Na počátku byl vlastní názor. Proto bych chtěl říci: "Pane Železný z TV Nova, musím Vám říci, že mě pjekně serete. Zvláště Vaším dementním ovlivňováním běžné, česky mluvící, populace."
Přestěhoval jsem se do ulice, kde žije ňák víc kreténů, než sem původně myslel. Právě teď, při psaní týdeníku, ňákej idiot troubí autem před sousedovic barákem. Kurwa, proč nevyleze a nezazvoní na zvonek. Dycky mě dokážou nasrat idioti, co sedí půl hodiny v autěa trouběj jak jeleni ......
Vlítla mi do kanclu fčela, tak ten blbej hmyz pozoruju. Místo, aby vylítla woknem wen, taxe snaží nacpat do dírek po šroubech. Fakt newim co tím sleduje. Je to asi holt jen blbej hmyz. Jinak doufám, že se Vašim kytičkám daří ve vší spokojenosti. Ja už jich pár na svý zahrádce mám a taxi s nima chodim večer povídat. Naštěstí sem se dozvěděl, že nejsem sám, kdo si povídá s kytičkama, takže mě to vůbec neděsí. Jen tak mimochodem, už ste někdy viděli zahrádkáře jaxi powídá s mrqema? Já ne, podle mne by to musel bejt asi dost velkej magor.
Sledujete někdy na Nově Rady ptáka Loskutáka? Jestli se na Novu nedíváte pouze z nějakého pseudointelektuálského anarchisticko-marksisticko-leninskýho pochybnýho názoru, taxe na to vysere a někdy si to pusťte. Je to fakt hodně velkej nářez. Myslím, že proslulý Receptář s proslulým Přemkem Podlahou byl slabej odvar.


Z NAŠICH LUHŮ A HÁJŮ


V PARLAMENTU JE PJEKNEJ BORDEL
V parlamentu to qasí. (man, manda) - "Voni sem choděj jak do bordelu," komentoval současnou situaci vrátný z parlamentu. Nám se podařilo zjistit, že se v českém parlamentu dějou hodně divný vjeci. Našemu reportérovi se podařilo proniknout mezi smetánku v převlečení za nezletilého homoseksuálního prostituta a vyfotografovat práci našich zvolených zástupců. Výsledek je hodně šokující. Fotografije jsou jen pro silné nervy, a proto by se na ně neměli dívat lidé se špatným žaludem.
"Sodoma, Gomora", odpověděl farář Otík na naši otázku co si o tom myslí nejvyšší církevní představitelé.
"Musíte pochopit, že i my jsme obyčejní muži a ženy. Každý z nás má nějaké potřeby, které musí uspokojovat. To že je to placeno z daní normálních lidi nás vůbec nesere, kdyby nebyli blbí, tag žádný daně neplatěj," řekl parlamentní mluvčí na tiskové konferenci. Podle zjištění erotického časopisu Seks with animal a ochránců přirody v parlamentu stoupla spotřeba koní a prasat. "Máme rádi dobrý maso," vysvětlil mluvčí vyšší spotřebu zvířat.
Jenže to stále nevysvětluje, kdo to všechno vymyslel. Podle některých nepotvrzených zpráv by to mohli být komunisté, jenž byli před půlrokem na pracovní návštěvě v Iráku. Někteří lidé velmi si blízcí s předsedou tvrdí, že Grebeníčkovi se strašně libily bordely, které sousedí s palácem Saddáma Huseina.
(Vzhledem k choulostivosti fotografií uveřejňujeme jen pro čtenáře starší 18-ti let.)

AUTOR ANONYMU NĚCO VÍ
Drogy v ulicích! (rasta, man) - Na několik míst rozeslal neznámý pachatel korespondenční listky s upozorněním, že před administrativními budovami a v jejich okolí v centru Ústí nad Labem leží ekstošky.
Podle anonyma leží po dwou tunách ekstošek v kontajnéru před magistrátem a u krajské policejní správy. Obě budovy byly vystěhovány a prohledány. Podle krajské policejní mluvčí je hledání ekstošek před policejní správou nemožné, protože by musel být dům sbourán. Také informace z magistrátu upozornění anonyma nepotvrzují.
Pátrá se i po autorovi koresponďáků, který možná něco ví. Podle zatím nepotvrzených informací zkoumalo koncem minulého týdne ústecké centrum vjetší množství divnejch lidí v chlupatejch bundičkách a s modrofialovými vlasy. Jestli bylo jejich pátraní negativní nevíme, protože náš reportér se zatím ještě nevrátil z reportáže a naposledy byl spatřen v autě jak s několika mladými lidmi poslouchá techno.

NEZNÁMÝ ÚCHYL OHROŽUJE JIŽNÍ MĚSTO
Tento muž děsí!! (dada, patras) - Jižní město opět ve spárech nebezpečného úchyla! Podařilo se nám získat fotografii z bezpečnostní kamery a musíme říci "Ten muž vypadá opravdu PŘÍŠERNĚ!".
Včera ve večerních hodinách si počkal na mladou školačku a přinutil ji k otřesnému činu. Vančurovou ulicí se nesl příšerný křik vylekaného děvčete. Úchyl si totiž na nebohou dívku počkal přímo na ulici, aby jí vnutil džojnta. Napadené děvče utrpělo šot a nyní je v péči svých rodičů.
Deviant zákeřně zaútočil zezadu, hned poté co dívenka vystoupila z autobusu spolu se svými spolužáky. Zatáhl ji do nejbližšího domu a tam ji přiměl k ubalení džojnta. Poté co se úchyl uspokojil ji dal pořádnýho šota a zbaběle utekl. "Zmatená dívka vyběhla po schodech domu a dozvonila se na ňáký lidi", uvedla mlufčí policie.
Policisté vyhlásili pátraní po tomto muži. Podle informací ČTK, stejný úchyl napadl ještě jednu dívku, které se podařilo hrozícího šota zdárně odvrátit. V postižené oblasti je jedna malá a jedna velká základní škola. Vedení školy dalo dětem informace, že mají drogy nakupovat pouze od prověřených dýlerů a nemají kontaktovat podezřelé osoby. "Jde nám o to, aby děti hulili qalitu", řekl ředitel malé školy.

ZAHRANIČNÍ ZPRAVODAJSTVÍ


XCÍPNUL PŘÍMO NA HŘBITOVĚ
Přímo na hřbitově chcípnul devítiletému chlapci džojnt v americkém Bustleru (stat Ohájo), když na nej spadnul náhrobek. Chlapec hřbitov navštívil se svojí třídou a cílem bylo pořádně zahulit. Chlapec ubalil džojnta, protože chtěl machrovat před blbejma americkejma tlustejma roštěnkama a sám byl tlustej jako prase, vyskočil na ňákej metr a půl vysokej náhrobek. Dotyčný náhrobek se však vyvrátil a pohřbil pod sebou chlapce i džojnta. Agentura SADO-MASO cituje slova spráfce hřbitova "Kurwa, já sem těm idiotům říkal, že maj chodit hulit do márnice."
Džojnt se nepodařilo spolužákům roztahat, přestože ho včas vytáhli zpod náhrobku. Co se stalo s blbým tlustým dítětem nikdo neví, ale nejspíš tam leží ještě teďka.

SILNIČNÍ PIRÁTI OPJET NA SCÉNĚ Šílenství na evropských silnicích - o víkendu se několik řidičů z USA a Velké Británie prohánělo po evropských silnicích rychlostí 30Km v hodině. Jejich zbraň: vždy mají u sebe tolik koksu, aby si mohli mohli pjekně hučet celej weekend.
Na dálnici blízko severoněmeckého města Braunshitu je qůli stavebním pracím omezena ryxlost na 80km/h. Policisté dávají špeka a čekají na hříšníky, kteří povolenou ryxlost překročí. Nemohou uvjeřit svým očím, když se kolem nich prožene pjet luksusních sportovních vozů ryxlostí 19.7Km/h. Všechna auta mají britskou poznávací značku a pro řidiče nepředstavuje pokuta ve výši dwou gramů koksu žadnej problém. ONI ho prostě mají.
Organizované šílenství? Ale kdepak. Akci s názvem "KOX 3000" pořádá několik fakt zasraně bohatejch smažek, který to berou jako dost velkou prdel. Švýcarský deník Blick uvedl, že startovné činí v přepočtu 168Kč!!!
Policejní kontrola pro ně není žádnou překážkou. Protože jim jako cizincům nemůže být na místě odebrán koks, jednoduše se u flojdů vykoupí. A před ostatními účastníky se pak mohou pyšnit rychlostními výkony až 30km/h.

SPEEDY GONZÁLES


Pro trestný čin znásilnění je stíhán A.W. z Havířova (15 a 1/2). Koncem loňského roku si pozval do bytu slečnu A.K (98) a poléval ji alkoholem. Pak zneužil její bezbrannosti a oddal se fakt nechutnejm seksuálním praktikám. Nejenže slečnu vysvlékl a souložil s ní, navíc si však akt natočil vlastní videokamerou a pak jej pouštěl svým kamarádům v hospodě. Deliqent prý chtěl oslavil příchod nového milényja.

Krupoblití poničilo důxodcům dům. Muž z Berouna slavil vítěztví svého oblíbeného golfovéhu týmu ve své oblíbené hospůdce. Ožral se jako prase, nažral krup a paxe vypravil ke své manželce. Bohužel ho cestou stihla žaludeční nevolnost a poblil kroupama dům postaršího manželského páru (97 + 112a1/2). Agresívní kroupy zničily omítku domu a důxodci sou f prdeli, protože pojišťovna tvrdí, že na tyhle kroupy se pojištění nevztahuje.

Tragédie v Brtnici na Kolínsku! (pif, paf) - Kref! Tragédie! Hnus! Kusy těla! Hnis! Nepředstavitelné neštěstí se stalo v Brtnici u Kolína. Mladý muž A.K. (23) musel být odvezen do kolínské nemocnice. Podle doktorů měl z pekla štěstí, že se mu podařilo přežít. Doktor Kadeřávek říká: "Kdyby sme mu ten nehet z palce u nohy neztrhli, tak by ho to bolelo jaxvině".

SPEEDY GONZÁLES NA STOPĚ


Gonzálesova napýnavá detektýfka z prostředí neohrožených bojovníků s pašeráky digitálních hodinek. (Pokud někdo z mladších čtenářů neví jak vypadaly digitální hodinky nebo dokonce co to byly digitální hodinky, tak ať se laskavě podívá do mého deníčku na sekci qěten.)