Zcela nečekaně sem si dal džouka a čumím do zdi. Konečně sem zase po štrnácti dnech dodělal týdeník - no možná, že bych ho měl nazývat již štrnáctideník, ale kdo vi? Třeba vyjde o5 za týden a bude to zase týdeník. Jenže je takový období, kdy se kalí a já nejsem o weekendex doma, abyx se zabýval psaním týdeníků pro všelijaké bulvární plátky. :))
No naštěstí má GanjaMill přísun velikého množství qalitních příspěvků od stálých a placených agentů konopné lobby, takže je co číst.

Jistě ste si všimli, že svět už není jako dřív. Je to svjet po krizi. A myslím, že to byly pjekně hustý potíže. Docela mi to připomělo jeden starej text wod ňáký punkový kapely (možná HNF, newim jistě), kterej zněl "co to jéé? co to jééé? .. to svět se posrál". Jo, takže svět se posral a potřeboval by utřít prdel.
Takže mu ji ňák utřete, jak xcete....SVJET PO KRIZISTRAX KOLEM XLEBA SE ŠÍŘÍ SVJETEM
(Horní Lhota) Hysterie kolem chlebové plísně již zachvátila nejen Horní Lhotu, ale má také silnou odezvu v řadě okolních vesnic. V Horní Lhotě, kde minulý týden zplesnivěly 3 bochníky, bylo v sobotu potvrzeno dalších pjet případů této zákeřné plísně. Také v Dolní Lhotě zaznamenali v neděli již druhý případ plísně, která propukla několik dní předtím u 68leté zaměstnankyně místního ZD. Žena, která dostala kožní formu plísně, se nakazila poté, co si ukrojila kousek chleba.
Naopak, plíseň se nepotvrdila na nohou místopředsedy ZD pana Václava Skořepy. Bohužel, pozitivní byl ale třetí test nohou důchodkyně Vomáčkový, který zjistil, že není stoprocentní jistota, že nohy dotyčné neutečou.
Obavy z možného rozšíření se šíří po celém venkově. Například na zahrádce u paní Oxmelkový byla již v neděli pozorována podivná plíseň na severní zdi rodinného domku. Obdobná situace nastala ve Střední Lhotě, kde byla v důsledku planého poplachu přerušena soutěž místních dobrovolných hasičů.
Nynější vypjatou situaci však naštěstí zneužívají různí ftipálkové. V Malé Lhotě poslal jeden muž dopis obsahující spóry plísně xlebové na jednu adresu. Poté co byl postarší manželský pár a jejich mentálně postižené vnouče, kteří dopis přečetli preventivně hospitalizování a posléze propuštěni, onemocněli nebezpečnou plísní antraxovou. Muž se posléze dobrovolně přiznal, že pouze chtěl tímto žertem vystrašit kolegu z práce.
Falešné poplachy a falešná těhotenství se množí zejména v Koudelkovicích, kde však proti jejich autorům postupuje místní starosta velmi tvrdě. Dva mladíci, kteří vyhrožovali svým spoluobčanům v opilosti chlebovou plísní, byli zatčeni a čeká je soud. Další muž, který vyvolal planý bramborový poplach, byl zadržen a během několika minut odsouzen na šedesát let za mříže. V Mnichově u Ostravy zase tento týden zajistili na poště kanystr s nápisem Antraks a o několik hodin byl tento vydán právoplatnému majiteli, který si jej přivezl ze své návštěvy v bývalých zemích SSSR.


SEDMIMĚSÍČNÍ MIMINKO V NEW YORKU NAKAŽENO PLÍSNÍ NOHOU
Každý den se na svjtě nakazí několik milijónů lidí plísní nohou: Například kousek od městečka Murumask (asi 1879Km od Moskvy) byly v pondělí večer objeveny nakažené stopy ve sněhu, v Clevelandu ve státě Ohio muselo být letadlo se 155 osobami na palubě odveleno na zvláštní ploxu poté, co letuška objevila plíseň mezi svými prsty. 80 klinik specializujících se na amputace nohou a 90 kanceláří návrh umělých nohou obešel neznámý muž a všude zanechal něco oloupané kůže. Zatím největší tragédie se stala v New Yorku, kde šťastná maminka vodila své sedmiměsíční děťátko po tatínkovým břiše a přitom jej nakazila břišní formou plísně nožní. Nebohé miminko muselo býti odvezeno do nemocnice, kde mu byly posléze amputovány všechny prstíky na ručičkách.STRAX ZA HUMNYOBAVY Z XLEBOVÉ PLÍSNĚ ZAXVÁTILY I ČR
Všeobecná hysterie z možného výskytu Plísně Xlebové podporovaná několika bezvýznamnými médii dorazila i do ČR. Včera večer ji bylo možno potkat, jaxe zhulená pohybuje po ulicích Karlovýx Varů. Pod dojmem výskytu plísně ve Spojenýx státex majitel jednoho krámu neváhal a ke svým krámům přivolal hasiče.
"Měla rozmazané dodací razítko, rohy přelepené páskou na woko a číslo domu špatně. Místo 79 bylo 78," popsala hysterii doručovatelka Šimona Kokotová. Majitel ji ani neotevřel. "Kostrbatá adresa, hnusné písmo. Žádné drogy nám nexodí z Jižní Ameriky poštou," přiznal se majitel dobrovolně. Se zahraničními panikami zásadně navíc koresponduje elektronickou poštou.
Podle nápisu XLEBA se dalo tušit, že podezřelá zásilka přišla z USA nebo z Aše. Policije uzavřela okolí a do prodejny s xlebem směli jen hasiči se žlutými obleky. "Obálka jištěná v papírovém sáčku zůstane ve specijálním kontajneru, než hlavní hygienik určí, kde se vyhodí," rozhodl krajský velitel hasičů Milan Mráz.
Kontajner s obálkou pak přepravil vrtulník do laboratoří k ekspertýze. Ta určí, zda nešlo o nebezpečnou plíseň xlebovou. "Třem zaměstnancům, kteří na obálku koukli, jsem nechala vyndat oči, " řekla k tomu okresní pekařka Vondráčková.
Včera odpoledne prověřovali hasiči v Karlovýx Varex ještě další dwě obálky. První přišla firmě Calrsbrot a druhá přímo na ředitelství pekáren. U podezřelých nálezů se však sjížděli hasiči i na dalších místex v ČR. Například muž z Berouna našel za stěračem svého vozu obálku s bílým práškem. Pět kanystrů označených nápisem L.S.D., které zanechala v úschovně zavazadel na nádraží ve Voskové Lhotě skupina Arabů, zase vyvolalo nečekané nadšení mezi místním hasičským dorostem.
Poprask způsobil i obyčejný meteorologický balón, ze kterého nějaký muž s ručníkem na hlavě a plynovou maskou vysypával jakýsi prášek.
Státní úřad pro jadrnou bezpečnost také eviduje podle svého mluvčího Pavla Dobrmana 15 podezřelých zásilek z Holandska. Jejich analýzu na biologické zbraně provede Státní zdravotní ústav.


MENTÁLNĚ POSTIŽENÝ NAHLÉDL DO DUŠE ZLODUCHA
Teroristický duch Usámy bin Ladina udajně není až tak pomatený, jaxe tvrdí, nicméně jeho uvažování postrádá pár detailů.
To vyšlo mentálně postiženému jasnovidci Martinu Šošulkovi (68) z Ostravy, jenž barevnými pastelkami vytvořil portrét Usámy bin Ládina a vystavuje jej mezi jinými obrázky hledaného teroristy v krámku Zhulené Eso v Mariánských Horách.
"Uhrmmm, hrmmm, uuuhhmm hmmm uuuu mmmhhhmm. Éééémmmm oummm oum uuuummm," vysvětluje Šošulka. Obrázek teroristy namaloval asi týden po úderu na New York a nyní visí na stěně hnedka vedle obrázku prezidenta USA George Bushe.
Málokterý portrét, s výjimkou Hitlerova, je k poznání. "Uhhhm uhm huhm huuuhm. Uhele huhm chrm chrrlm," uvádí autor.
"Může se tvářit jako umělec, ale je to debil," konstatuje jeho ošetřovatelka při dotazu jaxe jí líbí Usámův portrét.NEČEKANÝ ZDRAWOTNÍ PROBLÉM NAŠEHO VÁŽENÉHO A SLUŠNÉHO PREMIJÉRA MILOSCHE ZEMANAPREMIJÉR ZEMAN V NEMOCNICI NA KRAJI MĚSTA
Předseda vlády Milosch Zeman strávil včerejší den v nemocnici. Lékaři mu odstraňovali levou a pravou ledvinu, které podléhaly erozi.
Premijér přijel na urologickou kliniku krátce po sedmé hodině. Po běžném vyšetření (dýchnutí do trubičky) se na tomto operačním sále podrobil asi 60-ti minutové operaci. Lékaři mu pod narkózou odstranili obě ledviny a nahradili zcela zdravými. Podle Prof. Ing. Mudr. PhDr. Vendelína Šukáčka, CsC., přednosty železniční stanice Hrabětín, je premiér Zeman v pořádku.
Premijér je prý vzorný pacijent. Bere ekstošky a od lékařů má jediný úkol - nejlépe vodku s džusem. Může ale i pivo. Předseda vlády má ale zapomenout na héro, omezit kouření cracku a občas taky jíst. Pracovní program premijéra zůstává beze změny a začíná v pondělí ráno na úřadu vlády oblíbeným pondělním panáčkem Bexera.Z ÚSPĚXŮ VJEDY A TEKNIKYPOSLEDNÍ PŘÍRAVY PŘED STARTEM KOSMICKÉ LODI SOJUZ

Arabský astronaut Bin Ladin dokončuje v těchto dnech na kosmodromu Bajkonur poslední přípravy před startem ruské kosmické lodi Sojuz k Mezinárodní kosmické stanici (ISS), který je plánován na 21. října. Bin Ladin se jako palubní inženýr spolu se dvěma kosmonauty Abdulem bin Salamem a Muhamedem Alim zúčastní mise, jejímž cílem je dopravit na stanici modul, který by v případě potřeby sloužil pro rychlé rozprášení Antraxu.KRIZE V KULTÚŘENOVÝ GOTVALD


Poprvé po plastice se představí svým příznivcům pitomec, šoumen a GO-GO tanečnice, Petr Gotvald 26. listopadu v pražské perlovce.
"Drobnou plastickou operaci, kdy mi upravil MUDr. Upír Krejčí z ruzyňské kliniky spodní víčka, jsem absolvoval devátého října, a to zcela bez problémů.
Šlo o ambulantní zákrok, po němž jsem již po cizích odkráčel domů," prozradil navíc Gotvald, jemuž bude na zmíněném koncertu předána Zlatá Buchna za 1 000 000 šlehů bez nehody.


ŤEŽKEJ POKONDR: TAK TO JE FAKT KONEC!
Skupina Ťežkej Pokondr alias Miloš Kokotný (97) a Roman Wondráčková (95) je před rozpadem! Oba protagonisté spolu nemluví a ohroženo je nejen dokončení nahrávání jejich nejnovějšího alba, ale i koncert v pověstné pražské Pečkárně.
Přitom jako penále a pokuty za nedodržení smluv visí ve vzduchu milijónové částky. Za všechno může banální nemoc - lupénka.
"Ano, je to pravda. Naše vztahy s Romanem jsou víc než napjaté. Kůže se nám napíná a loupá. Myslím, že se rozpadáme, kdy se rozpadnem ouplně, si však netroufám v tuto xvíli říct. A už vůbec bych se o tom nechtěl bavit bez roušky," řekl Miloš Kokotný, méně rozpadlá polovina Pokondra. "Nic vám neřeknu a dejte mi pokoj," odpověděl na náš dotaz Roman Wondráčková a pověsil se. Stejným způsobem prý komunikoval i s Kokotným.
Právě Kokotný byl příčinou nákazy, která se rozrůstá do milijónovejch rozměrů. Večer před natáčením slavil s kamarády od Mrtvýho moře až do ranních hodin po barech. Do studia dorazil s maskou Fredyho Krůgra a s více než hodinovým zpožděním. "Byla to moje chyba, neměl jsem s tím Tutanchamónem souložit." K natočení posledních štyř písní alba "Ježíšmarjá" zaplaťpánbůh zatím nedošlo. "Kluky znám už deset let, ale v takovém stavu jsem je ještě nezažil. Pořád věřím, že se jim podaří vyléčit před turném. Zatím jsme do něj investowali půl milijónu korun. V případě, že by to vůbec nevyšlo a počítali bychom prodej jen padesáti tisíc nosičů, jichž by se ale určitě prodalo víc, tak by naše ztráta činila okolo čtyř milijónů korun," řekl Zbyněk Nóblhóch, ředitel hudebního cechu Sony Music Ondoň. Ohroženo je nejenom vydání nového alba, ale i nestvůrný koncert Těžkýho Pokondra, který se má uskutečnit v pátek 13. prosince v pražské Pečkárně, a následná house party v luksusní restauraci u Holubů pro pjet set velmi impotentních pitomců.
"Hrozí nám katastrofa ze všech stran! Jestli se nákaza rozšíří i mezi lidi a ve vzduchu budou létat kusy masa, budeme v prdeli," přiznal okresní hygienik pan Varle. Víc se ale nechtěl k celé záležitosti hlásit. "Doufám, že se kluci rozpadnou. Párkrát se už sice osypali, ale tentokrát je to už vážné," dodal jakýsi Rootter. Ohrožena je i nabídka na dárcovství ledvin pro jistého vysokého činitele jedné vládní strany, kterou Pokorný s Ondráčkem dostali. Navíc ve vzduchu visí hrozba dětských spalniček, kterou ještě Těžký Pokondr neprodělal.
"Snažím se dostat Romanu k doktorovi a snad už konečně pořádně uvidí. Momentálně neexistuje lék na tak hustou xorobu, takže ho asi utratíme," řekl Miloš Kokotný. Jaxe zdá, existenci jedné z našich nejhnusnějších skupin posledních let odvál vítr.ORIGONÁLNÍ KOMIX


Konec? Ano! Konečně! Doufám, že máte radost.....


Totálně vygumowanej Marek Zet.