kultůra

dneska je takovej kultůrní den. ráno v osum přišel chlapík ohledně sklepu, kdy sem mu vysvětlil, že teda jako vyhrál a že to s těma zkurvenejma důchodcema a píčou eŠ bylo fakt těžký.
Na devátou sem šel za doktorkou do malešic teda jako zažádat o dokumenty kvůli převodu zdravotní karty. No, snad sem si vybral dobře a doufám, že sem rozhodnutí na základě debaty na internetu udělal správný. Nu, sestřičku sem si založil do kategorie "vyžilá francouzka", což mám škatulku pro takovej ten typ vysokejch hubenejch ženskejch, ze kterých po padesátce udělaj vrásky vyžilou francouzku. Každopádně na klasickou alkoholičku nevypadala, spíš to víno, faktem je, že se mnou mluvila celkem odměřeně a na dotazy typu "jestli mi daj vědět při přeočkování tetanu" mi řekla, že to neví, že až budu potřebovat přeočkovat už tady nejspíš tou dobou vůbec nebudou. Takže dobrý a upřímný.
Dneska večer mě čeká nějaká kultůra v podání jolly joker, michael's uncle a dalších v modrý vopici, takže sem zvědavej jak bude vypadat moje zejtřejší schůzka kvůli kontajnerům na městkym úřadě.

jo a ty krávo, musel sem přeladit v práci radio z impulsu na nějaký posraný country, protože ten impuls se normálně a jednoduše posral, protože dopoledne do mě hustili nějaký sračky od michala davida co chce žít nonstop a od zagorky nějaký diskohrátky, kde je celá posraná z toho, že má desky na splátky. Ne, co to musí bejt za lidi a mozky, kterým se líběj takovýhle sračky z doby, která byla posraná celá od paty až po uši a každej občan se brodil sračkama od rána až do večera.

30.06.2014 v 12:50:48

kumandžas bday

jo, včera sme se vypotáceli pozdravit do orion music restaurantu petra kumandžase, kterýžto pořádal bday mejdan v poněkud netradičním provedení, žánrově zcela jinak ve stylu režé alias reggae. V celku sme byli zvědaví co za počin to bude, protože spolupracoval s mladým a talentovaným hudebníkem michalem šepsem, televizní superstar a nekompromisním vyznavačem režé a marihuany. Fakt to bylo dobrý a velikej bonus za starý dobrý hammondky.

kumandžas bday


28.06.2014 v 14:27:20

demence

páteční demence. normální páteční demence. ráno měl přijet kretén na revizi domovního rozvodu plynu, po uplynutí akademický patnáctiminutovky sem mu zavolal, dozvěděl sem se, že na mě zapomněl, ale že kolem poledního není problém, tak sem debilovi vysvětlil, že nejsem žádnej důchodce co má čas čekat celej den až se milostpánovi uráčí přijít, že chodim normálně do práce a plánování je od toho, aby se plánovalo a nepromrdával se čas.
taky sem si sehnal doktorku v blízkosti sídla. no, začal jsem doktorky obvolávat podle seznamu, kterej sem si odnesl z návštěvy malešický polikniky a hnedka sem skončil u první doktorky v mym seznamu, v podstatě už jen z toho důvodu, že sem byl vnitřně spokojenej, jelikož na nějakym webiku znamylekar.cz bylo k této doktorce u diskuse mnohými ženami poznamenáno, předpokládám typ "matka lesana", protože ty jediný maj čas sedět nad takovejma podivnejma webikama, že doktorka je celkem dobrá, ale prej se slušně chová jenom k lidem s titulem a k tomu zbytku je arogantní, takže některé idečka ženskýho pohlaví si neodpustila poznamenat, že se od této doktorky se svými dětmi odhlásily. Upřímně, doktoři sou taková specifická sorta lidí, ale arogance vůči běžnýmu obyvateli a zvýhodňování lidí s titulem mi říká, že je tu šance, že k nám inteligentním lidem se prostě bude doktorka chovat jinak, takže sem během rozhovoru nezapomněl zdůraznit, že sem nedávno kousek od malešický polikniky na dobrý adrese koupil byt, že sem ročník 75 a dělám v informačnch technologiích a můj doktor je strašně daleko. Nic sem neřekl o tom, že sem jenom posranej diplomovanej specialista, ale jakmile sem zdůraznil věk a informační technologie, sestřička změnila hlas a byla taková uvolněnější, takže sem asi zapůsobil a pochopila, že z mý strany nehrozí chování matek lesan a otců lesů a že nejspíš nebudu debil. No, tak sem zvědavej, jakou krávu sem si vybral a co mě ještě čeká.

Zvládnul sem spořitelnu, protože sem musel podat žádost o vydání šekový knížky. Jo, je to zvláštní podnik tahle česká spořitelna, takovej lidovej. Já sem zvyklej na svoji osobní asistentku v ebance na karláku, respektive raiffeisence. takže sem zvědavej, jestli tu posranou žádost vrátěj s tím, že zase nesedí podpisovej vzor.

Súdánka, které zrušili trest smrti za sňatek s křesťanem: První foto na svobodě! To je fakt strašnej středověk tenhle posranej súdán. Oni za to asi nemůžou samotní súdanci, ale spíš ten posranej islám. Je mi jasný, proč se každej islámskej fanatik bojí vzdělání, protože vzdělaný lidi rychle prokouknou celej podvod. I ty křesťani mají za sebou dosti silnou dobu temna. Ale kurva to nebylo 21. století.

Celníci cestujícím stále častěji kontrolují batohy, reportér byl u toho. Typický cíl: Alternativní mládež. Jo, hrdinní čeští celníci a policie si honí body na mladej študentech alternativnějšího vzhledu, protože u nich vždycky trochu trávy najdou. Fakt výkon, vopravdu jo.

27.06.2014 v 12:04:44

ovar

žilo, bylo jedno ovarové království. jemu vládl děd ovar se třemi zlatými bradami.

Zeman na Vysočině: Chlapečku, říkají mi Ovar! Zeman však s odpovědí neskončil a na chlapečkovu otázku dodal: "Moji političtí nepřátelé mi právem říkají Ovar. Každý politik musí mít nějakou přezdívku. Dokonce i moje žena mi občas zálibně hladí mé tři brady a říká: Ovar je nejlepší studený."

Ne, to snad ani nejde hladit Milošovy tři brady. Tohle můj mozek nedokáže nějak pochopit.

26.06.2014 v 18:43:03

milada horáková

Lidé si připomínají justiční vraždu Milady Horákové. No, nemělo by se zapomínat, že komunisti páchali stejný, možná i horší, zvěrstva než náckové.

26.06.2014 v 17:13:32

čtvrtek

jo čtvrtek po vočku, vždycky náročnej.
ráno sem strávil hodinu cestou do alzy a zpět kvůli kabelu objednanýmu, no kdybych si ke káblu za 150kč připlatil dalších 150kč mohl jsem si ušetřit cestu na Anděla a kábl by mi přišel poštou. Jenže já debil chtěl ušetřit peníze, ale okradl jsem se o čas, protože zkurvená cesta tam zabrala fakt nějakej čas a na místě sem se ještě mrcasil s platebním automatem alzy, kterej mi odmítal sežrat mý stokoruny, než se chytla dvoustovka.
Navíc ve městě žádný normální lidi, jen důchodci a matky s dětma, takže úplně to nejlepší pro nás lidi s vopicí za krkem. Taky po mě chtěli ženský, abych jim pomáhal s kočárky při nástupu a výstupu z a do tramvaje. Faktem je, že ta třeti v pořadí, když mě viděla a už se radši ani neptala, stáhla půlky srovnala svý vysoký štekle a značkový kočárek s nějakým značkovym parchantem si snesla sama, ale měl sem fakt obavu velikou, aby nehodila držku na těch 10cm podpatcích. Ale budiž, kolikrát si říkám, jestli ty děti neberou ženskejm nějakou část inteligenčních bodů, protože vzít si vysoký štekle do města a do emhádé ke kočárku.

26.06.2014 v 12:59:18

usb antminer 2ghs

no, milion na tom asi nevydělám, ale koupil jsem za 10e kus usb antminer 2ghs, abych konečně něčím zaplnil usb hub, do kterýho mám zapojený bfl jalapena. Ještě jeden port mám volnej, ale obávám se, že napájení jede na hraně.

usb antminer

usb antminer


usb antminer

bfgminer
25.06.2014 v 12:32:05

výbor

včerejší výbor mě fakt zkurveně vyčerpal, příšernej záhul na mozek a musim říci, že ta práce s debilama mě neuspokojuje. Naštěstí všichni emajloví prudiči nedorazili, takže sme si tak nějak všechno vyříkali mezi námi jedinými inteligenty v domě na zahradě u píva, takže snad ok. Ale členové výboru byli vyplašení ještě víc než já z těch lidí. To jediný mě fakt pobavilo, obchod sem nikdy nedělal a teďka se musim tvářit jako managér největší.

Dneska ráno sem se stavil na malešický poliklinice, potřebuju si převýst kartu k nějakýmu pražskýmu obvoďákovi, jenže si musim ty doktorky obejít sám a zeptat se, která bere, takže když sem viděl ty důchodce v čekárně, opsal jsem si jen telefonní čísla a doktory si obvolám.

Na 86letou seniorku se sesypalo policejní komando, užívala konopí. Slušná demence a nikoliv policejní, ale nýbrž lékařská.

25.06.2014 v 12:01:17

haha praha

nějaká pražská marketingová kampaň, fakt mě pobaví, když už se dělá kampaň do metra, tak by si ty plakáty mohl někdo nejdřív přečíst... více čeho kurva do prahy, bolševníku?

více čeho praha
25.06.2014 v 11:54:41

outerý opět po týdnu

jo, dnešní úterý se nenudim, od rána na nohou, byrokracie pro barák a zase pro barák, podařilo se mi kurva domluvit konečně termín schůzky s úředníkem kvůli našemu kontajneru na odpad, tak sem zvědavej. Vedení firmy má dovolenou, takže to znáte, myši mají pré.
Večer schůzka s výborem a debatovačka na téma debilové v domě a tajně doufám, že žádnej z těch debilů nepřijde. Předpokládám, že panu Vé minule stačila hodinka a půl na stojáka, takže doufám, že dneska nepřijde, protože od něj sem se zatím dozvěděl to podstatný, že má klaustrofobii, strach z výšek a že na co sedne, to rozsedne, takže po dalších informacích už netoužím.
Jo, připravil jsem si rezignační dopis, kdyby náhodou přišla nějaká pruda na moji maličkost, protože jsem dospěl k názoru, že je lepší zůstat normální obyvatel, který jenom pozdraví svý sousedy, protože bejt předsedou taky znamená to, že nahlídnete pod pokličky chování a myšlení lidí, se kterými byste se normálně maximálně pozdravili na schodech a nevim jestli fakt chci vědět co se odehrává v palici běžného českého debila a nebo krávy. Fakt ne.
Teďka si hraju s bitcoinama a se svejma těžítkama. Jinak jeden nejmenovaný kolega, který zastává názor, že je lepší bejt bohatej buran na vesnici než chudej pražák zase prohrabával kontajnery. Dnešní úlovek: Propisovačka svítící s LEDkou, rubikova kostka s čísly místo barev a jakási kabela na šminky, o které kolegové prohlásili, že smrdí jakoby ji někdo vytáhl z popelnice.

24.06.2014 v 12:35:39

pondělí

je pondělí. mám po pohotovosti a sedím v AlefNula na nějakym semenáři. Pohoda, protože tento týden mají myši v práci pré, jelikož vedení je na dovolený.
zejtra mám sezení s výborem a jsem rozhodnutej, jestli mu nenarostou koule, se vysrat na předsednictví, protože fakt nemám sílu řešit posraný důchodce a retardovanou krávu eŠ.

23.06.2014 v 10:28:40

sobota

jo, pěkně sem se vyspal s dobrým pocitem z testů. no, není nad to si pohonit ego.
jinak v troubě bůček na šípkovym víně, na plotně se dusí zelí, takže vegetariáni všech zemí třeste se!

Čech, který bojuje na Ukrajině: Učil tělocvik, byl slušný, vzpomínají kamarádi. Slušný máčko učitelský. Jen aby to nebyl jeden z těch co maj modrou knížku, přitom rádi běhaj v maskáčích a vyhřezlý střeva viděli v counter strike . Takovejch trampů už tu bylo, kterejm temně hučelo v niagáře.

21.06.2014 v 13:23:22

ale to bych se posral

dostal sem dneska mejla (dyk sem si už napsal vlastně, blbnu, rychlej příjem informací po delší dobu), že si jako teda do 30 června mám obnovit nějaký základní certifikace od rsa, no certifikace, mrdka školení formou slajdů s kecama přes net, pak testíček, naštěstí s možností opakování a zobrazení si správnejch odpovědí. ale i tak prcačka na deset hodin.

Papež rezolutně proti legalizaci: Drogy škodí v každé podobě. No nedá se od nich čekat nic jinýho, když už maj problém se šprckama, žejo.

20.06.2014 v 22:38:09

pátek

no, byl sem s kolegy na obědě.
podařilo se mi vzpomenout na účet u RSA, takže sem se přihlásil a na pozadí mám puštěný nějaký slajdy k testům.

Maturity nezvládlo téměř 19 procent studentů, nejvíce od roku 2011. To je prostě tak, když co ministr školství to debil, jak říkával otec. Kdyby se přišli zeptat mě, tak jim řeknu to samý co ví už každej, že maturita v dnešní podobě nemá smysl, protože ji rozdávaj na počkání kdejakým debilům z městských policií, úřadů obecních na podivných školách s podivnými vlastníky za podivných podmínek typu dálkové studium. Dneska má každej debil maturitu a nikdo se neptá jak k ní přišel, protože česká posedlost tituly je nesmrtelná.
Osobně si myslim, že 19procent není zrovna moc, selekce by měla bejt přísnější, protože spousta rodičů by si měla uvědomit, že právě ten jejich debílek, kterýmu od narození říkaj, že má nejkrásnější hovínka, očička, ušiska, že je nejchytřejší a nejmoudřejší chlapeček by měl maximálně jít do učení, protože jediný co mu de dobře je házení lopatou.

20.06.2014 v 13:50:53

podvečer v praze

přes den bylo slunečno, teplo a relativně příjemně. mastný tyče (v emhádé) mastí, kompostárna jede a trávníky sou žlutý.
každopádně psala ivka, že v lipsku chčije a je zima. teďka během venčení to přišlo nejspíš i do prahy. tak trochu kapalo. na majáky.
blížej se prázdniny, praha se vylidní a budou dva měsíce klidu. je to takový fajnový období. zvlášť, když dovolenou mám za sebou. stejně byla stará, nucená.

BALDÝNSKÝ: Jsme Zemanův národ vidláků, co smrdí květákem? Hm, zdá se presidentské foto vzbudilo zájem nejen u mé maličkosti.

Vědec mluví o postižených jako o zrůdách, pobouřil handicapované. Tohle vzbudilo dneska prej nějaký pobouření mezi běžným lidem internetovým. Akorát je prostě blbý, že u těhlech vysoce odborných názorů člověk musí zapnout vědecko-analytickou část mozku a vypnout emoce, aby si uvědomil, že pan vědec má defakto pravdu. to že tato civilizace (já sem ufo připomínám a mám jinej pohled, takovej bez emocí) se dokáže postarat i o tyto mrzáčky je jen ukázka její vyspělosti. ale to odbočuju, protože problém prostě je, že takový věci se veřejnosti neříkaj, to se projednává v zákulisí lekařských kongresů pozdě večer nad sklenkou dobré whisky. pan doktor totiž zapomněl, co se stane, když matka lesana, která je sama o sobě už nervozní z blížící se doby expirace bio naklíčenýho ječmenu z novýho zélandu, zjistí na fejsu od kámošky co žije s chlapem dřevorubcem, že ubližují mrzáčkům a že je nutný se proti tomuto zlu postavit.
Upřímně, jestli není lepší věnovat energii veteránům (ne nutně důchodcům), než těmto freakům, protože prostě fakt je, že když potkám v praze nějakýho freaka na vozejku se zájmem se podívám. Neměl bych nic proti tomu, kdyby se rozhodli vystavovat ve strašidelný show, každá koruna dobrá.

jo a ty windows 8.1 sem nechal na noťase nalejt a fakt nabíhaj rovnou do plochy. bomba. odpoledne jsem strávil sraním se s avg 2014 free, který nějak nepobralo instalaci service packu, nic jinýjo w8.1 nejsou, a zvukárny conexant, která taky přestala fungovat a musel sem se řídit návodem na supportu lenova. fakt prdel den s jedním lenovem, widlema osmičkama, officem 2013, antivirem a zvukárnou.
jo ty krávo, a matka potřebuje mít nainstalovaný stereo od ježeksw a to posraný stereo je napsaný v pcfandu, kterej pochopitelně nejede v 64b prostřední, protože pcfand je živá fosilie přeživši z let devadesátých (já sám sem o něm poprvý slyšel v 94 nebo 95), se nainstaluje v prostředí dosboxu s nějakým softwarem, kterej jedej na liště a přesměrovává prn port na windowsí tiskárnu. slušnej olol, ale funguje alt-enter a dá se přepnout do fullscreenu alias textovýho režimu.

19.06.2014 v 23:09:36

yeah!

tak se mi konečně podařilo zaregistrovat a aktivovat office 2013 pro domácí použití v jedné licenci. Perfektní, stálo mě do celkem asi 4 a půl hodiny času. teďka si widle řekli, že chtějí aktualizovat windows 8 na windows 8.1 a na internetu píšou, že prý windows 8.1 umí rozpoznat, jestli mají k dispozici dotykový displej a nebo ne, takže podle toho nastartujou do metra a nebo na plochu. Takže snad vyřeším problém, že matku děsí metro. No a příští rok by měl prý Microsoft do aktualizací zařadit tlačítko Start, tak snad budou konečně ty osmičky použitelný i na běžných noteboocích.

19.06.2014 v 12:42:11

psí nálada

panička jela pryč, tak má Tara blbou náladu. no jo, psí život.
upgradoval jsem linux kernel ve svym lenovu na 3.12.22-tuxonice.
jo a ještě se přiznám, že dost zápasím s instalací ms office2013, koupil sem matce taky lenovo a protože potřebuje office od shitu, tak sem objednal jednu licenci a nějak si to celý při aktivaci trvá na tom, že musim mít účet u microsoftu a tam se mu přidělí to licenční číslo. Ty vole, to je hroznej trend, u apple bych to chápal, ten už má od začátku applestore, když není účet nejsou aplikace, i ten google má se svym android storem se dá pochopit, i když mě osobně to sere, ale u toho mrdkosoftu na to nějak nejsem zvyklej. nějaká novinka z jejich strany. no je fakt, že se mi kolegové v práci vychechtali, když mě viděli zápasit. On ten microsoftí svět jde nějak mimo mě a za ty roky jsem se mu docela vzdálil.

jo a při venčení sem tradičně potkal párek ze sousedství jak si dává večerní brko.

18.06.2014 v 23:13:59

uf

no nemůžu říct, že bych se dneska nudil. navíc mě čekaj nějaký testy a certifikace na vmware, dneska prolítlo něco o jedný naší starý instalaci checkpoint fw v redundanci, že by teda jako po těch deseti letech stálo za to uvažovat o upgrade. sem úplně zapomněl, že něco jako checkpoint existuje a dalo mi chvíli práci si vzpomenout, co sme to tam před těma deseti lety vlastně vyváděli u toho zákoše.

18.06.2014 v 18:33:42

středa

jo píča středa. mám pohotovost a později odpoledne mám ještě asi jednu schůzku, defakto soukromou, protože mi volal předevčírem chlapík, můj bejvalej zaměstnavatel, pro nějž občas zamelouchařím, že se stal ředitelem jedný státní firmy, takže fakt ubermega velký zvíře a že potřebuje, abych něco dotáhl do konce, protože on s nástupem na nový místo se musí vzdát veškerých aktivit co se týče vydělávání peněz v soukromý sféře. Takže jo, dělám si další zářez v seznamu svých zvířat.
jinak dneska nic zajmavýho, furt při starym, ráno do práce, v práci pruda, takže psaní mejlů a vyřizování organizačních věcí spojených s chodem domu.

Včera sem měl ve sklepech fakt už snad definitivně poslední firmu, tentokrát od kolegyně z výboru, a musim si poznamenat, že se mi aspoň líbili, měli dobrej přístup a pochopili co po nich chceme. Výtečně se pobavili nad představami důchodců a krávy eŠ, že se zaplatí stavební dozor (to sem se ptal jednoho známýho a von se mi vysmál, že prej mám výboru vzkázat, že je to zbytečný, ale prej jestli chceme uklidnit důchodce, že těch 10-15litrů do kapsy za hovno ocení) a že se musí před rekonstrukcí udělat řádná sondáž podlah, aby nedošlo ku narušení statiky, to lehli borci málem smíchy k zemi a potvrdili nám naše domněnky, že důchodci a ostatní krávy a čůráci, co sou chytří od klávesnice vědí naprosto hovno a svými poznámkami ze sebe dělají jenom debily a nás okrádají o čas.

Jo a před polednem vyřizování emajlů, vypruzení firmy ohledně vyčištění stupaček, že neposlali smlouvu tak jak měli dle dohody už před třemi týdny, pak telefonát úředníkoj na MÚ P10 ohledně pronájmu pozemku, zcela nečekaně jsem se dozvěděl, že je na dovolený, tak sme se domluvili, že si zavoláme.

Ivka jede dneska do Lipska za nějakým byznysem, takže sem až do soboty opuštěnej slaměnej vdovec.

Policie šetří údajné úplatky v Karibiku, podezřelé jsou špičky J&T. Kam vstoupí noha čechoslováka, tam roznáší to nejlepší z český tradice. Ty krávo, kdo by řekl že v takovejch zemích, kde kromě vody a písku je naprostý hovno, někdo bude řešit úplatky...

Zastupitel nazval kolegy šmejdy, ti chtějí omluvu. No, já sice zelený nemusim, ale faktem je, že si dokážu představit ty potrefený husy, který se rozkejhaly. Nedělám si iluze o mluvě našich politiků, ty zveřejněný odposlechy sou celkem jasný, ale hrát takový divadlo a ztratit dvě hodiny debatou o tom, kdo je šmejd a kdo ne. No, vzhledem k tomu, že já nazval naše společenství vlastníků v jednom z hromadných emailů, kdy sem byl už docela nasrán, veřejným magořincem, tak sem zvědavej jestli to budou chtít členové řešit na příštím shromáždění. Zvláště lejdy eŠ a důchodci by si to mohli brát dost osobně, respektive už berou, protože od bejvalýho předsedy přišel emajl, že si vlastně rozmyslel nám podpořit odměny, že neví co sme dělali. Tak sem mu napsal, že je hezký, že přemejšlí, že si vážim všeho co udělal pro naše společenství a dceři jsem připsal, protože on je už slepej a mejly mu vyřizuje dcera, že přes všechnu úctu ku stáří bych ocenil, kdyby příště tatínkovi dala plnou moc s pověřením k hlasování, protože by si měli sami všimnout, že při jeho poslední účasti jsem ho vyvést nenechal, přestože plnou moc neměl a ať se zamyslí nad tím, jak moc má bejt předseda puntičkářskej a jestli by taky neměl pan předseda chtít zpět starý počítač, scanner a tiskárnu, který si bejvalej předseda před mnoha lety za peníze společeneství pořídil pro práci pro společenství, samozřejmě nechal si to odhlasovat, když už tedy nedostával peníze za práci.

Kultura oblékání do práce upadá. Aha, takže až teďka jsem se dozvěděl, že přezouvání se v práci do papuč jen kvůli tomu, aby mi nohy nesmrděly víc než je nutný, je proti estetice. Mrdat estetiku, ještě že sem ajtík a ti sou považováni obecně za divný...

z internetu: Dnes je venku takové vedro, že si ani Češi nevzali do sandálů ponožky.

18.06.2014 v 14:38:11

jebat

no, dneska sem se vysral na žrádlo a šel si koupit makovej závin.
přišel mi z alzy objednanej notebook pro matku a mrdám se teďka s officama, který chtěla.

Opencard v problémech: Jedno ze zákaznických center v Praze nevydává karty. Haha...

OBRAZEM: Kim se svezl v ponorce, posádku ideologicky proškolil. Fakt slušný retro, myslim, že už netřeba většího důkazu, že s komunistama a jinou levicovou verbeží fakt úspěch nezažijete.

Gottwald je mizerný, bída velká. Věž vydala vzkaz klempířů z roku 1950. Tak trošku mají štěstí, že na to nikdo nepřišel za bolševika, protože to by bolševik vraždil....

17.06.2014 v 13:45:11

fakt nasranej

sem kurva fakt nasranej díky tý posraný hospodě vedle, já sem takovej zkurvenej idiot, že do ní lezu a furt tu posranou obsluhu omluvám tím, že to zachraňuje kuchyně. Co je moc, to je moc, ale i já mám svý meze. Přijdu tam, objednám si pivo, polívku a kus nějakýho posranýho vepřovýho, dostanu polívku, vychlastám pivo, mezitím si ke mě stihnou přisednout nějaký dělníci, ti dostanou pivo, svý objednaný žrádlo, já furt nic, tak du vyjebat na obslohu, ta čumí jak kdyby spadla z měsíce, majitel nebo co je za debila, kterej furt sedí u stolu s cedulí "reserve majitel", ten čumí taky jako idiot, tak jim hodim na stůl šest pětek za polívku a pivo a du si objednat do pizzerky pizzu, přestože sem se chtěl dneska najíst jako civilizovanej člověk u stolu a ne v práci za počítačem.
Teda takhle se vytočit první den v práci. A to nebudu komentovat, že stále běží emailová debata na téma "maturitní sraz po 20ti letech" a sem celkem šokovanej, kolik lidí si ještě dvacet let od maturity pomatuje drobné křivdy a nespravedlnosti, typu kantorský rejpání do zkoušených, spocený dlaně a stažený půlky. Jo, střední škola byl fakt stres a pruda, no možná někteří učitelé nebyli sluníčkoví hipísáci, ale držet to v hlavě následujících dvacet let. To mi hlava nebere, protože od maturity mám stresy každej rok, stačí když si vzpomenu na ty svý certifikace, který stojej balík peněz a stejně jako maturitu, musím je prostě udělat. Tečka, nazdar a bazar.

16.06.2014 v 13:37:41

dobré ráno ameriko

no, chtěl jsem napsat nějaký svý nedělní myšlenky. znáte, opička, jízlivá nálada a zkrabatělý čelo od přemýšlení. Včera byla na žižkově nějaká akce pro turisty a naplaveniny pojmenovaná "žižkovský dvorky", takže sme přijeli na pátou do nějakýho poloskvotu, kde celej dvorek zabírali matky lesany a jiné etnomatky ve volném oblečení střihu "nasrávačky" s větším množsvím kočárků a pobíhajícíma dětma. No, to by se všechno dalo přežít, kdyby výčep piva fungoval tak jak má a nestály za pultem další matky lesany, jimž natočení 8 piv pro 5 lidí stojících předemnou trvalo asi patnáct minut, což sem sice ocenil jako velmi originální a alternativní, když se výčepu chytnou sousedé, kteří mají prodebatováno, odsouhlaseno a řádně promyšleno, kterak se pivo točí, ale z hlediska praktického to celé stálo za hovno. Takže pro mě to nezachránil ani phil shoenfelt, takže sem se sebral a šel o blok vedle k vystřelenýmu voku, kde sice bylo jen pár jedinců, ale za to Míra umí natočit plzeň fakt rychle a dobře, tudíž nejsou prostoje v požívaní alkoholických nápojů.

No, ale uznejte, že to je takovej zbytečnej a defakto tradiční zápisek tohoto blogýsku, kterak se ufo kde zase zprasilo, takže sem dospěl k názoru, že vám předhodím k zamyšlení o stavu státu, společnosti reprezentativní fotku, kterou jsem si pracovně pojmenoval "Naše Hradní jElita/První Jelita Národa".

Zvláště upozorňuji na ležérně zapnutý knoflíček pana presidenta, užasný kreativní top první dámy a na inteligentní obličeje hradních poradců.

První Jelita Národa


15.06.2014 v 11:42:12

mrdat předposlední den dovolený

fakt sem si užil dovolenou. důrazně sem zmrdům pohrozil resignací předsedy a připomněl jim, že mají třicet dnů aby dosadili náhradníka a pokud nemají náhradníka, tak mají 60 dnů na to, aby svolali shromáždění a našli jej. Když už mi domrvili kus dovolený, když už sem musel zase dneska číst od pana Ká, při vší úctě ke stáří a ku schopnostem a k při úctě k tomu, že diktuje jako slepec dcerám, že nejenže je potřeba se důkladně zamýšlet, přemýšlet a revidovat, ale také je otázka jestli vyplacený a odsouhlasený odměny odpovídají práci výboru. Ty vole, stačí posraná kunda eŠ a teďka do toho ještě důchodce mi nedopřeje osum stovek na měsíc za práci. Kurva idioti vyjebaný posraný.

14.06.2014 v 12:12:01

ufo retro

malý ufo si zaznamenalo, že na vánoce 86 dostalo pod stromeček digi (hodinky)

digitalky k vanocum


západoněmecký krmení pro morčata. 1986. úplně mi nejní jasný, jak sem mohl krmit morče západoněmeckym krmením.

žrádlo pro morčata 1986


a nejstarší deník je z roku 1985. slušný retro, smradlavej papír a zapadlý vzpomínky, který se budou vynořovat až pude mozek před smrtí do prdele.

13.06.2014 v 22:53:50

pátek

večer. chytnul sem 41 díl cyklu bigbít a byly tam zlatý osumdesátý. střední evropa, hnf, plexis, majkláči, kumandžas i manželé. a desítka dalších. fakt slušný retro a některý ještě furt žijou.
jinak tedy v podstatě akce o2 úspěšně ukončena, bylo to sraní kvůli pár metrům kabelu a dvoum průrazům skrz třičtvrtěmetrovou zeď. teda je fakt, že úplně hladce to nešlo, protože včera, když mě ráno vzbudila frnda z o2 dispečinku, tak sme se domluvili na pátek mezi desátou a dvanáctou. pak mi ještě přišla smska, že počítají s termínem mezi devátou a jedenáctou. tak si říkám ok. ráno dneska vstávám, potřetí na tu pitomou cestu kvůli internetu, v osum dvacet smrdim v libni v narvanym osobáku, řikám si kurva kam ty lidi jedou všichni, a v osum třicet volá matka, že borci už přijeli.
no mě vomylo a když sem dojel do velimi, tak sem nafuněl na borce, vyjebal je, že se snad posrali a dělaj si prdel, matka mě uklidňovala a týpci říkali, že není žádnej problém a že v klidu, že vlastně nespěchaj. no, ale pak za hodinku měli vyvrtáno a nakonektorováno, já si otestoval internet svým speciálním linuxovým lenovem, podepsal papíry a poslal je s velikými díky do prdele.
A pak mi bude nějaká kunda z baráku vyčítat, že si beru osum stovek na měsíc, a jinej debílek se bude divit, že s předsednictvím je práce.

V ČR je 200 tisíc abstinentů. Čeká nás krabicový alkoholismus, míní Nešpor. Tak to nebude trvat dlouho a bude pít i zbytek.

Praha převezme Opencard. Zasahujete do něčeho, co vám nepatří, říká firma EMS. Jo, je vidět, že občani jsou ovce, kdyby všichni věděli jakým způsobem proběhlo výběrko a vůbec celej projekt, na protest by si ji nikdo nekoupil. A kdyby si ji koupilo jen minimum lidí, vysrali by se na to. Jenže to by nesměli bejt kontrolovaný dopravní podniky. Slušnej výjeb a sem rád, že ji nemám. Akorát dneska sem musel ráno cestou na Libeň dvakrát vystupovat kvůli jednomu revizorovi. Přijíždím pod tábor, vidím na zastávce týpka s týpkem, týpek v ruce růžovej papír, já si říkám "kurva revizor, nastoupí nenastoupí?", samozřejmě nastupuje, ja včas vylejzám. Za tři minuty přijel další bus, já jedu na kopec na jarov, zase si říkám "bude tam, nebude tam", samozřejmě je tam, stojí na zastávce, v ruce růžovej papír, ofkoz nastupuje, já zase vystupuju a čekám na další bus. Preventivně si nechám jeden ujet, protože sem mu musel dát náskok, nechtělo by se mi na další zastávce zase vylejzat, nastupuju do dalšího a v klidu dojedu do Libně. Jo je to někdy prdel plná adrenalinu, sem na tom závislej prostě. Furt ve střehu. :)

Nový zákon opět umožní plošné odvody do armády i v době míru. Co na to říct, chudáci klucí.13.06.2014 v 21:40:02

o blahobytu v čechách

já říkám furt, že čechy jsou země zaslíbená. kdyby tady nebyli hloupí kokoti, bylo by ještě lépe.

Za drogy a prostitutky Češi utratí přes 16 miliard ročně

Nelegální aktivity jsou do HDP ČR zahrnuty již několik let. S těmito odhady máme dlouhodobou tradici, spíše staré členské země se zahrnutí těchto aktivit bránily. Od září to je povinnost pro všechny členské země EU,“ řekl Novinkám Vladimír Kermiet z ČSÚ.

to je taky prdel neasi, vony ty čísla pak před voličem vypadaj líp, akorát si nejse jistej, jestli se z nelegálních aktivit odvádějí daně.

12.06.2014 v 13:35:15

kokoti obecní

jo a mám tu pár linků o kokotech

Oběšená Indka byla podle příbuzných skupinově znásilněna kvůli prodeji alkoholu. Ty vole, to je kultůra, slušnou a poctivou obchodnicí takhle vyjebat jenom proto, že obchoduje alkoholem...

Džihádisté táhnou na Bagdád, Irák je na pokraji nové války. Já myslím, že těm ovcomrdům je úplně zbytečný cokoliv vysvětlovat. Chtěj mít svůj středověk, ať ho tedy mají, ale vocáď ať s nim táhnou do prdele.

Kim Čong-un sepsul meteorology, nelíbí se mu nepřesné předpovědi. Copak Kim, ten se jen podívá a ví v čem je problém.

Rebelové ve při. Natruc Luhanským vyhlásili svou republiku. Slušná fraška, už aby to tam ukrajinská armáda vystřílela.

12.06.2014 v 13:18:40

o2 kokoti

jo, abych to neměl v životě příliš zbytečně jednoduchý, tak k těm mejm dementům z baráku, kteří nechápou cenu práce, mi ještě přibyli dementi z o2, protože matka se stěhuje na barák a je potřeba do něj přitáhnout internet a televizi a zrušit pevnou telefonní linku, protože si nejsem jistej, že ji děda ležící v nemocnici po třetim infarktu ještě někdy v životě užije. A protože je to přes sto let starej barák, s tlustejma zdma, minulej tejden sem radši jel do kolína vyřešit to sám, protože si nejsem jistej tím, že by to máma zvládla v klidu a v pohodě hnedka napoprvý, navíc sem chtěl tomu o2 guruovi vysvětlit, že bude potřeba natáhnout z přízemí do prvního patra kabel, jelikož když cikáni v devadesátejch letech kopali kabeláže pro tehdejší českej telekom, v prvnim patře byla půda a bylo fakt zbytečný tenkrát tahat kabel na půdu.

Hodinu sem v tom Kolíně strávil, domluvili sme se, že 11 (včera) v 10h přijedou technici natáhnout kabel, já teda včera navíc k tomu všemu jel na otočku velim, ano vstával jsem tedy v 6:30, abych byl v osum v libni, týpek přijede v 11, jouda bez žebříku, bez vrtačky, bez detektorů kabelů ve zdi, takže nastala debatovačka "to se teda jako posrali neasi", takže znova plánování kdy jako přijedou, že se mi teda ozvou z dispečinku a domluvíne nejbližší možnej termín.
Dneska ráno v osum telefon, nepočítám to, že sme přitáhli asi ve tři ráno, ja vymletej s bolavou hlavou a zády od pokyvovaní nad kvalitou uměleckého díla, a že teda jako se domluvíme, kdy přijede vybavená četa. Takže zejtra jedu potřetí ráno směr kolín, kvůli vyjebanejm dvacetipětimetrům kabelu.

12.06.2014 v 13:12:50

nine inch nails 2014

jo a jo a jo a ještě jednou kurva jo! byli sem včera v karlíně na nine inch nails a doprdele kurva drát, Reznor je BŮH!!!
To se fakt nedá popsat, hala plná lidí, který s ním odzpívali většinu songů, přes hodinu a půl nekompromisní dávka neuvěřitelnýho mixu hudebních stylů od metalu, přes industrial po elektronickej nářez. No, kdo zná, ví. A upřímně, to co předved se synťákem... uff.
Jo a super hajzly ve fóru karlín, nový, čistý, udržovaný (stále sloužící služba uklizeček), kabinky velký a prostorný. To ocení každej stárnoucí narkoplejboj.

nine inch nails praha 2014

nine inch nails praha 2014


nine inch nails praha 2014

nine inch nails praha 2014

nine inch nails praha 2014

nine inch nails praha 2014


zbytek fotek v neupravený verzi v původních velikostech HENTU&ZDE
12.06.2014 v 12:46:50

magořinec

fakt magořinec, příšernej velkej magořinec. nakonec přes ty pojebaný mejly a megateorie sme byli jen čtyři a už i ti dva nečlenové výboru táhli směrem, že se musí přezkoumávat, přemejšlet obecně a vůbec se nějak mrdat s kokotinama typu jakej typ dveří a jakej typ zámku na posranou debilní sklepní kóji. takže sem důrazně pohrozil rezignací, protože tenhla sračinec, kdy nejdřív je to fakt drahý a pak podezřele levný, fakt řešit nechci a už vůbec ne nějakou kundu z nějakýho kundova za prahou co má bohem vymrdáno v mozkovně, píše mrdky a ještě nakonec nepřijede.

poznámka ke komentáři: load je na hranici infarktního stavu.

10.06.2014 v 22:19:19

omg

to bych fakt blil. takže nejdřív se zmrdům z baráku zdá cena za sklepy příliš vysoká, takže věřili někteří v čele s píčou eŠ, že to jde udělat levněji. Teďka ty kokoti zjistili, že levnějc to udělat nejde, ale rozhodně to de udělat dráž, takže dělaj zkurvený vlny, že se všechno musí přehodnotit jestli náhodou není nejlevnější nabídka příliš podezřelá. Normální zajebaný kokoti.

Nesmyslný a nákladný chaos, tvrdí bývalý detektiv o zátahu v growshopech. Co na to říct....

10.06.2014 v 12:46:43

vedro

je spíčený vedro, fakt spíčený. na infarkt. houkačky houkaj každou chvíli. ani pes nemrdá.

V Klementinu padl stoletý rekord, v Plzni měli rovných 35 °C. Se obávám, že asi největší nadšení z oteplování sdílí homosexuální většina.

Togo a Benin, rodiště vúdú. Si budu asi muset s černochem řádně promluvit, von něco říkal o beninu...

Střelili ji a v pytli hodili do kanálu. V Pákistánu se další dívka vdala proti vůli rodiny. Slušnej středověk.

Study Claims: Silk Road Reduced Drug-trade Violence. Že by na tom obchodování přes internet něco bylo...???

09.06.2014 v 18:49:51

katův šleh

no, jak bych to tak řekl. mám za sebou maturitní sraz po dvaceti letech a poslední přespání v pojebaný přelouči, protože byt matka brzo prodá a já sem papírovej pražák.
večírek proběhl v restauraci u soudku, jak jsem se dozvěděl údajně snobský podnik, s čímž já bych nesouhlasi, protože jak může bejt podnik snobskej, když k jídlu mají jenom brambůrky, tatarku, hranolky a katův šleh. Ano, zvláště katův šleh mě pobavil, protože sem nějak žil v domění, že tento gastronomický skvost devadesátých let úspěšně upadl v zapomnění a vono hovno, stále přežívá. K pití pouze tuzemský, zelená, bacardi a pernštejn. Jo, pernštejn se polepšil bych řekl, bejval to příšernej sračkomet. Pernštejnská desítka jim stejně v průběhu večera došla, takže sem musel klopit jedenáctky. Prostě vopravdu snobskej podnik, jen co je pravda, ale každopádně sem zaplatil za všechny ty píva a hranolky s tatarkou asi 220kč, což bylo stejně o kilo míň než sem nechal v pátek u vočka za plzeň a pár panaků zacapy. Jo, zacapa za 80kč, to sem vocenil a nebyl sem jedinej, udělali nám velikou radost, čímž ale odbočuji.

V podstatě se hlavně sešla přeloučská parta, vtipný bylo, že si to sesedalo k sobě, zvláště jak si sedávala děvčata na střední, v podstatě navázaly rozhovory, tam kde před lety skončily, proběhly dotazy na děti, bydlení, práci, partnery a partnerky, prostě klasický přeměřování čůráků, eg a hloubek pipin, nás pražáků moc nebylo, tři, a odpověď, že bydlím v praze, mám tam trvalý, byt na hypotéku na většinu působila jako červenej hadr na bejka, protože bejvalo v práglu víc lidí, ale teďka už dojížděj do práce z vesnic z okolí. Ty vole, já bych prośtě nemohl každej den jak debil dojíždět hodinu do skurvený prahy, to bych nedal, takže sem nedokázal odhadnout, zda-li nás pražáky nemají lidi rádi z toho důvodu, že sme pražáci z prahy, ze který přichází hodně sraček nejen politických, nebo že je v praze prostě draze, i když blaze a nebo jen proto, že prostě nic většího než praha v čechách zatím nejní.
No, nedalo se odhadnout jak moc lidi přifukujou svoje úspěchy. Taky sem se musel furt hlídat, abych něco nevyžvanil, protože dva spolužáci skončili na kriminálce, tak sem jim řek, že jim nic o sobě neřeknu, protože by je začly pálit placky, tak sem jim aspoň ukázal fotky od soudu. Ale něco na tom je, že policajti chlastaj jak mourovatý.

Prostě sem nejlíp pokecal s těmi, se kterými sem kecal i na střední, vynechali sme osobní kecy a bavili se o muzice, filmech, zombies a majkláčích a vanesse.

No a před půlnocí konec, z podniku jsme byli vyhozeni, v tom spíčeným městě se nikam nedalo jít, kromě ke kynterům, parta se rozutekla, ti co pili nealko odjeli vlastními vozy, zbytek měl zajištěný odvoz. Přijela i třídní, bylo vidět, hlavně na jejim starym, že rozhodnutí opustit školství a vrhnout se práci dotačního pracovníka se vyplatilo neb již si nestěžovala, že nemá na chleba a máslo, takže pravděpodobně zemědělský dotace byly k něčemu dobrý. Měla ještě býti organizovaná prohlídka gymplu, ale prý zástupce ředitele něco měl, ale já se obávám, že mu řekli že přijedu i já a von moc dobře ví, že se k fotrovi v jistý době nezachovali fakt fér a že bych mu to vmetl do ksichtu. Nu což to mi přiliš nechybí. Z hotelu Sport kam chodili chlastat všichni kantoři z gymplu je ubytovna pro vietkongy, hotel flora je zavřenej a diskotéka nejela. Takže sem si dal ještě půlnoční brko, protože tak slušnou a hodnou společnosti sem neviděl dlouho a šel si lehnout, dát si poslední noc v paneláku.

Ráno sem naložil zbytek mrdek do krosny a vyrazil na nádraží, cestou sem potkal nějakej skautskej vejlet, spěchali na vlak a to bych se zesral, motali se mezi nohama. Rychlík přijel se zpožděním, já si zabral kupáč a těšil sem se do prahy. Vystoupím v Libni, vlezu do 177 a jakmile ucejtím pach moči neudržovaného muže a dotknu se mastný tyče vím, že jsem doma.

08.06.2014 v 14:02:04

vejlet

dneska vejlet velim, kolín. zařídit do baráku mamině internet a tv. hodina na stánku O2, pak přesun na jídlo do lidový jídelny na sídlišti, fakt kotel žrádla, pak přesun za dědou do nemocnice, drobné mentální zamyšlení na téma "tohodle se raději nedožít", děda je prej vzteklej, protože už fakt může hovno. no na piču. pak zpět ECčkem do práglu.

teďka Komando, to potěší a pohladí na duši vždycky. Netrpělivě očekávám scénu v zahradním altánku.

Noam Chomsky: Východoevropští disidenti moc netrpěli a byli protežováni. Já nevim, při vší úctě k vůdci salonních levičáků, ale je to trochu kokot, disidenti to mají všude těžký. Někdy víc a někdy míň.

Growshopy si hrají na schovávanou, říká šéf protidrogové policie. OMG WTF

05.06.2014 v 22:18:59

večerní zpráva o hovnech

Manželka se večer přitulí k manželovi a říká:"co kdybychom dneska dělali nějaké prasárny?"
Manžel:" Jóó, posereme polštáře!"


04.06.2014 v 21:23:44

odpolední zprávy o hovnech

psí hovno prý bylo dobré a pěkné, já se tradičně zesral na hajzlu a pěkné to nebylo.

Zpět do středověku: Deklaraci „Bůh nad pacienty“ podepsalo už 3,5 tisíce polských doktorů. Jo, fanatická víra je zlo. Čekám, kdy z Polska přijde výzva k uspořádání jedenácté křížové výpravy proti musulmanům. Těm doktorům bych normálně sebral papíry a poslal je léčit nemocný do Somálska.

Pražané v nejistotě. Nikdo neví, co bude s opencard. Já sem teda v klidu, nikdy sem tuto kartu neměl, protože sem měl možnost nahlédnout mírně pod pokličku tohoto projektu a již dávno bylo jasný, že to bude průser. Takže za mě dobrý, akorát mě serou ty vyhozený love.

Čína hlídá, aby si obyvatelé nepřipomínali masakr. V Hongkongu se sešel dav se svíčkami. Jo, mělo by se furt připomínat, že komunisti a levičácká havět je zlo, zlý zlo, který si zaslouží vyhlazení.

04.06.2014 v 13:07:25

RIP Godfather of Ecstasy

Sasha Shulgin, "Godfather of Ecstasy," Dead at 88. Tak ti vole dík za ty super chvíle!

03.06.2014 v 12:05:41

fakt fak

fakt jo.
1) du k řezníkoj pro rohlíky a vraceje se do baráku potkám kolegu místopředsedu jak s metrem valí do sklepa. Tak začnu čout zase nějakou kokotinu a vono že jo. Místopředseda se taky splašil a má prej nějakýho řemeslníka, kterej taky umí sklepy. Jenže přestože sem mu minulej tejden vysvětloval, že ten řemeslník by si měl zaměřit sklepy sám, nestalo se tak a týpek si prej trvá na plánech a že mu to zaměří kolega místopředseda. Taxem si pomyslel něco ve smyslu OMG a šel sem do prdele, protože za sebe se nebudu bavit s řemeslníkem, kterej si není schopen sklepy zaměřit sám. To je jako, kdybych měl jít na transplantaci jater, který bych si měl sehnat a odebrat sám s tím, že mi je primář akorát přišije.

2) Přijdu na poštu, pár lidí, všechny přepážky otevřený a za nina mařky. A přesto sem čekal asi půl hodiny na posranou doporučenou obálku, protože s těch šesti přepážek reálně fungovaly dvě. Příšernej podnik tahle česká pošta. Mě je úplně u prdele, že nabízejí sortiment od prezervativů, přes loterii až po transfery western union, když jim normálně nefungujou základní služby tak jak by měly fungovat podle jejich reklam. Jednou sem zkoušel poslat českou poštu peníze přes western union a dopadlo to tenkrát tak, že sem si zajel na vaclavák a do toho ruska je poslal z centrály na můstku. Na poště sem dostal tenkrát pěknou odpověď ve smyslu, že to nikdy nedělali, že sou ve vedení pošty kokoti nabízet tyhle služby, když je český důchodci nepoužívaj. Jo, málokterej důchodce asi skutečně využívá služeb wu.
Jo, nebo takovej balík do ruky. To si z eshopu objednáte balík do ruky, ste celej den doma, protože máte dovolenou, a natěšeně sledujete, jak choděj smsky a emaily, který informujou o každym prdu balíku. Tak sem čekal, čekal a čekal až mi večer přišla smska, že sem nebyl zastihnut a zásilka byla uložena na poště.
Tak to sem se nasral, protože co to kurva je za službu, kdy zaplatím o devatenáct korun víc, abych se pak stejně muser srát na poštu, protože balík do ruky se mi proměnil na balík na poštu, takže jedinej kdo vydělal byla zkurvená česká pošta státní podnik.

3) fakt mě ty lidi vyčerpávaj. já taky nejsem pan dokonalej, ale kolikrát si říkám "pičo, nejsem až tak blbej jak si o sobě myslim," když vidm jak se dokážou splašit lidi okolo mě. Jo, myslim, že mám na tomhle světě ještě nějakou práci furt.

Korupce a umírající dělníci. FIFA bude vyšetřovat Katar kvůli pořadatelství fotbalového šampionátu. Jo, fotbal a fotbaloví bafuňáři. Ještě klika, že tady v čechách nemáme velbloudy, písek a ropu, protože to si nedokážu představit jakej mrdník by to asi byl, když i v tom malym českym rybníčku se mezi kapříky dokáže vrátit Ivánek, fotbalový kamarád. No, nejsem si jistej, ale jestli tohle fanoušci zkousnou, tak si nedělám valnou představu o fotbalu v čechách.

Slavnou německou kartářku pobodal zhrzený milenec její klientky. No, upřímně není se co divit, tyhle esoterický mrdky jenom blbnou lidem a hlavu a tahaj z nich peníze. Já osobně bych podotkl, že tady v čechách by se jí asi nic takovýho nestalo, protože v čechách máme zlatý český pořekadlo "Nedělej zagorku".
(pro pochopení černého humoru: Osmašedesátiletá Esmeralda, občanským jménem Zagorka Janovic, své věštění málem zaplatila životem. V jejím bytě v Düsseldorfu ji pobodal muž, který ji obviňoval z toho, že mu svým výkladem karet zničila milostný vztah.)

Zrušení poplatku v nemocnici a druhého pilíře byla chyba, tvrdí Babiš. Nojo, že by von ten zlej kalousek, nepřítel dělníka a sociální spravedlnosti mezi bohatými a chudými, nebyl až tak blbej jak nám soudruh president a jeho parta kašparů servírovala? Blbý je, že já to tak nějak tuším už dýl, že jestli Babiš není tak blbej a umí počítat, tak asi zjistí, že tenhle stát je vykradenej a zadluženej. Jenže na nerušení poplatků a druhýho pilíře si měl trvat už od začátku, protože boj proti druhýmu pilíři a poplatkům v nemocnici byla ryze oranžová volební lež pro blbé. Těmahle šarádama mě příliš nepřesvědčí o svý pevnosti zásad.

03.06.2014 v 11:36:28

pondělí

no máme tu doma servisáka na kotel, protože od soboty neohřejvá vodu a ve studený se snad mejt nebudu. nežiju ve třetim světě, abych se musel mejt studenou vodou. to je lepší se nemejt vůbec.

Šílený zachránce: Začal oživovat "mrtvolu". Byla to sádrová socha! Pičo, to se snad může stát jen v Praze. Otázka k zamyšlení, kam se poděl rozum a mozek.

V Kambodži lezlo sedm lidí do studně kvůli 15 korunám, všichni zemřeli. A to se skutečně vyplatí. Když si tak vemu, že houmlesák dostane v čechách za pivní láhev tři koruny...

“Gramwords” Launched: Google Adwords Of The DeepWeb! No, nezbejvá nic než poděkovat FBI za to, že zavřela SilkRoad a zatkla DPR, protože nestát se to, nikdy se řádně nerozjede deepwebová ekonomika s drogami, zbraněmi, falešnými rolexkami, občanskými průkazy a kradenými eury. Ano, onehdá sem viděl, že lze přes tyto blackmarkety nakoupit eura za bitcoiny, který přijdou normálně v obálce a jejich prodejce rovnou říká, že jsou to prostě špinavý eura a že je normálně pere... :) Dost fér služby pro ty, kteří je potřebují.

02.06.2014 v 13:02:35

mrdat jebat

jo mrdat jebat, musel sem zajet do práce nahodit elektriku, protože nám zdechnul vzdálenej resetátor a teďka zrovna když bitcoin letí zase ku 645$ je škoda každýho prostoje v těžbě :)
ale i tak sem přišel o dva bloky. nasrat.

01.06.2014 v 13:29:17