Tákže, výpadek v psaní týdeníčku jsem měl qůli hledání sponzorů. Dospěl jsem totiž k názoru, že zadarmo ani kuře nehulí, taxem obešel několik významných politických stran a jejich členů s tím, esli mě nextěj podpořit. Dalo to práci jaxvině, ale slavil jsem úspěch. Všichni dva sponzoři měli podmínku, že je musím představit. Tož tedy, co bych neudělal pro správný lidi co maj správný názory:
Prvním, kdo přislíbil účast, byl ministr bez portfeje Karel Březina. Máme spolu mnoho společného, ale hlavním pojítkem je nechuť k práci. "Jde mi hlavně o to, nepracovat," řekl mi při našem rozhovoru. Také proto rozjel akci "Týden proti práci", která se snaží přesvědčit občany, že práce je na howno a zbytečně zdržuje. "Já, jako ministr bez portfeje, sem úplně spokojenej. Howno co na práci, samý báby, samý hulení a samý drogy. No hele, byls taky smažit na Samr of láf?", zakončil naše povídání frajer Březina.


K mému přeqapení jako druzí na moji nabídku přistoupili Komunisté. V marihuaně ucítii silný potenciál, protože jsem jim dokonale vysvětlil, jaké léčivé účinky má konopí na organizmus našich starých spoluobčanů. Po společném otestování qualitního skunka soudruh předseda Grebeníček uznal, že se fakt cejtí jako Lenin, že tohle zázračné léčivo musí dostávat všichni penzisté zadarmo od státu.Karel Březina: JSEM IN - NEPRACUJU!

Na důkaz toho, že proti práci se snažíme opravdu aktivně bojovat jsme uspořádali akci "Týden proti práci".
Akce se konala v týdnu od 18.-22.června 2001 v následujícíx městex: Brno, Hradec Králové, Ostrava a program byl zakončen v Praze.
Programu se zůčastnili přední flákači této republiky, mezi které můžeme zařadit Martina Maksu, Z00mbie či HA-HA Bimbi band.
Děkujeme všem, kteří také nechtějí pracovat.

Zajímá Vás jak myslí ministr Březina? No problemo:
Burn Karle. F kolik ráno fstáváš a jaxe probouzíš?
"Fstávám mezi půl dvanáctou a dvanáctou. Většinou se probudím hlady, ale někdy mám strašnou xuť na ekstošku. Hned poté co si šlehnu, se jedu podivat do práce."
Čím a jak začínáš pracovní den?
"Hulením značky White Widow, kterým obvykle zaplaším chmurný dojezd peří."
Kolik hodin v průměru pracuješ?
"Obvykle tak deset až patnáct minut."
Jakou váhu přisuzuješ penězům?
"Kurwa welkou."
A co pro tebe znamená politika?
"V současnosti hlavně ty prachy a v neposlední době, možnost dělat si prdel z tolika lidí najednou."
A co literatura?
"Piči, čtu akorát Leo a Dominu"
Seks?
"Bez píchání bych xcípnul, ale tolik času, jak tvrdí bulvár, mu nevěnuju. Ještě o hafo víc."
Co ti vadí na Tvých partnerkách?
"Že sou někdy vysmažený míň než já."
Čím tě naopak přitahují?
"Blbá wotázka, čím mě asi tak můžou přitahowat. Rozevřenejma novinama asi dost těžko..."
Jsi k nim tolerantní?
"Když mi daj co xci, tak proč ne?"
Mášx nějaký rituálý před pícháním?
"Většinou trochu koksu nebo eksošky. Ale jinak pohoda, klídek."
Kolik času ti zbejvá při takovým náročným životě na práci?
"Obvykle těx 10-15 minut".

Výroky ministra Káji Březiny:
Jsem in - nepracuju.
Bez obav smažím český ekstošky.
Změnil jsem svůj životní styl - přestal jsem sportovat.
Erektronický podpis ulehčí občanům soulož.
Hodně se mi líbí Tony Blair. Zvláště ten jeho postoj.
Člověk se musí čas wod času pořádně vysrat.
Jsem člověk, který smaží furt a pořád.

Hulení je moje láska.
Naším cílem je, aby úředníci nebyli stále pruzeni občany.
Občan nesmí wotrawowat - to je podmínka naší představy o demokracii.
Motorem jakéhokoliv pokroku je povětšinou dostatek qalitního smažení.
Jsem pro legalizaci všech drog.
Každý ministr je blbec.


VYSMAŽENO Z BLESKU A SUPERU


Sasíci skupují pervitin
Eldorádem bavorských a saských feťáků a dealerů drog se staly asijské tržnice na české hranici.
Z Lipového Dvora u Aše, chebského Dragounu, Potůček nebo Božího Daru vozí levný český pervitin, kterým zásobují hlavně lačné saské důxodce. Čínští a vietnamští prodejci si libují, jak kšeft náramně kvete.
"Za pětatařicet marek pořídí důchodci zásobu peří na tři až čtyři dny. Tahle snadná dostupnost laciné drogy z Čech je v německém příhraničí velkým malérem," přiznal šéf inspekce Bundesgrenzschutz v bavorském Selbu Ludwig Härtl.
Zatímco německá mládež jezdí do pohraničí za laciným žvancem a banány, posedlí staříci a stařenky ze saských dědin berou od Vietnamců feťácký perník málem po kilech. Trhák z Čech pojmenovali Crystal Speed a je k mání za třetinu ceny než na černém trhu v Německu. Vinou toho v okresech Hof, Wunsiedel, Weiden stejně jako v saském Annabergu či Aue není k sehnání qalitní německý amfetamin, jak tvrdí drogový referent policie v Hofu Dieter Czerner.
Bavorská a saská kriminálka už několikrát apelovala na české kolegy, aby razie proti prodejcům drog omezila. "Máme informace, že mezi Trojmezím a Chebem lze na dvaadvaceti místech koupit bez problému laciný pervitin. Kazí nám to kšefty," tvrdí němečtí kriminalisté, zatímco na české straně se zásadně za držení drogy netrestá.
"Od jara jsme zatkli desítku výrobců i prodejců pirátských kopií cédéček s dechofkou. Potíže s důchodci trvají dva roky, víme, že jde o gangy," potvrdil velitel chebské kriminálky Jiří Vopálenský.
Při úterním zátahu uvízla jen malá ryba, dealerka (96) z Chodova. Na důxodcíx-narkomanech vydělala 45 000 korun, když udala 450 psaníček.
"Odhalili jsme pokus čínské mafie zavléci do prodeje drog na obecním tržišti i naše Vietnamce," tvrdí starosta Božího Daru Jan Horník, zatímco starostové v Potůčkách i Kraslicích o Crystal Speedu neslyšeli...


Festival nejen pro důchodce
"Kam jste dali ty pochodně, na balkón? Tak jo, pochodně jsou na balkóně, ale kdo kam, proboha, dal perníK? Vystupovat bez perníku? Vyloučeno, děvčata musí bejt na perníku. A kde je hulení, jestli se okamžitě nenajde hulení, trubači nepudou na ochoz a bude to bez fanfár. Bez trubačů to rovnou můžeme zabalit. A kde ??" Ve stejné chvíli, kdy byli organizátoři na pokraji nervového zhroucení, které se přibližovalo každým zazvoněním mobilu, důchodce z Prahy u stánků před hradem hrozil: "Třííícet korun džojnt, třííícet korun, no slyšelas to, Máňo, někdy??"

Čtrnáctý ročník mezinárodního dudáckého festivalu ve Strakonicích právě začínal. Byla neskutečná zima a čtvrtek, kolem hradu se tlačily zástupy lidí, jejichž věkový průměr by nezasvěcený pozorovatel odhadl na sto dvacet let. Festival se prozatím zdál býti ve znamení zmatku a absencí paní, co měly původně prodávat ekstošky. Ke dvou okýnkům se vytvořilo pět hádajících se front.

Silně zhulené dámy, ječely na své ratolesti, které šplhaly po hradbách a kormidlovaly své nejisté okošilované manžely: "To mají nějakou špatnou organizaci, nebo co, táto, jdi se podívat do tý druhý fronty esli tam nemaj ekstošky," A lidé, kteří neměli to štěstí, a nepodařilo se jim ukořistit něco ke smažení (technici, průvodci, tisk) nebo hulení (vystupující a jejich doprovod), záhy zjistili, že nejvíce předbíhající, jsou důchodci, kteří si své vybojované místo neváhají hájit francouzskými holemi. Přesto se našlo 8 tisíc (dle odhadu ředitelky festivalu Evy Dreslerové a před závěrečným galakoncertem) smaženíchtivých odvážlivců, kteří překonali důchodce a zaplatili po stovce za každý koncert ( celkem byly 4).

Festivalu se zúčastnilo 700 hudebníků a tanečníků z patnácti zemí. Oficiálně se začínalo house party uprostřed města a následným úvodním koncertem na hradním nádvoří. Už při něm jsem byla nucena opravit si názor na očekávanou nezáživnost akce, ačkoli nejsem nijak folklórně činná a dělá mi problémy rozeznat trance od valčíku, festival by se bez fetu nedal vůbec vydržet.

K vidění byly samozřejmě tradiční vystoupení nejrůznějších Prácheňáčků, Nameteláčků a jiných -áčků, ale například také fascinující skupina z Nového Zélandu, která se sestávala z člověka hrajícího na dudy a ostatních členů, kteří hráli na tradiční nástroje původních obyvatel (například na onu věc, kterou ve filmu Krokodýl Dundee, používal hlavní představitel k "fetováníí" jak o život). Zážitek byl umocněn skutečností, že tyto roztodivné nástroje vypadali na tripu fuckt hustě. Rakouská dvojice, která vystupovala s dudami a "dvanáctistrunkou", díkybohu zavrhla stokrát omleté "jódlovačky" a zvolili klasiku. Techno na dudy bylo úplně úžasný, vůbec jsem nechápala jaxe dá z dudů vyloudit 150BPM.

Pravděpodobně díky netradiční náplni strakonických koláčků se v dalších festivalových dnech výrazně snížila koncentrace důchodců na koncertech a převahu získali zhulenci. V neděli se končilo závěrečným galakoncertem, kde se projevil pravděpodobně jediný výraznější nedostatek akce: Organizátoři festivalu chtěli zřejmě projevit svou vděčnost a úctu dudácké legendě Josefu Režnému, který na festivalu vystupoval a bohužel ho pověřili moderováním závěrečného koncertu. Ráda věřím, že je nedostižný ve svém oboru, kterým však rozhodně není uvádění pořadů. Pan Režný se totiž zhulil jaxvině a pak seděl na pódiu u stolečku zastíněn vkusným reklamním slunečníkem za spletí mikrofonů a vytvářel moderátorské perly typu: "Ten malý špunt, co tluče na buben, má něco do sebe" nebo "Teďka si dáme fšixni šoka".

Strakonice investovaly dva miliony a další ročník dudáckého festivalu se uskuteční za dva roky. A těm, kteří se letošního ročníku nezúčastnili, bych ráda vzkázala, ať se na to za dva roky vyserou, pokud si náhodou nevypěstujou něco hustýho.
P.S.
Jo a Holandský sound systémy byly taktéž vynikající.


NEUVJEŘITELNÉ! HYENY OKRÁDAJÍ DŮCHODCE!

Neuvěřitelnou drzost ukazují hyeny v Ústí nad Labem. Zcela bezostyšne okrádají důchodce nakupující na místním tržišti.
"Zatím nevíme, jak moc se nám to rozšířilo," říká místní policista.
"V tomhle státě se už ničemu nedivím," pokyvuje hlavou postarší občan. "Je to hyenismus nejhoršího ražení. Nevíme kolik důxodců bylo postiženo," říká ředitelka odboru pro podporu důxodců.
Hyeny okrádají důchodce hlavně na tržištích, kde se snaží prodat přebytky ze svých zahrádek čí různé kusy nábytku ze svých domovů. "Vona vám ta potvora takhle přišla, vrazila mi čumák do igelitky, kde sem měla tři kila masa z Pennymarketu a utekla. Křičela jsem, to dá rozum, jenže nikdo mi nevěnoval pozornost," říká důchodkyně Mráčková, která si nepřála být jmenována, na otázku jestli byla také okradena.
Muži z místního domova důxodců jsou rozhodnuti vytvořit domobranu, která by se snažila zabránit brutálním nájezdům skupin hyen na tržiště. Bohužel zjistili, že hyeny jsou rychlejší a některé z nich jim ukradli i francouzské hole. Domobrana byla zcela demoralizována a posléze rozpuštěna jako zbytečná. Jaké bude pokračování nikdo neví, protože hyena je v Čechách na seznamu chráněných zvířat a lidé, kteří umlátili několik hyen svými holemi již byli po zásluze potrestáni odnětím svobody na 3 roky.


ORIGONÁLNÍ KOMIXJo, taxem zase něco připravil. Docela se těším až pominou vedra a já budu mít sklizeno. Nedá se totiž nic dělat a to jak bez hulení tak qůli vedru. Zrowna asi před dvěma hodinama se ustřihl jednu palici, habych ji v pátek otestoval. No sám se zvědaf co z toho bude.
Marek Zet. - sam.d2.cz


Ministr zdrawotnictví kecá jaxvině! Fetování neškodí zdrawí, ba právě naopak pomáhá k dokonalému zotavení organizmu, společnosti a SYSTÉMU.