li si někdo v noci neodskočil. Takže nevim, z čeho by měli bejt turisti šokovaný. Jsou země, kde lidi umírají každý den třeba při demonstracích.

ČSSD potopí daňové úpravy, vláda podle ní zatajila finanční dopady. Nevim, ale když mluví Sobotka a jeho kandidát na ministra financí Mládek o tunelech a finančních dopadech, mám takovej divnej pocit, že bych se asi měl bát budoucnosti. Ne, že by ty pravicový vlády byly něco extra geniálního, ale představa asociálních demokratů o finanční budoucnosti země mě fakt děsí. a to dost... už to vidim, pastelkovný, vložkovný, plínkovný, zvyšovaní minimální mzdy, zdanění úspěšných a pofidérní solidarita s nepřizpůsobivými a jinými požírači podpor či dávek.

Jo, děti mě děsej. Dneska při venčení jsem opět narazil na skupinku dětí, která s maminkami seděla v trávníku, kam obvykle serou psi, maminky si povídaly a děti lámaly suchý pohozený větve, mlátily se s nima či je různě tahaly za sebou vydávajíce různé divné zvuky a skřeky. Marně sem přemejšlel, jestli sem se jako děcko také účastnil takovýchto podivných nelogických dětských her, ale pokud si pomatuju dobře, na pískovišti sem si radši hrál sám, protože tři hodiny stavět bábovky z písku mě fakt nebavilo a házení šutrů po plastikových vojáčích sice bylo zábavné, jenže moc dlouho to ti vojáčci nevydrželi. Ještě klika, že sem mohl od deseti let sedět u počítače a že měl fotr celkem velkou knihovnu. Jo, to byla větší sranda a zábava. Při představě, že bych měl obyčejné, průměrné a debilnimí dětmi obklopené dětství, se mi zvedá kufr, protože fakt nevim, kde bych skončil. Předpokládám, že by se mi mohl líbit michal david, karel gott a největší zábavou by bylo vylejt se levnou polskou (v lepšim případě) vodkou na místní diskotéce.

23.08.2013 v 11:06:31

voda

přijdu dom, vyměním holkám vodu, dám jim obojky, vyrazím ven a narazím na kanál....
voda prdla. přijdu dom, chci si umejt ruce a napít se a voda... hovno...
čekám, kdy zazvnoní nějaký soused s tím, že neteče voda a jestli by se nemělo něco udělat. doufám, že nepřistavěj cisternu. to bych se posral.

prdlá voda


22.08.2013 v 17:39:23

týpci v oblecích

jo je prdel pozorovat při obědě týpky v oblecích, kterak hlučí, křičí a řvou na celý kolo, používajíce různé anglicismy, kterým nerozumí nejspíš ani oni sami, otáčejíce se na mařky v outfitech. No, pak je skvělý si všimnout, že po jídle se stejně jako ostatní postaví do řady ke kase čekaje na účet. Pak vyjdou ven, zapálí si cigaretu, jedno pivo je zmůže a kravaťáci šťourající se v nose jsou vizuální lahůdkou.
Prostě blbečci podle pravida nahoře huj, dole fuj, kteří si nedokážou přes svoji vizáž vydupat, že dostanou účet za jídlo pěkně na stůl, tak jak se sluší a patří v podniku, který si hraje na podnik "s obsluhou". Jo, kuchař jim zachraňuje dost situaci.

22.08.2013 v 13:10:00

krásný čtvrtek

ivka má před sebou už je týden, který uteče jako voda.
včera sem přišel o půlnoci z vočka, vyvenčil sem a usnul jak mimino do dnešních krásných osmi hodin.
dneska ráno du venčit, otevřu dveře z baráku, rozhlídnu se, jestli můžu vypustit čokly, vyženu je ven, když tu se zpoza rohu vynoří ritchbečka Sárina a za ní její mírně debilní panička. Ofkóz telefon na uchu a Sárinu si ležérně vedoucí na vodítku, jenž držela v jednom prstě. No jak Sárina spatřila ty moje dvě feny, rozeběhla se, vodítko vlaje ve vzduchu, sliny vod huby, vítr jí úplně čechral pysky, takže byly vidět vyceněný zuby, a rovnou na starou.
No tak si říkám "co to kurva po ránu dopíče je?", pustim mladou, protože nehodlám zažít, aby musela konfikt řešit uvázaná na vodítku a začne Sárině štěkat do ksichtu. Sárina se zarazí, což získalo čas tý debilní mandě, aby ukončila hovor a začala řešit svoji debilní fenu. I když sem jí vyjebával, že je retardovaná píča co neví, že vodítko je na vodění psa, tak se smála jak američanka.

no pak du vo kus dál, když tu najednou do protisměru v jednosměrce začne couvat passat kombi. No nebylo by na tom nic divný, kdyby se nemotal z jedný strany ulice na druhou, kdyby v něm neseděla ženská s telefonem na uchu a něco do telefonu neřešila. Taky by na tom nebylo nic divnýho, kdyby nezaparkovala nakonec na trávníku, kam jí pří couvání do jednosměrky zajely zadní kola a už by to nebylo divný, kdyby nedotelefonovala úplně náhodou v okamžiku, kdy vypla motor a ze zadních sedaček vyndala dvě zcela malé děti.

A úplně debilní náhodou tahle matka potkala další matky, takže si začly povídat a to bylo strašný. Nejenže se mi začly ty děcka motat mezi fenama, dokonce šly za náma a já musel furt poslouchat "podívej pejsek. dělá haf haf haf." Jo a taky tam byly nějaký matky s vyvalenejma břichama a to je fakt hnus. Těsný oblečení, vyvalenej břich a zduřelej pupek, vypadajíce jakoby měla mařka na břichu třetí cecek.
Ať dělám co dělám, a že se fakt snažim, nedokážu přijít na to, co je na dětství hezkýho (mě fakt nebavilo bejt dítětem a byl sem hrozně rád, když sem odešel do prahy), když z každýho malýho zmrda může potenciálně vyrůst volič různých obskurních levicových stran jako sociální demokracie, zemanovci či komunisti.

Jste těhotná? Máte padáka. Kvůli dětem mají potíže i muži. Jo, já si taky myslim, že povinost, že zaměstnavatel musí těhotný mařce dva roky držet místo jen kvůli tomu, že je těhotná, je bolševickej přežitek a totální zbytečnost. Vždyť přeci pořízení si dítěte je zcela soukromé rozhodnutí dvou dospělých lidí, nikomu do toho nic není, protože i mě je prdele, kdo si kde pořídí dítě, ale neměl by na tom bejt bitej zaměstnavatel. Jo, je to vidět ve státní správě. Dělám teďka instalace a kolikrát je mi odpovědí automatická odpověď z exchange "od prosince 2011 jsem na mateřské dovolené. kontaktujte XY.".
Jako jo, nějaký výhody pro matky by měly bejt, třeba poloviční poplatek v nemocnici, ale je prostě blbost, aby zaměstnavatel držel místo po dobu mateřeský dovolený a stát ještě přispíval na nějaký mateřský. Já nechápu, proč se socani a komunisti třeba neinspirují v Číně nebo v jejich tak oblíbené Severní korei.. Tam už tyhle problémy dávno vyřešili....

Islamisté v Egyptě vyplenili muzeum a spálili mumie. Přežilo 5 procent exponátů. Jo, je to smutný, když ve jménu víry a negramotnosti, fanatik ničí historii, která je i jeho součástí. Jo, tihle muslimáci jsou za trest....

Povolební priorita ČSSD: zvýšit daně firmám. Jo, typická socansko bolševická agitka cílící na ty nejhloupější a nejchudší. Budeme brát u těch schopnějších, jen aby nám lůza dala body. A už těm retardovanejm socanům nedochází, že se pak není co divit, když takový podnikatel odkloní některý svoje toky mimo republiku, aby jeho těžce vydřený peníze neposloužily socanským nemakačenkům jako volební úplatky.

Se srpnovou invazí nesouhlasí. Přesto komunisté na pietní akt nepřišli.
Zeman: Z hrdinů roku ´68 se stali zbabělci. Volme ty, kteří nezradí. Upřímně, jsem rád, že se tohodle fotr nedožil, protože kdyby neumřel před lety, umřel by z toho teďka.

Hůlka zazpíval Zemanovi hymnu, teď kandiduje za SPOZ. Když mohl bejt Jandák ministrem kultury, proč by nemohl bejt Hůlka třeba ministrem zemědělství. Je vidět, že Zemanovci mají v merku skutečné odborníky. Tyvle, Hůlka by se měl vrátit k muzikálům a tomu svýmu Drakulovi. To mu šlo nejlíp. Kromě toho, dokážete si představit, jak vás Zeman líbá a jak z něj táhnout cigára, pivo a kořalka???

co v mládí odkoukáš...
co se v mládí naučíš...


22.08.2013 v 11:34:06

pohádka třech topičích

no vyprávěla mě včera matka takovou pěknou pohádku s poučením.
Žije a je jeden podnikatel, co má firmu věnující se, řekněmež, vytápnění budov. Provozuje dvě kotelny a dával práci šesti lidem. Takzvaným topičům. Jenže co se nestalo, jeden tehdá pětapadesátiletý topič dospěl k názoru, že by bylo užasné a skvělé založit odbory. Přemluvil další dva topiče, aby se k němu přidali a v právě ten slavný den založili odborovou buňku. Čerství odboráři poslali do Hradce Králové dopis, kde se pochlubili svým užasným činem, do firmy přijel z Hradce nějaký lokální odborářský boss a ty tři muže pochválil.
Třem topičům narostlo peří a začli vymejšlet různý odborářský kraviny a psát stížnosti na svého zaměstnavatele odborářům do Hradce. Že je nutí pracovat přesčasy, že musí chodit do práce a různé jiné myšlenky, které můžou napadnout jenom odboráře. Milý pan podnikatel se s nimi snažil pár měsíců dohodnout, ale protože s odboráři nebyla řeč a furt se oháněli zákonem o odborech, tak si pan podnikatel sedl za stůl, začal přemýšlet a vymyslel, že zmodernizuje obě kotelny.
Jak vymyslel, tak učinil. Protože pořídil nové moderní kotelny, na jejichž obsluhu není potřeba šest lidí na 24h provoz sedum dní v týdnu, ale postačují pouze dva střídající se lidé, kteří mají služební telefon, na který jim kotelna smskama posílá své chybové stavy a novodobí topiči mají pouze za úkol zavolat servisní firmě, která se těmto kotelnám věnuje.
No a jelikož mu stačí pouze dva lidé, tak se zbývajícími čtyřmi (jeden prý byl těsně před důchodem, tak mu to tak nevadilo) zcela přesně podle zákonů rozloučil. Dostali padáka pro nadbytečnost s pěkným pětiměsíčním odstupným. Dva odboráři prý stihli z odborů vystoupit stejně rychle jako do nich vlezli, ale vůbec jim to nepomohlo.
Takže pan podnikatel z toho vybrusil dobře. Zmodernizoval kotelnu a z delšího časovýho hlediska ušetřil peníze sobě a svým klientům, protože místo šesti lidí bude živit jenom dva. A to všechno díky odborům.
A co bylo s odboráři? Po těch dvou, co byli odboráři pár dnů, se slehla země. No a odborářský zakladatel? Ten musel jít na pracák, ale víte jak, po už skoro šestapadesátiletých topičích není taková poptávka jakou by si představovali, odbory mu práci nepomohly sehnat, a když už mu nějakou práci pracovní úřad nabídl a on se o ní šel ucházet, tak to skončilo na tom, že potenciální zaměstnavatel si zavolal do jeho zaměstnání a tam vždy milý pan podnikatel říkal na dotaz, jaký jen pan XY pracant "Von umí pracovat, ale založil u nás odbory." "Jo, aha, tak já vám děkuji." Takže utekl rok, chlap je bez práce a pracovní úřad kvůli němu tedy nechal vytvořit umělé místo a na jedné obci zametá přes den chodníky a ulice.

Takže co z toho plyne? Že odbory možná mají nějaký smysl, ale pouze ve velkých podnicích, kde se musí řešit velká kolektivní smlouva, ale do malejch firmiček odbory nepatří. Navíc z toho plyne, že odbory jsou jen halda příživníků, protože díky odborům ve finále nebylo zaměstnáno šest lidí, ale pouze dva, přičemž propuštěný odboráře musí někdo živit. Žejo, dávky a různé umělé práce za státní peníze. Poslal bych normálně do Domu odborových svazů fakturu. Podepsat ji jako "Kalousek", tak možná Zadila a ty jeho šmejdy trefí šlak.

21.08.2013 v 11:14:43

ze světa a domova

zprávy z domova:
úroveň sraček v hradní žumpě je na nejvyšší možné míře. očekává se zvýšení tlaku, padat bud ovar a pršet slivovice.
Nadržená Polka, která chtěla souložit se 100 tisíci muži: Mám AIDS! Se omlouvám všem slepicím v Polsku. OLOL.

zprávy ze světa:
KLDR se potýká s drogovou epidemií. Metamfetamin místní užívají jako univerzální lék. Jojo, já to říkám furt, že kudy v nose teče, tudy léčí. A vůbec, kde se perník vaří, tam se dobře daří. A jinak by ho němci nechtěli, kdyby nebyl prospěšnej.
Germany Sets Standard for Bitcoin Regulation. Fér.

21.08.2013 v 10:51:39

hustý

jo, dneska hustý. vejlet tam a zase zpátky. práce, jídlo, pokec s maminou. ve čtyři hodiny zpět v práglu, sednu si k práci a vypadne elektrika.
no, trochu mě to nasralo, v půlce práce, ale ještě víc mě překvapili dva sousedi zvonící mi na dveře kvůli hroznýmu průseru. Pane předsedo, tak nám vypadla elektrika. Já říkám, cože, fakt jo? A prej jestli vo tom něco nevim. Já že něco málo tuším, ale jediný co vim bezpečně, že nejde elektrika. Hm a nemělo by se něco udělat? A jako co byste chtěli dělat, prosimvas? No, třeba někam zavolat. Jo, a zkoušeli ste někam volat? Ne, my sme šli z váma. Aha, prosimvas běžte domů, otevřete si časopis nebo knížku, vždyť elektrika nejde teprv pět minut a víte, že sou země, kde jde elektrika třeba jen tři hodiny denně? Víme, jsou země, kde elektriku vůbec nemaj. No vidíte, tak běžte dom, počkejte a vona zase půjde.
Jo, nahodili ji, kurvy, ale až po 40minutách, takže sem nabral pěkný pracovní zpoždění.

imho dneska bude na hradě gay parade, president a jeho noshledi budou slavit rozpuštění poslanců a určitě budou kout pikle...

20.08.2013 v 19:35:49

pan En.

jo, třikrát sem potkal dneska pana En. Ráno, po práci a po venčení v šest. pokaždý táhnul tašku.
taky je fér, když v jedenáct večer perou. slušnej hukot.

19.08.2013 v 23:34:34

pondělí jo

hustý. zase sem se nenudil. kromě toho pěkně chčije a dvakrát sem zmoknul. zejtra na votočku přelouč, mamina má narozeniny, tak sem si vzpomněl a koupil sem dneska u hřbitovů na floře kytku. sou tam dobrý ženský a uměj pěkný kytice.

kočka, já nezapomněl...

kočka


19.08.2013 v 20:44:58

pondělí po piči

začíná pracovní týden, klasicky pondělím. zejtra mám dovolenou, jedu za maminou, páčto slaví narozeniny. kulatý. takže se za ní pojedu podívat a spojim to s instalací tiskárny a vyzálohováním.
kolega se vrátil z dovolený, pohotovost mi skončila, takže zpátky v klidný kolejích.

Lék pro alkoholiky antabus zmizel z lékáren, vykoupili ho překupníci. Hnedka mě napadla Džambulka, jestli ji Pepa nepřipravil zásobu. Přeci jen tihle letití pijáci... Věru věřím, že Ivetka naslibovala hory doly, že už nebude pít a že se polepší. Jak já mám tu čest znát alkoholiky, tak mají speciálně rozvinutou schopnost slibovat neslíbitelný a přesvědčit nevěřící.

Registr aut je k uzoufání pomalý a nápor nezvládá. Neverending story, ale velmi vtipná je úřednická mluva "Registr tentokrát nekolabuje, je však pomalejší než ten starý. Mnozí úředníci si teď navíc vzali dovolenou, a lidé za přepážkami tak nestíhají zvládnout nápor žadatelů. " Vono to funguje, ale prostě jen pomaleji než původní systém.... OLOL

Na louce, kde si hrají děti, žila zmije. Ochránci ji chytili napotřetí. Jo, vtipnej je komentář pod článkem "Na louce, kde žila zmije, si přišly hrát děti. Ochránci je pochytali až napotřetí." Jakoby se děti posrali ze zmijí. Stovky let žijí děti vedle zmijí a jiný havěti, a až ve 21.století jsou moderní biomatky schopné hnát úředníky tak daleko, že úřad zařídí přestěhování čehokoliv co by mohlo ublížit nějakejm posranejm dětem. Zvláště příroda od nich musí jít co nejdál...

Deník obviněného JXD: Policie využívá zákony zcela selektivně. Jo, je to slušnej čůrák ten Doležal. Místo, aby byl rád, že konečně prošel taky konopným comming-outem, jako někteří před ním, kteří šli s kůží za svoji věc na soudní trh, že může něco udělat pro konopnou scénu, tak si stěžuje jakoby byl jediným v týhle zemi, kdo smí a má povolený kouřit a propagovat marihuanu legálně. Já se obávám, že zcela úplně si vyhulil z hlavy, že tráva je furt na seznamu a obecně nakládání s ní či nějaká její propagace k omamným účelům je prostě tak trošku za hranicí zákona. Přesně teďka by správnej aktivista výzvu soudních a policejních orgánů přijal a postavil by se jí, kdežto tenhle bulvární pisálek a chudáček... :))
Kromě toho, sám se přiznal, že je prachsprotý udavač a bonzák, protože se vsadim, že hašiš z nepálu mu voněl a chutnal, ale jakmile zjistil, že obchodování hašišem není legální, tak stáhnul prdel a šel udávat... V roce 2001 jsem si s přítelkyní pronajal byt a na nějakou dobu opustil svou garsonku. Klíče jsem půjčit člověku, kterého jsem měl za kamaráda a který se mi zcela profesionálně vetřel do přízně. Byl cizinec. A on si z mého bytu udělal překladiště pašovaných drog.
Když jsem na to přišel, nejdřív se mi udělalo špatně, pak jsem přemýšlel, jestli „normální“ policajty, nebo protidrogovku, a pak jsem se obrátil na Národní protidrogovou centrálu. Předal jsem jim několik kilogramů hašiše v pouliční ceně kolem milionu korun, kompletní dokumentaci k tomu, kdo mi ten hašiš umístil do bytu, jména pachatelů, a protože měli v bytě i vyřazený notebook, tak i velmi podrobné informace o fungování jejich mezinárodní zločinecké skupiny Karma Cowboys Kathmandu.
Nikdo z těch pašeráků nebyl na základě mého trestního oznámení potrestán, a skupina se přesto, že o nich prakticky vše protidrogová policie věděla, v následujících letech usadila na Moravě a nejméně do roku 2010, kdy jsem její činnost přestal monitorovat, pokračovala v pašování drog z Nepálu do ČR a dále do Skandinávie ve velkém.


'I've smoked cannabis five nights a week for 44 years and my dealer's on speed dial': Shock confession by bestselling thriller writer Lee Child :0))

19.08.2013 v 11:27:32

zapisek z raspberry

jo, openbox, firefox, noscript a ghostery. da se. ale fakt pomalu.
Mozilla/5.0 (X11; Linux armv6l; rv:23.0) Gecko/20100101 Firefox/23.0
links je rozhodne rychlejsi a v rozliseni 1824x984 nevypada marne. jo, obskurni rozliseni.
posledni srani, mlada pani, me ceka s cpuutils, melo by se dat procesor pretaktovat bez ztraty zaruky a na 1ghz. radsi si asi doctu nejdriv manual :)

17.08.2013 v 20:42:42

sobota tušim

dneska ráno sem úplně zapomněl na to, že sem byl domluvenej s bráchou na odvoz bordelu. no, hodina sekera.
firefox se mi přes noc přeložil pro raspberry, takže sem zvědavej jak rychlej bude... :)
Balonky, alegorické vozy a tisíce lidí. Prahou projde průvod gayů. Jo, já sem si říkal, proč je občas poslední týden možno vidět v praze líbající se muže. no nic proti, ale je to hrozně divný vidět dva chlapi jak se líbaj...

17.08.2013 v 13:49:49

omxplayer

takže se mi ho podařilo po menších úpravách makefile's a emergnutí freetype, boost, ffmpeg a ftgl přeložit, spustit a pustit si z internetu stažený fullhd video. čuměl sem co ten nebohej procesor zvládne. :) fakt jo.
no, teďka chci ještě vidět pár aplikací, jako třeba firefox a rovnou už natahuju lighttpd, protože se začnu konečně věnovat tomu, k čemu bylo raspi původn určený. jako kontrolní jednotka k asic jednotkám, který ještě furt nemám. :) no, ale čas si pohrát s konfigurací bfgminera a nějakýho webohýho rozhraní k tomu.

17.08.2013 v 01:24:26

veselo

v egyptě je veselo nějak.

omxplayer bych spíš přejmenoval na omgplayer, předpokládám ještě pár hodin a podaří se mi ho přeložit i na gentoočku. jak já se kurva dlouho nehrabal v makefile's.

ČSSD: Kandidátku v Praze povede šéfodborář Zavadil. Koukám socani mají na výběr spoustu kvalitních lidí pro pražskou kandidátku... nějak vynechám poznámku o politických odborářských parazitech.

Zeman straší opoziční smlouvou ČSSD-TOP 09. Ty to odmítají. Samozřejmě, že Zeman straší hloupý lid. Kalousek to je noční můra každýho dělníka a požírače dávek. Každopádně bych panu Knížeti jen laskavě připomněl, že nejen Zeman je závislej na komunistech, ale nýbrž nebejt taky komančů, tak Klaus by nebyl dvakrát president.

Deutschland erkennt Bitcoin als "privates Geld" an. Dobře němci....

16.08.2013 v 19:11:29

z tisku

Bavorská police je přetížena kvůli pervitinu z ČR. Já sem původně myslel, že se dočtu o tom jak německé policisty kosí závislost ne peří a vono piču. Voni akorát maj problém s vyjetejma bavorákama a obviňují ubohé čechy, že nedělají nic proto, aby do německa přestal proudit perník. Já nevim, já bych němcům možná doporučil, aby oslovili Pavla Béma, který jim určitě pomůže rozjet svými přednáškami protidrogovou scénu.

Tati, ten lev štěká jako pes, prohlásil chlapeček a odhalil podvod zoo. Jo, já už mám delší dobu pocit, že celá čína je jeden velkej podvod a padělek.

Zeman v Haló novinách nevyloučil budoucí účast KSČM ve vládě. Ovarová tlama se projevila definitivně. Já zase nevylučuju, že zase budou komunisti viset jako vánoční ozdoby. Jo, Mašíni věděli, proč se sem nechtějí vrátit.

16.08.2013 v 11:24:00

trhy

no dneska na trhách strašný hafo biomatek v nasrávačkách. to sou takový ty hnusný kalhoty co vypadaj jako když si naserete do nohavic. strašná móda. biomatky měly plné tašky biomasa, biozeleniny, biopečiva a ekoryb. Normálně se posrali prodejci.. kilo česneku za 250kč!

16.08.2013 v 10:47:18

čtvrtek

jo, musel sem ráno zajet do nuslí k rouskovi do železářství, protože můj oblíbenej podnik na vinohradský zavřel.
včera hospoda za střízliva, je to fakt panoptikální. ale nemůžu říci, že bych si nepokecal.
jinak si od včerejška říkám OMG OMG OMG OMG, protože na jednom nejmenovaném internetovém fóru někdo presentoval jak pěstuje venku v přírodě konopí v pneumatikách.
Dovolil jsem si poznamenat, že nejenže je dost neestetický tahat pneumatiky do přírody, že je to vlastně skládkovaní, ale že si nejsem ani jistej tím, jestli je to pro to konopí dobrý, kor když už se má pak i hulit, aby rostlo v materiálu jehož složení je nejen z kaučuku, sazí, železa, zinku, olova a různejch dalších sraček, přičemž konopí má takovou skvělo vlastnost, že umí ve vegetativním období vytáhnout z půdy všelijakej bordel v podobě těžkejch kovů kupříkladu.
No, reakcí mi na to bylo, že přeci pneumatiky jsou v přírodě intertní, že se z nich v americe stavěj domy a že skládka pneumatik vůbec nesmrdí, protože se z nich nic neodpařuje. To je fakt takovej OMG, a zcela jasně mě to říká, že trávu by měl člověk hulit jen z prověřenejch a důvěryhodnejch zdrojů, protože nikdy nevíte jestli ten debil se kterým hulíte, si nedal práci, nenakoupil ubermegacool drahy bioeko hnojky, aby pak to konopí nechal růst v pneumatikách. Jo a víte jak dobře umí smrdět pneumatiky ve sklepě, když je tam uskladníte.. nechci vědět co se z nich odpařuje.

15.08.2013 v 12:06:53

středa

jo, musim něco dělat. tak dělám. ráno v šest hodin telefon, já si říkal "piča, pohotovost" a vono naštěstí hovno, to jen jeden ředitel nebo náměstek se nemohl přihlásit, tak si vyžádal odbornou pomoc. Každopádně byla chvíli debatovačka "kolik je? šest hodin?"
No, prostě je vidět, že mezi prahou a venkovem je rozdíl, ale já už jako děcko věděl, že mě nikdo nedonutí chodit na šestou do práce. tahle představa mě děsí do dneška.

Salačová u soudu s Rathem vypadá jako zrádce, míní režisér Kačer. Kačere, Kačere... Jinak všechno ok?

Muhammad je druhým nejčastěji udělovaným jménem v Anglii a Walesu. No jo, globalizace. Tady v čechách se kdejaká mladá manda stydí za -ová u jména, takže tu máme Emy Smetany, Jitky Bartoš a tak různě. Oceňuji, že mladí Angličané jsou tak otevření světu a nebojí se zahodit svýho Harryho, George nebo Johna....
Kromě toho si jenom chci poznamenat, že ženský by měly bejt opatrný při zahazování -ová u příjmení, protože zrovna například u tý reportérky z Novy její jméno Ema Smetana mi značně připomíná jméno pro pornoherečku. Jo a pornoherečky a smetany......... například ve ksichtě..

14.08.2013 v 13:08:06

outerý

1) ivka už má půlku za sebou. letí to.
2) nenudil sem se dneska. celkem dost práce. zítra taky a pozítří taky.
3) druhej den pohotovosti, zatim klid, žádný mrtvý počítače.
4) koupil jsem alavis a piškotky.
5) sobě jsem koupil v sejrárně papričky se sejrem.
6) raspi mi ještě nepřehrává fullhd. ale mělo by. má knihovnu.
7) přemejšlim, jestli vyzkoušim podporu gles a egl v kdečku, ale nechce se mi ten moloch kompilovat.
8) a vůbec sem netušil kolik radosti mi krabička za šestnáct stovek dá....

13.08.2013 v 20:42:38

raspberry pi and doom

jo, taxem to konečně uchodil. pustil sem si doom, wolfenstein3d a golden axe na metrový uhlopříčce z arm procesoru. co víc bych chtěl, ale metr úhlopříčka fér, nikdy bych neřekl, že na něčem takovym uvidim jak wolfika, tak dooma. :)

13.08.2013 v 01:05:00

pondělí

no, s tim opengl to tak žhavý nebude na raspberrypi, ale egl, gles2 určitě jo. akorat ty window managery nejsou ještě příliš optimalizovaný pro embeded systémy. nu což, mám furt skvělou hračku.

dneska sem vyřešil pár mrdek z kalendáře, takže mám celkem relativně dobrej pocit, že sem aspoň něco udělal.

jinak dneska nic, nasbíral sem kupóny z pizzerky, tak sem si skáknul pro pizzu zdarma.

Na jednosměrnou cestu na Mars se přihlásilo už přes 100 tisíc nadšenců. Včetně tří Čechů. No, jakože sem si dřív myslel, že kdyby přiletěli mimogáči a chtěli mě unýst, tak bych se nebránil, protože co tady, žejo. No, dneska už to vidim jinak a není totiž vůbec jasný, zda-li v kosmu nejsou stejně debilní zákony jako na slovensku, kde vám za půl gramu marihuany rádi dají dva roky.
Každopádně je jasný, že když sto tisíc lidí pošle kolem 30dolarů, tak ve výsledku jsou to krásný tři mega doláčů, přičemž nikdo nemá jistý, že vyhraje a že vůbec někdo vyhraje a že firma do roku 2022 nezkrachuje.
No, nebylo by špatný koupit lístky pro členy strany přátel organizovaného zločinu.

Zemanovci touží po Rusnokových ministrech, v hledáčku Pecina. Hm, myslim, že tahle strana by Zemana naprosto nic neznamenala a zařadila by se po bok ostatních abskurních stran typu "Bobošíkovci". Jestli už teďka není jasný ani kovaným socanům a bolševikům, kdo to celý řídí a na čí souhlas k prdu každý člen strany čeká, tak už nevim.
Taky se ještě může stát, že Zeman sice zaseje, ale předčasných voleb se nedožije. Jo, to by bylo nasranejch ogranizovanejch zločinců, kdyby ho ten havlistickej rakušáckej feudál v žoldu německýho landsmanšaftu přežil....

Holčička má zpátky štěně, které jí vyrval zloděj. Bylo uvázané v lese. No, já doufám, že štěňátko už ví na koho si má dát bacha. Zbabělej cikán si troufnul jenom na štěně, protože moc dobře věděl, že dospělej pes by se nedal a zmrda by prohnal. Cikáni moc dobře ví, proč se čoklům vyhejbaj. Každopádně nechci ani domejšlet co za zbytečnýho a mentálně degenerovanýho člověka to musí bejt, že sebere štěně dítěti a pak ho nechá uvázaný v lese. Já se zbytečných věcí zbavuji, jenže se obávám, že by se pak ozvalo nějaký posraný OSN nebo aspon kouzelnická píča Rowlingová, že prý rasismus more, pyčo.

12.08.2013 v 14:15:00

raspberry pi

imho včera sem rozchodil zvuk přes hdmi nebo jacka, dle libosti, jako první zvuk mi raspberry zahrálo "Freddy Krueger" od S.O.D., pak se mi podařilo uchodit grafiku přes framebuffer, ale to je líný jako prase, tak řešim desktop akcelerovanej. umí opengl, gle, openvg a gles2, takže je z čeho vybírat. akorát to uchodit. :)

11.08.2013 v 15:28:02

po deštivé noci

vlahá pražská neděle. bezdomovci si užívají svůj první pětilitr vína v parku, rusáci před albertem v tričkách hooligans cosi vyřvájí, sousedé mě zdraví a malí bílí psi se můžou posrat.
dneska třetí pokus uchodit na raspberrypi grafiku, ne že by nechodila, ale mám takovej nějakej divnej pocit, že by měla ještě rychleji. akorát nepůjde o xorg, ale nýbrž o nasazení wayland/weston, pokud sem to dobře pochopil.
Jo, krásná ukázka, že i geniální vyhulený ufo se může splést v odhadu, když si původně blahoslaveně myslelo, že za dva dny má hotovo, protože nějaká mrdka za 1600kč ho nemůže dostat. Teďka už de jenom o princip pokoření techniky.

Na Open Air Festival přijela jen třetina lidí. Prý kvůli počasí. No, já si myslim, že to až tak počasím nebude, nic proti underworld, tata bojs a nebo kava kava, sou to dobrý kapely, ale strašně starý, vždyť tyhle kapely hráli už v době, kdy já sem poslouchal muziku. Underworld do klubu pro pamětníky, tatabojs spíš někam na rockforpeople nebo hrady.cz a kava kava... taky do klubu. no a další věc, pseudopunková formace koblížci... OMG

Rusnokova vláda nemá podporu veřejnosti, odhalil průzkum. Jo, čím dýl bude zeman otálet, tím možná dřív ztratí výhodu šoku po prvním úderu. Jo, rozbíjet věci jako třeba vládu, auto nebo rádio, to umí každej blbec. Dokázali byste to i vy, ubozí podřadní pozemšťané, kdybyste dostali příležitost bejt pět let na hradě, to mi věřte. Ale spravovat věci, to už chce odborníky. Takže se může stát, že až přijdou volby, bude zase všechno jinak. Oni ti socani obecně mají takový nepříjemný zvyk rozpoutat peklo, ale ty tahy na branku... ty tahy...
Jo, navíc sem včera v tývce viděl reportáž o pouti na Sněžku a docela sem nechápal, proč se tam Zeman přisral mezi ty lidi. Církev moc nemusí a fanoušků tam moc neměl, prý nějaký pískání, takže mi to přišlo jako že tak trošku přišel "na narozeniny "nepozván, kor když za bolševika se výstupů na Sněžku účastnili disidenti a Zeman žádnej disident nebyl, pouze prognostik a to znamená tak trošku bolševik, ale ne úplně velikej, spíš takovej menší, protože přeci nesouhlasil s bratrskou pomocí sovětských soudruhů.
Navíc bylo krásně vidět, jakou slušnou fyzičku má Klaus, nechci ho nijak zmrda chválit, ale respektuju, že se na tu Sněžku vyškrábal po svých. Jo, ale když sem viděl soudruha Zemana v reportáži jak mu připravují pečený kachny, jak spí do deseti a než se dohrabe do auta, tak do sebe lupne dvě kafe a pět cigaretek. Jo, ale on není závislý. Pak se pomalou chůzí člověka se stvrdlejma játrama vydal k autu, ofkóz kymácivá chůze byla ovlivněna nikoliv večerní ožíračkou s krkonošskými fanoušky, ale nýbrž operací zubů. A úplně největší špek bylo, že pěší Klaus byl nahoře dřív, než mobilní Zeman. Prostě žádnej lidovej, ale lihovej president...

Kalousek: Soupeřem pro TOP 09 je ČSSD ovládaná Zemanem. Ano, už sem si všimnul přiblblých populistických a útočivých billboardů. Odpovídají přesně mentální úrovni občanů, na něž je zaměřena. Nic složitýho, žádný velký myšlenky, ale útoky na který bolševik a socan slyší.

Sexuchtivá Polka Ania ostrouhala: Pornofiasko! Nikdo ji nechtěl. Jo, tak to mě aspoň těší, že Češi nejsou až tací retardi, že očividně zatim, ale opravdu zatim, jsou sice schopni poslat čůráka na hrad, ale pořádnou píču snad ještě poznaj a vyhnou se jí.
I když si myslim, že v tomhle případě spíše hrajou velkou roli reportáže o nekvalitnim polskym mase...

11.08.2013 v 12:32:06

krásná sobota

no, splnilo se mi všechno co sem chtěl, aby se mi včera splnilo. mírně sem se vyndal, přišel vo půlnoci a slušně se vyspal. Tedy ne tak jak sem plánoval původně až do jedenácti, ale jen do desíti, protože mě vzbudila mladá žďucháním čumáku a zběsilým pobíháním od pohovky ke dveřím, takže sem usoudil, že se jí chce asi hodně moc srát, tak sem vyběhl s nima ven a jasně že jo.
Takže sem pro dnešek nasadil "dietku" a děvčata se tváří příšerně zoufale, hladově a týraně.

politiku opět komentovat nebudu, protože dneska už komentuje kdejeká cvičená opice, a na to já mrdám. Na protejkající žumpě není nic hezkýho. Jo, akorát je sranda, jak Zeman straší svý voliče a oddaný poddaný Kalouskem. Nejdřív brojil proti vládě, teďka ho žere Kalousek. No von ho asi nežere, ale Zemanovi je jasný, že pro levicového voliče je pravicový ministr financí zlo, protože nechce zvětšovat přídavky, nechce zvyšovat minimální mzdu - imho tu už taky dávno měli zrušit, protože nechce zavádět pastelkovný a jiný úplatky. I kdyby byl ministrem financí třeba JFK, tak i toho by Zeman využil k tomu, aby mohl strašit svý voliče. Strach, strach je totiž největší hybatel, protože obyčejný český levicový volič má hlavně strach o práci, levný jídlo, o svý děti a celosvětový mír. Já teda Kalouska nemusim, ale rozhodně víc mě děsí představa Zemanova levicovýho ministra financí, který nemá problém s tím, že z cizího krev neteče a hladová lůza ráda bere z cizího. No, věčnej boj.

Policie našla v Praze tři velkopěstírny marihuany. Hm, předpokládám, že si připočtou asi minimálně devět kilo zabavený sušiny a připočtou to ke svým úžasným statistikám. Ale jo, je to hezký vidět fízli při práci.

Odbory: Drtinovou stáhli z Událostí, komentářů na objednávku politiků. Imho náhodou ten její rozhovor s Balvínem sem viděl taky a nemyslim si, že by od něj chtěla něco extra. Na jasně formulované otázku, jasné odpovědi. Čehož Balvín rozhodně nebyl schopen. Imho JXD nebo nějaký jiný investigativní novinář Blesku zveřejnil krásnou znavenou fotku...

Nadržená Polka přijela osouložit tisíc Čechů: Jakou má taktiku a kde ji potkáte? Exkluzivní rozhovor! Kromě toho, že je hnusná jak polská noc, mi velmi nechutná přijde představa díry, v níž se během posledních pár hodin vystřídlo až tisíc českých čůráků. Obávám se, že dneska budou Nusle, Karlín a Smíchov vylidněný, bezpečný a bez italů.

10.08.2013 v 12:10:45

pátek

protože se v poslední době k politice vyjadřuje kdejakej čůrák co má konektivitu k internetu, dneska na to seru a jebu, protože nemám čas komentovat nekomentovatelný. Jo, ať ztrácej čas takzvaní novináři.
Je pátek, žádný děti a jejich matky mě dneska neprudily, ba dokonce bych řekl, že s mírným ochlazením zmizelo z ulic větší množství kočárků a uřvaných capartích zmrdů.
Je pátek, všech alkoholiků svátek. Jelikož mám příští tejden pohotovost, asi se pudu dneska vylejt co to dá. No vylejt, já sem slušnej člověk a do hospody si chodím na svý jedno pětipivo, který možná podpořím několika malinkými plzničkami, chci si popovídat a mlít sračky. Mám naplánovaný, že mi zejtra bude blbě, tak sem dal stahovat nějaký filmový béčka s hodnocením na čsfd do 40%, prostě žádnej bergman.

Jinak si pořád hraju s raspberrypi, už mi bootuje, ale nyní se snažím uchodit opengl, xorg a xfce, protože mě zajimá jak moc rychlý bude.

Takže nasrat kokoti a zmrdi vyjebaní. Dneska už se nevracejte.

09.08.2013 v 12:23:29

blitíčko

jo z politiky je mi blitíčko. půlka prázdnin, lidi se nuděj, nejsou žádný čekteky, který by se daly rozhánět, takže je potřeba nějak zaujmout naši českou geniální populaci. jo, je to těžký, když k volbám jde necelá půlka voličů, přičemž živého delfína by na vlastní oči chtělo vidět 70,6% Čechů. Obávám se, že Zeman je pro mainstremovýho člověka právě něco jako ten delfín, tímto se delfínům strašně omlouvám, ale ten zeman nedělá nic jinýho, než ze si hraje s balónkem, dělá divadýlko a lidi mu za to hrozně tleskaj. Já když vidím ty debaty na internetech, tak mám takovej divnej pocit, že celý dny jsou na různejch idnesech, blescích a ostatních bulvárech přisátí lidi, kteří mají hovno co na práci. Vzhledem k výrazivu si nemůžu pomoci, ale povětšinou jsou to levicově smýšlející lidé, kteří zcela překvapivě mohou díky hnusným pravicovým vládám trávit celý dny na hnusných internetech a ventilovat svoje komplexy. Jeden by řekl, že levicový volič je celý den v hnusné továrně kapitalistově, kde za mizerný peníz dře třináct hodin denně a ještě mu nejsou propláceny přesčasy. No a co se týče komunistů, ti by snad neměli mít ani počítače, protože je to hnusný americký vynález, na který většina tvrdě pracujících a vykořisťovaných lidí nikdy nebude mít.
Jo, včera sme v hospodě po patym pivu strašně lamentovali, jak se tady máme jako prasata v žitě, furt pijeme pivo, kouříme občas jointy, žereme guláše a řízky, přičemž kdekoliv jinde na světě mimo západní civilizaci musí každý dítě pracovat od pěti let a ženy dokolečka nosí vodu na hlavách, vaří jídlo, starají se o děti a mezitím si ještě musí odskočit na pole proplejt třeba rejži.
Zkurvený bolševici, zkurvený socani a zkurvenej zeman.

Peake skončila ve vedení LIDEM, Florián odešel z ODS. Úplně mám před očima proslov, když zdrhala od Bárty, kde se slzama v očích říkala, že jí nejde o peníze, ale o blaho vlasti. No víte co se říká, otočíš kabát jednou a už se motáš.

Král Miloš I. jako vulgární Martin Luther, komentuje dění v české politice zahraniční tisk. No, já sem zvědavej akorát, do jaký míry to má ten presidentskej zmrd promyšlený, protože se může dobře stát, že stejně těch dvěstě poslanců neovládne a dřív nebo později se mu to začne rozpadat pod rukama... uvidíme co na to jeho játra, ledviny, tlustý střevo, cukrovka a viróza v palci....

Budu říkat, co si myslím, prohlásil ve sněmovně Bém. Mluvil i o "vlastním vycvičeném těle". Pavlík Bémů si dal nějakej fakt dobrej matroš...

08.08.2013 v 12:29:27

kočka v půlce prázdnin

jo, obávám se, že jsem asi poslední tvor na zemi, který se věnuje této - dnes již bývalé - kočičce. Domnivám se, že už i majitelé a jejich děti oželeli, že se jim Micinka už nikdy nevrátí a dozajista si již pořídili nové koťátko. Jo, znáte to, člověk žije tak dlouho, dokud ještě žijí lidé, kteří si ho pomatují. Stejně je to se zvířaty, až zemře poslední pamětník kočičky, její místo v dějinách definitivně zmizí a jediné co po ní zůstane bude pár fotek na internetech, ale už to bude bezejmená mrtvá kočička, k níž už nikdo nikdy nenaváže takový vztah jako když ještě žila.

kočka


08.08.2013 v 10:46:37

děsivý město

kromě toho, že sem zase potkal tzv. "blonďatýho andílka" s maminkou a bratříčkem, který měl zlomenou ručičku, a když mě míjel tak hrozil klacíčkem. Se slovy "já mám klacíček" se dívenka přiblížila k terezce. no, nerad to vidim, když se cizí děti blížej s klacíčkem k našim pejskům. může z toho vzniknout později nějaké nedorozumění, protože každý si vysvětlí klacíček po svém. například psí radostí spojenou se skákáním, což u čtyřicetikilovýho psa znamená nějaká váha.

taky mě děsí, že se vynořilo větší množství dam, které mají barvu pečeného kuřete. hnedka se pozná týden v chorvatsku, bulharsku, v hurgadě a nebo v lepšim připadě na bibione. slušný monstra některý lejdy...

ne příliš veselý pohled je na rodinku, která skoro nahá běhá mezi domy na chodníku. tatínek ve slipech s mokrou skvrnou přímo na péru nevypadá úplně důvěryhodně, kromě toho, že je navíc skoro nahý a děti mají přes sebe jenom ručník.

a vůbec nejvíc je chlap typu "krtek" neboli "vajíčko", který je odděn ve starou košili ročník 1984 s ležérně odhaleným levým prsem. to je fakt síla...

07.08.2013 v 17:35:18

kanál, hnus a sračky zemanovy kačky

tak to je dneska fakt retardovanej den. nejdřív se mi pokusili prodat česnek za cenu kilo za 200kč. fér sezóna, ale dvě stě za kilo česneku je fakt dost.
pak dvě kundy s dětma v kočárcích se zastavily přímo uprostřed cesty mezi stánky. tak jim říkám "zdovolenim" a odpovědí mi bylo, že mají děti a nakupují. Měl sem co dělat. aby je neposlal do prdele a děti za Kulinskym. Kundy jedny vyndaný s posranejma kočárkama. Jo, asi se jim nelíbilo, když sem jim po tom jejich monologu, že maj děti, řekl, že když dou na nákup, tak je lepší nechat děcka doma, protože jsou jenom starost navíc a všude se motaj.

Na indické pláži našli zavražděnou Češku. Její přítel je v bezvědomí. Úplně do vidim, mírumilovní nekastovaní nekastrovaní indové odvekli českýho turistu, celou noc ho šoustali do prdele a držky, ženskou na to nutili koukat, a když se všichni indové pořádně vystřídali na análu, tak turistku zavraždili, aby je nemohla identifikovat a borca pohodili s tim, že mu určitě nikdo věřit nebude.

Jo, socani. Když krade socan nebo komunista, nemusí to bejt úplně až tak krádež, kor když se krade pro lidi. Já nevim, ale jak to tak vypadá, komunisti a socani pořád zůstali stejní, naprosto se nezměnili a stále zdá se platí, že "kudy chodil, tudy krad, sociální demokrat". Já nevim, krádež a úplatek je snad ještě furt jen krádež a úplatek a docela mě děsí, že jsou pořád lidi, kterým stačí slibovat nesplnitelný a živit je tvrzením, že za všechno zlo může Kalousek.
Josef Řihák: David Rath chtěl to nejlepší pro lidi, říká středočeský hejtman.
Možná kradl. Ale kradl i pro lidi, říkají o Rathovi v jeho Hostivici. Já fakt nevim, ale mám takovej pocit, že mě šálí zrak a pálí v očích.

Zeman nechá Rusnoka vládnout i bez důvěry, kvůli vyšetřování Nagyové. Jedovatej dědek zavřenej posledních deset let na vysočině spřádal plány jak se všem pomstít. Jediný co mě překvapuje, že jeho kroky nechválí Vašek Klausů, mám takovej pocit, že mu v poslední době řádně nevyjádřil důvěru a nepřipomenul, že Livia už by měla odjet na Slovensko. Klausi, Jakle a Hájku, kde jsou vaše názory a podpora presidentovi!? A vůbec nejhorší je president, kterej neumí držet slovo, lže a jediný co dělá je snaha obhájit své kroky. No, jedno je jasný, Klaus byl šílenej president, ale Zeman to je čiré zlo.

A co mě sere nejvíc, že si Zeman myslí, že je nejchytřejší a že všichni lidi v čechách jsou na úrovni retardů, kteří hází do volebních uren hlasy komančům, socanům a nyní asi nejspíš i straně přátel organisovaného zločinu.

07.08.2013 v 13:48:58

mírný deštík

neodpovídá světelný šou co proběhla. holt ne všechno zlato co se třpytí. avšak sběr hovna na dětském hřišti za světel blesků, toť věru si říká o houpající se holčičku na vrzající se houpačce a ...

06.08.2013 v 23:40:44

politika

jo, to je slušnej kanál současná politika, takže i sobotka votočil a spolu s věcma veřejnejma a komančama poleze do prdele zemanovi. No komentovat to nebudu, ale množina voličů socanů a množina voličů zemana si pěkně nasrala do vlastního hnízda a je otázka jestli to tak všichni chtěj. kabátníci...
jo a slyšel sem teďka na nově mluvit bártu a ty hovna jaký mlel, sem čuměl kam až klesnul, populismus nejhrubšího zrna, že i u komančů by se dobře chytil.

06.08.2013 v 19:50:31

blonďatá holčička na houpačce

se houpe se skřípotem sem a tam. najednou se ozve dívčí hysterickej ječák, že se ohlídnete jestli není někde v okolí Freddy nebo Vetřelec. Pak se přidá druhej ženskej hlas o krapánek vyšší. To už čumíte do křoví jestli tam nejní schovanej Kulínskej, ale vono hovno. Ona si holčička všimla mladý, jak si k ní de zvědavě podívat, tak začala řvát a volat maminku a milá maminka si všimla, že dlouho nekontrolovala holčičku, protože se zasekla s ostatníma matkama a ten pes je takovej velkej a ta blonďatá holčička taková roztomiloučká....

06.08.2013 v 19:33:15

práce

jo práce, navíc sem udělal i nějaký činnosti pro společenství, už se mi to hromadilo v poznámkách a prokrasinace není občas to nejlepší.
čeká mě vejlet s protokolama, takže budu muset vlíst do metra, achouvej.
furt mě sere vepřový hovado co sedí na hradě jak žába na lihovym prameni.
jinak sem zahlíd po dlouhý době nějakej článek na reflexu od doležala a musim říct, že ten člověk je čím dál tím slabší. článeček na úrovni zápisku do hulánova blogísku. navíc sem už od něj dlouho neslyšel, jak je to s tou jeho homosexualitou, jestli to má furt rád krvavý, jestli potřebuje modrý pilulky a čím víc mongoloidní tím víc asiatka.

06.08.2013 v 12:12:19

imho dvě věci

1) tak nějak sem si odpověděl na otázku, jak funguje multiplatformní překlad a vývoj aplikací pro mobilní sráče a jiný army.
2) nějaký člen gangu brutálně serval varovnou ceduli. našel jsem ji ležet zmačkanou na schodech, pachatel si ani nedal práci, aby očistil nástěnku od zbytků isolepy. předpokládám, že narážka padla na úrodnou půdu.

05.08.2013 v 23:41:13

Raspberry mi žere čas

ani ne tak jako tak krabička samotná, ale abych mohl nějak rychle kompilovat gentoo pro arm v tom raspberry, tak chci řešit přes svý dvě jádra v ht a s avx intruční sadou. hle, pořád je to emulace armu, ale skončil sem u něčeho, čemu se říká ‘architectural chroot‘ a asi právoplatně s přezdívkou "Chroot voodoo". Neuvěřitelný, co všechno lidi uměj vymyslet. plus dalších pár špeků typu cross building...

hlášenka
hlášenka


seru na vás. zatim tedy.

05.08.2013 v 22:34:06

vedro

fakt pařák. hraju si furt s raspi. gentoočko už v tom mám, akorá ta kompilace... procesor celkem rychlej, ale karta to brzdí.

04.08.2013 v 00:21:26

sobota

je pěkný vedro, já sem po snídani a jen blázen by šel ven. pičo, já když si představim, že v tomhle horku je někde na pojebaný pláži hlava na hlavě, řvoucí malí zmrdi a jejich rodiče nárokující si svůj kousek písku argumentem "my sem chodíme už dlouho." Navíc spousta těhle plážovejch povalečů nemá ráda pejsky, takže jim kolikrát vadí, že jim házíte klacek do vody, že štěkaj, že běhaj a že vůbec tohle a tamto. Nechápu potřebu lidí vměstnávat se do malých prostor. Dyk je to ujetý. Vždyť navíc slunce je dobrý akorát na to, aby si člověk uhnal nějakou nemoc kůže.

Herec a diplomat Stropnický propadl kouzlu skromného miliardáře Babiše. Aha, takže Babiš připomíná Stropnickýmu Baťu. To vysvětluje, kde nechal voči, když si bral žilkovou s agátou.

Rusnok: Podle ústavy můžeme vládnout i bez získání důvěry. Jo fér, ústava a právo je jedna věc, morálka druhý. To je jasný, to sem pochopil už dávno i já omezenec.

Bartošová chystá svatbu, zasnoubila se s Rychtářem. Ty vole, já tomu nevěřil, ale očividně se Rychtářovi s tím zaříkávačem švábů podařilo vyléčit a zachránit Džambulku ze spárů zlého alkoholu. Úplná pohádka... Doufám, že to pak Troška natočí.

Ministr zdravotnictví o Zemanovi: Šest skleniček vína a tři panáky denně není extrémní pití. Jojo, očividně pan ministr také sleduje kauzu Džambulky, ta to má stejně jako Milošek. Pár litříků vína a tři panáky (nebylo řečeno jak velký) denně rozhodně nemůžou uškodit. Ivetka vypadá taky dobře. Prostě žádnej extrém, zatím se Milošek ještě neposrává.

Potíže s palcem jen jedné nohy svědčí u Zemana o tom, že nesprávně chodí. Pan Havrda chce být dobrovolně zbaven lékařské praxe, protože jinak si nedokážu vysvětlit, proč komentuje závěry Milošových dvanácti měsíčků. Ještě nepochopil, že pan president je světová výjimka, on přeci nebude mít postižený cukrovkou obě nohy, když může mít postiženou jenom jednu, žejo. Prostě má cukrovku jen v jednom palci, to je jasný jak facka.
Kromě toho, vypadá to, že Miloš, ač není na kouření závislý, protože prý může kdykoliv přestat - jak předevčírem říkal někde v televizi, tak 40 cigár denně je dost... K tomu, že konzilium nezakázalo Zemanovi kouřit, jen má snížit počet cigaret ze 40 denně na polovinu, Kvapil řekl, že by kouření také zcela nezakazoval.
Já bych taky nic Zemanovi nezakazoval, jednou je president, tak ať si užije cigára, bůček, ovary, tlačenky, vínečka a slivovičky. Jsem zvědavý jestli se do roka a do dne dozvíme, že Milošek má rakovinku tlustýho střeva nebo aspoň plic....

03.08.2013 v 12:26:46

piča klika

no vracim se tak domů z autobusu a klika jak sviňa. kdybych si vzal tenisky, jak sem původně plánoval, tak řvu teďk bolestí a nasráním. protože sem si vzal sandále s tlustou podrážkou, vytáhnul sem tuhle mrdku z podrážky, protože vydávala klapací zvuk při chůzi.

klika mrdka


03.08.2013 v 00:44:52

žhavé novinky

01.08.2013 v 23:44:34

Frankensteinova armáda

Frankenstein's Army - Fajnová lahůdka s nacistickou tématikou, patnácti sekundami marka vašuta a roli ujetýho doktora coby vnuka frankensteina užívajícího si karla rodena :)

marek vašut

karel roden

karel roden


01.08.2013 v 22:03:01

peklo

ať víte co vás čeká, až přijdete do pekla...

módní peklo


01.08.2013 v 20:14:44

dvě nejhorší věci na chodníku

no, jestli čekáte hovna nebo matky s kočárky tak se pletete. druhý nejhorší co můžete na chodíku potkat je rodinka s dětmi na výletě na kolech. maminka, tatínek, starší dítě na malym kole, mladší dítě má tatínek na sedačce u řidítek nebo v karavanu za kolem.
úplně nejhorší je chlap na kole se psem na vodítku. vopravdu jo. nejenže není vhodný jet proti sluníčku, takže nevidíte, taky se ten pes může leknout, cuknout a kolo spojený vodítkem neudělá ouplnou dobrotu. navíc při obracení a úprku pryč z chodníku se můžete zcela nepříjemně zaplést s rodinkou a dětmi. a to všechno jen proto, že pes na vodítku začne štěkat na dvě feny, který se vynořily proti němu ze sluníčka.

01.08.2013 v 18:29:17

amphetamine

jo, vzpomněl jsem si, že sem před nějakým časem viděl po dlouhý době zase nějaký ty drogy, tak sem udělal z umělecko-archivních důvodů fotku. bez komentáře.

amphetamine


01.08.2013 v 17:04:07

vedro

jo, je vedro a z vedra haraší...

Větší než malé množství u drog už neplatí, rozhodl soud.

Obnažený muž na Semilsku udělá piruetu a zmizí, děsí výhradně ženy.

Podvodů přibylo. Zranil mě kolotoč, hlásila žena po sexu s pěti muži.

Landa nakonec s hudbou nekončí, chystá „runový nářez“ s Jazem Colemanem.

trocha internetové poezie:

Tančila v lese Amálka
potkala skřítka Análka,
ten jí hodil na kus dřeva,
rozmrdal jí celý střeva.

Našel to dědeček, našel to v lese
Napích to na hůlku, domů to nese
Babička myslela, že jsou to houby
Dala to na pekáč, šup s tím do trouby
Když se to vařilo, když se to peklo
Strašně to smrdělo, z trouby to teklo
A když je hotovo, na stůl to nese
Papejte dětičky, roste to v lese
Byla to zřanice , není jí rovno
Dětičky poznaly , že je to hovno


01.08.2013 v 16:56:35

čtvrtek

no včera vočko fér. nějaký pivka, pokec a pak vo půlnoci jako nejhodnější chlapec domů.
teďka generování protokolů a objednávka jeličkový tiskárny značky epson. no volala mi mamina, že jí odchází jehlička, na který tiskne vejplaty, hlava trhá pásku, což po těch osmi letech je asi celkem zasloužený, když každej měsíc tiskne vejplatní pásky a přehledy pro 200lidí. Akorát je vidět, jak v dnešní době už neplatí, že jehlička je nejlevnější typ tiskárny, ale zkuste do laseru nebo inkoustu nacpat traktor 3+1 :0) A to mi tady leží už od voleb laserová tiskárna zcela zdarma :)
No prostě v případě jehliček si dneska člověk připlácí za retro a za to, že ji může připojit k počítači přes olckůl jménem LPT - paralelní port :)

No, taky sem byl v lahůdkách si koupit chlebíček a byli tam dělníci. Pičo, tahle moderní generace dělníků, to je síla. Jo, objednávali si patnáct deka kempingu do kelímku a tři rohlíky. Což by nebylo nic zvláštního, páčto salát je oblíbená strava nejen studentů ČVUT FEL či některých geniálních absolventů MATFYZ UK, ale i tvrdě pracujícího lidu vykonávajícího manuální činnosti. Jenže tihle moderní zedníci či co to bylo si k tomu salátu koupilo plastovou kávovou lžičku v ceně 1Kč, což mě zarazilo, protože asi skončila doba, kdy správnej zedník na stavbě pojídal salát přímo s papíru nabírajíce ho rovnou rohlíkem. Jo, krásný vzpomínky na bufet "U rosie" v dejvicích na FELu (imho "u rousie" se říkalo proto, že v tom roce 94 už jel oblíbený seriál MASH a Rosie v bufáči zaměstnávala nějakýho vietkonga), salát na papír, do ruky pár rohlíků a honem zpátky do labu, aby si nějakej zmrd nenárokoval nakrátko uvolněný místo u kompu, který ste si museli zasloužit minimálně půlhodinovou čekačkou ve frontě, než přišel do labu dozor a vpustil nás dovnitř.

Za gram konopí 300 Kč? Pro lidi nedostupné, bojí se ČSSD. Úplně mě dojímá obava čssd o cenu hulení. jestli se náhodou neblížej volby, už vidím jak voliči čssd mají zájem na legálním lékařském konopí... skoro by se mi chtělo věřit, že hulí každej socan, ale vono to spíš vypadá na starej dobrej perník.

Zeman má cukrovku, musí si odepřít alkohol. Jojo, není to nikterak vážné, cukrovkou trpí v týhle zemi asi milión lidí a další milión pije o něco více než Ivetka Bartošovic. Ale spíš mě děsí jiná věc a to ta, že "pokud Zeman změní svoji životosprávu, což znamená odlehčení jídelníčku, zapojení pohybových aktivit a vynechání alkoholu, bude žít ještě dlouhá léta", já nějak tajně doufám, že starýho psa novejm kouskům nenaučíš. Pičo, koho zajmá uhnívající presidentský palec.

imho: Uruguay míří k plné legalizaci marihuany. Jako první stát na světě

01.08.2013 v 12:16:23