TAK TOHLE JE OTÁZKA, KTERÁ MĚ NETRÁPÍ...

Každopádně, snad ste si fšimli tý roštěnky (pokud je to teda ženská) vlevo jaký má fakt hustý brko....

A máme to tady, další vydání politicko-kulturně-sociálního týdeníčku s přehledem toho nejlepšího co se událo. Taxi jaxi pjekně hučím, tož su děsně zwědawý co z toho bude.


MA-TU-SCHKA: ZWU WÁS NA HOUSE PÁRTY
Slavný techno DJ šedesátých let opustil Floridu a přicestoval do Čech. Bude totiž pořádat house párty na podporu legalizace marihuany v České republice.
Proč chce MA-TU-SCHKA podpořit legalizaci v Čechách, když na Floridě je každý den tak sqěle, že tráva roste po celej rok? "Jeden chytrej člověk zjistitl, že v USA hulí i president a jeho rodina, kdežto v Čechách furt vláda ještě chlastá. A to se mi zdá sakra špatný."
DJka Oli-NkA si už dokonce nechala spíchnout fakt hustej obleček. "To celý sem vymyslel já," směje se MA-TU-SCHKA. Kostýmek je sqělej. Bylo použito asi 30cm štverečních brokátu a 30cm konopných provázků. DJka je hodně hustá smažka a proto se dokáže vždy pořádně odvázat.Prostřednictvým mýho deníčku sou všichni zváni. "Kdybychom fšem posílali pozvánky, tak by to bylo pjekně mastný. Takhle je to zadarmiko," říká slavný DJ. Akce se odehrává na Staroměstském náměstí 16.6.2001 a kromě DJ MA-TU-SCHKY, který vystoupí se svým speciálním setem *FLY, EYE, LSD* se objeví také DJ Tráva, Ladida a jako special jungle & d'n'b guest DJ B.A.F.
V rámci propagace marihuany jako rekreační drogy, chce MA-TU-SCHKA mezi obecenstvo "ztratit" 20Kg svýho nejlepšího skunku, aby ho pak mohli všichni "najít", "otestovat jestli je to fuckt ta tráva co o ní tak mluvej v týfce" a předat dohlížejícím policistům.


Kurwa, zase podražilo hulení


PŮVODNÍ (z nějakého důvodu nepoužitý) SCÉNÁŘ TELEVIZNÍ REKLAMY NA KOKAIN
Záběr první: Kamera najíždí na přijíždějící pantograf Českých drah. Přes koleje přebíhají srnky a králíci. Pomalý nájezd kamery na nástupiště v jednom nejmenovaném městě.
Záběr druhý: Kamera skoukne nádraží. Je fakt hnusný. Na lavičce leží opilec a zvrací, v pokladně nikdo není a výrostci sprejujou budovu. Okna vymlácená a omítka otlučená. K budově se blíží tři maníci (červeno fialový vlasy, dredy a chlupatý kalhoty) a táhnou za ruce ňákou roštěnku.
Záběr třetí: Do toho mluví vypravěč: "Do konce školy zbejvaj tři dny, a my bysme se měli učit na maturu. Místo toho sme se vydali na fakt hustou techno párty."
Záběr štvrtej: Nastoupěj do vlaku, brejknou sedadla a dělaj že spěj. Roštěnka je přehozená přes opěradlo a blábolí něco o koncertě. Ve vagóně sou ňáký nasraný dělníci a důxodci. Kamera najede na jednoho z týpků (extra červený vlasy a v ruce špeka).
Záběr pátej: Kamera mu xvíli pohlíží do obličeje, aby všichni viděli jaxi hučí a vypravěč začne: "Jo, byla to nejhustší párty mýho života. Chtěl bych, aby to nikdy neskončilo a já si moch hučet až do smrti." Xvíli dělá, že přemejšlí a pak hmátne kamošovi do kapsy. Vytáhne pytlík s bílým práškem, trochu odsype na stoleček pod woknem vlaku, telefoní dobíjecí kartou udělá dvě lajny a šňupne si.
Záběr šestej: Kamera se mírně vzdálí, aby byl dobře vidět stoleček a v pravém dolním rohu se objeví nápis: KOKAIN - Jedině tak chutná život.
Tato reklama propagovala a doporučovala používání drog pro jakékolif účely. Hlavně pro ty, při kterejch se pořádně vysmažíte. Samozřejmě, že sem tím porušil zákon, protože kdokolif koholif nabádá k využívání drog, je f pohodě. Drogy sou špatné. Ááááno?? Můžete mi vrátit tu marihuanu? Kdo má tu marihuanu?
AMERIKA SE K HRDINOVI OBRACÍ ZÁDY
Z Jágra se stal psanec a renegád (Psy, Tance) - Deset let byl roztomilým medvídkem. Jak krásně se uměl smát, jak kouzelné shoty dával. Dneska? Z Jaromíra Jágra (13 a 1/2) je psanec, odpadlík. Jako by všichni řekli: "Vrhněme na ten pomník, rozmlátíme ho na sračky!" A z genijálního pjestitele a kuřáka je rázem dýler a hazardní hráč, co rozdal hulení dětem ve škole za dvacet milijónů dolarů. Rozmazlená hvězda, která myslí jen na sebe a svoji lásku, slovenskou rastamanku Andreu Seresovou (pozn. no mezi náma řečeno, kdo z vás by nemyslel na svoji lásku - bulvární médya sou zábavná, ale trapná), nechává při návštěvách Las Vegas sedět samotnou u rulety, zatímco on sám prodává před kasinem hulení. Stává se z něj konečně slušný mladý muž, co každej víkend prokalí a navštěvuje podniky, kam by běžnej američan normálně nezašel, ale když je sám, taxi tam pjekně mastí péro.
Jen pokrčí rameny a zavře oči v naději, že snad všichni pochopí: "Jo hulení je fajn, xci taky zažít to co běžný mladý Čech zažije. Xci prožít ty vysmažený rána, nexci poslouxat sráče Michala Davida, xci si vzít papír". Tenhle rok byl nejhorší, kterej prožil. Pjekně to schytával za vostatní. Na ledě (teďka pozor! ice se říká v americe metamfetaminu, což je defuckto čistej krystalickej perník, a kouří se ze speciálních dýmek) se trápil, umíral zaživa. S neobvyklou brutalitou se do něj opřela médyja. "Nemyslím, že jsem se změnil. Někteří američtí novináři mě nemaj v lásce, protože už nejezdím na led, ale nýbrž na hulení. Sou to kurwy, de jim jen o Pulicera." Prožívá těžké časy. Před pár dny se zhulil při zápase za Pittsburk. Po jedenácti letech divnej staf. Fšichni se na něj koukali, a on si myslel, že to na něm poznali. Krutý jaxvině.
Americká médyja sou stejně blbá jako jejich čtenáři. "Mezi Jaromírem a Seresovou to už není co dřív. Jeho mamince se Andrea znelíbila, protože utrácí spoustu peněz za luksusní hulení. A co řekne maminka, je pro Jaromíra svaté," tepou do Jágra noviny. "Blbost jaxvině. Jágrova matka nexce uznat, že Andrea umí vypjestovat lepší hulení než vona," tvrdí opak jeden z Jágrových kamarádů, který s ním chodí dost často kalit. Jak to dopadne nevíme, ale sám Jágr říká "Zahulíme a uvidíme"

XRISTOVÁ JE NA MIZINĚ
První novodobá královna krásy, Miss ČSSR 1989 Ivana Xristová je žena! Muž, který tak svým půvabem oslnil porotce na soutěžích krásy po celém světě, dnes nemá práci. Z rodného Slovenska proto musela Xristová přesunout svoje hlavní působiště do Čech, kde se snaží navázat na bývalou popularitu.
Xristová vydala hudební album, ale furt jí peníze chybí a navíc prý musí bojovat s démony.

PŘENOSILOVÁ MLÁTILA SVOJE DĚTI Ve zlínském divadle mělo republikovou premiéru setkání tří starejch smažek - Ywone Přenosilové, bývalé dýlerky v Jihoafrické republice Guty Fuxové a zlínské sentátorky Iren Wondrowé. Večeru daly název "Hulení dobré naděje", protože se seznámily v Amstru.
Zcela improvizované "vysmažení" od srdce mělo obrovský úspěch, protože ženský na sebe práskly fakt hodně drsný vjeci, a klub kde si daly ekstošky opustily a ž v devět ráno. Vyšlo najevo, že už jako holky měly podnikatelského ducha a vydělávaly.
"Otec mě třískal naprosto furt. Chtěl mít kluka a podle toho mě vychovával. Dokonce mi pořídil i robertka a musela sem ho mít každej večer přidělanej. Nehrála sem si s panenkama a furt sem mlátila děti kamarádek mý matky. Otec mě coby školačky často mlátil obuchem, kterej si sám na mě speciálně vyrobil. Mívala jsem takový jelita na rukáx, že sem si nemohla pořádně ani ubalit džojnta," vzpomínala Přenosilová.
Irena Wondrowá s podnikáním začala již v 1. třídě. "No to sem se postavila do rohu, a chlapečci se mohli podíwat co mám pod sukýnkou. Když mě chtěli vidět bez kalhotek, dali padesátník, když si xtěli šáhnout dali korunu. Když to rodiče zjistili, tak mě zmlátili jaxvině a vysvětlili mi, že si mám říct víc.", bonzla senátorka.
Tři upovídané stařenky přítomní odměnili částkou 6500Kč, která byla okamžitě utracena za ekstošky.

PRINC WILIJAM VE ŠPATNÉ SPOLEČNOSTI
Vzdálený bratranec a blízký přítel prince Wilijama (18) Nikolas Knatčbul (20) se nexce léčit z drogové závislosti. Knačbul byl princovým dýlerem, když nastoupil v roce 1995 do Etonu. Rodinné vazby jsou velmi pevné, princ Charles byl dokonce jeho kmotrem. Přestože mlufčí Bakinghemskýho paláce zdůrazňuje, že Wilijamowo přátelství s Knačbulem už není tak pevný, sám princ Wilijam tvrdí, že mu LSD otevřelo oči a uvědomil si jak je institut krále zahnilá instituce.

SWJEDECTVÍ O KRYSTU

Marika před psychedelickou zkušenstí
Ahoj, menuju se Marika, jsem z Brna a bude mi 21let. Chtěla bych se s vámi podělit o to, jaxe můj život změnil od té doby, co jsem hovořila s Krystem a won pak do mně vstoupil.
Narodila jsem se v takové úplně normální rodince, naši mě i mého o dva roky staršího bratra furt mlátili, prostě vychovávali nás podle vlastní filozofie, že co nás nezabije, to určitě přežijem. S rodiči jsme často debatovali o všech možných věcech, jako jestli dostat žehličkou přes hlavu nebo přes záda, nebo esli si fotr nemůže vzít aspoň gumu, když mě píchá a tak. Myslím, že sme se měli celkem dobře. Od šesté třídy jsem začala chodit do učňáku. Ve třídě jsem si moc s nikým nepokecala, byla jsem o dost vyspělejší (hlawně ty kozy, na ty kluci letěli), hodně jsem četla a snila o něčem pořádným. Líbila se mi muzika ze sikstýs Býtls, Dórs, Vlasy, a knížky od Džeka Keroueka. Měla jsem takowej pocit, že ty lidi žili fakt o dost lepší život než sem žila já. Taky sem to xtěla zažít. Lidi wokolo mě byli nudní jaxvině. Proto sem začala xodit do hospody, kouřit cigarety, a hlavně trávu.
Doma jsem musela začít lhát. Naši by totiž okamžitě souhlasili a začali by xodit na džojnty se mnou. Což sem nextěla, aby mě před kamarády nesxodili. V 15-ti se mi podařilo konečně dostat z domu a jeli sme s kámoškama na ňákou haus párty. Tam jsem poprvý zkusila LSD. Byl to fakt ohromnej zážitek, zažila jsem něco neobyčejnýho, zdálo se mi, že sem zažila něco fakt sqělýho. Trvalo mi pak několik let, než jsem pochopila všechno co jsem zažila. Začala jsem mít vztah o devět let starším klukem, kterej občas prodával papíry a jinak dělal gujda tripiárdům. Proto sem to mohla rozjet ve velkým. Odešla sem z učňáku pryč, abych měla hodně času na experimentování. Byla jsem ochotná drogám podřídit vše a přišlo mi to úplně logický. Padala sem hloub a hloub ani jsem si to neuvědomovala, ale OSVÍCENÍ se blížilo. Víkendové experimentování se rázem změnilo v závislost na háčku, ke kterému sem měla naprosto osobní vztah. Vždycky zabralo.
Konečně se moje stavy začali zlepšovat. Začala sem konečně zažívat ty správný hustý stavy. Oporu jsem hledala u starších narkomanů, ale už ani oni mi nemohli vysvětlit co se to se mnou děje. Zlom nastal, když jsem v jedný brněnský hospodě potkala tehdejšího studenta Teen Challenge Jirku "Buddhu" Trávníkáře. Znala jsem ho jako pohodovou figurku z brněnský psychedelický scény. Sedl si k nám ke stolu a začal vykládat něco o tom, že už konečně drogy nepotřebuje, že už na to přišel. Vykládal o megahustý dáfce LSD, o Bohu, o Lásce, o Ježíši. Přišlo mě to ňáký ulítlý, ale nedokázala jsem si představit, že by se to i mne mohlo jednou podařit.
Když mě pak o měsíc ňáká svině zavřela na detoks, věděla jsem, že tenhle maník je moje jediná záchrana. Napsala jsem mu dopis a začala se víc dozvídat o Bohu a o tom, jak mi může pomoct. Paxe zničehonic ukázal, podepsal mi reverz, zeptal jsem mě jestli bych i já chtěla poznat Boha, věděla sem, že je to přesně to co xci. Od té doby uplynulo asi 3 a 1/2 roku, prošla jsem pjeti acid testama s psychedelickejma dávkama a VIDĚLA JSEM KRISTA! ON DO MNE VSTOUPIL A SKRZE MNE PROMLOUVÁ I QÁM! Stále více si uvědomuju, že Bůh je fakt hustej. To, že díky němu už nyní nepotřebuji drogy je sice škoda, ale i tak s ním můžu každý den mluvit, můžu ho vidět. Líbí se mi, že Bůh plní i ty nejtajnější sny, konečně sem viděla Mars i Pluto, mohu cestovat kam se mi zaxce. Konečně vím, jaxe cítí ptáci. No prostě pohoda, luksus jaxvině. Moc si přeji, aby ses ani TY nebál otevřít Bohu své srdce a pozvat ho do svého života, potom sám poznáš, jaký je to úžasný.

Marika po psychedelické zkušensti. Fšimněte si, jaxe pjekně vybarvila.