No buďto sem blbej a nebo tomu ňák pořád nerozumím. Taxem se nad tím zase zamyslel a pořád mi to nesedí. Schizofrenie. To je ten můj problém. Buďto mám úplně jiný myšlení, než ostatní a nebo sem jedinej kdo to pochopil (což mi připadá nepravděpodobný). Vezměte si třeba Miloše Zemana. Pije. Nikdo neví kolik vypije, ale obvykle se hovoří až o láhvy Becherovky denně. (Já teda něco slyšel až o deseti panácích - což by ta flaška mohla bejt). Podle mě je to ožrala, ale fšichni okolo (obzvláště médija zaměřená na střední třídu) mluví pouze o "jeho lásce k bylinnému likéru". Nejsem až tak velkej odborník na alkoholismus, ale vím, že i přes osum piv denně se můžete dopracovat k celkem slušnému delíriu. A Becher je určitě něco jiného než piwo. Aspoň co se týče množství alkoholu. Opilý řidič nesmí řídit auto. Opilý státník může řídit stát?
Kupujete-li si krabičk cigaret, máte na ní napsáno "Kouření vážně poškozuje zdraví". Stejně kouří kdo může. Vždy, když si čtu slovo "vážně", cítím jej úplně jinak, než bylo pravděpodobně míněno. Prostě si představím, jak naproti mě stojí ministr zdrawotnictví, koutek úst zvednutej (takový to filmový ironický ušklíbnutí) a říká mi (s důrazem na to "vážně"): "Kouření VÁŽNĚ poškozuje zdraví."
V našem tisku se také čas od času objeví článek o tom, že půllitr (a nebo až 4 litry) piva denně neškodí. Jenže o 14 dní později se zase objeví, že škodí. A naprosto paradoxně na vše přicházej američtí vědci. No, docela vážně to ukazuje na to, že nejpíš to v tý americe nemaj některý lidi až tak v hlavě v pořádku. No a tak mi to někdy špekuluje dále..... V parlamentu mají alkohol levnej jaxvině, americkej prezident (kromě toho, že je blbej) má za sebou minulost minimálně opilce (a možná i kokainsty) a já hulím trávu. Jenže mě se může stát, že přijede banda kreténů, sebere mi ty moje štyři kytky, z čehož sou dva samci (a to oni nepoznaj), pak mě postavej před dalšího kreténa, kterej mě plácnutím kladívka o stůl pošle na štyři roky někam do řiti, kam byx se zaručeně dostat nextěl. Možná, že bych se měl dát na prodej peří nebo héra. Jak to totiž pozoruju, to riziko je stejný, možná i menší. Mám chuť všem mladejm huličům říct, ať se na to vyserou, ať radši prodávaj dětem před školou ňákej šit. A přijde je to laciněji a ještě si navíc vydělaj peníze.
Takže tahle já cítím tu společenskou schizofrenii. A to se ani nebudu zabejvat trávou, to už nemá ani význam. Možná to vidím zjednodušeně, ale NEVIDÍM v tom nic logickýho. Samozřejmě, jsou věci mezi nebem a zemí, ale tohle by to zrowna bejt nemělo. To určitě ne.
No a další problém. Propagace alkoholických nápojů. Zvláště piwa. Pivo piju. Ale jen tak decentně a né často. Prostě jen na chuť, protože když už ho do sebe tlačím pod tlakem, je to vo hovně. Jeto státem uznaná droga, prosím, ať je. To mě až tak nesere. Mě spíš serou reklamy na piwa. Všexny ty pivní tábory, sousedčiny psy a xlapi sobě (si kurwěj játra). Mám takovu ideu na reklamu na pivo. Byl by to záběr na chlapíka jak leží v nemocniční posteli, něco křičí o mouchách a broucích (takže žádný bílý myšky - to by měl hajzlík moc snadný), furt sebou škube. Zatmívačka. Text: "Chcete taky? Naše pivo vás pobaví."
Já myslím, že už to radši nebudu řešit, nebo vás otrávím jaxvině.... A to byx nerad.

Takže k dnešnímu týdeníčku. Sem si vlastně ještě na něco vzpomněl. Když už sem psal vo Bushovi, tak teďka byl v ňákým Blesku hodně úsměvnej článek. Psali tam, že američtí vědci (jak jinak, že?? :-)) na základě ňákejch tabulek zjistitli, že Bush má IQ asi jen 91. A že prej nejchytřejší opice na světě má o čtyři body více. Moc dobře sem se zasmál a pak mi došlo, že i když je blbost, má to něco do sebe. Já se tak těším až se stanu prezidentem. Nejdřív zlegalizuju všexny drogy, pak vyhlásím diktaturu a všichni na mě budete makat a... :)))
Samozřejmě, že to byl jen ftip, kdyby to náhodou někdo nepobral. :) Dnešní týdeníček, kromě přehledu hottest news bude spíše o reakci čtenářů na mé zprávy.
Docela mě mrzí absence příspěvků na koukat.cz. Někdy sem až zděšen tím, že na úvodní stránce vidím svá, až 3 neděle stará, vydání. Když sem začínal psát pro koukat, tak mi GanjaMill tvrdil cosi o veliké návštěvnosti (psal mi něco o 1500 nebo 15000 - kurwa to číslo přesně nevím, esli mlžím, tak doufám, že mě zde GM opraví - hitech měsíčně. Ať první nebo druhý číslo, obě sou dost velký na to, aby se v mezi tím qantem našel někdo, kdo má ňákou zajmavou story, nebo byl na ňákým hodně dobrým koncertě nebo já nevím. Ale určitě by se bodli rady zkušejnejch pěstitelů. To je vždycky, podíwej se tu, podívej se támhle, to je skvělej board o pjestování, ale že by někdo popsal své zkušenosti, to nééé. A jak by se mi to bodlo. Hlavně, co pjestitel to určitě jiná praxe - aspoň v mnoha detailech. A nejvíce mě zklamal JXD. Kromě toho, že sem od něj akorát zaregistroval článek wo tom, jak dává kytkám kelímky wod Jogobelly, což je sice fajn, ale kelímky používá hafo lidí - já v nich například předpěstovávám, no a jinak nic. I jeho provokativní články o tom jak používá Linux zmizely.. Že by Mistr přešel k Windows???? A jaxe stát linuxovým guru za 10minut, nebo jaxe měla ta jeho knížka menowat. No nevím, nevím....... (tři tečky). Tož to byly moje stesky plesky, teď ňáký hostesky...


Z DOMOWA


Jo lidi, tak hnedka první článek sem vykrad z Blesku. Já vím, že je to bulvární médium, ale i toto médium cosi vypovídá o naší společnosti. Povídání, který si dále přečtete, ukazuje naprosto výtečně schizofrenii, kterou sem měl na mysli. Je otázka, esli je pravda co píšou. Nikdy jsem neměl rád Lunetic. Něco v něm smrdělo, ale teďka mě velice pobavilo zjištění, že jeden z těch hochů, na které chodily maminky s dětmi, jejichž plagáty si 13-ti leté dcerušky obrázky lepili v pokojíčku na zeď, bere peří. Jeden z těch, kteří byli prezentováni svými neškodnými texty o lásce, maminkách a já nevím ještě čím, je naprosto obyčejnej feťák. Při představě, že hubu na plejbek otvíral vysmaženej jaxvině, se mi ústa kroutí právě do toho cynickýho filmovýho šklebu.... (ale každopádně si to přečtete pozorně, zwláště zábavné je, jak nejspíše vysmaženej, rozesílal doporučení....)

Má nastoupit do léčebny, ale slehla se po něm zem
Kocián z Lunetiků: Otrok pervitinu!
Před pěti dny navštívil zpěvák Martikn Kocián (24) z chlapecké skupiny Lunetic ambulanci na psychiatrickém oddělení nemocnice v Českých Budějovicích. Tam se sám přiznal, že je závislý na pervitinu a hodlá se léčit.
"Prosíme o přijetí k protitoxikomanské léčbě," začíná žádost z psychiatrie adresovaná léčebně v Červeném Dvoře, kde se mimo jiné léčila další bývalá hvězda teenagerů Tereza Pergnerová.
"Svou kariéru toxikomana začal před čtyřmi roky, je závislý na pervitinu, dříve šňupal, nyní si píchá obden dvě čárky (dvě dávky- pozn. red.), cítí, že bude muset zvýšit...," popisují lékaři Kociánův současný stav s tím, že se pro léčebnu v Červeném Dvoře rozhodl, protože se v tomto zařízení vyléčila jeho kamarádka.
"Byl tu, doporučení si vyzvedl osobně s tím, že chce, aby se do léčebny dostalo včas. Nechápu, kam to rozeslal," potvrdila informace Blesku lékařka na psychiatrické ambulanci přímo v Českých Budějovicích.
V Červeném Dvoře, kam má zpěvák nastoupit na odvykací kúru, se zatím nehodlají k jeho léčbě příliš vyjadřovat.
"Nemohu vám tuto informaci potvrdit ani vyvrátit. Myslím si, že byste tady v tuto chvíli hledali pana Kociána zbytečně. Zatím...," odpověděl doktor Dvořáček.
Po samotném Kociánovi se v poslední době jakoby slehla zem. Marně ho shánějí manažeři, kolegové. "Naposledy jsem s ním mluvil před čtrnácti dny. Od té doby ho nemohu sehnat," řekl Blesku jeden z významných českých manažerů.
Kocián nekomunikuje ani s představiteli muzikálu Pomáda, kde má po prázdninách účinkovat. Exkolega Kociána, další z členů skupiny Lunetic, Aleš Lehký, včera dokonce překvapivě přiznal: "Já se s ním nestýkám. Neviděl jsem ho od té doby, co jsme skončili turné..."


BUDÍNOWÁ OKRADENA O 10 KORUN!
"Kurwa, takhle malý palice mi letost vyrostly," říká na fotografii hérečka.
Nebývalou smůlu zažívá v posledních měsících kdysi velmi slavná hérečka Slívka Budínowá. Nejen, že čelí totální neúrodě konopí, ale v posledních týdnech byla opakovaně přepadena, zmlácena a vykradena. Celková škoda se blíží k deseti korunám.
Vše začalo před rokem, když si dala eksošku na nějaký párty. Neznámý muž s falešnou občankou na ní vylákal dvě tabletky. Představil se jako podnikatel a ekstošky získal od důvěřivé herečky "na vysmažení řízků pro dětskou léčebnou ozdrawownu". Od té doby "vypáleného" podnikatele a své dvě ekstošky už nikdy neviděla.
Před nedávnem byla dvakrát po sobě přepadena, zmlácena a vykradena a další dva pokusy skončily málem úspěšně. Z bytu hérečky se přitom už nedalo nic ukrást. Kdysi slavná herečka se dala před 15-ti lety na jógu a všechny své materiální statky rozdala s tím, že už je nebude nikdy potřebovat, že čeká návštěvu z vesmíru. "Jsem blbá jaxvině," přiznává Budínowá, která si myslí, že všechny loupeže mají na svědomí malí černí skřítci. "Ještě, že nenašli moji pjestírnu," libuje si hérečka. I když ví, že letos si vůbec nezahulí.


PŘIŠLO ZE SWJETA


HUČENÍ V ZRCADLE
Hučení - vrchol všeho našeho snažení při hulení džojnta. Zwláště, hučí-li si více lidí najednou. Pozorovali jste se ale někdy, jak takový hučení vypadá? Zkřivené tváře, oči v sloup... Je vůbec stoprocentně jasný, když si hučíte, že to na vás v metru skutečně nikdo nepozná???
Aťsi člověk užívá sám, ve dvoux či dokonce ve společnosti, obvykle mu ve xvílíx maksimálního hučení nezáleží na tom, jaxe tváří. Proto by se emerickým (vidíte, zase ti američani) fotografům asi podobné obrázky pořídit nepovedlo.
Samozřejmě, že jo jasný jaxvině. Když hulíte, taxe vám zvedne tlak a kref proudí ryxlejc do mozku. A to je přesně to co fšixni huliči xtěj. Kde by bral člověk čas na to, aby se zamýšlel nad estetickou stránkou vjeci. To totiž přijde až pozdějc.
Co je to hučení podle vědců? "Prudké, intenzívní a nekontrolovatelné hučení nastávající po větším či menším vykouření qalitního matroše. Hučení, jehož podstatou jsou sqělé nápady, halušky a emoční zážitky."
Vypadají zhulení lidé směšně? Asi ano. Snažit se ale při hulení udržet kamennou tvář (a zvláště, pokud je to opravfdu qalitní hulení) je přeci blbost na entou. Ne?NAD DOPISY ŠTENÁŘŮ

Sem tam mi něco přijde mejlem. Není toho mnoho, ale vždy to potěší.

Vážený Marku Zet.,
díky Vašemu týdeníčku jsem prohlédl a začal, jak říkáte vy zkušení, "hulit jaxvině". Opravdu již nechápu, jak mohou být lidé zaslepení a být proti legalizaci marihuany. Probral jsem tuto problematiku se svým synem a se zjištěním, že o této tématice ví víc než já, jsem mu řekl: "Kurva, sereme na to a deme na špeka." Mé děti již na mne nepohlížejí jako na někoho, kdo chce pozavírat celou jejich školu do vězení, ale nýbrž jako na někoho, kdo pochopil o co dnešní mladé generaci jde.
S díky, Váš Pavel Severa


ty pýčo
fšicni klucy z naší skynhetský party začaly qůly tobje kouřit a pjestovat tu maryhuánu. jyž nechodíme na přepady cygánskejch osad a dokonce mně sesadily z pozyce fírera. aš tě chyťým, tag tě zabyju. fýrer z Ostravi.

Pane Marku,
Já nejsem žádný alkoholik. Všichni novináři sou pakáž a nejhorší sou ti co si vymýšlejí. Podám na Vás žalobu pro zneuctění osobnosti.
Milosh Zeman


nazdar zhulenče, taky hulím, stejně jako celá naše dědina. Náš dědek s bábou pěstovali konopí už za císaře pána a jak byli spokojení. U nás v dědině se dědí políčka s semena z generace na generaci. Nyní máme tak qalitní hulení, že bysme mohli zásobovat všechny kofáče v republice, kdyby hulení zlegalizovali. Jinák jestli chceš, tak klidně přijeď.
Vencek


hele, smažíš taky ekstošky? Že sou príma, zrowna máme marlborka a po nix seš zmaštěnej jaxvině. Bebe a Bimbo.

ty zasranej feťáku, jestli si budeš dělat legraci z obyčejných, v továrnách tvrdě pracujích, lidí tak ti rozbijeme okna v baráku. My máme možnosti jak si tě najít. Bič proletariátu dopadne na tvá záda a my tvrdě ztrestáme, každý pokus o vybočení z řady.
Komunistická klika Černá ruka


Je mi 98 let a Váš týdeníček a deníček je jediná radost, kromě marihuany, v mém životě. Na televizi se nedá dívat, protože tam dávaj samý sračky. Měla bych takovu prosbu. Mohl byste mi říci jak dopadne seriál Rychlý skejti. Cítím, že se pravděpodobně konce nedožiji a ráda bych věděla jak to dopadne.
Věrná čtenářka


Nechceš si se mnou zapíchat? Bedřich z Bohdanče.

Ty budeš asi ňákej úchylnej feťák. Do bohnic s tebou a jednou provždy.

Je mi třináct a poprvé jsem ochutnala trávu. Již jsem pochopila o čem svět je a máš pravdu. Čím víc budu hulit tím lépe. Akorát moje maminka nesouhlasí s kouřením trávy a jednou mě za to zmlátila do krve. Jenže já na ní stejně seru a trávu budu hulit dál. Andula z Dolní Lhoty.

Ahoj,
fakt nechápu jak to můžeš hulit, já mám po tom vždycky halucinace. Posledně jsem viděl v metru horníky jak jeli někam s vrtačkama a za sebou táhli dopravníkej pás. Fakt sem byl vyděšenej a když sem se díval na lidi okolo, taxe všichni tvářili jako by nic. Hodně sem se bál, ale musím znova vyzkoušet jestli za to může tráva nebo jesli se mi to nezdálo.
Pepa Halucinátor


Až tě chytím, tag tě sním.

Nazdar,
již hodně dlouho hraji hokej. V poslední době mě postihovalo jedno zranění za druhým, střídal jsem lékaře a vůbec mi to nepomáhalo. Až jednou jsem se dozvěděl, že marihuana může léčit. Vyzkoušel jsem a JE TO PRAVDA. Někdy si beru i do brankoviště jointa a pak hra získává uplně jiný rozměr. Někdy si spoluhráči přijedou pro šota a takovej Jarouš ten si pak hučí. Opravdu jsem vděčný konopí za hodně, vřele zdravím.
Dominátor

PS: Nemůžu se podepsat pravým jménem, protože by ho mohl někdo poznat. Takže jsem použil svoji přezdívku, pod kterou surfuji po Internetu.

Hele ty hajzle, já sem si nad hackem tvýho deníčku péro nevymastil. To co si tam napsal je pjekná sviňárna a nejradši bych ti hacknul i ty twoje nový stránky. Možná napíšu JXD, won je hax()r jako já, zná ty správný lidi, a společně ti to zahax()rujem. A vůbec, já si péro nemastím, protože bych si zamastil monitor.
hax()r NeoNeoNo tak to vidíte, co mi píše za eksoty. Jenomže najdou se i případy, který xtěj i poradit. Někdy mi nezbejvá nic jinýho, než je poslat někam, ale jindy zase něco vymyslím.

Hele co mám dělat, jsem závislý na marihuaně. Musím si ji každý den píchat a maminku to sere. Můžu se toho nějak zbavit?
Ne, nauč maminku hulit.

Někdy masturbuji se svým plyšovým psíkem. Můžu z toho otěhotnět?
No jasně. Až porodíš plyšový štěňátko tak mi napiš, zajedu se podíwat.

Stala se mi taková trapná věc. Když jsem lezl do vany, uklouzl jsem a zarazil si do prdele víčko od šampónu. Už jej mám v řiti asi týden a nevím co s tím. Co by jsi mi poradil?
Tady bude každá rada zasraně drahá. Asi bych šel zkusit gynekologa.


ORIGONÁLNÍ KOMIX


Tento nízkoúrovňový kód nabušil Marek Zet., jehož jádro se nachází někde přibližně na adrese 0xBA00:1000. K přeložení tohoto programu potřebujete kompilér joint verze 100 a vyšší. V případě, že váš systém navíc podporuje vypalování použijte vypalovač Sirky 5.87 nebo Zapalovac 8.77pre0.1.