Hmmm... začnu opět nějakými komentáři. V jednom týdeníčku jsem hnedka na začátek napsal, že mě pan Železný z TV Nova sere. Ganjamill to do preview nedal, asi proto, že se s mým názorem neztotožnil nebo, že prohlášení hraničilo s urážkou osobnosti. To je jeho problém, jenže mě sere Železnej dál. Zrovna v pátek večer sem byl navštívit rodiče. Když jsem odcházel, taxem zaslechl nějakou mesydž v Nova zpravodajství, že se stala tragédie. Taxem si říkal, že zase umřeli ňáký zvířátka a šel se podíwat. Jenže jaké bylo mé maksimální zhnusení (pokud ste viděli Polanského Hnus - nebo jaxe ten film přesně menoval, tak víte která bije). Smrt člověka v přímém přenosu, resp. ze záznamu. Byl jsem konsternován s jakou chutí kameraman točil a komentátor komentoval. Skoro jako by uváděl hokej. A celá reportáž vyvrcholila skokem nešťastného muže a kameraman točil, a točil a točil a točil dokud muž nenarazil na zem. Ještě navíc nezapomněl zabrat detail, jak hasiči neodhadli umístění plachty a nebožák spadl přímo na travník. Fakt hnus k zblití. A největší průser byl, že na druhý den v sobotu ve "Volejte řediteli" nějaký divák volal, že to bylo fakt hnusný a ten IDIOT Železný to okomentoval "že je to běžná součást lidského života", v tom má sice pravdu (no zase tak běžný to není), ale přinést pjeti milionóm lidem na televizní obrazovky neštěstí a tragédii jednoho sebevraha?. Dodnes jsem bral Železného aspoň jako dost vzdělanýho člověka. Tímhle se u mne schodil jako člověk (resp. zbytek toho co v něm jako člověku zbylo), btw. všimli jste si jak mu sviňákovi otrnulo? Jeho kauza již není nijak moc mediálně zajímavá a zdá se, že i policie ho již moc neotravuje. Vypadal tak klidně a vyrovnaně. Mě osobně by zajímalo, jaxe cítí člověk, kterej má žaludek na to, že okrade svý partnery, majetek převede na rodinu a jiné společnosti. Jak si to vysvětlí?? Moje zkušenost ze života (resp. z kontaktu s různými lidmi) mi bohužel říká, že z toho ty lidi blbej pocit nemaj, ani se nestyděj, ale že to berou jaxi úplně normálně. :((((
No a pro totální pokažení si nálady, jsem se během oběda díval v neděli na sedmičku. Byl tam soudruh Grebeníček a Gross. Soudruh Grebeníček je idiot, stejně jako celá ta jeho partaj. Samozřejmě, že došlo i na drogy. Bojím se, že z tématu drog (vzhledem k blížícím se volbám a jistým aktivitám pana Pejřila) se stává volební téma. Takže celá snaha pomoci konzumentům konopí a lidem smýšlejícím trochu jinak asi bohužel bude ubita scestnými politickými hesly. Soudruh Grebeníček prohlásil (podle mého překladu), že "všechny lidi co se odlišují je potřeba postřílet a zavřít" a že dekriminalizaci ne. Ještě s úsměvem na líci tvrdil, že dvě deci vína denně jsou prospěšné. A Gross taky řekl, že jakékoliv snahy nepodpoří. Mám pocit, že již teďka zase budou politické strany chrlit prohlášení a rezoluce podle toho, jaxe budou vyvíjet jejich politické preference a s kým by bylo nejlepší utvořit koalici nebo medvědici. Komunisti sou sráči. Přičemž u Grosse mě docela překapuje jeho názor, protože je dost mladej na to, aby se v jeho okolí ňákej hulič vyskytoval. Jenže si sám odpovím, buď už žádný kamarády nemá, politici nehulej a nebo se za to stydí, protože to neodpovídá názorům jeho strany.
Takže sorráč, že sem dneska začal tak smutně, ale prostě mi to nedalo, abych se k tomuhle nevyjádřil. Proto bude týdeníček mírně tragikomický...... (a doufám, že nikoho neurazí přímé urážky některých politiků, ale musí to bejt). Jo jo lidi, doba je divná....

Není lepší si pjestovat na zahradě hulení?? Místo zběsilýho pobíhání po lese a střílení po všem co se aspoň trochu hejbe???

DŽOJNTA? HMMMM, TO SI NEXÁM LÍBIT
Krásné modelky prodávájící hulení měly úspěch. Podíváme se dneska na pořádný špeky? Ty přeci k ideálu krásy neodmyslitelně patří.
Dnešní fotografie jsou určeny především mužům, ale opět by si je neměl nechat ujít nikdo, kdi se rád dívá na vypracované džojnty.
Džojnt - to je téma. S nimi to de nejlíp, ale bez nich vůbec ne. Ať děláte co děláte, nikdy s nimi nejste spokojení. Přinesete si lepší hulení: je ho zasraně málo. Nepřinesete si hulení: vůbec se nezhulíte.
Tak zapomeňte na problémy a podívejte se na fotografie. Ty vás určitě potěší. A pokud se nelíběj, taxi polibte prdel.
K táhle fotce nemusím snad dávat žádný vysvětlení. To velký vzadu co vypadá jako komín je PET flaška s vodou, vedle ní je moje nádobka na ganju, před ní vodník a v něm, ano správně poznáváte, džojnt.

A tahle fotka nemá sice s hulením nic společnýho, ale ta woxumůrka je fuckt hezká a mě se líbí jaxvině. Takový pjekný houbičky rostou totiž jen v Posázaví. (ty dwa kusance co má vlevo na kloubočku nejsou ode mne, ale nejspíše od nějaké lesní zvěře. Voni totiž ty lesní potvůrky věděj co je dobrý.)

Tak takový pjekný kytičky rostou kousek za Prahou. Je to k nevíře, ale je to konopí. A bylo moc dobrý.


Abych si udělal reklamu. Fšexny tyhle tři fotky sem fotil já svým ruským fotoaparátem Sokol. Už mu nefunguje ani automatika, takže při každý fotce musím odhadovat parametry prostředí sám, takže se vždycky moc těším co z toho vyleze.


Což to byla trocha umění. Ale ve světě se dějou fuckt divný věci. To abyste si uvědomili, že jako my máme problémy s konopím, tak v Turecku už začínají mít problémy s mimozemskejma civiizacema. Fuckt nevím co vedlo mimozemské civilizace, že se museli zrowna ukázat ňákýmu domorodci z ňáký polopouště....

CHYTILI TURCI UFÓNA?
Scény ze sci-fi připomínali včera události v Turecku. Poté, co se rolník Fevzi Cam z vesnice Narli na jihozápadě Turecka zhulil, oznámil, že viděl mimozemšťana. Policije oblast okamžitě uzavřela.
Na místo se okamžitě vypravil tým organizace SIRIJUS, která se zabývá UFOnama. "Ta bytost byla oblečená v lesklém, žlutošedém oděvu se žlutým světlem na břiše. Měřila na výšku asi 70 cm a měla velkou, kulatou hlavu a velké oči," uvedl muž.
Policejní specialista zhotovil podle jeho popisu portrét mimozemšťana, který podle Camova líčení létal bez použití techniky. Událost jen posílila víru stoupenců organizace TUPOUN, kteří nedávno požadovali po americké vládě propustit všechny zadržené mimozemšťany na svobodu.

Já osobně bych viděl jednoduší a reálnější vysvětlení. Prostě tam probíhal TurekTek 2001 (obdoba CzechTeku) a rolník holt narazil na ňákou smažku.
Evropou a zvláště Českou republikou však teďka hýbe úplně jinýho. BZE - Nemoc šílených volů. Po té, co byli v Anglii vybiti všichni volení zástupci tato nemoc dorazila i k nám. Je otázkou, kdo ji propašoval přes hranice, ale myslím, že to už nemá význam řešit. Otázka je co s tím, jaxe tomu bránit a HLAVNĚ: Jak přežít? Takže vám přináším pár informací, abyste věděli která bije, ánžto v mediích probíhá desinformační kampaň, jejíž snahou je potlačit šíření informací o skutečném původu nemoci a jejích příznacích.

ŠÍLENÍ VOLOVÉ V ČECHÁCH?!
Číhalo nebezpečí v sunarech od maminek? Obávaná nemoc šílených volů zřejmě dorazila i do České republiky! Veterináři včera oznámili, že jeden z testovaných vzorků mozku z poslanecké sněmovny, kde je ustájeno přes 150 kusů dobytka, obsahuje idion.
Právě tato zmutovaná bílkovina je původcem nebezpečného onemocnění BZE, qůli kterému musely být v celé Evropě zliqidovány tisíce kusů volů.
I u nás tak začíná obcházet strašidlo. Má se totiž zato, že strašidla mají na svědomí právě šílení volové.
Šokující zjištění včera potvrdil sám ministr zemědělství Jan Fencl. Od začátku roku bylo v ČR vyšetřeno téměř 1000 vzorků s negativním výsledkem. I proto takový shot! Od fčerejška je všexno jinak. Lékaři záhájili další kontrolní vyšetření, které jejich první závěr potvrdí nebo vyzvrátí. Výsledek bude znám zítra odpoledne. Aby nemohlo být poxyb, čeští zdravotníci v případě pozitivního výsledku požádají o rozhodující test své zkušenější německé kolegy. "Od Státní správy sem se dozvěděl, že v pátek byl poražen jeden vůl, u kterého je podezření na BZE," řekl včera předseda poslanecké sněmovny Václav Klaus. Šedestátiletý poražený vůl je nyní izolován v jedné pražské kafilérce.
Právě tam se odváží podle slov předsedy poražení volové. "Lékaři zavedli předběžná opatření. Je zakázán přesun jakéhokoliv dobytka od nás," řekl předseda. Podle jeho slov sněmovna v minulosti žádný dobytek ze zahraničí, kde se již tato xoroba vyskytla, nepřivezla. Podezřelý vůl je z vlastního chovu. Jaxe tedy nakazil?
Pokud se diagnóza potvrdí, stojí podle mluvčího státní veterinární správy za výskytem BZE u nás zřejmě selhální lidského faktoru. "K tomu mohlo dojít při manipulaci s krmivy. Například tak, že se nedopatřením dostalo do krmné směsi pro dobytek krmivo pro prasata. V takovém případě by k nákaze mohlo dojít," tvrdí Duben (podle některých Květen). Pro prasata není krmivo nebezpečné a nemohou se nakazit, zatímco pro hovězí dobytek může být jeho zkrmení osudové. Další možností jaxe mohla nákaza objevit je to, že volové dokrmováni matkami sunarem pozřeli závadnou potravinu. "Tento sunar totiž obsahuje kafilerní tuk a existuje, i když jen minimální, nebezpečí nákazy," dodal Duben (nebo Květen).
Pokud se nákaza potvrdí, čekají nás tvrdá opatření. Celé stádo bude muset být vybito, bylo totiž krmeno ze stejného zdroje. "Bude zavedena plošná kontrola všech poražených volů, což je finančně velmi nákladné," řekl mluvčí lékařské komory. Na druhou stranu by to mohlo být pro lidi přínosem. Z určitých míst by totiž zmizelo tuhé maso dobytka staršího 40-ti let. Do tohoto stáří se totiž BZE podle doktorů neprojeví.

No to je sice hezký, ale určitě je něco co byste rádi vjeděli, ale bojíte se zeptat. Jak moc vás může BZE ohrozit a co se s ní dá dělat. Můžete umřít nebo vám jen upadnou prsty? Tohle všechno občas lidi trápí. A proto je tady několik rad, jaxe BZE vyvarovat.

CO XCETE VĚDĚT O BZE?
Z neznámých a tajemných věcí mají blbí lidé často strach. Není-li k něčemu dostatek informací, můžete reagovat neadeqátně nebo přehnaně. Proto vám přináším odpovědi na otázky, které vás určitě nikdy nenapadly:
Co je BZE?
BZE (Bovine Z-Funghi Encelo-něco) nezpůsobují ani bakterie ani viry. Jedná se totiž o zmutovanou bílkovinu (idion), který rozkládá u volů nervový systém a hlavně mozek.
Proč je BZE tak nebezpečná?
BZE je s největší pravděpodobností přenositelná i na huliče, následkem níž přestává hulič hulit a to mu často způsobí smrt.
Jaxe BZE přenáší?
Pravděpodobně prostřednictvým pohlavního styku s nakaženými (což u huliče obvyqle nepřichází v úvahu). Nákaza se jinak přenáší telepaticky z vola na vola.
Kde číhá největší nebezpečí?
Největším nebezpečím je poslanecká sněmovna a malej mozeček.
Může člověk ještě jíst hovězí maso?
Jo klidně. Jde jen o to, že nesmíte přijít do styku s voli. Kdo si není jistý, ten by měl kupovat ekologické maso (obvykle roste v Rakousku na krásných zelených stráních na úpatí Alp).
Co znamená pojem kostní moučka?
To je odpad, který zůstane po volovi na křesle, když vstane a někam de.
Jsou volové touto moučkou krmeni?
Jo, i přes veškeré zákazy někteří volové o přestávkách pobíhají po sněmovně a tuto moučku z křesel slízávají.
Je v této souvislosti nebezpečné i kuřecí nebo vepřové maso?
Jo, i slepice a prasata se dají mezi voli najít.
Mohou se nemocí nakazit kočky a psi?
Jo, ale stačí když je budete držet dostatečně daleko od volů.
Je infikováno mléko?
Jo, může bejt.
Jak nebezpečné je to pro kojence a batolata?
Je to v pohodě, pokud váš kojenec nebyl zvolen za poslance.
Může být důvodem k onemocnění i make-up?
Jo, když se podívám co na sebe některý slepice nanesou, tak byx se ani nedivil.
Můžu se nějak nákaze bránit?
Jo, hulit, hulit, hulit a zase jenom hulit.

Jestli nyní vidíte svoje šance na přežití světleji, jsem rád. Byl to totiž můj záměr. Chtěl jsem upozornit, že marihuana je tak vzácně užitečná rostlina, která dokáže potlačit i takové nemoci jako je blbost a jí příbuzná demence. Proto se ani nedivím, že:

ŠÍLENÍ VOLOVÉ MAJÍ STRACH
Chystá se u nás peklo? Potvrzení diagnózy BZE u šedesátiletého vola bude totiž určitě znamenat liqidaci všech kusů, které s nemocným přišli do styku. Jak tvrdí ti, kteří něco podobného zažili v sousedním Německu, zvuky, které vydávají volové čekající na smrt, jsou příšerné. "Velice dobře vědí, co je čeká. Řada z nich je v šoku, prožívají prakticky ty samé pocity, jako zvířata čekající na smrt," tvrdí německý pedofil Hans.
Představy lidí o tom, že volové nic necítí, nebo že cítí mnohem méně než obyčejný člověk, jsou mylné. Nejnovější objevy totiž dokazují, že duševní život volů je mnohem složitější, než se na první pohled může zdát. To, co budou volové s největší pravděpodobností prožívat při liqidaci stáda, v němž se BZE objevilo, je drastické i pro otrlého člověka. Jeden vůl za druhým je nejprve uklidněn, pak svázán provazcem a poté usmrcen. Lékař vpíchne volovi dávku jedu, vůl zasténá a je po něm. Ne náhodou se při podobných scénách ozývaly v Německu výkřiky "Pusťte to do televize!". "Spousta lidí odcházela hodně dlouho po zabití všech volů," říkají svědci, kteří "masové popravě" přihlíželi a vesele mávali do skleněných očí přihlížejících kamer.
"Řada volů zemřela ze stresu ještě dlouho před porážkou na infarkt. Nevydrželi totiž napjetí při čekání na smrt," tvrdí lékaři.
"Volové jsou velmi vychytralí," tvrdí Marc Bekoff z University of Colorado v Bashboulderu, který se již 30 let zabývá humánním zabíjením. Jak dodává jistý český lékař, běžně se stává, že vůl není schopen již několik dní před porážkou příjímat peníze. "Je to určitě stresující pocit, který jim nepřidá na radosti," míní. Představa, že by mohl být přitomný vybíjení celého stáda volů je pro něj velice vzrušující.

Uvidíme, co se nakonec z epidemie BZE vyvine. Třeba něco, co pomůže lidstvu si uvědomit, že není všemocné (spíš občas nemocné) a několik jedinců v čele větších skupin nemá patent na rozum a zaslouží si být vyměněni. Aby to pak nedopadlo tak jak to dopadá. Obyvatelstvo je záměrně mystifikováno a degenerováno hodně hustejma pořadama a mesydžema, který vymejšlěj ještě větší husťáci, kteří kujou pikle na ovládnutí vesmíru. Ale abyste věděli, že už je sedum a správcová má ráda pankáče, tady je jedna úplně běžná a normální zpráva ze života na ulici. Můžete si při ní pjekně zanadávat.

BLESK ZACHRAŇOVAL OPILCE
Minimálně sedum dní stráví u Apolináře ožrala, kterého našel v bezvjedomí v parku fotograf Blesku. Za záchranu života nezaplatí opilec, který se v ohrožení života ocitl vlastní vinou, ani korunu. Podle zkušeností zdrawotníků pražských nemocnic, zachránění opilci se vzpomatují, utečou, aby se mohli zase co nejdřív opít.
Rány, jako když někdo kácí lavičky uslyšel fotograf Blesku z Křoví v parku na náměstí v Praze 3, pár kroků od redakce. Nemýlil se. Pod keřem zastihl postaršího muže, který se snažil vzpomatovat nehybně ležícího muže. "Zase jsem se vožral. A beru chleba," podařilo se z opilce dostat, když přijela záchranka.
"No okamžitě jsem běžel pro foťák, tohle sem si nemohl nechat ujít," řekl na otázku proč nezavolal záchranku fotograf Blesku.
"Pokud je opilec v bezvědomí, bývá umístěn na jednotku intenzívní péče některé z nemocnic. Dostává infůze, léky, sledují se jeho funkce. Občas ho rebootnem. To vše zaplatí pojišťovna," vysvětlila zdravotnice. "Feťáci, mnohdy důxodci, si musí inzulín a buchny platit. A nikdo pro ně nic nedělá.", dodala. "To všechno zaplatí poplatníci." A výsledek? Není vyjímkou, že se opilec jde ihned ožrat, aby měli doktoři zase práci.

Takže co závěrem? Musíte uznat, že dnešní vydání týdeníčku bylo takříkajíc prazvláštní. Za což může moje weekendowý nasrání a chuť si pořádně zatepat do naší zatuchlé společnosti. No, ale aby ten závěr nebyl takovej nemastnej neslanej, tak jedna potěšující zpráva. Před nedávnem jsem přinesl zprávu, že Intergalaktická rada pozvala Václava Havla na shromáždění. Sice to původně vypadalo jako nemístnej fórek, ale podle nejnovějších informací to vypadá, že naše integrace do Vesmírné unie bude možná již v brzké době, což vlastně potvrzuje i tisk.

Poznámka pod čarou: Zde pod tímto textem jistě Ganjamill nezapomene tentokrát přidat můj podpis a odkaz na deníček. I když bych to mohl udělat já sám. :))